Streamer Profile Picture

cs2_maincast

[UA] RERUN: IEM Cologne Major 2026

06-20-2026 · 8h 33m

⚠️ VOD is unavailable.

cs2_maincast VODs on twitch

Broadcasts 30+ hours are truncated. View the Raw Transcript VTT for the full version.


[00:07:00] Редактор субтитров О.Голубки
[00:07:02] Корректор В.Сухи
[00:07:30] Редактор субтитров О.Голубки
[00:07:32] Корректор В.Сухи
[00:08:00] Редактор субтитров О.Голубки
[00:08:02] Корректор В.Сухи
[00:08:30] Редактор субтитров О.Голубки
[00:08:32] Корректор В.Сухи
[00:09:00] Редактор субтитров О.Голубки
[00:09:02] Корректор В.Сухи
[00:21:00] Ми вививаємося так одразу, на зиску студії Майнкаст рад дівітати вас в пленбі, як ви могли почути вже по анімації та звуку.
[00:21:28] Пареду прешов, перед ним як 20 пів фіналів мейджуру,
[00:21:32] і ми вже будемо зараз трохи разожатися, говорити, фантазувати,
[00:21:35] і вже весело провести час, і з вами, по нашому чудовому колегам,
[00:21:39] Слак Серта, забрачові Танічка, як ви.
[00:21:41] Мені хотіли, щоби, знаєте, не аналізували прямо зараз,
[00:21:44] тому що ви перегущали, а, да, війтика, розумієте, все дуже посерєзнен буде,
[00:21:46] зараз ми розслабовося, і хочете почути саме ваші емоції,
[00:21:49] враження, як проходив плей-офф, як завалі проходила вся частина,
[00:21:53] і можливо завчерашній день, я вже хочеться почитати вашу думку,
[00:21:55] тому що зароба була люта.
[00:21:57] Як ви?
[00:21:58] Командочки такі собі, у нас зараз півфіналах,
[00:22:01] не ті, які ми хотіли бачити, напевно,
[00:22:04] переважну більшість, але Counter-Strike ми бачили поки що,
[00:22:09] найвищого рівня.
[00:22:10] Вчора не рані зароби були загалом.
[00:22:13] Оцей плей-офф, оцей турнір, він не розчаровує.
[00:22:16] Дає купу емоції, яку ти хочеш побачити,
[00:22:20] В принципі, від турніри рівня мейджеру, ті, хто знаходиться на арені, я, ну, напевно, трошки задрю, тому що я міг там опинитися, але в останній момент передумав.
[00:22:30] І я, насправді, не те, що жалію, просто хотілися побути в цій арені, але я був в Кракові, був в Будапешті, а плюс ми нас розуміємо, що воно там відбувається.
[00:22:41] І взагалом, вдому, теж непогано дивиться. В принципі, всі, хто зараз на трансляції розділяють, я думаю, зібною цю думку.
[00:22:49] Та здивування вчорашній дель напевно проність трошечки та особисто для мене ми зазвичай завжди говоримо про те, що це при чому на кожному майджорі відбувається, що вот півфінали, там півфінальні матчі, чвертьфінальні матчі та у нас зазвичай це щось просто вау і ти такого вже не чекали, я ж просто у фіналі його просто не відбувається.
[00:23:10] Вчорашню матч реальна, я вчора коледувався джуту матч їсмією проти спірі та просто вилося, дибки ставали, чесно кажучи від того, що там взагалі відбувалося.
[00:23:22] Наскільки ти ось тут останню надію тримав всередині, що реально джуту зможе здобути цю поремогу, то як вони грали, то як вони віддавалися.
[00:23:30] Але трапляється тож, кода звичайно, що джуту вчора не змогли здобути цю поремогу.
[00:23:38] Ну, наступний мат, чесно кажучи, я для себе навіть так, я просто стів параллельно, що грав Counter-Strike, в мене на новому моніторі був відкритий, типовий Віталій Фелконс.
[00:23:48] Чесно кажучи, туди так, періодично просто поглядував на рахунок, що там відбувається, типу, він для мене навіть повивість ці дня, знаєте, був не якимсь таким напевним, як оте протистояне стало, бо там ти просто всі емоції віддав, і все, а там будь-що буде, як ти кажуть.
[00:24:03] Латес, Заруба Люта була міг з фелкенцем Віталії ті, тримав по 13-11, і головного фавориту турніру Керіган з рейтеном 0-67, за ті цінку цього матчу, виграв легенда Керігану, а антистратить нереально.
[00:24:17] Ну це мало статися, просто ми про це трохи на подкасті, тобто говорили, бо Віталії, хлопці зі мною там не погодилися, з моєю думкою, Віталії просто, як на мене, не той момент обрали, щоб прослабитися, щоб здатися.
[00:24:33] Не перед мейджером, це треба було робити. Атланту вони там скіпнули здасть десь?
[00:24:38] Ні, вони програли наві у першчай.
[00:24:40] А, точно. Вони грали, але програли, господи.
[00:24:43] Скільки кс, що все запиталися у голові.
[00:24:45] Але там не менш вони, за надто рано розслабилися. За що їх і покарали, в принципі.
[00:24:50] Шкода, але якісь історіалами все ж таки вони вибудували, досвід отриманий.
[00:24:55] Як ми з будь-якого мач можемо сказати, і, на жаль, ж тут не дотисли, воніці поводжуюся, і бить трошки.
[00:25:01] У цій я вже були кардинальні, то в декі в моментах я якраз була на трансляції і самоти також поглядала у після уже хайлайти і култ реплюється клачі і вони відпускаються.
[00:25:11] Це вже питання до самого колективу. Ну ж, куди було кілька шансів, щоб все-таки це зробити?
[00:25:16] Так, відскаткуєш якось нереально. 12-9 був рахунок джутину до Тисли, матч проти на інзі, якщо пам'ятаєте.
[00:25:23] Скорі за себе нічого не вирішував сперед, ми все одно вийшли в плей-офф,
[00:25:27] а там не важливо 3-1-3-2, вони там, скільки не вийшли, вони вийшли, але все одно.
[00:25:32] Насільки, ну, воліві перемоги вони для себе здобувають,
[00:25:35] наскільки вони от-от-от настільки близько від провалу,
[00:25:39] але все одно, які міщином випутуються, і це насправді дуже важливо.
[00:25:43] З точки зору, там, молодеграці доволі багато, вони отримують цей досвід,
[00:25:47] і, в принципі, далі отакі моменти, ну, їх будуть чомусь
[00:25:52] Чомусь мають будні мовчити і, на жаль, вони цього винесуть урок і мають силу волі дотискати такі супер неприємні матчі.
[00:26:03] Там є дистанція, ви пробуєте колективи.
[00:26:06] Якщо ви готові грати в нелучки рубрики, то ватик, що режисер готовий, давайте розпочинати і рубрики першої рейтинг на осліп.
[00:26:14] У нас тут якраз задача. Тут буде 8 гривців, потрібно якраз по певному тіру розмістити їх.
[00:26:21] Чи залишали боїх чи доверяли боїм? Клач 1 в 3.
[00:26:25] Де один це, так, на 100% 8, ну, якось не треба.
[00:26:30] Троху якраз, то будемо дивити, чи буде нас з'являтися і ілюстрація в цьому плані.
[00:26:35] Стівки напружені, взагалі, мейдер.
[00:26:39] І шкода, що деякі наші, ми її розлітаються просто
[00:26:44] на цей п'язковий монет.
[00:26:46] Фанцектор навіть там мався цими стягами на арені.
[00:26:50] Але що би шо?
[00:26:51] Що би, неясно, що підготували там фанцектор?
[00:26:55] О, я бачила дуже сумно.
[00:26:57] Але да.
[00:26:58] Кість мова таке також в країні приємний тайминг вимкнулися,
[00:27:01] бо саме, маказа, дуже сильно не вистачало.
[00:27:03] Супер не зрозуміло, чому так трапляється, якщо чесно, тому що і розумію, що можливо одна агра якась не пішла, але коли цей двойцер регулярно на мапах, тут не знаю якийсь тиск чи не тиск, чи якась просто...
[00:27:16] Навіть будуть підходити до нового сезону і замінам, скорість за все, я думаю, що не побачимо такий ростр, кризи за все.
[00:27:25] Ну, що тут було багато. Прямо регулярно, якщо навіть програють висійно, та будуть замінені.
[00:27:29] Це сам Блейдс, це сам Блейдс.
[00:27:31] Це має життя.
[00:27:32] Що так він сяде, він буде говорити, як покращати команду перед наступним сезоном.
[00:27:37] І багато прийток ходить з того того, що іма або Олексій Бісин, і покинуть цей ростр.
[00:27:42] Давайте нам цих людей ми готові.
[00:27:48] О, до речі, я трохи перепудувала.
[00:27:50] Далі напис йде ще топ-гравців, які витратили найбільше прозових на скіни.
[00:27:56] Це був приклад.
[00:27:57] Так, ми вже класі розбирали.
[00:27:59] Так, розбирання розбило.
[00:28:01] Так. Добре.
[00:28:03] Парший Робс.
[00:28:05] О, він...
[00:28:07] Я цього бачу на Парше, ніби ти в Луфеї в Тухові.
[00:28:09] В Порші Луфеї, як я не знаю, так.
[00:28:11] О, мій гад.
[00:28:13] Ну, а куди й ми ще витрачати презовій?
[00:28:15] Ну, купив Порш, да?
[00:28:17] Купить собі там має такий кис.
[00:28:19] Я думаю, що він поціновувач
[00:28:21] скинів, у нього точно гарні скинчики.
[00:28:23] Я б його, да.
[00:28:25] Ну, так, на перше б у другий слот би поставив.
[00:28:27] Ну, просто це не ваше.
[00:28:29] Ну, так. Ну, на перше.
[00:28:31] Ні, у нас тільки цих призовивши, але він точно буде витрачати багато.
[00:28:35] Балі спінкс.
[00:28:37] Пінкс.
[00:28:38] Пінкс.
[00:28:39] Ну...
[00:28:41] Четверте п'ятині.
[00:28:45] Да, десь трошки хоче зеконумити.
[00:28:48] Деється спінкс.
[00:28:50] Десь є таке відчуття,
[00:28:52] Ну не хоче він витричати багато грошень.
[00:28:54] Краще піднакопити там, я не знаю, десь залишити у спадок дітям своїм.
[00:29:00] А хочемо в маві прийти і ще заробити.
[00:29:03] А потім, да.
[00:29:05] Ну давай, давай п'яти, п'яти, пропоную.
[00:29:10] Да, велика п'яти.
[00:29:12] А супний молодой.
[00:29:15] Молодой. Ну молодой він такий гарячий.
[00:29:18] Я п'є його на ТОП-3, думаю.
[00:29:20] Тому і десь там, на призові отримав, хочеться найбільший повіскінчик десь себе взяти.
[00:29:26] Ну, я точно не пам'ятаю, що він бігає, але я думаю, що то, як не він, захоче купити все, що тільки можна.
[00:29:36] Ну, давай, третій місце. Ну, то, хіба робся, чи?
[00:29:39] Наступний біт.
[00:29:42] Я не бачу біта, як такого марно-тратку і того, хто витрачає багато гроші.
[00:29:51] Так, він там наче купив якусь нерухомість в Дубаях.
[00:29:54] І, напевно, задля того, щоби купити, він десь трошки закономив на скінчиках.
[00:29:59] Тому я біта взагалі десь на шости сьома би розмістив.
[00:30:02] Я не думаю, що він дуже багато грошей витрачає на скіне.
[00:30:06] Шости, я думаю, там...
[00:30:07] Шости. Ну, давай шости.
[00:30:08] Мені поведити, я показую, що все тримаю на людину, що всі тримають емоції, коли вони грають.
[00:30:14] Якось так по соціальному поводу.
[00:30:16] З вами Хантер.
[00:30:20] Хантер в сьому напевно я поставив.
[00:30:22] Ну наче він в інфрасте бігає з гарними стінчиками.
[00:30:27] Але я не знаю, чи той гочий й мудав тут поганяти.
[00:30:31] Сьому, Хантер, або четвар.
[00:30:33] Ну я, можливо, міняти.
[00:30:35] Я біта чесно не сьому поставив, хантера не шоста. Якщо є така можливість, ну я думаю, що не може мені змінювати.
[00:30:42] Не може мені? Я думаю, ми можемо змінювати.
[00:30:45] Панерезисер.
[00:30:47] Панерезисер, я думаю, хоче дуже сильно поміняти, поставити біта не сьому, а хантера на шоста.
[00:30:52] Якщо зеброзівно згоден, так, зеброзівно згоден.
[00:30:57] Панерезисер, розчихляйте.
[00:31:00] О, дякую.
[00:31:02] Щодо?
[00:31:04] Так, це один раз усе, більше не можна.
[00:31:06] Що?
[00:31:07] Дякуємо, дежа пану, режисеру.
[00:31:09] Ну, я вже рухемо і здалі.
[00:31:10] Твіць.
[00:31:11] Твіць.
[00:31:12] Ну, це такий паробок.
[00:31:14] Десь.
[00:31:15] Теж гарячий так.
[00:31:16] Гарячий, дуже гарячий.
[00:31:17] Я бачив, я його живу.
[00:31:19] Буде певти.
[00:31:20] На мікзоні.
[00:31:22] Він енергійний.
[00:31:23] Я б його не четверти поставив.
[00:31:25] Там у нього десь, я не знаю,
[00:31:28] якісь на мисто там,
[00:31:31] файне з висаятим, якась цепочка,
[00:31:33] А якийсь браслетик, ну він такий, який любить, звичайно, бути на сервері, я думаю, так само.
[00:31:41] Ну або на друге, або на четверте, просто я не знаю, хто там буде ще.
[00:31:47] А я не скажу.
[00:31:48] А я не питаю.
[00:31:49] Ну давай четверте, ти одразу сказав.
[00:31:51] Тверте, ну давай четверте, ви їхали.
[00:31:53] Думаю, там ще будуть якісь марнотарати в кінці.
[00:31:56] Можливо, можливо, а можливо, ні, торши.
[00:31:59] Піксі по соцязі такі, блин, пісню не восьми.
[00:32:06] Мамо, мені вже не можемо.
[00:32:08] Не можемо, не восьми.
[00:32:09] Ну і не друге.
[00:32:10] Ну іначе і не друге, але я, ну, ми з другими восьми, біло на друге, за сьогодні.
[00:32:17] Бо виглядає так, наче паровок, багато тренується, багато проводить часу грії,
[00:32:25] і теж буде купувати багато класних скінчків.
[00:32:30] Розовий гроші.
[00:32:32] Та чого ні?
[00:32:33] Так, давай.
[00:32:34] Ну, я б на другий областив.
[00:32:36] Зараз на восьменьки.
[00:32:39] Ну, і останній рейн.
[00:32:41] Рейн. О, ну трохи нормально на восьмька.
[00:32:44] Я не думаю, що він супер багато інвестує в скіни.
[00:32:48] У нього сім'я, дружина, там, діти,
[00:32:52] В мене якраз такі новини прилітали, що він чекає з дружою, або вже народилася.
[00:33:01] Тому рейну на 8, мені здається майже ідеально.
[00:33:04] Гроші сурізасе він буде в своїй сім'ї.
[00:33:10] Тим паче, що Хандрі цих зараз не багато пресували, потривують, і він там з девайсом.
[00:33:17] Овто питання, а як ще до Тандери?
[00:33:21] Тандра. Там немає до мене такого місця, там б десь у стелі отак получився.
[00:33:27] Ми щодо ниців.
[00:33:29] Тандр завжди каже, що це інвестиція, що він просто так, гроші невітер не окидає.
[00:33:34] Ну знаючи, Тандр у мене там на криптованцій все лежить, це він такий, то ж, скнара арт, тому він сьогодні дуже любить,
[00:33:43] але свої гроші невітер не сильно.
[00:33:46] Ну хай-хай буде десь.
[00:33:48] Інвестицію з кілька.
[00:33:50] На четвертий, на п'ятий.
[00:33:52] А потім вальв, знову вальв, і ось якесь уновлення із...
[00:33:54] як я змінюю...
[00:33:56] Ну, то саме що відбувалося зимою, господи, як воно називається, в принципі, із тим, як вони ринок перевернули.
[00:34:02] Ах, з червоними скинчиками.
[00:34:04] А да, ну це...
[00:34:06] А лак.
[00:34:08] Куди четверт? Ні, ні, нам треба один і вищий.
[00:34:10] Один і вищий, ну ладно, окей.
[00:34:12] Є.
[00:34:14] Так, хай це Луданова бирає, бо ми оціх от цих партнів красивих проставили.
[00:34:19] Рейна.
[00:34:20] Рейна на 8 ми забули згонувати, але, напередай, він має бути там.
[00:34:25] Та, ми це зафіксували. Чудо ви глядає?
[00:34:31] Чи воно ви готові рухатися до наступного?
[00:34:33] Радів.
[00:34:35] Радів, галець, галець, галець, галець.
[00:34:37] Далі у вас буде якраз дуже цікава задача, щоб визначити.
[00:34:41] На картинка будуть зілятися троє персонажів, жигравців, і ви маєте визначити кого з них кікнути,
[00:34:48] кого з них здати в аренду і із ким подовжити контракт.
[00:34:53] І по одній позиці, не можна там всіх типу кікнути.
[00:34:57] Кі смері кіл.
[00:34:59] А, так, так, щось подібні.
[00:35:01] О, кого кікаєм, кого?
[00:35:05] Імпедельно.
[00:35:07] Кого в аренду і кого подовжує контракт?
[00:35:09] Плаймс продовжував контракт Нікиндера Воренду, а іме, звичайно.
[00:35:14] Це сказав не я, це сказав Зебрай.
[00:35:19] Тут через три куцегравці віки на екран, якщо віддатися.
[00:35:24] А чого кікати? Чому іме не віддати Воренду, чи він набрався, я не знаю?
[00:35:30] В певненості помісив, аглину б на тір два, і назад повернувся би.
[00:35:36] Ай кіндера, ну й кіндершон.
[00:35:39] Та марик перший раз втливов про що б для себе.
[00:35:42] Він ще не втливов, а?
[00:35:44] І фінал.
[00:35:45] І фінали, так?
[00:35:46] Не.
[00:35:49] Ну, все, і працюю в півпіналі і на пенсію чи ще?
[00:35:52] Ну, не на пенсію.
[00:35:54] А на пенію?
[00:35:55] Ну, кікнути на підвищення, я не знаю, навіг.
[00:35:59] О, якщо дивитися з такого ящого зорота, що кікнути її кіндера.
[00:36:03] І ми в аренду на Тір 2, хай він б'є там один рейтинг, повертається супер впевнений в собі і тягне свою команду плюс впевненості впевнений.
[00:36:16] Я такою версією підтримуюся. Ти згоден?
[00:36:21] О, мене дає цікаво, давай це наступне зупраження.
[00:36:25] Опа.
[00:36:27] Запричай, давай ти починай.
[00:36:30] Та тут складний дурачий вибір.
[00:36:33] Давай і можу я почати.
[00:36:35] Дуже легкий, мені здається.
[00:36:38] Ти хочеш набрити сів'я три?
[00:36:41] Чого?
[00:36:42] Та за чого?
[00:36:43] А чого?
[00:36:44] Нормально собі показує?
[00:36:45] Да, нормально собі показує.
[00:36:46] Ну, він, насправді, сепортищий, снайпер.
[00:36:49] Але моментами, моментами мені здається, він не вистачає.
[00:36:54] У складі і, ну, зараз є предки і є чутки, що Кіко і Клаунгса,
[00:36:59] Місце будуть брати, що ви мені допоможете, буде добре, бо вилучило голови, а ви мені навряд чи довго можете.
[00:37:07] Будуть брати, цього дядька, коротше хтось будуть брати, я забув, ну там ланса, скорі за все, хочуть прибрати, а може чатик, може чатик.
[00:37:19] А кого ти хотів тоді тут залишати в оренду?
[00:37:22] 90-го мабуть залишаємо.
[00:37:25] Він локомотивсує команду зараз.
[00:37:27] Афро, ну афро в оренду.
[00:37:29] Хоча афро по-хорошому продати.
[00:37:31] Ну і якраз такі в оренду за непогані гроші.
[00:37:36] Я думаю, можна.
[00:37:38] Моя оренду взаємось і для впевнення.
[00:37:40] Ну, якс-лауда, от мені.
[00:37:42] Дякую, підкавила в гістрах.
[00:37:44] А якс-лауда. Хочі підписати на місце Ланксерс у фут.
[00:37:47] Але я придивився до того, щоб...
[00:37:49] Це він на лавці сидів вічність, чи я путаю?
[00:37:52] Ну, він в Eternal Fire на лавку...
[00:37:54] А, да, його прибрали в Eternal Fire, і він в героїк зараз.
[00:37:57] Ні, на лавці сидів Алькарен.
[00:37:59] Аааа.
[00:38:00] Алькарен сидів.
[00:38:01] Ага, так, я переброшую.
[00:38:03] Ну, як...
[00:38:05] Ось тут для мене кік очевидно, очевидно, сорі, але...
[00:38:08] Зараз відкралася яким в мене порадник.
[00:38:11] Так, ну а ти, а ти відкікалася.
[00:38:13] Так, це нормально.
[00:38:14] Зарадницький...
[00:38:16] Линдбі виходить.
[00:38:18] Ну, 90-ти залишаємо, а завтра фармимо гроші,
[00:38:21] бо Монти це я класно показав на цьому мейджері.
[00:38:23] І Монти заробляють гроші за ренди.
[00:38:25] Згоден?
[00:38:26] Згоден. Супер.
[00:38:28] Їдемо далі, видаєте на суперназображення?
[00:38:33] Ну, то цей жучок якийсь справа.
[00:38:37] Він зараз нормальний.
[00:38:39] Бах, бах.
[00:38:41] Та тут сигар, бах.
[00:38:43] Якся рада Боги, я знаю. Типу, я тут нікого не став насправді.
[00:38:46] Таша Сая б може десь так трошечки набрив, бо він, знаєш, в моменті...
[00:38:53] Ну він не супер стабільний, він просто...
[00:38:56] Та він чернороб, він виконує всію брудну праці, він...
[00:39:00] Ну йде матір два.
[00:39:01] Та він перет... Та чи як я тір два?
[00:39:04] Ти думаєте, ну те за все, якщо кіхнуть, то йому десять оферів від ті родини команд.
[00:39:08] Інстопринтайдна.
[00:39:09] Ок, давай тут дивитися, будемо трохи логічніше.
[00:39:13] Прозина, ми кікаємо для того, щоб він собі команду нормально не жовтував.
[00:39:16] Звичайно, наві.
[00:39:17] Зараз ми залишаємо, бо він...
[00:39:19] Він суперлоянний до фурі, він купив оферіфо, тримував.
[00:39:23] Але він завжди залишався в фурі, він вірить цю команду і його залишаємо.
[00:39:27] А Теса Саворенду?
[00:39:28] Теса Саворенду, ну...
[00:39:33] Та, Фрозина, треба рятуватися її в'язниці.
[00:39:35] Прикольно, скей, диричі, єсенс робили на своєму каналі.
[00:39:39] з тим, як його рятували з'язниці, Фелкон значить його з'їти витягнули, а це виявився Керіган.
[00:39:46] Перевлутали бідьких. Ладно. Я те сасили шафу Фелкон, це пара робок, які дуже багато робить для команди.
[00:39:55] Це не багато хто помічає, але...
[00:39:57] Ну, ну... Я помічаю, що коли не треба проти українських колективів, він там нормально на норі.
[00:40:04] Один раз в рік.
[00:40:06] Тепол. Тепол.
[00:40:08] А ну це ж хіті якесь.
[00:40:09] Ну давай тоді до наступних картинок.
[00:40:10] Та ваїн, ну я погодлюй зібрив.
[00:40:13] О.
[00:40:14] Оу.
[00:40:15] Хантер.
[00:40:16] Ну крабанчику я б лишав насправді,
[00:40:18] бо крабанчик Мін такий, він іграючи капітани,
[00:40:21] він робити багато, мені здається.
[00:40:23] Бо я ні супер, супер дядько.
[00:40:25] Хантера треба кікунт.
[00:40:27] Я, я напевно, згоден.
[00:40:30] Тому що Хантер, можна сказати,
[00:40:33] Загалі Анка Команди, з огляду того, не статистична,
[00:40:37] з огляду того, що він капітан без доседу, і він тільки зараз переняв на себе цю роль після останніх шафтів у джату.
[00:40:43] І мені, здається, йому трошки бракує доседу.
[00:40:46] І що джату взяти якогось біль досвідченого?
[00:40:48] Так, капітана в них вистачає Ферба ворув, їм не обов'язково брати стріляючи,
[00:40:53] в них кожен гравець, супер відкутий і в іновідуальному плані.
[00:40:59] Так, як саме можливо взяти на місце Хантера.
[00:41:02] Ну, Xershin Averendo, ну теж пару бок без досі до in-game лідерства, але мені здається дуже непогано, він себе проявив на перших двух турнірах, на мейдзері звичайного команда вилучила 1-3, але, ну, вони грали не своїм короткаром, там грав Бролан, якого вже посадили на бенчі, які вже буде покидати команду, джеля, скорі за все, Маус не підпишить.
[00:41:25] Ну, ти вже прямо аналітик починаєш розкладати по-маусті, там у них перебудови і вихів їм, що їм можна сказати, просто поскоро, що ми ж не робимо.
[00:41:35] Коротше, краби не лишаємо фікг-гейм-хантера його вранду, ну, якщо третій вранць такий є.
[00:41:40] Лися, говори давайте наступне завраження. У нас останній, чи не помиляєшся?
[00:41:45] Ага, це харе, достаннє.
[00:41:49] Ага. Квем, хто це, діджиті, це не Мейерн, чи Мейерн?
[00:41:58] Мейерн, здається, інакше зовнішність має. Дорогочі, я не пам'ятаю.
[00:42:03] Бо, плані, я зараз, я зараз скажу, це Хуасу Пік.
[00:42:06] Як вам могли його забути?
[00:42:08] Хуасу Пік, це мій улюблений гравець.
[00:42:11] Квема і так отот кікнуть, бо пешені їй, скоріза, це дізбан, як всі кажуть,
[00:42:18] Як всі кажуть, і сюди плітки ходять, у АСО Пік.
[00:42:21] Так, хай грає в Ниндзі, в Ниндзі класно себе показують, зараз я лишав би у АСО Пік,
[00:42:28] тіка в Би Квема.
[00:42:30] І у Ренда Кенсізору?
[00:42:32] Ренда Кенсізора.
[00:42:34] Так, вже навпевнні, що в нас стріляти.
[00:42:36] Та можна, але не спрятати, щоб йти відпустити.
[00:42:41] Не заглиблюйся, ми тут маємо як раз розуміти, якщо буде краще для гравця.
[00:42:45] Ну у вас запікаво залишати в команді Бухасу, пік дуже багато роботи робити, не свого колективу, якщо порівнювати серед цієї тріки, мені здається, ось так.
[00:42:53] Теж, корник, наче.
[00:42:55] А на пару змахся вони взагалі страшні речі роблять.
[00:42:59] Ну, да, да, давай, давай, тут.
[00:43:02] Як поставили ти добре?
[00:43:04] Та, да.
[00:43:05] Ви наступне зображення.
[00:43:36] Були перемоги, а до цього де результати.
[00:43:39] Що, два фінали поспіль, ти що, піджель, астераль?
[00:43:42] Тобто там дітантера і гриб, табто Максимка не може полетіти на якийсь івент,
[00:43:46] скіпає, ви викликаєте академку, грати у цьому всьому.
[00:43:51] Тут, звичайно, не тільки його вина, але це не менш типу.
[00:43:55] Воно не може.
[00:43:56] Ну, в зоні, це вже, я не знаю, це для мене, це минуле, як тренер.
[00:43:59] Можуть бути.
[00:44:00] Отери Астралісу, там та золота, оце його часи зараз.
[00:44:04] Так февриктори сполюбляють тримати шахраїв у своїх вкладі.
[00:44:08] Є один здані та теж.
[00:44:11] Та нема негативу у мене тезоніка, але...
[00:44:15] Ну да, окей, добре, зебра.
[00:44:17] Хоча їхнути зоніка.
[00:44:19] Ну те, що тренера в оренду відправляють, це таке звичайне чує вперше.
[00:44:23] Але нас можна.
[00:44:26] Ну...
[00:44:27] Ну сіде такий, мені здається, менш присвідчений.
[00:44:32] Можливо його треба, як раз, як і задосили, і відправити в іншу якусь команду.
[00:44:37] Ну, досвідчених паруптів вистачаю в фурі.
[00:44:41] Коротше, я був лифав екстаза, ну, за його каденці все-таки.
[00:44:45] Віталій побудувала свою еру, ну, а сіде відправив по оренду.
[00:44:49] Оренду, принято!
[00:44:53] Супер, мосгодні.
[00:44:55] Найс, найс, найс.
[00:44:56] Можемо рухатися до наступного рупра.
[00:44:58] Якщо понрежисер на всьому плані, дозволяй, боже, як мені було б ісяю наше динамічна камера, яка вонувала це просто фантація.
[00:45:04] Так, ну що це, я так круто.
[00:45:07] Воно рухається, я тесив, я кажу, зробляє, ти бачиш, воно рухається, і я так бачив.
[00:45:12] Прийшло п'ять хвилин, солдан, я кажу, ти бачиш, воно рухається, я кажу, я бачиш.
[00:45:16] Я разом їх вулись у ділом, ти кажи, я воно бачив, і зробила, на сільки це круто.
[00:45:19] Ви готові наступної рубрики. Далі буде рубрика «Скільки? Скільки?».
[00:45:24] В принципі, я буду задавати вам питання.
[00:45:26] Ви маєте перейдуватися на певну цифру, написати її у себе на планшеті,
[00:45:31] або де вам буде зручно, так ось тут все підготолно.
[00:45:34] І яка цифра буде найвелища? Тому буде бал.
[00:45:37] П'ять питань всього. Загалом хтось можливо зможе ворватися вперед.
[00:45:41] Але цифри будуть вже ж цікаві.
[00:45:43] Злого зможе оберватисься вперед, але цифри будуть вже ж цікаві.
[00:45:47] Ну що, статистична Вікторина на точність.
[00:45:52] Перший витанням готові?
[00:45:53] Давай.
[00:45:54] Яку різницю виграних і програних раундів мала команда Фурія за підсумками третьої стадії турніру?
[00:46:02] Варианти якісь будуть.
[00:46:04] Ні, то треба написати найближчий число, я так розумію.
[00:46:08] Так, так.
[00:46:09] Виграних і програних раундів різниця саме.
[00:46:11] Вони прийшли 3-0. Третьому стаді. Нас тікали, правильно?
[00:46:17] Так. Перший матч.
[00:46:21] Ого, ти згадуєш?
[00:46:23] Я робив пікм. Я маю задати. Імно й був перший матч.
[00:46:29] З бейтами. Там суль закрили. Там салат був. Але...
[00:46:35] Та, там, це, я думаю про себе забирати, ти теж думає про себе, це тижмій ворог.
[00:46:44] Мене тут якісь математичні розрахунки?
[00:46:46] І вони другі герали, я не забув.
[00:46:47] А от щоб я б тобі взяв і сказав зараз, да.
[00:46:50] А, ааа, так що шулір? Диви, що робить шулір. Так не можна.
[00:46:56] Ладно, я не буду дивитися, я не встигну.
[00:46:58] І зараз подивиться рахунок, звичайно.
[00:47:00] Я збитав ме рахунок, просто пам'ятаю, а от далі другий матч.
[00:47:05] А ж треба різниць.
[00:47:09] Різниць, різниць.
[00:47:11] Там цифрами супровисока.
[00:47:13] Ага.
[00:47:15] Давай я напишу...
[00:47:17] От так.
[00:47:19] От так.
[00:47:21] У мене математик, а тут якесь на планшеті,
[00:47:25] це ми на неї не зважаємо.
[00:47:27] І я пишу число, ну, теж.
[00:47:29] Я не дуже пам'ятаю з кім-другим.
[00:47:33] Тимач вони грали з Симе, не з джиту.
[00:47:40] Пут, фут, джиту грали.
[00:47:43] Ні, фут, джиту, це друге стіння.
[00:47:46] Ладно, поплала, щось так впадло з гаду.
[00:47:50] Впадло так в гаду, ось моє число. Ну, очевидно, плюс.
[00:47:55] Так, взібрючи твої.
[00:47:58] І тут взагалі в яблочко Слахсер 32, це правильно.
[00:48:03] Хорош. Хорош.
[00:48:05] Ні.
[00:48:06] Бліус 32.
[00:48:07] Так, якщо можна, намалювся ві палочку.
[00:48:09] Палочку.
[00:48:10] Палочку там. Ти перший пункт, вітаю.
[00:48:12] Це ві перший пункт.
[00:48:13] Слухай.
[00:48:14] Супер.
[00:48:15] Так, наступну питання.
[00:48:16] Якою була пікува кількі зі глядачів у мільйонах округлому досолтих?
[00:48:20] Під час четверть фіналу Team Spirit проти G2?
[00:48:28] Пікова, кількісь лідачів, міньоромок, округлому до сотих.
[00:48:35] Ні, що я не поміляюся, то ще дійсно пам'ятаю.
[00:48:40] Ого. Я думав, що ЗЕБК там, округлому, не знаю.
[00:48:44] Видає свій теригрант канал з новинами, я думаю, що він мав опублікувати, напевно, це новину.
[00:48:50] Лєсно.
[00:48:51] Ні, ну це не так.
[00:48:52] Але я кажу, бачив там щось.
[00:48:54] Моє число...
[00:48:57] Ви победу запазали?
[00:48:59] Два мільйона п'ятдесят шість тисяч
[00:49:04] Ууууууууу!
[00:49:05] У нас, в піому, роздігнувся прям супродалеко
[00:49:08] Ну я нахосавлям 300
[00:49:11] Це мало
[00:49:12] Це мало?
[00:49:13] Мільйонів?
[00:49:14] Ну, мільйон 300 тисяч
[00:49:15] Ааааа!
[00:49:16] Це було...
[00:49:17] А трохи й ли досить два ну чотири
[00:49:19] Ага, два ну чотири, що ти взагалі робиш?
[00:49:21] Боже ще є одна палка, так?
[00:49:22] Забричу, на далеком бака ще три питання залишається
[00:49:25] Дорогу молодим
[00:49:26] Ні, не по-на, не по-на.
[00:49:28] А фіналі.
[00:49:29] Особ не подаєш, скільки загалом раундів зіграла команда Наві під час третьої стадії турніру?
[00:49:34] Ні.
[00:49:36] Немало.
[00:49:38] Немало.
[00:49:42] Я б сказав дуже немало.
[00:49:44] Ну я зараз поміркую.
[00:49:50] Третій стейч загалом раундів.
[00:49:52] Переможні та прожешні.
[00:49:54] Там в сотнях вираховується, щоб вам трохи підказати.
[00:49:58] В сотнях.
[00:49:59] Ну, ясно, що в сотнях.
[00:50:01] Ти зрозуміла, що в сотнях.
[00:50:03] Ну, про всякий випадок.
[00:50:04] Ну, найближчий до точної, да, в Греї.
[00:50:06] Кількість раундів самотатроби напитати, і було загально згірено.
[00:50:10] Ну, я зараз під час третій стадії турніру.
[00:50:13] Вораховують час.
[00:50:54] Покумікаємо, але не мекнемо.
[00:51:02] Математика і кайкулятори може вже перестуватися.
[00:51:07] Я не буду дивитися результатом.
[00:51:10] Я не знаю.
[00:51:12] Ну давай рахуй.
[00:51:16] Чуваєш, я тут як локлодечка.
[00:51:18] Дала самостійна робота і сижу така.
[00:51:21] Чи і спортом займався сьогоднім? Мене музик не працює, не згадав, це якраз такий працює.
[00:51:31] Задавайте, прискорійтесь, прискорійтесь. Скоро матчі, скоро аналітика буде розпочинатися, ви також так.
[00:51:37] Ну, нехай це буде...
[00:51:38] Вікторін, такіся прийти.
[00:51:42] Не знаю, наум мене напишу.
[00:51:44] Оце ви їмали.
[00:52:16] Ну, і давайте рухатись до насобного питання.
[00:52:23] Почав у нас таке лідово, що Ви разом на час маєте довгати до кінця.
[00:52:28] Як у Сумару тільки зі Бист записав на свій рахунок заяву за всі матчі третьої стадії?
[00:52:34] Ні, не так, Лару, я знаю що.
[00:52:36] Та так. Ні, не так, Лара, я знаю що.
[00:52:43] Я вже буде більше Рофел, чим відповідати, хай б, да.
[00:52:49] Та так навіть зроблю, щоб...
[00:52:54] Ну що, і чату повезти.
[00:53:01] А давай тепер.
[00:53:03] Чаток, чаток, чаток, чаток.
[00:53:07] Там, там, влюблені.
[00:53:09] Так, і ітий варіант.
[00:53:11] 185.
[00:53:13] 142.
[00:53:15] А як всічі слайки ти на мисад попереднього.
[00:53:19] Так, так.
[00:53:21] Але так, там що?
[00:53:23] А хто ближче?
[00:53:25] Ну я.
[00:53:27] У саждистанції не до сотих.
[00:53:29] Все, бо який салат просто.
[00:53:31] Я знаю ось колони, я тебе питаю!
[00:53:33] Я це інсайдер з поїв.
[00:53:35] Я класне роблю салат з крабовим палочком, кокоруською, прям суперфайом.
[00:53:41] А у гірочек?
[00:53:42] У гірочек я туди не додаю.
[00:53:44] Я знаю, як літній салат, я туди не додаю.
[00:53:47] Я не додаю туди о гірочки, але я м'є любовний складний, сказати.
[00:53:52] Це зербанально.
[00:53:54] Скажу те, що в цьому салаті.
[00:53:56] Складно сказати, це зербанально. Скажу те, що я вмію робити, да?
[00:54:02] Залад з грабовими палочками, хай був.
[00:54:04] От віза брищ.
[00:54:05] Олів'їхо.
[00:54:07] Вашко, вашко, вашко.
[00:54:09] Я сподіваюсь, ніщо більше писати не треба буде, бо мене ручка.
[00:54:12] Що одна палочка?
[00:54:13] Мене ручка.
[00:54:14] Це просто уявіше.
[00:54:16] А там ще питання єто?
[00:54:17] Що, ще одна питання.
[00:54:18] Давай, давай.
[00:54:19] Скільки пострілів з Desert Eagle зробив Ніко у чверт фіналі проти Віталіті?
[00:54:26] Я можу сказати, скільки я вчори зробив пострілів з дігла, коли ви не грали з Віталій Курченко.
[00:54:34] Я мов, де не повністю дивився.
[00:54:37] Ож статистика люта.
[00:54:39] Я взагалі її.
[00:54:43] Але виявити можна. Якщо кожен четвертий п'яти раунд, ніколи купляє дігл, не факт, що він обов'ямо виснує, умовно, сім-вісім кульзараунд, то ні, яка біса математика тут, тут вгадувати треба.
[00:55:08] Ну, скажу, ти написав?
[00:55:11] Ні.
[00:55:12] Дай мені ручкою.
[00:55:13] Я напишу своє.
[00:55:17] Я напишу своє.
[00:55:19] Чверчий нау, проти Віталій.
[00:55:23] Там по 24 раунда кожна маба.
[00:55:26] 3 на 4, 2, 4, 32.
[00:55:29] Ні, мачка.
[00:55:31] Да, 22.
[00:55:38] Вчаті там, пофічний 6.7 на місці.
[00:55:44] Як буде.
[00:55:49] Я написав.
[00:55:53] Ді.
[00:55:54] Я сто, одинадцять написав.
[00:55:56] Сто, одинадцять.
[00:55:57] Сто, пятьдесят, сім.
[00:55:58] Так.
[00:55:59] Пострілів.
[00:56:00] Боже міцем.
[00:56:01] О.
[00:56:02] Чвартфінал.
[00:56:03] Ну добре, якщо не 25.
[00:56:05] Серьезно?
[00:56:06] Так.
[00:56:07] Притому, з яких чотири влучання і два вбивства.
[00:56:13] Золі, кого чу заборонив дігал купляти чи що?
[00:56:17] Попадати.
[00:56:17] Взяв пістолет, одну кулю не влучився,
[00:56:21] ну, раунд для нього закінчений, поход 25.
[00:56:24] Добре, я його переоцінив, то 11.
[00:56:27] Асоціація просто ніко дігал.
[00:56:29] Але все одно я ближче.
[00:56:32] Це 5-0.
[00:56:33] Хорош, бітаю.
[00:56:34] Дякую, перемогу.
[00:56:35] Ростко.
[00:56:36] Арна, Арна, Арна, Арна, Вікторина.
[00:56:38] Ти, ти, ти, при, при, при, прийс.
[00:56:40] Там там кубок позатиме, бать.
[00:56:42] О, ну добре, потім.
[00:56:43] До форму яку.
[00:56:44] От в кепку можеш забрати.
[00:56:46] Так, так, давай, давай.
[00:56:48] Ще може забрати ці, з декорації цієї студії.
[00:56:51] Тут ти так знато красиво.
[00:56:53] Вон, серібна ця монета.
[00:56:56] Ютуба.
[00:56:58] А не сам ска лист.
[00:57:00] Чароми на неї.
[00:57:02] Хочеться також почути без такої нотіглибки аналітики, просто емоційні можливо очікування від сьогоднішніх матчів?
[00:57:08] Дуже хочемо.
[00:57:10] Ну, плані не кричати і давати емоція в плані, як ви чуваєте, як ви очікуєте, як ви бачите, про що умрієте?
[00:57:18] Ну, щоб вурія на певну турнір виграла. Це найбільш пайний розвиток подій.
[00:57:25] Мене, що Фролланд підіймає кубок перед заваршення в своїй кар'єри і не каже «Албі Бек».
[00:57:33] І росіяни не виграють турніру.
[00:57:36] Що можна бути краще?
[00:57:38] І Крізен з Фурією теж виграє.
[00:57:41] Мене, пікаємі, взагалі стоїть, що Фурія виграє?
[00:57:44] Мене, теж спірити виграють.
[00:57:45] Це теж базово не виграє.
[00:57:47] Ну я так.
[00:57:48] Ви за скалоном разом там та.
[00:57:49] Я так, ще в каску повірива, ніж напевно так.
[00:57:52] Хоча, є такі невеличкі шанси з подивання Дійсно Шуфурія зоберуть.
[00:57:57] Я на геніальному пропікав.
[00:57:58] Це було віддально.
[00:57:59] Я пропікав те, що Віталіті вигруть Фелконс, але далі в матчі Віталіті спіріт.
[00:58:04] Я не піка Віталіті, тому що я закладав ймовірність, що Фелконс їх виграють.
[00:58:08] Але в матчі спіріт житує, бо в чомусь супер певний, що виграють спіріт.
[00:58:12] Але, переглядаючи його, взагалі цієї певності не було.
[00:58:16] І тут моментом пощастило.
[00:58:19] Зараз, коли немає фіталітів цій сідці, це ідеальний момент, просто реальну фурію вигравати, мені здається, один із найкращих моментів.
[00:58:26] Спіріт без тренер, сьогодні з фальконом, я думаю, заруба буде така нормальна, тотальна.
[00:58:32] І, радше, за все, фалькони здобудуть фремового для себе.
[00:58:35] Ну, аврора фурією, я думаю, тому, чевидно, для мене особисто, типу, фурія має проход спокійний до фіналу.
[00:58:40] А от врань фіналі, так, треба буде запідміти, виграв цьому фурією проти фелкунців, але це в якому можливо.
[00:58:47] Але Сіде, каже, що він не вважає свою команду з поборитого мачі проте врори.
[00:58:52] І ті дядьки супер-боявничі і будуть боротися до кінця.
[00:58:56] І взагалі там Ксантарес – це просто якась неймовірна людина.
[00:59:01] Був, що всі ті болячки і всі ті неграз, дещо він має, він досі грає.
[00:59:05] Ще і я граю.
[00:59:07] Ну, зараз він просів статустично.
[00:59:09] Ну, на диспансії так.
[00:59:10] Але все мов.
[00:59:11] Але все одно, ну, класно дуже допомагає свою команду.
[00:59:15] Це історія дуже цікава. Який кіндер казав за те, що вони очікують, що буде якась магія мейджери.
[00:59:21] Можливо, воно допоможе фурії зробити такий дуже цікавий історій лайн.
[00:59:24] Це було б чудово, але будемо дивитися вже нападом.
[00:59:27] І з нашим аналітиками, дякую вам величезні.
[00:59:29] Ігри розмажувалися трохи, повгадували, повантазували.
[00:59:32] Тим самим будемо передавати слово аналітикам, які розберуть для вас пів фінали цього мейджеру.
[00:59:36] Записатися з маколиками і приємного перегляду.
[01:00:15] От, Кінг, ти король!
[01:01:15] Добре.
[01:01:19] Іди, кап.
[01:01:20] Кап, кап.
[01:01:21] Ти, хто тягне кап.
[01:01:45] Вау! Я вже жорсько! Ще мінозоди! Він все довжи доводи! Він просто і з'їм! Їсти на ОКО! О, це ідея!
[01:03:45] Сьогодні ми будемо дивитися вже за двома півфіналами, де залишилися з одного боку як очікувані претенденти, так і не очікувані представники певних регіонів, які ще будуть мати змогу поборотися за топовий приз на цьому івентії.
[01:04:01] Яка очікувані претенденти, так і не очікувані представники певних регіонів, які ще будуть мати змогу поборотися за топовий приз на цьому івенті, і грошову з Боногороду, звісно, і за респект.
[01:04:13] Ну і за респект, теж наша аналітика буде боротися в рамках своїх прогнозів на сьогоднішень день, тому що ми будемо мірятися своїми пік'євамих, чи дуже в чині, з вами, Юкю, і з вами такі приказні паново як вантажень. Вітаю.
[01:04:25] Всім привіт! Мені здається після вчорашніх матчів взагалі не можливо зробити якийсь придік, тому що тримати туди, сюди зрозуміти фактично хто сильніше там спір'ї джиту або фелкон з Віталії не можливо було, ну на мою думку, може Шайні всіх вадав?
[01:04:42] Так, дуже близько було, дуже близько. Я взагалі в мене представлено, що на інзі фіналі.
[01:04:46] А на інзі прям вирали, Кельм?
[01:04:48] Ні, фіналі, фіналі. Вони би програли мене.
[01:04:51] А про те, що бути фурії, то вона потрібна було.
[01:04:53] Ті, про те, що порівував дуже близький матч, насправді.
[01:04:55] Остання мав потім взагалі, вони випали, але вони могли вигравати міраш,
[01:05:00] якщо б там трошечки не повезло.
[01:05:03] Тому в цілому, знаєте, майджер є майджер, магія завжди присутня.
[01:05:08] І навіть на індзі у цьому майджері,
[01:05:10] навіть не дивлячись на сітку, де є фурія, врора і так далі,
[01:05:14] могли проходити у фінал.
[01:05:16] Все ж таки, зверху сіточка, ну така, полейтовища, полейтовища знизу.
[01:05:20] Ось там заруба. За ту спірі, за Лінець, розуміло, було по матчу саме.
[01:05:24] Коли ти дивишся, і просто до кінця не розумієш, хто вияв тоді фалтон з Віталітією, таке саме історія.
[01:05:30] Просто там якийсь залітний економічний керіган Мінус-2 з Єспа робить проти Фуба на останньому.
[01:05:35] Чим неще, результати в керігану на індивідуальну покише Фалконз, тим краще, в цілому, виглядають Фалконз,
[01:05:41] з Киоски на Стрілю, команда преться, перемагає у команду Віталіці і виходить зараз у цей піфінал.
[01:05:47] Сідка на ваших екранах, якраз покажу, хто дещо і як зробив. В принципі, на сьогодні очікує два без тофтри, про які, якраз вам, ког піфіналі.
[01:05:55] Ми зараз будемо говорити. У нас спіріт проти Файалконз, які якраз вчора перемогли Віталіці та джиту вину дуже,
[01:06:02] Дуже, що чесно, в серйозних зарубах, і я здивовлено нечу, Фалкан з Віталієтю жодного разу так і не трапилося в Вертамі, у нас 13-11, 13-11 і 13-11, на яким все закінчилися.
[01:06:12] Ну і Аврора проти Фурі, у нас теж, будуть взагалі, за Аврору і проти Фурі, ми будемо розпочинати, і їхні матчі, і їхні протистояння, а ми дивилося поза.
[01:06:21] Вчора, а хто взагалі задає насправді враховочі, скільки там того контрес-трайку.
[01:06:24] Я до вечори вчора прознаюся, я надодавився навіть третю фінальну мапу між Фалкон та Віталіці,
[01:06:28] пішов вже спати, я вже подивився, як Віталій тілад-веладове виграю в егра, в тринадцять, в двенадцять, і думаю, ну, ні.
[01:06:32] Ну, на десайдері дотиснуть, і потім зранку такий поганим перечитям діставував телефон, дивитися результати.
[01:06:38] І от це мій придіт завчора йде на найзайшов.
[01:06:40] Мені здається, вчорашній гравий день був взагалі найцікавішим, найезкрайвішим за весь мейджер.
[01:06:46] І, знаєте, оця сітка, де всі фоврити в одній половині, вона дарує на вкласній четверт фінал.
[01:06:52] Але, скоріше за все, класний півфінал буде.
[01:06:54] Але ось без 105 фінал у мене дуже велике за непокоєння, що хтось сьогодні виграє, друга без 103,
[01:07:00] то й завтра виграє фінал, або 3-0, або 3-1.
[01:07:03] Тобто оце єдиний, що мене бентежить в такій сітці, що у нас з однієї сторони суперфоварит буде,
[01:07:10] Ти був фурія, а врора ніхто з них в фіналі.
[01:07:14] Ну так, в нас просто так велися, що верхній — це у нас спір'ять, Віталій, ті Falcon збіються, а в нижній — у нас збіються.
[01:07:19] А в нижній — на липі вонюються.
[01:07:20] Так, хаба, хаба, навіле іще.
[01:07:22] Могли, могли.
[01:07:23] Могли, насправді, там бути Falcon, там були Віталій, ті могла просто бути там на 3 на 2,
[01:07:27] хоча б у якоїсь рознесені, а там воно стільки фурія в нижній частині.
[01:07:30] Притому, насправді, якщо дивитися по фурі «Аврора» і задуматися,
[01:07:35] вони у своїх матчах перемагали, якщо «Аврора 2.0»-бібі просто переїхали,
[01:07:38] то ти, Фурія, як завжди не можеш прийти гарно очікувати,
[01:07:42] що зараз молодий справиться з цим тиском,
[01:07:44] якін дивлячись на його потенційний, якби його стелю скила
[01:07:48] і його, можливо, перфоменс, ти ніколи не знаєш, що він вправиться у нього,
[01:07:51] чи він веде цей перфоменс.
[01:07:52] І проти «Аврора» ми вистачаємо все, що завгодно.
[01:07:54] Протому, верхнє протистоєння теж спірід проти Фалконсискет і що буде без сюрпризів.
[01:07:58] Вчора проти Джуту була невірно важка агра.
[01:08:00] В тому числі, за рахуну того, як команда Джуту взагалі почувала себе на цьому мейджорі,
[01:08:04] те, що вони боролось на цих овертаймах, те, яку вони в цілому матош, нерд, санпайус, там,
[01:08:09] свій прайм в якому сенсі теж видавав на цьому мейджорі, чи вистачі тих проти
[01:08:13] вчорешніх теж спірід, тому що вчора, начебто, ті хайлайти, які теж нам показали і
[01:08:18] Прости, господин, один чотири від Медлікса, який вирятував всю ситуацію, мені здається туди для спір'ят.
[01:08:22] Ну, куди це впорається, як команда без тренера зараз, талій просувається і все ще витримує такий тисків цілому?
[01:08:28] Ну, хочу сказати про те, що Аврора і команда Фурія, що там, що там дуже схоже ситуація по сезону.
[01:08:36] Тобто Фурія заявив, що це було класно на початку, вони закінчували рік на другій сходенці,
[01:08:42] Ніною ді там були у минулому сезоні на першій сходенці по ВРС Райтенгу і далі, по ходу цього сезону, по ходу усіх івантів,
[01:08:50] воно спустився нищі десятий сходенки. Тільки на чому в майджері, вони приїхали у третье стадію, так приїхалися потрям суперникам,
[01:08:57] але це не сказав, що там виходить усі три суперника, які не були фаворитами великими на прахідпуяв.
[01:09:04] Спорти, які грають з рівдинною, яка не буде в них в складі в наступному сезоні.
[01:09:10] Бойти, які вже три стадії відкатали, дуже тяжко були і далі щось придумувати.
[01:09:15] Ну і останні хто там, ББ, такі собі супарники, і далі вони проходять в плойов.
[01:09:21] Це саме той розрахунок, на якій я очікував у Мачі проти Нензі.
[01:09:25] Мені здавалося, що Нензі посилом перемагати такого супарника, як Фурія.
[01:09:30] Фурія трошки оверається, тому що деякі експерти там, Англо Мовні навіть ставили фурію на тільки на прохід у плей-оффу і фіналі, а ще й не перемогуть у івентів БСП.
[01:09:41] Мені здається, що по тим результатам, які вони показували по цьому сезону, ставити їх впевнено переможцем,
[01:09:49] не впевнено переможцем цього івента було б дивно, вони прийшли б му стадію і в них такі зливі було суперники.
[01:09:56] З сьогодніго Таброра, ну, суперники, які можуть дати им по зубами і вийти спокійно у фіналі.
[01:10:01] Ммм, речі про фурю, зараз вони з'являються на наших екранах.
[01:10:05] Представляємо першу команду, першу опільфіналу на сьогодні,
[01:10:09] той саме фол, у якого залишилося, ну, спілкулося ця півроку.
[01:10:14] Мало часу, а прийде, у тебе залишилося мало часу, щоб виграти мейджу.
[01:10:17] Ну, фактично у нього дві спроби є, теоретично.
[01:10:20] На наступно я не думаю, що фурія не відбереться в принципі,
[01:10:22] у нього якби шанси фірті-фіфті.
[01:10:24] Ну а хто знає?
[01:10:25] Не повезе там в якийсь третій статті.
[01:10:28] А то фурія не проходять і тут якась компанія пропонує контракт,
[01:10:32] фолону вийти капітан до своєї компанії.
[01:10:35] Я не думаю це можливо його не останній майжер,
[01:10:38] але хто знає чи так само Фурію пробкне з суперниками,
[01:10:42] чи так само Фурію пробкне з суперниками на наступному майжері,
[01:10:46] щоб прийти в плів.
[01:10:48] Я погоджусь, вони могли в будь-який інший четверт фінал,
[01:10:51] інші половини сітки потрапити і просто поїхати вже до дому?
[01:10:55] Ну, це вже в пиофір, зимін, щоб він ще вийшов на сцену.
[01:10:58] А я про те, що на наступному межері може статись будь-що.
[01:11:02] По тим результатам, які вони показували останні півроку,
[01:11:05] і, по-перше, треба потрапити ще знову, у третью стаді, як вони це зробили тут.
[01:11:10] Тобто на наступному межері хто зна, що буде, можливо, вони будуть починати
[01:11:14] з набагато гірших позицій, так, цей іван.
[01:11:17] Плюс далі треба буде на кінці, от кінець, кінець, кар'єри фолана
[01:11:21] І у вас з командою, ну, не зрозуміло, що буде далі
[01:11:25] І ви маєте проходити, звісно, по плей-оффу, показувати там щасків
[01:11:29] Тому, для плей-оффу можливо це останній раз
[01:11:32] До речі, у нас є в'юшка зі кіндором
[01:11:34] Зараз можна послухати якісь цікаві думки, прям з середини команди
[01:11:38] Запускайте
[01:11:40] Привітую, зі мною Тоті Кіндер. Вітаю, ми з розбиттям прокляття на рахунок тренолі прогривання, Пифін.
[01:11:50] Плеїофах, ви вже тут зустрілися, зустрічаєтеся з командою Аброра.
[01:11:54] Теоретично, ви можете добратися до фіналу. Як ви вичуваєте?
[01:12:00] У нас, правді, вкутілися, щоб на поправді меджу в ось тіні ми також були, насправді, в фіналі.
[01:12:07] Ми не змогли це зробити.
[01:12:09] Ми завжди вважаємо, що ми маємо знаходитися в фіналі в плей-оффах.
[01:12:13] Там нас просто переграли, не змогли знищити.
[01:12:16] Тим часом проти нензів вже є приклад того, як ми дивимося, що їх кожен супартник небезпечний.
[01:12:22] Іна треба добиратися крок за кроком, грою за грою.
[01:12:25] До в четверх фіналів, співфіналів, до фран-фіналу.
[01:12:29] Знову ж таки, ми будемо фокусуватися на супарникам, будемо фокусуватися на собі
[01:12:33] і ми готові показати нас правді максимум з себе.
[01:12:41] Трочі, як на кому вчорашній матчі, ви дивились, якщо реактор Мадреналін?
[01:12:44] Ви очікували когось чи ви просто відпочивали?
[01:12:55] Насправді, для мене результат ніколи не має значення насправді про тесупарника.
[01:13:00] Її просто хочеться показати і ми вірнув атмосфору груточніше, яку можуть запам'ятати.
[01:13:05] І коли ми дивилися те, що відбувалось на екрані, ми просто вболювали, ми прям кричали і вболювали разом, зі всіма навколо.
[01:13:12] Двічі про ворору, там були певні слухи.
[01:13:16] І на рахунок відносити зуслухів того, що це можливо мертва команда, яка доверає своєстанній турнірі буде вже мати заміни.
[01:13:27] Насправді, про мертва команда я пофакти тільки чую па́рше раз, вони дібралися зараз до півфіналів у Меджеру, тому, насправді вони небезпечний супарник.
[01:13:39] Ми знаємо, як вони грають, ми знаємо більш менш чого очікувати.
[01:13:46] Це Медлізи пільфінали. Може, вони щось згоріли насправді у рамках гігнії підготововки.
[01:13:53] Бо вони дивиться за цим.
[01:13:55] Так, ну 100% це не мертва команда.
[01:13:57] Вони живуть, грають набагато живіше.
[01:14:00] Воно дещо фанбазу у вас тут величезна.
[01:14:03] Дуже багато людей приїхало, дуже багато людей на арені.
[01:14:06] Дуже багато людей приїхало, дуже багато людей на арені, багато соціальних мереж.
[01:14:11] Чи є тобі щось сказати до людей, які був дивиться за цими матчами?
[01:14:15] До всіх бразильських дуреччих фанатів звертається зараз,
[01:14:18] що дякую за всю підтримку, яку вони ваказують в команді.
[01:14:22] Ну і не тільки до них, і ще й до турецьких, до всіх фанатів світ.
[01:14:26] Я так розумію, контрстрайку.
[01:14:28] Ми тут, заради контрстрайку, контрстрайка нас об'єднує,
[01:14:30] і це найважливіше, що залишається в кінця цього дня.
[01:14:32] Ми вас любимо, не тільки, що в нас не на ВДТ.
[01:14:36] Ось таке в'юз.
[01:14:37] Дипломата послали, знаєте, жаю з Каванди Фуря.
[01:14:40] Всім дякую, Тонейські фани, ви найкращі, ви молодці.
[01:14:43] Цікав, що яки не розгадав Остін Мейджер, коли була схожа ситуація, подивився сітку.
[01:14:47] У них там Фуря Пейн, Фейз Сімплом і Монго.
[01:14:51] Тобто сітка також була доволі халявною, але вони програли Пейн в четверт фіналі.
[01:14:55] Не скористалися цією можливістью.
[01:14:57] Я так розумію, що Марк з'якраз запам'ятав тий момент, що можна і треба було вигравати тоді.
[01:15:01] А тепер про Нензі, зі свого регіону, хоче б тоді вони поєдна програли.
[01:15:06] Так, тепер про Нензі змили, проте у Нензі це взагалі окремий чорний поні,
[01:15:11] який прокрався в рамках цього мейджера, плейов і показав таку гру.
[01:15:15] Не очікував, ну хто очікував тут команду на Нензі?
[01:15:17] Та там, насправді, на тому міржі 2-3 раунди, щоб більше секунду було в Counter-Strike,
[01:15:24] Два-три раунди прорав ниндзі у першій половині, просто не вистачував пів секунду, щоб зайдав в тих пачках.
[01:15:29] Тобто по грі ниндзі знищував дуже сильну фурію, але далі сталося ці моменти, далі якось йому вдому віддали класію ДНФ3,
[01:15:39] і ниндзі поплили, просто після цих моментів поплили досить, звісно, не вистачував.
[01:15:45] В цілому Куря перехопила ініціативу, вийшла на третю мапу, там же комфортно докатала, тому Куря могла спокійно тут же не грати на цьому івенті,
[01:15:54] І, дививось, бо зараз матчап з вами на НЗі проти Аврора.
[01:15:58] А що проти Аврори?
[01:15:59] Що проти Аврори, в нас, в нас в клейофі, отримало одне зіткання проти Бібі,
[01:16:03] які теж не то, щоб очікувано опонилися саме тут.
[01:16:06] Протому єдине 2-0 проти стояння, яке закінчилося четверт фінал,
[01:16:10] але було Аврори.
[01:16:11] Вони йдуть до цього, на чекто впевно, кому не порали треті стадії,
[01:16:14] не порали тільки спірі там 2-1, проти Монте 2-0, проти джиту 2-0,
[01:16:18] Проти на НЗІ 2-0 і перший матч в клоївах теж 2-0.
[01:16:21] Вони грають набагато вищі, ніж я очікував.
[01:16:24] Навісті, кувинтерв'ю казав, що оброжа там проблеми.
[01:16:27] І чуткі про замівний, майже про дізбанд.
[01:16:30] В обті потенційно якраз відживовося на ЄСЛі цих запасах.
[01:16:34] І мейджеру вже 35 років, ну тиху куди.
[01:16:37] І вони продемонстрували просто шалені результати.
[01:16:40] Відкриває там вікадія, один суворог рейтинг, сувфлай, там бахає 2-0.
[01:16:44] Вони виграють майже два рейтинг.
[01:16:46] На мою думку, це така, знаєш, лебедина пісня, життя, турнір життя, тобто це, скоріша за все все, це пік, це останній корт команди Аврора, не знає, що вони зможуть у півфіналі на сцені пропертись.
[01:17:00] До речі, про півфінал, про сцену про проперання. Що Повету, яку Мапл бачаєте більш опціонально для одній і для другого команди, на чому можуть хлопці вигити, чи просто граєм Аврора якісь на зайді фолт на себе до здравій?
[01:17:12] І там і там Банн Еншант, Парший, і та, і та команда, я лишаю постійно в своїх вату один про то один на кінець.
[01:17:19] І зазвичай, пурі будуть мати пінці воделку, які не будуть обирати Еншант, і так мовити, Аврора підсуне мапу, яка їм комфортна під кінець.
[01:17:31] Аврора є експірією спротивітальністю, на Еншанті не варто забувати. Ти що, небезпечний суперник, можливо, не підкнуть?
[01:17:37] Ні, бачите, навіть в такій боделці дивіться, наскільки Фурія нібито і має всю одну мапу, але вони не лишають боделку інстаба на Аврорію, тобто вони не розікують на цьому моменті, вони дають іміраж, інферно на вибір саме команді Аврорію, ну тут з позиції сили Фурія виступає.
[01:18:02] Ну, я в ній місці Інферно все-таки пікав мені не суперподобий цініх, насправді, влі.
[01:18:06] Ну, дивись, бачите, це одно аврора, яке преслував один раж.
[01:18:09] Інферно у нас буде висайдер, якщо до нього діде ось, ну, цілому хочеться сказати про команду аврора, продовжити, думку, про їх перформанс.
[01:18:18] Кожен з гравців, на чому і венті, в середньому біє на 1-10 рейтинга, краще, ніж він грав у цьому сезоні.
[01:18:27] Кожен з гравців.
[01:18:28] У фурі, наприклад, ситається трошки інше.
[01:18:30] У них просідає ксерато,
[01:18:32] ксерато якого стабільно ми, звикли, бачите в топах,
[01:18:36] в гравець якій багато чого робить індивідуально для своєї команди.
[01:18:40] В середньому у нього рейтинг 1.18,
[01:18:43] це найкращі рейтинг команди, але начальмо івент 1.13.
[01:18:47] А у інших гравців тріка тільки грає краще,
[01:18:49] ніж в середньому, це і кіндер,
[01:18:51] Юрі, який бере просто неймовірну кількість клачів,
[01:18:54] Дуже класно відіграє цей івент один двадцять днів рейтам.
[01:18:58] Ну і молодой, молодой, який по ходу сезону трошки не йшла в нього,
[01:19:03] насправді, тому що минулий сезон це був прям супер експірионс,
[01:19:07] у цьому сезоні донп'ятнадцять, так собі, знаєш, для нього він сам відмічав в інтерв'ю,
[01:19:13] що йому тяжко якось справлятись з тиском і на дистанції і оскіл трошечки впав,
[01:19:18] але цілом він з одного може показувати непоганої профоми.
[01:19:22] Що цікаво, тільки кіндар та молодою про порах йдуть, при тому, натомість у нас вся команда врора в про порах.
[01:19:29] Дивно тому, що бразильці мені, здається, також полюбляються про порах, походить.
[01:19:33] Фан Ксирата зазвичай тільки з прапором бухлодить.
[01:19:36] А він і так з прапором.
[01:19:38] Ви не побачив там за молодим?
[01:19:40] Ми молодим.
[01:19:41] Тут Ксирата, дарник, про поронносиць.
[01:19:44] Звичайно, це не всіх коментарів дитячого мені, здається, було тільки з прапором.
[01:19:49] Як ви думаєте, я взагалі сенс говорити про фан-базика, зараз буде якраз представляти обидві команди,
[01:19:54] чи просто бразильський сектор, в будь-якому випадку всіх перекричить, перестуки, пераперапалити.
[01:19:59] Так, ну ми ще бачили на попередній стадії. Тобто там, де зал на 500 людей, вони вже влаштовували шоу,
[01:20:03] тому, я думаю, зараз буде дуже гучно.
[01:20:05] Більше питань, за кого буде болювати там фан-сектор B.A.G., фан-сектор Віталій,
[01:20:10] чи оці хлопці, у яких тут вже нема команди представника.
[01:20:13] Так, тут велика питань.
[01:20:16] Ну, парадиться, за когось поближче, можливо, фурів, якомусь сенсу за рахунок і кендара, буде поближче.
[01:22:16] Якщо я не працюю, то я не здаюся.
[01:22:31] Мені був моєю баспортом, з'являвався,
[01:22:35] він був м'який.
[01:22:37] Мені був дуже радий.
[01:22:41] Я думаю, що він готовий.
[01:22:46] Це і вент, який вже б'є рекорди.
[01:23:01] Ну і знову ж таки, в нас тут команди, які звісно не хочуть зупинятися сьогодні,
[01:23:08] У нас тут команди, які звісно не хочуть зупинятися сьогодні.
[01:23:12] Ну, не хочуть і додалі.
[01:23:14] Вітайте, церкя контрстрайку Аврора Геймінг.
[01:24:08] І він, звісно, забирав бразильський фан-сектор.
[01:24:38] Ну що ж, команда якого воделюдина, яке ще хоче підняти трофей і має можливість.
[01:25:03] Вітайте на лакци Сарені, на колоні. Фурія.
[01:26:08] Долі.
[01:26:35] У нас випостили 2 команди на арену,
[01:26:38] Аврора Тефорія буде викривати ще раз, повторюю сьогоднішній півфінали.
[01:26:42] Чекає попар до ще один дуже зв'язний матч.
[01:26:45] Класний вихід, як на мене, звичайно, відвраження,
[01:26:47] але саме так і має вагадати насправді останній турнір в Півричі.
[01:26:51] Це мейджор, музика, робота, вихід, команд. Мені все подобається.
[01:26:56] Пається ідея з пропорами, дуже яскрава.
[01:27:01] Ну, бачимо таки, в нас, в нас, творються.
[01:27:04] Хай-хай!
[01:27:05] І фанати, там фан сектор бачив, і люди з турецькими прапорами були пісцено.
[01:27:10] Амусфера зараз справді чунула.
[01:27:13] Мені якось не виспочає, знаєш? Минулі майджери ми бачили, що там барабані і висправді,
[01:27:20] і там ті шоу-шоу робила, а тут ніби, ну от, піальні типи, виходять просто, ну, прапори.
[01:27:27] Всі гроші не відпишли, бра. Всі гроші не відпишли.
[01:27:31] Але такий шоу-шоу-мейджер, тоді коли барабанів луплять, розумієш, це реально подія.
[01:27:38] А тут якось, ну так, просто...
[01:27:41] У нас наступні три мажори, в Китаїв, в Сінгапурі, в Певдені, Америці.
[01:27:46] Чи так сексофоном.
[01:27:47] Там шоу буде не рада, там будуть факелами також збивати.
[01:27:51] Ти сидиш тут, вважі, чи так сексофоном, ти дивишся на цей, розумієш?
[01:27:55] От кому чого не вистачило на майді, розумієте, дві топові команди легендарні стрелайни,
[01:27:59] Заразі стрілайни, фоли, нікі, з який чує кар'єру.
[01:28:01] Нє, барашані, бажачок саксофону.
[01:28:04] Так, клас, це класно.
[01:28:06] Я не сперечаюся.
[01:28:07] Які будуть і думки мати?
[01:28:08] В принципі, у нас десь там підходить час, мені шо поки нічого не кажуть,
[01:28:11] але я думаю, що скоро будуть розпочинати.
[01:28:13] Ми знаємо в живете, ми знаємо першу мапу,
[01:28:15] чи бачаєте, взагалі тут 2-0, чи насправді кращі,
[01:28:18] чим 2-1, ми тут все-таки не роз'являємося.
[01:28:19] Я не думаю, першу мапу заберуть, Аврора.
[01:28:21] Ну у суперників п'ять поразок з шести матчів.
[01:28:24] Останні, тобто у фурії проблеми на мапі, да, з'яздивуся, якщо вони виграють.
[01:28:28] Тому на перший матч поставлю от сюди.
[01:28:31] Та, чесно, що у фурії, що у фурії. Малекі проблеми.
[01:28:35] Півкінал у фурі шайні так і.
[01:28:37] Така сітка, така сітка, що пробиш. Але фурія, фурія.
[01:28:41] Ваші придікти все ж таки розділяються. Я в фурії, фурія.
[01:28:43] Присутня на першій мапі, про тому по статисті цій фурії ми бачимо,
[01:28:46] Тим не менше, не забывайте, що не гостіщі відчуття від КВБатлів разом з спонсором показу бет-кінг.
[01:28:53] Бет-кінг, ти, король. А тепер, звісно, нашим прекрасним коментаторам на арені.
[01:29:00] Доброго-доброго дня, всім друзі, Лансис Арена. Сновусяй, Лансис Арена знову заряджає, а у нас розпочиненіться біф-фінали інфекстрім-мастерс Кельмейджора.
[01:29:40] Я думаю, багато людей на арені, прямо сьогодні блювають, тут буде швидкий раунд, одразу зона починає, буря вбивається, дуже сильний демок, що зримає, виходячи станував і вікатіє разом із SoulFly'ом і мейджером, без варіанців, тут розбираючи ситуацію, ксерата останній і це один нуль для Аврори.
[01:29:58] Дуже швиденько і легко, якось намагалися в курію заглом розіграти цей раунд.
[01:30:03] Сантарес віде, прям посміхається, двіх він за дубовині.
[01:30:06] Я, до речі, от таким, зазвичай не бачу, зазвичай такий, уууу, і всі, не, ж, маєте, вкається по-турецьки.
[01:30:11] Зазвичай.
[01:30:12] Так, підходив, я тільки що я бачив на парковці, під'їжджала в прору, у них там перекурбув, налаштовувались перед матчем, дуже заряджені, вони прям впевнені, впевнені, вони сьогодні в своїй перемозі мені здається, і побачимо, чи вдасться.
[01:30:26] Далі принести фінал Мейджури. Туречені чи Брасилії.
[01:30:30] Сьогодні обидві ці країни фіналом в Мейджури або не були ніколи, або були так давно, що про це багато в тому день забув.
[01:30:37] Ну, коли і коли? В останній 2016-го?
[01:30:41] Вісні сьогодні, сьогодні, сімнадцято. Вони в ньому були.
[01:30:42] Вшімаці.
[01:30:43] Єський ілюбіності цього ця ера.
[01:30:44] Да, да. А от зараз, ти підля Врори це взагалі буде фурор.
[01:30:48] Якщо вони пройдуть вранфінал, ти був, знаєш, може здійснитися мріяк Сентареса.
[01:30:52] Тому що він спочатку розчарувався, пішов до команди B.A.G.
[01:30:55] І зараз тут зі своїми боротюгнім може пройти грантинал.
[01:30:59] Ну, побачимо, хто буде сильніші.
[01:31:01] Поки ще молодой відписає, не магається розіграти фурія через один скалт.
[01:31:04] Ну, загон так, екологічно, нормальне це виглядає не дуже небезпечно для них,
[01:31:09] але демоч може бути для ворони суттєво болючий.
[01:31:13] Такий цікавий план вийшов, що дуже швидка післоверка,
[01:31:15] після неї похриленький одним в скалтом форс,
[01:31:19] Деякілька гранат, і знову стається бути вихід на П.
[01:31:23] Плент саме. У нас, бере, що вже були дасти всьому плей-ов,
[01:31:27] в якій дуже багато було абузу П.
[01:31:31] Ну і насправді, знаєш, даст, типо останнього часу, як виглядає П.
[01:31:35] П. Плент, де сплітом у вас можу на сон-флай, зараз для себе відбавить перший тіл.
[01:31:39] Пішов другий, третий, все, завозить він для себе 1800 доларів, 2-0 за бророю,
[01:31:46] Але зараз вже буде перевірка якраз таке на місті з першими девайстями раундами.
[01:31:49] Але знов такі.
[01:31:50] Перший девайстний знов буде спеціфічний,
[01:31:52] тому що Фолен витратив всі гроші в цьому раунді.
[01:31:54] Фолен насправді, мені здається, теж важлива така складува команди Фурія
[01:31:58] і постріль Біінку.
[01:31:59] Але здесь навіть не те, щоби прямо голий, чистий фаєрпао
[01:32:02] розкурішив неочевидні рішення, прикольні, якісь замути, промути.
[01:32:06] Тобто, рожі, справжній капітан, який вміє постріляти.
[01:32:09] Наверно, вже пройшов додно свій прайм, але тим не менше стріляти в мій гарпус.
[01:32:14] Знаєш, мені здається, він знаходить другий прайм з ріфлою, але і Воксік тут теж праймує на цьому мейджері.
[01:32:19] На справі дуже гарно у нього статистик, як Сернато помирає.
[01:32:22] Верхній прайм цієї дуже раденько вони утримують аврора заголом,
[01:32:25] що це б цей Н3 кіл в Аврубфурії буде воно вошкувати.
[01:32:28] Хоча, в клювсів, у Фола набуде калаш.
[01:32:30] Причемо, Воксід дуже крутий мого зробив, та Соло промотився в нижну тежку, ризикнув смок від це без кінув, вийшов сам, тобто все Соло зробив такий класичний дастокський авік пікаючий, агресивний.
[01:32:41] Це те, що треба для того, щоби трошку розламувати ці потенційні раунди від фурії, бо у Фоллона, ну, Фоллін підбереться яка?
[01:32:48] Ну і що, куди відправляється команда Фурії? Які буде плана?
[01:32:53] Фу, ну що, закінчити шорп, плюс люркер у нас на молодому буде довжину дегрувати,
[01:32:58] у нього гранах немає, тобто за саппорта, та в цьому сенсі він не зможе.
[01:33:01] Але загалом у форі один, а окей, два смоки, все нормально, відміняємо паніку,
[01:33:06] але цікав, як молодой зіграє, бо зазвичай цей дуже важливий спод, коли ти виходить через шорп,
[01:33:11] тому що від тебе, по суті, раунд залежить, а ти виходиш на три кугрівців на пленці.
[01:33:15] Так, це правда, це правда, і поїхали друзі, буде виздається на шорп, тут буде два смоки для цього самого виходу,
[01:33:23] Хаєшку на Кідаїв, дуже багато шкоди, дуже багато учіліці Демеджу, Чантуаресу, Мейджорг.
[01:33:29] Просто витирають прямо зараз весь вихід команди Фурі.
[01:33:33] І молодой навіть в цьому рауні зробити, нічого не зміг, а виглядає знову трішки розчарованим.
[01:33:38] Знаєш, говоримо, ти б у ключевий, ключевий гравець в цьому раунду може зролежити, а Фурі навіть в чертах не пройшли, навіть не дісталася Гендельфа.
[01:33:47] Планта, яку вони не змогли пройти, ну поки що?
[01:33:50] Приємно загалом для себе починати.
[01:33:52] Мачі заглому лише два гради це померли, плюс Вікадія у нас іде шукати молодого, а він правворюч, він ж не за ячком, і му глина, і му просто глина.
[01:34:02] Поки що у фурі нічого не випадать, але це 3-0 в Емейзері, як же хайпує, на який ж вбив, і що це може бути для нього останній мажор, і треба, звісно, показати свій максимум.
[01:34:13] Ну, це ж, гравець один з найбільш вікових і, скажімо так, знайшов він свою ідеальну помадну, з якою вони можуть найкращі результати показувати, і ріфаріцію обігравати.
[01:34:22] Чому в Турці ще цікаво? Тому що, знайшов він свою періару, в Одинші спочинав у Сараму Францію, в Французьких складах.
[01:34:28] Ну, і я думаю, що, знайш, в Німеччині те, що я думаю, діаспорт, турецька доволі велика, тож, волівальників тут може буде достаття.
[01:34:35] Один калаш нехсирато забирає бокси, кедоволі, щось, щодалі.
[01:34:39] Ксирато! Ксирато дуже прото, з яким даром разом зіграв, яким даром вишив офіцалуся Віксан Баресу,
[01:34:44] ну і Ксирато поки виправдовує цей залаш. Я післов такі, Фоллен придбав. Ти диви, Фоллен просто...
[01:34:51] Донатить, донатить просто. Ти був, якщо ви мені виграєте межер, я в принципі не пройти.
[01:34:56] А її кайкаєм. Шей, шей, шей. Команзія. Бопа.
[01:34:59] За Команде Фелкн Спочиніво. Фоллена?
[01:35:04] А ні, я думаю, і втома буде добре.
[01:35:06] One more superstar, бро.
[01:35:08] Останніше є, в той самий десятик.
[01:35:11] Останніше є, втома буде.
[01:35:13] Виступати, казали наші аналітики про те, що у фурі на диво не й те.
[01:35:18] З мапою 1-2, і на інзі вони програвали за останні часи.
[01:35:21] Фелкенс із фурісті Фейс.
[01:35:24] А чому ми доїхали, що робити? Він просто випадає.
[01:35:25] А він інцяється зараз збире інформацію, і вони під нього почнуть збирання цяшку, а тут цю ротов.
[01:35:29] Все, якщо живий хувається в ямі, просто його ці мити стягують на себе,
[01:35:33] увагу, якарі здається, куди воно так пітость.
[01:35:35] О, все це був просто стрий стайків муфу.
[01:35:38] Ексерату насправді може тримати хравця за Іспанським, він найтєло буває.
[01:35:41] І це може бути ейс для Ексерату.
[01:35:43] Мінус 4, у нього прямо зараз, про Вікадію він може здогадуватись.
[01:35:47] Тобто, він за плентом арена хайпує Ексерату.
[01:35:49] Давай, п'ятру золотеньку в запусті.
[01:35:52] Я живень обережно тут, магаються стрілятися.
[01:35:54] Теріть табоїх у нього залишається, хто кого перетанцює і все радо зірвався цей айс.
[01:35:59] Я б насправді на Вікадію образився, потім бидемо це в 6-3.
[01:36:02] Голодой побачив, а от Вікадія, здається, його не побачив мені, здається, тому що реакції не було.
[01:36:07] Будо чекати. Будо чекати. Будо чекати, Вікадія.
[01:36:10] А чи можна це взяти? Вигляти цей раунд.
[01:36:12] Тоді, і воно одразу була, знаєш, Дука, який висян на глакі, і думаю, ладно, у Юрія хоча б їхала ж, а так всі разу насправді ризик взяв.
[01:36:19] Пішовши до кінця в цю дуэль, насправді. Так, круто. Взявши дві перших дуэль, він зазволив своїм тімейтам на б типу фрі-раунду тримати.
[01:36:27] Але, поки що Бікадія повзе і час у нього все ще є. Якщо з першого Юрія кладе, то може дитхюзити мені.
[01:36:34] Ну, звичайно, мені здається.
[01:36:35] Ну, просто я напіг.
[01:36:36] Оооо, хаєшка на Юрій, Юрій Бамрагі!
[01:36:39] Юрій стирає биті.
[01:36:40] І тільки, кільше цього Бамрага.
[01:36:42] Перший раунд для Фурі.
[01:36:43] Професор у справі.
[01:36:45] Дуже крутий раунд розкрутили.
[01:36:46] І ось він фанцектор, гументи Фурі.
[01:36:48] Просто наче футбольний матч.
[01:36:51] Щодо, що навіть на доїхи.
[01:36:52] Поки що, знаєш, цей раунд крутий по мені.
[01:36:55] Здаєш, мікро проєняті у річні розі гроші ситуації.
[01:36:58] Але, звісно, взагалом те, що Фурі потрібні такі героїчні усилі для Ксирату, щоб 20 раунд на 20, мені здається багато, хорошо говорити зараз за напад.
[01:37:07] Друзі, ось Інлікадія на його стрічі відчуття. Ви ті вербатливі разами спонсором показу Беттінг. Беттінг ти король.
[01:37:15] Раунд під номером 5 економіка Єзубок з Туріни. У Турків це останній економіка, що стасується бразидського колективу.
[01:37:22] Плайер 313 демеджерів, все радо було.
[01:37:25] Ну, він встав ключим посудів по перейнєму раунді.
[01:37:30] Але правильно тобі дмитиме, якщо буде далі такі потуги, зусилля для фурі,
[01:37:34] там може далеко не поїхати.
[01:37:36] Звиншав Бокл, це два вибір команди Аврора.
[01:37:38] Я також пам'ятаю, лише фугані дасти від фурі.
[01:37:41] Тому...
[01:37:43] В останнім часом тільки такі були насправді.
[01:37:44] Так, тут на гендельці сетапчих свого гравців, плюс боксів.
[01:37:49] Бой. Ножки сломали?
[01:37:51] Цікаво, може бути, що він свідомо прям, дещо я б застрівнув, типа, проходьте, а там у нього ріка стоїть, але Фурія все одно не ведеться на цеплину і раунд мій-тубі.
[01:38:01] Ну, просто спліт бет, а тому що тут танел в трьох аж у гравцях.
[01:38:07] І поїхали вікач, ну, проходить, і кіндер молодий, збирає вокси, камінус, ол-флай!
[01:38:11] О, все, молодой! Молодой! Молодой!
[01:38:14] Ну, тут вже важко, ну, дирексаунтараса, і ставить полом, краб, і в цьому раунду, на решті!
[01:38:19] Батьку таледу дали девайс, а не хлоп в руки і він починає робити фраги.
[01:38:23] Бачте, як я піню грати?
[01:38:25] Будемо буде свобозину показувати джеденці.
[01:38:28] О, ти як діток не запалював.
[01:38:30] Бачив, бачив, кідає, кідає, як мені би пласка каже молодий ферс.
[01:38:33] Ну, справді, я трошки не зрозумів цей сетап від апрори на беплендзі.
[01:38:37] Зрозуміло, що вікадія такий, то есть, як ти, тобто, подивитися, чи буде цей склід чи ні.
[01:38:41] Сулфай дивиться на машині, що з цього роду не стап, бо вною оптималь.
[01:38:49] Молодой Вікальйо забирає, тут вокси теж на 43хкп залишається, молодой, такий снайпер що може посидіти-посидіти, а потім взяти і репікнути, насправді він не намагається це зробити.
[01:39:00] У ньому, до речі, коли молодой грає завіку, в мене згівається симпла, такий плейстайл схожий.
[01:39:06] Є таке, багато фліків, багато ризикових воїв, особливо, знаєш, першого півроку в урі.
[01:39:11] І зараз, то не здається, він намагається надбати більше універсальності, тому що розуміє, що в цьому блейстайлі, особливо в КС-2,
[01:39:17] з сімблами бачили таким в кову, і ми не знаємо, чи можливо було би грати в КС-2 з його блейстайлом на стільки ж круто.
[01:39:25] Цього ніхто не знає, і цікаво дізнаємося ми, і побачимо, ми колись такого снайпера в доглотривалому періоді.
[01:39:30] Тому що, на мені, здається, зайву не схожий по снайпінговому стилі з молодим Монесі.
[01:39:35] То є схожі раунди інколи, але загалом, мені, здається, теж все ж таки інші снайперу.
[01:39:40] Молодой – це прям класика, снайпер, основна, основна, як давається, ВП, якомогаш більше його взяти,
[01:39:45] резикнути, пікнути, воно тут тим часом виходить на Берлен, Солфлай, одразу його зустрічає своєю.
[01:39:51] Головой Оксан Тарас, скільки втаснє зробити...
[01:39:54] О, ой, ой, ой!
[01:39:55] Перестрибнути, якщо, так.
[01:39:58] Ха-ха! Боле залано страшно!
[01:40:00] Не страшно, це все воксів.
[01:40:02] На двох хп...
[01:40:03] Знаєш, тим скаутам дуже багато воксів зробили заробити,
[01:40:07] бо це від 30 п'юрі, 30 ксера до 30 молодої, але немає такі ліпи, що тоді кіндер приходить дошити.
[01:40:13] Це недобко бачення Марекс.
[01:40:15] Іншує цей раунд 3-3.
[01:40:17] Доволі швидко фуря зрівняли рахунок, але навіть такі скільки скажений фан.
[01:40:22] Ну що, відтаний, відтаний команді.
[01:40:24] Прикольно, що вони взяли опінраун, аксират до його індивідацій майсерні, розіграли на лунгу дуже круто, взяли цей рон, а далі два впевнені дали.
[01:40:33] Мені здається, це те, що було потрібно в фурі і відчути, що вони теж на сервер сишли.
[01:40:37] Проте на інді був дуже повільний початок і це важко им далося, це зробило цю серію неочікуваною, я думаю, вистажливою.
[01:40:44] Але з іншого боку мені здається, це її укріпило фурію, тому що вони зустрілися з проблемами рано.
[01:40:49] Молодий потім товар всіде сказав, що я з ним окремо поговорив,
[01:40:53] а ми на сцені було видно багато, та й малися саме молодому присвячено.
[01:40:57] І от зараз це наградне.
[01:41:00] Чим раніше ти отримавши цей важкий матч, тим краще.
[01:41:03] Тому що, ну, ти був. Віталій, ти його хоче отримали ще в Швейцарці, але це їм не допомогло.
[01:41:09] І Ніндер каже, все, легайте спати, ми йти ноги і спати. Команда брора.
[01:41:13] Так, звісно.
[01:41:15] Мач, його треба цей матч раніше, але при цьому, знаєш, воно може спрацювати і проти тебе, що ти, наприклад, вчора виграв такий матч, цікавий експерінь, цей день буде себе відчувати, бо вони вчора віддали мені, здається, всю свою енергію, всю свою ману, сьогодні суперник не менш простий, набагато більш складний, мені, здається, набагато більш непередбачиваний, враховуючи фактор керігани, який прийшов цю команду.
[01:41:34] Коротше, це буде в другому. Півфіналі з іншим другим, а поки у нас Аброра намагається прориватися у свій перший вистоєрі.
[01:41:43] Фінал, ну а Фолон, привезте Фурію також до першого бразильського фіналу за дуже-дуже добре час.
[01:41:48] Якщо Фолон зробить це, пройде Фінал, можна ще мірчі робити.
[01:41:51] Навіть якщо ви не програти фінал, ну типу монотизація буде для Фолона, для Габріеля.
[01:41:56] Ось нам ще показать мою грудь іконечку. Фонсектор Фурію справиться дуже багато. Багато браваниців, дуже ваєбоба.
[01:42:01] Розхід полтів на Беклен, проте є нюанс.
[01:42:03] На трійку гравців, а врори, хоч Фурія, на чого то вийде,
[01:42:06] але вони підфейкали і весь вийті буде зараз в центр.
[01:42:10] Маби, в двох, трьох.
[01:42:11] Але ж це ще не бе.
[01:42:12] А з клютом?
[01:42:13] З клютом будуть вони підправда?
[01:42:14] Ну, з такими позиціями воні здається, можливо, і спробувати пройти навіть трійку.
[01:42:17] Зараз побачимо полно ж першими десел, Флай, зустрічає, збирає.
[01:42:20] Який гині.
[01:42:21] Вікно.
[01:42:21] Вікно.
[01:42:22] Вікно. Вікадіо того забирає.
[01:42:23] На прибудові щодо алексера...
[01:42:25] Ай не дитискає! Той червоний там вже в КТ-мейджер приходить!
[01:42:28] Дабл-кілоформлює!
[01:42:29] Юрій та Єкіндр залишається вдвох.
[01:42:31] Єкіндр в центрі мапи, треба якось в КТ почистити.
[01:42:34] Але там й шорпіє гравець.
[01:42:35] Юрій не може вийти з тежки, абсолютно.
[01:42:38] Точно знаю, Єкіндр, де знаходиться всі гравці, але спин уже приходить боксик
[01:42:42] і його дошиває.
[01:42:43] Юрій 1-4.
[01:42:45] Шансів насправді не дуже багато.
[01:42:46] Ну, Юрій брав вже два клатчу, один в чотири вплеє в стадії цього мейджора,
[01:42:50] стається ксантарського, добиває цього разу, цього не станеться,
[01:42:53] зав'язав в мідлі, за ним тутом, бо намагалися пройти,
[01:42:56] ну і йшли не туди, тобто тут добро...
[01:42:58] Проти ром прикольний.
[01:42:59] Дікул.
[01:42:59] Кого?
[01:43:00] Ха-ха-ха-ха.
[01:43:01] Підлували від пурі, від пурі.
[01:43:03] Тобто, мені, здається, цей січок саме так спеціальний паум,
[01:43:07] щоб може було пофікатися.
[01:43:09] Але, здається, навікні ося дим, трошки в курію підставив.
[01:43:12] Ні, здається, їм дуже не достащило просто смоку в сіті, тому що в нікій нумолі в типу.
[01:43:16] В нікій нумолі в губокі з дим, воні? Типа, зощо воні акленту.
[01:43:19] Типа, от фейкену, то зараз воні там впадем, дропнемо, чи якось по-інчому вийдемо в мігі лабопт.
[01:43:23] Навпаки, воно хотіло кострілятися з КТ, щоб отримати для себе спейсу.
[01:43:27] Але там така історія, що мейджер вже просто пробіг і фуря не могли фокусувати,
[01:43:39] Опа, він вокер у Фолен.
[01:43:41] Ну слухай.
[01:43:43] Фолен в свого часу теж піаністом, піаністом кондраста, як мені здається, був так що
[01:43:47] підходить абсолютно сюди.
[01:43:51] Так, таймал, для чого можливо, можливо, взагалі, до речі, на Лонг один раунд,
[01:43:56] економічний зіграли на шорт, поки ходить мало,
[01:43:59] дуже багато акценту саме на Пеппленд,
[01:44:02] на якому поки що вікатії, слоуфлай, насправді, це мені, здається,
[01:44:07] Ту ж надійні і сильні гравці команди Адрора на цьому турнірі.
[01:44:10] Тож це звучить, неочевидно, працю, як бачимо, теж неочевидно.
[01:44:14] Ну, загалом вікадія, це у нас топ-3 гравець на цьому межері.
[01:44:18] 1-31 у нього, здається, рейтинг, чесно кажучи.
[01:44:21] Типа, коли він цільки прийшов ще тоді витерного файра,
[01:44:24] типу, він вже тут запалював, але зараз, типу, головне,
[01:44:26] що ця команда виходить на свій, там, якщось біля прайму,
[01:44:30] Тобто за командами рейтингом, за ліаборами, найкращі команди в турнірі.
[01:44:33] Але, ну, це таке.
[01:44:34] Ну, у них був простичь вертвінал, там, де вони не втрачали, а навпаки набирали рейтинг,
[01:44:38] тві часи всі інші команди дуже важке випробування пройшли,
[01:44:42] і там, на різних мапах його молодого і оксерату рейтинг падав,
[01:44:46] ну, і, звісно, у всіх інших команд.
[01:44:48] Також так, з словта Б, слухай, у нас прямо бузк Б Блинтану.
[01:44:53] А бузом, це важко назвати, коли в 3-4 поки ще йдете.
[01:44:57] Ви додавав кризину дутку.
[01:45:03] Просто прочитав, знаєш, що так на столевих бубінчиках вийшов, пікнув і дійшов.
[01:45:07] Вся інформація є у аврорію. Ти бчу, нікого в пічорду, нікого в мідлі.
[01:45:10] Це можна стягуватися вікою, а тут і трийкою на пепленд.
[01:45:14] Чотири графці в танелі.
[01:45:15] Ну слухай, прям через танел, багато раундів.
[01:45:18] Це суперне очевидно, але чи це добре?
[01:45:21] Гігідар!
[01:45:22] Забираємося ж таки вікадіо. Важка перестрілка була для двох графці.
[01:45:26] Дарі Soul Flies, кількі він зможе зіносу робити.
[01:45:28] Він забирає Бога і падає після цього від Юрія.
[01:45:31] 2-3 клач на беплендзі, який можна подтянути на займері 15 секунд.
[01:45:35] І здається, окрім бокс, яка сюди вчасно ніхто не встигає.
[01:45:39] Ну, к Сантааресу, якщо буває молодого, це ізі катка.
[01:45:42] Але молодой, спалився к Сантаарес.
[01:45:43] Треба просто зрозуміти, якийсь ход заскопити.
[01:45:46] Віконечко дивиться.
[01:45:47] Наразі Юрій виконує цей ось півдур.
[01:45:49] У смох на Бабленд Юрійм забирає вікно, і тепер треба збагнути, що там два гравця в тесті.
[01:45:53] Кількіх Сантарис палив свою фасейцію, тут межер забирають, і ще один Сантарис, він навіть не підеється, чи четвертий раунд для Пурі.
[01:46:00] Що ж все ж таки знаєш, вони про ЦКС?
[01:46:02] Знають, вони щось про ЦКС, і прямо впервис вони в цей Бабленд, і дуже непогано тут виконують, і ми бачимо, що дійсно потрібно в Аброрі прям сетап жорський антибер обийти для того, щоб це все добро законтрити.
[01:46:14] І читервалюцію світі геймінгу змишує лоджитек Gpro X2 Super Strike,
[01:46:18] найшвидший клік сенсор Хіро 2 і легендарний лайд спів.
[01:46:22] Це саме ті фільшки, які вигадують вашу гру на рівень, досяжний лише професіоналу.
[01:46:28] У дну про фуріем бачив не кілька гравців п'юзають цю мишку,
[01:46:33] але вона тільки на топ-импасам, до речі, себе відбав.
[01:46:37] За день до релізів, до речі, ха-ха, посправлють дуже круто.
[01:46:41] В один раз ти б у спробу, а в клікетні, і більше на якомусь іншу штуку пересідати не хочеш.
[01:46:46] Цікаво, до речі, Юрій, да, показують нам критичний гравей, з дійсно багато, багато дематчу в попереднім раунді.
[01:46:54] Да, Юрій, поки прекрасний плойок демонструє, я доводі сильно впевнений, що без його зусиль маєш протинайнзмів бив іншу сторону.
[01:47:00] Вітим молодим часом на Мтрі забираєх Сантареса, класний пік за ВП, поки слайпери насприємно, мені здається радують, в цьому матчу.
[01:47:08] Ну да, насправді, для молодого була така історія, що він зазвичай впливок провалював собі з пізніх старих,
[01:47:14] тільки фінал-фінал. Ну, дали зараз. Ну, не сказати, що у нього ведетна статистика, але що найменшим,
[01:47:19] якийсь критичних моментів він поки що не віддавав. Абсолютно знову вихід на Б, але в цей раз непорожній Б-план.
[01:47:25] Аброра вирішили загадувати на Апленті, і цілому теж нормальній ситуатор, де ти можеш найти цей ентріків.
[01:47:31] Ну, десь в міду.
[01:47:32] «Эндрік», на «Эндріку» на «Всправді», вонився у нас «Псантаарис».
[01:47:36] Та, похилась про «Беретейку» від «Солфлаєм».
[01:47:39] Просто буде тут з фраги шокатим.
[01:47:43] Ну і бразильська трибуна зараз просто лютує.
[01:47:47] А в «Урія», до речі, я думаю, що має бути дуже задоволена,
[01:47:51] поки ходом першого половини, адже із долетної серії я пішла не на їхню користь.
[01:47:56] І початок був непростий.
[01:47:59] Але вони вириваються вперед. Зараз і під кінець половини здобуваються економічну перевагу зараз.
[01:48:05] Ну і пора вони також виходять вперед.
[01:48:08] Можна, в принципі, на 8-4 вийти і тоді...
[01:48:10] Це їм бабу буде?
[01:48:11] І тоді просто з дюком ми зачиняємо цю серію і відправляємося дивитися в Falcon's Pro. Ти спірі.
[01:48:16] Три, двадцять, три мали. Я хочу три мали.
[01:48:19] Можна, можна, можна, тут три мали. Подивитися, інферно, третє обидлі команди тут ще багато. Граю цю мапом.
[01:48:27] Так.
[01:48:29] Фолен повстав.
[01:48:31] Ну, по-іншому ми не скажеш.
[01:48:33] Справді дуже цікава кар'єра у нього.
[01:48:36] Далася, типу, ще з даний щість.
[01:48:38] Повигравав мажори в КС2.
[01:48:40] І в КС2 здавалося ще одно все.
[01:48:42] Після ліпки відможна було прям забити,
[01:48:44] повісти мишку на цьлях і все.
[01:48:47] Десь тусити собі в медіа.
[01:48:49] Але насправді так неочевидно попав в команду Фурія.
[01:48:51] Насправді я супер не очікував.
[01:48:53] Дуже круто воні, здається, в Counter-Strike,
[01:48:55] Магато історій таких вікових ігравців і капітанів.
[01:48:58] У нас тут є Іксан Тарас, якому вже 30 є таїй піль.
[01:49:01] А форма не просідає?
[01:49:02] Ну, я думаю, все ж таки просіло з його праймом, якщо не битись, знаєш, по роках.
[01:49:05] Але не так просіло, як ти очікуєш фанати команди спір'ят.
[01:49:10] І Жабжабище, безумовно, в цей рестутті на Рені.
[01:49:13] Ви вважаєте, що його в Болоті?
[01:49:14] Ха-ха.
[01:49:15] Ви вважаєте, що його в Жабжабище?
[01:49:17] А може його поцілує хтось, і він перехвориться на халі?
[01:49:20] Хто знає, друзі?
[01:49:21] Меджик, хто не має.
[01:49:24] А пото ді, і Меджикс.
[01:49:27] Хто знає? Хто знає, друзі?
[01:49:28] Важко тут перебачити, як і до хід-магії, поки магію бразить з КОКС.
[01:49:33] Нам демонструє команда Фурія.
[01:49:35] Так от, я до чого казав, що КОКС виглядає, як раде старим нема місця.
[01:49:38] Реакція дуже важлива, прихідеричні дуже важлива,
[01:49:40] виснажлива, важкі швидкі матчі.
[01:49:42] Мейджор, мейджор Блайндзі.
[01:49:45] Вовсю к Юрія забирає.
[01:49:47] В цьому відео відбувається, що тут живий межер, я розумію, що він тут досі живий, молодий, не ловить, перетягку вікадії відвідував і бадеє.
[01:49:58] Просто всі рази з полоном, два залишаються, останніх всі раз, зі статистику 5 на 6 промотився в шорт, і мені здається, вікадії, де його стульня залишують.
[01:50:07] Ну так, що ви таки скорішно все граєте в такому спині, не можеш чекувати, але скільки Меджер потенцівала, скільки багато таймінг він виграє для того, щоб Боксік зміг там десь попитатися, сам відійти від лайн.
[01:50:18] Так, Обидва зіграли мені дуже круто і енергійно, тому що Меджер сковався, Боксік пішов сміливо у СМОЛ, він прикривство капітана Дав'єму Зонову, який він сам може пострілятися, і Обидва виграли свої дуели, скажімо так.
[01:50:30] Підсумку, легкий раунд виходить цей для Аврори, вони відмовляються поки що програманти у першій половині.
[01:50:35] Так от і круто бачити, що в гріде супер важливе реакція, супер важливі швидкості і так далі все ще знаводиться місце для бікових гравців, і стрільців, і снайперів, і капітанів, особливо капітанів Киріган тут, Мейджер тут, Ап'якстут, Фоллен тут, всі в цьому плейов насправді. І їх, якщо взяти на 4, їм там ледь не 150 років буде.
[01:50:54] Ну, капітан Бібі, ну, знає, шарить.
[01:50:57] Ні, ну, я на такий ріковий мені стоїжу, я не писав.
[01:50:59] А, блядь.
[01:51:00] А, так, Лонг контролюють в трьох.
[01:51:05] Зараз, уго, тут прям за так на Лонг очікується.
[01:51:08] Ча, ти не чідаш, що бити команду, то, мовля, на Б більше ми не ходимо.
[01:51:12] Все, це Олі Лонг.
[01:51:13] 2 на 2 дасту, це і три саме.
[01:51:15] Фоллін, мейджора, це перегаєм.
[01:51:17] Чекав, президент, теж, капітані, у нас тут безумовно.
[01:51:20] Ну, щоб будуть перебивати, далі обрород,
[01:51:23] Тому ж, злобоку флешку прокидує воксіг.
[01:51:26] Сантарес, насправді зігати попереду можна.
[01:51:28] Ти трошечки обігати, але потім, як Фурі оконрит, я тут несправді не дуже часто бачив цей бус на синій.
[01:51:33] Ну типо, Сантарес може очекувати все, але Юрі на тому спутній.
[01:51:37] Тільки якщо він переводиться, він перевівся, але на бим 20, що перезалежається у Юрі, ситуація опять втрим.
[01:51:42] Я цей бус бачив на синій, коли це бачив на інді Фурі, а там вони в захисті, на індії бус талегравця.
[01:51:48] І він там, флеш, флеш, за 6 секунд провів, і в мер, имба нереальна.
[01:51:54] Мінус вікаді. Тим часом від Фоллина дабол кілбит панато Лето
[01:51:59] і вдвох залишається Воксик і Солт Лай.
[01:52:02] Ну, це, це ще небезпечені гравці, але тільки небеплент.
[01:52:08] Сираду, давай, бігом, бігом, бігом, перевіряй, що тут на А-баглочці.
[01:52:11] Кажи там молодому, що пристягнувся. Ну, і здається вже колпроцюм, перетяжку пішов у Тінспікфурі.
[01:52:17] Вокс, що залишається разом з тимитом засеєвати.
[01:52:20] Тому що грошей насправді не так багато.
[01:52:22] За рахунок сейву вони зможуть собі дозволити,
[01:52:24] звісно, купити покращі девайси,
[01:52:27] але якщо виб'ють, то, ну, останні раунд половини,
[01:52:30] ти граєш з пістолетами.
[01:52:31] Мені здається, знаєш, от я знаю.
[01:52:33] Глядачі наші, чують, друзі, напишіть, чають.
[01:52:34] Чують, що ви чуєте свисток з бразильської трибуни.
[01:52:37] Мені постійно здається, що там підкат від Солфлає, Фолену.
[01:52:40] Шовта-картка, піднімає суддя, фолун падає на седі, тримається за нового.
[01:52:46] Там вона хвиля, до речі, у бразильській фанаті якась.
[01:52:48] Вони взагалі не у гуманні.
[01:52:50] І подумайте, що робить фурія.
[01:52:51] Що рюкнеться?
[01:52:52] З іншого боку, якщо ви приїжджаєте з Бразилії, в Німецьому, по-споріватим,
[01:52:56] і ви не шоваєте на трибуні, наш ви приїхали.
[01:52:59] Глазо, один Воксіф.
[01:53:00] Лохи ПМ.
[01:53:02] Ну, мається вбивати тут якісь дваєси, питання в тому скільки, дічі вдасться.
[01:53:07] Та, Мінус Солфає, Воксі, 10% здоров'я, і Кильдер на нього виходить і забирає обох.
[01:53:14] Це зіпсує останній байперший половинок манди Аброра.
[01:53:19] Насправді, що там Оксанкараса, точно буде й гроші?
[01:53:22] У нього 4 тисячі доларів було, на рахунку інших гривців, я не стільки міць.
[01:53:26] Ти можливо там у Солфає, що це, бо що у нього вбіле 2 тисяч було.
[01:53:29] Але загальному тримати такий останні рамп половини не дуже хочеться.
[01:53:34] Тому що половина взагалом виглядає прям дуже рівною.
[01:53:36] Все одно, там 7, 5, 6, 6, взагалі неважливо.
[01:53:38] Авік, авік не вручує навіть воксі, кава водой.
[01:53:41] Штрапанук, сантараса, вісім хф, він залишає йому.
[01:53:44] Дуже важко було молодому вигравати дуелі проти зірки бівденно-американського кліонсу Мейер, не?
[01:53:49] Але...
[01:53:51] Та саме зірка?
[01:53:51] Ну, слухай, він там за половину 5 прострілів зробив мені, здається, успішних, типо там, 4 вирства і один влучив, типо внову.
[01:53:58] Так що софлай падається.
[01:54:00] Ще треті дабу кіло смок від його!
[01:54:04] Пам'ятаєте, на монстрі на оборпаті він те саме проти на інді робив тепер на дасті!
[01:54:08] Ви знаєте, який Сюрладу там один гривець не пушите, але це ще буває ж не в цяку тренатанську лі накидувавш флешку.
[01:54:14] А ти ж розумієш, що він напевно йшов в тунелі, напевно, чи має киду накидав флешку.
[01:54:19] І, знаєте, як це всі раду, це такий едюкейтед гест, типо, що він думає, де двох суперників можуть знаходитися.
[01:54:26] Я не думаю, що він просто на рандо, він шваб і двох бив, тому після першого, я думаю, другого він прямо вже шукав.
[01:54:31] Ну супер!
[01:54:32] Тепер 53 дограти.
[01:54:34] У нас хворі в нижню ташку, ну і знову хочуть воно і таке відчиня просто закінчувати свій раунд на пеплензі.
[01:54:39] Проте тут ксентарес, твій сагомий на весь мій кпп.
[01:54:42] Ой, ці пабларний, ці пабларний.
[01:54:43] Сюда від цьому можна ще наваляти.
[01:54:45] Сантерес буде відпівдим, ксентарес, а він виходить за ворота і може зіграти в тайминг.
[01:54:49] О, як буде неприємно теоретично, і кідр від кідає флешко, і одразу, ксен, зараз його випікає.
[01:54:54] Тріб, чотири, дограти цей раунд, по-справді, можна.
[01:54:57] Вони фейкують А і виходять на Б, чи вони фейкують на А і виходять на А, боже, бокці.
[01:55:02] Забирай фоллени, і навіть просто підуть, ну да, все.
[01:55:04] Вони чекали, коли буде якась інформація...
[01:55:08] Вони чекали, коли буде почекать інформація по А, пленту, знайшли там снайпер, поставили бомбу, 7,5.
[01:55:14] Мені вдається, що ця рівна половина, відносна рівна половина, насправді доволі з рівня на корець фурії, Славка Мадна.
[01:55:20] Але при цьому човина у них завжди Славка і у них стофія там.
[01:55:24] У них є сильні сайпери, які можуть абсолютно точно закерити захист, дуже жорстко.
[01:55:28] Тож, 7-5, це сильний початок з бістполеткою, можна так і забирати ще...
[01:56:03] Портаємося за вас з 2,5, Аброра Пурєна, Матріда 2.
[01:57:03] Три, один, п'ять, спет, кін, спет, кін, спет, кін, ти король.
[01:57:10] О, так! Моя життя, моя фурбона!
[01:57:20] Моя життя, моя фурбона!
[01:57:52] Камп, камп, для прийштотя на кампу.
[01:59:52] Мені здається, і зараз ці проблеми можуть розпочатися, адже ти збезростоє, обов'язково треба забирати послухи.
[02:00:31] Молодой, разом із Юрієм, друзі, до речі, за кого в нас зараз наші чати вболівають, напишіть, будь ласка, в чат,
[02:00:37] за кого з останніх 4 команд на цьому турдірі ви вболіваєте прямо зараз
[02:00:42] і чому саме це команда Фурія поїздить причину. Дешість?
[02:00:45] А всі, хто там напише «Spirit Falcon 600», будь ласка, зверті, заради.
[02:00:51] Так, шо, пед флешечку будуть молодого запускати на шорт, а до речі для нього це улов дуже може бути непоганий,
[02:00:56] Плюс Юрій з Мідлим може радом щодо колкунути. Молодой.
[02:00:58] І одразу Сулфлай його збривається в флешка. Взагалі побаривав на воду.
[02:01:02] Не допомагаю Сулфлай може зіграти переспоком. Він вилітає Юрій.
[02:01:05] Іде в спинку його одразу зачетили, заспотали.
[02:01:08] І Аврори велище один шлях. Вип'яна аплент для кіндер на рампі.
[02:01:10] Який гипшоп ідього марець! Другий кілим можливо навіть в рейті.
[02:01:14] Ні, зірвався.
[02:01:16] Так, але це було важливо, щоб він пожив ще хрішки довше.
[02:01:19] Фоллен Лоу Хипе залишається, рецекстрів три складний. Там берети у Юрія. Мей, що розгубає все його Юрії, забирає.
[02:01:27] І на Лонг треба вивити Фоллене. Останній в Охсі. Це може бути босьби, після якого треба буде форсити з бомби.
[02:01:33] І якщо програти там ця кінцела, буде для команди Аброра, Фурія забирає, дуже не форси, пісто летний ретейт у першому раунду 2-ї половини.
[02:01:44] Арені мені стоїться, не подобається, тут показують дівчата.
[02:01:50] А що, мені від конфрестрація, що дивися, це жабище подивай.
[02:01:54] Ну, я думаю, помище, жабище, донка, там римська.
[02:01:59] А, наше, наше.
[02:02:00] Так, так, сам дівчата, мають гарний смак на чоловіки, мені здається.
[02:02:05] Так, а тут або педори, чи від молодого.
[02:02:09] Це цікавий муф, я вже ж в якому сенсі ризикований.
[02:02:17] Може, що ти все одно граєш проти форса, десь пістолет тебе може вибити,
[02:02:20] у тебе перший армор галіл навіть може, тебе підставити.
[02:02:24] І ще цікава сіт проставляє цю паузу.
[02:02:26] Прямо в останні секунди він не заколив, цікаво послухати, вибудуть нам за ліктінський чин.
[02:02:32] Можливо, АВП молодого, як кол, як навколу нього зіграти, тому що...
[02:02:36] Ну, до речі.
[02:02:36] Тобто, багато фрагмів зробив опер в Юрії, на бедну.
[02:02:38] Багато фрагмів зробив опер в Шмаррауні, або в АПП в Береті.
[02:02:41] Що на вколоні його робити, залиште молодого в соло можливо на бед.
[02:02:44] Тобто, кисть такий кол, спеціфічний зараз, всіх підбирав.
[02:02:48] І зараз будемо дивитися.
[02:02:50] Що саме тут буде відбуватися?
[02:02:57] Так, пілія, Фоллун і Айртон Сен, легендарний.
[02:03:01] Легендарний, здається гонщик, бразильський друзі.
[02:03:04] Браздійські легенди спорту, найкострічі віцяркібратів, разом спонсором показу Беткінг.
[02:03:08] Беткінг, ти коронь молодой, робить інтри і вже дає інформацію оплнентом, що у нього АВП,
[02:03:14] але інформація ця коштує життя в Оксікон.
[02:03:16] Ну, до речі, ну диво. Складно тепер, що тобі робити в Мідлі?
[02:03:21] Тому що смок, все, заблочив Ксерато.
[02:03:24] Ксерато тут буде стояти просто, дивитися, нижньо теж.
[02:03:27] Деється просто загнали в кут команду Аброра в якому сенсі.
[02:03:30] Мейджер, звісно, може тут розкидати лон, але просто, якщо ви, звісно, з киті, близько фолон грають у банки.
[02:03:35] Типа, вго. Він просто не пропустив.
[02:03:38] Так, ще один смок.
[02:03:41] Ви вигруваєте?
[02:03:42] Так, але це Юрій. Це Юрій, який може й двох вбити, а тут її можна й наряди, як ходити, як індермейджер, мінусую тут поруч, що є молодой Юрій.
[02:03:48] Одного забирається все, але молодой мінусує сулфлай, вікаді останній в клачі один-три.
[02:03:53] Дуже не просить клач на нього. Я би навіть сказав, що в якому сенсі мертва, але все заложить від від'їх, хорошо.
[02:03:58] Команди Фуря і Якийдар залишає 6 хп, є інформація, щоб бити Вікадія.
[02:04:04] А воно від того двох мій?
[02:04:05] Там є кіти, там є кіти, часу ще багато, тут поспиху ніякого немає, але відпустило трішки позицію і Опіценко цей мов від Марекса мені здається, може вийти в вороти від того разу і було іще отого Вікадія.
[02:04:16] Ладно, ладно, ладно, Стирато. Стирато має стромати два токи, що 12 на 7 статистику в нього.
[02:04:23] І це дев'ятий раунд для команди Фурія. Питання, чи ми форсимо ще один раз з боку Аброри?
[02:04:29] Ну, один гравець виживав.
[02:04:32] Насправді, насправді, я б за форси.
[02:04:35] Ну, такі рішення потрібні з іншого боку ти можеш просто відпустити фурію,
[02:04:38] типа на 10-12 раунти.
[02:04:40] А ти покажеш на 10-ти просто і раунти.
[02:04:42] Ну, на 50-ти, то теж не сильно граще.
[02:04:44] Треба показувати характер. Треба показати, що все ще можна тут
[02:04:47] когратися, на власному виборі нагадаю. І ми бачиш, що ми...
[02:04:51] Такий обережний форс, ти показь, є у лікаті, але у всіх інших там в межі там 2 тисяч, 1,5 тисячі грошей жалчається, щоб на наскупний рамп пограти.
[02:04:59] Фурія, таки рамп вигремали?
[02:05:01] Подивимося, подивимося, що тут буде, просто поки в нижню тежку відправляються.
[02:05:05] Цей бокс, як просто з локом, знаєш, теж трішки можу цього не вистачити.
[02:05:11] Далі молодого поки що не найкраща статистика, але він тільки починає свою грузу за захист.
[02:05:15] Сксирату разом мідлю стоять.
[02:05:17] Інтерсантареса збирає, Ксирату падає, молодець збирає, Солцлай, два гроші випорять на Б.
[02:05:21] І тут Юрій!
[02:05:23] Це 10-й раунд для команди Курія.
[02:05:26] Ідея топ. Ставлю лайк.
[02:05:28] Так там, і тепер там два гроші внутри тище.
[02:05:30] Ну типу два похилих форси, або гарний форс на всі гроші з ризиком.
[02:05:35] Якось оброра так і не визначилися.
[02:05:37] Ще один таймавд витфабр, зараз послухаємо.
[02:05:39] Не послухаємо, але побачимо, які будуть ідеї, які будуть ініціації.
[02:05:44] Навіки є, що там галіли.
[02:05:46] Ви чеки один галіли, слухай.
[02:05:48] Гранати був, може, не всі гранати будуть, але...
[02:05:51] Просить зам'ютити, я таки розумію, бразильський фанат.
[02:05:54] Вдорожчий сектор в Італіці.
[02:05:56] Бочевидь, він пустий.
[02:05:58] Там не були фанати. Наскільки є, якщо і правильні.
[02:06:00] Задили, Валюся.
[02:06:02] А оце він був. Прям пітна.
[02:06:04] А, ну, це нікого немає.
[02:06:06] Немає нікого, нікого.
[02:06:08] Там, здається, сьогодні групи людей в білих футболках.
[02:06:10] Та й ця шершня, сьогодні прийшли про стайк.
[02:06:14] Можна було, конечно, і в чому, і дійсно.
[02:06:17] Іноді, для хорошого апрейду потрібен невеличезний бюджет, а якісний пошук.
[02:06:22] У категорії товари для геймерів на ООЛИКС вже чекає девайси, які можна забрати за приємніші гроші.
[02:06:27] А якщо пощастить, ще і сторгуватись. Лінку чатів далі під трансляцією.
[02:06:31] Ну буде трішки нутнувати, напевно, якщо фуря прямо легко приїдеться по агролісам,
[02:06:35] Зоромачився, вчора. Хочіся побачити якусь борючу. Бубесу модно, але поки що падає.
[02:06:42] Як Індр Іксан Тарис полон, залишається на ломбу і дріжечки помиляється.
[02:06:46] Мейджор Юрія зараз забере і можна.
[02:06:49] Пожливо прости, напевно, стакнути в ломбі, які з двох пленців засеєвати, якщо шоу, зустріти, якщо шоу.
[02:06:53] Та сиратою молодому. Тут важкий раунд, втратили повністю Б-пленд та і на А, не те, щоб воконтролювати. Багато у них прямо зад.
[02:07:01] Вицяшка на П в цілому нормі, але Ксерату, ти поможеш піти внижчу тежку, якщо дабл філу якийсь дасть,
[02:07:06] ні, молодий завіком навряджить, це зможе здякувати, ну таксерату, в принципі непрямою, навіть і близько в тежку він іде на Пальму,
[02:07:13] а це такий впевнений сейф, радше за все для команди Фурія.
[02:07:18] Можливо, там молодичі спробую рамдомити через двері, там прошити, проходячий граців на Бэпленті, але він ще дойде і фулчив.
[02:07:25] Фулчив, взагалі це буде шістераун, зараз для командавроров.
[02:07:28] А для фурії це лобальна ситуація не змінює, ну 60 і буде бай, от вже після наступного програного байу, я думаю вже можна ми поговорити про камбекаброри.
[02:07:38] Ну а поки просто приємний раунд, трішки стабілізується ситуацієм.
[02:07:44] Ну а в общем, плюс певлащик, плюс авік, все, на фурії нормально, ну навіть з грошими буде, це буде останній бай, але все одно в рорі в будь-якому випадку, треба саме серія раунду.
[02:07:54] Якщо віддають наступно, така собі, історія доволі похрила в ялинкам в якомусь сенсі.
[02:07:59] Мені поки ще дуже подобається як Фурія розкривається в цій стадії плей-ов, тому що, знаєш, в першу серію важкі початок розгін далі індивідуальні плей-и, молодо, ексерату, Юрій кожен собі проявив.
[02:08:10] Сьогодні ми бачимо, як вся команда вмикається. У Фоллона 6-11, не забувайте, що санапа двічі-читричі прям дропав, два інвіри, ще таке ідень.
[02:08:18] З жертвою, з жертвою. І Сакріфайс – це саме профолоно.
[02:08:21] Так, ну як Сакріфайс, ти по Шокерігану бігає, ти по Морік, і дає ти по інформацію, а є Сакріфайс, що ти дропаєш своєму молодому, там, типо.
[02:08:29] Ну це розумно.
[02:08:30] А вимечий калаш – це, звичайно, точно свідомо жертву соборю, про яку не можна поспличати.
[02:08:34] Ми таки почуваємо від них, і вони не будуть збратися.
[02:08:36] Раунд-праї раунд, ми не вистачуємо ці протоколи, ми просто файм.
[02:08:40] Старі, давайте бачимо.
[02:08:42] Ну, нагадуємо, це треба йти.
[02:08:43] Пам'ятайте про протоколи.
[02:08:44] Так, ну нам все ще взається стаймаут.
[02:08:46] Так, так.
[02:08:47] Пам'ятайте про наші протоколи, тобто правила грей, про те, як ми хочемо виконувати ситуації різній грові і все буде чітко.
[02:08:55] Поки сетапчик в нижній ж тесті.
[02:08:57] Тут Юрій Іксират, отвар хайтапи своїї команди.
[02:09:00] Вой, побачили, побачили акцентар здається, так?
[02:09:03] Ну, як все так.
[02:09:04] Ось це розбив, він просто гарбуза.
[02:09:06] І він іде далі, був даром, і що нахтіл?
[02:09:08] Трифел від нього! Мейте!
[02:09:10] Фууу, тут зі спокойло його, проте про яки індер немає інформації.
[02:09:13] Почув, почув, почув.
[02:09:15] Ні, слухай, він здається фолом щось розбив.
[02:09:17] Ви, як бачите?
[02:09:19] Ви, як бачите?
[02:09:21] Ви, як бачите?
[02:09:23] Ви, як бачите?
[02:09:25] Ви, як бачите?
[02:09:27] Ви, як бачите?
[02:09:29] Ви, як бачите?
[02:09:31] Ви, як бачите?
[02:09:33] Він здається фолон щось розуміє.
[02:09:35] Є гідар!
[02:09:36] Забирає майджер, залишається в клачі проти SoulFly.
[02:09:39] SoulFly підбирає бомбу на тес пабні.
[02:09:41] Ти питав, чи є вайби від молодого симплухі?
[02:09:44] Вайби!
[02:09:44] Ну так невелички інколи проявляє.
[02:09:47] А бить квадрат, ось так.
[02:09:48] Ну, слухай, я думаю, тут квадрат майже ніхто б і ніхоли б в КС-2 не дав.
[02:09:53] Немовірно складна позиція і ситуація,
[02:09:55] в якій молодой ще й прийняться мрішень саме по-раунду.
[02:09:58] Та що треба переверти до ситуації.
[02:09:59] Ну, програли ваш цитар. Він пішов вперед. Якщо не виходить ідею, треба брати індивідуальність, дуже проте прийнеться рішень.
[02:10:05] Від молодого, каже, Кознайперам, Якиндар, або Солфлай. Почув, почув, шесть!
[02:10:11] Якиндар! Майстерний кладж від нього на тижку, мені здається, а що у Солфлайу часу вже не було, да?
[02:10:17] А, та ні, там, здається, що трошки менше козули. Та що він по 50 кунцейці, якщо я...
[02:10:21] Зараз зервався, ков'їх просто, якось.
[02:10:23] Вирішився гімнути, коли, здається, не було такої жорсткої в цьому потребу, можливо?
[02:10:28] Ну, тут, коли на 15 розмін.
[02:10:30] У нього там десь 40, напевно, залишалось. 30, да, у 30 секунд.
[02:10:35] Може, тобі він подумав, це ліпінь у моліх, зараз будуть ставити пачку і його тут немає.
[02:10:39] Впевненість була для нього манлива дуже.
[02:10:42] А як індо просто став, знається, посередині.
[02:10:44] Тепер, втім, що в мідл, окей, він приймає.
[02:10:46] Якщо там лонд буде проходити, то він все одно там може якось підлочувати спобачити.
[02:10:49] І від відсимку ми бачимо байну останні гроші.
[02:10:51] Горячі про фурі, продовжують цю цему.
[02:10:53] Був великий страх у всіх, що одна частина сітки занадто сильна, інші частина сітки занадто прохідна для фурії, але мені, здається, фурія показує, наскільки вони в цьому плейов можуть розкритись.
[02:11:04] І насправді, в Best of Fire, всієї частини сітки відвертно кажуть, що в фіналі я нікого сильніше за них навіть не бачу,
[02:11:11] При всій повазі до всіх інших команд, але Best of Five проти спірів
[02:11:15] чи проти Falcon, все насправді.
[02:11:17] Ну, хоча проти Falcon, все насправді.
[02:11:19] Лігайся такі, дайте нам Best of Five проти Falcon.
[02:11:23] Віталій тією, будь ласка, не потрібно.
[02:11:26] Слухай, ну B5 може.
[02:11:27] Ну і ладно, B5 може.
[02:11:28] Да, B3, ну з легалом ладу.
[02:11:31] Побачимо, хто пройде, але мені хотілися потребити
[02:11:33] зі фіналу, сурія, Falcon, звучить він доволім.
[02:11:36] Цю ковуюто.
[02:11:37] Що знову рампід «Б», в п'яттю ок, при цьому не буде якогось чапотного гравця,
[02:11:42] котрі піде в мідл, а на «Б» плейнті у фурі тут трійка гравців.
[02:11:45] І це, насправді, неподаруночок далеко для «Аброри».
[02:11:49] А радше білет, квіток, водин кінець.
[02:11:52] Доречі, і ми, кументатори і глядачі, такі, відчуття трішки відновилися,
[02:11:55] після тюражня «Мацію джутоспір'я», не повністю.
[02:11:57] Сил було бідно там дуже багато, але свірніть увагу, яка сьогодні арена активна, трішечки менше таке відчуття на початку ідня глядачів, я думаю, що підтягнеться всі абсолютно.
[02:12:06] Юрій зустрічає разом з цірато. І Юрій в другий фраз теж робить, 4-3, задушається прямо зараз, як і паде. Юрій виходить, падає в ефоксіка, тут передтяшки, магаєсь співати зандарис, Булудолі його забирає.
[02:12:18] Клачуть в тим два і не будуть брати, він просто за сейвих свій авопет і гранати.
[02:12:22] Юра там ще не було можливості відійти насправді, йому треба було навпаки йти вперед.
[02:12:30] Тобто це самий фраг, у кого споріжто все не виступшило.
[02:12:34] Команда Фурія, Лейкс, Антарес, Заспреєв, Хуаня Шлюєн, Заспреєв, Пацарський.
[02:12:39] В цьому епізоді, але цвій раунд вони виграють, а отже ще залишається в грі, немає ма-поінту для Фурії.
[02:12:46] Гроші ще вони будуть, а от тубра зильців, ну таке собі, тіпу хорс буде звісно.
[02:12:52] від снайперську гунтівку молодого, а Лену в цілому.
[02:12:55] Там можна взагалі із юспами не зіграти,
[02:12:57] і просто потім нормальні збройни на А12-8.
[02:12:59] Ну, щоб не вигадувати, я думаю, да.
[02:13:02] Щоб не вигадати, визитим, буде дуже добре для них.
[02:13:08] Аброра забирає цей раунд і все ще залишається на сервері.
[02:13:12] Поки другого половина зовсім не заплаган за їхнім пішла,
[02:13:14] і ми бачимо, що дійсно для фурі критичного ж вива було за напад набрати
[02:13:18] Ну, ще 7 раундів хоча би, і ось вже вони витуть, і витуть доволі сильно, а в Рорі треба робити тамбек.
[02:13:28] Ну, рахунок в кій страшний?
[02:13:30] Ну, а звикав, вони байна, всі гроші роблять цікаве рішення від фурії.
[02:13:34] Це може бути потенційний злотик виток для в Рори.
[02:13:38] Але, то бачимо, вони вже багато, могли раундів запулити і фулули.
[02:13:42] Початку полуминів два смоку і вона кидають мідл на ікс і ворота, але молоде буде не вподавати рівю, хоча ні.
[02:13:48] Відменяєм, він поки що цю хайєшку, два гравця на берпленті в упорі, дві гравців на дубжені.
[02:13:54] Потенційно можна підпушити на якусь інформацію, в якийсь певний таймінг.
[02:13:59] А врора намагаються робитися просто п'ятівку взагалі, не залишаючи крайні гравців.
[02:14:03] Цікаве від них рішення, де у нас молодой, номер 9 він в мідлі, а вихід буде на ой флешку щось про гавову вікаді.
[02:14:12] у нього є ісмок, і молік, і треба якось спожити, він взагалі би рішить споватись тут,
[02:14:17] і зараз буде злунга байкати полом, я думаю, для того, щоб якийсь іграм, який нар нічого не зможе зробити.
[02:14:23] Молодой б'ядесятисоти здоров'я залишається, виглядає поки як сейф, концептуальна, але побачимо, можливо, це буде більше агресивний сейф.
[02:14:30] Зараз пробуємо допити девайс, можливо, Вікалія зараз залігти ще по фрагу, і тоді можна на ретейк, підуть типі, підуть, підуть, підуть, підуть.
[02:14:37] Просто, та що ж таке там судді?
[02:14:39] Судді, кому червону картку даєм? Скажіть би, пасто.
[02:14:42] Це кол на паузу, кол на паузу.
[02:14:44] Дайте бар на молодого. Перевіримо його аккаунт.
[02:14:47] Надчесть, коли він теж позахватив у верхню.
[02:14:51] Восьмий раунд для Аброри.
[02:14:53] Ну що, один таймаунд сперігається у Сіда.
[02:14:56] Якщо не помиляється Аброри, вже все, не буде можливість посплюкувати сільми.
[02:15:01] Тільки за рахунок цього суперничка, але ті девайси, які будуть і точно небезпечни для Аброри,
[02:15:06] Для брори в наступному, звісно, зберігаються холмі, і померти, це нормально.
[02:15:13] По життву, що далі не пішли, ті вже багато налог, якщо залишається з голому брори, і зливують б купачки.
[02:15:19] Наступному раунду у фурії не буде набагато кращі байти, бо молодого було тисяча плюс.
[02:15:24] Цікаво, чи молодой буде зараз кутлях, хто ми зливається, чи вони прям полупускаються раунду.
[02:15:28] Тому що хочеться, мені, здається, повноцінні збройни, що зграють, коли такі настрої йдуть,
[02:15:33] щоб у твій типу якесь креативні економічні рішення вони не працюють,
[02:15:37] і хтось має з команди заколки, а молодой, 200, йон, по яким, даранота, такі...
[02:15:43] Рапунок все равно стрімний, може бути потенційно молодой.
[02:15:47] Він пішел далі, ця 58 пікати, залазить на їй, целий смок, він то не заблочив,
[02:15:51] причався, одно віжен для нього присутній.
[02:15:53] Молодой, так, стрибаємо, не нервуємо, і воксіка він забирає,
[02:15:57] Причем у боксі, значив тут, збився десь в той піть.
[02:16:00] Може він прям всмог делився, типо, на неякість нашиби прострілу,
[02:16:03] напевно, і молодий підловив, шантарис намагається пікнути лонг.
[02:16:06] Розумієш, тут деки, де-как аграфтів все одно йде, вбирає, зобирає, отопо.
[02:16:09] А другого він не чікає, а уце в Сироту, оце в Амащі!
[02:16:14] І це мейджер, який упиняється на лодгу в дуже непростій ситуації.
[02:16:18] Два чи фіри.
[02:16:19] І дивається, ці зате проти понести звідси мейджеру.
[02:16:22] Так, лег, він не деперек. Він не деперек. Ловить Сирваку, зупереть Сирваку!
[02:16:26] Акпітан.
[02:16:28] Нічого.
[02:16:29] Один стриклач для капітана.
[02:16:31] Ну, за хвилини часу є, не пачки, ну така.
[02:16:34] 69 кп.
[02:16:37] Треба або сейвити цей АК, або поставить бомбу, судячи з акономічної ситуації,
[02:16:41] інакше Лос-Бонус там немає, буде крутий, а прорабрено останні декілька раундів.
[02:16:46] Тож, ну або ставити бомбу, або сейвити на дитаніку цей АК, купляти ще один АК
[02:16:51] і разом всив розкручувати вже останні раунди.
[02:16:53] Він там на бе прийде.
[02:16:54] Навіть якщо він вбиває іщи.
[02:16:56] Що в неротаціях так топують багато?
[02:16:58] Ну, тепер вони очікують, що тут буде.
[02:16:59] Гравеця, якінду просто вливає.
[02:17:01] У живі фонечко буде приходити молодой.
[02:17:03] Буде, хто все,
[02:17:04] шансів для менеджера.
[02:17:05] Немається 12 раун.
[02:17:07] Це мап-поінт для команди Курія.
[02:17:09] Буде воно 4 спроби,
[02:17:11] щоб закрити цей матч.
[02:17:13] І навіть якщо щось, куди не так,
[02:17:14] можна поставити пеймут.
[02:17:15] Але зараз не час для нього.
[02:17:18] Нагадує вам, друзі, що багато аналітиків у експерці,
[02:17:20] зходилися на думці, що фурія тут фаворит,
[02:17:23] але майже точно типу буде тримати,
[02:17:26] тому що на басці буде важко проти аброри.
[02:17:28] Поки проти аброри на басці набагато легше,
[02:17:31] ніж на будь-які мабі проти на інді.
[02:17:32] Я б сказав, так?
[02:17:33] Да, там початок перша-третийна, напевно, доста.
[02:17:36] Проїшла не рідно,
[02:17:38] але далі фурія впевнено контролює більше кількість раундів.
[02:17:43] Аксі-кіндер.
[02:17:44] У нас пропалить в нижню тежку, але там четвірка діє.
[02:17:46] У нас через доводженої кіндер.
[02:17:48] Треба перевірити вікатю, ліворучні ліворуля не буде.
[02:17:52] Зараз від Марекса помираю він.
[02:17:54] Ціломи молодой.
[02:17:56] О, бачив. Він побачив, але, виспахнув.
[02:17:58] Ну, він не стрільнув туди, але він розуміє, що там був з мінімум два гравці.
[02:18:02] Значить, це на лонг буде акцент, і тут три гравців.
[02:18:04] Молодой сам Тарисом і носує.
[02:18:06] Привільчик може якісь не влучає молодой.
[02:18:08] Його збирає боксик з найперскою авантівкою.
[02:18:10] 3-4 для Пурі.
[02:18:12] Вау, чому там попачок, взагалі?
[02:18:15] Ну там, типо, на Мзексрейм було важко поміти,
[02:18:18] а без Мзексрейм я навіть не виявляю, що там зазір в локсіка,
[02:18:22] напевно, стоїть знову більше, і залишається Юрій, так, сират 2-4,
[02:18:28] сирату по трошечку стягуються в кетеж,
[02:18:30] щоб, напевно, з свим цьому мідом перебити мідел,
[02:18:32] чи просто вгадати, типо, якщо б, окей, ну і в дамку, якщо на плен,
[02:18:36] і нічого страшного, теж, можна засеєвати.
[02:18:39] Я навіть безфокусувався на тому, щоб засивити ці два девайси, тому що економіка якраз буде рівно на бай, якщо засивити АК, плюс МК, плюс АК, хтось може зіграти, і Ксирату, і Юрій, і Кіндер, всі дуже жорсткі з цим девайсом, вравців.
[02:18:55] Молодого буде АВІ, коротше все супер, насправді. Загальна на наступ яра, не для фурі, але цей перехоманда врори.
[02:19:02] Видаємо ще три макпоінти, плюс у фурі нормально все погрошав,
[02:19:08] якщо не все так погано, в них враховуючить цей сей плюс авіг для молодого течку буде присутній.
[02:19:14] Але згадаємо, які раунди забирали в фурі,
[02:19:17] в основу це була якась агресія, якась ініціатива.
[02:19:20] Можливо, варто десь знову піти на рейзі в цей.
[02:19:23] Так, яке відчтєзнай, що от фурія у них буде три раунди для того, щоб і щось робити.
[02:19:28] Так, ну і за один з них щось того не мені здається вигадати, зараз так, що в цілому ситуацію боку.
[02:19:36] Міша, у мене уходить чорна мітка на мені, тому що я командував, здається, передостані день третього стейджу, і з шести мапу мене я дали овертайлю.
[02:19:47] Ну, я так скажу, у мене була вчора одна мапа, а не було чотирього вертаєма, так що...
[02:19:53] Я став, що там буде шість серії, але не пробнула.
[02:19:55] Ховорючи про мітки, подивимося, на команді Аброра чи вдасть їм цей камберг до кінця провернути,
[02:20:03] Вокс як дуже налаштований цілий зараз щось пояснює, але кому це і це з поленом не разом комунікують.
[02:20:10] Дуже класно, що ми бачимо, хто з гравців дає холи, це набагато краще, дозволяє нам розуміти, хто є импактіллером, скажімо так, та і малців-комаг, наскільки добре вони спрацьовують.
[02:20:20] Зонік, коли побачив, чи вулиє, селику фічу, а говоримо чи з тіше.
[02:20:25] Ну, слухай, може зонік, нарешті зараз візьме ще одно чемпіонство на мейджу.
[02:20:31] Це шостик, чи буде для нього?
[02:20:33] Так, так, так. І, звісно, хейтери на редіції і в різних пабліях,
[02:20:37] може писати всі ще завгодно, але 6 титулів це важко заперечити.
[02:20:43] Так, Фама зля Фоллона, Акат для Юрія всіх інших МК і АВП для Молотого.
[02:20:49] Такий байд для Пурі і Кіндермідл контролює.
[02:20:54] Ну, подобається, що в Пурі і Кіндер знаходиться.
[02:20:57] Але немає чи плюс-ного, а це на черті, наприклад, для цієї заманухи.
[02:21:00] А з іншого боку, або потрібен там гравець,
[02:21:03] тому що Аврора у нас перетягується.
[02:21:05] Лучше до бекпленту, вікадя буде накидувати смок Мітна Б.
[02:21:08] Але добре, що там і Кіндер є,
[02:21:10] котрий можна теоретично також варше його заблочити.
[02:21:12] По-друге, тако дата інформація, що ніхто не вийшов.
[02:21:14] Плюс і кіндера сам відкадає з 8-х мітл. Двійка на Бблекі себе стоїть спокійно і п'ять зіркою будуть виходити Аброра. Ай-яй-яй.
[02:21:21] Ну, позиція у Юрі дуже важлива.
[02:21:25] Там. Зараз побачимо, пішли, пішли, все рата все розумією. Юрі! Чільки один фраг поки щодо!
[02:21:31] Сюксірату теж! Це шок і нець. Аброра треба ритвувати ситуацію, треба давати там продовження.
[02:21:36] Прямо зараз два в чотири. Фоксі і Мейджор. І помолка від Фоксіка Мейджор.
[02:21:42] Останній капітальський клатч, 1-3, не будемо взяти, а то 13-9.
[02:21:46] Фурія по припредніхти розпочинаючи серію з перемоги на мапі ТАЗ-2,
[02:21:51] бразильський сектор знову побухає.
[02:21:54] А далі фірмовий нічок від Фурії, як на гроти, які там, можливо,
[02:21:59] в останнім часу не були результатися,
[02:22:01] одно у ньок залишається до болі крутової мапою для бразильців.
[02:22:05] Проте, що може сказати, я б прообровував,
[02:22:08] вони, лівні напоминайські, вони грубстейжі грали на сімапі,
[02:22:11] але вони там прям винесли без шансів.
[02:22:13] Ще зноцяно чи вітаю на Курі ще раз і з перемогою на ворожому виборі.
[02:22:18] Так, дуже приємна ситуація.
[02:22:20] Тепер треба виграти або нюк або інверну проти команди.
[02:22:24] Ну, мені здається, знаєш, якщо в Курі у саній рік це певнене тіродзинку,
[02:22:28] Аброра – це команда, яка вещається між таким типом.
[02:22:30] Побити з ті родин, пасти, кудись, на певнене тіродвазно,
[02:22:34] віднятися на битву проти ті родин, але прям назвати,
[02:22:36] Аброра стабільно ці родини командують.
[02:22:38] Вони повертається, нізек.
[02:22:39] Ну, не беруть вони такі три роки, надивіться, вони такі результати.
[02:22:42] Не в одному вони ряду, там з Віталій, ці спурії, з Пелкан, зі спір'ять, з нав'ї, з періодами.
[02:22:47] Тож, ось так.
[02:22:49] Ось так, друзі, ваше вказ ситуація для Аброра.
[02:22:51] Побачимо, чи вдасться у них відкамечити всі серії.
[02:22:54] Ну, а якщо не вдасться, дуже прикрано вина.
[02:22:56] Запитаємо, чим ми можемо допомогти.
[02:22:58] Ну, справді, коли Аброра були «Тернел Фаєр»,
[02:23:02] зговором, коли вони ще не перейшли в цьому організацію, можна було з її загалом десь таку берегу називати ті родині команди, але Анлуку Малуку.
[02:23:09] Сухий, ну вони пам'ятають, що тоді четвертчинал протинавів Копенгагені, вони програли тоді, здається, два ноль без особливих шансів, ми казали, о, оце прохід в Блийов, зараз треба з нього розігнатись, і вони просто вниз Борейдинго полетіли.
[02:23:22] Потім декілька турнірів в поспілю, у них період, два-три місяці вони набирають дуже жорську форму.
[02:23:27] Я думаю, багато пов'язано також зі здоров'я Нцентаресу, тому що останні декілька років багато у нього проблем із спинною.
[02:23:32] Казали про це команда «Аврора», вони в минулому році першу-півруку були найбільш гріндішою командою серед всього топ-20.
[02:23:40] І це теж навряд чи допомогло саме його здоров'я нот.
[02:23:43] Тепер треба взяти все своє здоров'я, все своє сило, всю свою енергію для перемоги на Нюці Інферно, для того, щоб вийти у грантінал.
[02:23:51] Читайся, можливо, зараз підкаже наше лайфстудія.
[02:24:21] Спецкінг, пікороль
[02:24:51] в виконанні з проти попарайдніх суперників і такі погані результати у команді Фурія.
[02:24:55] Але що ми маємо? Ми маємо ще одну, як то я сказав, невелику сенсацію на цьому мейджорі Фурія.
[02:25:01] Вімкнулись ксера, то дав за першу половину два раунди.
[02:25:04] Але яких два раунди? І все, в сумі, дозволяє команді зараз виграювати на піку опонента.
[02:25:09] Так що, що ми? Лайвстудія? Ну, Кван не вгадав.
[02:25:13] Ну, як не воно. Давав 100 відсутково аналітичні предікти і вірив ці статистиці, але статистика підвала. Як так же?
[02:25:19] Нажаль, не спрацювала статистика, і тут, на мою думку, та сама проблема була у Аврори, з якою стикнулися наві в третьому стейджі.
[02:25:29] Начіпто непоганий дебют, потім програний раунд в більшості, і все, і вони посипали.
[02:25:35] З таки тут, на рахунку 3-0, все чудово, все класно, там один АК, всі Базерморів, Ксерат отягне цей раунд, видає просто щось неймовірно.
[02:25:43] Завившися половина, але хоча б ще щість, можна якось там отриматися в Рорі.
[02:25:48] Ейдропа, яксерато, до побачення.
[02:25:50] Тобто оця проблематика вона зберігається.
[02:25:53] Не могли один в один, як Індар виграв раунд на базі Б.
[02:25:57] Потамінгу дуже класно.
[02:25:58] Один в два, там все, намагався виграти, хтось за Врори не вийшло, коли він хаєшку давав на базі Б.
[02:26:04] З машину.
[02:26:05] Коротше, програли раунди в більшості, програли класч-раунди, ксерато виграв не багато, але він виграв в ключові.
[02:26:12] Тобто він 3-4 раунди взагалі нікого не вбиває, потім квадрокіл, потім 3-4 раунди нікого не вбиває, потім айс. І цього достатньо.
[02:26:19] Цікаво, що попро це все одно був нулаштований гімплан від команди Фурія, я думаю, багато хто підмітив під базу Б.
[02:26:26] Майже усі байаранди намагались уходити саме туди. Просто через тунель або з флітом через мідел виконували різні варіації і в них це вдавалося.
[02:26:36] ходили, причому на двіку недосвідчених гравців, так би мовити, недосвідчених гравців команди Аврора, ходили на Вікадію і на Солхфлая, намагались підломити їх,
[02:26:47] але коли намагались виходити, на першому байу вони намагались шортувити, так, на Ксантариса і компанію, то їм відразу дали позоба,
[02:26:56] не пустили їх взагалі, там навіть розміни не було, тобто дуже жорстко, стоять з тарічки, так би мовити, під Аплантом,
[02:27:02] Фурі це розуміло і постійно намагалась тиснути саме і Дейпленд.
[02:27:06] Ну і на Лонх також намагалась на Фолбай одного бити.
[02:27:09] Їм також тоді, ну також не опустили їх тоді.
[02:27:14] Ось, то речі, Паша Бай намагалась вона вийти шорт і бачимо наскільки жестко.
[02:27:18] Майжер з Сан Тарасом 65 років на двох.
[02:27:22] Та це ти накидаєм.
[02:27:25] По факту, по факту. Туда ще Воксіка накидаємо і стотку набираємо.
[02:27:29] Оце і раунд.
[02:27:30] 335.
[02:27:31] Ну тут просто зараз в хайлайтах ми будемо бачити втрачені можливості команди «Аврона», як взагалі п'ять нультре було починав.
[02:27:37] А він там червоний, один план, це трошки не здається, не брали.
[02:27:41] Ну тут не має за що його винити, але в момент неприємний.
[02:27:44] Невіть поприємний.
[02:27:45] Ми бачимо зараз стілістично, наскільки багато раундів далі.
[02:27:49] Фурія намагається постійно виходити на цей балплент,
[02:27:52] причому неважливо, що у суперника чи то форц, чи то буфулбай, чи то еков, вони просто луплять «онлі біплент».
[02:27:59] І намагається тиснути саме туди, і ми бачимо то, що Аврора також підложувалась якийсь момент.
[02:28:05] Тобто на рахунку 3-3 вони стакнули для план, заховали одну МК там,
[02:28:09] в дві МК відкритого файтулась, і одна ховалась, але навіть до Пунта не змогли дійти граці Фуря.
[02:28:15] І після цього Фуря, що робить? Вони не змінюють вектор.
[02:28:18] Вони роблять знову скріптідбе, навіть після цього раунду.
[02:28:22] Аврора, після того, як виглядали в 3-х підбе, вони змістили третя знову піда,
[02:28:26] Ощікується, що Фурія буде зараз змінювати вектор, так.
[02:28:29] Але Фурія після цього не змінила нічого і тільки підкинеть першу половину,
[02:28:35] намагалась вийти під лон, замутити скодний раунд зіграти.
[02:28:40] Тобто Фурія з своїм гімпланом лупити Б точку, лупити Вікадію, лупити Солфлай.
[02:28:46] Нібито виграла, тобто просто виграла першу половину своїм сім'ять,
[02:28:52] це те, що дозволили її у троє половині себе комфортно відчувати.
[02:28:56] Ну, і звісно, те, що говорив Куан. Якщо б не ксерату з його раундами на прикніці першої половини і перший раунд,
[02:29:03] який взагалі забрала фурія з одним маком, то цей гімплан також би міг не вийти.
[02:29:08] Тому що в цілому, якщо в тебе немає економіки, якщо ти втрачаєш такі можливості в старті, тобі дуже тяжко потім повертатися.
[02:29:16] Так, ми бачимо просто кардинально різницю зараз у мейджора статистика за мапу 1 на 10, але прогрена мафа у фону 0,74 і все спрацювало.
[02:29:25] Це просто якось перезвук, перегукується там же з фалкав, з яким ми будемо потім грати з Керіганом, дивитися ще ще.
[02:29:30] Але план реально у Фолу не був, цей план спрацював, у нього не було проблем зі стрілками.
[02:29:35] У нього був Ксерату, які дропноці важливі раунди.
[02:29:37] У нього був і кіндер, який ми потягнути дуже серйозні перестілки, давав хороші мультікили.
[02:29:42] Молодой знаходиться в зоні, комфорту для себе, при Юрії.
[02:29:45] Ну, я можу, скажемо так, можливо його якось не запам'язавши на цьому фоні, але про тому він сьогодні стиляв своєї, дав 1.35 рейт за цю мапу.
[02:29:53] Тобто у команди просто не можна сказати, що щось не спрацювало. Капітан дав напрямку де йти, все це працювало, а стрілки були на місці.
[02:30:01] І якби вся суть Counter-Strike просто в одній мапі.
[02:30:04] Ну шкода, якщо зараз ми побачимо 2-0, як то кажуть, в доті 2 по 20,
[02:30:09] знаєш без шансів, без конкуренції, після вчорахів потистояння на фоні,
[02:30:15] то що ми бачили вчора, потримав, завертаємо ми і так далі.
[02:30:18] Зараз це виглядало, як просто звичайний матч в груповій стадії,
[02:30:22] де просто фуря потрапили на врору.
[02:30:24] Знаєш, нібито це не гра за вихід фінал-мажора.
[02:30:27] Ну я не відчув цього.
[02:30:28] Вчора прям супер, два фінали поспіль ми дивились.
[02:30:31] Сьогодні, поки що такий розіглів.
[02:30:34] Вчора вже було дуже багато домок на рахунах, що дійсно в вчорашні матчі було неймовірно потужні.
[02:30:39] Далі у нас будинюк, до нього залишається буквально ще 10 хвилин, і ми скоро повернемось з обгоренням якраз друге мапи Нюк.
[02:31:04] Масля, якраз обговорювати другу мапу Нюк. В принципі, я думаю, ще у нас аврор не залишилися такими беззубами, яких вже малювали розчаровані наші аналітики фіста першої мапи.
[02:31:18] Але дві по 20 було дійсно розчаруванням, побачити якраз за вихід у гран-фінал. Тому давайте помалюємо шанси, чи ми не будемо малювати шанси.
[02:31:26] Чи ми зараз знову об'ємсі головою б статистику кажемо, тут фуря краще, а вийди, як завжди, один-один, тому що, ну, хтось не прокинеться, а Аксан Тарас якого якраз не було на першій мапі, зараз покаже свою игру, і Воксіка візьмає разом в собою, ну, пора хлопцям вимикатися якраз, а тоді зникнуть Воксіка в цього мажору.
[02:31:44] Та ні, ну там, по-любому, будуть заміни, я думаю, що відлітає мейджор, 100%, хто з ним, чи то буде Воксік, чи то буде викавись.
[02:31:51] Ну це логічно. Прикольно було поставити рекорд, грати до 40 років і так далі, але бачимо дуже складно, тому самому Керігану, тому самому Мейджеру.
[02:32:02] Тому це буде після Мейджера, після завершення Кельна, може після кінця року взагалі подивитися, як воно буде, що стосується нюками.
[02:32:09] Бачило ще одинню команду Фурія на мажорі в Кельні, це був нюк проти Маус, вони його виграли і все.
[02:32:16] Значив то непогано виглядало, але мені здається дистанція дуже коротка, але вони обрали цю мапу, значить готові, ну на їх думку.
[02:32:24] Команда «Аврора» з чергу 4 рази грали на цьому межурі «Нюк», причому мені один раз.
[02:32:30] Це постійно або пік супарника або дисайдер.
[02:32:33] Тобто «Аврора» не обирає цю мапу стилістично, їм не подобається грати її, але він має тих, хто валі непоганий.
[02:32:39] Нібито команди намагається підпоказуватися, підвето пікнути або лишити на дисайдер під команду Аврора саму цю мапу, але Аврора де є віцч, тобто дає і показує те, що по сезону як вони йшли, а там багато поразок на цій мати.
[02:32:55] саму цю мапу, але врора дає відсіч, тобто дає і показує те, що по сезону, як вони йшли,
[02:33:03] а там багато поразок на цій мати. На цьому межі якось не так, тобто ти індивідаційно врора прохвинулась,
[02:33:10] хочеться повернутися до теми, що кожен з гравців він зробив якісь апгрейд своєї статистики,
[02:33:17] на цьому івенті на 1 десяту, тобто якщо там була 1.05 статистика до цього межура, то на цьому межі 1.15.
[02:33:24] І так в кожного граця, тобто індивідація, кожен з аврори почуває себе тут дуже-дуже добре.
[02:33:32] У фурі не така історія, у фурі тільки троя граців гімхнулись і ми чекали ксирата.
[02:33:37] Ксирата, який в нарешті мені здається у цьому мочапі почав грати в своїй стабільний більшменчий контер-страйк, тому що до цього в нього виникали деякі проблеми.
[02:33:46] Воно було таке доволі емоційне до в'ю, от виберли ж його і якраз, якщо не помиляється у Оксіка, вони тоді говорили, коли показували якраз команду Фурія,
[02:33:55] і от вони багато спілкувалися на тому в'ю, і зараз є шанс на справі проватися у гран-фінал.
[02:34:02] Цікаво, правда, хто буде для них ще парою, але тут, з цьому протистоянні, Нюк,
[02:34:05] окей, вони не награли на цьому мейджу, але не можуть сказати, що вони вони грали до цього, яку вже говорили, виглядає, вони погано.
[02:34:12] Проб тит-бібі, мені все ж таки здається, якщо авро розмого не визати брудьби і виграти 13-5 на Нюку, то це було непогане протистоєння, що ви скажете на раху на цьому.
[02:34:19] Так статистично вони на дасті повинні були вигравати. Тут мені здається проблема в тому, що якось на сцені знаєш...
[02:34:26] В середині команди все.
[02:34:27] Не так класно вікаді, не так класно суфлайн, не вистачає якогось локомотива, який буде тягнути за собою команду.
[02:34:33] Це, по-перше, по-друге, вони банально в більшості не можуть дограти, це ми бачили на першій мапі.
[02:34:42] Але сьогодні на сцені на першій мапі я не побачив якогось супер-скила, не було супер-хилатів від команди Аврора.
[02:34:49] В кращому випадку два вони могли виграти і все.
[02:34:52] Тому з таким рівним контерстрайкову просто влітають Аврора не два.
[02:34:56] Ну а Фурія має зараз все рато.
[02:34:58] Нарешті, тому що до цього було тяжкувати. Юрій ми бачимо дуже крутовий мікнуць, а на цьому івенті.
[02:35:05] А де команда?
[02:35:06] Глядах просто по арені такий босчисто.
[02:35:09] Широкий Юрій. Тепер опускаєм широкого різнього.
[02:35:13] Вирішив з Юрією в Туець ходити.
[02:35:16] А вони по-одному ходять. Вони не спілкуються мені.
[02:35:20] Затем на кімнату навіть покажеш, що там втем є кімнат.
[02:35:22] А це вхід в зал вже.
[02:35:24] Це справжній командат, бачите?
[02:35:26] Вони, ксуючи з усього, були якраз тімтолксериони.
[02:35:28] Вони ж програли свій пік.
[02:35:30] Тому зараз в них або пана, або пропа.
[02:35:32] Вони мусить виграти цей нюх, щоб залишити себе шанси на те,
[02:35:36] Продожити Брудьбу в цьому півфіналі на дисайдер.
[02:35:38] І, ну, інфарно?
[02:35:41] Ні, чому не інфарно, що можна поборотися.
[02:35:44] На Нюку аврори перемагали.
[02:35:45] Мені здається, ми дармани малюмили для них шанси,
[02:35:48] бо хочеться Брудьбе, на пану,
[02:35:49] тому що ми не дотримали цих емоцій на фоні і вчорашніх матчів,
[02:35:53] і того, що ми вже подивилися на першій мапі.
[02:35:55] Тому ми не хотіли себе побачити.
[02:35:57] Далі, розхайплені матчі, розхайплений мейл, розхайплений,
[02:36:00] Взагалі, арина аудиторіка буде вболювати, бачив якраз під час того, як шоу-мач,
[02:36:04] що ми ви щас чуємо якраз бразильських фанатів, ми не чуємо там турецьких фанатів, скажемо так,
[02:36:08] а хоча б ми насправді інразрізняємо.
[02:36:10] Але бачив фотки, де тільки наполовину сектору турецьких був заповнений, хоча він і ближче до гривців,
[02:36:16] а лисуючи з усього, зараз вони від нього енергії няку не черпають, або, принаймні, не можуть ці ситуації.
[02:36:21] Мені здається, тут команді треба почати вигравати, щоб аудиторія не лише їхнього фан-сектору, а загалом за них болювати.
[02:36:28] Тому що, мені здається, на арені, особливо ті, хто були вчора, вони розуміють різницю, емоції, накалу, відповідальності, що зараз перша мапа була абсолютно неблизько до того, що була вчора.
[02:36:41] І якщо Андердоги, зараз Аврора, будуть камбекати, за них будуть болювати, щоб побачити три мапи, побачити набагато ближчий Counter-Strike.
[02:36:48] Тим паче вони будуть розпочинати зараз за КТ. Тобто це непогано можливість розпочати основу болві одразу. І у вас є класна сторона на мапі, на який історично просто КТ домінує, тому в цілому ми можемо побачити зараз зовсім іншу картинку, де тежники знесуть КТ-шники, але ця історія це вже таке.
[02:37:07] В цілому хочеться завершити думку про те, що у Аврори доволі велика база,
[02:37:13] завдяки який зараз будуть готуватись.
[02:37:17] Ну, підготували вже команда Фурія до цього мача, саме на Нюку.
[02:37:20] Чотири матчі було вже відіграні у всій стадії, так більшість з них було переможні для команда Аврора,
[02:37:26] але у Фурії тільки один матч був відіграний, тобто не так багато бази і багато часу підготуватись.
[02:37:31] Тому я думаю, що пан тренер, пан крізний, який аналітик, тут нам підготовили багато цікавого підкоманду аврора,
[02:37:38] проти яких постійно у цьому івенті пікають і саме нівки проживають проти них.
[02:37:43] Я ж вам нагадаю про фізичну картку «Катка 24» від Провадбанку Тавіза.
[02:37:48] Це абсолютний маст-хел у твоєму гаманці «Крутий дизайн» та «Купа переваг».
[02:37:53] Заході Провадбанка 24 і замовляє просто зараз у пару кліків, який ми зараз у пару коротких.
[02:37:58] В речі ми будемо дивати короткий придік на другу мапу.
[02:38:01] Чи 2-0 чи все ж таки 1-1
[02:38:04] і чи це вже на сперший грант фіналіст.
[02:38:07] Та я думаю, давайте 2-0 і переходити вже до цікавої катки.
[02:38:11] Та, я погоджу своїм колегами.
[02:38:13] Думаю, що тут має бути рознос.
[02:38:15] Ні, ну, продовжуємо.
[02:38:16] Ти сказали, що це придіків недостатньо.
[02:38:18] Ми з такими приїдемо не передаємо слову.
[02:38:20] Дішанство, агрори, фантастичні.
[02:38:22] Зараз воксі збереться, 10-2 буде половина в захисті.
[02:38:26] і ми поїдемо на третю вирішальну мапу.
[02:38:28] Я думаю, просто...
[02:38:29] Ви це бувається більше, давай, ви це буваєте.
[02:38:31] Я дошу до останнього,
[02:38:33] ксератися, включився,
[02:38:34] і для Фурі це дуже важливий момент.
[02:38:35] До цього його не вистачало команде,
[02:38:37] і зараз він є, я думаю, що для команда Aurora
[02:38:39] буде дуже тяжко його переконтерти.
[02:38:41] Ладно, ось цього було достатньо.
[02:38:43] Ось таким придіктом нарешті
[02:38:45] ми можемо продавати слово нашим прекрасним коментатором на Рені.
[02:38:50] Дякую, дякую, дякую за три мапи.
[02:38:51] Я дуже не справді хочу.
[02:38:52] Але, бо Грій, якщо так дивитися, більше поважно, взагалі не схоже на те, що тут буде тримавко.
[02:38:58] Тому що Фурія якось набрала врора таке відчуття, чи десь місями ідеї навіть закінчувалися.
[02:39:02] І це про тому, що це був їх вибір, а далі треба грати Нюк, а це доволі складна мапа.
[02:39:07] Ну, чесно кажучи, знаєш, в цьому-в цьому мейнджорі у плеїв я відмовляюся такі придікти там типотаку, всеїзі.
[02:39:14] Хоча багато чого вийшло дійсно передбачуваним.
[02:39:16] Спір'я дійсно обіграли тут, це передбачуване.
[02:39:19] Фурія дійсно виграла на інді, це предпочвуна, але як це складалося?
[02:39:22] Що там було? Команди виходять, плейов не дарма.
[02:39:25] Команди проходять, четверть фіналів не дарма.
[02:39:27] Вони тут для того, щоби перемагати.
[02:39:30] І, чи готова, а врору сьогодні перемогти, чи це буде просто прохідний фінал «Нейджеру»,
[02:39:34] після якого ми будемо читати для Фурії Супротивника у другому фіналі,
[02:39:38] відзнаємося на цій мапі Нюк.
[02:39:41] Тепер все залежить від оброри, їм треба забирати ворожний фікс, забирати дестайдер,
[02:39:45] для того, щоб мати хоч якісь шанси.
[02:39:48] 10 секунд, друзі, до початку мабенюк.
[02:39:51] Пишіть час із відківи нас, дивитись прямо зараз,
[02:39:54] і за кого волювайте на цьому мейджурі.
[02:39:57] Дякуємо, що дивиться й ся трансляції.
[02:39:59] Україновний студій Майнкас, друзі Бутласка,
[02:40:02] якщо ви дивитесь нас на Ютубі,
[02:40:03] поставьте лайк під трансляціями для того, щоб більше людей
[02:40:06] дізналося про Україновний кас
[02:40:09] «Контерстрайку» прямо з «Ланксис» арени.
[02:40:11] Прямо з «Интелекстрімастерська»
[02:40:13] Майджера у Піфіналі рають Аврора Протефурія на мапі Нюк.
[02:40:43] що вікадію то збирає з однією Юрі вже під 9.
[02:40:46] І здається це не читається Юрі.
[02:40:47] Він не буває, як Сенда Гарснай. Це 24.
[02:40:51] Це 24. Сулфлай отримав ногоріхі, але перестеріляху підсункуфувану на молодоростанній
[02:40:56] в клакчі 1 проти 4 надії майже ніяких.
[02:40:59] В цю днєбома це 1-0 на користь Аброри і межер починає заряджати зал чи хоч і зал сьогодні інтриги.
[02:41:07] Я думаю, зал точно хоч і сьогодні, щоби більше вберемо хла команда Фурія.
[02:41:10] І всі розуміють, що завтра франфіналі у них більше шантів.
[02:41:14] Та й зі гальному, ти був, знаєш, не хотілася бачити черговий мейджер 3-0,
[02:41:19] хоча минулого у нас закінчилися на чотирьох мапах.
[02:41:22] Але то так, знаєш, Віталій ці там нічого трішки вирішили.
[02:41:26] Поплеколюватися.
[02:41:29] Щодо, щодо, йду, йду, мейджер 3-0 заряджає.
[02:41:32] Мейджер 3-0 заряджає, але людей не чутне, яких він заряджає, його чутне.
[02:41:35] Вікадія, прекрасний раунд провів. Два фраги зробив.
[02:41:39] Форс, стеками з діблами. Запускають швидко к сиратом.
[02:41:42] Всі крит, і по вулиці повзуть всі інші гравці.
[02:41:46] Таке, дало що це за раунд.
[02:41:48] Зоренше, Вікадія, після цієї перерви.
[02:41:51] Ну, поки я зібрався ще більше. Почабували моменти, через котрі він ми би грати трошки хірше.
[02:41:56] Ну, дійсно.
[02:41:58] Ми прямо зараз спускалися трішки подихати повітрями.
[02:42:02] Пічки з'їштукнули з Вікадії і в лівці, але Вікадія дуже круто провів пістолетку.
[02:42:07] Це нормально, це нормально.
[02:42:11] Та, які будуть проходити всі ріду, вони ж вітірку ксонтуару з такий кут.
[02:42:15] Скопромом він мав бувати мінімум одного гарця Патефолан.
[02:42:18] Віж я йому хочу, сонфлай з МП9 загалом дивайс не дуже прям крутий.
[02:42:22] На такій дистанції проте порученого є ці мейт.
[02:42:24] Це локс, які вже міну з голову не дивять.
[02:42:27] Солфлай, дуже вийти і досі живий, як Індар падає в трьох фурі, якось намагається тут витримати цей ретейк.
[02:42:35] Здається, шансів дуже небагато, а Жифолен зараз буде горіти, воно є інформація.
[02:42:39] Він все, що живий, як це влот, молодой лить, тут двох не вбив, всі биті, але виграють цей ретейк і три полки.
[02:42:46] Ви бачимо в цьому раунді.
[02:42:49] Ну таки, з 2015 року пані на цьому івенті, 11 років.
[02:42:55] А ось такий перший евент.
[02:42:59] Ідальний дом. Ідальний дом.
[02:43:01] Ви знаєте, що у кожного є такий друг, мені здається.
[02:43:05] Мені здається, всі мої дружі такі є, то хто тут дальше.
[02:43:11] Пишіть чай, чи є у вас таким друзім.
[02:43:13] Пишіть чай, чи є у вас друзі. Давай так, всього, почнемо, друзі.
[02:43:17] Тому вже я їх назвав друзі, на зайшніх м'ю, уникні, як ми.
[02:43:21] Шукайте друзі в часі.
[02:43:23] На Ютубі, на твічі, на різних платформах.
[02:43:25] І знаходьте собі ці мейтів, хтось знаходить собі кохання, хтось знаходить собі приємну компанію.
[02:43:34] Якусь багато історій таких я, від різних лідаєчук, яких кіберспорт поєднав, яких кіберспорт поєднав на руки.
[02:43:40] Ну і прямо зараз ще один такий напівфорсик, щоб був бай в наступному раунді.
[02:43:47] Знаєш, з таким форсиком можна щось поперодитися за раунд цього мовира.
[02:43:51] Ну, типо, набір такий, само як і в попередньому рауні.
[02:43:54] Так. Я арморик, кубернату, всіх теки.
[02:43:56] Але це я раз, це буде в ривку поїнтей на Аплент.
[02:43:59] Сантарес пускається вентиляцію, Вікадія буде приймати цей вихід на пульці,
[02:44:02] після пленців, грається Вікадія з горів.
[02:44:04] До речі, під горів є інформація к Сантаресу порі, його зомб виражає,
[02:44:07] тінтер з цього так-то в'ятого, проте один кіл, він дав, що найменше Вікадія,
[02:44:10] дуже важливо його прямо зараз задушити по тому речу.
[02:44:12] Мейджор!
[02:44:42] Ну, Мейджер, ну, насправді, якби на його два кліпи, то цей раунд міг би закінчитись дуже поганим.
[02:44:48] Юрі заходить в Мейн, Воксіг, а ні, не заходить. Чи заходить, заходить, заходить.
[02:44:52] 20 секунд на дев'ятку не має часу крутити. Мейджер в плензі дивиться 9, плюс Воксіг за венцилем.
[02:44:56] Тобто я пишу, що буде контакт. Мейджер буде одразу розмінюватись.
[02:44:59] Комирай боксіг, в Юрі прочитав, де знаходиться Мейджор, тривав задушити 10-11 секунд,
[02:45:03] таким це цього раунду Юра, Юра, дужжи ліворуля!
[02:45:07] Просто на Плюс-Даблію і Мейджор ставить третій завершальний кіл в цьому раунді, 3-0,
[02:45:12] але наскільки багато економіки загалом вибли фурію, тобто все був дуже погано.
[02:45:17] Раунд про гречний, ми грошей.
[02:45:18] Мейджор Соло цей раунд, фактично, забрат.
[02:45:20] Доволі такий спеціалічний сетап мені, здається, з якому програти,
[02:45:23] Він обовлучить і все, а вони влучить, і тоді Мейджер зазачаряє це один в один.
[02:45:28] Ну це прям дуже швидко треба було відреагувати, але Мейджер просто, Юрі перестрілявий, це 3-0, що тут у нас АВП для молодого відсутні, один галіл.
[02:45:40] Це рато всіх інших халащі, і, до речі, гранат щось прям не супровагатиме, не здається в фурі,
[02:45:45] і, звісно, багато на стартові секунди полиційло, та зацінки зі смоків, і Кіндер просто стріляє і біжить.
[02:45:51] Кодіка.
[02:45:53] Ок, інтернаєм вантеляцію.
[02:45:55] Але тут ксератий,
[02:45:57] трапиний він його зибирає.
[02:45:59] 5-4 Сулфлай, так що менусовий кінтер відплюти в молік.
[02:46:01] Прямо під нога команді Фурія, розменяти його просто не можливо,
[02:46:03] хоча молодой просто заигнорив цей молік
[02:46:05] і впиває Сулфлай.
[02:46:07] Про це ще не кінець цього раунду.
[02:46:09] Сантаарес, або молодой, молодого 7хп.
[02:46:13] Ну і Вікадія зараз із пиним,
[02:46:15] має його поїдти під'їдати, але Вікадію Юрій
[02:46:17] контролює це 3-3, можливо.
[02:46:19] Є сенс подумати над ротацією на A-Plant, але тут Мейджор прямо для Вентафулин.
[02:46:26] О, який раунд! Який раунд! Фурія, що ви робите? Мінус Мейджор!
[02:46:32] І ось вони на Апленті готується забирати свій перший збройний раунд.
[02:46:37] В моменті було 5-3, в чисто ситуація 4-3. Все одно було більше для Авроури.
[02:46:42] Але, бачимо, зараз вони можуть цей раунд опустити.
[02:46:46] І, так, все, що відчуваємо прострічення, засеєвати свої девайси,
[02:46:50] тому що навік і тому що найгострічі відчуття від кібербаттлів,
[02:46:55] разом не спонсором, потрібно з беткинг.
[02:46:57] Беткинг, ти король.
[02:46:59] Прошей, бублик, тому ці два девайси точно стануть на годі.
[02:47:03] Так, знаєш, я хотів тільки сказати, що от Аброра,
[02:47:06] після того, як нашила і сьогодні така, ну все, два нуль, давайте додому,
[02:47:09] давайте цікаво і мачно вмикаєте, і тут Аброра така,
[02:47:11] Така опрайм у всіх стріляють дуже жестко, але Фурія нейтралізувала, а їм своїх опонентів просто крутим, розіграним раундом.
[02:47:18] Там молодого підстрахували в акваріумі, потім фоли на А, створив можливість, і ось Фурія збирає розумом цей раунд.
[02:47:27] Ого, Монголи, неочікуваний переможець 20-27 мейджора.
[02:47:31] Ну, дай поздравлювати.
[02:47:33] Цікаво, друзі, як ви думаєте, яка неочевидна команда, от не супер ті родин гранб,
[02:47:38] Міг би виграти мейджор в цьому році.
[02:47:42] Хто?
[02:47:42] Цьому? Маус.
[02:47:44] Маус.
[02:47:44] Ну це не очевидний буде.
[02:47:45] Це максимально не очевидне. Команда.
[02:47:49] Хоча, ні. Давай після Шафри піг.
[02:47:51] Подивимось.
[02:47:53] А по Наві, а?
[02:47:54] Фуд.
[02:47:55] Ти ж навчу.
[02:47:55] Ну я не сказав, пошла навчікувана команда.
[02:47:57] Усміятися, але загалом фуд, якщо не розваляться, мені здається, ну далі вони можуть прям запалювати серйозно.
[02:48:03] Так, так. Непогано.
[02:48:05] Читу мені здається на цьому мейджорі нам призабонстрували потенціал знову.
[02:48:08] Тобто, знаєш, цукерково-бокєтний період типу пройшов, був склад,
[02:48:12] і ось вони на мейджор зібралися дуже круто.
[02:48:14] Ну, до речі, пишуть навіть, чи вийти б шо?
[02:48:16] На індії, до речі. Прикольно. Не знаю.
[02:48:18] З на індії знаєте таке питання, що майже сам, що є якась південно-американська команда,
[02:48:23] неочевидна, яка грає дуже жорстко, і потім не вдається підтримати цей вайп.
[02:48:27] Тобто вони збираються на турнір, але закінчується аура і ми це бачили від Легасі на минулому після минулолітнього мейджора, коли був спад,
[02:48:36] позднім тільки в осени вони знов добрали форму.
[02:48:38] Ну вони левін скікнули на початку року, проклятия позбулася все.
[02:48:44] Так, Вікадія, Вікадія Сантаресом, збирається раховже, дуже крутик Сантарес, поки відпрацьовує на цьому нітім.
[02:48:52] Ну і важко, ще раунд по факту такий, дуже хиткий, у вас мало хп, не мак Сирато, Сирато 0,5 вимкнувся повністю на ній цій покище.
[02:49:01] До речі, прикольно версія, мені здається, це дуже неочевидно і мені здається до цього дуже далеко, але монте розвиток за останній час феноменальної демонструють нам.
[02:49:10] Ну, насправді, типу, з нуля посереднього наці.
[02:49:13] Так, мені здається, для монте може бути ціль, все ж таки, доступний плей-офф, мейджура, спробувати, як ціль себе поставити.
[02:49:18] Поставити, зрозуміло, що звучить супрамбітно, але, ну, хто думав, що Монте в Третьі Файзи Мейджора, бородися будуть дугаць.
[02:49:24] Я залий думав, що вони взагалі не поверніться вже.
[02:49:26] Ну, в тисму.
[02:49:27] Тут вже про третє стадіум.
[02:49:29] Так, що, Ксантарес, якщо не відвалиться, тут слом, все окей.
[02:49:34] А він, вроде, начебто займає більш цивим для себе спотом молодой, проходити в Мейн.
[02:49:38] А Юрій, якраз такі підлови, я кажу, Ксантарес все ще живий, на Апленці 10 має вуто стояти.
[02:49:43] Прямо, прямо в точці.
[02:49:45] Ніхто не буде виходити. Проте фурія 37 секунд, ніхто не поспішає.
[02:49:49] Тут вже в спину приходить соулфлай.
[02:49:50] І з файвсою воно може тут вже погану справ зробити хайчка.
[02:49:52] Прямо під ноги 43 хатим.
[02:49:54] Побачив, побачив, побачив.
[02:49:55] Треба вратить.
[02:49:56] Тим пісолет за спиною.
[02:49:58] Ось від соулфлай забирає кіндер.
[02:49:59] Занда розпадає.
[02:50:00] Ситуація 23.
[02:50:01] Фоллон і молодой.
[02:50:02] Фоллон все ще живий.
[02:50:03] Зараз буде відпікувати соулфлай.
[02:50:05] Просто встановлює в обхівку.
[02:50:06] Молодой маніторик і дев'яткою будку.
[02:50:08] Солфлай вирішив дочекатися своїх ці мейтів.
[02:50:10] Дивай судді не підібрав.
[02:50:12] І цієї позиції Муїнефтарць,
[02:50:13] скоріше за все це зробити боксів.
[02:50:15] Ви стільки з Квіки.
[02:50:17] І забирає Фоллена, останній молодой.
[02:50:19] Це можливий, але тут же важкий клач.
[02:50:21] Зараз для казахського снайпера команди Фурія молодой.
[02:50:25] Забирає Солфлая.
[02:50:27] Один-два.
[02:50:28] Круто і ця лівористь проворить.
[02:50:30] В одній стороні підається Брорай.
[02:50:31] Знайштика мейджера його переїжджає на важкий момент, і нескільки SoulFly в епізоді вчасно про коли цю буткою буває бомплентера.
[02:50:38] Але там і Сантааресу довгою бувало.
[02:50:40] Мені знаєш, тут важливо, що знов ми бачимо, як у Аврори спрацьовує один живе, інший біжить.
[02:50:46] Тобто вони дійсно добре розуміють, як треба затиснутися к Сантааресу, який звісно міг випікнути,
[02:50:51] і одну і навіть дві голови спробувати посадити.
[02:50:53] Але міг би і нуль, і тоді цей раунд точно був за фурі.
[02:50:56] Але завдяки життюк Сантареса і SoulFly 5.7, ми бачимо ще один емоційний епізод у Воксіка, зараз.
[02:51:06] Молоде, з'яснюватися на артію.
[02:51:08] Я думав, що варфінальний, що це буде для нього проблеми.
[02:51:10] Поки що у мене немає питань до його реакції, адже попри реакції він настрілює.
[02:51:15] Тобто, мені здається, це більше до себе питання, ніж до тімейтів, ніж токсиків, ніж булінг, своїх тімейтів.
[02:51:21] Просто занадто жорстке ставлення до себе і вимогливість до себе, але ця вимогливість не впливає на його кеде, не впливає на його результат.
[02:51:30] Справді круто, що є така особиста риса-характору. Це завжди прикольно, це запалює, який індр проходить в мен, його забирає Вікадія, мені черед так, щоб він бувся зробим кіл,
[02:51:40] проте він помирає Вікюри і червоний, червоний Вікадія, 14-ка прає, десь все раунда, покажіть, все раунда, Юрій Шелданків.
[02:51:46] Просто на рівному місці він просто фармить цих турків.
[02:51:48] Якщо би я вам сказав, що Юрій буде найкращим гравцем команди Фурія в плеї австазії цього мейджора,
[02:51:53] ви б повіраєте, це під питанням к Сирату і молодой можуть поспорядчатись дуже активно,
[02:51:57] але імпактних раундів від Юріє дуже багато насправді,
[02:52:01] і це ще один з них три ситуації.
[02:52:04] Сол-флай виходить пане Цирато, і все це все і в основу делікатії Івоксіка.
[02:52:09] Юра просто знайшов в локатору,
[02:52:12] Юра і його офісура у плеї австазії інвеликстрі-мастерська Ель-Мейджора 2026.
[02:52:18] Не думаю засуджувати тут чи ні?
[02:52:21] Ну слухай, таку фесуру краще не засуджує, у мене здається.
[02:52:25] Таку треба тягнути у гран-фінали, показували нам спіль чи фелкенс.
[02:52:29] Тихо.
[02:52:31] Як не крути, все одно, це буде дуже круто.
[02:52:34] І фурію попри проблеми, які були на початку МАП,
[02:52:37] да, попри проблеми, які були мені у ці на початку.
[02:52:39] Через близькими раундами, сьогодні воно стапти повертається, заїжджають, заїжджають.
[02:52:43] Це воно ОС-інфанцектор Газахський прапор.
[02:52:46] Я думаю, у нього я більш важливі справи прямо зараз, ну ім. Вау!
[02:52:56] Пішли, якщо б спершує бив там, це був би нереальний розворот від ньому, але так...
[02:53:02] Ось ці розвороти, коли ти і одночасків біг, і вир, там прям знову.
[02:53:07] Це важко, реально, так.
[02:53:09] Особливо на сцені, особливо коли так гучно, так дезерінтовано можна себе інколи відчувати,
[02:53:14] Чувати дуже гучно на арені, друзів внизу.
[02:53:17] Я взагалі не знаю, що там і як чують гравці.
[02:53:20] Ну але 300 демеджів попередньому раунді маєш видав Юрій.
[02:53:23] І поки прекрасно стадію вплив демонструює.
[02:53:26] Те, що вони разом з цирату та дуже довго чекали якихось складів.
[02:53:29] І до Юрія було багато питань, як до, типу, дро зіркового ріфлера попередньої версії Фурій,
[02:53:34] коли там ще чело здається був у наш складі.
[02:53:37] Ну він був такий стильовий чувак, коли я в команді.
[02:53:41] Чувак стильовий, фурія теж стильова, тому що, знаєш, після того, як влітаєш на 15-16 місць на кожному важливому сурді, можна йти там і по кафе, і по магазинах, і стилю набирати дуже і дуже багато.
[02:53:53] Тим часом зал, ліфтарих, і з'являється всюди, друзі, і атмосфера тут дійсно...
[02:53:59] Носвайп.
[02:54:00] Дійсно дуже крутам.
[02:54:02] Поки що, воксик.
[02:54:04] Носвайпі контролює двері, і Носвайпі забирається рато, йому все.
[02:54:07] на цільних тариків і далі проходять у нас фурія.
[02:54:10] До речі, на двійку, на рампі, якщо Солфлай можна ще проїхати,
[02:54:13] то вражає на пусти, прочитати будуть дуже важко, Солфлай.
[02:54:16] Але якщо в музіцію Солфлая, можна й подумати про таке,
[02:54:18] тому що, мовимо, прям дуже актесивно.
[02:54:20] Як-ніби хочеш, щоб його тут вбило,
[02:54:22] ну прям пропонує себе вбити.
[02:54:24] Ну що, перевіряєте?
[02:54:25] Провіряєте! Провіряєте!
[02:54:27] Юрій!
[02:54:28] Що ж ти робиш сьогодні, як він цих людей в 3Z просто вбиває?
[02:54:33] Ще чітатом ділю!
[02:54:35] Вон фільм з ліпцем камером в 3 ділення з Санто!
[02:54:38] С 6!
[02:54:39] С 6!
[02:54:40] Просто на реакції чувак розвиртається і дає нереальні пошлили.
[02:54:44] С 100!
[02:54:45] Вашка! Вашка в це був, виночок, це стоїться, влаць, це стоїться.
[02:54:48] Ось вона!
[02:54:49] Мага! Майджера про те ще раундно закінчено. Вікадія та боксіка залишається два-три.
[02:54:53] Яка з такої юри червоний.
[02:54:55] Якщо фон два вікадія наведелся, все це сей для боксіка.
[02:54:57] для боксіка. Вікадія, вікадія – котлінник, дуже важко йому стрілятися, тому що іграють фурії, не підставляються. Прошить, Вік Сімхп залишається у Фолена, арена відреагувала, проти воксік – воксік читає, воксік читає, воксік хомирає від молодого.
[02:55:10] Останній Вікадія з досить треба сейвати, як ж фурія круто набирають раунди індивідуальними і командними діями друзі.
[02:55:17] І це третій раунд.
[02:55:19] Знайш, в цій частині сітки, поки що таке відчуття,
[02:55:22] що Фурія завжди залишається в рі,
[02:55:24] який би не був ракунок, що би не відбувалися на сервері,
[02:55:27] ще й за це й вона не крититивається зараз,
[02:55:29] бо індивідуальні вігращів дозволяють вам прийти непрості раунди.
[02:55:33] Командні дію дозволяють вам отримати фрі лейдне раунди,
[02:55:36] інколи проти ваших опонентів.
[02:55:38] Ну і поки Фурія, дійсно, це дуже жорско.
[02:55:41] Це дуже жорско і, ну, тут він не розвертався,
[02:55:44] Просто шукав цей фраг, але не подивіться, з яким хрепе все це Юрій робив.
[02:55:48] Жесть.
[02:55:49] Втайма, втайма фури, виходять вонни...
[02:55:51] Ну і поки ще не в порядке, звісно, але наблажається до того, щоб зрівняти рахунок чи найменше.
[02:55:56] Пчей одненький.
[02:55:57] Раунд.
[02:55:58] І вони це зможуть ізі зробити.
[02:56:00] Бо ще, як воно міка немає, Вікадія заказ варок сьомим.
[02:56:02] Звісно, може б тюди не приємно.
[02:56:04] Все ж, такий калаш в руках.
[02:56:05] Це небезпечене зброє.
[02:56:06] Тим бачив в руках такого гравця.
[02:56:08] Так ви, я думаю, не підставлюся до нього, ідуть пікатися вікаді.
[02:56:13] Ти що, нені доєло, нені доєло, талі молодой працює.
[02:56:16] А цей єдинний девайс, який ніхто не саппортов не прикривав, і як його дістати Мейджер падає в мейні, ну і якби вискалаш, виходить.
[02:56:25] А раунд тут на розпір, що можна було зробити за одним колесем?
[02:56:30] Ну, напевно, за захист, дійсно, бачите, де він буде потрібним.
[02:56:35] І це в якому сенсі гембл там разом зіграти, по черезі Симхалашем грати, якщо б підбирати його, передавати з покоління в покоління, що діт цей ходив Симхалашемами на позапопередньому раунді.
[02:56:46] Але, так, профилен, Фолен ще 20 років Симхалашем тому ходив.
[02:56:52] Я знаю, що, по-дім, що ви, ритмейжи, витрив Фолен, ну, можна ще пограти, рік ще один.
[02:56:57] Ну, влажні, бо він фашує, що два майори в цьому році виграють, то Фолен готовий про це подумати, скажімо так.
[02:57:03] Дай би вже щось сталося.
[02:57:05] Я так скажу, якщо я в цьому році два менеджери виграю,
[02:57:07] і я теж почну кіберспортивну періару, але побачимо.
[02:57:10] У Фоллана, очевидно, шансів...
[02:57:12] Мільйуму не разів більше шансів у Фоллана,
[02:57:14] у госкінечній, якісь разів шансів більше.
[02:57:17] У мене ніжу дуже багатьогравців на 10-15 років молодші.
[02:57:22] За нього Юрій.
[02:57:23] Юрій, ну що ти робиш сьогодні?
[02:57:25] Це просто мед для вух і для очей.
[02:57:28] Зараз 4-4.
[02:57:29] Мені здається, Фурія абсолютно комфортно проводить для себе першу половину напад нічийний.
[02:57:35] Так само, як на міражі, вони набирали за напада і так само вони і нанючі.
[02:57:40] Зараз за цей напад набирають раунди і будуть переходити, і будуть переходити у другу половину, ну мінімум на 4-8.
[02:57:49] Та, та. Міцин, насправді, буде дуже гарний, а гарним під гроті, щоб зробити 8-4.
[02:57:58] Такого спеку вже, якби так зробити в нападі, це буде просто фонименально для команди Фурія.
[02:58:03] Вони проходять далі під забором, але ні, як він просто зупинився за червоним, якраз такий бахнув молік у секрет,
[02:58:11] Там нікого немає. Вмагаються іграти з акцентом на вулицю команди Аврора.
[02:58:17] Проте, оке ще сам фігловитий, навіть і близько Марексен не вдається.
[02:58:23] Мейджор на дев'ятці побачив Фолена. Фолен теж зібрав цю інформацію,
[02:58:27] Мейджор адресу, цю стриву, а екзекюта-то на ніхто.
[02:58:29] Не планує, поки що тут у фурії повільні раундери сіграється.
[02:58:33] Молодой контролець Мейнгсерату намагається теж там відавити, але насправді раунд може відправитись куди завгодник.
[02:58:40] Зараз буде Рампу захищати в пасивній позиції.
[02:58:46] Ми полетіли Моліки на Рампу.
[02:58:48] В Блайоніг Сан Тарас, доречі цей блайон, може навіть на його хворості грати, він збирає воднохи і падає від Фоллина.
[02:58:54] Ну хоччусь, Юрія, не вдається на цьому міців.
[02:58:57] Але капітан Севеді Гюндор.
[02:58:59] Є Марекс.
[02:59:00] Забирає Сол Флайон.
[02:59:03] Сирату, знаєш, в між двох вогнів якомусь сенсі.
[02:59:06] Викадія, всіх, до речі, полонав, забирає на нижньому плані. Вікадія стихає займати вентиляцію мейджер в лобі.
[02:59:12] І чи цікаво, чи прочитає молодой, саме цей кут, але здається перевірити, звернутий вагу, збахнути, прото не сповел, але він препує.
[02:59:18] Мейджер, один одного дипеває, мейджер відерухається, і все ж таки молодий ще один постріл не пиває. Вікадія поміти, але не вивз спину.
[02:59:27] А тут воксі теж не влучає, і кіндер його забирає. Мейджер сплачує один з ваксу, вже не простому.
[02:59:32] І кіндер буде першим виходити, я так розумію, молодий намагатись розм'ятати жістки П.
[02:59:35] Можна статті діставати клопцій, 10 секунд, це Міноць Мейджор, це 5-й раунд для команди Фурі.
[02:59:41] І вони вистоють перед за напад на ма піню.
[02:59:43] Слухай, навіть важко щось казати Аброрі, вони дуже непогано готують початки мав.
[02:59:49] Вони на дасті почали дуже енергійно, вони на нічі почали дуже енергійно, але колись права доходить до розі, вражу там.
[02:59:56] Вже, знаєш, коли трішки імпровізації, трішки адаптації і під адаптацією в Пурії,
[03:00:01] Аброрі на багато довшин стається, ніби часу треба, чи просто його взагалі не вистачає,
[03:00:07] реферієм,
[03:00:08] зберість висок на таймалт.
[03:00:10] Ну, справді, це зараз голова проблема для Аброри.
[03:00:13] Починали воно Ох на Ньюйці, але ти в захисті чотири раунти набрав.
[03:00:18] Ти був, я не пам'ятаю, що там напад, вони взагалі тут таки будуть як у Пурії.
[03:00:22] Я думаю, ніхто не може гарантувати, що у вас напад на нюців буде такий, що ви там різнете сім пісів.
[03:00:27] Це круто, коли так виходить це першу половину. Це круто, коли вдається від камбечитого дроги в половині.
[03:00:32] Ми такі бачили в марчу всьому році, доволі багато разів мені здається.
[03:00:36] Ви, якщо я пам'ятаю серію футастралі, де вони там одні за напад набрали 8,
[03:00:40] оцім інші набрали за напад 6, 7 чи 8 теж, у якось так мапи і закінчилася.
[03:00:46] Після Гарячої Катки заїжджайте на око оголонити.
[03:00:49] Холонити, їхній морозово просто імба.
[03:00:51] Бонусом зараз ті зліжка 20% на меню КП.
[03:00:54] Переходьте за линком в часі, пишіть вприватні повідомлення я з Мейнкаст і ловіть промокод.
[03:00:58] Бо їсти, їсти, їсти, наоко це ідея.
[03:01:01] Починаємо 10-й раунд.
[03:01:03] Пууу, да, зараз був Холонити дуже спекотно на арені.
[03:01:07] Куба людей, а я ж сім.
[03:01:09] Ну і прямо самі найвищеріві, просто забиті під нуль.
[03:01:13] Так, так, Арена вже повна.
[03:01:15] Так, човикі через будку на Апланту і так просто.
[03:01:18] Тож так просто, ось так просто забираючи вікадію, моліг надають, вийдуть.
[03:01:22] А тільки нікого нема більше, тільки вентиляціються.
[03:01:24] Тільки вентюють Сантареса і тим він їх розбиває ще, тобто про нього точно, інформація тут має бути.
[03:01:30] Виглядає, як все й того, що є, або як зі Франгіта треба робити, якісь тут, на рятейк шансів абсолютно ноль.
[03:01:37] Ви тут чині, що є сектор Фурії.
[03:01:39] Інш так більше стримано реагують.
[03:01:41] Нужно виселити цили на другий сьогоднішній матч.
[03:01:44] Тут три таких домінатних сектори.
[03:01:46] Це Віталіці, Фурія і Наві.
[03:01:49] Наві немає тут.
[03:01:50] Віталіці немає тут.
[03:01:51] Фурія доводиться віддоводитися за всіх два фрагні.
[03:01:53] Ще їх індарпаде від Солкваю молодой.
[03:01:55] Ще Фраг Ладе.
[03:01:56] Але все це не імпахні фраги.
[03:01:58] Друзі Солкваю також.
[03:01:59] Калашка, де він за себе це 6-4.
[03:02:02] Занапапніна.
[03:02:04] За себе це 6-4 за напад на матинню 6 раундів.
[03:02:08] Це дуже великий зараз заділ на 2-0 на користь бразильського колективу у цьому підфіналі.
[03:02:15] А від з одного були і зглувати, що так закінжується про те для фанати в фурі, я думаю, на впакеті.
[03:02:20] Ух, класно, не треба нам інтриві, не треба нам якої-то драми потрібно була віхзати.
[03:02:26] Фанати фоли на мені здесь, не ж, як він має певний рівень, стильцизму в собі, що випробування будуть дані,
[03:02:32] Випробувані будуть пройдені і ті, хто вполівається за цією бразитською командою,
[03:02:36] дуже довго чіхали на появу в принципі цього складу.
[03:02:39] Ну а тепер на результат на межурі цього складу Солхлайт забирає молодого і
[03:02:44] щось Сімофолом там навчитово не допомогло.
[03:02:46] Поки щось раз, тому що спрещу вперед, пікає діминостою Юрія в лобі.
[03:02:49] Ну і 3-5 залишається.
[03:02:52] Хуря, якщо зараз буде візьмувався, то цей раунд 3-5,
[03:02:55] я не думаю, що у Аврори залишиться хоч щось.
[03:02:58] Ну, для фурії не перше. Забиратися такий раунд з меншості.
[03:03:02] На цьому мініці вони заїссі дві ситуації для себе, такі забирали слоуфлай на годинику.
[03:03:06] Сполився там полен завіком, вирішив дід згадати,
[03:03:09] як воно грати з цей снайперську гантівку проти тим боксі,
[03:03:12] кіде всі, кіде кіндор, кіндор, кіндор, кіляє слоуфлай, все, робота, бакла чиста, кіндар!
[03:03:17] Оце так туге, киджо тут, це так сливо, бро, кіле, бро, кіле, скалівецький стріпл, кіле.
[03:03:23] Це просто, я не можу це повідати, що це відбувається, що Остак, Марець, просто всю команду знищів.
[03:03:29] Друзі, ви все бачите саме, ми тільки що кажемо, якщо 35 так тій раунд подянути, що далі робити в Рорі?
[03:03:34] Ну, як тоді виграти, коли ви не можете виграти таке, вам тоді треба вигравати свої раунди 25-30, як ви тако не бачимо від Рори.
[03:03:42] Ну, і, звісно, є кіндер, ну, 14 хп, 3 полкіл, в дуже непростих позиціях, розкрутийся, розігрався.
[03:03:49] Неймовірно зіграв абсолютно.
[03:03:50] Він дам про себе можливість взагалом вийти своїм тімейтом на Пеплент бим, що Солфлая.
[03:03:55] Потім розвернувшись на Боксіка.
[03:03:56] Насправді, воксіка, в цій останній фост, але кудись не туди по гробцях стріляє щось.
[03:04:02] До речі, друзі, зверніть увагу. Випускники, випасники, бабрики, стільто, команди ліквіт, Екіндар,
[03:04:07] півфінал Мейджер, зараз виїди в фінал. Нерд вчора.
[03:04:10] Шверх фіналі, лець вірят не обіграв.
[03:04:12] Що, друзі, якщо у вас кар'єри йде на спад,
[03:04:15] ідіть в ліквіт на півроку, заробляєте грошики,
[03:04:18] і далі в іншу команду вже оплачує.
[03:04:20] А що ти про твіста скажеш?
[03:04:23] Красивий хлопець.
[03:04:24] Спад.
[03:04:25] Але в фіналі майджеру...
[03:04:27] В фіналі майджеру не чіпав.
[03:04:29] Після ліквіт ж теж.
[03:04:30] Слухай, така питання, реально, реально.
[03:04:32] Все, йдемо в ліквіт.
[03:04:33] Правда, Еліжу, здається, не допоможе,
[03:04:35] тому що він з ліквіт в фейс.
[03:04:37] Все погано із фейс в ліквіт.
[03:04:39] Ти буваємся і тільки походу підозратися.
[03:04:41] Він чекає зараз. Він чекає.
[03:04:42] І потім він триме, чи липос піль виграє в іншій команді,
[03:04:44] а тим часом він усменьшив, він усі кіндер є розмін.
[03:04:46] Дивимось, що 4-4 забирає софлайм.
[03:04:49] Фаб і зранати молодой.
[03:04:50] Так. Ну 3-3, ситуація більш притомна для обробності.
[03:04:54] 3-3, фурія в іншості.
[03:04:56] Я думаю, да, це 1-3 за більші для фурії.
[03:04:59] Ну 3-5 була більші, значит це 3-3, точно більшість буде.
[03:05:02] Ну і дуже гарно розпираються, індивідуальний,
[03:05:05] який починав щось типу ноль п'ять, з тих перим став п'ять сім,
[03:05:08] набагато краще пішла агра у всіх гравців команди Фур'я.
[03:05:12] Само задавали 2006 фік, чумусь.
[03:05:16] Ну, там була командочка мібр, ті части,
[03:05:19] взагалі ще комплексіті, тоді мали бразильські склади в якесь час.
[03:05:25] Нічого себе.
[03:05:26] Багато наших глядачів зараз народився після цього моменту.
[03:05:29] Я не знаю, але вже все це пам'ятаю.
[03:05:32] Воксик, не втуває фолена!
[03:05:34] Ну сказав, сказав, нормально.
[03:05:36] Тілу може, ще раз тягнути, ще раз тягнути, Воксик!
[03:05:39] Ну просто ліває.
[03:05:40] Але Вікаті, я тих сантаж, бав, і Вікаті, заре то розмінняв.
[03:05:45] Окей, два в два.
[03:05:47] На девятку повзуть.
[03:05:49] Ну, Каді, на чекто розуміє, але не розуміє одночасно.
[03:05:53] А не стоїп, им педерить.
[03:05:55] Буде девятку забирах волина, і один в один юра.
[03:05:58] Знову це робить, 70 ехтп протисотки Воксика.
[03:06:01] Але у того скаот.
[03:06:03] Скаот проти Калаша.
[03:06:04] Дивайся підібрати будезанат, то ризиковано.
[03:06:07] Тут мені з Аєцем.
[03:06:09] Так що доведеться зі скаотом, а знайшов Калаш, знайшов Калаш, а на Юрій!
[03:06:13] Вероїй першої половини!
[03:06:15] Вовок сік трішки в шоці, і не задоволений тут зі своїм підігрішем.
[03:06:19] Але яку Саляру зараз такі непрості часи на нафтовому ринку завозить цей бразильський гравець на першій половині Мапинюху?
[03:06:29] Шановні, Майнказ долучився до збору Атлас-фестивал та фонду Поверний з живим і відкриває ружній конверт на підтримку великої мети.
[03:06:37] До надвіцта гривень та автоматичну беревучість у розігрючі п'яти обглуб абонементів на Атлас-фестивал і мерчок з менжеру.
[03:06:43] Разом допоможемо нашому бійству, може бувати ще більше ворожних дронів, пішатейдів, кіаркот на екрані, поселу, ланічко, будівщинок, хоча переходите за кідайде по два зайгривень, мінімум, а може на і 100 і булити красунчиками.
[03:06:54] Найдемо на паузу і поведемо з вас на початку 2-ї половини.
[03:07:54] Бути він просто їх з'їв!
[03:07:56] Їсти на окно. О, це ідея!
[03:08:00] Щоб залишатись у грі, не стрібає між класформами.
[03:08:03] В мета Всесвіті ОЛИКС спавняться тисячі нових і як нових девайсів.
[03:08:07] Лутай чи з бережи пошук, де їх розпавно торгуйся, збувай ціну
[03:08:11] та отримує безпечний дроб зоєлець до сапка.
[03:08:14] Прокачай сасап і перекойт на новий рівень геймінгу.
[03:08:17] ОЛИКС. Собі і людям.
[03:10:24] у формі, запаховий, вигляду на якому рахунку вирішують,
[03:10:28] і я вам тепер як сам експерт можу сказати овертаємемо,
[03:10:31] поки що тут навіть і не пахне як не пахне й перемоги команди Аврора.
[03:10:36] Фурія дуже круто розпочали у першій половині і перемогли на ній 8-4 за напад на мапіню.
[03:10:41] Це Аврора Фурія, піф-фінал, інтелектрі мастерська ельн,
[03:10:44] майджора, алсер і шокер у мікрофоні.
[03:10:47] Ну і о Авроре залишається не так багато спроб,
[03:10:50] щоб вибрятувати свою долю на цьому турнірі і розпочинати треба з пістолетого раунду.
[03:10:55] Не знаєш, насправді, якщо в неї вигриві пістолетла Рора, то поталі немає вайбу, що це буде стабільно.
[03:11:01] Але побачимо, що буде на пістолеттого раунду, і Кіндер вже грає за червоним, дуже активно.
[03:11:05] На скелі гравця він буває, це був Вікадія Протек-Сентарс.
[03:11:08] Ще живий на старті з П250, а він далі, ну, в неї де був.
[03:11:14] Братона, ну і, ладно, але в Кіндер хоче далі тут пограти.
[03:11:18] і збуваєш, що там у тебе вже магазин, і не можна так часто ріловувати.
[03:11:22] Та нормально, там 12 хули, ще 12 хули йому вистачить.
[03:11:25] Тож правда, можна і 5, лишити.
[03:11:28] Ну, знаючи, як Індер, тим пачим, тим пачим.
[03:11:31] Буле і у нас декілька ситуацій, усе влили в лісфас, коли хули закінчувались,
[03:11:34] який он зараз мені здається на рилотний ват, поуходити, а все інше.
[03:11:38] Ік Індер вже зробив дабл, кіл 14 на 10 іде.
[03:11:41] Прямо зараз, ну і у скрутній ситуації впиняється, Аврора, 3-5, як ви грамали.
[03:11:47] Тепер питання, проти вас 3-5 вихвила, а ви можете таке зробити? Гранат багато, але немає арморів, футбогравців. Ти теж дуже погано, насправді, тому що...
[03:11:55] Звичай, немає у Тіллера, Тіллера зараз команда Аврора, з тих, хто залищився.
[03:12:00] Ну, та, ну, кому.
[03:12:01] Та і навіть цих, хто, ну що, Ксантарес там, якусь ауро, якийсь суперперформенс показав.
[03:12:06] Ну, вікадія надасті трішки посмикався, якось посмагався, але не дуже жорсткий,
[03:12:10] яким Дорах в Оксіг забирається те, що потрібно, але потрібно не тільки це,
[03:12:14] треба ще хоча б один фраг молодий, вінесує в Оксіг, Юрій, ну, цю сулфлай, просто вийшов,
[03:12:20] просто вийшов з будки, з гранати в руці, отримав по голові 4-9 фурія на фінішті прямі до свого,
[03:12:28] першого гран-фіналу межі.
[03:12:30] Думаєш, такий та, ну там точно гравця пленці не буде, але зараз в якомусь сенсі історія, чу, найменше, для організації фурі, для поленця, знаєш, таке звичайне справа, і з одного дня вінчинал виграє, але треба ще до весь справ до пінця.
[03:12:47] Ти, Лидові, нахонучих звісно приємний для тебе, як не крути бомбу. Не ставили.
[03:12:51] І вже найерстріші відчуття від кібербати в хазовий спонсорам показу.
[03:12:56] Бед Кінг. Бед Кінг. Тий король, як Індаря каже, спати. Спати команда Грора.
[03:13:02] Юрій, так довго. Так довго. Теж в Турії знаходиться.
[03:13:06] Там обговорювали кожного разу, коли припитисували контрактик.
[03:13:09] Все рато Юрій. Наше вони тут. Що вони тут взагалі хочуть десьогтий?
[03:13:13] На що вони розраховують цим авоп фолленом?
[03:13:16] Фоллен пересів на Ріфлу прийшли два нових гравці,
[03:13:18] а Юрій, як це радо, по черзі видають просто бомбезні перформанси
[03:13:22] проти різних команд так у простіщі частині сітки.
[03:13:25] І фурії рік тому, це абсолютно ні як не допомогло.
[03:13:28] У них сітки були Pain, Mongols, і мені з цим Маус,
[03:13:32] і тоді вони не пройшли навіть команду Pain,
[03:13:34] то ж Слоуфлай падає від молодого-молодого і все ще живий.
[03:13:38] Падає тільки зараз тут є.
[03:13:40] Має це підстраховці, Юрій, хотів не відпустити.
[03:13:42] Волон вбив вікаді у боксі!
[03:13:44] Все!
[03:13:45] Майджор сам вскідає Мку, вскідає Мку, щоб не забрали.
[03:13:48] Ну і добре, каже команда Фур'ям.
[03:13:52] Ну і, ладно, не буде Мки, так не буде.
[03:13:54] Але взагалом, типу, здається, просто таки варше на Майджорі,
[03:13:58] якби не буває якогось простих сіток, якби занадоликих ранів.
[03:14:02] Я просто намагався згадати там якийсь такий мажор, там, наприклад, 17 років в Катуві, коли гамбіт вижрали.
[03:14:12] Ну, там, типо суперник, напевно, легкий був в гран-фіналі.
[03:14:15] Супи, я можу пригадати тобі гран-фінал наві Фейс, коли у Фейс була сітка там, де були спір'ят, в Італіцій, ХЛАУД-9,
[03:14:23] а у наві були сітки там, де були джиту, Етернал-Файр і Маус.
[03:14:26] І в якому сенсі мені здається, там, наприклад, була супер-сітка в іншій частині на Наві.
[03:14:31] Можна пригадати ото й, що це було в США, який був в Техасі.
[03:14:35] Мейджор самде, ось цим.
[03:14:37] Там те, що у нас в Монголи пройшлися в півфіналі по Пейн.
[03:14:40] І вже в фіналі там фурія була.
[03:14:42] Це була фурія без молодого, це була фурія на яку саме на чемпіонстру.
[03:14:45] Ну майже ніхто не ставив.
[03:14:46] І інші часті, на сітки там була просто життя якась відбувалась.
[03:14:50] Ну, бо там були вітації.
[03:14:52] Це просто статніг на Франція.
[03:14:54] Людь, будь-який день.
[03:14:55] Паник Сандараз, біжіть, біжіть, біжіть, але Некса Радто взагалі він не дивиться.
[03:14:58] Він, даро, ще й на мене відбурував, він дрогав, це є кіндор, китбукається все.
[03:15:02] Вони не можуть просто зашліти того Некса Радто, що це ви ж робите, 13 хп, він виживає, і подім ще до скілу.
[03:15:08] Та меншор намагається вгадати, що сможливо смокійна стріляти, мало хипе у гравців команди Фурія, але поки на цьому уніцій, ну, друзі.
[03:15:17] Якщо команда не має пінняється на рахунку, то 14-4 за сторону захисту.
[03:15:22] Що ймовірніше? Девіть раундів за навод поспіль чи все ж такі два за захисту?
[03:15:26] Ну, приблизно в такому зараз під відношені кефіцієнтів, ймовірностей перемоги.
[03:15:32] Опиняється команда Аврора дуже сумна новина.
[03:15:35] Дуже співчуваємо.
[03:15:37] Але, слухай, вони хоча би в цьому плейок змогли продемонструвати одну серію.
[03:15:42] Аброра – це доволі час та команда, яка там в груповому іде Жорску, там десь проти ці родини б'ється, далі виходить вплоїв, вуксідає на сину.
[03:15:49] Мені здається, чи так Кракова, чи так Катавіца проти Монголос, розгублюється, і 0-2 просто відлітає, не можна навіть повітря вдихнути.
[03:15:55] Дуже час, насправді, у Аброру була така історія, але, як бачимо зараз, ну це, щоб вона спілилася, але хоча в півфіналі.
[03:16:03] А як ми протим, це все одно для них очіпка.
[03:16:06] Не вистачає аури на сцені якось не маві чи тяжово.
[03:16:11] Мейджор там заряджає людей, дивишся на його цим мейцям.
[03:16:14] Ну якось на сцені їм важковато, дійсно.
[03:16:17] Хоча досвіду. Мейджор, боксник, сантарес.
[03:16:19] Ну все, тобі, скільки ще досвіду?
[03:16:21] Тут ще не набираєш.
[03:16:23] Глубі треба.
[03:16:24] Достатки там, скільки вже всього.
[03:16:26] Проти в десь.
[03:16:26] Ну.
[03:16:27] Десь так.
[03:16:28] Десь так.
[03:16:29] Наймаут останній для «Аврори», а от фурія ще жодного «Аврори» її не ставили.
[03:16:37] Можеш її не поставити жодного нашого?
[03:16:39] Все працює, все чітко.
[03:16:41] В принципі, така, скорее ж все, кінцева для «Аврори», звісно цей раунд після паузу дуже багато, щоб вирішувати.
[03:16:50] В тому сенсі, що ти прям в ноль закупаєшся, на останні гроші, тобі треба показати цей результат.
[03:16:56] Але як бачимо...
[03:16:58] Ця ліфурія, значить, проти на індії починали повільно, не розуміли, як вони будуть відчувати собі вплеїв.
[03:17:04] І от, здається, свою кризу вони подолали, сьогодні агрору просто витирають.
[03:17:08] Як буде гранфіналія, ну, мені, здається, прям неможливо передбачити, що буде в гранфіналі, що фурія спірі, що фурія фелкенс.
[03:17:14] Від 3-0 до 3-2, будь-який бік насправді, все може бути, і ми бачили сценарії з цими командами.
[03:17:21] Такі схожі, Фелкенс, Легасіо, 1-3 програвли нещодавно спів'ять.
[03:17:26] Теж фіналі 0-3 програвли насправді Blast World Final 24, можна пригадати, там корбув дуже схожий насправді в той момент.
[03:17:33] Фурія, Камбекка, латінали проти нав'яз, 2-0 до 3-2 легендарні, абсолютно.
[03:17:37] Там є досвід.
[03:17:38] Так, так, так.
[03:17:39] Так, молодой.
[03:17:41] Завідом не промахується, от багаврори такого снайтора.
[03:17:44] Тобто не буде місами, але це вже 4-5, і насправді модори.
[03:17:48] Він не відходить прямо повноцінно, Лейкіндер він не йде, він йде в спину в Ікаді!
[03:17:52] Це 5-3, яка галява! Як же легко бути командою Фурія?
[03:17:57] Ну, слухай, так здається, мені здається.
[03:18:01] Чись, коли так легко виглядає, значить за цим пророблено просто титанічні роботи і підготовка,
[03:18:07] ну і, цісно, від оброри теж були подарунки, а були і про ці плей від Фурії, які перевертали їх першу половину,
[03:18:15] В першу чергу колокомотив, а молода і кіндра, знаєш, вони просто дочепилися і розігнали цей поїзд ще швидше.
[03:18:23] Ще жорше і вже в двох раундах від фіналу мейджору команда Фурєм.
[03:18:29] Мінус мейджор!
[03:18:31] Дяброри?
[03:18:32] Ага, виходить що так, друзі.
[03:18:36] Убожнюєм зомну Магаселі Хтарикен в гарані, втолити, але не микають багато людей.
[03:18:43] 25 часу, все менше, 15 секунд, 14 полен, ставить крапку в оксіку і салфлай, може так само відгікати, салфлай відлежає полен дабл тіл, Габрель Теледер, жива легенда Бразильської сцени і Дейсн-Цейк, що вакцинував його в локції, а тут, але, кізал, як ми чому не оцінюємо такі мури, от, краще на фанцектор Пурій подивитися.
[03:19:08] Мені подобається, що така реакція залу на такі рекламні інтеграції.
[03:19:17] Ну і, друзі, мені, здається, ми отримали з командою Аврору в червове найгірші матчу гусадії плеїв.
[03:19:28] Щоб проти Бібі, щоб проти Фурії зараз, але це ще не закінчено.
[03:19:32] 8 поспіль дарується в Рорі над ділю, який ці 8 поспіль взяти, поки загатка, навіть для них самих, я думаю, на останньому подику, намагаюся зараз щось робити.
[03:19:41] Курк із команди Аброра. Молодой. Молодой, які ставить фраги.
[03:19:46] Просто починають ревник річати, щоб відправляли аврору. До дому.
[03:19:51] І це останній секунду на сервері команди Аброра. Центарос, Локфіка, Солплай. Нажається в трьох.
[03:19:58] Може бути. Може бути Ксантарис. Просувається вперед з Галілом.
[03:20:00] Нічого Ксантарис, на жаль, нам всьому півфіналі не продемонстрував.
[03:20:03] Чого очікували, я думаю, турецькі фанати.
[03:20:05] Ксирату на першій мапі Жорске, на другій мапі Юрій.
[03:20:08] І, я думаю, бразильці, якраз сьогодні своїми представниками душі задоволені.
[03:20:12] Фоллен падає.
[03:20:14] В цьому моменті, яксирату тримав три полки!
[03:20:17] Три полки!
[03:20:19] Три полки!
[03:20:21] Три полки!
[03:20:23] Три полки!
[03:20:25] Тут як сират обравил три полки у сирату!
[03:20:30] І турія! Бразильська турія у гран-фіналі Мейдора. Буде чекати переможця пари спірів проти Фалканц.
[03:20:39] І якщо сьогодні переможа команда Фалканц, гарантовано чекає новий чемпіон на Мейдорі.
[03:20:46] Це буде просто неймовірно. Справді, вітаю, у команду Пурі з проходом цей гран-фінал з Полином.
[03:20:52] Котрі будемо вже в одному крольці від завершення кар'єри і ось так виводить команду в гранд-хенал і шматочок Івано-Франківське, цієї команді теж є, може рожати Івано-Франківське, теж в фіналі мейджуру.
[03:21:02] Нічого собі!
[03:21:04] Хто звана Бронківська, напишіть в чаті чи відчуває ТВЦБ в фіналі мейджури прямо зараз?
[03:21:09] Ну, вітаємо, Пурі, абсолютно заслужено перемогам.
[03:21:13] Крутий мач від них не було змагання від Аврора, просто вийшли, посиділи на сцені і, на жаль, на цьому з для них все.
[03:21:21] Ні мач проти бібів, ні мач проти фурії, не подорвав нам навіть 20% всього, що дорвав будь-які інші мач у цій стадії ПЛЄ.
[03:21:30] Нажали левші, інші мачі було доволі. Соковий, молодий, задоволений.
[03:21:36] Ну і далі нас чекає фенгер сьогоднішнього вечора, я би навіть сказав, вишенька на торці.
[03:21:41] Це у нас спір проти фелкенс.
[03:21:45] Ти бачив, чи Фолен, коли на сену виходить дружина по дорогі по цілував?
[03:21:50] І ось воно щастечка під'їхало теж.
[03:21:53] Часлива дружина, щаслива сім'я, виходити.
[03:21:56] Так, так, так.
[03:21:58] Часлива дружина, гарні коли, як то відомо.
[03:22:01] Я там бачив, якусь на узум, що Фуря собі в масажі став привезли.
[03:22:06] Ну, чого ж собі?
[03:22:11] Вітаю, Вітаю, я Францфіналі Мейчера.
[03:22:13] Я не знаю, що сказати. Це було дуже хрута можливість пройти грант вінау. І, знаєш, я просто 50 років виграв в такий гарний контрастрайк.
[03:22:24] Ми говорили про багато хайпу, про те, щоб ті статися до Гельна, до Мейджуру. Чи відчувається, це інакше. Бути тут, бути на Ланкстусі, бути в грант вінау.
[03:22:34] Це така, що для мене це відчувається взагалі по-іншому, ніж на будь-якому іншому турнірі.
[03:22:43] Всю свою періарою мене не було такої неймовірної команди, яке має зараз.
[03:22:50] Дякую, що я тут знаходжу.
[03:22:56] Не бачимо фанатів, бачимо свистки, бачимо всю Петрунку.
[03:23:00] На скільки сильно? Це допомагає реалі в підчас матчу.
[03:23:07] Звичайно, це дуже круто. Ви грати з такою підтримкою, але, чесно талич, знаєте, що ще стільки людей полюбають у тебе.
[03:23:16] І це таєтові силу і стабілість.
[03:23:20] Я дуже вдякую всім, хто тут. Дякую. У фанатам фурі. Дякую. Дякую.
[03:23:26] Дуже круто на такому крутому іванці. Будьте тримати тоді підтримку.
[03:23:32] Ви чували, що ви реально сьогодні починаєте супер круто грати?
[03:23:38] Ми почали грати саму таку турніру.
[03:23:44] В останній там.
[03:23:46] Ми дуже багато уваги приймали всіх маленьких деталей.
[03:23:50] І ось тут ми, після дуже важкого сезону, після багато турнірів в вигар,
[03:23:56] котрі ми прорували, і ось тут ми згорали тималі мейджером.
[03:23:59] Мається запитати, ми говорили про полу нас, легенда, він стільки всьому зробив,
[03:24:04] він піднімав цей троцей 10 років тому.
[03:24:06] Наскільки ти, ви, хлопці, хочете виграти це для нього?
[03:24:11] Коли він нам знову, чи він буде запувати, і як ми знаємо,
[03:24:17] Він значає для бразильських фанатів, для контракт-реку всілом.
[03:24:20] І ми...
[03:24:23] І всілом, ця фігура, як Фоллен, заслуговує педяки цей клубу.
[03:24:27] І це буде просто невірно, якщо ми зможемо допомогти їм виграти цей кель.
[03:24:32] Це наша ціль.
[03:24:37] Крутий шанс, чого ти чекаєш, відзаводися на грант віналу.
[03:24:41] Я сподіваюсь, ми будемо виратися.
[03:24:44] Ми не будемо грати на Диспір'їт, і Дон просто захворіє.
[03:24:48] Ми проймали спір'їт останній часом, програвали, і вони на справді щодо чори.
[03:24:55] Що ти готовить до цього завтра?
[03:24:57] Отже, вже.
[03:24:59] Підпиши своєр'я в історію прямо зараз.
[03:25:04] Перший гран-фіналіст, Майджоро, це Тур'я!
[03:25:10] Вітаємо ще раз. Та інтерв'ю особливо. Дві дікинди Раблоцька в стол.
[03:25:18] Бачите, подчути цей інтерв'ю. Тому що це той гравець, который...
[03:25:23] Ледь не помирав з команді «Ліквіт» і сполен.
[03:25:26] Водома зі «Скетчів» і «Ясел» сказав, це рада, що ти повинен.
[03:25:30] Просто ріважно, бо того скрутих рейфуерів.
[03:25:32] І ось ця стина Івано-Франківська.
[03:25:35] Ось вона. Фіналі мейдера буде.
[03:25:40] Класний матч, емоції в Оксіка.
[03:25:44] Волі, чому це дивить за справцю?
[03:25:45] Давно, давно, давно. Не був він так близько до фіналу мейджору, дуже болючий цей матч, не нього.
[03:25:51] Вчора апик сьогодні в Оксі. Ветерани сини дуже хочуть перемогти саме, конкретно, на мейджорі.
[03:25:58] Вони віддають всіх себе, вони готуються до цього турніру, але переможуть в матчі, може буде тільки один.
[03:26:04] І сьогодні це команда Фурія.
[03:26:07] Дуже важка плітна робота від них було, а була за комусь в цьому сезоні Марк Сідмітовчу.
[03:26:12] Важки для них сезон, дійсно. Їх мусили туди і в садині, і насправді багато там їх розписували курію з рапунків,
[03:26:19] особливо не майджурі, але 3-0. Чвейцарка, грант-фінал вже в кишені і залишили з лише маленький крок.
[03:26:28] Висправді, для Фоллана, ти кудись років назад і тут виграв. Зараз можеш виграти, це все ще майджур, це все ще Кельн.
[03:26:34] Це просто напевно...
[03:26:36] Ну, я не знаю, що і близько може відчувати, наприклад, вибріє.
[03:26:39] Так, відверто, кажучи про Аврору, чи можна сказати, що вони на цьому турнірі якось змінили нарадив про себе?
[03:26:46] Мені, здається, вони його доповнили, але не змінили зовсім.
[03:26:50] Тому що команда непогана.
[03:26:52] Чи вони виходили в блеїв проти навіть 24 році?
[03:26:55] Виходили? Чи так само вони програвали там 2-0 проти першого серйозного сопротивника, якого вони зустрічали?
[03:27:01] Так програвали.
[03:27:02] Щось треба міняти. Заміни в команді відбуваються доволі регулярно. Корп при цьому сперігається.
[03:27:08] Незмінний віднос на вже довгий час, і боксів, який на сцені вже стільки років у складі різних поман,
[03:27:14] від фейлового проєкту Cloud9 до легендарного складу Mouse до цього складу Aurora Eternal Fire,
[03:27:23] ну і ніяк, і ніяк, ніяк не вдає цей емоцій. Майджер за чупити.
[03:27:28] Можливо, ви не досі не справі. Я думаю, що треба інтернаціональної спорони думати. Це звісно такого.
[03:27:35] Ну, я думаю, Воксік готовий. Я думаю, до цього Воксік готовий.
[03:27:38] Я поки далже.
[03:27:39] Але чи буде в цьому інтернаціональному складі Аврори в Воксік? Ось це питання. Теж можна задати команді Аврори.
[03:27:47] Думаю, емоції Воксіка можна зрозуміти. Ти виходиш на півфінал, ти заряджений, ти думаєш, що сьогодні буде боротьба.
[03:27:53] Ти думаєш, всі так б'ються, всі дають такі емоції, хочеться теж просто на арені разом з для дачами проказати свій найкращий контрстрайк.
[03:28:01] Сьогодні Аврора цього не зробила. В принципі, відмінити не можна, тільки першу половину мапи ДАЗ-2, далі вони були, на жаль, відсутні.
[03:28:08] Друзі попередо, супер-мега-бенгер, матч, в якому я навіть не знаю, как болювати. Хочеться за кожного гравця, окрім всімог.
[03:28:17] А ми прямо зараз прийдемо слово в нашу лайф-студію.
[03:28:20] Звідки, хед, шо, ціна, мій, шо за ти, шо?
[03:28:26] Знову кайч, Бет Кінг, айс, фра, шо за шо?
[03:28:30] Оврхед, Смол, Даун, Бет Кінг, Бет Кінг, Король, Срі, Один, П'яй, Бет Кінг, Бет Кінг,
[03:28:39] One
[03:28:41] Two
[03:28:42] One
[03:28:43] And
[03:28:44] Two
[03:28:45] One
[03:28:46] And
[03:28:47] And
[03:28:48] Four
[03:28:49] Are
[03:28:49] No
[03:28:51] Mi
[03:28:52] Always
[03:28:52] Yes
[03:28:54] One
[03:28:54] Yeah
[03:28:55] That's
[03:28:57] It's
[03:28:59] No
[03:29:00] Far
[03:29:01] I
[03:29:02] I
[03:29:02] Yes
[03:29:04] Curka
[03:29:05] I
[03:29:08] Тепер для прохідній країн і ліпців вис monkey évidemment був.
[03:29:15] Отсерою відстою, я не знаю хто б работає на рівнах зі смірною, а і як мею виротаю.
[03:29:26] А через всі Bien clarity я вимовив з маютью прохідній субтит miałі в бálежі.
[03:29:30] І я, що по02 черший роста, забував до т Bellers, а до цього не трапив, що не сподіваються.
[03:30:06] Ваууу! Я вже жорцько! Ще він насадив! Він вже добре думає, він простої гроші їм їсти на око. О, це ідея!
[03:30:17] Щоб залишатися у грі, не з прибайомі з платформами, в мета Всесвіті oilx спам'яться тисячі нових і як нових дивайсів.
[03:30:24] Лутай, чи збирати шок до їхі спавну, торгуйся, збивай ціну та отримує безпечний дров за елекс по ставку.
[03:30:31] Прокачайте став і переходь на новий рівень Геймінгу.
[03:30:35] Олікс, Собій і людям.
[03:30:50] Для когось, Меджор, це історія про перемогу, про трофеї, а для когось, це історія про, на жаль, сльози і розчарування.
[03:30:59] Команда Фурія буде першим фіналістом завтрашнього дня в гран-фіналі боротися саме за цей кубок, а от команда Аврора стала першим якраз для нас сьогодні вже можливого розчаруванням для когось, але вилетом в 3-4 місці цього прекрасного мажора і 80 тисячі не своїх заробило, однак ми бачили сльози, сльози на очах уже гравців під кінець цієї історії, я думаю вони звісно сподівалися на краще, але те, що здобули ті і здобули.
[03:31:27] Зараз ми поговорим про другу мапу, на який вже так однозначно заявляли, що не буде ніяких шансів, що фуря зарядилися.
[03:31:34] Але тепер як виявилося не один ксарат, а вони ще зарядилися, з чим там нагодували тепер Юрія в паузі між цими матчами.
[03:31:42] Тому що, якщо два це була мапа ксарата, то друга мапа, ніхто це була мапа Юрії.
[03:31:46] Ну і мапа Юрії, команда «Аврора» взагалі ніяк не степапнулася, ми побачили абсолютно ту саму історію, вони виграють перші три раунди.
[03:31:55] Потім один програють, потім 4-1, начебто нормально в захисті, можна там вісім, хоча б вісім виграти, але вони цього не роблять.
[03:32:03] Юрій виходить просто на рампул, сюди фрах, на гору фрах, до побачення, щотирьма при цьому хп і після цього це була не разова акція.
[03:32:11] Юрій тягнув, тягнув, тягнув, всі йому допомагали. Коротше, Аврора на чудовому мажорі, на жаль, не допомогли зробити його ще краще,
[03:32:19] Тому що цей півфінал не дотягнув, навіть близько до четверть фіналів.
[03:32:26] Мені здається, цей півфінал і по боротьбі взагалі був на інзі набагато більше подарувало нам боротьбу в матчу з фурією.
[03:32:34] В четверть фіналі нічого не ж сьогодні у півфіналі аврора, які провалились вокті кіляків.
[03:32:39] Але, мені здається, по-перше, він всю кар'єру грає на фоні, там зайву, сімпла, гардія, накиніс, щиро і так далі.
[03:32:47] Монесі того самого, тобто він не входити в ТОП-2. Тобто і, може, найкращих снайперів.
[03:32:53] Тому дуже сильно засмотився. І, по-друге, він грав в Ростері Маус, де був Робс, Фрозен, Керіган і він.
[03:33:01] У нього була довга кар'єра в Маус, ми бували туріки, і він не отримався на цьому рівню.
[03:33:08] Тому, звинувачувати, може, тільки сам себе, той самий Воксіг, не сказати, що прям вуділявся на фоні команди.
[03:33:13] І сьогодні він так само погано зіграв як і вся аврора.
[03:33:16] А лагі, що сьогодні дальше не зробс?
[03:33:46] Катасторонавам дає можливість в свою черву.
[03:33:49] Сноболти своєї сопротивники.
[03:33:51] Тим пачі, коли ви забираєте пісовитку, перший бай, у вас все чудово.
[03:33:55] Але далі, дійсно, гімплан був у команди Фурія, довелі схоже, яке на Дасті.
[03:34:01] Вони ходили на Дасті під Баблант на Солфлея, тут вони ходили під Солфлея на Рампу.
[03:34:06] І там і там, в них вдавалося це робити Фурія з Юрієм.
[03:34:11] Юрія, який має класний турнір, в цілому треба це розуміти.
[03:34:15] Тобто це не якась одноразова акція, що він тут...
[03:34:18] Трики, Хайлай трошу робну Оксан Пареса.
[03:34:20] На цьому нюпу почав класно грати.
[03:34:23] І з цілому, звісно, Юрій це був плюс, що для відкривання грампи,
[03:34:28] для відкривання слоуфлає і подальше вдій команди Фурія.
[03:34:31] Ну і є кіндер. Ось Хайлай такий змінив, мені здається, вже абсолютно...
[03:34:36] Постав точку, скажімо прямо, не змінив усе, але поставив таку велику крабку.
[03:34:40] Ми побачили те, наскільки індивідуальний рівень різний.
[03:34:45] І бачимо, наскільки гравець, якщо одного хайлата, просто заряджається.
[03:34:49] І не пістолеці, йому дивить багато простор, просто побіг вулиця файти зі всіма в соло.
[03:34:54] І переміг усі ван-бай-ван-файти майже.
[03:34:57] І це дуже сильно заряджає команду, коли моменти, які не беруться статистично,
[03:35:03] або беруться дуже тяжким чином, перевертається одним гравцем.
[03:35:08] Ти бачите, коли у вас до цього моменту ще інші гравці показували, що вони також можуть перевертати ігри.
[03:35:15] У фурі за НАТО багато геймчейнджерів є у колективі, які можуть пливати на гру дуже стутєво.
[03:35:23] Звісно, Аврора не втримала цей тиск, не втримала емоції, і ми бачимо, що після гарного старту Нюка
[03:35:30] Тобто постійно якісь тільт вони не можуть просто зачепитись нібито більшість вже у раунді 5-3 ситуація контролювана
[03:35:40] Ви знаєте інформацію і приходить кіндер голова-голова-голова і все, і кіне
[03:35:45] Ситуація контролювана провалена к сантарес 0-53 по результату цієї мапи
[03:35:53] Сумарно треба подивитися взагалі на що його вистачило на нікуту, ой, на дес-2, тому що на дес-2 його теж, насправді, там...
[03:35:59] А тут всі команди не було, то тут не було того самого героя, як на першій, так і на другій мапі.
[03:36:04] Є дива коментна тріхи статистика, я бачу по Эндрі. Кілам 10-7 перелагана боця в Рори на цьому Ньюці.
[03:36:11] Навіть якщо там був швидкий розмін, все одно 10-7, це доволі непогано.
[03:36:15] Не на 4 раунди, які вони вигали на мапу.
[03:36:18] Ну, та, причемо, ті 4, це, ну, там, не здається, в Чензе, ну, пістолетка, в економічному, на там, першубається і все, і все.
[03:36:27] А потім нібито і обини знахотилися і ситуації суттєвої більшості також були, але програбались.
[03:36:35] Пистійно, я ж кажу, за багато геймчейнджерів у команді Фурія, які могли перевертати ситуацію.
[03:36:42] Ми йдемо від Молодого до Юрія, потім до Ітіндера, і вони просто співчаються між цього...
[03:36:47] І так і по-старого полону, як ви бачите.
[03:36:49] Так, так, так. І вони просто співчаються між собою місцями, в умовно, в ситуації,
[03:36:55] Тобто вони виступають у хімченджері і змінюють ситуацію на мапі, на раунді і в цілому погрі.
[03:37:02] Тому, звісно, команда Врора мала поганих день цього годня.
[03:37:06] Можливо, в інший гарний день для них, вони б і перемогли фурію, тому що я досі притримуюсь думки, що команда фурію в цьому сезоні,
[03:37:17] це не так, фурію, по який їх судять, мені здається, ще з минулого сезону.
[03:37:22] Додійсно, був молодий, який стріляв, дуже класні рейтинги. Команда в цілому була зібрана.
[03:37:27] Полон не мав ще уходити. Мені здається, він відчував, що може зараз виграти меж, в нього був заряд, і так далі.
[03:37:33] А зараз в команда Фурія, коли розумієш, що буде передбудова, ось- ось буде зміна капітана, це дуже кричува річ.
[03:37:40] Буде, взагалі, кризи скорішесявого команді, вони почали грати гірше і гірше, і спустивось з другою сходинків.
[03:37:46] Віареспункту, походу цього сезону до майжора, до 11-12 навіть сходинки.
[03:37:52] І тільки завдяки перемогам на цьому майжурі вони там які?
[03:37:56] Топ-5 чи топ-5, чи топ-7.
[03:38:01] Рожикавши, що в них вже є рейтинг необхідний для наступного сезону,
[03:38:04] щоб не вольтати з інвайдів гарантовано, і все в них буде чудово ось цілому.
[03:38:08] Але це не відміняє того, що на претінцій року фолон буде уходити.
[03:38:13] це логічна криза, тому що Фолланд не просто якесь затичка опорних, деякого він став, це капітан, це капітан, який має трактор,
[03:38:22] який капітан, який має дуже великий вплив на молодо, на авіка, якого він по факту виростив так, і посадив на своє місце АВП,
[03:38:32] це дуже впливовава людина в команді, в організації і так далі, коли він піде, скоріші все, фурі буде дуже тяжко.
[03:38:40] Я не знаю, хто має прийти, щоб замінити той вплив на команду, на колектив, який я робив містер Фолн.
[03:38:48] Кігсан, Цюїв, всі.
[03:38:50] Тому цей плей-офф і майджер дуже цінно перемагати і йти далі і далі, як у ним вже гран-фінал є.
[03:39:01] Це супер класний результат, тому що вони показили по сезону. Але якщо вони взагалі його ще якось вигрують, то без фонт.
[03:39:08] Тоді Фолланд переносить ще на один рік свою відставку.
[03:39:11] Ну я дуже не покой, що Фурія може так само відлетіти в фіналі.
[03:39:14] Тобто Фурія користається можливістю більш слабких суперників, на чому межірі.
[03:39:19] У них бейт, маус, бейт, бейт, на інзі і аврора.
[03:39:22] Оце шлях до фіналу.
[03:39:24] Це моя лейка в цілому.
[03:39:26] Команда підходила до цього межеру на дуже поганих місцях.
[03:39:30] 12-ти місця, дуже погані форми.
[03:39:33] Але просто завдяки тому, що вони попершив третій стадії відразу.
[03:39:36] Завдяки заслугам до цього, що вони починали сезону 2 місць.
[03:39:40] Завдяки тому, що були такі собі сопротивники,
[03:39:43] так вони зараз виглядають...
[03:39:45] Просто не було наві віталіті, фелкен, спір'їд, джутун, не було взагалі у них всі ці.
[03:39:50] Короче, я зрозуміну, треба видавати від лайфстудії, воно городу Тупо Лакіч,
[03:39:55] і це команда Фурія зараз по сітці.
[03:39:58] У них є можливість, вони скористалися цією.
[03:40:01] Без визіння теж не пройшлося би це все.
[03:40:04] В нас немає підтвердження перемогою фурії над реальним суперником, який, по-перше, у третій стадії був фаворитом на прохіту Плеїв.
[03:40:17] Я говорив зараз про команди, які пройшли у Плеїв, мали проходити в Плеїв, типу гарантовано.
[03:40:23] Я про джиту, там, наприклад, в Італі ті, спір, фарпус і так далі.
[03:40:27] Вони просто не пересікалися між собою.
[03:40:33] Це дає нам зараз під грунті для того, щоб говорити про типу Лакіч.
[03:40:39] Але це не означає, що якщо Фурія зараз устрінеться у фіналі, вони не зможуть дати бій.
[03:40:44] Ми просто не знаємо, як це буде проходити цей фінал.
[03:40:49] Просто по тих результатах ми судимо, як грала Фурія наприклад зі сезону.
[03:40:54] У них не все вдавалось далеко, бо вони постійно падали від диванту до іванту.
[03:40:58] Якби то не була історія, нашу першу опівфінал на сьогодні завершилися.
[03:41:03] Аврора покидає у цей мейджер, лутають 80 тисяч доларів, трошки респекту,
[03:41:07] але, на жаль, я думаю, це не той розвитет, на який вони явно очікули.
[03:41:11] Фурія проходить першими в гран-фінал і будуть вже очікувати свою супарника.
[03:41:15] А от ми з вами дізнаємося, хто це буде після наступного опівфіналу.
[03:41:19] Не шекає неймовірна заруба, яка розпочнеться тільки через годину.
[03:41:23] На жаль, графік нікуди не посунеться. О8 вечора стартануть Falcon's против Spirit і цей матч ми будемо чекувати разом з вами, а поки музична пауза.
[03:42:23] А потім фішка на банківську карту можна?
[03:42:25] Це коштула тобі однією фішки, Олег.
[03:42:27] Ось так у нас.
[03:42:29] Це вій улюблений ведучий.
[03:42:31] Але ведущий.
[03:42:33] Я сам собі вигадав ще одне правило.
[03:42:35] Ми в рамках підготовки до цього шоу
[03:42:37] вирішили викрисувати одне питання.
[03:42:39] І на нього швидко,
[03:42:41] швидше за Олег.
[03:42:43] Тому Олежа, я даю тобі право.
[03:42:45] Ти мені права фішку?
[03:42:47] Ні. Це фішку ти ніколи більше не побачиш.
[03:42:49] Я її, ну так, сюди навіть спереді.
[03:42:51] Ти обираєш ти, відповідаєш, першим чи другим на питання.
[03:42:56] Ти рухаєш, чи вона країна?
[03:42:58] Ну, ти будеш, як ти хоче відповідаєш, першим чи другим?
[03:43:01] Давай країна, країна.
[03:43:02] Ну, ступисямі.
[03:43:03] Така я не хочу, а скалон.
[03:43:04] Ти ж хоче просто так.
[03:43:05] Отже, а скалон.
[03:43:06] Категорія наступна.
[03:43:07] Країни.
[03:43:09] Я знаю, ти полюбляєш.
[03:43:10] Географія, яка я.
[03:43:11] Скільки ти хотіви поставити?
[03:43:12] Я готова поставити 25.
[03:43:14] Фішок.
[03:43:15] О, май лорд.
[03:43:16] Питання наступне.
[03:43:18] З якої країни початково походить організація G2 Sports?
[03:43:24] Іспанія.
[03:43:25] І це абсолютно правило!
[03:43:27] Let's go!
[03:43:29] Алежа, ти ж кодюш, ти знав відпути це питання?
[03:43:32] Ну, майже так.
[03:43:34] Тоді, напевно, добре щаско.
[03:43:36] Він заробився мав анетип трати.
[03:43:38] Нічого, далі питання для тебе буде сподіваюся комфортним.
[03:43:42] Ну, давай.
[03:43:43] Воно написано команди, але я скажу тобі, що це гравці.
[03:43:47] Ха-ха-ха-ха! Хороший початок.
[03:43:51] Ну, давай ми підемо трошки на збільшення.
[03:43:55] Це буквально найбезчаставка, починається шоу 30 фішок.
[03:43:59] Зараз буде минус 30, скоріше.
[03:44:03] Будемо сподіватися, що ні, тому що інакше я буду тебе бути.
[03:44:08] Який гравець є єдин в історії кіберспорту, хто відвідав абсолютно всі.
[03:44:15] 19 турнірів, мейджерів в епоху КСГОЛ.
[03:44:23] Блін, була ж прямо новина, навіть була команда, яка все відвідала.
[03:44:27] Ого, це дуже непросто.
[03:44:29] Тому я вирішив, що команда неправильний варіант категорії,
[03:44:33] гравці більше, направду, схожий.
[03:44:35] Це гарне запитання, так, давайте думати.
[03:44:38] У нас таких витаранів, хто в нас є Керіган, в нас є Апекс,
[03:44:42] У нас є цю питні, мені здається, не міг відвідати все.
[03:44:48] Блин, мені здається, керіган, тому що хто міг перші мейджери,
[03:44:52] ось і Дрімхаки першими відвідати, ну ніхто з тих гравців,
[03:44:56] які тільки закінчували кар'яру, мені починали там в році 16,
[03:45:00] тому не могли просто відвідати ніяк.
[03:45:02] А там конкретно, як граведжі, правильно?
[03:45:04] Гравець. Конкретно, нік нейм.
[03:45:07] Конкретно, КСГО. Конкретно, КСГО.
[03:45:10] Конкретно кс вовх. Конкретно відповідь.
[03:45:12] Керіган, Апекс.
[03:45:14] Керіган, Апекс, Керіган, Апекс, Керіган.
[03:45:16] Давай я скажу...
[03:45:20] Кербай.
[03:45:22] Да, було б непогано.
[03:45:24] Давай я скажу, напевно,
[03:45:26] Керіган.
[03:45:28] Бо в мене є враження просто,
[03:45:30] що ну...
[03:45:32] О, ти був так бойський.
[03:45:34] Апекс. Ні! Забудь утрі!
[03:45:36] Ай, яй, яй, яй.
[03:45:38] Забудь про ці пішки, а ми згоріюємо.
[03:45:40] Мене було три варіанту.
[03:45:42] А де вони їх спочинені, теж треба?
[03:45:44] Бог з ними.
[03:45:46] Ну, їх багато, там.
[03:45:50] Непогано.
[03:45:52] Забирай пішку.
[03:45:58] Так, категорія.
[03:46:00] Мапи.
[03:46:02] Ну, давай, Олег третив
[03:46:04] 30 фішок, так?
[03:46:06] Я поставлю 20, щоб будь-якум разі не будь.
[03:46:08] Прогматичний підхід.
[03:46:09] Ті, хто дивився найвищу ставку попередні випуски,
[03:46:14] буквально човить це питання, адже його вгадав тоді к вам,
[03:46:18] він просто не знав, що це з найбутнього випуску.
[03:46:20] В якому я це приберу, в місті розвертаються події мати Оверпас.
[03:46:30] Я знаю країну, знаю місто.
[03:46:33] Це очевидно Німеччина, але ось місто.
[03:46:36] Я теж подумав, там написано Європейського місця був.
[03:46:38] Ну, щось підказувати вам на стільки.
[03:46:40] Ні, ні, ні, ні.
[03:46:43] Скільки там ті Німеччини місто? Травильно?
[03:46:45] Та, справді. Ну, по-разу, да.
[03:46:48] Так, так, так, так.
[03:46:49] Оставка 20, да?
[03:46:50] Оставка 20.
[03:46:51] А чому ти на пониження пішов?
[03:46:53] Тому що я намагаю все одно залишати.
[03:46:55] Хочі жити ці.
[03:46:56] Ну, взагалі, так не цікаво.
[03:46:58] Так.
[03:46:59] Мені, здається, Берлін було, типо, супер очевидно.
[03:47:03] Тому я скажу, чомусь мені хочеться кати слово «гамбург».
[03:47:07] «Гамбург». Батьківщина, гамбургарів, імовірно. Я не перевіряю цей факт.
[03:47:14] Але було плодічне.
[03:47:15] Що ж, аз колони, сухо бити своє серце, з Берлін.
[03:47:21] З Берлін?
[03:47:22] І це був Берлін.
[03:47:23] А там вежу не видно, що це заверпас такий.
[03:47:27] Ну де вежу?
[03:47:28] Воно на фоні є.
[03:47:29] Реально?
[03:47:30] Може, я її бачу від того. Там частоспавно, коли біжиш,
[03:47:34] поняв до АБЦ, там, типо, можна орін перебрати коні.
[03:47:37] Логічна.
[03:47:38] Вона прям за банком, като не пощастиво.
[03:47:41] Що ж, Олег, я чим далі дивлюся на питання,
[03:47:45] тим більше співчуваю, що перейшов, що Аскарлон буде першим,
[03:47:48] тому що він, здається, тут, типо, молився.
[03:47:51] Категорія механіка називається.
[03:47:54] Я, чесно, першим не знаю, як тобі конкретніше пояснити, що це.
[03:47:58] Скільки Олег, 25 очок, а 15?
[03:48:00] Ну я взагалі 15, але я просто думався, якщо це махані ККС, то можна взяти всь Олин, то можна побільше взяти.
[03:48:06] Те, да?
[03:48:07] Ну давай я візьму 20.
[03:48:09] Ну, а я чесно не впевнений, або з 0 секунду видаш мені правильний відповідь, або ніколи його називаєш.
[03:48:16] Олег, дай з 0, він сильний.
[03:48:18] Давай пробувати.
[03:48:19] Окей.
[03:48:20] Я без трусів, короче, залишив ще до останнього запитання, здається.
[03:48:25] Ми, в принципі, такі ставки приймаємо.
[03:48:28] Треба чесно тому, подйомись, куди це шо у нас заведено.
[03:48:32] Так.
[03:48:34] Дякий пістолет у грі є найважчим?
[03:48:39] Револьвер.
[03:48:41] Касава абсолютно правильно.
[03:48:43] Або з нулівою, або нулів.
[03:48:45] Ніколи.
[03:48:46] Суди.
[03:48:47] 19-х ішов.
[03:48:48] Супер.
[03:48:49] Ішов камбек.
[03:48:50] Біше б сказали чечка, а як я говорив?
[03:48:52] А може чечка.
[03:48:53] Я не знаю, що вона ж не є.
[03:48:55] Блі, треба було виграю.
[03:48:57] Здаєш, що це?
[03:48:59] Наступна питання!
[03:49:01] Я назайкив нас хронометраж паузу завжди не визначення, але я вас проживаю.
[03:49:05] Ти правда.
[03:49:07] Категорія логотипи.
[03:49:09] Логотипи 50.
[03:49:11] 50 ставить. Ого, ого.
[03:49:13] Я вважаю себе доволі об'єднаним в логотипах.
[03:49:15] А ну, перевіримо.
[03:49:17] Який логотип мій улюбаний?
[03:49:19] Це не питання.
[03:49:21] Ні, ні, ні.
[03:49:23] Він позаробив непогадані гроші, але це не справді питання.
[03:49:26] Це вон ж ростока.
[03:49:28] Яка істота зображена на логотипи Фінської кібраспортими організації ENCE?
[03:49:34] Ну восьминіх.
[03:49:37] Абометбуза.
[03:49:40] Дяка твоя відповідь це точно.
[03:49:42] Восьминіх.
[03:49:43] Триус п'ятьдесят. Що це лежено?
[03:49:48] Я взлякався, Родель Солад.
[03:49:51] Треба по троху позиці, які з тобі робить по ходу.
[03:49:55] Я ти можу...
[03:49:57] Не поспішай. Я ти можу твій одну фішку подивати.
[03:50:00] Не поспішай. Залиш собі. Це якби на чай буде потім.
[03:50:03] Дякую, дякую.
[03:50:04] А тому що це шоу має дуже жорсткий регламент.
[03:50:07] Я зараз вирішив, що наступна відповідь, якщо вона правильно, вона тобі потрорить.
[03:50:12] Бо це складне питання, сказаво.
[03:50:15] Дивись, ну типо, мапа, омерпас і, ну там, типо, от цей конкретно питання.
[03:50:20] Добре, добре.
[03:50:21] Духи пшли.
[03:50:22] Давай, давай.
[03:50:23] Категорія рекорди. Я тобі даю на його екстрим.
[03:50:25] По калях.
[03:50:27] Бо, воно не неможливо.
[03:50:29] Типо, але, ну, не саме просто точно.
[03:50:32] Я б сказав, це поки що найскладніше за цьогодні питання.
[03:50:35] Ого.
[03:50:36] Найскладніше рекорди, нам.
[03:50:38] Який пістолет найлегше.
[03:50:40] Рекордна. Різниця фароману, а не шотгану.
[03:50:44] Не буде двадцять. Давай потрошко і буде молоде, якщо не згонять.
[03:50:48] Добре. Я можу поважати таку ставку. Може, не поважати. Йобре, не поважати.
[03:50:53] Требуло більше?
[03:50:55] Зараз подробимося.
[03:50:56] Зараз підтримався.
[03:50:57] Хто з капітанів отримав медаль МВП на Мейджері з найнижчим індивідуальним рейтенгом за всю історію нагрот ШЛТВ?
[03:51:07] Ну ти сгодиш, що це не екстріпе, так?
[03:51:10] Мене, ну сходу, тільки я десь варіант, але я вообще не певен.
[03:51:14] О, лам.
[03:51:16] Це твоя відповідь чи ти й думаєш?
[03:51:18] Ти не капітанів ніби.
[03:51:21] Капітана.
[03:51:23] Сори, ти твітан, можливо, її.
[03:51:27] Блін, НДП, ну тоді ж Калдзера.
[03:51:32] Йошкін, кот, наша естіка постала!
[03:51:35] Так, давай думати, а в актиніка режин ні здається, ні з таких прям, щоб… Блін, давай я скажу…
[03:51:48] Я не хочу йому підказу, я думаю, тягнуть за вухачення, але це біда фіксури.
[03:51:54] Ну, підтягни хоч трошечки! Ну так, знаєш, так, не прямо тягнуто, так чисто на двопальці.
[03:52:00] Зараз ця людина не грає. На п'єкміньом ті родини рік, ніхай може щось не знать.
[03:52:11] Ну це трошечки підпігнуть.
[03:52:13] У мене тільки є один варіант теоретичний, але я не перевинт, взагалі, чи там...
[03:52:17] Блі, я просто не пам'ятаю в 13-14-х роках, типу хто капітана в тих командах легендарно, реально не пам'ятаю.
[03:52:23] Ну не простий віща, що питання трішки пропізніше і період часу.
[03:52:26] Але це не просто одна тільки з догадка. Де капітаних здаєте еротичну НГП.
[03:52:32] You can read my poker face. Можете з догадати.
[03:52:35] Капець! Рально, важке захоте.
[03:52:39] Май будь-нішого накону.
[03:52:41] Це заслужене, це заслужених стрито.
[03:52:43] Так, зараз пробую щось посвідати.
[03:52:48] Блін, воно звані ніхто в голову не ліза.
[03:52:50] Поки Олег думає, підпишіться на ютуб Майнкастерська, там де ви це дивитесь.
[03:52:55] на твічі зафилотись, якщо ви цього не зробили обов'язково.
[03:52:58] От, і напишіть, хто вашу люблений капітан контрастреку.
[03:53:04] Блін, а не вже ми забирав, там, дивайся, забирав.
[03:53:11] Я надпевно, що в контрастреку існують не стільки волокі паузу,
[03:53:14] щоб ми могли всі цього.
[03:53:15] Є така проблема, я з тобою погоджуюся, але, як ти й казав...
[03:53:19] На коротше, розмажання шоу.
[03:53:20] Та, я розумію.
[03:53:22] Коротше, давай я скажу,
[03:53:24] вже зараз ми грає.
[03:53:26] Блин.
[03:53:27] Там зір збув, там не адремен.
[03:53:29] Адремен відбув.
[03:53:32] Ай, пофіх, давай скажемо, скажемо, скажемо.
[03:53:38] Заїло.
[03:53:39] За той момент, коли ти реально не знаєш, кого назвати.
[03:53:41] Коротше, я скажу, Фолн, я розумію, що він ще грає, я розумію, що це вже правильна запитання.
[03:53:45] Відповідь, але я просто не можу згадати нікого більше.
[03:53:47] Ну, якщо тебе від цього останного екши,
[03:53:49] Такше, ти ж одного разу навіть не були за все направлене відповідь, бо правлене відповідь була Пронокс, капітан Фнатик Шановні.
[03:53:56] Ні, це нова чанса.
[03:53:58] Аймсо, слава Богдан.
[03:54:00] Блин, я тоді ще не дивився, я реально просто не пам'ятаю.
[03:54:05] Біфрува ю, признавець Костя Лініїв, кидає Капкан Данітор, бо ти його відвів.
[03:54:12] Написав би мені.
[03:54:14] Продовжуючи цю тему, а скалон наступна категорія – історія.
[03:54:19] Андрюх, треба стави тут всі тисині.
[03:54:22] Там на тривонах.
[03:54:23] Ну, дальше став тисині.
[03:54:26] Шість.
[03:54:27] Живо. Одна з них, твоя, до речі.
[03:54:31] Який турнір став першим офіційним мейджером в історії Counter-Strike?
[03:54:38] Це ж...
[03:54:40] Мейджером?
[03:54:41] Ні, це дуже легко.
[03:54:43] Ти дуже легко, але я...
[03:54:45] Я буквально казав, що він це з першої венти.
[03:54:48] Я так далеко не задивлювався в цю сторінку.
[03:54:50] Давай я тебе скажу.
[03:54:51] А хто вигляд?
[03:54:52] Оло Бусь, згадай, на якому Івані ти був.
[03:54:55] Ви розумієш, що ти про Роди нього говораєш, а не про Ніга?
[03:54:57] Та я впусянув!
[03:54:58] Тут я не можу згадати саме назву турніру, ти подивені збувався.
[03:55:02] Тут нехто, що...
[03:55:03] Неки...
[03:55:04] Не знаю.
[03:55:05] Я не буду тебе допомагати саме.
[03:55:07] Тут ти сам, по собі.
[03:55:08] Аміго.
[03:55:09] Бліно, можна запитання поміняти місцяло?
[03:55:12] Я не кажу, що ти будеш кодувати.
[03:55:14] Головна помовка цього шоу поки що від тебе було.
[03:55:18] Який івент мав назву мейджеру першу, в історії КС?
[03:55:22] Який і вважається першу мейджеру?
[03:55:24] Вважається, вони тоді мейджерами називалися.
[03:55:26] У нього статус мейджера.
[03:55:28] Статус, але не назву.
[03:55:30] Це, не, тепер Вінтер 2001, якщо не біли цього легше.
[03:55:34] Я взагалі тепо не в курсі.
[03:55:38] Тому я не знаю, якісь там ВЦГ, там 2010 хай буде, безпаняється взагалі, я тут не в курсі.
[03:55:46] Ти спередиш пороги з ВОПАНОТИ?
[03:55:48] А, поки я згону, якісь там Дремхак вузнапокаде 2013, я не в курсі.
[03:55:52] Ви тимгадав половину, але це Дремхак Вінтер 2013.
[03:55:56] Просто Дремхак Вінтер.
[03:55:57] Добре, що я щастя. Я в історії не сильний, я тільки в 19 році вже в КС, до висоти не соль.
[03:56:02] Олег, наступне питання, останнє парадспільно.
[03:56:08] Це твій шанс, хоч трошечки, хоч мати адекватний капітал,
[03:56:12] бо, ну, подивиться на це, жалю гідно.
[03:56:16] Але, можу збанку, тобі одне.
[03:56:19] У мене тут свій.
[03:56:21] Ок, ок.
[03:56:21] А категорія зброя.
[03:56:23] Ну, трьми.
[03:56:25] І у нас знаний старт, зброяр.
[03:56:27] Треба комбекити.
[03:56:28] All in.
[03:56:29] Там не буде спільня.
[03:56:30] Залиш тобі одну фішку на спільне питання.
[03:56:32] Але це зброя.
[03:56:33] Як ж він архує.
[03:56:38] Я думаю, я...
[03:56:40] Пішок мені потрібно для камбеку в рішальному раунді.
[03:56:42] Я вже думав, що я просто понял,
[03:56:44] на рекорді зможу повернутися і не пішло.
[03:56:46] Тому я зараз...
[03:56:48] А зар така штука, але ж, ніколи не знаєш, коли він тебе підводе.
[03:56:51] Давай 40.
[03:56:53] І скільки?
[03:56:55] Лишається не багато. Лишається не багато.
[03:56:57] Ну так, чиста, після масла.
[03:56:59] На 40, Пішок. Буквально попище найбища ставка цього випуску.
[03:57:04] Хіба, він чекає 10 ставку.
[03:57:06] Непальна друга велика ставка цього випуску.
[03:57:11] Ложен, яка вогнепальна зброя є найдорожчою для покупки у внутрішньій игровому магазині, не враховуючі екіпірування?
[03:57:22] Що коштує найбільше американських ривень?
[03:57:24] Ну, то і громомити маєш зупинити, коли ти захочеш, там B і так.
[03:57:27] Так, так, так.
[03:57:29] Ну, дець найдорожчий це шкуломет М259.
[03:57:34] Чогось так.
[03:57:35] 1040 минути до 9.
[03:57:37] Ну, коротше, ми зрозумілися.
[03:57:38] Так, так, так.
[03:57:39] Ну, скар і плітки, що не 5000, а це 965966 таке.
[03:57:45] У мене просто я володаваті не маю.
[03:57:46] Мені їх дешевий, він ще в районі 2000.
[03:57:49] І це М249, нахай буде.
[03:57:51] М249.
[03:57:53] Абсолютно правильно відповідь, п'ять дісті клочкарів.
[03:57:57] Боже, ти міг!
[03:57:59] Ви пам'ятаєте.
[03:58:01] Так, 40 тебе, так?
[03:58:03] Раз, два, забирайте.
[03:58:05] Це комбична.
[03:58:07] Ну все, тепер мені страшно.
[03:58:09] Я не бачив ще таких статків, все мушов.
[03:58:13] Можливо, тому що я не пам'ятаю взагалі навіть минулого випуску.
[03:58:15] Фу! Як добре!
[03:58:19] Дивіться, ситуація наступна.
[03:58:21] У нас є загальне питання, спільне питання, яке я вам адресую.
[03:58:26] Ви можете обою зробити на нього ставку.
[03:58:29] І ви напишіть мені зараз в особисті повідомлення,
[03:58:34] скільки ви ставите, щоби інше не міг використовувати цей питання.
[03:58:37] Так треба знати.
[03:58:38] Актий.
[03:58:39] Тільки мене телеграм треба знати.
[03:58:40] Мені, скільки у мене фіпчок.
[03:58:41] Актий.
[03:58:47] Можливо, найважче питання цього випуску, можливо, ні.
[03:58:50] Ти чекай, бедласька.
[03:58:54] Ти ж кажеш його особисне?
[03:58:56] Нє, я думаю.
[03:59:01] Залишай в таверній Гомера.
[03:59:04] Непогано.
[03:59:06] Давай, не оставлю от стільки.
[03:59:11] Супер. Я отримав, а що відповідиш, новні.
[03:59:14] Ти теж? Хорум?
[03:59:16] Дивіться, це питання в моєм розуміні мега складне.
[03:59:20] Тому, хто буде до нього ближчий, я можу йому віддати тут перемогу.
[03:59:26] Якщо людина називає конкретно, це автовин, мені начхати.
[03:59:30] Я тут є правило, я закон.
[03:59:32] Але це дуже складне питання.
[03:59:34] Категорія статистика.
[03:59:38] Хто має найвищий відсоток хешотів серед професійних раптів на лантурнірах з показником 68.1%?
[03:59:49] Якщо ви вучите правця, шановні, ми не рахуємо навіть, мені, по-щитськи, які хочете.
[03:59:54] Це буде просто зараз, чи за якісь періочасу, чи...
[03:59:57] Я озвучив питання, як воно спормлювано.
[04:00:00] Якщо один з вас називає неправильно, а другий хоча б вучить в команду, я це теж зарахує правильним історію.
[04:00:10] Друг з футів. Хай буде друг з футів.
[04:00:12] Ну дивись, в нас є як. Я просто так давно чекав статистику. В нас іде перше місце Донк.
[04:00:22] Сто, що я дивився, але те, що впорається в 130, коли мені дуже очевидно, якщо таке важко було, далі в нас іде хто, далі в нас іде біт.
[04:00:33] Спутів, просто нещодавно була новина, що хтось спутів там найвищий відсоток хищотів має.
[04:00:40] О, тому тут питання просто в тому, тип, що перераховувався.
[04:00:46] Тепер вже не мав...
[04:00:47] Приховувати сенс.
[04:00:48] Ну, да, не власне заприховувати, думаю, я поставлю ваші ставки.
[04:00:52] Тому, тому, тому, фуд.
[04:00:59] Блі, ну Гомербель не сказав, що це найважче, якби це був, наприклад, домк.
[04:01:04] Це очевидно. Але...
[04:01:06] Якщо я не блафую.
[04:01:07] Які в нього пішли лише?
[04:01:08] А це...
[04:01:09] Але воночас у нас є хто типу...
[04:01:12] А їм...
[04:01:13] Боги були.
[04:01:14] Був скрім, потім була новина про те, що біт його перебив по хечотах.
[04:01:19] Відповідно типу скрім-мінус.
[04:01:21] Я під холодненьким.
[04:01:23] Блін, це теж гарний відд, але я думаю, що мене не засаду.
[04:01:26] Та вже він закор, ти і помитається фразі.
[04:01:28] Я думаю, що на халтвап цієї хатистики немає, розумієш?
[04:01:30] Не підсягнулася.
[04:01:32] А тому...
[04:01:35] ...а фію моменс літа...
[04:01:37] Мені здається, що це...
[04:01:40] Для того, щоб повешити тобі життя, я прямо зараз візьму і зроблю отак.
[04:01:47] Це було неправильно відповідно. І не правильна команда.
[04:01:51] Я не думаю, що він цього все футів.
[04:01:53] Ну взагалі то він прямо говорив про футів і просто хотів пікнуть іншого човака з футів.
[04:01:57] Тому мені здається, ти зараз теж ще ж гравий манеруку.
[04:01:59] Та ні.
[04:02:00] Залишовшись, буквально ще 5 мільйонів команд і ще більше грацію.
[04:02:04] Ні, ну так, але він розберкалося з цього на Певчоців.
[04:02:07] Вона не вийшить конкретно на лана.
[04:02:09] Твоя доля на кону, Олежа.
[04:02:13] Скільки, 68,1, да?
[04:02:15] Так.
[04:02:15] Там чат...
[04:02:16] Коротше, пофиг, я скажу біт, бо Валера потужний, наві молоти.
[04:02:20] Там чат лупить, просто лузери вит, а ви що, як це не знає?
[04:02:24] Відповідь принято.
[04:02:26] Олег поставив 84 фішки на те, що
[04:02:30] правильна відповідь – це Валерій.
[04:02:32] Якщо не хто?
[04:02:33] Валерій.
[04:02:34] Валерій.
[04:02:36] Тільки не кидаєм на цим апоратура, не розбив.
[04:02:38] Добре, добре, не був.
[04:02:40] Бо це правильна відповідь.
[04:02:42] Бо це не правильна відповідь.
[04:02:44] Правильна відповідь бла в Зіню, шановніх.
[04:02:46] Зіню.
[04:02:47] Я ж кажу, що в Зіню.
[04:02:49] Я співаю просто.
[04:02:53] her apple
[04:03:00] DB?
[04:03:11] Вітання у всім поціонувetzч�ам
[04:03:12] Counter Strike у нас з бухтур Д 보�kenntі МенкАвці
[04:03:15] Зараз у нас пауза між матчами
[04:03:16] А conservужі з Lynn
[04:03:17] ina основна д factual
[04:03:48] Ви ще не знаєте?
[04:03:50] Добре.
[04:03:52] У кадрі.
[04:03:54] Ну, то її розпочнемо із кванглера, щоб бати іншансі на майбутньому перспективу.
[04:03:58] А вже категорія називається «мейджори».
[04:04:01] О, «мейджори».
[04:04:03] Мейджовкейл.
[04:04:04] Мейджовкейл.
[04:04:05] Ні, 25-26 балів.
[04:04:07] Тому що 26-ти рік.
[04:04:09] Логічне.
[04:04:10] О, це дурага.
[04:04:11] Дурага.
[04:04:12] Любого цифра.
[04:04:13] Готові доготання?
[04:04:14] Так, так, так.
[04:04:15] Я готовий.
[04:04:16] Готовий.
[04:04:17] Який мейджор встановив рекорд призову фонду в 2 мільйони?
[04:04:21] Доларі!
[04:04:21] Ой, ой, це вишки, це ПГЛ, але я не пам'ятаю, який мій.
[04:04:26] А ти виявлю, правив.
[04:04:27] А просто ПГЛ?
[04:04:28] Ні.
[04:04:28] Ні?
[04:04:29] Нажаль, нажаль, треба сказати Ірік.
[04:04:32] Ірік!
[04:04:33] Ірік, ну це не перегибаєте вже.
[04:04:35] Давайте просто місько.
[04:04:37] Ну, ну, ну.
[04:04:38] Місько до того.
[04:04:39] Ну, ну, ну.
[04:04:40] ПГЛ.
[04:04:41] Так.
[04:04:42] Мейджор.
[04:04:43] Так.
[04:04:44] Я пам'ятаю.
[04:04:45] Будапеш? Будапеш? Бухарест не став?
[04:04:48] Щось близько того, лише трохи не то.
[04:04:51] Тож я не пам'ятаю. Бухарест мейджер.
[04:04:55] Стогольм! Стогольм!
[04:04:58] Ай, ай, ай, так, так, так.
[04:05:00] Погарил, погарил.
[04:05:02] Резолта фішка, це вже на місці наші діючить чемпіон.
[04:05:05] І не дермаджиться під тверджем.
[04:05:08] Що наступна категорія командат?
[04:05:10] Наві, цілих 15 фішок я не заставив.
[04:05:15] Let's go! Яка команда стала першим міжнародним складом, що вбийхав майджор?
[04:05:22] І можливо єдиним?
[04:05:25] Першим. Міжнародним.
[04:05:30] Ну, фей склан.
[04:05:32] І це абсолютно правильна старця бантверки 22 рупи.
[04:05:36] Другу рупу, 100 нєдані Латві, Канада, Тандур, ВСВ, Плюс-Поєнти і ось вже сказали, виходить впред.
[04:05:42] Чіль нас?
[04:05:43] А ось ганбіті, якщо ми так розуміли, цілому, там коздах Станду, Україна.
[04:05:52] Це звична народна склад.
[04:05:53] Все так.
[04:05:54] А нулюємо це питання, пишіть в чат, повертаємо фішки.
[04:05:57] Давай наступну.
[04:05:58] Рефант.
[04:05:59] Туди питання улюбили для Квану.
[04:06:01] Добре ж, то я пам'ятаю, що нас ввічна.
[04:06:03] Дивай.
[04:06:04] Економіка.
[04:06:05] Матьє тридцять чість балів.
[04:06:09] О, май лорд!
[04:06:10] О, окей.
[04:06:12] Хто перше в історії отримування МВП на двох різних мейджорах?
[04:06:18] Перше на двох різних.
[04:06:21] Єс, єс, єс.
[04:06:23] Ну я так думаю, що це Астралів, скоріше за все, бо вони виграли тодіку по мейджорі в поспіль.
[04:06:28] Або це Бразильці.
[04:06:31] А?
[04:06:32] Або це бразильські, які були до Астралість і вони два мажора якраз олутали.
[04:06:38] Ну це...
[04:06:40] Марсела Девіткал-Зера!
[04:06:43] Я! І це брою на клубу Ставан Кельн, так все.
[04:06:49] 2016-й рік.
[04:06:50] А ось це б уже і...
[04:06:52] Багає.
[04:06:54] Багає.
[04:06:55] І справді із запасом.
[04:06:57] Наскутну тема гравці.
[04:06:59] Гравці.
[04:07:00] Гравці.
[04:07:01] Майфілія Тербо. Сілих.
[04:07:07] Так ти так на комбайчик, ти так на комбайчик.
[04:07:09] Я поступово.
[04:07:11] По-троху, по-троху до цілі.
[04:07:13] Так. Хто був єдиним американцем, як не виграв домашній мейджор?
[04:07:18] Ой, божечки.
[04:07:20] А Віно Димбов тоді в комані?
[04:07:24] А, все таки.
[04:07:27] Воно ж Бостон виграєло клаунаю на Фейзі, все таки, значить.
[04:07:30] А він один був американцем?
[04:07:32] Ні, ні, він стоплод був.
[04:07:33] А Тарік із Кабургурмами в Таші Американці?
[04:07:35] Так, так, так.
[04:07:36] А ну, у нас друге питання!
[04:07:38] А Скалона?
[04:07:39] Супер?
[04:07:40] Беззадяка.
[04:07:42] Я вимагаю зарахування.
[04:07:45] Можемо щось не так пам'ятаємо?
[04:07:47] Може, так рах точно.
[04:07:48] Доправді, і плитію, в принципі, пройшло її в другу підходу.
[04:07:51] Це Тарік.
[04:07:52] І лік Бостон Мейджер 2018 клас.
[04:07:55] А там ще два американці було разом з ним включно з цією ЗКН.
[04:07:59] Тому завдання нашого шедериста!
[04:08:04] Ай, яй, яй!
[04:08:05] Та тільки вже бачите!
[04:08:06] Часінжи!
[04:08:07] Ті, ну, підкачав!
[04:08:08] Так, ну що, мені брати подвігні...
[04:08:11] Ну половинку візьму.
[04:08:12] Половинку?
[04:08:13] Половинку візьмати.
[04:08:14] Половинку візьмати, а так.
[04:08:15] Так, ну половинку візьмати.
[04:08:16] Двідрізаємось, що чого нам?
[04:08:17] Двідрізаємось, що чого нам?
[04:08:18] А на поспроєді там вже будуть зробити.
[04:08:19] Так, так, ай, ну хай пісить.
[04:08:21] Кван, ти на команда.
[04:08:23] Наві!
[04:08:24] Наві, наві!
[04:08:25] На мілище! А чого вте, матія РБО, сюди, а от команда Найдер.
[04:08:29] А чо не Віталійці?
[04:08:30] А от чо не Бейт?
[04:08:33] Гарне Бейт.
[04:08:35] Отразу гадуєш, і Майдселі віше. Однозначно.
[04:08:39] Оце сильне.
[04:08:40] Яка команда була дискваліфікована з турніру Дрімхак в Інтер 2000?
[04:08:44] Чи 14 бейтів буквально за тиждень до його початку через те, що їхній снайпер отримав вакбан?
[04:08:51] Айбай Пауэр!
[04:08:54] Ну?
[04:08:56] А і бай-павлор.
[04:08:58] А хто?
[04:08:59] А хто?
[04:09:00] Тіталь?
[04:09:01] Пак.
[04:09:02] Але не сказав бай-павлор, ті, що забираються!
[04:09:06] А вон не грали?
[04:09:08] Ночці, кю режиснуть, поєдень.
[04:09:10] Так, а хто там забануваєшся?
[04:09:12] Куп'ёк, льгот, а ліснах?
[04:09:14] Та мені був тронаця.
[04:09:16] Ну, вакуумо!
[04:09:17] Я паще тронаця, ти мені не лававай.
[04:09:19] Та я забанував.
[04:09:21] Не забанував, я забатудив цих французів.
[04:09:23] Забанімося!
[04:09:25] Забанімося!
[04:09:27] Наступна тема економіка!
[04:09:32] Скільки коштур діяв 1815 мр.
[04:09:45] Так, точкає.
[04:09:47] Тридцять, двадцять.
[04:09:49] П'ятьдесят!
[04:09:51] Я ж саме трохи розгодила ці питання, але розвучим, яку точно суму отримує індивідуально той гравець, який фізично підібрав заручника і донів з його до зони евакуації.
[04:10:06] І ось я комбекаю 300 бакс.
[04:10:11] І детьте янсвер.
[04:10:44] О, бейбрі!
[04:10:46] Починай!
[04:10:49] Проти, проти, проти.
[04:10:51] 2, 3, 4, 5.
[04:10:53] І ще 5 таких ляп.
[04:10:56] А що гіпотаємо по-одному?
[04:11:00] Ще 3.
[04:11:02] По-одному і спільне.
[04:11:04] Та ді оставлю всі ше є, а 25 буде на спільне.
[04:11:07] 26, 27. Я тобі наскажу скільки розказати.
[04:11:11] 25 став.
[04:11:14] Механіка.
[04:11:16] Автомобіль.
[04:11:17] Ну, бось, като так.
[04:11:19] Автомобіль.
[04:11:20] У якому році Вальф офіційно збільшили таймер в облугу бомби на професійній сені з 35 секунд до нинішних 40.
[04:11:28] Най Богданомальний, абсолютно очевидне питання.
[04:11:32] Це...
[04:11:34] 2018.
[04:11:38] Холоднувало близько до...
[04:11:41] Ти неможливо знаєш, ти неможливо знаєш, але я...
[04:11:44] Здається шар?
[04:11:46] Та не можливо, ти просто вгадуєш.
[04:11:48] Не можливо, ще 16-ти рік.
[04:11:50] Тепліші.
[04:11:51] Та ні, ну це не так, так оцікаво.
[04:11:53] Ну так, окей.
[04:11:54] Добре, це 15-ти рік, але так.
[04:11:56] Та був б усько того, як в 2013 років, як він вже зазначав, так.
[04:12:03] Єс, рухаємося далі, ще останні питання, а сколовно конкретно логотипи.
[04:12:08] Логотипи, це хороше.
[04:12:10] Велорезер світують.
[04:12:12] Савітують там.
[04:12:16] Інтрига, інтрига, інтрига, інтрига.
[04:12:18] Ти просто залиши більше, ніж у мене все.
[04:12:24] 55!
[04:12:26] Залки я бачки фіши.
[04:12:28] Жоско, хвоє там.
[04:12:30] Скільки зірок знаходиться над логотий пумфа
[04:12:33] і станом на 2026 рік?
[04:12:36] Чотири.
[04:12:38] А ще трошки?
[04:12:40] Та не, ну що, я...
[04:12:41] Не, є там 5, 5, 5 рів.
[04:12:43] Зам'яки руми, щоб вимірю так.
[04:12:46] Ну це, каже, що на яку мову світаєм руми,
[04:12:49] ви бували так.
[04:12:51] А якого колера вороти позправлюватися.
[04:12:54] А от ти сказав, червоний, а насправді талінжов, то гаряще.
[04:12:58] Так, так, так.
[04:12:59] Бардо, французький рів.
[04:13:02] Чо, олинчик?
[04:13:03] А можливо це охра?
[04:13:05] Можливо.
[04:13:06] А може Фуксія?
[04:13:08] Фуксія.
[04:13:09] А може Хуксія?
[04:13:10] Хуксія.
[04:13:11] О, літті Матиона.
[04:13:13] 30, я ставлю.
[04:13:14] Останній, останній потанців на двох.
[04:13:16] Тож 30.
[04:13:19] Боже, як не болючий, що це доставки, я їх приймаю.
[04:13:22] Команди – це остання тева питання на двох.
[04:13:25] Який ігравець утримує світовий рекорд за найтривалішим,
[04:13:29] безперервним перебуванням в одному клубі за всю історію Counter-Strike?
[04:14:04] і порваю цим подані містер Квоу!
[04:14:07] Церейм!
[04:14:09] 3500, 53 дні за фейс!
[04:14:13] Що там, скільки там?
[04:14:15] О, я прогрел.
[04:14:17] Ну, порахуйте, я там п'ятюрочий купот.
[04:14:20] П'ятдесят, шістсад, раз, два, три, шістсад.
[04:14:24] А мене шістсад пять.
[04:14:25] П'ятдесят пять?
[04:14:27] І там білянче!
[04:14:28] І там білянче до сити по-любому.
[04:14:30] Раз, два, три, чотирь, пять, чі, сім, вісім, березень.
[04:14:36] Одина-два!
[04:14:38] Такpledо, і сякати, поклади свою!
[04:14:40] Let's go!
[04:14:43] Лицьков, від sofка Лона. Так саму буде чекати називного наступного опонента.
[04:14:47] Дякую дуже вважно, що до했лі такі...
[04:14:50] Дякую, дякую!
[04:14:51] Дякую, дякую!
[04:14:52] Дякуваємо дуже жадачам, поиско�, переходите за соцмережами, follow the uhmmaiyylka,
[04:14:55] це вже дів'язді міцця матч разомانай.
[04:15:00] Дивись в спорт і гіперспорт на Минкасті!
[04:18:30] Ще одна можливість вірватися у завтрашній грандфінал.
[04:18:37] Ще одна можливість опонитися на третьому четвертому місті цього майджора і покинити його заробивши тільки 80 тисяч доларів.
[04:18:44] І все це, ми дізнаємося, прямо зараз у другому півфіналі на сьогодні.
[04:18:49] Інтеліній, який вирішить в цьому місті в цьому майджорі,
[04:18:53] Ти його заробивши тільки 80 тисяч доларів.
[04:18:55] І все це, ми дізнаємося прямо зараз у другому півфіналі на сьогодні.
[04:19:00] Intel Extreme Masters Kern.
[04:19:02] Продовжуємо дивитися, у нас нашла студія буде обговорювати зараз спірт проти.
[04:19:06] Фелконс і Ічна.
[04:19:07] Що здатні ці команди, одна з яких виконала найперспективнішу фавориту по факту у сезону теж 2020-26.
[04:19:15] Повертаємося до кувана Ташайні.
[04:19:17] І, воно, наші прекрасні дві команди.
[04:19:19] Мені така кожен зниксуючий з усього, ви біли собі якусь одну з яких буде болювати.
[04:19:23] Чи вона сьогодні будуть...
[04:19:25] Ні, біли.
[04:19:26] Хто хоче оцю обратися?
[04:19:28] Я процювати з Муром.
[04:19:31] Там не все так очевидно.
[04:19:32] Бро Муре ми знаємо.
[04:19:36] А тут за кого буде, якби ваша зараз розмовилася?
[04:19:41] Чи ви там тільки файлконз, вони взяли керігана, змогли, Віталій ті вибли.
[04:19:45] Вони яскравий фаворит і протендент, і вчора навіть до вертамів не доводив.
[04:19:49] А у спередневпаки вчора бутики не сичі, але довгий їм було важко, без якогось теж лак іще, без тих хайвайтів, які витягнули, які вже там розфорсилися з сім'єнтернетом, вони би сюди не потрапили теж.
[04:20:00] Ну, знаєш, мені здається, одна без стол-три навіть, якщо вона була суперносична, а це не та дистанція, коли команда така все нема сил.
[04:20:09] Мені здається, навпаки сезон завершується, було три тижні підготовки, попереду місяць буде проєкта.
[04:20:14] А в Віталі ті, та, і в Віталі ті було.
[04:20:16] Віталіті, там все до побачення. По-перше, Андрій у нас мультмілярдер, який каже, лише 70 тисяч доларів.
[04:20:23] 80, як попроще.
[04:20:25] Ні, прощі.
[04:20:27] Перше місце, півмільйона. Другий я навіть там не рахую, розумієте, тіпа друга на першу, на певній першу, вже не рахується, а два треті, четварти по 80.
[04:20:34] Окей, там є налітки, там є респект, що там ще дають. Кормлят, напевно, теж на Кельні, але суть та в тому, що ти хочеш в Н-фінал, і ти вже знаєш, що завтра буде.
[04:20:44] І цей крок зробити важливо. Фелконс – це взагалі організація, яка мріє туди потракувати, щоб почати відбивати щось в цій інвестиції, в мільйонні просто.
[04:20:54] Керіган зараз лутів. Програють з Керігану все одно більше раудів, ніж вони програвали з попереднього капітана, так би мовити.
[04:21:00] Але все одно виграють ті матчі, які раніше по факту програвали.
[04:21:04] Ну так, чемпіонство на майджері, я думаю, для Фелконс буде точно тією краткою, знаєте, у цій історії претензії до команди організації.
[04:21:13] Скоріше Фалкон, що вони стільки от инвестували і не можуть перемогати в фіналах,
[04:21:17] то ходять до фіналів, доходять до плей-о в стаді,
[04:21:21] але далі перемогати титули, їм дуже-дуже тяжко.
[04:21:25] І, звісно, для них перемога на цьому майджері буде дуже крутим досягнання в цілому,
[04:21:32] тому що склад постійно фасується.
[04:21:34] Ми бачимо, що Фалкон сперед цим майджером підібрали Керігана,
[04:21:38] з корабля, який дуже довго, але дуже стрінку падав до неї за то одна,
[04:21:45] і не потрапив на цей мейтр, тому, в цілому, звісно, Феликн-Студ Андрдоги,
[04:21:50] тому що спіріту весь сезон у цьому складі в Райі, спіріту набрали не оби якої форми,
[04:21:55] походить в сезону так, у них все було умовно поступово,
[04:21:59] ми побачили те, що Пікз, звісно, команда прийшов якраз таки перед мейтром на кінець цього сезону,
[04:22:05] На початку сезону ми було доволі палато проблем, і зараз спірід знаходиться на першій споденці ВРС рейтингу.
[04:22:12] Причому Фаликан зараз другий.
[04:22:14] Фаликан з мені здається все одно, що найменше на одну мапу буде шанси, якщо трішки вперед забігати.
[04:22:20] Мені здається, а Нубі сто відсотковий вінрей цьогодні дуже їм допоможе наблицитись до цього фіналу.
[04:22:25] Також не варто забувати шости, межер для зоніка.
[04:22:29] Нарешті три різні організації, купа, титулів і все це можна забрати.
[04:22:33] Показують нам якраз хлопців, ну.
[04:22:36] І хто буде з лендарним Фоллоном, який зараз весь має відходити на пенсію, скажімо так, кібреспортивного, хто буде у фіналі зустрічатись.
[04:22:48] І ну реально стріляєн Керіган проти Фоллони, велидає більше цікавого ранфіналів будь-якого походу?
[04:22:53] Ну так, причому Фоллон, ну стріляєн цей доповнюється історію такою, що Фоллон 10 років тому, Кельні на мейджурі,
[04:23:01] Перемагав з команди шотомних, а ліміності вони річують.
[04:23:04] Що там вони?
[04:23:05] Ну там вже воно спочатку почалося ми в «Люміносіті», на який перейшли вже потім в СХ,
[04:23:11] і під темом «Скавін» перемагав.
[04:23:13] А ніко який ж одного межура не виграв, тобі не сікави стрілами?
[04:23:17] Да-да-да, я про це й говорю, що тут пересікаються багато класних історій.
[04:23:21] Тобто там 10 років з домінації СК, чи ліміності, геймінг, так,
[04:23:27] один і той самий склад по факту, просто під різними тегами.
[04:23:29] Коли по факту Полон вивив бразильський контрстрайк на інший рівень розуміння того, що таке бразильський контрстрайк.
[04:23:38] Ну і Ніко, який просто багато страждальний, багато фіналів різних турнірів, майджорів, багато складів, багато різних історій, де він кікає когось, він йде з команди, притягує муниці.
[04:23:53] О, так це шо-сторія, як він Керіган.
[04:23:56] Керіган, у нас зараз є на відео, нав'юєшся, давайте його послухаємо, тому що я думаю, має бути дуже навіть цикаво.
[04:24:06] О, вітаю назад на лансесарені, Керіган. Ради було бачити тебе вчора, як воно пройшло. Тива, ти знаєш, пройшло дуже-дуже класно.
[04:24:16] Застояний разу плейов тут був 23-24 році, тому круто, що ми тут зараз.
[04:24:26] Ви розкажете про цю спеціаліту, бо ви здаєте, що виталітів бувається.
[04:24:30] Розкажи про вчерашні матч проти Віталіті і стратки, амтестратки.
[04:24:33] Що там чорить булося?
[04:24:34] Ну, ти знаєш, я думаю, в Італіті робило все дуже добре і в принципі воно у цьому хороще.
[04:24:39] Але у Некам Бекна у НДАЗ-2.
[04:24:42] Звісно, ми робили певні приготування, насправді, до свого соперника.
[04:24:46] Звісно, ми будемо готуватись і готувалися, і готуватись, і будемо.
[04:24:49] Насправді, я думаю, це була доволі весела гра для того, щоб зіграти.
[04:24:59] Так, ну звісно, у нас був час подивитися, як там будуть грати G2 і Spirits.
[04:25:04] І у вас було більше часу, чи було тає більше взагалі його якраз витріч на накладовку мап.
[04:25:09] Ну, насправді, готували в цілому.
[04:25:11] Звісно, мені подобається робити такі приготування і доведення проти суперника.
[04:25:15] Ну і в преренці піддивилися на свій журу.
[04:25:25] Ну, в принципі, я думаю, ми знайшли добре баланс між свій грою і підготованням.
[04:25:33] О, до речі, про приготування, у вас тут в команді зібралися всі зірки, раніше таке не працювало,
[04:25:38] а ось ваша команда, якби, концентрується саме на цьому.
[04:25:41] Я проношу твоє присутність, твоє лідерство в цій команді, щоб це все працювало.
[04:25:46] Ну а справді на цей відповідь краще давати муть гравці.
[04:25:50] Божливо все ж свобода, яку я проношу.
[04:25:56] І насправді якщо я не прокидаюся, намагаючись знайти цей баланс, намагаючись контролювати те, якуди йде гра,
[04:26:01] але параллельно давати свободу гравцям.
[04:26:03] Дуже часто гравці хочуть щось зробити в раунді.
[04:26:06] Але знаєш, таки треба контролювати хід гри, і нам треба грати разом.
[04:26:10] Парак.
[04:26:12] Ну, я завжди кожного матчу з кожного першого раунду не мався зрозуміти, куди команда направляється і реалізувати її сильні сторони.
[04:26:21] Ну, я завжди місцевому треба макатися вистити свою команду.
[04:26:26] Я не можу бути тільки собою, а мушу завжди підлаштовувати цю теж під команду.
[04:26:31] Ну, і поки що це виглядає довольно непогано, але далі спірід.
[04:26:34] Супарни краще застани, ну, звісно, Мейджу Раодного, який вас вибили, я кохачується без себе сьогодні.
[04:26:41] У нас пара дінастанів награли дуже-дуже сильно. У нас була теж васела б дуже близька мапа на Dust 2.
[04:26:52] Ну, а тепер я думаю, що все ж більш приготолені. Ми готуємося і дивимося в чомусь на кожній мапі, яку ми зіграли, і вони також.
[04:27:00] Залома сподівається, що буде цікаво враховуючи, як мабо забернуть.
[04:27:07] Цього сподіваюсь на хорошу гру.
[04:27:11] Цього чекаю, хорошу гру, проти спірід, будь-яку випадку.
[04:27:16] Ну і побажали йому вдачів цілому.
[04:27:19] Веселі гри просто у кер'я на завжди, будь-яка гра це веселогра.
[04:27:22] Я в цю чекаю, коли випадку випадку випадку випадку випадку.
[04:27:25] Веселігри, просто у Керігана завжди, будь-яка гра це веселоград.
[04:27:29] Я все чікував, коли він сказав, що зірки, то були фелконц.
[04:27:32] Але головної зірки не було.
[04:27:34] Ну, його підвели до цього сперва.
[04:27:36] Він керівав свого поводу.
[04:27:37] Приніць про цей інтрівюшечки, якийсь вже читав, там було про те,
[04:27:40] що він намагається давати це відчуття.
[04:27:42] Небо постійно і присутності, ігра розумала.
[04:27:44] З іншого боку, тебе є простір для маневру і експериментів власних.
[04:27:47] Ну він приністся кріць собі хаос до команди, яка мала якусь систему і зараз, мені здається, вони намагаються об'єднати найсильніші сторони Керігана, хаосності так фейсклани минулих і структури Зоніка, який вибудував її, що мені здається в команді Астраліз, коли домінував цією командою в цьому світі.
[04:28:07] Тому все доволі цікаво, яка ісподивимось, куди дорога їх заведе,
[04:28:10] ну поки їх вона веде до чемпіонства на менші.
[04:28:13] До цього мача по так точно.
[04:28:15] Сьогодні подивимось, наскільки у них вистачить сил перемогти спір'ят.
[04:28:19] Але у спір'ят також є слабкі місця, це потрібно розуміти.
[04:28:23] І напевно, феликонс маються в одній скоростаті з ними.
[04:28:26] Цікаво, чи будуть феликонс убирати анубіс.
[04:28:29] Мені здається, тут для них це найкращі, варіант найкращого опція,
[04:28:32] але можливо у Керігану, зоніка інша думка.
[04:28:35] Ні, все таке анубіс 100% вінрейд, на цьому мейджері вони вже вигравали, наприклад, у команди Наві і, наприклад, у команди Віталії, на анубісі, тому тут все зрозуміло.
[04:28:45] Міраж від співід, мені здається, також доволі читався, тому що у Фелконс там все червоно, вся статистика погана. Таким чином я сподіваюсь на один об'єм.
[04:28:54] Міраж і дасть два вилізає в лето.
[04:28:59] Як на мене очевидне мопу, що сказав.
[04:29:01] Поча? Ну, та. Плюс-мінус, типу, не міг бути іншим,
[04:29:06] але в цілому, наприклад, міраш. Дувалі хідка історія насправді. Так.
[04:29:11] Успірю, там, це супер добре, але...
[04:29:14] Йоу Фалконс не все так добре, я встану в останнім часом,
[04:29:18] але в цілому треба розуміти, що для Фалконс це також мапа...
[04:29:22] Це мапа перший пік навіть за останній час.
[04:29:25] По статисті, так подивитись, майже 40% ситуацій, тобто 40% мапе, то семіфалкоць обираються мапу.
[04:29:35] Так, в них не виходить перемагати, але вони обирають її впевнені воні, тому пік від спірт, це просто позиція сили, так би мовити,
[04:29:44] в них там сім мап-інстрік на ній, але вони не так часто останнім часом обирають її як своє мапу, ще 15%
[04:29:52] А що стосується Онубісу? По факту, дві команди перемагали тим віталі з рахунком 13-11.
[04:29:57] І від того моменту, коли спірід заявляла, що Онубіс їм не підходить,
[04:30:01] Донк себе там гарно не почуває, якщо ми говоримо про ту саму хершоту Рошійну силу, яка дуже часто тягані.
[04:30:07] Зараз все ж таки за останній рік вийшов на таку теж перший номер.
[04:30:11] І Широ дуже важливу роль в команді, якраз, і дуже витягую тоді, коли Донка щось нестабільне получається на старті.
[04:30:17] І мені здається, цим анубісом занадто часто теж стикали команду спір'ять в як неприємно вибірному полі,
[04:30:23] в тому вони змушені були точно на ньому почуватись, навчитись грати, щоб почувати себе краще.
[04:30:28] Вони зараз не є хлопчиками для побиття, і у Falcon's повинна бути, мені здається, така сама зароба, який з Віталій, дуже близька.
[04:30:33] Ну це загалом ТОП-3, ТОП-4 команди може світу, тому сказати, що прям хтось суперфуворит, але хтось суперандардог на іншій мапі,
[04:30:41] Навряд чи ми зможемо, є там на 5% більша шансів у Фелконз на анубісі
[04:30:46] і на 10 може на міражі і у спілі, але загалом все це перекривається фактором гравця.
[04:30:51] Просто виходить монесі роби 3 пилкіл, виходить донк роби 3 пилкіл,
[04:30:55] межі може затиснути на квадро, взагалі від нього я такого не очікував.
[04:30:58] Коли настільки стакнуті ростери, тут вже клаш раунд.
[04:31:02] Тут один в два, два в два. Будь-яка ситуація супер сильно впливова, впливова.
[04:31:06] Він рейти тільки може трішечки додають відсотків, але не вирішальний факт.
[04:31:13] Мені здається, що ми можемо побачити просто повторення вчорашніх матчапів.
[04:31:18] Дуже близька боротьба, де до кінця ніхто не може зрозуміти, хто з цих двох команд може перемогти у ній.
[04:31:25] З слабких старін спірів, до речі, хочеться підміти цікавий факт.
[04:31:28] СНІР грається, і останній івенти, як спір відпочали, непогано грати.
[04:31:33] І Тнір почав дуже класно відігрувати свою роль опорника, особливо на мережі, до речі, на Аплантії дуже складною оприти.
[04:31:41] Але на цьому івенті у нього зазвичай реттен 1.05, 1.01, на цьому івенті у нього 0.90.
[04:31:47] Ну, я його вчора не житу обузили на довжині, до Астас, спеціально подула на нього.
[04:31:51] Так, я про це хочу і підвести, що у спірі, є сладкі місця. І, можливо, це сладкі місце, це якраз таки Тнір і його зони.
[04:31:59] Тобто ти хочеш, що з паралельного матчу, де Фурія а Бузелу Солфлає, там намагалися дві мати по спіль, ми зараз перетікаємо в наступний півфінал, де такий от геніальний Херіген,
[04:32:09] теж подивився, буде теж а Бузелу Солфлає.
[04:32:12] Ні, на основі зараз нірві, два кеди вибі і усі плани підуть на Нівець, але в цілому просто статистично, звісно, потрібно це відмітити,
[04:32:19] От нір був доволі сильним опорником, який міг набивати статистику непогану,
[04:32:24] але на цьому івенті у нього булики проблеми.
[04:32:28] Не дивлячись на те, що у спірі твеличезді він стрік,
[04:32:30] тобто спірі перемагають у мачах,
[04:32:33] і у вас у головного стрілка опорника, який вскриває зони,
[04:32:37] який захищає багато зон,
[04:32:38] в нього не йде гра. 0,90 при такому він стріку, це доволі поган.
[04:32:42] Тут, мені здається, може прокнути, може не прокнути.
[04:32:46] Якщо казати про чівки слабкі сторони,
[04:32:48] З однієї сторони – Жабжабич, на тренері у команді спів'їд, з іншої сторони – у команді Фелконс – 0,7 рейтинг Керігана.
[04:32:56] Тобто він взагалі не тут за статистикою.
[04:32:59] Оце буде в цьому матчі.
[04:33:00] У спів'їд не з'явиться тренер 100% – Керіган, ну, я сумніваюсь, що буде дропати класний КД.
[04:33:06] Тобто оце два, знаєш, таких як орки, які будуть тягнути команди вниз.
[04:33:09] А чи про пресять нір – ну, цього ми не можемо знати.
[04:33:12] Ми вже подивилися так, з одним протисленням, де сильно проапаралася люди, в будь-якого випадку.
[04:33:17] Ми готуємося до того, що зараз будуть виходити, бо дві команди на сцену ми знав, там їх будемо презентувати і нам можете показують частково представників якраз команди спір'ят, які зараз буде туди виходити.
[04:33:29] Зовсім скоро розпочнемо це по факту 2-ий півфінал. Фурія, нагадаю, вже чекає свого суперника за B-105 з завтрашньому дні.
[04:33:36] Також завтра ще буде шоумач. Не збувайте, ми також готуємося до того, щоб його обисвити, тому не пропускайте трансації студії Минказ.
[04:33:43] На сьогодні, самий той бенгер, який очікували люди, зараз буде розпочинатися і, ну шо, і, давайте вже, виходьте, скільки можна?
[04:33:53] Та зараз там льворочі все, і ти вже на арені, там 15 метрів злошилась.
[04:33:57] Вам більше подобається все ж таки, коли вони проходять так через эту теорію з пропорами чи коли вони прям з'являлися би з тих квадрат, які вона на сцені?
[04:34:04] Ну мені здається, це вже традиція кельна виходити з підтримунних приміщень між людей, які там холодненько собі замовили.
[04:34:11] Я думаю, що коли ти йдаш крись натовх, то це якось велика більша амоція.
[04:34:17] Ти бачиш на спільні команди, знаєте, на такому двобої сподеться,
[04:34:22] це, типально, приміщення виходять.
[04:34:25] А коли з'являється на сцені, ну, вилізли звідки.
[04:34:29] Не зрозуміло звідки, а через натовх тобі хтось там гукає,
[04:34:33] красунчик, інший гукає, не буде говорити.
[04:34:36] Це концепція просто різного.
[04:34:38] Васті вони дуже епічно з'являються спецсени та вогоні так, а тут просто історично вже так є, що вони знато в повиході, що і те і інше все-таки по-своєму прикольно.
[04:34:49] Ну і добре, що вони чередуються, знаєш, що нема прямо одному нічого.
[04:34:53] Ну так, що є різні турнірні оператори, які по-різному бачать цей уйші.
[04:34:58] Щоб барабанщика...
[04:35:00] Барабанщика без сюди і взагалі був повний кайф, взагалі був повний кайф.
[04:35:06] Ви бачите, що дуже сильно не оброзвичає, ось оброзвичає мені.
[04:35:09] Зато у нас є такі класні ролики, погані.
[04:35:12] Нам просто їх не показують окремо.
[04:35:14] Я все бачу, що було.
[04:35:16] Це машина.
[04:35:18] Там, який тебе плюс, я собі три прочитати зі цією.
[04:35:21] Ми нам треба теж нову лінію, зробити ескуцію.
[04:35:24] Коментаторами з арени, який зараз можна б сказати, що там відбувається просто.
[04:35:28] Алло?
[04:35:29] Алло.
[04:35:30] Алло, студія, студія.
[04:35:32] Просто я в'являю, який де такий ніко, такий все,
[04:35:35] Ви, власні, підфінал, вилітає хто зістав, такий, стой, не проходиво, не у нас ронік, стає, всі чекають.
[04:35:43] І вони доходять чисто до дверей, і такі, окей.
[04:35:46] Чому якийсь дисреспект до цього, до фурії та врори, там ще не було ролик у мене?
[04:35:52] Не було.
[04:35:53] А не може на мене показували, мені здається, тому не будемо.
[04:35:56] Тому ти драл, знаєш, як запалав, ну там потухли вогні, і відразу команди почали виходити.
[04:36:02] Так, це бездоганний момент, щоб продемонструвати інтеграції.
[04:36:07] І всі в очікування вже зайшли, вже показали, що вони йдуть, а ти окфас.
[04:36:11] Рекламу паузу, 5 паузів.
[04:36:14] У нас рекламу паузу, це було 30, враховуючи, що у нас не було.
[04:36:18] Це контент паузу зіставки.
[04:36:20] До речі, контент паузу. Всі, я сподіваюсь, дивилися, і відповіді на запитання підгадали.
[04:36:25] Ніхто там вгадово, до речі, багато, можете написати, ми висмізували на позицію вагадника нових запитань.
[04:36:30] Хто знає, може у нас така позиція буде?
[04:36:32] Так, не може вона відзаплатить вам щось, Юкіон.
[04:36:34] А чо я?
[04:36:36] Ну ти тільки, що нані в когось на роботі.
[04:36:38] Я ще не встих нікого наняти.
[04:36:40] Я запропонував, а чи є в нас такі експерти в чаті?
[04:36:42] Тому що у нас її предиктор насправді виявляється, хто не знає,
[04:36:44] вже насправді дуже пізно, сьогодні піки на ламіню.
[04:36:46] Ні, ніколи не пізно.
[04:36:48] Ні, ніколи не пізно.
[04:36:50] Ні, дареш, дареш, ніколи не пізно.
[04:36:52] Тільки починаєш, ти можеш обрати переможця турніри.
[04:36:55] Ти можеш 20 поїнтів з лута.
[04:36:57] А вже три команди залишили.
[04:36:59] Ну та факту вже три.
[04:37:01] І плюс за перемогу зараз, якщо ти ставиш, то втримаєш 5 поїнтів.
[04:37:04] Так, точний рахунок треба.
[04:37:06] Стребаємо на вихід-команд.
[04:37:22] Ну що, дві найкращі команди світу. Саме тут і саме зараз.
[04:37:31] Нічого краще, ніж подивиться зараз цей матч. Не буде, не тягщо ви просто зараз перебуваєте себе вдома і будьте готові. Тім спір'ят.
[04:38:22] Підходити зубітки з фолківці, яку відбувається з пацію.
[04:38:29] Я хочу спіл juvenileі передбуватися.
[04:38:33] Скільки після цього поціону не можна було робити.
[04:38:36] Тому що я вже не вирішив.
[04:38:40] Це не зкухівця, що це та жіння, яка вирішив з фолківці.
[04:39:45] Підбувається Мезо виходом команд, ось вони на сцені, ось вони зараз будуть збиратися в свої кільце сили і готуватися.
[04:40:15] Ну не вистачає, не з'явся, який буде так виходити і боксувати, де ці часи, я бачив, він там селфі викладав, що він на арені зараз би там запалиф.
[04:40:25] Один керіган там хайпить, треба щоб, ну якась була фішечка у команду, знаєш, коли вона так випадеться?
[04:40:30] Так, нам кажуть, насправді, придікти бить вас почути і можемо продавати слово. Тому що ви бачите перше мапі, коротенький придікт і будемо й проїхатися.
[04:40:39] Хочеться побачити, звісно, гарну історію.
[04:40:41] Не хає тут андердог і не улюбленись публіки Фалконс,
[04:40:45] але хочеться побачити гарну історію від Пана Керігана,
[04:40:49] які тільки-тільки доєднаться до команди,
[04:40:51] і вона виграє майже для Ніку, в цілому.
[04:40:54] А та Фалконс, Фалконс, Промай.
[04:40:56] Погоджують, погоджують на першій мапі Фалконс.
[04:40:59] На першій мапі вирішили з'їтися в одній думці.
[04:41:02] Наші прекрасні аналітики поставили на Фалконс.
[04:41:05] Наближне збачення, що найгостріші витчуття від Кибербатли в разумі спонсором показу «Беткінг! Беткінг! Ти!»
[04:41:11] Король, а тепер наші коментатори.
[04:41:15] Як завжди дякую, ми раді вітати вас тут на Ланкса-сарені.
[04:41:18] Сьогодні Керіген може створити чергову історію для себе і увійти в шостий фінал 22-го для себе мейджера.
[04:41:26] Все, що потрібно, це перемовти спірід команду без тренера.
[04:41:30] А так, звісно, спірід фаворити. Сам Зонік відбукається про нік, як про дуже сильну команду фаворит по точному протистоянні.
[04:41:38] Однак, то як на Керіган знає, що таке перемагати в якості ауцайдера?
[04:41:43] Та це точно, це точно. Іду сьогодні у здовжі арени і знову мене переплутали з офіціатив, які тут працюють.
[04:41:52] Тому якщо вже і офіціант, то сподіваюсь разом з Кифтінтином, він найвій гарних емоцій для ваші новні від перегляду.
[04:41:58] Це студія Минкас, це і фіналі МКНУ, це фелкорс, про це спір'ят, і це обіцяє бути гарче.
[04:42:06] Фух, не можу повірити, в те, що несправді відбувається.
[04:42:08] Після того, як віталіті вибули з боротьби за цей мейджор, результати стали рандонними, або, наприклад, очікування.
[04:42:15] Будь хто з команд, що залишилися тут, може підняти кубок над своєю головою.
[04:42:20] І ось вона, не вона.
[04:42:22] Керіга, на що я не показувала нам легенда.
[04:42:25] Ми просто неймовірно постек контер-страйку з рейтингом 0-8 за останні три місяці.
[04:42:31] Натомість неймовірною шагою до перемов може прийнаймні увійтий фіналом можливи підняти губок над своєю головою.
[04:42:38] Отже, вважаємо, як завтра ваприємного перегнеду арену на повніці.
[04:42:42] І за лічені секунди ми занурюємося на першу мапу.
[04:42:46] Поїхали, пані Тапанове! Велканс проти спірі!
[04:42:53] Тут і зараз на лансес арені Анубіс. Як відлукаєшся сам зоні, граці не дуже хотіли, не дуже полюбляли.
[04:43:01] Не грати цю мапу, і це була ідея самого зоніка. Дивувати якимось чином своїх суперників, пікати її. Поки що ця ставка працює.
[04:43:11] Цікаво чи спрацюємо на зараз? Адже в спірі на цьому турнірі вже є два переможних англудеса.
[04:43:16] З нетерпінням чекаємо цього дізнатися. Чекаємо. Коли розпочнеться, вважно, через цей перший раунд,
[04:43:23] поки що ми розпочинаємо цей мальч, судячи лише, у цього з технічних проблем.
[04:43:28] Та, ладно! Не може бути вчора, а по відлугам самих гравців спірі тривали технічна пауза, допомогла їм перемогти.
[04:43:36] Та точно команду джитумів вже.
[04:43:38] Сьогодні одразу починається проблема.
[04:43:40] Так, ніка що ж проблема зі звук.
[04:43:42] Це, насправді, стандартна така дефолтна історія.
[04:43:44] Але наприкінці він сперпно кивнув.
[04:43:46] Тому можливо вже все пофікшено.
[04:43:48] Наушники затягнув на себе, готується.
[04:43:50] Костя тут перед зі мною просто підстривує.
[04:43:53] В цього експлуатку, який відчуває, від цього протистоєння.
[04:43:56] Ну, мені, деяться, за вивискою.
[04:43:58] Івра Повуч, те, які ми побачили перший матч,
[04:44:00] все ж таки очікуємо, чогось повкраще.
[04:44:02] Вчора, чорчинальний день вийшов просто неємовірним.
[04:44:05] І фінали хотілися б обутоставили більше задоволення.
[04:44:09] А питай, питай, зараз годучий, або, ну, коментатер, радше за все, Вареничі готові.
[04:44:13] Вони, звісно, готові. Я думаю, що ви теж поїхали спір'ят проти Фелкан.
[04:44:17] Схуг, голос ще не відійшов, ввечорашня забейкло.
[04:44:20] Мачу 99 траундів. Спір'ят вчора зіграли проти джиту в рамках СОПРОТОСТАЯНІ.
[04:44:24] Тостоянні, що правда, і Фелкан зіграла 3 мапу по 13-11 проти домінатора найкращої команди в світі.
[04:44:29] Отже, тут і то світу, в ревті цього турніру вистачає всім вже розстрілені.
[04:44:33] Отже, просто спостерігаємо за тим, що відбувається спірід, розпочинаєть нападі,
[04:44:36] ну і поки що просто контролюють мапу.
[04:44:38] Разоміючи, що Фелкан з нас команди доволі активно-агресивна.
[04:44:41] Ви розуміли справа контакту вже в мідлі.
[04:44:43] Ніко, поки що розійшовся абсолютно нічим,
[04:44:46] зі своїм суперником Київ, Оскен вагається.
[04:44:48] Який в вчорашньому мачі проти Віталіці з свого кіла і збало пістолетки для себе розпочати, але в нього це зовсім поки що, принаймні, не виходить.
[04:44:58] Хвилий на часу і все, що відбилось, встану на зараз це закинутий на темпл Смог на Б.
[04:45:03] Кодрі, що правда, не відвернув увагу Фелкенс, вони, як стояли на початку раунду 2-2-1, так і продовжують це робити.
[04:45:10] Тесас він віграє просто у віддачу Плентана збір інформації, тоді його починають кайфу, то ніка приходить на допомогу, і ще один гавей – це Монесі.
[04:45:17] Залишає дінацентрі Мапу з долбереземі, і тут якраз такі в нього все йде добре, і те же зберезпіллюють донки.
[04:45:22] І Монни сідає метод два, і ось вонна ситуація п'ять в два.
[04:45:24] На педу найкраще, що на що можуть розраховувати не в спірі, це встановлена бомба, адже тут ніби ситуація не жива.
[04:45:30] Монни сідає продовжує свою домінацію, воробаєш шире фабіозортик п'ять в ноль.
[04:45:34] Пістолетний раунд.
[04:45:36] Пістолетний раунд імені Монни сістатежи.
[04:45:39] Ми побачили тріфел від першого дамел, від другого, поки що Фелконс доволить, що вони готові вмикатися одразу.
[04:45:47] Як це було і вчора ж ті грі проти Віталії, ті теж на Нубіській Оскі, там ледь квадро не дається, але виглядає поки що це дуже і дуже сильно.
[04:45:56] Пісто, як кає без бомбики, Ріген Хайпетя Рену, за нього дуже багато вболівають.
[04:46:01] І якщо чесно поки що, якщо намагатись якось судити по тому, що зала демонструє, які відбив, де є вони за Фелконс.
[04:46:07] Зрозуміло, що і Керіган – це полетенцького масштабу опостаті, і звісно Ніга, котрому Мейджер вигляде так і не вдалося.
[04:46:15] І хто знає, можливо, зараз для нього найкращий шанс все ж таки зробити.
[04:46:18] Це, адже його нездатність вигравати Мейджер вже поратворилися на певний мем,
[04:46:23] котрий, можливо, і саного Ніга трішечки бентежить.
[04:46:26] Меджер, якснафтор одного з неї запекниших хайлайтів і вчора, взагалі, всього турніра.
[04:46:31] Ну, зараз просто бігає разом з командою. Це пістолети. Додатково на годах просто поспілкуватися.
[04:46:38] Та, відник, ви нічого абсолютно не чекаємо. Вчора, поки ось сьогодні з Лініном комутували власне цю гру, я дивився на те, як водночас 20 тисяч людей на Лансисарені просто в шоці від цього хайлайпи Меджикса були.
[04:46:54] і враження, що саме та точка стала в матчі критичний обидь, на Тесеса розпочинається дабл Київ, Вінозончик з Міноз, Меджик з Тесеса,
[04:47:02] зграє насейбово, робить тріпу, робить квадро, дайте йому, ей, сній, знову, монесі, і вони розподіляються,
[04:47:09] тіли, що правда вже в трішечі іншому відсотковану спередноші.
[04:47:13] Чого ж, Тесес один з головних авторів успіху, а Нубісу проти Натус Вінцера, коли він вривався на точки,
[04:47:21] Коли він робив запекти хайлайти, від нього теж багато, що його зараз залежить, звісно, в нього більше опорні ролі.
[04:47:26] Але якщо Івін зможе в критичний момент підімкнутися, у Фелкенс це має бути гарас.
[04:47:31] Ну і ось, 400 темучу, минус 4.
[04:47:33] В надважливий плеєр в цьому раунді просто справжня еко-кобра або еко-сокіл.
[04:47:42] Фантаста Кавітесаса, 6 на 0, боки кілоски.
[04:47:46] Але й нема потреби, тільки два гарантії. Грають у Фелканс, все гаразд. Зараз ініціатива на Б. Бустик буде чи ні. До нього готує ця дміра, але все, побачили, що нікого не має, відбігли просто із цей.
[04:47:58] Дуэт, який вчора дуже страждав сильно від команди Віталій Тінабе, дуже сильно бузили якраз і Керіга, на Якеоски, закидали всім, чим можна. Лить не п'ять карантів поспілів, оходили за свою атаку, туди.
[04:48:08] Неможливо, стірити булих давати, як з гожої історії.
[04:48:10] Цікавий момент. Спірі зрозуміли, що Фелкан з никого не побачили під БМН'ям і, можливо, саме в цей бік вони і тисто, тому, адже дивіться, Фелкан зробили помолкові висновки і наразі стакують асайд.
[04:48:23] Через те, що ж довго такі, би Майн вони відбили, там людей не було, на центрі чей мотушить на смедж, спорючу додаткового вигляд, що зараз він накидує смог на темпл, і що спірі будуть робити спліт на А, але самі вони вриватимуться на протилежний сайт.
[04:48:36] Котрі захищається лише Керіга, не вияк, хатки немає, як їм можити, як їм устримувати цей витрагат.
[04:48:42] Котрі, до речі, він цифренняє з маком, окей?
[04:48:44] Так, дуже вчасно відкинувся бокфін Андерсен, поки що це дозволяє стягнутися іншим силам команди Фелкут, але вони не поспішають особливо.
[04:48:51] Зараз за мій лоподивилися 30 секунд на таймері, поки нікого немає, і вже можна починати переміщатися.
[04:48:56] Це кіоска якраз і робить, і он-от витрі буде розпочинатися.
[04:49:01] Нетипом повільно зараз сперед відіграють Вони дозволяють чие команді Фелкн збиснитися сюди
[04:49:06] Ідеальний момент для Девкуп зайти сюди в спонт
[04:49:09] Однак зараз вони залишаються 3-5, Шира і Донк відповідають фрагом по Киусське
[04:49:13] Імонисі 12-11 секунти, кінця раунди, Керіган падає, зараз просто вкуті на карте
[04:49:18] Тесна стисна з кардектора, де є мігну страд, Симанджи берестрів і Донка 5-4 секунди
[04:49:22] Ні, встані падає, теж Боже просто мертвий раунд, ми цякають зараз сперед для себе
[04:49:27] Ледве бігають. Ледве бігають. Загалі, в цьому раунгі гравці команди спірі, ніхто має щушалеву. Перевагу по ХП просто відберчують, що відвалюється. І Дон знову робить різницю.
[04:49:40] Насправді, дуже прикрім момент для Фелкенс, а це всі карти на рухах. У них були всі козирні карти. Керіган, Соло, Дим Смокон зміг зупинити спірі.
[04:49:49] Фелкенс зібрали інфу по мапі, виходили фактично на четвірку з боку.
[04:49:54] Ендрі розпочинали Фелкенс, коли все одно нічого не змогли зробити.
[04:49:57] Найгострічі відчуття від кібр-баттів разу не спонсором показу Беткін.
[04:50:01] Беткін ти король.
[04:50:03] Ну що ж, ви їхали дивитися.
[04:50:05] Перший для спір'ять же є, що ви не дали в атефцій пропудуватому ті агресії.
[04:50:07] Атефці савухом вийти, моні сі далі з фаносом.
[04:50:09] Дежва я паду, тим все, я дребя на відшині.
[04:50:11] Мене навіть чинено, там тільки Нійком. Ви зробили якийсь хайлайд, який призуплили суперника, але воно ще віраще не багато.
[04:50:19] Ніга закидуємо гранатами в великого кількісті, відтутсам. Ну і вашкувати б. Та перший пов'яз буде відзначитися.
[04:50:26] Понад одним фрагом він доджить перестрілку. Ну і бачили, бачили перестрілює. Двого гравців трішки підгоріли.
[04:50:32] В Моліку відчувається невеличка реанервобість. Вого гравців однак на сервері все робиться правильно. 4-2.
[04:50:38] заходять на спод і Фелконз знову сейватом.
[04:50:42] Немає варіантів.
[04:50:43] Опорники Беттланта, керівське Керіган, даному випадку
[04:50:46] будуть просто на те спа́вні сейватим, селої мкн.
[04:50:50] Ну а спіль, одразу роблю профону за два.
[04:50:52] Одразу подначаю, що в цій анубість це не тільки територія Фелконз,
[04:50:56] і вони можуть одразу оговтити, слідати, застоснувало.
[04:50:59] Ти, як на мене, це те, що Фелконз сам на анубісті допомогло против Італий,
[04:51:02] чи вони дуже бедер розпочали, одразу там б'ять тут було.
[04:51:05] Ну і звісно після такого було не просто, хоча все одно мапа завершили з рахунком 13 людина.
[04:51:11] Ну і тут цікавий момент. Насправді вчори зон їх після переможного матчу з Віталій,
[04:51:16] відзначив, що його грацям саме за КТ сайт, ну він продав, сказав, але саме за КТ сайт.
[04:51:21] Забракло якихось ініціатив, якихось активності, воно надто закритим,
[04:51:26] відігравали в сайтах і, можливо, саме цим обумовлене активність на Аймейлі.
[04:51:30] Ще правда виглядало воно так, щоб він доволі сумнівно,
[04:51:33] Відсотніх щільна града так не попрацювали, ну і дефортні віу віу.
[04:51:39] Дай з Бог, дай з Бог, Керігану, сьогодні буде нагода покричати.
[04:51:44] Зеряджається віу віу.
[04:51:46] Нарані, ну і зараз така секунда тисячі перед початком наступного раунду.
[04:51:51] Ну і Фелконць.
[04:51:53] Рецет економіковий, відігравати від вохемок, які засейвали, кількі спокій в собі кидають,
[04:51:57] але все віддає, звісно, що якщо не хай лайк витягд Бог, то триван екори спігать по-яводу.
[04:52:02] Як виглядаєте на Галі, один з двох героїв двох світ, а зрозуміло, що це сейфська украдєма раунда в Керігану.
[04:52:09] Грабель з рейтингом нуль вісім. Один з найгірших гравців по статистіці за всю історію мазорів.
[04:52:14] Саме зараз, що правда, його статистика не відображає справжній вклад у груп.
[04:52:19] Вчора на Дасті дещо відробив минус два з Юспа, і у команду виграє економічний раунд підпискання шарта, наприклад на Фурсак.
[04:52:25] Зонт, якщо, ну зараз Керігану проходить, скільки там? Мінус 24 до Дениці.
[04:52:30] краще ніж нічого.
[04:52:32] Але чи зробить це буде якось погодиться в раунді, маємо величайні сумніви.
[04:52:36] Спірід, кіл дали, розуміють, що...
[04:52:39] От тут слова, розуміють, що ж немає грошей на...
[04:52:42] ...мікійсь класний байдер, сьоски, випад робить, розкрутий, але не погано.
[04:52:46] Може пробувати і так далі робити, але молітні відкидаються і все.
[04:52:50] Спіріди поки що просто відходять, бо абсолютно порожнє може перемістити пакшко туди,
[04:52:55] і займається, розкитала, а в моменту змусили підстакати на несприєвла рейтеновиці, монісі від його спілку і знову добив Киоски.
[04:53:03] Як буде так розповідати, як не можуть про пікаців, як Киоски забираю зараз широ, це соціальна у главній команді Файлконц.
[04:53:10] А ви помітили те справді, що всі перестрілки, на цій команді, спір'ять виглядало однаково, вони просто стріляли біж першим до другим гравцем.
[04:53:16] Кривцем! Кривцем влашається в плачу 1.4. Звісно, ніколи він перестрілює однак найголовніший для Фелкенс в момент, що в Киосі є армор.
[04:53:23] Отже, зараз двіка Фелкенства, Монесі, Теси, можуть вийти першими Киосі, буде йти за ними.
[04:53:29] Кривцем ще й не добиває червоного, просто добається в Монесі, воно з цього без шансів екарраунд з двома кольтами.
[04:53:36] Один скоплік був вибитим на самому початку раунду бору. І при чому всі фраги від Фелкенсу виглядали однаково.
[04:53:42] Вони відкриваються, відправляють тоді гравця, наше роки другий йде за ним,
[04:53:46] а гравець спередстріляє між ними і так таким чином проводилося три дуелі поспіль.
[04:53:51] Просто фантастика! І при тому ж одного разу гравцю команди сперед з цих дуелях не вдалося бувати того гравцяки без армору.
[04:53:58] На іншу спіну його вибігає щось, а їм супер підділю Фелконс Бруйтраут, який здавалося мав би бути програним.
[04:54:04] Ви чуваєш, що якийсь плат Керіга на всьому все ж таки є?
[04:54:10] 100 відсотків, по-мервен, звісно першим, але фак завершається фактом.
[04:54:14] 3-2 моменти.
[04:54:15] Еманечка, заманив, заманив у пазорі своєї команди, зараз суперника Керіга.
[04:54:19] Цигавичи ставити ми своїх розхей, розпірють, пісне цього поширювши, знаєш, подібно родини, подібних моментів.
[04:54:26] Останні гроші для спірюв.
[04:54:28] І ось вона можливість для фелканс, набрати дуже велику перевагу,
[04:54:32] Виїте наприклад на 5-2.
[04:54:34] Можливо, вістають чудовий.
[04:54:36] Насправді, зараз у команди Falcon's
[04:54:38] мені здається, після того, заряду з позитивних емоцій
[04:54:40] в минулому раунді, точно для цього все є.
[04:54:42] Про с точки зарубаю, взагалі Мовчу,
[04:54:44] агід для вонесів присутні,
[04:54:46] калащів вони одразу при собі витягли,
[04:54:48] що для КТ вони бачу на розкіч,
[04:54:50] і для атаки дозволяти,
[04:54:52] катишникам заробити, теж не бачу на розкіч.
[04:54:54] Тому поки будемо спостерігати, наразі не прогане.
[04:54:56] Хеїшечка по менші, кератичний немець, але все, до трішечки попрацювали, можливо, далі добивати буде легше.
[04:55:02] Центр вибувається, за нього не особливо активно, смахають все.
[04:55:07] Фелган Станом на зараз, просто на контролі темпла залишається Керіган, він загалі на новість і може різнованітлість,
[04:55:12] поти займати просто упору на Б відігравати, десь додушуватися на КТ, проходить до третьим на, такі, ви знаєте, варіативний,
[04:55:19] Ну а Монесі, ТОП-3 гравець на подольшому турнірі, зараз просто дивиться, а на Б майн він відвернувся, щоб відреагувати на конектор,
[04:55:27] відчайдюш, нашукає якісь контакт, посмайкав зом, мінус від кіоски, мінус від Монесі, ну і це знову приваги на фелкет.
[04:55:34] А вихруто далі, віспірів нема, але не ризикують, і ти, збогало щиро, просто нашиває Монесі, мабуть, досвід того, як знає,
[04:55:40] Він не випадає переді гриду, пимінь зараз широ зрозуміти, куди нашити, інакше опесно я знайти важко, але Мониці, він забирає 3-3 у стірі цей раунд ще не мерчий, але їх прекрасно чують їхні суперники, вони знають, куди вони йдуть проти Меджиць, забирає Кар'ганат Буць, може зараз все сломався, мінус по Меджиць, мінус по Бобі, 14 секунд на таймерів раунду.
[04:55:58] Бомба встановлюється на сайті, зараз у ж така історії, це буде рітей. Нір прозраховається за барабаном, знає, що один точно на мені, ну а другий приблизно на центрі, що правда Тасос от Паєр зараз декніть на два. Який шок, що береться.
[04:56:14] Звісно, Меджикс мав би бути героєм цього раунда для своїй команди, адже він промутився на сіті і від рейзах переміщення. Команди Фейлтерс.
[04:56:23] Затім, завдяки зусилля ТСС-а, це загаль, що не повпливало.
[04:56:28] Поки що клачі, отеж, добре, діграють, що також такі нервові моменти,
[04:56:32] наприклад, два-три або три-три, почувають себе гаразд.
[04:56:35] Отже, бомба була встановлена, і можливо зараз навряд так би стичить грошей на full-buy-round.
[04:56:42] Але якісь рандомні тик-найни тут можуть залітати.
[04:56:46] Один приблизно рандомне тик-найне, я бачу, і чотири діглах.
[04:56:50] Три дігли! Не дають просто штангую!
[04:56:54] І я попередньо по бомбі кіле поштангував і тепер з цими поємині як не розберемося.
[04:56:59] Але йдемо далі, що тояра два. Фелкенс набрало все одного.
[04:57:02] Уже непогано кількість раундів.
[04:57:04] Ну і тепер важливо не повторити зараз долю співід.
[04:57:08] Кументна історія може скластися, коли всі хайплік-монеси в рамках команди Фелкенста,
[04:57:14] ці хайплік-прохідки, Рігана Кіосків, чорене стріляв один-сорот три рейтинга проти Віталіті.
[04:57:19] І буде коментно, якщо сьогоднішні маєш заведити тест, знаєш, котрому до найпроднішої ролі,
[04:57:24] якщо він просто закривав свій поєн, закривав свою позицію, однак зараз він не тедевіх на два.
[04:57:29] І робить насправді важливу роботу.
[04:57:30] І все, що ми про Ніко, в цих розмовах не згадуємо взагалі.
[04:57:34] Ніко! Ніко легенда, контрестрайку!
[04:57:36] Ах, ах, але він, що вчора не був помітний, якось знаєте, ніби граця на мапі не було.
[04:57:41] Зараз, тобто, теж тактишком нижком, все одно завжди у Фелком, з основної герой, не він.
[04:57:47] Так, для Фелком, з головнею, що він вимкнувся в найвідповідальніший момент.
[04:57:51] А зараз, несправді, трудів для нього проходить, що у груповій ставі він настрілював сказання по казнакі,
[04:57:55] сам він в интерв'ю відзначав, що зараз йому виступ на подачному труді ліподобається, головне, якби продонжувати, так, саме.
[04:58:02] Так, тут випування, випування, ідеальна флешка, тіоски.
[04:58:05] І щоб у особливої роботи на треба було, і ось він сам Ніка.
[04:58:09] Зараз Керігана приймає всю команду спір.
[04:58:13] Розібрали незачастими, зараз Дедон,
[04:58:16] витають бульвальники на ланси Зарені,
[04:58:18] попи щой з цей дідо на Керігані робить все правильно.
[04:58:22] І Фелкнц ведуть рахунку Фелкнц.
[04:58:24] Маєть перевагу, ну і далі черговий девайс,
[04:58:27] ти має бути вже від тім спірі,
[04:58:28] де може вони знову спробуєте мизати якийсь конкуренція.
[04:58:32] Ну, за словами Ніка,
[04:58:33] саме заради цього зокрема Керігана підписували в команду,
[04:58:36] він знає, як працювати Зареною.
[04:58:38] Причопу, коли вони грали ще у фейс-флан, колись тоді давно, не в 17-18-му році,
[04:58:43] закаріганим такого амплуа не було.
[04:58:46] Але зараз він власник, володер, може сказати, всі харен на котрих грає.
[04:58:51] Отже, зараз рахунок 5.2, це вже дуже непогадне підгрунтя для колективу Фелкон,
[04:58:56] спраховуючи, що вони за захист грають.
[04:58:58] Однак час продовжувати.
[04:59:00] І зараз ми бачимо стак 3-центру.
[04:59:03] Враження, що Фелкон зміли перебити якісь на тиск спірів.
[04:59:06] На початку вони дуже повільні раунду відіграють, не мав їх, якихся агресивних рішень спробував швидко вірватися, навязати тамі тість свої правила гри,
[04:59:13] поки що повільно намагаються десь вичекати, дочекатися, якоїсь помуки від опонента, аби потім можливо якраз від цієї помуки відіграти.
[04:59:21] Але Пелкрут ступо не доїть шансів, шикарний випад в нідол, зараз від ніь кокупа, демеджу про медиксу проходить, то він подшов живих, але, я думаю, це питання часу.
[04:59:30] Але відпуїть тихає, поніко влітає нічого генька.
[04:59:32] Ну не знаю, чи хотів він пікати воду, але зараз точно не відбувався від цієї ідеї.
[04:59:37] Далі Молік під віконце. Так, і зараз випробування для Керіга наразово з Кіоски.
[04:59:42] Вчора в Італії віддавалося заходити на Бене одноразово, коли бисайт захищався саме циматомагравцям.
[04:59:48] Однак з керівцем роблять доволі повільно. Назволяючи Монесі прийти сюди на допомогу своїм тімейтам,
[04:59:53] підійти ще нігали, нігали, що правда відходить на, починається розгід. Ну і йдемо.
[04:59:58] Дивимося, Смокрик, рудиться просто на шиве, туди, сюди, поки що без міни, сімзаросківське, па-па-с воно-доно!
[05:00:05] Яка реакція, нашиваючи і по Кирігану, лекимись, дивану кулі, проході, повсь, Киріган пушить смот, падає з вісту,
[05:00:11] Шініко далі забирає донка, три, в чотири, шансів фельдконція, ливома вже встановлена і під Монесі Широ, звісно ж не відкривається.
[05:00:18] Як же Монеси хотіли, щоб Шира бігнув і бігнув, в той самий момент, як Вонися відвернувся далі парний вихід на Міко.
[05:00:25] Дуже цікавий, неочікуваний плейстайл від спір'я.
[05:00:28] Ми побачили таке в їхньому першому зброєному раунді, побачили зараз, коли вони, розкітуючись, не різко виходять на поєн,
[05:00:36] а вони чекають, Фелтен вже зміщує цей ледь на всієї команди, що одно спір'я, де йому з тимо,
[05:00:41] Видається, виходити або в переважу, або як це було б по дітному виході попередньому, якби виблудовуватися з 3-5.
[05:00:49] Тобто ти дивишся на радар, бачиш, двох захисників Фелкенс. Думаєш, що напевно інкінець спірю дозволяють Фелкенс підійти в 4-3.
[05:00:57] І все одно розмажить, як в тебе класить. Туже дивна історія.
[05:01:00] Так, і від насадок реакція Фелкенс – це та йма от Будуця розпілкуватися.
[05:01:06] Початку наступного раунду, що там зонік придумає.
[05:01:09] Ну і як, звісно, команда Falcon збуде пробувати, нав'язувати далі свою игру,
[05:01:12] їм білядаві засновувувати цю катастрону на анубісі.
[05:01:15] Це багатьох випадків гарантії успіху. Так.
[05:01:20] Відчуйте революцію у світі гейвингу з Мишою, лоджотек джипро X2 Super Strike.
[05:01:25] Найшвидший клік, сенсор Hero 2 і легендарний Lightspeed.
[05:01:28] Це саме ті фішки, які вимадуть твою игру на рівень, досяжний лише професіонала.
[05:01:33] Купа болювальників, купа класних витворів, мистець, справжніх відливків,
[05:01:39] на ваших геранах прийти зараз, бачите, а публіка, мабуть, не була задволена повнім мірі,
[05:01:45] в мені здається, першою грою.
[05:01:47] Окрім звісом болювальників бурі, які тут були летні 90-х,
[05:01:49] навіть середній траліг-житечів, аж натофуря перевертає до себе ваву і змушує за них болювати.
[05:01:54] Тут, поки що вони спокійні, але перечуті на решті чогось найвищого рівня.
[05:02:00] Від такої вивиски цей і очікується.
[05:02:04] Зараз команда все підлаштовується один підодного та намагається відчути цей вайп, цей темп.
[05:02:09] Тобто відчуємо першому звісно отримає перевагу.
[05:02:11] Поги що перевазі Фелкенс.
[05:02:12] Та, тому що гроші для них останні.
[05:02:14] Хтось є на величкій залишок і вигляді тисячі.
[05:02:16] І знову закрита модель Фелкенс ініціували підтискання води в одному з раундів.
[05:02:21] Це відчого доброго не призвало.
[05:02:23] Воно вже воно вирішило, що давайте краще повільний дефольт, продовжувати грати.
[05:02:27] А що стосується спір'ят?
[05:02:29] Ей майд, у них щастково зайняти і його йдуть перебудувати?
[05:02:33] Хороша хаяпо, Зонтікс, а зараз лідає 50 ЧІП,
[05:02:36] але тут такий ситап на справді істерію, що неймовірно важко буде це пройти ніко.
[05:02:40] Просто зараз істікою Зонтікса, але той живий, далі зонки розмінюються і Зонтікса.
[05:02:44] Може було б добувати, але поп'ячи цього не зробило на Медикс, паралельно кіл в мідлі,
[05:02:48] все ж таки падає Зонтікс, три в три.
[05:02:50] Медикс спочив протесути камеру, тут тест із який іде 11.3,
[05:02:53] Трив, просто судить, намагається максимально, дякуєте часом, жи розмейно!
[05:02:56] Його забирає! Трив, лабічість для спів'ї, пома, становлюється!
[05:03:00] Халпа не встигла. Точніше, халпуючого розстріляли, це саме Керіган.
[05:03:04] Він намагався вийти на широкому, не справді, не пога не рухався, але йому банально забракло стрільби.
[05:03:08] Наскільки ми могли зрозуміти, ну і нічого не завершається, окрім як сейвани.
[05:03:13] І знову, як тільки фелкнз намагаються вибити якийсь спот, це може бути...
[05:03:18] Як зараз це і мейн, або це може бути. Вадаю в одному з попереднього правді.
[05:03:23] Спіріт показує, що їхні повільни стане на цей спрямований.
[05:03:26] Якщо ви пошатимете, то ми вас з'їмо.
[05:03:30] Так, і ніби вдалося з малими втратами нейтрілюзувати фактор Донка, він тільки один мінус дат,
[05:03:37] і ніби мейн перевибали, але висі третього гравця в мейні мало хто чискав.
[05:03:43] Відсумком, це 4-5, спільни намагаються огрязатися, поки що мені здається, щося не за сценарієм грив контактів того як то бере раунди,
[05:03:52] але за змістом, схоже до вчорашнього матчу віталіті проти Falcon.
[05:03:57] Тіп'ять раундів, які зараз мають Falcon, зоніка мають відносно частково задовільняти.
[05:04:03] Сам він в своєму інтервілу зазначився облість достільки в преданні в контакті Falcon, симбалансна мапа,
[05:04:09] Що він, каже своїм тімейтам, якщо ви залишаєтеся, затисаєть 4-5 на оверпікеті, щоб знайти цей розбілий.
[05:04:14] Судно дигравати раунд, тому що вона настільки балансна, а індивідуальні рівень настільки високий.
[05:04:19] Тому, напевно, найголовніше для фалканства, виграти ще на М1-2, проїти за напад і ніби з їхньої точки зору все має бути окей.
[05:04:25] Ти так з дивом вчора і виглядало, вчора Фелкос, він, здається, було ледьмне піко своїх фізичних можливостей.
[05:04:30] Та будь-яка агресія від Віталіція здавалася в те, що одним з найкращих гравців в історії цієї гри
[05:04:34] контріла з летістю КЮОСКІ. В останньому раунді той підпушко негторий, він просто одним затисканням дві голови ставиться щось
[05:04:40] було замежею взагалі реальності, але та Фелконць поки що справляється раження команди, яка максимально добре підготувалась до цього мейдеру.
[05:04:49] Тому, що грато зараз треба не гірше, а ніж проти Віталій, тим навіть самі Фелкенс ви знають, що саме спірід зараз напевно найкращі команду на мажорі за форми у правіцутність тренера.
[05:05:00] Отже, а хвилина часу і знову, ну, максимально маринують спірід зараз Фелкенсів, один напівекономічний раунд, а спірід вже зливали.
[05:05:08] Зараз знову потрібно все паспінь, бо не хотілося.
[05:05:10] Натомість вони відправляються на Монесі, який віддає центр доволі невчасно.
[05:05:14] На сьогодні приходить тесна, згоднать в нього лише юс.
[05:05:17] Ну це так, 9.4.9.4.0, Н-5 є, віддішов, ми змог закинули,
[05:05:21] далі, що справді спір'ять не поспішають виролювати в темпл,
[05:05:24] проте йдуть туди та Монесі, він наразі не дивить.
[05:05:27] Це що там галерею? Але я думаю, дуже скоро буде змушений перевезти туди свої погляд.
[05:05:33] 30, 29 секунти, тільки на зараз на темпл заходять спір'ятим.
[05:05:37] Тут на Скеріган і Монесі. Перевобувають кон, зараз розуміють, що тут нікого не має.
[05:05:42] Так, ну що, це або вихитамейн, або темпел, і Монесі вимикають просто без варіальтів, як тільки на він повернувся на контролю темпла, Нір вже на нього чекав, Керіган за ВП.
[05:05:53] Аааа, не спрацював, не спрацював авіг в руках Керігана, вчором ми те, що й сподів, але широте ж, завіком біда, тут не влучає, його далі забігають, чекарний флій, але після нікозів сперосмінюється, і цей авіг треба нести мабуть з собою.
[05:06:06] Спробувати в два відіграти. Чом би і ні, зайвим для Фелкену можливо це й не буде, а можливо навіть принесе не об'єкку перевагу.
[05:06:12] Коли і знову Керіга навіть амбул. Може зараз як встана, як...
[05:06:16] А він оце два дні намагається, але щось супер.
[05:06:18] Ради чи пісна. Ради чи за головне руки не опускати. Керіга на нас людина, кодра не здається.
[05:06:24] Може, 5-5 і подліжчя вирівнює ситуацію спиріт. Щось подібне. І вчора ми бачили на Nubis.
[05:06:30] Спочатку у Falcon взяли п'ять раундів в коспі, потім віддалі ті чість раундів в коспі взяли, потім далі серії мій команди просто розмінювалися.
[05:06:39] Ну і фіціфу 2013-20, і Falcon споримовав все ж таки отримали. Тому для них на першу подібні забілі мати, як п'ять.
[05:06:46] Ну і звісно бачили, бо як потирають лоба, гравці на сцені не одназиво зазначали, як сирати, інші гравці, що тут наємовірно спокійно.
[05:06:54] Дуже, дуже.
[05:06:56] Тоді гравцям незручно.
[05:06:58] Не може бути, мені здається, живові душі в ланчесарині, яка зараз не пітніє.
[05:07:02] Чого грамців стосується, що нас з тобою, що звісно всіх болівальників, тому що і шоу спекотне, і за територію аренію, так само погода.
[05:07:12] Бо справжньому літні.
[05:07:14] Керіган, зі своїм ОВП дивиться вихід на Б.
[05:07:18] Ну а в Монесі завдання дивитися на Центрмапу, а зараз відповідає за айплент.
[05:07:25] Ну і зараз перед вирішили пришвитчити темп.
[05:07:28] Ще сподівни вони показували проти Аброра.
[05:07:30] Ніські швидкі раунти!
[05:07:31] Айди! Айди!
[05:07:32] Благотворює Керіган!
[05:07:34] Працює, працює!
[05:07:35] Зараз мінус по медлексу.
[05:07:37] Далі Фаде, Дір Керіган побажив суперника майстерною.
[05:07:40] Годи за дозовжу в рилу.
[05:07:41] Зрапсаду і мав!
[05:07:42] Це що за стайперфелгон з Керіган!
[05:07:46] Тін Керіган Андерсер!
[05:07:48] Так, зараз зголовну донку Детролу.
[05:07:49] Тут 3хп залишається.
[05:08:20] Він може догарувати такі клатчі, ми все це неодорозово бачили, але моліг Монесі ставив начальник.
[05:08:26] Та насправді, враховуючи...
[05:08:28] Так, владець про це пісні, що тут Керіган шов, повірив себе, підшов тисну даразу в Керіганській області, просто обвитрив відділювати.
[05:08:32] Так, а хоч у днів вилоски від Фолкен з Полам загалі вталою.
[05:08:36] Висколи ми виходили на ворожі ділянки мапи, хоч щось вони вигравали, чи це було минусова завжди спір'ять,
[05:08:42] Закрилися в своєму дефонті, дочагалися піоски і керіга, на котрі не зробили фраг, вони внесли, в них 9,1 демеджо.
[05:08:50] Ну і далі до грато 5-3.
[05:08:53] Абсолютно не можу пригадати ближньої ініціативи від команди Фелкон, спокій щодо цьому плані, спірід, лезні до всього готові,
[05:09:00] або ж про нині їм дозволяє цей іжній індивидуальній рівень гри.
[05:09:03] Ну взагалом важко сказати, що у спірітів зараз індивидуальних лісів падає, зонтік цідини 4 на 10 бігає.
[05:09:08] Але, мабуть, це не найбільш дивне.
[05:09:38] Ті, який бачив один проти двох, не встигає перевезтися на ширу, на спраді раунд був живий.
[05:09:42] Але через те, що Монесів не поблучав, як він побачив сперед, це ж таки раунд на тисли. Рахунок 6-6.
[05:09:48] Тільки прозумінчик, що сказали гуся одразу від нього і Кіле. Пішли, шановні вам поп, що нагадуємо про те, аби звісно, як з'являється кіоркот, віддаю з міну Донака.
[05:09:58] Довитіться до пора, а то Швейцвел та фонду фонду повернижжевий мільскрит ружній конверт на велику митку.
[05:10:03] Донати від ста гривень та атомотич, доберетючися розріші п'яти абонементів на АПА Швейцвел і мерчу з мейджору.
[05:10:10] Давайте разом допомагати нашу міського інспобатище більше ворожей, бронів і шахедів.
[05:10:14] Поки паузе і далі. Продовження мобісу на ванцісм.
[05:11:28] Дякуємо.
[05:11:58] Карп, консентре пісто чахне карп!
[05:13:58] Завтра буде давати бій фурії обидві за, можливо, за вивізкою принаймні найкращий мейджор на дуже тривалий час.
[05:14:08] Поки що Фелкенс виглядає переконлоном.
[05:14:10] Нехай вас не збуває з пунтеликою, рахунок 6-6.
[05:14:14] Фелкенсу ще були за слабкою сторону, ну і догралися вони до довольно приємного стадусу.
[05:14:20] Не стадусу, ну хоч і невеличкого, але фаборита мав ідея новість.
[05:14:24] Адже далі їхній коронний напад і Сонік відзначав в Керігану, що його колись за те сайт просто неперевершені.
[05:14:29] Ну і сама мапа залишається однією з наймбалансніших.
[05:14:33] Тут одразу цікавий поворот підтискання води під СМОГ.
[05:14:37] Зазвичай таке робиться на збройних раунах, але сперед вирішили на пістолетному здивувати суперника саме таким чином.
[05:14:43] Ну і поки що Пелкан просто стрібає сюди, програється одна дуэль, далі починає ширина настрійни ватимоність.
[05:14:48] Теж треті тьохо і Меджикс-Володич команду в перед.
[05:14:51] Боже, кожен раз Меджигс, ледь не весь сезон, просто жере, а потім на Мейджорі, Ратон згадує, що він гравексті родин команди і тяг не їздить з собою.
[05:15:02] Так було вшанхай, який вони виграли і поки що вчора проти джиту і зараз. Навіть цей послів був дуже-дуже сильним, хоча сам він грає 4-8.
[05:15:11] Це правда! Залишається відбоки щонабе. Афелканс вирішили паузу, витримати мікою кіоски. Залишається цьому клаченніх, або 12 на 7. Хоча, якихось, прям, ультрезапальних моментів від нього згадати складну вата.
[05:15:27] І якусь зону спір'ять вирішили все ж таки відбити. Медик спішов перевіряти воду. Там він до речі соперників не бачить, для Апазон стає все більше-більше вузьким.
[05:15:36] Ну а Фелкен свою чергу просувається на А.
[05:15:39] Поступова відпікують зараз позицію, один за один, кіоскі плюсь ніколи спина вже йде.
[05:15:44] Це як раз Меджекс і його тут можуть не зовсім очікувати.
[05:15:48] Кіоскі буде ставити бомбу, вона під Меджекса може бути відкрити, чи встигне, він не встигає вбиті, але встигає зайти в спину.
[05:15:53] Датачню інформацію кіоски побачив Суперника і принемні по одному інфавних вже є.
[05:15:59] Як захищати цей плен?
[05:16:01] Зоубаште, в тіра немає армора. Меджексу почували 25 розмоєнтів кіоски.
[05:16:05] Стріляєш, що ж, не простріляєш, нічого ті, радалі без варіантів, падає сам, дончик, Меджик залишається один.
[05:16:10] Що він може тут зробити на 25-хп?
[05:16:12] Не знаю, нічого. Нічого, Ківолоска робить минус три.
[05:16:15] Чори проти Віталій, чи знається, фанш в пістолетному він дропнув квадроків?
[05:16:19] Ну, вже...
[05:16:21] Здається, він відчуває вайп цього плей-ов-мейджера.
[05:16:25] Не знаю, як того відправи додому.
[05:16:28] Ісля першої мафи і, видніще, пістолетки в другій половині.
[05:16:33] Чи точно, команда Фелкенсу з'ядає ближче до цього.
[05:16:38] Найгостріші відчуття! Бітки Берба́тлі в разом зі спонсором показу Беткін.
[05:16:43] Беткін ти король.
[05:16:45] Ну і як піста прораного першого пістолетного таке зараз не економічно,
[05:16:49] бо зупиняється в нас спіль, вуявляється спір, зупиняється на економічно.
[05:16:52] Одна з небогатьох команд мені здається, яка закатена іграє форсу одразу.
[05:16:56] А еко, можливо, залишається, що собі потім на якийсь надто класний бай опцій.
[05:17:02] Ну і будуть працювати одразу, що вигравати, як вигравати ситуацію.
[05:17:05] Для фелків спокій, що все виглядає суперрово, але Дігелбург Кахдонка,
[05:17:09] це, знаєш, факція, який все готова списувати не можна.
[05:17:12] Ну, але для Керіга на це плюс.
[05:17:13] Зараз можна по зуперникам без армори зайти на спотру,
[05:17:16] зробити в минус-сотом раз, в минус-два-на, які запекли хайлай,
[05:17:19] на кшталі того, що він дав зайвика в першій половині.
[05:17:22] Причому, ігранати, що гає підкинути, якщо був зону зайняти,
[05:17:26] і суперників по чуду, один з них ліває просто на сіті, другий залишається на Кевені, парник пік на Керіві, а на Вінус 2, Вінус 2!
[05:17:32] Далі вбивається фір, ну Монесі і Встагер розміляються, це головне, правильно щось...
[05:17:36] Щоб Фору не дасть і проти Віталії, ті щось, одні проти спір, якось багато мутий тіліт, дабл кіліл відкарігало.
[05:17:42] Тобі файно є!
[05:17:44] Прогне, Прогне Фіниндерсон!
[05:17:46] Закрити род сім хейсерам, які якраз за цей мовій перехіду Фелдонс смінило до нього ставлення, Монесі Менжик з кілий род, як Бог виболе, а один з них Мактен, явимий проблем, ніяких хтось не буде.
[05:17:58] Неністи буваєш те, що в Херігану можливо в Монесі вже стає хорська гантівка з'явиться, нісовське на фарму не погано.
[05:18:04] З абсолютно кожним новим їхнім повкасом на трансляції.
[05:18:34] І то довелося пожертвувати, наприклад, кітами.
[05:18:36] Ну а далі з 10 чить до этого рати буде справою техніки для того у майстрам, як Керіган.
[05:18:42] Пожертву великі кітами побачимо, чи пожертвують слонами.
[05:18:45] Далі гравці команди спірі, бок, що закидаються плещ пінеміно, справа пройти тнір.
[05:18:50] Кілро бить, але кіло спрацює, одразу не розмінює, але хай є і огона здогнала.
[05:18:54] Мінус від Меджигсе, ну і меншість для команди атаки, ніко на плюсніціативі.
[05:18:59] Просто обривається гасить маніка, але там з чесну взагалі тає.
[05:19:02] Гас від Моніка, але там чесно залістає, і він мені здається просто зараз намагається своєю присутністю максимально вичавити ці гранати зі спірі,
[05:19:08] Та би почим вони не могли ні як задинають, то цей лозочий зайшов його нашимання Барри Весельць,
[05:19:13] І Монісі лишається на самочі, та йте недовго, ра́вля спірі!
[05:19:17] Ну, мови відміка, звісно, на батько!
[05:19:20] То як він намагався все ж таки знищити Аймейн, звісно, викликає повагу, дуже вражає, але спірі просто докрутило свою перевагу,
[05:19:29] Зіграли парни, зіграли оберезну, не брали участь цих дуелях,
[05:19:32] котрі не магався, не магався ніколи на Аймейні нав'язати,
[05:19:36] на льові дійшли, мої спокійно переграли його.
[05:19:39] Пісто тут прасрабило щодо обвідно,
[05:19:41] Вон'як Стилу користався,
[05:19:43] Ірзипуне в центрі ма, по останній кіловідно, Джекса, 8-7.
[05:19:50] Фантастика.
[05:19:50] Голок від Керіганай на останньому байє команде Фелденць.
[05:19:54] А? Як вон такий поворот?
[05:19:56] Всебе вона в команді, як завжди справжній лідер?
[05:19:59] Це Фіна Андрюшу.
[05:20:01] Знаєш, цікаво, чи він виходитиме перший, чи...
[05:20:04] Можливо, звичай так і працює?
[05:20:05] Ну да, ну ні, ну може він чекає, що зараз щось поврязуватиме ті медію.
[05:20:08] Можна буде просто дивайся перебрати, знаєш.
[05:20:11] Ну ай, я скидив, паред, розкривай кон.
[05:20:13] Або, ай, ми, так, подивись, Керіган III.
[05:20:16] Він на граната стаєть.
[05:20:18] Ну, ну, Фіна Андрюш.
[05:20:21] Прайм повернувся, Керігана.
[05:20:23] 22-ий мейджор.
[05:20:25] В нього бабик сам голові не вкладається.
[05:20:27] На досвідчені гравці.
[05:20:31] Ну і Фелконз вже майже всім складом поблизу.
[05:20:35] А є тільки Тесасу мідлі і весь це підтискання.
[05:20:39] Бі може зіграти з команди Фелконз-Лейжар.
[05:20:42] Так що вони все ж таки Тесаса зараз знайдуть.
[05:20:45] О, Керіган загалі піде зараз рекослюркувати від вилікатого вау.
[05:20:49] Може фейкувати, да, він вважений доволі активно на коні.
[05:20:53] Одна експірів вже на це напевно не поведуться.
[05:20:55] Бо мають нікого нема, що на центрі нікого нема.
[05:20:57] Ох!
[05:20:58] Зараз же точно!
[05:20:59] Ви літаєте на зонпікса, тут трей, і заради з фікпонисі!
[05:21:02] Ось так!
[05:21:03] Ну, щиро з тридцятого несправді пройти по таких хелспойтах і був додат звичайно важко!
[05:21:06] Ну, отже, щиро спрейт по одному.
[05:21:08] Далі отримає граната, відтимаєте, закискає по-другому,
[05:21:11] ми, якщо ми допомагаємо, 8-8.
[05:21:12] Полан від Фелкен був цікавий, але не спрацювали.
[05:21:15] Далі на них чекає Екарал.
[05:21:17] Мабуть, цілком, могічний півцумок такого раунду.
[05:21:21] Поки що не позубах цьому раунді дракуни з околом.
[05:21:27] Що ж, показують нам, як це було.
[05:21:30] Ну, це рахунники невдалки перед за все фалкун, взагалі якісь шансу тримали.
[05:21:33] Мони зі своїм даблом, але потім дуже важко було якось це врятувати.
[05:21:39] Взагалі зараз був фалкун з нефтратами контроль ситуації.
[05:21:43] А це, до цього, все може пройти спір із закис і виходить в парець.
[05:21:46] В рахунку, так, вже тратить точно. Будуть 98, поступатися.
[05:21:50] Ну так, до тут в рахунку, але можливо посиновував відчутю, мабо дає ну пішта і по ініціативи.
[05:21:54] Зараз вони браються з пістолетами всієї команди, винацентр, тут широк одразу 100 полік дає,
[05:21:58] бо немофр обігається, ну і зараз розвисли на посліду, не бдається, просто п'ять фрагів не отид трейд співід.
[05:22:05] Набирають свою економіку, вони продовжують набирати раунду, може чорівний тайм-аут.
[05:22:09] Зараз має спрацювати від зоніка, що не клеється.
[05:22:12] Таааа, є відчуття, що команда Фелкенстрічечки зараз плили в Таймаут від Фелкенс, не завадив би. Боже, є цю жабу хайпля, це просто жаб.
[05:22:23] А загалом, уявити, що команда жабу на тренері може вирати мейджор?
[05:22:29] Тут питання буде до всіх інших тренерів, хто заробляє по 50 тисяч доларів, знаєш, на хвилину, а ви навіть, що в коматі там загалі, ще один одній спір, ну що вони без...
[05:22:39] Ну так, прохозимо, в фінал вийдуть, а ви чим займаєтеся?
[05:22:43] Тому, тому зараз Зоніку дуже вигідно спір'ять вибити з цього піль фіналу
[05:22:48] і вибрати фінал самим, це додатково мотивацію, як в Віталії, він каже, мене була мотивація додати вигір по третій межі в пост.
[05:22:54] Зараз мотивація не гірше, я вважаю.
[05:22:56] Так, що відбувається по-точному, просто контактний вигід Крістим, Меджукс на Рад-Сі, Мінус Раскай, не збавить, маліться.
[05:23:02] І тонко, якось це виглядає не туже, якщо відмертостечки зараз пірят.
[05:23:08] Це виглядає мерто, не фелканс. Це виглядає мерто, це виглядає безнадійно.
[05:23:13] Це виглядає, ніби вони просто приймають нічим на аргументовані рішення гемлити і просто зливаються, дають супердику перевагу.
[05:23:21] Зараз пошло знову на допомогою команді фелканс має прийти індивідуалка.
[05:23:25] Ніко Філ знайшов, залі відпушить. Ні, Рафок, що не бачить, то я свою чергу не показуються, але відкриваються.
[05:23:30] Каже, до кінця не дочекав тнір, дабл, тонк, монусів, дабл, один два ли п'ять хп.
[05:23:35] П'ять хп, сорок секунд на таймрі, бо он бав мені за найтреба піти, як це виролити на сліді, коли суперники об'єднується і будуть в бабурю в комерарі дозпікати, я абсолютно не розумію.
[05:23:45] Коли, як не зараз, створювати маю, створювати же клунство і на б'ятих хелспойндах тягнути раунд, та звісно виглядає, як фантастика, але вакадечого немеджу, як фантастика виглядала.
[05:23:55] І ось ще ми бачимо зараз. Придай мені вибухівка, до речі, зайвою не буде.
[05:23:58] Поставить, так.
[05:23:59] Та-та-та. Спіліт ви решили взагалі зараз відплати.
[05:24:02] Так. Німа фейк, ніхто не бодеться. Засмока ніхто не тисто.
[05:24:05] Все, треба встановлювати. Оста точно.
[05:24:07] Вибування буде з одного споту.
[05:24:10] Слухайте, а вийти, як він зараз просто починає сприйти
[05:24:13] і дає дві рандомні голови?
[05:24:15] Є вчорамерження.
[05:24:15] Так, в принципі, можливо.
[05:24:16] Так, відходить тако. Відбутає, якщо його мали побачити.
[05:24:19] Я вам побачити, йому, напевно, кінаць відтискає воду. Зодніх на нього дивиться.
[05:24:25] Дуже, дуже напрожаний момент. Вони будуть його запушувати, або фікати по бомбі. Один просто прикриває.
[05:24:30] Є дуже довго на естері з цим тягнуть. Одного вже поміти.
[05:24:34] Позодівку сприйну, і там просто два бецварянці. Таке не виграється десятий для естері.
[05:24:43] Так, тут намалювали аук. Гажуть, Керріган гол філ.
[05:24:46] Ну, до речі, а ух і оваконанні ми бачили щорапорти на таліті.
[05:24:49] Не пам'ятає наскільки він ефективним був?
[05:24:51] Не дуже.
[05:24:51] Не дуже, але був.
[05:24:53] Воловне ще, як сьогодні спрацював, ну, і ось тайм-аун.
[05:24:55] Справимо, що не за пізно у виконанні зоні,
[05:24:59] яка на джузарестна раун, на 3,500, на 4,400, як максимум для Монесії.
[05:25:03] Це не виглядає, як зброєнний раун.
[05:25:05] Адже це вже було, в певному сенсі,
[05:25:08] а Лином на Мапу Деану без речі за все буде 1,5к.
[05:25:11] Пай від Фелкенсу і справов рятувати спановища на рахунку в 8.11.
[05:25:15] Ой, халепа! Фелкенс і зоні, зокрема це, плескай вдолоні, все навагається якось підбедюрити свою команду, щось зробити, аби запрацювало те, чи працювало вчора,
[05:25:26] поки що ми бачимо окрему індивідуалку гравців, але зрештою дуже складно.
[05:25:32] Іноді, для хорошого апгрейду потрібен невеличезний бюджет, а якісний пошок. У категорії товарі для геймерів на OLX вже чекають девайси, які можна забрати заприємніші гроші. А якщо пощастить, ще й стергуватись лінку, чаті та бідтрансляцію.
[05:25:53] Шнередіглим, так-найм, ну і Віра в дайкращі, Віра просто в свій айм, як завжди, ніколи кракетово пускають вперед.
[05:26:01] Ну кому, як не йому, згідом теж пробовити зараз тумаю робити.
[05:26:05] Точа на мазорах далеко не завжди це посилало.
[05:26:07] На мазорах це антимагія була якась, але це вже вам не інший канал, слідів Менкаст, а вже в цячій не іншій гірі.
[05:26:16] Будуть пробовати зараз якусь БВ, лищати, затискати, судячи до цього, гравці команди Фелконс, Бусту, Увікмона і зараз пробують.
[05:26:23] Якісь оформити, аби ми з обомоні сідбеж, показався із кілзами, не, пустельним орлом, але наразі щось бажаючих підставитись нема.
[05:26:35] Та дуже обережно спір'ятьграють, як за свій тесайт, переважно, в першій половині вони здебільшо,
[05:26:40] ну, принаймні в багаті, в випадках, фелкенсов піймали на тому, що ті пушили. Таке зараз якогось ініціативи, якщо вона є, то, наприклад, під тисканням B мейни на збір інформації,
[05:26:50] Ну а якщо вони знають, що у соперників пістолади, просто стає підсобно, що правда, падають тут Дон, 12 на 13.
[05:26:56] Дон грає в ліну з підфіналі, в солодового команда попереду.
[05:26:59] Ну і далі ліцько бривається під своїх гранатиками.
[05:27:01] Герріган зараз критично вважливе пір, який ми з чином забрали, киозки паралеллі з іброж і бравші збачити.
[05:27:05] Вируй!
[05:27:07] Ось це поворот, ось це вже в риб на Б плен.
[05:27:10] В риб, плюс девайси, плюс бомба, плюс часики, грає на вашому бочі.
[05:27:14] Та що в мобоці поки що все створили для того, аби фелтус повернулись на цей анубіс,
[05:27:18] але щоб далі він зараз тримати широ і зонпікса.
[05:27:22] Монісі байтить пострілами земочки.
[05:27:24] Дуже важка ситуація. Ви йдете з одного напрямку, у вас просто звідусілі зараз затиснуть, із глирей, із сайту, із рапса.
[05:27:31] Ну і, суть і широ і широ, зараз тий буде ставати сітей, то є знігл.
[05:27:34] Далі кіл по широ, тим в'ятий для фалькоїв.
[05:27:38] Та це шок, це неможливо повірити.
[05:27:40] Раунд з пістолетами зачиняється 5-0.
[05:27:43] І Оскар обид тріпл-кио і в подібні раунди можуть стати гейм-ченджера.
[05:27:48] І скільки взагалі за останній час Фелконць вимірли в подібних раундів? На анубісі ми пам'ятаємо один.
[05:27:53] Проти віталітів було на 10-2,5 ліну, прием'є 2. Скільки ще буде?
[05:27:59] Як на мене найголовніший демезій потім залишався в кладчі один на один проти бонусі, він взагалі там з якимсь неймовірностям немає, розпишувався, що 2,57 і нічого більше.
[05:28:08] Зомота. Фелкон самій надіна. Такі речі щастить.
[05:28:12] Зараз не виняток. Стрільба на рівні. Це. Іноді дозволяюся такий крася вигравати.
[05:28:17] 9-10 гроші у команді спіріт. На межі.
[05:28:20] Зараз цей раунд програють рівний рагунок. А ось вже і фелкос попереду.
[05:28:24] Вибування кона. Відбувається вибування кона.
[05:28:26] Віталість це вчора робили. Запроти кіоски.
[05:28:28] Так. Меджук спитискається під ку.
[05:28:30] Кіоски. Реагує на нього. Перестріляє без особливих варіантів. Без особливих проблем.
[05:28:35] Його тю маєте зміщуватися під маєм аін.
[05:28:38] Ви знаєте, ротація були доволі довго і можна скористатися на году і просто війти в Пехочині.
[05:28:43] Це ротація.
[05:28:45] Протихле, протихле.
[05:28:47] Фелкоз чекають і чекають якісь подальші зрушення від спірів.
[05:28:51] Дон перетягується ближче до мій дод.
[05:28:53] Але там, наразі, Фелкон загалі якось свою просутність.
[05:28:56] І увагу не концентрується.
[05:28:57] Цю точку в неповністі віддають.
[05:28:58] Зараз перемибіють.
[05:28:59] Ну і мабуть вже були точки саме фокусити.
[05:29:02] Витання просто, бо вони вирішують якось застакити, щось.
[05:29:05] Ну, поки ще оцей виглядає, ніби 3B підуть.
[05:29:07] Та-та-та, 3B йдуть зараз, варці спірять, 40 секунд на тимір, розуміється,
[05:29:10] суджі щалися його, соперник виді саме сюди і в неї вгадують.
[05:29:13] І це, насправді, неймовірно складнимо зараз буде для Фелконс.
[05:29:16] Це спробувати виграся, коли всі чекають.
[05:29:19] Дим на БМН за 37 секунд, до кінця раунда, і гранати вже залітають.
[05:29:24] В спірі тут перебувають трьох. Донка, в принципі, зупиняють на розмінні, і кожен трейк Фелканс, в принципі, купився.
[05:29:30] Якщо ми можемо це зробити, ніколи є минус два, шире залишається.
[05:29:34] Ну, навіть клачим це не назвати від зобов'язаних сейву, то, отже, десять-десять. Цікавий момент.
[05:29:39] Перші половині Фелканс могли фаємати вихід на Б-4, і це далеко не завжди допомагало. Зараз, в Сфожі ситуацію опинилися спірі.
[05:29:46] Надважливий другий кіленіко, тому що тнір, який робив минус,
[05:29:50] крутився навколо купи червоних гравців, рандомний спам по тому ж ніко.
[05:29:54] Міг давати спірід шанси на те, аби це взяти.
[05:29:57] Але Кович, який цвідний шов опонент, і подарував вже овощ.
[05:30:00] Закріпив, остаточно ця раунд за командою Фелконс.
[05:30:02] По 10, далі вони змушені грати якесь еко, але авікуних їй,
[05:30:07] наврядчи все одно на такому рахунку спірідь, вже будуть форсити.
[05:30:10] Я думаю, вони спробують від пистолетів відіграти, нічого не вийде знову,
[05:30:13] Широ піде просто на сейф і потім вони будуть вже бавитися до кінця, як можуть, та там по відпісчі, по 1900-х залітає, ну, Широ не вибаве.
[05:30:22] Так, ну одну киди справжніші робіг будуть промахнутися, і то, ні, взагалі, все було б чудова бездогамна.
[05:30:27] Надо продовжують радувати нас цим аплакатами.
[05:30:31] Ну що, 10-10, і хто знає, можливо, чорівний вираний пакав форс раундозволить фелтен, що ж такі стади переможцям свого вибору, це не один раз, але, впрочав...
[05:30:39] І тірячі голови, тридцять ми те іграємо. Що саме круто. Продажає в тому же фенпі.
[05:30:44] Емоції на всі куди щаститися. Ні наша карта, ми їдемо.
[05:30:52] Ну, побачимо.
[05:30:55] Ні, на яких момент голови відбитають. Давайте відверто.
[05:30:58] Але в цілому...
[05:31:00] Ну, в цілому, що це не їхня мапа, вони йдуть 10-10.
[05:31:04] Дефолтна мотивація. Дефолтна мотивація.
[05:31:06] Спроба якось зарядити своїх тімейтів.
[05:31:09] Ну, але...
[05:31:11] Що звертся воно так.
[05:31:13] Як це широ кажуть своїй команді, це ми будемо з'ясовувати можливо просто зараз.
[05:31:16] Супер, неочевидне, для бремоги Баддя спів'ят.
[05:31:19] Авік є решта на фарміках, пістолетах і нічого більше,
[05:31:23] коли суперники просто збройні до забівних 4,
[05:31:25] яка у них Авік, на якому гремонісі,
[05:31:27] у них все є для того, аби зараз 11 брати.
[05:31:31] Але чи візьмуть?
[05:31:32] Давайте дізнаємося.
[05:31:35] Так, перевірка позиції на воді під флешко Тімейта у виконання зонтікса.
[05:31:41] Ну, звісно, основна ставка тут буде на широм.
[05:31:43] Отрез міг зберегти АВП.
[05:31:46] Перевірили воду. Там, в близьких кутах, нікого не мав.
[05:31:50] Переміщення на центр від команди спірід.
[05:31:54] Вони все ще намагаються, якби своїми зв'язками,
[05:31:57] піймати когось з команди Peltins.
[05:31:59] Але ніби не вгадують, Халтан спросувається вправильно, вонапрямку залітає якийсь просто кол від спірів, ми стакаємо АПЛМ в п'яту.
[05:32:06] Та, та, не угодали.
[05:32:11] Арена заводиться. І вона радіє тому, що спірів не вгадав.
[05:32:19] Ну, Керіга, ну респект, ну вгадав зараз, дав правильний кол.
[05:32:23] Це має буто 11 раунд, хоч хто знаю.
[05:32:26] Ні, нокітів немає, ну гранатно бритейк теж. Ще раз зі своєму фанатів навіть не піде туди.
[05:32:31] Немо все. Намагаємось про все випадок, зараз позаргументовувати чому це немає вигратись.
[05:32:37] Та, бо відбуватись я можу пучив.
[05:32:40] Та, на цьому менеджері так точно.
[05:32:42] Ну і вони навіть не насуваються. Вони на екзити переважні більшості випадків хочуть зіграти,
[05:32:47] або, знаєш, наприкінці таймору вірватись, щось когось забайтити можливо би відбомби відлечили все одно змусити як відкупувати,
[05:32:55] Тому що, насправді, економіка Фелконс злітає просто до МФБС.
[05:32:59] У них зараз там 5-6 тисяч декіль гратів, у них буде їх ще більше.
[05:33:03] Ну, її просто розійшли з 5-5, ось вам і Counter-Strike.
[05:33:07] А пів фінал, мейджер, паніда, по-новий, десять іравців,
[05:33:11] уживає на рахунку 10-10.
[05:33:13] Гер'ян, Best in Game League of Ever.
[05:33:16] Ну, це ми побачимо на поточному мажорі.
[05:33:19] Я думаю, фолона на це.
[05:33:21] Я відповідаю, їм ще думка.
[05:33:27] Ну, будь-якому разі, мотивація просто має злядати у Керігана.
[05:33:31] Знову таке цей му, багато хто його, наприкінці відтинку фейзар, те, що вже списував, типу Керігани, Злож, Кук,
[05:33:37] ті всі речі, які ми полюбляють закидати в обмовному сегменті фанатів Counter-Strike'у.
[05:33:42] Ну, і зараз він буде з цією командою пробувати довести, що ні, жодному разі.
[05:33:46] І ось цей раунд так само, не величкий, але прояв цього.
[05:33:48] Відальні ситуації. Колдабра, він виграли б у попереду, все круто. Зараз ще переграти 12-10 і ви вже, ну, на фінчній премій, про нині двома поїнти в цьому пікфіналі на анубісі у Фелкнс може бути.
[05:34:01] Попишемо побережно підгранати Фелкнс від Таскаєвцентр. Ну, неразомпешкою, Меджик з нього заспонують, в речі, зомпешкою теж.
[05:34:09] Доволі, на 10-11 після, думаю, з ГДЕ, караунда від спілі, бачите, саме таке. Расташування.
[05:34:15] Але, але...
[05:34:18] Так, приходить в моносі, другий смол. Дуже впереж на справі не ставляться. Тобто якийсь, прям, швидких вривів, ось як монди колись полюбляли. Знай, щоб швидов'яноста, просто в п'ятьох запушити дамам, ми на такому майже не бачимо.
[05:34:29] Дуже такі точечні...
[05:34:31] Моменти, коли ти можеш дозволити за собі на хвилині 20, наприклад, вийти. А на б, через мені, все дуже поступова робиться. Ну і не так багато гранатжу залишається в захисту.
[05:34:40] На певно, на цей розрахунок Фелкенс.
[05:34:42] І ось зараз на 44-40 секундів вони відправляються на мік.
[05:34:47] І куди вони з нього вирювляють ось в чому питання?
[05:34:50] Куди вони підуть? Водеціну пастку?
[05:34:53] Чи все ж таке? Ой, а там Двічка дуже підпушує.
[05:34:56] Двічка дуже підпушує.
[05:34:57] Зараз Кніко розвертає.
[05:34:58] Забирає Донка!
[05:35:00] Ні, далі МПХ працює тільки деми!
[05:35:02] Зу Тоннік забол!
[05:35:05] Розвертається Дончик. Зайшу. Зараз Майм...
[05:35:07] Ніка пушити АМА.
[05:35:09] Майджець просто стрібає на монасті. Ігох заложається в 20-20 пану. 12-12. І ніби перетискання Донка на воді не спрацювало, однак я вже добре спрацювали захисники спірі.
[05:35:22] Просто нагодували тні разом пешкою, одного забрав, двох просадив, найвизнаніший баді-шутер. Це не зонтік, просто міг праців, я не знаю. П'ятку цілика і все готово вбивав.
[05:35:35] Цей «майджекс», який стрібає, і все це раунди з ампешками.
[05:35:40] Зараз «Байна» багато краще в спірі, два калащі.
[05:35:44] Павіць, ну не так добре, все йде, насправді, за цей тисай, так це було в попередніх матчах.
[05:35:49] Інших супернів – Віталій, Тінаві, наприклад.
[05:35:52] Підполили, підполили фелконць, і дуже цікаво, що і куди в нас вирали цей матч?
[05:35:59] По такій рівній грі, може, вортаємо, подивимося.
[05:36:02] Або як вчора, по 13 дунайти, ті ось ця серія, де Фанкус бродовжиться.
[05:36:08] Ні, ну заїхав, заїхав з Лондекс.
[05:36:10] Під початковий демочко, трій вніс мір.
[05:36:13] Ча максимально намагалися, несправді уникнути цього фельду.
[05:36:17] Спрацювалися дуже повільно.
[05:36:19] Однак що, доно спрацювало.
[05:36:20] Чого ж.
[05:36:21] Або два раунди поспоміти, бо інше, або ми подивимось.
[05:36:25] Обертаємо, хто знає, куди вони нас завитуть.
[05:36:28] Ого! Рекорди поб'ють вчора зі своїй спірід.
[05:36:33] Ну, вчора, 99 раундів зіграли та...
[05:36:36] Хантастика, просто.
[05:36:38] Ну, але поки рано.
[05:36:40] Давайте глянемо, чим це раунд. Завершиться.
[05:36:42] Для спірід загалом ситуація не змінюється. У них далеко не всіх є гроші.
[05:36:47] Ну, донк майже на фулзе купився. Меджикс на фул.
[05:36:50] Тобто теоретично, якось фелкоць можуть прийнені піднапружити, якщо ви виграють.
[05:36:55] Мам по большому сейті, а не фоки, ні робити чор.
[05:36:59] На жирокому. Тоді як?
[05:37:02] Хоча б вонось зміг розмінятися.
[05:37:04] Лам був в тому, щоб з Динацька.
[05:37:06] І воно графтів спірит.
[05:37:07] І якщо віддеться якась зона, то відтискається інше.
[05:37:10] По перейнєму раунжі.
[05:37:11] Донпушив до своду.
[05:37:12] Зараз Меджас просто займає для себе поін.
[05:37:14] А латьна бамейник.
[05:37:15] Це розуміє, але дружі крокує з бомбою.
[05:37:19] Та, наме.
[05:37:20] Ні, ні, ні.
[05:37:21] Бомбою.
[05:37:22] Ви в домотку в себе питай другий!
[05:37:24] Питай нема!
[05:37:25] Ви заткнувось!
[05:37:26] Заткнувся зараз!
[05:37:27] Найкращий гемлідер в історії Люкса!
[05:37:29] Уф!
[05:37:31] Трифтри!
[05:37:33] 36 секунд!
[05:37:34] Треба обрати для себе якісь напрямок!
[05:37:36] Це буде А!
[05:37:37] Вихід на зонті, кисав!
[05:37:38] По передньому рамі з кільодом!
[05:37:39] Вінус лада!
[05:37:40] А зараз відправляється на Ц!
[05:37:42] Не відкривається бодус!
[05:37:43] Промахується доволі часто!
[05:37:45] До речі протягом цього пік-фіналу!
[05:37:47] Він не гучає!
[05:37:49] Ні. Та враження, що до цього не притаманна для нього історія,
[05:37:54] попри його позитивну статистику і знову монісі прийбою, зонті,
[05:37:56] а злегкістю перестрілля. Зе творює дуже складну ситуацію.
[05:37:59] Зараз для Керігана та Нікою треба знову на індивідації пробувати,
[05:38:02] якось зонтік за тут знаходити. Бомба в смоку, вони встановлюватись,
[05:38:05] зонтік в някого руху взагалі не починає, грає собір фасивно,
[05:38:08] чекає тріку, вони просто будуть зараз виватись в камеру,
[05:38:10] і все тоді цей смок завершиться.
[05:38:12] Ну що, класика, два втри на вибухівці, а по спілі зможеться жабельно, а по флэнканць вийдуть до 12 разів. Керіган Камеру просто відеї. Він зараз тусується на КТ, його тимей сейвиться на мені. Залишається дві флешки, залишається дим. Двіфті, дві ноти, п'ять кілсфойків на ніге, відкидається сползто і виграє в нуду.
[05:38:29] Однак далі Ого Трейдер, Керіган, Клати один проти двох, відкривається з віснімки.
[05:38:33] Керіган – бомба!
[05:38:34] Бо Шира просто від віснімку.
[05:38:35] Керіган, розумієш, що треба жити бомба девице.
[05:38:37] Керіган!
[05:38:38] Гарабян!
[05:38:39] Програє Боль!
[05:38:40] Шират!
[05:38:41] Шират, все ж таки виростріляє.
[05:38:43] І ось такі секунди дають і буде бомби.
[05:38:47] 12-15 Теха, Керіган.
[05:38:49] Але, але, можливо розгубися в моменті, що це почав стріляти.
[05:38:53] Ну просто, і Керіган намагався його на це забачити, але мені, здається, не усідомо збекінця, що він все ж таки спустив.
[05:39:00] Ніякого звуку Широ не дав, ніби пострілу не було, він просто намертво став чекати про піку Керігана, і він просто намагався вже впевнено добисти цю історію.
[05:39:10] Керіган все майстерно зробив і при цьому вартив, значить, як він ідальне працівав по голові Донка.
[05:39:15] Ви бачиш, Широс робив постріл, але Керіган банальний навсю на це відреагувати і не відкриватися.
[05:39:22] НТХ, Керіган, м'ю та НТХ.
[05:39:24] Нічого страшного, в обохівка була встановлена.
[05:39:27] Ви просуваємося далі, авік відсутні.
[05:39:29] Ви бачиш, Широс 3000, вона в мисну вирішила відмовитися.
[05:39:35] Це дійшово, інакше оп'яснення зайти важко.
[05:39:39] Як за таких фінансів не вдоватись до стимперських винтів?
[05:39:42] Напевно, треба було хоми дроплоти. Неважливо. 12-17 і зараз дуже щільне розташування 3-2.
[05:39:49] Ніхо!
[05:39:50] Їко закувався зараз біля мейна, перестердляв зотківся на широкому. Ну, все, чотири фраги до overtime'ів.
[05:39:56] І зробити тільки до цього п'ятий.
[05:39:58] Десь, можливо, зачалитися грацем Феликон. Змусити пошопроватися спірід і вже звідти побіг широ.
[05:40:03] Навремку А.
[05:40:04] Бук і що Фрегк може до 2-2. Молодичі, забрай медикса, падає Дон! П'ять проти двох!
[05:40:10] Перша ж багато цьоготній фіналу не відводить.
[05:40:15] Ми кажемо, пані та панове, одне хп не продовжуємо це речення.
[05:40:19] Фраг пошире на трейді і пір плачує один проти чотирьо.
[05:40:24] Є міка, він просто відповідає за воду, закон, ні розуміє.
[05:40:28] І всі навколо розуміються і плачуємо майже на виграти.
[05:40:31] Зальше такі за багато хп, за багато хп у Фелкен, звісно,
[05:40:35] Звісно, Монесі ставить крапку в цьому основному часу.
[05:40:39] Пані Тапанове, це Овертайма.
[05:40:44] Найс, Ніко, найс, Самовін, відкрив цей раунд своїм мінусом.
[05:40:49] Знайшовте долинусне ентри, яке він запустило вже не впинний процес.
[05:40:54] Далі, те, що ми вашому процесу зараз на екранах, і ми на фердші жма офіція омачуємося,
[05:40:59] дивимося тоді от кові раунди. Просто фантастик.
[05:41:02] А могли б можливо дивитися навіть за перемогу Фелтназ, щоб Керріган дотягнув.
[05:41:07] Однак це все залишається в історії, залишається в минулому.
[05:41:09] Все розпочинається в чистого.
[05:41:11] Аркуша, як разу стрибає на воду, розстрілює першу, а діка на нього не реагують.
[05:41:15] Водичі, че правда, да я триваю, додавить пододку, двох відключаю, перш.
[05:41:18] Водичі, як він відстрілявся далі, просто відкривається на кончик, правда, промахнувся поширо.
[05:41:23] Нір вигрешною доль про Керріган, а те це вже знаходиться на Б.
[05:41:25] Боже, настільки теплого цей раунд відрізняється від всього, що ми бачили протягом основного часу.
[05:41:30] Хвилена, 28, це вже ситуація 2-2. Монесі завіком намагається прийти на допомогу цей миті-мейт і поставити банальну пачку.
[05:41:38] І його може теоретично перекупити зонтіг. Смока на КТ не бачу, його немає. Ось зараз ти приїхай.
[05:41:44] Вже відбуванесив, він його прокинул, молік. У галере, я би не було спокусу до узкових, зонтіг, смолік, сайт.
[05:41:50] Ну і, молись, мені здається, стільки зерваво сейвового граючка, якогось хаєшки можлива, або щось такшов цього.
[05:41:55] І побачив опонента, знаєте, він прострібно, ну і буде пленити бомбу, так, аби це не вдалося якось заспамити, або ж зруйнувати.
[05:42:03] Нір на помині ось цих геймченджер насправді та, поки Зодікс відвертає на себе увагу і просто живе в куті.
[05:42:09] Нір, ти з Ниспамена, Зодікс за потрібно забрати тір вже відкривай, бо збередо Модис відтигає, він дошаду до свого суперника.
[05:42:15] Тесис просто запіларом тнір, відриловився, і Таша здає перехід на викид, що 13-12.
[05:42:22] Найлеші клажня Тесису, зараз жодного тиску просто чистку в голову.
[05:42:27] Апоненти, це раунд для фальконів, бо не забирають тренакцяти.
[05:42:32] Ну, а на першому раунді.
[05:42:34] Добре, так.
[05:42:37] На такому тунейку на справді Палків сходили протягом поточного раунда,
[05:42:41] але й вдалося, вдалося отримати переблаго.
[05:42:44] Нам в раунті показували попку Донка, я навіть не одразу зрозумів, що Монесій проти міки його забрати, вже такі побежаться у колекторі.
[05:42:50] Тобто насправді, в такі интересові ситуації дати ще й дабл і ще й то жити майже до самого завершення, ну це строн.
[05:43:00] Загадаю, що система в нас 10 тисяч на овертайма.
[05:43:04] Це означає, що спірід, котрі втратили всіх граців попередньому раунду, можуть залишатися вже браками.
[05:43:11] Устаннямо, якщо і зараз, якщо і зараз на виграють раун, то бо не засейблять.
[05:43:16] Вонже, Falcon's Edge вирішили пришвити, що до сьогодні зараз вони роблять ультрашільний розкіт на пленті.
[05:43:21] Все, молікат, три молікат, два смохи.
[05:43:23] Залітає сюди, не дозволяє, що спір'ят найбідти, коли бомб бомб вже встановлюється.
[05:43:27] І перший демоч вноситься по тніру.
[05:43:29] Бомб, ясбін, пленто, то далі рітей 5-5.
[05:43:31] Вау! Баніського селі, контресрекусь. Це так спрацювано.
[05:43:34] Спішли до плента Ніко.
[05:43:36] Вже, елдак. Залишається далі разом.
[05:43:38] Сімейта Малепада. Візьметься далі.
[05:43:40] Тіхнік! Забирає внову!
[05:43:42] І це один з три. Для снайпера команди з Біря Чиро.
[05:43:45] Ну і виграти таке з таким девайсом невідно склад.
[05:43:50] Публіка починає валати. І ніби ще раз треба було відходити на сейф.
[05:43:54] Він цього не зробив! 2-900-3-300!
[05:43:58] Всередньо на рахунках графтів команди Spirits.
[05:44:01] Вал, на скільки по темпу відрізняється акцій у вертайму від достохного часу.
[05:44:06] Спочатку першого мараунду Spirits чвидко вривалося на воду.
[05:44:09] Далі Пелкенс вирішили доволі темпу повіти.
[05:44:12] І все це дало і перебах.
[05:44:17] Передивлюються цей тіль, про Кельс 22.
[05:44:20] Між жунаві та Фейс.
[05:44:21] І Керіган, який законув два останні раунди, супер швидкі ври від виста,
[05:44:26] преговом, що ти суперник, і це спрацювало так, як і мало, абсолютно.
[05:44:29] Не були готові такі граціонаві, і зараз фірісні тести були готові.
[05:44:32] Просто роскіт, все істінка смоків, бо ми поставили далі робіт, що хочете, ми вас пересталяємо.
[05:44:38] Що зараз ново, як є ж пресків риб на Б готується, випускають моросі.
[05:44:42] Він пошу, як свого ентри.
[05:44:44] Він просто є своєю біну, спереджиться, теж розриває тарапці.
[05:44:47] Що правді, МПшка вічура може спрятувати 10 хлопців Керігана.
[05:44:51] Той починає просто кайдень до жира,
[05:44:52] попліптиш у птименті, якусь підвіснувся, на це свято життя розкривається смолк.
[05:44:56] В тніра всього лише 10 хлопців на зовність відкривається з конектора, це мометрів 3.
[05:45:00] Далі відкридає хаєшку на денце, ця хаєшка майже не вносить деми.
[05:45:04] Монесі знаю, що конекторі хтось згє, в рівнем часом підшира.
[05:45:07] Він забирає Керіга на флайді, спірі, трактом виходить, перевагутся 3-2, 3-2-2!
[05:45:13] 2-2, споклягет на Киїн, ну все, кон просто відбігає, перегрубовується зі своїм тіп-адмейтом, настільки величезний коло зараз не робить.
[05:45:23] Ну і зонтік 100 хп, закон вони можливо будуть далі переживати. Ну все, купу часу з гайли, вони вже практично обидва тут.
[05:45:31] Нірмідл заград загалі йде грати, він дробить це на воду.
[05:45:35] Він перехопить, якщо вони підуть.
[05:45:37] Що зараз будуть робити фелконць?
[05:45:39] Порівається, просто чекаю.
[05:45:41] Спірідно справді теж. Він по-мабіл в них набагато.
[05:45:44] І зонці відхолодуть.
[05:45:45] Вони перетягуються.
[05:45:47] О! Зута, це чудові шанси для Фелкенс!
[05:45:50] Як сказав колись Арсеній Триноженко, а чого ви не знаєте, що робити в своїй ситуації, після трейду вам треба просто почекати?
[05:45:58] І суперники все зроблять для вас!
[05:46:01] Фейк по бомбі! Нікав, певнися, що на помені нікого нема, так про всякий випад, і встановлює її безпечно.
[05:46:07] І тільки ну зараз, піріздрозуміло, що їм потрібно грати в рітейт пенс і тіп, і всього лише з одним смаком.
[05:46:13] Які шахи на нові сіфані та панове фелконз захолдили, бомбу встановили, Монесі енгл контролює, але хриви, деючий шанс своєму опоненту Зонківцу Ітніру в РМ Кубруке.
[05:46:26] У них є перевага по кефе, і яка чотка Зонківца дарить ір з десяткою має залишатися ніж чим.
[05:46:36] Нір, просто викори зі шмоха, пале від Монесі, це 15-12.
[05:46:40] При поспільного овертаєма у виконанні Кирігана, ось заради, ну, як Кирігана і компанії, звісно, ось заради чого підписували Фіна Андерсен і сюди у фейлкер,
[05:46:49] для того, щоб він в подібних складних моментах міг керувати команду, зберігаючи свій спокій, лоднокровність, ну, і, звісно, нестандарті креативних мисленнях.
[05:47:00] Адже, знову підкреслимо ті раунди, що кол'як з фейлкерів, тут на овертаємах, відрізняючися у ті, як того, що ми бачили на основний час.
[05:47:09] Та, і я певнений, що до цього не ймовірно важко присосуватися,
[05:47:12] коли ти грав просто повний обся хранлюв з обсямінчого гру в мільйон разів по-вільнішу,
[05:47:17] і тебе просто змушують купу собі зайвим, домотно шифровувати, зокрема, в такій ситуації Баба.
[05:47:23] Хаєшка на степс, втилюто, не працює ніколи там немає.
[05:47:27] Зараз спірі, вататися, будуть пробувати, дивувати суперника, тесес накиди.
[05:47:32] Зараз мука на мене не було, спокуси його проривати, але Зотик ще до його розкрутя, вже побіг.
[05:47:37] Ну, і все, визідає, ніби буде вриф на Апленд, від команди Сфілі.
[05:47:42] Ну, все, це все граєте добре. 23 на 15.
[05:47:45] Верші половині, за свій захис багато фраїв, він збіг нарукуєте, коли на 9, продовжують спір'ять маренувати команду Фелгенс.
[05:47:55] Однак, здебільшого вже готові.
[05:47:57] І, напевно, маєш як спросуватися куди з центром, ну, і свій щільний розків робити на Апленд.
[05:48:02] Монес, звісно, вимушив на це реагувати.
[05:48:04] Мабуть перевірити. Мене, якся, він навіть тримав його під контролем, але виграти плюсові.
[05:48:09] Дуэлі все ж таки не видалось і спір'ять заходить на А4 в 3.
[05:48:14] Хає від Тесися. Ну трішечки демоджу подонку дає, але цього за мало падає Керіган. К'ёскі розвинюється.
[05:48:20] Тесис та К'ёскі. Зараз 2 проти 3. Хає на пілар. Непогане поширо. Мінус 30. Хепе.
[05:48:27] Ну і Молік йому чи закидають. Тебе Тесис забрал 2-2. Але Донг тут як тут. Робить Джес і хечок.
[05:48:33] Має крутитися, але має бути одразу розмін. Навіть до цього не довели, донстрій фолків. Практично солон забовить зараз раунд спірі, тож його тіли і виявляється найважливішими.
[05:48:42] Звісно, полотна вага дозрочніше, якщо б ніга зміг впоратися з центром, сожди гіперстріляти в межі, щоб допомогти своїй команді, однак вже маємо, що маємо. Навіть попри початкові проблеми.
[05:48:51] Проблеми фалканців були не так тоді далеко від перемоги, один-два кладчі беруться.
[05:48:56] Ну і світаймал профисовий зоніх. Зараз цікаво, що за напад він взагалі нічого Керігану не радив, адже те сайт, це доінболь.
[05:49:05] Сторона Керігана та і там він, здебільшого генерую свої ідеї, а ось за захист він може щось нашифрувати.
[05:49:12] Тричі, не тільки зонік і не тільки Керіган, нікого знову став секонд-колором і теж пропонує багато ідеї,
[05:49:18] Як сам він зазначив, за часів кадеції Кіксана, вкотролом,
[05:49:21] був інший стайл колекту, він не міг пропонувати багато ідей.
[05:49:24] Тож, наскільки я розумію, Кіксан просто наваливав базу, знаєш,
[05:49:27] постійно там, на було, куди втрутитися, ось Керіген спирає думки
[05:49:31] і відштовхують від цього плюралізма, так би молити, приймається спільне рішення.
[05:49:37] За те, це ідеально має працювати цей місті дитин,
[05:49:39] який усь тем дитин пропонує, що мови китерсерні дитин,
[05:49:42] Тимаєш чимись довага, тому звісно цього варту було чікуло,
[05:49:44] але тепер ви грайте від того, що пропонує суперник.
[05:49:47] І ось тут, по-ній здається, якраз не зне якусь пазу, як може зробити цей зонік, зайвим не буде.
[05:49:54] Продовжують? Продовжують. У нас зараз укріплює ботип Б,
[05:49:58] в градці команди Фелкнс.
[05:49:59] Заразі там тріка градців Б реагуває.
[05:50:01] Кіровське херіган дуже страждали. Зараз і ніко тут на допомогі.
[05:50:04] Ну і поки що позиція бомба не тякає, що ніби не дарма там стоять,
[05:50:07] Я думаю, ми прекрасно розуміємо, як швидко, на гнубі все може змінитися.
[05:50:13] Поки що, що має здивувати спірі?
[05:50:16] Це Монисі, котрий з завіком спостерігає за мене.
[05:50:19] Якщо одному якийсь контактний прохід наприклад, він зомніх відносно легко дати фраг.
[05:50:23] Натомість зараз працюють по іншому напрямку спірі, ти вже відгоняє ком,
[05:50:28] недоволі щільними гранатами, параллельно вже підходять,
[05:50:30] відгоняєнки, осуки, да я він у ж два.
[05:50:32] Фраг по Меджигсу, Фраг по Донку. Далі відрозліщу, правда, такі ріозопиняють.
[05:50:36] Натомість розмілюстрів, готова для фензенці, чудово угоди.
[05:50:39] Пілвічіро трішки вирівнює ситуацію. Ніка вирішив, що пожити всмог для нього буде зайвом.
[05:50:43] Заштиті перевага біого колектива. Ну і суперники залишається 44 секунди.
[05:50:48] Два проти трьох. Тнір та Широ.
[05:50:51] Проти Монесі, Ніко та Керіга не лишаються за 30 секундами часу.
[05:50:57] Монесі за віком грає в мийній на А.
[05:51:01] Поки виглядає ніби, до нього мається зараз ігра цей кінь спіріць.
[05:51:04] Ви того, що знайде зараз Широ, цей хіомоніст і щоб підчитати хіом,
[05:51:08] знаходить ж два два в нас образу на сервері.
[05:51:11] Як же вміють спіріць, ось так повіль награти в меншості ловити суперників на помилках.
[05:51:18] Який план у Фелкенс?
[05:51:20] Ніга просто пустають на центр, а сам фін киде на воду.
[05:51:23] Кодерць постерігається Широ, ну і для нього це здебільшово має бути легкий фраг,
[05:51:26] Керіган відкравиться на широкому і ніхто знову в клачі. Один проти двох суперників.
[05:51:31] Іде, що правда смітай. На нього, як побачимо, увагу не звертають.
[05:51:34] Так, а бчо не можна?
[05:51:36] Ще на нього відреагувати знову НТ.
[05:51:39] Але другий поспіль. Спірів боруть собі. Таймаут від зоніка не спрацював.
[05:51:43] Єдине, що змогли вилучити на ФЛТ, це переваги.
[05:51:47] Тобто вони догравали більшості, але не дограли.
[05:51:49] Майже все було зроблено вже і зроблено лейтній ідеально.
[05:51:53] Не провалився керіген, даблокіл, давкіоски, Ніхо підстрахував, вони все вгадали, все реалізували,
[05:52:00] але моніці просто мабуть ці прочитанства тайміги, коли можна очікувати широ саме в камері.
[05:52:09] Шановні цікаво, все складається.
[05:52:11] О, і зараз час ініціювати агресивну воду від Фейл.
[05:52:15] Таке від спірів ми бачили на першому раунді овертаймів.
[05:52:18] Ніхо бачив.
[05:52:19] Та ладно, ніка! Ну, дев'ять кп, він залишає сир, а лише залишає нін. Ну, мов на батька. Мов на людину,
[05:52:28] котре дуже хоче вийду в фідал Мейджера, але іноді це працює проти тебе.
[05:52:33] Ну і теж в економічну пастку залувачно потрапляють фелканс.
[05:52:37] Зливається зараз девайс. Підпочинійко не спрацював. Далі МП7 для Керіга на дігал.
[05:52:43] Те це це, який вже був вивилений, який вже поспраждав, виглядає це, якщо чесно, не надо,
[05:52:46] Проспективно, для команди Фелкоці, а поки треба справді демонструвати дива на сервері,
[05:52:52] але чи вийде, а вже подивимося ще одну серію обертемів.
[05:52:55] Будемо зараз дізнавати, і спірються дуже близько до Аплен.
[05:52:59] Ви, Дягладим, захисника, із моків не залишається.
[05:53:04] 52 секунди і Фелкенс потрібна якось тогравати з майже впосутністю гранат.
[05:53:10] Не вгадують. Можливо, кіл потнірує, якщо буде.
[05:53:14] Ну можливо, вводовий гідж.
[05:53:17] Бурить про найм'єнтву, а везі вже пішов.
[05:53:20] Ну че тут тезис боже тробити? У нього двигал.
[05:53:22] О, сте!
[05:53:23] Хіджот! Друга не буде. Раскайти ле вводоволі.
[05:53:26] Швидко. Керіган. Мпсомий.
[05:53:29] І, конечно, до Міну, 49. Талактори.
[05:53:32] Тобі, з Керігану байду, що на цей. Так, вривається.
[05:53:34] Бачить все мінусує. Далі. Бачу бакітру другу.
[05:53:36] Грався. А на керігану керіває, просто вов.
[05:53:38] Бриває, вов.
[05:53:40] Зотіх на 6 до 19 хп, його просто йдуть пушити разом, зотіх сломається за віцемку, це має бути кінець, це має бути кінець!
[05:53:47] Яки вважно!
[05:53:48] Каспочистанців 14, виграють Фелген дуже.
[05:53:51] Нортовий раунд у фіфтенку, отримують перемови на своєму виборі на мапі Деанубіс.
[05:53:56] Такий доклювали цього дракуана на мапі Анубіс, Фалькони і Тфпер.
[05:54:02] Саме вони в одній мапі відграють фіналу мейджеровки, але це був їхній вибір, зіграний настільки важко.
[05:54:10] Тим не менше, влаште який позитивний заряд зараз у команді «Пелчо», всі на «Поспішка», всі на «Хайфі», то ти злипокри те, що прогривали.
[05:54:17] Ну і бенгер, бенгер мапа.
[05:54:21] Ну, тут не має бути легких мап несправні, коли у вас така афіша.
[05:54:25] Якщо це не має шуря про те аврори, то все тут має даватися командам доволі важко.
[05:54:31] Ну і статком повірити, чи, наприклад, друга мапа, за кінчівці, за тими срахунками, маля 13.6.
[05:54:37] Це ж таки з дебільшого, команди в нас дуже близького рівня, ну і подорували нам справжне шоу.
[05:54:42] Снова таки, з перемогу, до речі, відсотик перемог на overtime,
[05:54:47] саме з порахи Дамкеріга, напрям цю тє возбріс на якій з захвату X7, воно щось таке стало.
[05:54:54] Ну мені, деяко, це і мало відбуватись, приходив саме цього гравця, всі ми прекрасно пам'ятаємо те,
[05:54:59] що зазвичай в команді FaceTime, overtime, це збивала їхня територія,
[05:55:02] і ще ти якось їм давав шанс туди пройти, або віддавав камбек, все.
[05:55:06] Ви там просто бушанців зливчують, тому що ось цей дядько знає, як це робити.
[05:55:10] В нього є цей досвід, і він його завжди несе з собою, де ви не були.
[05:55:14] І Фелкенс роблять це знову. Перевертають завершені грив, і виходять вперед.
[05:55:21] Справді дуже запекло Берельбан. Справді Фелкенс за каденцію.
[05:55:25] Керіга не відрізняються від того, що ми бачили минулого капітана в Кіксана.
[05:55:30] Зараз обертаємо цей їхня територія.
[05:55:32] Натомість і Анубис, попри добрі результати в рамках Кельнов «Спірід», «Спірід» –
[05:55:37] дві перемоги та все, що залишається куронечкою від Фелкенс.
[05:55:40] І ось, як цікаво, складається обставини.
[05:55:42] Самі гравців Фелкенс не хотіло Анубис на града.
[05:55:45] Зоні каже, ні, в нас він добре вдається на прагах.
[05:55:48] Ми будемо його майнити, ми будемо його фікати.
[05:55:50] І поки що ставка працюється, референсуючи до хейтерів зоніка.
[05:55:54] І двічі поспілі, в таким важливих матчах против «Італіці»,
[05:55:58] проти спіліт, а Нобес саме за фальконом.
[05:56:01] Що стало секретом? Такої сильні мати вам просто зараз
[05:56:04] розклювити в нашу лайфстуді.
[05:56:28] Ти король три, будуть п'ять, спет, чіп, бет, гінг, спет, гінг, ти король.
[05:56:49] Повертаємося у лайфстудію і другий півфінал, поки не розчаровує ось це та сама гідна боротьба на першій мапі,
[05:56:57] Де без овартамів, ми просто не розходимося, однак здається, що для Фелконс це нові судно став доволі складним.
[05:57:04] Керіган продовжує ставити антирекорди, але команда все одно продовжує вигравати свої мапи.
[05:57:11] Все і бати, що іншого будемо зараз овратити з нашими прекрасними експертами, які не сумнівалися.
[05:57:16] Фелконс, вам так кажуть слово.
[05:57:19] Сидей, сидей, сидей, придігд.
[05:57:21] Десправді, Керіган знову перевершив себе, у нього середній рейтинг на турнірі 0-7, тут він зіграв 0-6 рейтинг, але все одно мапу його команда.
[05:57:31] Виграла, тому він не дармав все-таки доєдна все до Фелконз.
[05:57:35] Також, мені здається, цей фактор не передбачуваності Керігана, допомагає команді.
[05:57:40] Тому що в першій половині у нього всіло три фраги за захист, два з яких він робив з авп.
[05:57:46] В одному раунді він на виході в плен зробив дабелкіл.
[05:57:49] Прочитати, що Керіган візьме авік, зроби з нього дабелкіл взагалі неможливо.
[05:57:54] Прочитати, що Керіган буде колити плюс дабелю раунди на овертайнах, просто бігали по плентан і вони в три рази поспіль виграли, теж неможливо.
[05:58:03] І мені здається, оце є фактор, дуже сильно переважає тому, що Керіган не аїмом, не статистикою, а розумом, не передбачуваностю, неординарністю своїх мовів.
[05:58:13] Він майже ще один в двавий, або в 100 раунді відваліх увагу на себе з МПХ.
[05:58:18] Тим паче, коли в тебе 4 виконавця, факту всі в команді просто стріляють.
[05:58:23] І тут навіть ділене в Монесі, а ніх ликія соків про яких постійно говорять.
[05:58:29] Тут більше справа, знаєте, у тезисі, який дуже багато моментів граю в своїй команде.
[05:58:36] не тільки як опорника, як гравець Клачів, в першу чергу мені здається багато моментів,
[05:58:42] де він догравався в своїх зонах.
[05:58:45] І в моментах, де потрібно було команді якось рефрешнутись, якось знову зробити економику,
[05:58:53] в саме в катичних моментах Тезис дуже сильно вмикається, ось один з них, до речі, і допомагав Палконц.
[05:59:02] Просто повертатись.
[05:59:03] Ми бачимо, що Falconz не мали нагоди вигравати пістелетки і продовжувати серію.
[05:59:10] Вони вигравали лише пістелетку і антифорсований раунд.
[05:59:13] Після того, спірід постійно повертались в рахунку, і це було дуже вочерезно проблемом.
[05:59:17] Те, що спірід початкові своїх гімплани, що закваршу щось з другу сторону,
[05:59:22] нібито і реалізовувало, тобто як тільки вони виходили на гарний бай,
[05:59:25] але далі, мені здається, якраз таке вміння керігана підлаштуватись, щось змінити,
[05:59:34] переналаштувати свої парні так, ну, пари, так би мовити, під плентами, якось зіграти по-іншому.
[05:59:43] Саме це вміння давало Falcons необхідність і можливість, точніше можливість знову підлаштуватись,
[05:59:50] і грати всій кутрострайк знову, повертазити цю архунку і навіть перележати команду спір'ять.
[05:59:55] Правильно, Канти Дмітів на додаткових, звісно, це територія м'естера Керігана.
[06:00:01] І тут зміну темпів, зміна якихось, знаєте, патерні вгри,
[06:00:07] бо на кардинально змінює картину.
[06:00:09] Ми побачили те, що спір'ять і межіск з його досвідом не готові були так швидко підлаштовуватися.
[06:00:16] Керіган дивував цим темпом. Керіган давав прострю своїм радцям і ми побачили, що якщо четвірка буде так далі стріляти, то він може давати відсіч будь-яко будь-який ситуацій.
[06:00:28] Наступна мета вигати мафос нуль п'ять рейтингів для Керігана. Паравірка. Паравірка для Керігана.
[06:00:33] Диви, який вацем види проблеми, що він реально дропає нуль п'ять рейтингів за прохіджену фіналу.
[06:00:39] Я не розумію, про що ми говоримо. Але в тебе чотири таких вакунацій, тобі не треба взагалі стріляти.
[06:00:45] Та і всі ми були біжтості кілів.
[06:01:15] Коли потрібно було вмикати, з керівом вмикався, при чому багато моментів саме критичних він дотаскав і намагався дотаскати до своїх команди.
[06:01:24] Тому тут критики про те, що він там набував погано. Я не присваю йому, тому що в багатьох моментах він жертвував собою.
[06:01:34] Тут до речі мені призатягнути.
[06:01:36] Так, влаш, але Анлакій Тайминг, то він вже вприняв рішення, шпікав на широкому, і там в цей тайминг нір сполився, що він не дефе і я пісня повазила.
[06:01:47] Головне, кого мені здається, Кер'ян зараз витягує, це якогось зумовною кьоски, як здаєш черта стабакірки.
[06:01:53] І дає йому якось додатково впевнення з фрамкохтеї системи, якою він приносить для команди.
[06:01:58] Це сумарно працює, у нього реально зараз чотири ті пана, цієї мапі, відстрілялися по 20 кілів кожен.
[06:02:05] У нас зазвичай буває там таби якийсь хайлайтер, він залезає на територію 20-25, у нього якесь там помічник ще на пару кілів відстає.
[06:02:12] А тут вся команда, який один організм дуже певно постріляла всі. І там де вимкався ніколи, вимкався тезис, де не вимкався тезис, там вимкався Киос,
[06:02:19] і там і Монесі був, все це працювало, і дійсно до Керіна якомусь сенсі декорат просто не доходило навіть.
[06:02:25] Мені подобається спостерігати за такими фелконцями, вони мені нагадують старих фейзів, ще коли вони справді могли всіх дивувати, грати в плейо в стадіях.
[06:02:36] Зараз якась схожа аура, ніхорніше грав Фейзи, Керіган, мені знаєш, що їм звичну грати, вони розуміють, що треба робити, від чого чекати один від одного, і це допомагає.
[06:02:47] Причому цей паттер, він прослідковується всю плевстадію, в кожній грі у Фелконус дуже серйозно суперники,
[06:02:54] в кожній грі от така стласія, 13-10, 13-12, гой далки, хтось там працює, у когось не летить, ми і у підсумку все-таки Фелконс перемогли на першій.
[06:03:04] Далі мене бентежить друга мапа, тому що там мені здається цієї магії вже не вистачить.
[06:03:09] Добре мафама, зараз добираємося, поки нам показує статистику команди спірі,
[06:03:13] то вось найкращий, до речі, і стрілець, і по факту, це Шойру 27,
[06:03:17] на 17, 2, там йде, до речі, донг.
[06:03:20] Цілому команда насталяла наче непогано і нормально,
[06:03:23] вони першими навіть взяли 12-ий поєн,
[06:03:26] але до тюгнути це ж на вертаймах не змогли.
[06:03:28] Знову про це відзачали наші коментатори,
[06:03:30] якісь такий шупер швидкий, нерандомний, звісно,
[06:03:35] Але зараз енергійний беруть темп Фелконз, мені здається, знову ж таки посвятковувалися це ще від Керігана до тих самих позівків,
[06:03:42] який ти згадуєш, що з Робсом 23 рік, і ось внощує прийшло в цю команду.
[06:03:46] І це працює. Те працює. Ось вона статистика чудово, чудово, як організм, як налагоджений можливо, механізм працює.
[06:03:55] П'ятірка Фелконз, навіть коли у КЕП панел, тих хоча, до речі, звинніть увагу на позицію каста, у нього 80%,
[06:04:02] Він постійно розміннює, ну, рехле, зносить АДР, кидає флешки, дає імпакт в раунда.
[06:04:07] Він вдвічі.
[06:04:08] Ну, в 80 це непогане каст, просто буде умолисі менше.
[06:04:11] І це липретомо, що по факту зараз з Керіганом вони або проходять свій класний медовий період,
[06:04:18] або насправді це ще далеко не вершина того,
[06:04:21] що може бути в рамках Керігани команди Falcon,
[06:04:24] свій оціним віпіцієї мафи Керіган.
[06:04:32] Від супер Анубісе і такої цікавої першої мапи Віпі Керігана пора перехоти до другої мапи, цього разу вже вибір команди спіріт в цьому другому півфіналі на сьогодні.
[06:05:02] Давайте думати про міраж. Давайте думати, що шанси є до команди Falconz.
[06:05:06] За останніх там всі матчі у нас статистика навпаки дуже зеркальна.
[06:05:10] Тепер уже перва, дуже сильно набойться команди Spirit, а от у Falconz дві перемоги, якщо і не путаю.
[06:05:16] П'ять поразок за останній час і система керяна можливо тут таки дай збій.
[06:05:21] Ми пам'ятаємо, де завжди за останній час якраз Донг, Широ, дуже гарно набирають оберти і тнір і хайлайти.
[06:05:27] Теж вчора ж не дуже важко забути, яким вони пробилися у цей другий півфінал.
[06:05:31] У спів'язь ми і здається, знаєш так, хвилля ми йде цей міраш, коли тільки доєднався Донку, у них там був ста висотковий вінрейд, краще міра в світі, потім всі навчили їх там контрити, і вони чима подесь нам на 4-5 залишали.
[06:05:43] Зараз знову зміна ростру, зміна капітана, доєднався тнір, і знову міраш, що у них став одним самих топових.
[06:05:50] Що робити феликон з для перемоги, мені, здається, треба цей тумблер ще сильніше викручувати, ще більше креативи, ще більше свободи.
[06:05:59] Можливо просто бігати, намагатись фальціг зіграти зараз проти команди спів'єдна міражі,
[06:06:05] тому що структурно зламати команду спів'єд чисто тактиками якимось буде максимально сладно.
[06:06:11] Я не думаю, що буде складно, якщо чесно, в цілому, якщо подивитись по тим двум матчам останньо між спів'єд та фалканць,
[06:06:20] в обидвах матча грали, це і самый міраж. А треба розуміти, що у фалканць це другий пік по факту їхма пулі.
[06:06:26] Тобто це їх одна з маймав, так, статистика доволі погана останнім часом,
[06:06:31] але потрібно розуміти, що у спірі тоді така суперкласна статистика,
[06:06:36] але там сопротивники не найвищого рівня,
[06:06:39] з того, що вони відігровували різні стадії цього межу.
[06:06:42] В цілому ще, що потрібно відмітати.
[06:06:45] В минулих матчах, де спірі розмазали на міражі Falcon 13.7 і 13.4,
[06:06:50] відміщались доволі суттєво зонтікс та тнір, тобто опорні ролі постійно.
[06:06:55] І у Фалконс є така історія, що вони ходили і намагались бити в опорні ролі.
[06:07:00] Що зонті, що тнір не допускали взагалі заходів, постійно робили мультікили і не давали Фалконс зіграти свої ідеї.
[06:07:08] Сьогодні, ми бачимо, по-перше, по цьому турніру я відмічав минулія на літоці, та що у тніра не дуже йде гра.
[06:07:13] 0-90 рейтингу, в опорника, коли ти перемагаєш майже кожен матч, це дуже мало, ти не капітан,
[06:07:19] і ти гравець, який до цього по сезону доволі не погано бив рейтинг.
[06:07:23] Тому для міража можливо і для спіріт на мірежі можливо це буде проблемою, а плент якраз такий, який охороняє тнір, і в цілому можливо фелкен спідлиштується під це.
[06:07:35] Ну і зонтікс, ми побачуєте, що на анубісі в нього також були величезні проблеми проти тесиса, проти ніколи яких би його вскривав просто без шансів.
[06:07:43] Тому історія щось без, що за плентом точкові виходи вони можуть спрацювати у керівни, якщо він прийде до цієї схеми використовування свого складу.
[06:07:52] тому проблеми є, проблеми вони доволі суттєві, тому що на міражі, я от по сезону пам'ятаю, постійно, ну, мені так здалось, я не перев'явся статистично зараз,
[06:08:01] бо сканала кожну мапу, але мені здалось, що на міражі дуже сильно від ніра багато чого залишать.
[06:08:08] Це гравець, який постійно намагається, щоб хати яму, а пси, здонку в парі відіграє, то під коном, з ним парою, то під яму, то під пси.
[06:08:18] і постійно десь намагається класно так от рухатись, рухати мапу, знаходити інформацію і так далі.
[06:08:23] І якщо у нього не йде гра, то команді дуже тяжко, дуже тяжко знаходити інформацію,
[06:08:28] знаходити інформацію позитивно, тому що, що таке знаходити інформацію?
[06:08:31] Тому що піти в яму, знайти тіпа, і тут питання, веделка така.
[06:08:35] Ти або його перестерляєш і знайдеш простір, або він тебе вб'є і простір буде у нього.
[06:08:39] Тому якщо цього опорника, які шукають інформацію, дуже планують справи,
[06:08:43] то цей пошук може дати воно в цьому сопернику.
[06:08:49] Тому в цілому є проблеми у спірі, точно.
[06:08:54] І тут питання, чи Falcon збережуть той фаєрпаур,
[06:08:58] який був на анувісі, якщо збережуть, то мені здається,
[06:09:01] це буде доволі легкі 2-0 навіть, я б так сказав.
[06:09:05] Можливо, ми не побачимо такої близької агри,
[06:09:07] або не збережуть фаєрпаур, що ми неодноразово спостерігали за Falcon,
[06:09:13] що там може випадати. Спочатку Ніку 30 дії на наступній п'ять умовно, так?
[06:09:18] П'ять же роль зайнято, це керіган, тому треба б чотири, або шість і му набити.
[06:09:23] А загалом, якщо казати про статистику, у спірі дуже серйозно переважає сторона саме захисту.
[06:09:29] Я бачу, що 60% раундів захистів вони виграють, але тут вони починають за напад свою мапу,
[06:09:36] тому не зрозуміло, наскільки це буде впливати.
[06:09:39] Я б сказав, що після вчорачній заробу з джиту, у них в цілому обидві сторони, готові непогано.
[06:09:44] І подивити всі три мапи в цьому півфіналі, я думаю, нам не завадить,
[06:09:50] тому буду все-таки віддавати перевагу команді спірідної режі.
[06:09:53] Ну, у нас з того ісотки виглядали непогано, плюс на варто забувати, я думаю, що і снейперів,
[06:09:58] бо ми якось так поки що говорили дуже багато про опорній ролі, а Широма знаймної режі дуже непогано грає.
[06:10:03] Монесі може дуже ультраперфоменстаж видати на ці мапи, якщо, звісно, все складеться.
[06:10:08] Тому ці ролі на центрі, особливо за атаку, будуть під питанням.
[06:10:12] Особливо, я знаю, що якщо говорити про сторону, така завдам діфансу потенційну атаку, то у Фалканці,
[06:10:16] якщо брати з іншого боку, то у них якби хромає більше атака під храмою, а за діфансом теж почувається себе непогано.
[06:10:24] Тому питання так вже це є перші половини, екстратонуються міспірити, як підстріляються по факту Фалканці.
[06:10:29] Дуже, дуже для нас актуальне.
[06:10:31] За статистику, якщо у нас тут серйозна студія, ми повиннісся затимувати і придіжджати шансів більшого команди спірі.
[06:10:40] Тут мабуть, це статистика на суперфлувала, коли такого рівня гравці і після першої мапи, але якщо відштовхуватися якогось показників, то тут спірід виграють і ми їдемо на третю.
[06:10:50] Тобто це офіційний фінальний придіг. Їдемо на третю. Шані, відповідай, не їдемо, не їдемо.
[06:10:57] Зондікс 05, приймає статистику Керігану.
[06:11:00] Керіган, чоти ви тоді, щоб статистіцію вона виграли?
[06:11:03] До побачення, до дому, з жабою своєю підправляється.
[06:11:07] Жаба в болото.
[06:11:09] Фізична картка, Катка 24 від правдбанку Тевізи.
[06:11:12] Це абсолютно, Мастхев у твоєму гамансі.
[06:11:15] Крутий дизайн таку поперва. Заході правдбанку 24 та замовляє її просто зараз у пару кліків.
[06:11:21] А я хочу замовити знову ж таки наших прекрасних гарячих спітмілах комататорів Зландсес Арене.
[06:11:27] Дякувати наші лейстудії, хочеться, звісно, аби придіг чайні втілився в життя і справді жаба відправилися на волоту, але і з Федором важко поспоречати.
[06:11:36] Все таки статистично, все спонукрає на зготовочний міраш, як мінімум, буде дуже непростим для Фелкець.
[06:11:41] Але все йде до того, що у нас, ну, три напрошуються на такі вивісти, на такому майчі, під фіналм-мейджору.
[06:11:47] Особливо враховуючи перші майчі Кілювик-Верто, не справі якоїсь втєви конкуренції.
[06:11:51] Тут хочеться подивитись просто все, що можна, і не можна з точки зору саме з місту грізь.
[06:11:56] Розуміло, що до команд можна ставитися, я покажучий, по-різному в нашому випускі супер однозначно,
[06:12:02] але саме з точки зору КС-у вони на висоті.
[06:12:06] Є дуже цікава динаміка для спір'ят на полочному турнірі в рамках 4 міражі.
[06:12:11] Вони вигравали 13-1, після цього 13-3, після цього 16-13 і після цього 25-22.
[06:12:21] Топто! Топто! Або зараз ми побачимо неї за Пекліжі, овертаємо в історії на Міражі, або, можливо, щось зміниться і Фелкенс зможуть знайти свою игру.
[06:12:31] Ходля, натомість за останній час на Міражі не радує. Про все це нашу лейвськурі, я вже пошкалкувалася.
[06:12:37] В рамках піфт-фінальних протистоян, в рамках настільки за Пекло і боротьби, неймейджера, статистика – це друга рядна.
[06:12:44] Найголовніше – це відчуття гравці.
[06:12:46] Отже, зараз за декілька секунд ми зануваємося на другу мапу, де Міраш, подіваємося, вона буде ще піль за Пеклою, сподіває, що ви кайкуєте так само, яка йкуємо ми.
[06:12:56] Мафавіраш стартує, просто зараз вибір, команди спір'ят. Поїхали, чи вдасться Керігану з новищі з вигадати і опонитись на крокопередо опонента.
[06:13:06] Пісно ладки стартує, спір'ят розпочинають, вататі фелкн збудуть відповідно захищатися, дитівські ті, маємо найбір в руках ТСС, і можливо це стане підсумку ключовим.
[06:13:16] Фактор.
[06:13:18] Ту же обережна спірі д розпочинають, як не очікувано та що вони не роблять і дівчинокову вриєву.
[06:13:25] Знову очимись це навіть нагадує початок на анубісі до речі.
[06:13:30] Спірі та на початку раунду ми дошили якісь спод-гранатами, самі виходили на інші.
[06:13:35] Тут разом розпочинається викид на обмониці, ну його проходять вдалі.
[06:13:38] Новолізмок ніколи вдалі відповідає поширюю. Та сентується на центр.
[06:13:42] Хорожий та повідповідь, поки що є розуміння щоджангел і вікно вже під контролом загалом та команди
[06:13:49] О, ні, віко!
[06:13:51] Добиває Захіонське зараз, Донка падає, зонць Керіган розчахляє і свого юспа далі проти Меджикса
[06:13:57] Ти ставиш, вважав це пістолетка за командою Пелко, за тимось!
[06:14:02] Старая добра зв'язка старі добрі тімейти, Керіган та Нікол обидва дали по дабл кіло
[06:14:08] Ну і, слухайте, до пістолегтав раунд на спіріт підійшли креативно, слід відтати їм належне.
[06:14:14] Розігровали фейк в риф на ай, навіть змогли вскрити конектор.
[06:14:18] Самі виходило к протолежному напрямку однак через те, що февдис не стояли, а вика вони рухалися мапу через те,
[06:14:24] яку відповідальність дзяв на себе ніколи все це спрацювало.
[06:14:28] Керіга дорозводить своїми руками і, звісно, намагається привернути увагу арени до себе.
[06:14:34] Один ноль, ну і, як на очікувано, ека раунд від спіріт.
[06:14:38] Пістолетка, зазвичай її певна доля лотери, і в цьому присутні донкшись супер, зареагував.
[06:14:44] Ось закотив супер невдоволений всему погаму, але Кріткал Плеер, саме мій стар Керіган, дробить вже свій дабл, але їм один з лідерів.
[06:14:54] Тут дуже цікавий момент. Фелканс настільки впевнені, що це буде ека від спірів, чому не сіграє з Юспом.
[06:15:00] Тут на другому раунді, так, звісно, що бає так.
[06:15:03] Тут просто питання в тому, що якщо б це був форс, то були питання.
[06:15:06] Знайшто, де б виходити з відповідь, що довні я помер,
[06:15:09] але зараз він з цим пістолетом може, насправді, відбіду там.
[06:15:13] Дати просто один, два, три, та поприпустимо
[06:15:15] зробити додатковий грошей і далі вже займатися відпрацьовувати цікава ідея.
[06:15:19] Так, саме тому він буде перший контакт ловити, вже готові вистрибувати спірі,
[06:15:24] повністю є плюс триста. Далі нікого, то сприємонесі, да, волків, київ.
[06:15:28] Добре, цей випадок з Охерігом ставить крафту 2-0. Раундський поєму, Монесі плюс 600 доларів, а БП точно буде з'являтися. Ну і, у Фаукон все. Супер.
[06:15:38] Людина трішечки переплутала, він напевно думав, що зараз це біцухамер буде, знаєш, показував, що і міцухи, а тут раунд там, якісь матч.
[06:15:48] 2-0, 2-0.
[06:15:50] Та, не знаю, просто Афкас одає зараз донки, якби всі питання.
[06:15:54] Він мішу зробить? Та ні, які все команди спірять.
[06:15:57] Зараз, можливо, ми вже побачимо якісь прояви життя.
[06:16:00] Тільки один кіл на команду від Міра Реша по нулях.
[06:16:04] І зараз мали спіряти прагнути це знине.
[06:16:10] Так, накидає кілоцький гранат.
[06:16:12] Одразу не всігають, он, до речі, зайнято.
[06:16:14] Бокс.
[06:16:16] Не скарнуєте ми.
[06:16:17] Ось це смакінно.
[06:16:18] Не спечненько було, коли кілоцька так нашортуєш.
[06:16:20] Ну так, але, скажімо, уявити, що просто рандомний хет і музеї додоб стався Counter-Strike.
[06:16:26] На Керігані тримається захист Б-бази, але на міцди більшого фелкона Байдену.
[06:16:31] Закілки на початку разу щепив Матушію, але в цілому готові.
[06:16:33] Це і спот, фелкон, дітавати.
[06:16:35] На Керіган приходить Декільський, Хаєшка на Мінус 25 на Меджиксан Вандер.
[06:16:40] Бустик.
[06:16:41] Бустик зараз Керіхський.
[06:16:43] Ну і, мабуть, найближча опція стати його жертвуються Меджикс,
[06:16:47] якщо він, звісно, сам цей буст, це раніше не законтрить.
[06:16:51] Поки що абсолютно жодного прояву оп, Смачоку, конектор залиців, додихає.
[06:16:56] Ну дуже малово на Меджексу зносить, не надто прицільно.
[06:16:59] Меджекс, бус, не чи перезвілля, розійшовийся, але ніхто спогну до працювання.
[06:17:03] Дезез допомію і майчий зараз широ не засправити двох а тім-тє одного,
[06:17:08] Тезез його забрав, два-чотири, тнір та зонтікс, ну і чотирка равсів, її головна баракуда.
[06:17:14] Керіга не пробачає.
[06:17:17] Ну дуже розкішна комбіна, а була продемонстрована фелкенсами.
[06:17:21] Поки Шорт відвертав увагу, і здавалося б не дуже, вдало стрілявся спір, і ти забули пробка «Нектор».
[06:17:27] Не перевували якраз так і два захисники.
[06:17:30] Отже, рахунок стає 3-0, і поки що успіху немає, подивіться, ну, хоча б на стату, в зонтікса Меджикса і Донка по ноль кілів.
[06:17:40] Та поки все литичка рибер.
[06:17:42] Ну, на старті. На старті я не думаю, що ми маємо предсоказати, як претенденцію Касту, вісотково далі триватиме, все ж таки пістолетна серія, і рахунок тримінця – дуже стандартна історія.
[06:17:50] Але тут принаймні жиму перші дивайсні.
[06:17:53] Телекон спокій, що виприміннюють певнені спокій,
[06:17:55] що завжди на крок попереду і одразу спонукають брати та іма ось філі,
[06:17:59] тому що вони розуміють поки що вони взагалі не мають відчутчя на міражі принаймні першому дивайсні.
[06:18:04] Мені дуже цікаве, яким чином готувався зонік до цього міражу,
[06:18:09] адже на стільки багато в тебе інформації,
[06:18:12] та зіграні четверні додаткові проти джиту,
[06:18:15] До того рахунок проти на інзі 16-13.
[06:18:18] До того, на 13-13-1.
[06:18:21] Тобто підсумку важко мені порахувати під 100 раундів, знаєш, на віражі.
[06:18:26] Мені ось цікаво чи дивиться, він все це сам.
[06:18:31] Чи в нього є найромережа, то отри він просто це скармле.
[06:18:35] Так, так. Тактики в якихсь цю ж тих інтелектах, де своєї команди бере.
[06:18:41] Ну, поки стуки по столу, тільки бачимо і ті інсфірі.
[06:18:44] Що нові найгостріші відчуття від ківербатвів разом зі спотрим показу Беткінг.
[06:18:47] Беткінг, ти, король у команді спір'ят, дуже посередні закуп, але пістолети, які можуть здивувати, звісно, що є дватикнайний, дігл і калаш, рокай дотикса, це небезпечна зброя широ.
[06:18:59] Поки що нічого не купує, спри цілом, звісно, на якомога швидше, поява в нього в руках снеперської гвинтівки.
[06:19:06] Ну, зараз просто спроби з пістолетами заїхати на Б-пленд.
[06:19:10] Точа, правда, і два захисники разом за ВП, і як ми бачимо Кіоски, неподаліг перебуває, він такий не пів позиції та на віконці,
[06:19:18] владе Рум, відносно швидко може пройти на холтуті Мейтам, ну і знову, Керріган Зони це Дима.
[06:19:24] Тут відтискання ями відбувається, на ближніх кутах нікого нема, сперед забили поки що на ідею ВБ виходити, потисувалися на Андері.
[06:19:34] Ну дуже, насправді, це схоже на темп матчу проти джиту, де в нападі сперед.
[06:19:38] Ти й на анубісті схоже теж, чогось терпу вони не полювляють пропонувати, повіднодоволі команда.
[06:19:46] Та дуже тихо.
[06:19:48] Зараз рухаються по мапі, себе не проявляють передали Калашу.
[06:19:52] Донку будуть намагати цейштики з аркунок, якого індивидуалі мейстерності першли все.
[06:19:56] Біжто втіся в цьому раміді.
[06:19:58] Чи вийде, давайте дивитися, тут поки ще один Керіган.
[06:20:00] Ну і звісно, йому буде з країни проставо перше хитчот.
[06:20:03] Містер Фінандерсон вже ставить, далі Зонка не перестілюйте,
[06:20:06] але Керіган заборає Зонка, як тобі таке відпиші?
[06:20:09] Керіган далі! Керіган!
[06:20:11] Ейса! Ейса, йому давайте!
[06:20:14] Ні, не буде, але Широсін не менш.
[06:20:17] Зараз один з проти всіх і тесен закриває цей раунд.
[06:20:20] Питання дофін, а взагалі які?
[06:20:22] Уйлю, уйлю, уйлю, уйлю, швидка допомога, допомога програти цей міраш, влітає зараз на спірі та ми.
[06:20:31] Керіган, Інда Хаос, Керіган, Інда Капеджал.
[06:20:34] Ось він, зі своїм квадрокілобит, та й мало траптом залітає від зоніка.
[06:20:39] Цікаво, насправді ставка спірі майже спрацювала,
[06:20:42] але вони змусили Керіган, викинутих зі своїх гранатів.
[06:20:45] Вони змусили Монесі відійти на А зі своїм ОВП,
[06:20:49] хоча на самому початку він порахував якраз такі на холпі.
[06:20:52] В Керіга неї все одно з усиль кепітана Фіна Андерсена Вистичова для того, щоб прийняти.
[06:20:57] Почав завдання мінімум спіліти все ж таки вихинули, вони встановили випоківку.
[06:21:03] Цветка нове мусила виїжджати і коли ти дивися, що Керіга на один проти всіх грецьів спілі,
[06:21:08] це одно найвідсилатиме вони дуже небезпечні.
[06:21:10] Думали, що для нього проти нім.
[06:21:13] Дуже жорско, дуже класно, дуже заряджені Керіги.
[06:21:18] Хочо, раз, потім перевіз.
[06:21:20] Ну, наприклад, вийбить, але все одно.
[06:21:23] За контролу, якбище Ейса ванув.
[06:21:25] Так, питання.
[06:21:30] Дякуємо, дякуємо, Керіган!
[06:21:34] Вся ревна, я його зараз підтримую.
[06:21:36] Будь-то, сказав, не кікає Керігана.
[06:21:39] Та ніби, поки все гуд.
[06:21:44] Керігод!
[06:21:45] Технічну павза.
[06:21:50] Сподіваємося дуже-дуже, тривало, дякуємо дуже наше сподівання, биправдені, 4-0, початок перспективно.
[06:21:58] Знаєш, типо, 4-0 нічого не йде ножкою по компулябс, аби подихать як продпіджету.
[06:22:05] Так, до речі, за спір'ят тягнеться, ось таке амплуа, команди, кодра, якщо його програє, то якісно, зрозуміли, технічні таймаути виникають.
[06:22:13] Звісно, це всього лише збив обставин, але англо подібне.
[06:22:17] Керіган вісім на один. Просто кадри вісім.
[06:22:20] Зараз 9-0 вісім рейтинг в останні 3 вісім.
[06:22:22] І воно хіомпайдюже на це.
[06:22:23] Попускає піко зараз на центр.
[06:22:24] Тож починає полувати.
[06:22:26] Ростапсмоки відкидає хаєшку.
[06:22:28] Від оста багато демеджа таву.
[06:22:29] Вона вносить і помеджахсу, і подонку.
[06:22:32] Тим не менш.
[06:22:33] Всі градиці команди сперед все ще живі.
[06:22:35] На сервері просувається мідлом.
[06:22:37] Підлом все не тікає на скліт на А, адже на Б нікого не має, Нір сидить в пелесі і чекає своє зоряного шансу.
[06:22:43] Тріка гравців і якраз подвійний сетап з Ніко і Теса.
[06:22:46] Все відповідає за те, аби теоретично відбити клон, але Бон вже проденатрав хачот.
[06:22:50] Далі монесі Бонка не прежі з обавній, то мінус один ніко не переградеться на Зончиксах. Росмін 3-3.
[06:22:56] Ну, цікаво, доволі нервово. Зараз відчуття, нікро відіграв, нір мутися під пелоси.
[06:23:01] Десь тут не було рік, має бути закосник, можнася відвернутися. Так, нір, до речі, на нього не відкрився теж.
[06:23:06] Джангл контролює кіоски. Тобто з канегдера просто так не вийти.
[06:23:09] В однак, спір'я з їхньої точки зорожчику, по часу вони подивилися на Андр. Там нікого немає.
[06:23:15] Не зочетав присутність Лірка Ротот. Тенір вже зробив кіл. Під це команда спір'я трухається на В.
[06:23:23] Там досі сидить тільки Керіган, він взагалі непохитний у своїх переміщеннях по мапі Кіоски на тупоті.
[06:23:29] І по ньому мало бути інфас, тнір, пробить перший контакт.
[06:23:32] Купо, уваги на себе, на справді тягне, і Керіган починає переміщуватись, але далеко.
[06:23:39] Він читає, він читає, він читає! Він чує зуперників! Він просто кувається наєтверді!
[06:23:43] 20 секунд до кінця! Керіган, це може будет візоряний час і причинадити його, його буде доволі важко.
[06:23:48] Шира, просто чекає пленду та Керіган продав, вже чекає! Рожстрілі отому суперники!
[06:23:53] Бачив, згодній казавки, НТП! Так стрільби забракла! Стрільби забракла! Керіган, Ленте, Люте!
[06:23:59] НТ, НТ, Керіган, Найстрай, просто на досвіді переміщувати, сильно не став суперник на тупоті.
[06:24:06] Дає ж, другий кіл мало часу, хілищся, живеш, все, ран в кишені, але тут не виходить.
[06:24:12] Перший для сирів, все ж таки розмачили, знову волу нещувного на старті нема.
[06:24:16] Але Керіган, але чеклу, не зміщуємо все до стаємнього!
[06:24:21] Інна, ну бісь, він має западякну шкладю!
[06:24:23] Трішки не вистачило, один в один, він залишався проти широк.
[06:24:26] І зараз в 12, в 12-10 секунд м'якого було, нам ситуація складна.
[06:24:32] Але Керіган, респект.
[06:24:33] Розпочинається новий раунд.
[06:24:34] Монусі контролює пелоси.
[06:24:36] Суди просувається зонтікс.
[06:24:38] Ну і для зонтіксу зрозуміло, нещодавік може бути.
[06:24:40] Цікаво, як само він відкриватиметься.
[06:24:43] По грошах дуже не просто.
[06:24:45] Для команди Фелконз, якщо вони тут не будуть погривати, ой, мінус, далі розбін позитивний для тим спірів, не працює взагалі.
[06:24:51] Тобто зараз напалися від відповідно команди Фелконз,
[06:24:54] ну і більше звісно змушує всіх перетягуватися на плент, але бомба щось тим поспішає взагалі виходить.
[06:25:01] Ну, все ще купа часу, все ще можна другох хвилю гранат відкинути Керіген.
[06:25:06] Зараз жалівну тренжу з Б-планта, розстріляв, Донкер! Керіген, Донкер, розстріляв!
[06:25:10] Включи правдакнір, підключився, Кіосків потрібно зори змінювати, Кіосуке все ж таки трейдеться.
[06:25:14] Це момент дійсно. Два проти двох. Ніка починає пікати.
[06:25:17] Стерси влучає по голові Меджикса, однак той.
[06:25:20] Розриває, як Ніка так і Кіосків. Червовий раунд спірит. Терс зачиняють.
[06:25:26] Ну, Керіган Содоніця, ти виприяв вивків, знайшов, дар шанси. Далі Кіосків. Два в два її.
[06:25:32] Блові чуття, що зі Стерсу забирать два годин, як і вже її розкручується.
[06:25:37] Тут, ну амлакі, вони не вгадали, просто пішли ніби дійку голови Сезинадська, а тут переїхав, що відбувається не дуже часто.
[06:25:45] Да, ну, плюсними щастилося і в тому плані, що саме за спірід був перший мінус, там напевалися, і далі кожен дрейвін просто працює тобі в мінус.
[06:25:54] Останній гроші, на спірід нагода зрівняти рахунок, тут нападі на имбас, міщий макер. Ну, покажуть на мінус два.
[06:26:01] Від Мадрикса нічого особливого, шанси все, що залишається навіть на цей раунд, тезис без армору і працює просто на тіглю.
[06:26:09] Звісно, шанси є, загаду на бай, не звемо їх аж надто високим, не звемо точно переважаючими, не в порівнянні з тим спірів, але завжди на індивдалку покластися можна, якщо рамко брокне, якщо залетить, чому б власне і ні.
[06:26:24] Але Базабе спробував Бузу Керіга, який на МП Сьомі з моліком в руках буде зараз виконуватись.
[06:26:32] Ну і Смока закинув, далі флеш латик, все, вихід прийшов.
[06:26:36] Керіган просто намагатиметься жити якомога довше. Там контакт в МІДЛІ, Медік забирав Жаківський.
[06:26:42] Керіган поки що просто на обек сайті намагається максимально запонити опонент, а Жюро власне не забрав.
[06:26:47] Анато багато метожки, нато багато точок, за ких його атакували.
[06:26:51] Дуже важко щось тут діти. Ну, звіка, Монесі ніколи не здається, має вже насив вирішати, хоча з ним щобовку. Ну, раун не візьмеш, так.
[06:26:58] Та сей-сей втрибота і Монесі ніга тут відверто не вгадали. Ну, і Мальті Фєгостю Люркас працював і сам Керіган.
[06:27:04] Ну що він міг зробити? Хива відкинути молік наприклад, а він думав, якому таймінгу його дати, став за бексай,
[06:27:11] Однак було вже забізно. Промахується Монеси.
[06:27:14] Монеси – це в звичайних умовах.
[06:27:16] Тобто, фрагн у нього дуже легкий, тут тесеса роздаривається.
[06:27:19] Тут у нього не було армори.
[06:27:21] Задовжують намагався сейвати.
[06:27:23] Однак відправляються за Ніка.
[06:27:24] Спірі серйозно на основу.
[06:27:26] І зараз вибати, почав один з двох девайсів.
[06:27:28] І може пощастити.
[06:27:29] Вони можуть, якби динамію два.
[06:27:31] Монесі тридять.
[06:27:32] Ну і далі Ніка.
[06:27:33] Звідалі Ніка падає від епесьому.
[06:27:35] Максимально привадливий сценарій для спір'ят. Вони не залишаються. Житих 4. Далі на Фелкенс чекає Екка.
[06:27:44] Все це перспективно для спір'ят.
[06:27:48] Там. Будемо чекати рахунку 4-4 тепер.
[06:27:51] Хоча здавалися для Фелкенсу. Старку краще не вигадаєш. Опоненту одразу ж о-о-в-ту-є-ця.
[06:27:58] Ну і так. Фарсило до кінця. Зараз по одинокі пістолет. Ну, 4 дігли.
[06:28:02] Все одно, десь якось прокнути це може на кілька війни сівтериотично.
[06:28:06] Ну але 4-4, я думаю, від того рахунку ми нікуди не втикчемо.
[06:28:11] А знахи життя зараз лє від спірів Киоскєм.
[06:28:14] Крутиль, Фрак, коли ти бачиш дігли в руках таких виконавців,
[06:28:18] як Фаелкон ставу, я вийти, що зараз дігли не тапне,
[06:28:21] або то від Тесеса чи то від Дніко, від кого завгодно.
[06:28:24] Бажко, виявити такий сценарій, отже Киоскє ховається.
[06:28:29] Ну, викні сперед продовжують чекати.
[06:28:31] Ну, слухайте, так багато фелкнів ж раундів з пістолами ви вигравали.
[06:28:34] Якби, фантазія може розігратися і можна не шогрувати сценарій.
[06:28:38] Що зараз Кіосків вийде, там, на другу, в молоду.
[06:28:40] Кіпродовжить жити тут саме.
[06:28:42] А фіріка тим часом тисне на шор.
[06:28:44] Зодніх зрозумієх, хто ж над може.
[06:28:45] Будь-то, а я йому саме забракла.
[06:28:46] Може, у кого ти б читай.
[06:28:47] Другу не читай.
[06:28:48] Воно ж і відкривається.
[06:28:49] Зодніх задобувається.
[06:28:50] Чотири в два, Тезис просто носиться, десь там, давай, саме відбувайся, не подалі. Тезис відбирає кезорокшоп. Бо бухівка, бо бухівка, брукахчира.
[06:28:56] І Шира все ж таки працює, тим часом, Рожпіка в Киосській, Ось вона, перебага команди Фелкенс. Втрачена. Ні, ні б стріляється з Монесії. Підсутність Армора дає про себе знати нікого. Клаче один проти двох.
[06:29:08] Нужна вона табадера пішов тесес, не очікуючи звісто суперника, але ось те, що робили майстерно Фелкостан Убіс і зробити паузу десь.
[06:29:17] Воно могло б спрацювати звісно тут у плюс. Так чи інакше, без арморів жоди гривець Фелкостан.
[06:29:22] Так, і тупочих 10 нір ніко має чекати, можливо, вийде в нього ще щось з цього гульчувати.
[06:29:29] Ти діранець забирає, але все інформація на руках тут буде дуже складно і звісно таке не пробачає. Так, 4-4, але НТ, трьох вибезей.
[06:29:36] Ух!
[06:29:38] Мені б по одному почали грати Фелкенс.
[06:29:40] Перевага б не була суттєва.
[06:29:42] Перевага була серйозна.
[06:29:46] Але, звісно, можна дивитися з негативною зочкізору,
[06:29:48] що ми прогавили більшість.
[06:29:50] Можна дивитися з позитивною,
[06:29:52] щоб ми зробили все, що могли,
[06:29:54] просто не дограли.
[06:29:56] Момент. Дяче трим.
[06:29:58] А потім ваше чотири.
[06:30:00] Буде як подивитися.
[06:30:02] Ну і тір, продовжу зарізати сампасовим рахунок.
[06:30:04] Зарівняються.
[06:30:08] Така іронічна поспішка від Ніко.
[06:30:10] Ну або, чесам багато чого не чекав.
[06:30:12] Якби тні рази брав поки інвестори,
[06:30:14] бо один в один, мені здається,
[06:30:16] ковач міг би і принести позитив своїй команді.
[06:30:18] Зараз, бай.
[06:30:19] Не дуже багато гранат одразу відзначаємо в команді Фелконсу.
[06:30:22] У них немає дип'ю скітів.
[06:30:23] Треба похвадати, сперва, за все на те,
[06:30:25] щоб ви зможете знищити опонентів до завершення.
[06:30:30] Геравду, ну або ж не дати їм проїтиву штампів обхідку.
[06:30:33] одне нічого не змінює, але так, якщо це буде справа ретейку,
[06:30:36] я думаю, на нього Феликонць особливо не йти йому ті.
[06:30:42] Та, нема хітів, бракує гранат, навіть попри, яка в попередньому раунді чимось довелося пожертвувати.
[06:30:50] Ну, сперед свій, один зе улюблений храундів зі сплітом на базу бембру,
[06:30:54] фігруючим станом, на зараз ніка дуже непогано пікається,
[06:30:57] Знаходиш лише про обласку в цьому смоті.
[06:31:01] І з молотикі донка.
[06:31:02] Зі статойом 3 на 8 він відправляє в Таверду.
[06:31:05] І дим часом других били гранат.
[06:31:07] Залітає халфав, зміщується сюди під басклев.
[06:31:09] В дані в тому як відпрацюють опорники.
[06:31:11] І Керіган, поки що не працює, як власний кіоскі.
[06:31:13] Обидво опорника падають без кілою для спірів цетло-лота угода.
[06:31:18] Чому равтрм-кір грати почав?
[06:31:20] Ось у чому запитання?
[06:31:21] 12 на 5 бігає. Двого раці Фелкон знище.
[06:31:25] І це, мабуть, та ситуація про яку ми казали,
[06:31:28] кітів нема, чи вартує, зараз взагалі йти на цей рейтейк, ніби чекає ладору,
[06:31:33] але Меджек зокривачує щось знищують ТССР,
[06:31:36] та на цьому мабуть вже все, чи шо, ні.
[06:31:40] Ано, ні, ні, не, сейф тут.
[06:31:41] Ну і так, звичайше.
[06:31:42] Найдуть добрі девайси, несправді, щоб вийти і гем бути.
[06:31:45] Амініційно подивився.
[06:31:46] Так.
[06:31:47] Будь-це аплет, чи можна було в таке уявити, але проблема в тому,
[06:31:51] що обидва опорники на бед не відзначилися келами.
[06:31:55] Це було найголовніше, далатне, червоний тір зараз просто діку розриває,
[06:32:00] вигуває з нього девайс чи виживає 12 на 5.
[06:32:03] Ви речі, саме тнір, можна сказати, автор успіху.
[06:32:06] Мабо деміраш проти на інзі, якщо я не помиляюся,
[06:32:11] коли саме він на рахунку 10, 12, 12,
[06:32:15] Завнає головніше, коли спірець можли поїти на додаткові.
[06:32:21] Його обстата, звісно, не вражає протягом останніх трьох місяців.
[06:32:26] Однак, важливо, за скільки впливові раунди він бере,
[06:32:29] і треба зазначити, що команда він допомагає.
[06:32:33] Ще один, ще один наразі раунд для команди спірець.
[06:32:39] Як наслідок, ще один. Та й мають від команди Falcon,
[06:32:42] Перевертають спірити міраш, які вони вибрали на свою користь.
[06:32:46] Тож будемо стострігати, що нас чекає далі.
[06:32:50] Ну, окільки Катяковича там?
[06:32:52] Абуть, поки, принемні, не булося.
[06:32:54] Ну, а ми з Натерпінем чекаємо вже наступного раунду цього міражу.
[06:33:00] Цепальний плакат його вже бачили.
[06:33:02] Огобається, він лапає вонам ражасерам.
[06:33:09] Все, все.
[06:33:10] Ви, визнаєш, просто по-полодувався, вирішить.
[06:33:12] Да, молодець, молодець, ну.
[06:33:14] Уже руки втимуватся, тривався, не їздив, все ж таки є.
[06:33:16] Шановні пісні гречі і катки заїжджайте на ОК ОХОЛОНУТИ, їхній МРОЗЕВА просто ІМБА.
[06:33:20] Бонусом дію злишка 20-ки в на меню КП, проходить за Линком у часі, більші праці пройдовий язміньказ, і ловіть промокод, поїсти, їсти, їсти!
[06:33:28] За 19-ка розіймається команда ФЕЛКОЛС!
[06:33:31] НИЖ!
[06:33:32] Між не залишилося зробити цей кіл, страшений сон спір'ят.
[06:33:36] Бо цього вони грали повільні раунди і вони працювали.
[06:33:39] Наразі вони б решили вирватися швидко на А плен і це ожливо причина їхньої паразки.
[06:33:45] Адже широ на тамалих хелспоінтів.
[06:33:47] І Керіган знову рухається на нього.
[06:33:49] Широ ніби до цього готовий працювається дуже обережно зі своїм обп.
[06:33:54] Чекає Кері. Ай! Луча! Луча!
[06:33:56] Паніваться навіть на узоб! Фаскол!
[06:33:59] Штиху відпнуто щиро, та ладно, просто дікестрюальне читання,
[06:34:02] і в моменту він знав, що Келіган живий.
[06:34:05] І від цієї бараку, де варто очікувати чогось нестандартного.
[06:34:09] Далі, дай просто просувається на Б, розуміючи, що тут ніколи не буде,
[06:34:12] на морозі встановляє в обхівку, Ніка відкривається з шарта,
[06:34:15] щиро впевнився, що ніколи немає один чирін на домісяк.
[06:34:18] Тіно зщинок він не зробив цей постріл.
[06:34:20] Вау! Це найстрий. Але Фелконць виграли навіть на повноцінний байр.
[06:34:30] Ні, ті стітова були в моменті. Та, і ті що сейванули.
[06:34:34] Але якби зараз змовнися і полиці врізати, це б не зробив і Фелконць все програли,
[06:34:39] така інста карма могла облетіюти. Тут просто шален реакцій. Фазун.
[06:34:47] Він просто знав, що каріган сидить десь тут.
[06:34:50] Я не відео. Він просто знав.
[06:34:53] Так? Ті мейтів шо це? Що це взагалі було?
[06:34:55] Але ніка не провачає 5-5.
[06:34:58] Тримається фелкен знахлаву.
[06:35:00] Хоча і віддали повернення з рахунком 4-ну.
[06:35:05] Мальне спірит.
[06:35:07] Чого ж, раунд варівнює їхню економіку.
[06:35:10] Ну і спірит ваву тусується під ябою.
[06:35:12] Тримує на межі.
[06:35:14] Раунд практично за те, хто матиме перевагу в половині.
[06:35:17] Далі буде складно Мунисі, вже мінусує зонтікса. Далі хає Молік на яму. Донка відігнати трішечки принаймні.
[06:35:26] І ще хає можна в яму кинути. І ніко Преміценько, йому Капішов і закидає ТС. Забирає Широ і Донки бирає АВП.
[06:35:34] Дуже-дуже багато шкоди було внесено цією хаєшкою. Метерс Матуши це на центрі.
[06:35:40] Відчувається насправді нервовість моменту, тому що стосується тут друге мапи. Тож таки вийде грає кінал.
[06:35:47] Залий мудро помагає, а тут Монеси не підтримці. Насправді ЛІАБЕЖЕКСТАЛАТЕ!
[06:35:55] Ти не може мудро правдно. Віпро запросканував. Смоги, він теж відреагував на арену.
[06:36:00] Безумовно. Але Ніко теж прасувається перед.
[06:36:03] Нібо, мабже, все не бачить. Той відійшов тиск, відбуватиметься на Керіві,
[06:36:07] на Ніко просто йде далі, який ти просто хижак.
[06:36:11] І Монесі змішується зараз на Б-плант. Майже ця команда Фелкн,
[06:36:15] Тесаса будуть перебувати під Пеплентом, на вже це пастка зауважити у Меліша 50 хп в донке 28.
[06:36:21] І Монесі вже стоїть, очекає виходи з спири.
[06:36:25] Не очекає, розвертається і знову арену скандує, але нікого здамалбо побачити принемні когось в Монесі.
[06:36:31] Кіл помежить зу далі з фіналу ритм, он стає поїв з міста, що не виживатиме, а це 6-5.
[06:36:39] Нікого це було сугоро.
[06:36:41] Цей піджим вартий під фіналу мейзера. Коли ти найвідповідальніший момент береш на себе ініціативу, ти не боїшся, ти відчуваєш, коли це може спрацювати і коли це може дати банафіти твоєї команди.
[06:36:55] Рахунок 6-5 і файлкам спісля виграного. Два караунду сейвлена МВПН виграють вже навіть на моличку серіон. Залишається останній, так от рівспір'ят не ідальна економіка.
[06:37:06] Якщо вчасто Монесі відколи повернутися, насправді, якби вони встигли пробігти Мінус Доли Керіга, на все могло статиста багато важче для Фелконс, але поки що 6,5.
[06:37:15] Ну, насправді так. Байв у спір'ят ще більш-менш притомний, калаші тут і авік, супер небезпечно може бути, тому легкої проголінки для Фелконс, звісно, чекати не варто.
[06:37:24] Ну і перша половина нові сучі 6 завершилася. Тут, ну, точно, гра рівних команд, не місто того, що ми зараз бачимо, не знаю, як буде коли Фелконс, будуться такувати, але наразі це все дуже близько.
[06:37:36] Ух, шире. Ви так далеко від фрагу перебував. Кіоски пишуть, що ти виростеріляв. Донка, Донка, 4 на 11. Торечі, на чому вирожі. Що правді, є ті мейти.
[06:37:46] Від різані до підстраху, або прийнаймні за трейди. Наразі це зонтікс. Ну і шартам, все ж таки, Кіоски той не відпускають. Чотири в чотири, тиснеться віконце. Ну, як ніхай знаю, що ж тут хтось може вотитися.
[06:37:59] Вчинає просто стріляти про всяк випадок. Ну і вонось зміщується на Б за ВП.
[06:38:03] Тесес, просто в Ніндзі сидить і пацючит, чи принесе це й мой результат, бомба рухається сюди, то що на справді чом би і ні, будуть пробувати протискати.
[06:38:14] Смачок на джангл, молі, кніко, може від неї очікувано.
[06:38:17] Енглалі діграти, але ні, його прийті розривають, ні, забирає ніко.
[06:38:21] І тепер на Тесесі величезна відповідальність, і патті ще шире, не хивить, 20 секунд.
[06:38:26] Ніндзя, а тисес рухається, тисес рухається, тисес рухається, і його попатчували.
[06:38:30] Ну звісно розмін, звісно Монесі, в найскладнішому кладші в дуже важковий момент, один проти трьох.
[06:38:39] Справді, є шанси вимінити зольніх і заважати, що вони, вааааааа, але Монесі промахуються.
[06:38:43] Це ще шість, і погано половина, в першу чергу, для спірів.
[06:38:47] Та, че вони поверталися за рахутку 0-4, вони переходять за захист, можна сказати, що для них все гаразд.
[06:38:53] Минказ долучився до спору атлас-фестіваль та фонду, повернить живими, відкривають дружній конверт на підтринку великої мети.
[06:39:00] Донатк від ста грейвін та автоматично бере участь у ролі гроші 5 або не менші на Атлас фестіваль і мерчу з мейджору.
[06:39:06] Розом допоможемо нашим військовим збивати ще більше порожих дрогів та шахерів.
[06:39:12] Загадаємо вас донатити, переходити по панеру, по QR-коду, по посиланням, чаті п'ечати на Ютубі і відправляємося на ПРР.
[06:40:00] Дякуємо, що в нас не випадається, а випадається, що втіляється.
[06:40:08] Примовуємо, що втіляється, що втіляється, що втіляється.
[06:40:16] Ви, як жіжовсько!
[06:40:18] Ще міносуди!
[06:40:20] Мінсудов вже доубативен просто ісім!
[06:40:23] Він сюди вже думав, і він просто ісів.
[06:40:27] Єсі наоко. О, це ідея!
[06:40:53] Тепер я не бачив, що я не бачив, що я не бачив, що я не бачив.
[06:42:23] Відстосовкуваючи світ статист, дається, що головне випробування для Пелкенс на міражі розпочнеться саме зараз.
[06:42:50] Адже, спірів доміновуючий захист у Фелкен з проблеми з нападом на стільки сильні, що в матчі проти навіть в другій половині з 8-ї раундів Фелкен здалося виграти лише один.
[06:43:02] А там перша половина теж закінчилася з рахунком 6-6. Тож, з вами студія Майнкаси, другий пційф-фінал, ай-єм-кейн-майдер.
[06:43:09] І зараз ми з'ясуємо, чи зможе ніко не вийти в цей графт-фінал, чи зможе він зробити це з рахунком 2-0, чи все ж таки на нас очікує десайдер?
[06:43:18] Ой, так чи інакше, поки що все натякає на те, що дисайдеру нам не уменути, статистика на бойці спірі,
[06:43:27] половину з'ясає, бо вони врятували, але чи продовжиться їхнє домінування?
[06:43:32] Давайте просто зараз і влянемо. Команда Фелтон, Джесиба показала на Бе Меджик з тю інформацію для себе спалив,
[06:43:38] займає такий доволі агресивний спод, але злізнього, ну і зараз не величкий дематч по собі отримав від кіоски.
[06:43:44] Такий пострибут просто Меджик, то дий сюди, Беннс.
[06:43:47] Міт вже відтишнути, насправді багато інфи по мапі.
[06:43:50] Зібрали зараз спів'яти.
[06:43:52] Ну і повертається зонтіксно.
[06:43:54] Бай сюди саме зміщується шире,
[06:43:55] ну переколзили, здається фейлка.
[06:43:57] Ні, ну що, правда це все одно пістолеток.
[06:43:59] Тобто в лекі зараз.
[06:44:00] Це що потрібно, це вистрибнути на плен.
[06:44:02] Правильно, і взяти дуелі проти іспів на області їх міцтаня,
[06:44:05] якби шанси залишаються.
[06:44:07] Залітає вже.
[06:44:08] Додин смог малюшко тридширам, ну даєм, на інтрі помодиши.
[06:44:11] Але, Киоске, перший кільє, і другий, я завалився б сті... Три полків!
[06:44:17] Дон, Дон, на різай, зараз, скажи, що не може програду доль!
[06:44:20] Ні, Донка все ж таки відпускає 27 поспойки, що го, залідає хаяшка Ніга з 50-х.
[06:44:25] Забирає Дміра, Донк його відбомбардував своїх хаяшку, і Ніга без армору залишається в плачі проти Донка.
[06:44:31] Один, один. Звісно, в Нігу перевага він може просто заспамити бити Донка з двох влучайк, або з одного в голову.
[06:44:39] На той місць Ніко намагається банально зрозуміти, де знаходиться Дон Куже.
[06:44:42] Куриєв, ми бачимо в куті.
[06:44:44] Дон Куже тут дивився, він вже знав, де його опонентали, просто зараз це питання реакції,
[06:44:49] це питання одного пострілу для Ніко, а для Донка одного, а хитчо тут зараз в Кутію!
[06:44:54] Забирається і раунд!
[06:45:00] Донка була надзвичайно велика перевага, він вже відкрився, він бачив бік Ніко,
[06:45:04] все, що бувається на влоці, давай стася в голову!
[06:45:06] Але це мейджа!
[06:45:08] Загалі від такого граця абсолютно таких історій не чекаєш.
[06:45:11] Нам на старті половини показали графіт і велком туда Клач.
[06:45:15] І це було саме вононі.
[06:45:17] Колокоч, кличовості тріпл. Неможливий здавалося.
[06:45:21] Весь тут все почав спамити. Двікулі точно випусти в молосок і ніколи зреагував.
[06:45:28] Мені це нагадало, Клач Юрія, здається, 1-4 проти ниндзі, коли його те з файру на дипос забирати продували.
[06:45:34] Там тільки набойов не влетіло, і Юрій просто ляпнув ліку відповідь.
[06:45:38] Ну не знаю, це тіль чи просто невеличка розшарування, фрустрація, але в Донки гра на ідея, пчість на 12, ДР, немає навіть є 10, що доволі дивно.
[06:45:49] Форс раунд, на тім, виконання спір'я. Ну і що, не вже це можливість для Фалкон?
[06:45:55] Свої тіна, де втічись зараз, якщо вони впораються?
[06:45:58] Сперші треба впоратись. Це далеко не гаранті в успіху. При цьому Фалкон важна, тобі ряцюю перемови, можливо, знову,
[06:46:05] Те, що спередрають еко, забаялися на пул, тарі, тон, тострілявки, оске, монісі розмінявся, що правда, монісі збомую кисне на шорті і ось це може стати серйозною проблемою.
[06:46:16] Ніко законтролив зонтіксах. Далі 5-7, Керіган просто на вонусинощі виживає і проходить ставити пачку, але з пані чиром може влучшти, ні, теж він його оменув.
[06:46:26] Це не Керіган, це справжній нео на сервері.
[06:46:29] Нір, насеться зараз на шорти, підбирай паралельної стимука. Раунд, Ченни, Вейра на файлтненцями. Так, шанси не на бочі, навіть і близько.
[06:46:36] Спірітів, а ну я тут бучом, вже відбутись, відкадається. Смол, шире підходить, під Тесеса. Раскайти в Йоу-тріжечки. Тесес, до Стрибков. Траше треба робити. Валюти.
[06:46:47] Він широ вимкає.
[06:46:49] Ніра, ну звісно, що тим воно залишає.
[06:46:51] Керіга. Тут такий, можна бохай, виробив.
[06:46:53] Керіга!
[06:46:54] Роба, Роба, дьвіно!
[06:46:55] Бил з пристолу!
[06:46:59] Але, але це вииграний антифорстрайл.
[06:47:02] Це означає, що спередам потрібно грати ека.
[06:47:04] І можна сказати, що цей статистичний недолік свого нападу Фелкен,
[06:47:09] скучав Часкова, але конденсували переваги з три раунди.
[06:47:12] Якщо перевага буде три раунди, якщо Фелкен не втролить...
[06:47:15] Адеко.
[06:47:17] Так, так, зараз цього і чекаємо. Далі економічний має бути для спір'ят, спроба для Пелконц відповідно три раунди переваги сто бути.
[06:47:26] Ну, і вони грають за цей глава. Чотири діжли для команди спір'ят.
[06:47:30] Ми вже бачили, як Пелконц ледь таке не взяли, а їм може прокинутися в будь-яку мить. Особливо, сапує команда експір'ят, але ніколи поки що так само не підводить.
[06:47:39] На його стрічі відчуття від киборнатів разом зі спонсором показов Петкин.
[06:47:43] Петкин, ти король. Завивашся ще?
[06:47:46] Доброго, бутейкаус, до правді, доволі, серйозні.
[06:47:52] Мінус від Шира, мінус від Донка.
[06:47:54] І Фелдон, ніко просто повтишне залишається, і 20 раунд!
[06:47:57] Просто, ти барбора!
[06:47:58] Шира він все ж таки перестріляв.
[06:48:00] Меджигс без армору, 7 на 12 стата.
[06:48:03] Вибухівка під контролом.
[06:48:05] Ніко зараз буде, він не збоже просто підібрати.
[06:48:07] Далі до гравату, Меджикс навіть по термі. Лобас зрозумів, що напруга скажена. Як для Меджикса, так, власне, і для Нікою його команду зараз може програти долуносно економічний раунд.
[06:48:17] І Меджикс обирає пушити просто зараз ті вірум. Ну і, мабуть, Вандер буде до А рухатись. Так, так, і по таймінгу він не перехопить, адже Ніко йде на шорт. Ай-яй-яй.
[06:48:33] Знову шахи, знову стімейнгейм, знову біг, ой Ніко.
[06:48:37] Ніко, Віліль відкинувся, далі повернувся, відчекай на плен, а Меджик, звісно, Меджик зараз повертається на андер.
[06:48:46] І Ніко носиться. Та ладно, та ладно, Ніко розстріляв, і зараз цей караунд виграють чотири медіглами.
[06:48:53] І одним армором, краївці команди спір'ят можули похвапилися фелкенс, Ніко перешифровав просто сам себе.
[06:49:00] Він думав, що Меджик на одному сплентів знаходиться.
[06:49:04] Або він просто судить і морозиться на а, або він судить і морозиться під б.
[06:49:08] І в таких умовах, таких обставах на фейкс працював по чудову.
[06:49:11] Але він не чекав, що Меджик сидіти ми просто під ним на андеграунді.
[06:49:18] Сама доля повертається зараз до спірі Тобличок.
[06:49:22] Тобто, що такі раунди багато чого коштують.
[06:49:24] Чи, правда, Фелдон статиш полігляють потім на вигравати.
[06:49:27] Зовважте, тайм-аут.
[06:49:29] Рахунку десь іншим останній прописується Зоніка.
[06:49:34] Просту, останній таймаут, про тому він брав перші ще коли вони пістолетну серію забирали, тобто...
[06:49:40] Якось це для Фелкенсу виглядає тяжко. Жодної нагоди якось попливати на подальші хідгри.
[06:49:48] Жодної нагоди, що й змінити Зоніка, більше не буде гравці вимушені, покладатися виключно.
[06:49:53] На самих себе у спробах виграти це з рахунком 2-0.
[06:49:56] І спірід не дають величезну різницю. Вони вже зараз можуть навпаки перевернути ініціативу на свій бік, вибити останні гроші, вийти на 9 вівсяк і далі триватися до дисайдера, які буде за 2.
[06:50:08] Надто багато мужиков, що водить цей раунд Хелкнсом, скажімо відверто. Але на Т ми і на майджері знаходимося, щоб перевортати до неподібних раундів, щоб дивитися за цим рамам.
[06:50:20] Наприклад, Хаєвська.
[06:50:22] Тіфті Оскєм.
[06:50:24] Ну да я не, Мінус 42 неприємно.
[06:50:26] Розумів, Меджик з який МУФ.
[06:50:28] Може його співпідчизник показати.
[06:50:30] Ти, то, дон, ти і загалом контроль міда доволі щільний від спів'ят на початку раунда.
[06:50:35] Чи, правда, Фелкен до всегого готові.
[06:50:38] Наміду вони просто не ризикують.
[06:50:40] В них дві гравців під ямою.
[06:50:45] Котра, до речі, зараз буде робити свою справу.
[06:50:48] Мунець вже починає розпігоди зі своїх колосемо, навіть побачив тміра.
[06:50:52] Побачив, але далі не стали виходити якось на собі увагу фокусити, просто відійшли, розуміють ціну кожну девайсу, який в них є на роках.
[06:51:00] Два калечі з вістошні, хотілося втрачати в даному випадку один, в роках Муниці.
[06:51:05] Також з ним тесно збув на теку, який в разі чого підберевнює для цього першого армору.
[06:51:08] Налег команда Falcon'с повністю фокусується зараз, акцентує свою увагу і намір, пов'язує саме з точкою B.
[06:51:15] Меджигс з таким чином намагається чіпто застріднути,
[06:51:19] чіпто забаєтити, що він вже це зробив, щоб чекати Смогдивно.
[06:51:24] Але так, близько позиція не займає, просто відходить глибше планті,
[06:51:27] і зараз його можуть достати з Нинацька.
[06:51:29] А насправді флешки-то нема, Фелик, на злядово, щоб доходити в них просто Смоги,
[06:51:33] на цьому все, ну все, а як б у флешкі проходити до міндузу з ліпс-онтіксу від Меджигса,
[06:51:38] Димпрушу не кидається в середину плента, зодніхся вимукай.
[06:51:40] Далеко на спершої спроби.
[06:51:42] Ви, Монесі, додим в три, то мені йду. 12 секунд,
[06:51:45] і чого не поробиш. Морозниця до останній, а зараз Меджекс.
[06:51:47] І бомбо, Монесі, розуміє не поставити в рижовому Меджексі.
[06:51:50] Затискання все ж таки є, але що й розприходить вісім-вісім.
[06:51:53] Ну, ні. Коли ми б бачили тініть фелкансу, сталося зрозуміло.
[06:52:00] Нема цього раунду для команди фелканс.
[06:52:03] Аж на Толихою зобачу вони стали для свого опонента, вісім-вісім, буде трьять-вісім Тифер-Экоград.
[06:52:10] Метфелкн цей в них, ну не факт, що навіть ті гіглий будуть,
[06:52:14] з яким вони теоретично можуть спробувати щось робити, а так оце темпачі важко робити.
[06:52:19] Ну і це наразі для спіріць виглядає з приятливо п'ять абсолютно голеглоків.
[06:52:26] Таке не програється нікого.
[06:52:28] Що таке, дружи, що ти втіль?
[06:52:30] Так, не мовим відпідням просто мігрофон.
[06:52:32] Він реально дуже не задоволений тим, що зараз відбувається.
[06:52:36] Ні, ну те, що вони стояють на респавні, це нормально.
[06:52:38] В них тім толк. Я нагадаю, що таймаутів не залишається у Фелган.
[06:52:41] Все, що в них є єдині можливості, це на раунді з локами, постояти і поракідуватися домками.
[06:52:48] І я нагадаю, що після переходу в Керіга на сюди на посаду капітани Ніта став другим колером.
[06:52:54] Ми знаємо, що він може добре виконувати це справу.
[06:52:58] Колись під час одного з мейджерів в Фейс-Колан летіли в швейцарській сітці з рахунками 0-2
[06:53:05] І тоді саме Ніко взяв на себе ініціативу бути капітаном замість Керіга, наїбив і в свою команду сітків
[06:53:11] Все ж, на кітридва-трима чи поспіль вони виграли
[06:53:14] Вон же, можливо, Ніга просто зовні так виглядає
[06:53:17] І статав нього не погано
[06:53:19] Понад хвилина, вона ще позаду і Фелкн зборуть
[06:53:23] Гамблити на Бепле, а що якщо вдасться заробити грошей на бомбі?
[06:53:27] Дуже важко буде це зробити. Їх просто впритостоїть. Меджик з 20, яку насправді може вистачити навіть на всіх одним затисканням.
[06:53:36] Ну і, якщо так, ври, розкайти, розтийкати. Вдається, облаго, буде й забрати. Далі Мка підбирається.
[06:53:42] Зонцяк просто живе. Молік, ради Фауднійки, оскільки не поставить, але в нього Мка. Дойсі в руках.
[06:53:47] Ну пробовнені її вухом розвитаються. Далі Монесі має минути.
[06:53:50] Дів'яки для фіриц, алмога тільки втративає. Супер, листки і раунд. Так він вже не мав бути.
[06:53:56] Далі буде супер показовий раунд. Сам пособі від Файлканс. Якщо вони його програють, сперед буде жена та велика перевага за сильну сторону.
[06:54:03] На своєму виборі. Тобто, ви розумієте, всі зірки складуться так при виграєнному еко від спір'я другій половині, що тут має бути десайдер.
[06:54:10] Тому вкрай велика відповідальність і тут додатковий момент. Наскільки б тобі не завадило, якщо тренер команди Фейлкан стає, то теймаут приберегти до цього моменту і на рахунку 8 дей перед сільгів відповідальним раундам і його прописати.
[06:54:23] Однак з вістної зоні, я могла ще знати, що робити, можливо, кувато пореться без нього. Зараз обережна игра від спір'ят.
[06:54:31] Фейлканський утрінь, зголоштовані доволі і рано. Беззайбих пауз, щоб виходити на центр.
[06:54:35] Донг, традиційно вже себе, з конектора виринає, одразу робить інтри для своєї команди, шикарна хає, від нього по-теоски, далі широчі і може відпікати.
[06:54:45] Расяжли!
[06:54:47] Да, Болхіло, в ним пострелом від широго раунду нема.
[06:54:51] Бін розвалився, це 10-8 буде, ну або ж один з найбільшеньми вірних клачів цього мейзеру – 25.
[06:54:59] 0 хлп, втратило спір'ят після трьох своїх правдів.
[06:55:03] Причимо вони знали, що робити, з початку, випостили фелкнтсів на центр і тільки після цього і виболить.
[06:55:09] Ну а Тезис перестріляв. Ніра це, дещо, вирівнє шанси, сп'яти до після відсотків.
[06:55:14] Три трудні на бомбі сидять у спір'ят, дивляться, її абсолютно не відпускають і безориантів якось.
[06:55:21] Її досягти, можливо через Андерс, пробує Ніко, якщо Тесесу раптом по індивідуалці щось вийде тут досягти,
[06:55:29] Але на то це довго відбувається, на то склавно, зонтик зирає, максимально сейбово.
[06:55:34] Жодного шансу не дає, не підставляється просто на мікрострейфах або його ліпі.
[06:55:39] А Ніка Вандери зараз?
[06:55:40] Ніка Вандери?
[06:55:41] Та, Ніка Вандери, так, до речі, слухайте, Широри звернувся сюди, Ніка Надапов,
[06:55:45] воно, ви межем, межем, брав другого, буде в ТСС міг би, буде помогти, якби все, що змогли,
[06:55:50] напевно, Пелкенс, вони зробили.
[06:55:52] Але це черговий раунд для спірів, котрі вони виграли просто ще на самому початку,
[06:55:59] Бережні збережні. Траї з проби. Фалконз докрутити, але не вийшли.
[06:56:05] Так, дуже багато. В рамках фіф-фіналів на Ворожі-мапі може коштувати програждіглам.
[06:56:13] Дуже непросто. Історія, наразі для Фалконз, треба віднадподати для всеві якісь ресурси,
[06:56:18] пробувати чіпляти за цей міраж, але ви бачите самі, що закуп кепський,
[06:56:23] якщо не спрацює вихід на 11-8, і далі останній шанс практичної гусь-бурегущі навязати.
[06:56:28] Поки що широві стрілі океонське, ну і далі по програмі.
[06:56:33] Ну, заходять, заходять, зараз на фленд, просто помирають по одному гравці Falcon.
[06:56:37] Смог закинули з великою паузою на КТ.
[06:56:40] Зрозумівши, що там буде А, віддом поливає по двох, ну це, що сказати, 11 раунд для спірітів.
[06:56:47] І поки що на миражі тут другі половини, звісно, виглядають водосуттє.
[06:56:50] А вакраще знову, а паузу до спіріт завершається, до якийсь сайт цей прописувати.
[06:56:54] Мераж і те під'їхнюю, підктовкаю.
[06:56:58] Ні, в них все супер, клас у даному випадку.
[06:57:00] Ушановані перерви між раундами, мене так швидко, що особливо нічого не встигнеш.
[06:57:04] Але ви все ще можете встигнути, взяти участь у розі, речі.
[06:57:07] Скануйте QR-код на екрані, підписатися на наш елеграм та оптицій.
[06:57:11] Ти просто на кнопку взяти участь.
[06:57:13] Тому дійте просто зараз.
[06:57:15] Ну а ми у раунд № 20 деширок, поки що ентри не знайшов.
[06:57:20] Зараз вже обережно щодо центру ставлять, це фелконгс.
[06:57:25] Ну а спів'ят свою чергу вирішили перевірити на міцність яму.
[06:57:31] Ну, до тесу зодрати, зупочав стріляти, бо я тут, і волі, якісь давно все, все зрозумів.
[06:57:35] Навіть пачив, гравців горожої команди.
[06:57:39] Ну, тут стоїть і готові брати участь.
[06:57:42] Далі все ж таки в нього тімейця спинують, тімейця статують п'ятаться на дванадцять.
[06:57:46] Ні, зараз на другому місці, де, хоча б в нього родили такі на Петринці, на Попорі.
[06:57:51] Ну і четвірка фелкон спросувається центром.
[06:57:54] Меджик софперчу половині надували хаєшками,
[06:57:56] і зараз він робить теж саме, щоб, правда, хесь працювали не так.
[06:57:59] Як очікувалося, в цього лише Мінус 14, буде спробував прорвати кон, бити на А.
[06:58:07] Закидується молік, та шорт поступово пробують якось фелкон,
[06:58:12] Віднайти перевагу можливостину, очікуваний буст міг виспрацювати, якби там був гравець і проявлявен ініціативу від спірі та лета,
[06:58:18] кого нема, вони грають супер закрито, супер пасивно, не підставляються, міг дають, кажуть, зафойте.
[06:58:23] Ну і поки що абсолютно на чеку на те, що раптом Фелкон змінять напрямок і підуть на одного гравця на Б,
[06:58:30] не має, вони ще глядають, що вони йдуть у засадку, вони йдуть у засадку і чи пройдуть вони її, маю величезні сумніви.
[06:58:36] Та немає, там відкинувся вже молі, кідом, кідмір, ну набагато, краще, грато спірід зараз у своєму захисті.
[06:58:43] Аніж це було в першій половині, Моносі знає, що ще й радий ступ, ще й відкривається, вважаю, хив.
[06:58:48] Це Меджик Снір та абсолютно трейляця. Буде 12 раунд до спірід.
[06:58:53] Ну, і після того, як вони заїхали зі своїми тіглами, палкунць виграли в нулі раунди.
[06:58:59] Бачиш, можна завжди казати, це Мейджор.
[06:59:03] Ми ніколи не знаємо, чого чекати, але статистика наведеною кобою про жахливе атаку Фелкнс фактично спораджується, як тільки вони клиникли перші труднощі.
[06:59:12] Перша ситуація, яка вибала їх з колією, ми команду взагалом той не побачили більше на цій маті.
[06:59:19] Хоча, Керія набралає в команду для того, щоб він розколював саме за Т-сайт, але, можливо, з віражем, у нього найкращі відносини за останні час.
[06:59:27] Добре, дуже добре.
[06:59:57] Третий факт. Четвертий мігровщий.
[07:00:00] І той не секси зараз. Віспом. Думаю, що Думністю, що він дробитейся.
[07:00:03] Монесі пішов не віддавати, як раз. Ейс, мені здається.
[07:00:05] Кіл в консолі просто пиши.
[07:00:07] Натази розуміло, що Амду не буде, але не віддати.
[07:00:09] І спринаймні не так завершити.
[07:00:11] О, цукнір дропається, дропається і не ставить бокшу крадку.
[07:00:15] Ну і Монесі, надаєти хп, хвилина на темрі, бомба під контролом суперника.
[07:00:21] Це дисайдер, шановні.
[07:00:23] Команди забирають цю вибору співерід при цьому робля.
[07:00:26] Це ще і набагато лекшень, якщо Фелкнці якісь змушені були спершу добирати добре тайму.
[07:00:31] Почим 16-14 тоннельку добирати самі овертайму.
[07:00:34] Ну а співерід, їдно відповідають, зараз 38 і даз два розсудить долю і ім'я другого тіналіста.
[07:00:42] Майдеро. Це дзджи на мабіміраш.
[07:00:45] Даз ваталі.
[07:00:47] Так, ми бачимо, що Фелкенс не було щось запропонувати, іхній тесайт не стався тєво краще з матчом.
[07:00:57] Проти на Ду Свинцери вирали один раундів більше в другі половини, а першу закінчили так саме 6-6 за свій заказ.
[07:01:05] Протомість мірашця не Коронечка Фелкенс, і за останній час тим більш на поточному турміря це Коронечка Спір, як ми бачимо.
[07:01:13] На тому міздалі тоді аз два.
[07:01:15] Ніколи таке обличче зле.
[07:01:17] Ну він...
[07:01:19] Зрозуміло, що він програв, але він не програв ще серію.
[07:01:22] Ну тобто, це не супер прикрить програш як на мене.
[07:01:25] Ви не програли на туненького, те став прикрить ситуацій, саме вкладчий.
[07:01:29] Зрозуміло, що один раз на все зараніли, але ж потім ви, по справі,
[07:01:33] мали кількі 20 нічого не могли запрогнувати.
[07:01:35] Так, просто питання в тому, по такому нападу.
[07:01:38] Навіть, якщо Пелкенс не штролував раунд тігла,
[07:01:40] на паєвно все, то, да, все, то, в свіле, збувало, ну, просто ульдра велика порива,
[07:01:44] грауда розпочиналась на б'єк в 3, яй у 2,
[07:01:47] мультікили від фагацеграфцій,
[07:01:49] тобто Пелкенс просто не могли показати, що є скравик, що є цікавик.
[07:01:53] Ну, дитомість, на відміну від першого свій фінал,
[07:01:58] це і заслуговує на статус мейджера, тут є за,
[07:02:01] чи подивитися, тут є справжні емоції, справжні екшн,
[07:02:04] І я думаю, це іпіфінал заслуговував. На драті, вирішаль, хто не справі на повному серйозі,
[07:02:09] в очікував, що тут закінчиться 2-0. Серйоза, вивезка, афіша, фелканс проти спір'ят.
[07:02:14] Ну, як таке могло бути. Єтине, що викликає за непокоєння, з точки зору фелкансу, за останні три місяці спір'ят, а не проградали.
[07:02:22] З рахунком 1-2 своє без тук-3 взагалі.
[07:02:25] Звучить дуже не солодко для команди фелканс, команди, яка вчора немовірний матч видали і довго протримали.
[07:02:32] Зараз так само знову повертається, аби на десь ці два вирішити чи вийде вона у фінал.
[07:02:37] Зараз будемо відбираються з нашої лейстудії, вони підготують і все вам по поличках розкладуть перед десайдером.
[07:02:43] І то ми дізнаємо сім'я Другого Фіналіста.
[07:03:02] Spad King, Spad King, One Click, No Spokes, Spad King, Spad King, Korol 3, 1, 5, Spad King, Spad King, Spad King, P-Korol
[07:03:15] Дивизін спорт і кіперспорт в Маминка стіні.
[07:03:26] Ну як хто?
[07:03:31] Ну як хто очікував, що тут можливо закінчиться все 2-0.
[07:03:35] Частково і ми мали такі уявлення про про це протистояння на міражі від Фалконз.
[07:03:40] Але не так сказалось, як гадалося, підкресляли ми, що за атаку Фалконз може далеко не піти.
[07:03:44] і ми бачимо, наскільки імпатними пістолетами є в рамках Counter-Strike та цього Playoff-off в принципі
[07:03:50] не тільки в рамках цього протистоєння.
[07:03:52] Тому давайте обоверювати, що на міржі пішло так, що не так.
[07:03:55] По факту, Falcon slashed доволі непогано, а особливо у Kerygan на першу половину на базі B
[07:03:59] прямо згадав, як грати хайлайти, але це і не більше лякало.
[07:04:03] Якщо грає Kerygan, хтось рано чи пізно вимкнеться, бо так мені здається про цю просто карма Counter-Strike'у.
[07:04:09] І ми маємо ти парахонок один-один?
[07:04:11] Не вистачило Кіоскі команді Фелкон, з'ящу казати про статистику, перша мапа, все добре у всіх, у Кейн-Керігана, тут у Керігана все добре.
[07:04:20] Нікого там за пітні в клач один на один виграв, але загалом, якщо подивитись на статистику, взяти граунду по половинах, 4-0 почали Фелкон.
[07:04:29] З першу половині 2-0-2. Тобто всього у них, скільки там, 8 раундів, 6 з яких це пістолетка, плюс невеличка серія.
[07:04:38] Тому мені здається тут самі в винуваті Фелкон, що не змогли на девайсних раундах все-таки розкритись.
[07:04:46] І це при тому, що у Донка перші граундів 15 взагалі не йшла гра, там 0,5 кд, якщо не менше у нього було.
[07:04:53] Ми казали про тніра перед початком серії, що ми не знаємо, він прокинеться, не прокинеться про преціль, чи буде руїнити свої команді.
[07:05:02] Ну от на сім'апі про персі.
[07:05:04] А я хочу почати з претензій до тренера команди Falcons. Не зрозуміло, де він втратив три паузу першу половині, тому що найпершу паузу він заялі ставить на рахунку 4-0, коли береться клаж для команди Falcons.
[07:05:19] Не клаж, там Керіган розкрутився на ТБ. Дуже круто все у Falcons. Енергетика на всі 100, усі хайплять Керігана, околовос капітан, там майже 10 кілів за 4 раунди.
[07:05:31] Так, 4 раунди б'ється, дуже круто, вставиться паузо.
[07:05:37] Дихати, дихати, дихати.
[07:05:39] Заспокояти команду, мені здається, там достатньо досвідчених гравців,
[07:05:44] щоб заспокоятися самим без того, щоб вставити паузо.
[07:05:48] До чого я це веду? 4-0, далі починається проблема,
[07:05:51] ставиться ще одна пауза, потім через деякі час, пару раундів ще одна пауза.
[07:05:56] І коли починається атака, найпроблемніше для усіх колективів наразі – така мета. Катер зараз тащить більше. Атака – це завжди потрібно змінювати темпи, потрібно змінювати можливо свої плани, геймплани, які винулаштовували до цього, до того, як ви почали грати цю мапу. Що змінилося у вашого сопротивника, щось потрібно підколити додатково, а у команди Falcon знимає пауз абсолютно.
[07:06:22] І це величезна проблема. Ми побачили, наскільки спірід просто укатали, які також грають без тренера, так?
[07:06:28] Ну, умовно, не грають без тренера, на рівні просто другу і половину. Тобто, що у Фалконс немає пауз, щоб тренер був, а у команди спірід просто немає тренера.
[07:06:37] І спірід перекатали, темпом перекатали тим, що вони взяли один маленький клач.
[07:06:43] Меджиск з діглом проти Ніко. Ніко сам себе перемудрив просто, у Фалкон знову пістватка, все чудово, розвалюється кор, Ніко один на один проти дігла Меджиска
[07:06:53] і перемудрив себе, стрібнув прямо у руки Меджиску, повернув економику спірід, автратив трошки економіки команди Фалконс і далі все, Снообол.
[07:07:03] От після того раунду, коли прожається дуже сумний клач для команди для Ніко, от там потрібно тапалися.
[07:07:11] Не на 4-0, не тоді, коли команда Суперхайпиця
[07:07:16] вони зараз мають класний шанс засноболитись, засноболити свого сопротивника.
[07:07:21] Ну поки мені, здесь, та пауза на 4-0, вона дала можливість спір'ят, заспокоїтись,
[07:07:27] передумати свої плани, трошки охолонити і далі грати всій Counterstrike.
[07:07:33] Тому, звісно, зонік тут своїм надушком пауз у першій половині
[07:07:39] трошки підринув, як на мане. Саме це призвело до такого основу болу у другій половині.
[07:07:44] Загалом хотів би сказати, що дуже імпактні пістолети. Загалом два раунди, точно ще на першій мапі був один.
[07:07:51] Пістолети, чи то з арморами, чи то без арморів, дуже сильно напружують суперників,
[07:07:56] причому як зі сторони Фелхон, так і зі сторони команди Спіріт.
[07:08:00] Ось яскравий приклад, тут кіоски, якого ми взагалі не бачили, там двох мені здається, бив зі кнав,
[07:08:06] зі спа майже дотягнули, тут 4-2 залишалось файлконць на рахунку 4-3.
[07:08:12] Не змогли дотягнути раунд з пістолетами.
[07:08:15] Ну, а тут, а що нам хочеться показати?
[07:08:18] Микдон Спостега, який у тимаді там вирівить, широ затягнув.
[07:08:22] Доречі, широ проти Монесі. Грубо кажучи статистика відносно рівна по кілах.
[07:08:27] По смертях широ бачимо в минулому роменше, і у нього по факту, як на мене запам'ятається тільки один момент,
[07:08:32] Він там зробив табл-кіл простріл на центрі, але в цілому у мене все-таки враження,
[07:08:37] що хрюрера якось з командою на центрі гарно так розкатали по факту Falconz.
[07:08:41] А Монесі не зміг не ввязати якщо гора так авік-давік, а потім з вороті напрямку і нічого такого.
[07:08:47] Центр, мені здається, тотально краще зараз грала спірит у будь-якому випадку.
[07:08:51] Мені дуже не сподобалося, що Falconz якось не могалось все ж таки пограти в гору на центрі
[07:08:56] Проте дуже агресивних спірів, які постійно перебивали,
[07:09:01] тратали купа найдів туди і робили посередньо
[07:09:05] великий фокус на Мідл, не сподобалась і, можливо,
[07:09:09] це частина проблеми того, що не було пауз, не сподобалась,
[07:09:12] так що фаукнанс не вирішили полупити в точки, просто з
[07:09:15] великого кількістю найдів, не вирішили зробити якісь
[07:09:18] якісній у зіхтюки піда-планти, ми бачили тільки пару моментів
[07:09:22] з контактами парою, ям'я, ось цей момент з якимось подроном сплітом через конектор,
[07:09:29] і одним тезисом ям'я, також провальним, тобто просто ти не вистачало.
[07:09:35] Мені здається, що коли ти бачиш, чи ти можеш ходити на опорники,
[07:09:39] що у твого сопротивника піда нібито і перша половина не поануват, ні раз клалась,
[07:09:44] але все одно, основні проблеми в нього могли б іноходити за катастрою,
[07:09:48] але для нього банальне, находило до Шири, ходило до Донка,
[07:09:51] І там вони попрокидались, дуже багато хлопів від тімейтів було в цих гравців на Медлі.
[07:09:58] Саме це створювало великі проблеми для Фалконз,
[07:10:00] а ми там вони угубили багатьох гравців, опини угубили там.
[07:10:04] І чомусь ігнорували і спостій рішення.
[07:10:07] Дуже сильно замудрилось, дуже сильно затягнули гру в таке болотку.
[07:10:11] Тобто хоч сказати, команді Фалконз не вистачило ідей Керіга на Занубіса,
[07:10:17] де вони гарно туди ударилися в Байплент.
[07:10:19] Просто тоді дій не вистачало, не вистачало звичайних згютарів, як на мене.
[07:10:25] Звичайного контакту, разом пали своїки.
[07:10:28] Ми бачили те, що намагається мутрити через Андр, на Медлі, за бокси виходить першим степом, другим степом.
[07:10:35] Але постійно сперед робили реагресію, разом з конектора виходили.
[07:10:40] Десь широ під шортом, під конектором, також дуже час перей пікав своїх сопротинків,
[07:10:46] Він знаходив там ще шлуки, потім на природі знаходиться, а шлуки він там знаходив, знаходив фалпун,
[07:10:54] коли відразу після того сперед зачинялись і з того, що вони мали більшість, не давали шансів команді Фалкенс розмінятися,
[07:11:01] знайти шлуки і розмін, і з цього, звісно, усі плани, команди Фалкенс, угрів, ну, зтефолта розмігла,
[07:11:11] Вони якось інсторроїнулися, тому, звісно, не вистачило якоїсь зміни рішень,
[07:11:18] ну а, по-друге, просто не вистачило банально, який вже відмічав паус.
[07:11:22] Паус, щоб ті зміни якось коригувати тренером, тому що тренер, цього головна функція.
[07:11:28] Ватація змінювати та що найде, або коригувати плани, які були до цього.
[07:11:33] Та, в принципі, пора нам змінювати обговорення, від другим мапет рахунку.
[07:11:37] Пора пораховати до десайдера, дасть два і потенційну рахунку два-один.
[07:11:42] Але от на чию користь ми зараз пробуємо, в принципі, хоча б чуть-чуть прикинути.
[07:11:46] Статистика, якщо так подивитися на неї, начебто зараз вже і краще для команди Falcons.
[07:11:51] Однак вона більш розгромна, продовжує бути для команди Spirit, як не крути просто дві мапи.
[07:11:57] Цим мовимо під кінець, це просто хорошима по спіріт і прям дуже хорошима по спіріт.
[07:12:01] З іншого боку, на цьому мейджурі, в стилі хоча б Falcons відкатати собі чотири штуки, три вигрила внупрогала,
[07:12:06] але така саме результат, така саме статистика і у команде спір'ят.
[07:12:11] Кого ми тут будемо бачити в фаворії, звісно мені здається, що Фалконг Скерігно може ще здивувати,
[07:12:16] але і вони можуть опускати помилки, до яких будуть готові спір'ят.
[07:12:19] Мені здається, однозначно фаворити тут не зможемо ми виділити, все-таки це третя мапа піфінала мажору,
[07:12:26] було б дивно тут побачити, що там у якоїсь двох командрів серйозна перевага,
[07:12:30] Може там 55 на 45, можемо співідношення на кори співідно був, все таки зробити.
[07:12:37] Але бачив Фелклинз проти Віталії 13-11, проти Монти 13-11.
[07:12:42] Тобто вони проти серйозного гранду зіграли з цим рахунками, проти команди там били ще до чердва рівня.
[07:12:48] Все одно 13-11, єдина впевнена перемога над командою Наві.
[07:12:52] Але у Наві здастом взагалі на цьому межері величезні проблеми, проти них взагалі пікали цю мапу.
[07:12:57] Тому тут не знаю, наскільки це показово, саме перемога Фелкену не знаю.
[07:13:01] Тож спів'єдно стоїть така сама мапа, а я би її теж не враховував.
[07:13:04] Ну, спів'я там, взагалі, Шалені Вертаєм і 16-14 джитов вчора, якраз це було, і 16-14 знайнзі.
[07:13:10] Ну, Фолкнс, примога Віталіці, мені здається, це найкрутіше, що можло статися.
[07:13:16] Причемо Віталіці, які також мені цьому, тобто у них там Мейнпік, це Верпан.
[07:13:21] Ну, рахунок 13-11, там знаєш, один раунд туди, один раунд сіди, тому тут.
[07:13:25] Так, але...
[07:13:26] Ну, це ти мені показав.
[07:13:27] Ти не бачиш.
[07:13:28] Один раунд туди, один раунд туди, один раунд сіди, але Віталійці домінували більше року на прост сцені і вибити їх з мейджера, це...
[07:13:38] Ну, це круто, це круто, це...
[07:13:40] Це вже непогано і стояло.
[07:13:41] Це потрібно оцінювати, так. Це потрібно не забувати і оцінювати, тому, звісно, Falcons.
[07:13:46] В цьому плані мають деякий конфіденс, мені здається, на тому що самому дасть, тому що це була також третя мапа.
[07:13:54] Величезний тиск, що на команду Falcons, тому що воно вони мають додабити великого монстра під називом Віталяці.
[07:14:03] І величезний тиск для Віталіці, тому що ось ось їх вибість з межерва.
[07:14:07] Тому в цілому я думаю, що Falcons перейняли якісь сильній сторони 100 мачапу і мають необхідну впевненість особі, що вони вміють перемагати даз другий, вони вміють перемагати проти найкращого снайферу.
[07:14:22] І вони вміють перемагати найкращого коменера світу на цій мапі. Тому спірід питань немає, вони мають гравців, які вміють включатися, у них є найкращий ріфлер планети на разі.
[07:14:34] у нього 1,5 вже майже рейтинг, та 1,45 все одно за останні три місяці.
[07:14:39] Дуже жорстко, на жаль, грає цей гравець, але в цілому у Falcons
[07:14:44] також є дуже багато досвіду, що у Керігана свої зіф на Дасті,
[07:14:48] я думаю, зберіглося пару з бородатих шістів, що в Ніку враця,
[07:14:53] який вміє підколати на цьому Дасті другому,
[07:14:56] це дуже класно він відчуває ротежу ролі тому,
[07:15:00] в цілому і вонося, який має переміщатись, знаходити свої кіли і допомагати своє команду.
[07:15:07] Тому Фелконс має промагати на цій мапі, має бути драматична, але цікава історія,
[07:15:12] де ніколи кікнув кулись Керігана, Керіган повернувся в його команду, вивив його на майджер.
[07:15:16] І на таріличці.
[07:15:17] Спочатку вивив його на майджер, а потім переміг для ніколи майджер.
[07:15:21] Тому історія має бути цікава і доволі драматична.
[07:15:25] Все ж таки хочеш.
[07:15:26] Якщо Шані буде кожного, на депротежі команду Фелкенс виграє, у нього є непогані шанси 50 на 50.
[07:15:32] Якщо чесно, що вона насправді таки золотить. А втверби, які й придіг?
[07:15:37] Ну я очікую супер рівну гру на ЄМРІО місяць тому. Вони зіграли 16-12, плюс, міну, таку саму, статистику, 13-10-11, або з овертаймами. Але все ж таки я буду ставити на скілет.
[07:15:49] Ну і якщо ми вже говорили про якось одного гравця, ми говорили про тніра Монес і Широ, то тут про ніколи.
[07:15:54] Якщо кожен вас вивірите свою команду, або умовно ви хочете когось виділити,
[07:15:58] не звідь мені одного гравця, хто ви на вашу думку закерить зараз цей газрадіць.
[07:16:02] Ніколо бовище, 30-х.
[07:16:04] В ніколи будеш.
[07:16:05] Ну, ні третий.
[07:16:06] Ніколи, чим випімо.
[07:16:07] Ну, 6-0.
[07:16:08] Зі спірі, так треба б брати.
[07:16:09] Ну, тоді зонтікс, тоді тільки зонтік залишається якщо братися.
[07:16:13] О, ні, чекай, кажуть, що ні.
[07:16:14] Тобто такими грацями не пропускають придіки. Давай щось.
[07:16:18] Ну ми це, через осі, я не напілярус і зо Ванчиксу, і зоковені обирати.
[07:16:24] Ну, не знаю. Хоч за спірів ти виберкує сьогодні з команди Falconz.
[07:16:27] А ви що, не пропускають такі...
[07:16:29] З команди Falconz, то Ді Тезис. Мені здається він дуже андирит.
[07:16:33] Тобто що, по факту, він мажор дуже якісно грає.
[07:16:35] Якщо з команди Falconz обирати.
[07:16:37] То Ді Тезис.
[07:16:38] Тоді Тезис.
[07:16:39] Ну Тезис не погано і стрілявся на попередній мапі в Кері.
[07:16:41] Капітані ми зараз якогось підбирати взагалі не будемо. Тобто Керіан зі такі перформа, як не попередньо мапів взагалі не даєть.
[07:16:46] К'оски, як молодого ми теж зараз не вбачаємо, а Монесі, як краще одно з нас, не приупонити теж. Ми, в принципі, не рейтим. Ніко зараз має дробних приспорів.
[07:16:53] Ні, дивись, це означає, що вони проваляться тут усі інші гравці. Просто означає, що Ніко б'є 35.
[07:16:59] Коротше, як же він вірить, як же він вірить.
[07:17:02] Зрозумів, ніколи ще пропустим твій предіктуді,
[07:17:06] плачається на зонтекса, для якоїся, не знаю, справедливості,
[07:17:09] напевно. І будемо вже дивитися безпосередньо
[07:17:12] разом з нашим коментаторами, тому що ми не знають, що ми знаємо.
[07:17:15] Ми побачимо все на сервері, на арені.
[07:17:19] Ми теж абсолютно нічого не знаємо. Дві мапи,
[07:17:22] обидві команди провели на найвищому рівні, і тепер
[07:17:25] дозва розсудить, хто завтра гратиме проти фурії
[07:17:28] за дзвоня Чемпіону Мейнджори. Якщо сперед програють, вонс точно буде нова
[07:17:31] Команда чемпіон Минжер, якщо вони виграють матимуть шанс знову отримати цей титул.
[07:17:37] Вітаю, мова, сановні, це Ланса Саренна, студія Моінкаста, Лій Найві, Аскалон, коментуватиму дисайдер про то зараз.
[07:17:43] Та, пошастила, звісно, спірі тут на дисайдері під фіналу грати свій найпопулярніший фірст пік і свою найефективнішу мату за останні три місяці.
[07:17:53] Плюс до того, як ми відзначали з ракунками 1-2, за останні три місяці спірі, ще не програвали,
[07:17:59] Фелгансовсь такі подібні поразки були.
[07:18:01] Нені, бо все складається так, що спірі тут можуть бути і з емоційні точки зори,
[07:18:05] з точки зору показників невеличким фаворитам.
[07:18:07] Однак в такі моменти і переверяються.
[07:18:10] Колективи нихштов фелганс, наскільки вони готові вухолити в цей фінал,
[07:18:13] наскільки ніколи не готови потенційно підіймати цей трофей над своєю головою.
[07:18:18] Адже на міражі, в другій половині обличчя,
[07:18:21] на ньому просто не було його розривало від негативних емоцій,
[07:18:24] можливо, нам просто так здавалося. А можливо, і ні.
[07:18:27] Так, я навіть в перерві між лапами з тих побачити, що вони окремо з Керігоном про щось комунікували і ніколи так соболі агресивно жистикулював.
[07:18:37] Нам, мовля, треба дробити те, те, те, знаєш, так від стука, всі цими доволеннями, аби виявила стаді чогось закрикати і побачимо, яке на розштованні буде на серві рішановні.
[07:18:46] Дисайдером витрив за фінал, останні 5 секунд перед пішливим найкращою мапою цього мейжуру.
[07:18:52] Добре, давайте дивитися!
[07:18:55] Третя вирішальна мапа.
[07:18:57] Вчора Керіган затесає просто розривав своїми колами
[07:19:00] і не міг з Дональдською піймати гравців в Італіті.
[07:19:03] Абихсь був дуже здивований тим, наскільки гарно Керіган колив.
[07:19:07] Та саме зараз за мапат.
[07:19:08] А Пелкан це розпочинатимуть.
[07:19:10] Цікавий, де від тонка пострілятися це 58 з долберет.
[07:19:14] Ось такий у нас початий.
[07:19:15] І не щоб заїхало, то вже було крапко вставлено просто не пістолай.
[07:19:19] Цялое дні.
[07:19:20] Поки крапки немає, навіть жодного розділового знаку ми не побачили, можливо зараз, як змогу розпіються і спробує команда Falcon,
[07:19:28] свийться на бонк, щось смитай побачимо, і робить перший пострілово молоко.
[07:19:32] Далі ще один здолиш, і тепер трійка спір відходжі вивозить у контрагресі, далі флешат, донг на шорці і паде від Монесі.
[07:19:41] Іра, Іра роздиває теж, шире, який ми здаємо, знайшов ніка Монесі,
[07:19:45] Дорище, законтролювало зараз шорці ситуація, де все одно, три, три. Меджусь просто скребає зараз на джампер, де зараз зміг по ньому заїмати.
[07:19:51] І особі, на тому, місце, помикають від перевага фелкманспоритворю, що до ситуації у спецісті.
[07:19:55] Сфокра зміг, що не просто вбравається, знову ця команда фелкман спадає.
[07:19:59] Оли нуль!
[07:20:01] Перший, затем спілять і розпочиналися дуже добре, але не стільки в Киоскен не зумів зібрати якусь кулі до купи проти Широ, і з того моменту просто все пішло на Нівець.
[07:20:15] Ні, ну що сказали, шанси полик, але за моєто живею силою можливо було в спірі. Ти не дуже вдалі дуэлі, не дуже вдалі перестрілки.
[07:20:24] Звичайно розриває донка зараз від емоцій. Його можна розуміти, люди в цьому фіналі маєчера грає. Як ніяк. Чемпіоном маєчера та МВП він вже ставав.
[07:20:35] Тому, ну, кращі комусь іншому віддати цю можливість, правда,
[07:20:39] якогось іншого про постити, ось ніка, наприклад, там,
[07:20:43] Тесоса, ЕКОМ, ЕКОРАУНТ, але не повноцінний.
[07:20:49] Кому не саскав, Тармор.
[07:20:51] У Киолське також фешка.
[07:20:53] Можливо, все ж таки, в якомусь моменті це вирішить долю подинокої перестрілки,
[07:20:58] але дивлячись на цей бай відводить якісь серйозні шанси на раунд для команди Фелконц.
[07:21:02] Дуже і дуже важко.
[07:21:04] Дуже часто команди, коли грають еко, просто намагаються якось пробігти шорт, можливо на трид, бо дай пачку поставити і все.
[07:21:12] Будемо зараз постерігати, чи Пелкут все буде по зубах.
[07:21:15] Ось не тримав, він шортовно зувається, та найкороче відстань до плента.
[07:21:19] Тому, звісно, можна, можна правіхтися.
[07:21:22] Ну і можна почекати, звісно, повитягати гранати, і так, ворочі, в спірі теж майже не залишається.
[07:21:28] Ухвальну один дим, а рефлешок, а є і Меджик все пеймали спешки!
[07:21:33] Ось вам і Пешечка, яка працює перший фрагзайденом Меджик вже по загрою і після того команда Falcon's логічно вирулює на шорт.
[07:21:41] Тут широ, нього в руках Сайленси і просто намагаються якось його приціл затригратися, що правда він Хеджо заєдне далі днір до прайтової монесії.
[07:21:49] І з'їхав ще мінус заходить. Іще один кіловий полиці зараз. Прозрилом по голубітній рай Монесі, один один проти Зонтікса.
[07:21:59] І 17 кп, тут просто займось тривок і 2-0. Так, економіку-то побували. Веравті в спірі.
[07:22:05] І все ж таки це інгустейція в Армори, і в Скауто, Кримавс працювало.
[07:22:08] Навіть по-спільська, по-препрогрени раун, да? Навіть по-спільська, і в Монесі він розумію, що все зробив непогано.
[07:22:14] Рогновосква не працює, зон тік стягне.
[07:22:17] Калан стіле.
[07:22:18] Але Монисі зі скаута так жорвко пройшовся до останнього моменту, претендуючи на теплі взяти цей раунд.
[07:22:26] І повірюти, що зі скаута взагалом тому ж лубе, якби була більш менш спрятана ситуація.
[07:22:30] Тут цей страбок справді не да жодних шансів.
[07:22:33] 2-0, економіку побували.
[07:22:35] Є вже, наприклад, ТНП-га для межі.
[07:22:37] Ну і куди краще ситуація для команди Пелкою, 4-ка, 40-ка.
[07:22:40] Ну і Керіган на тикнені і мені здається, це ОК.
[07:22:44] Так, це ОК. Він, напевно, скаут інвестував в Монесі якраз.
[07:22:47] Сам Снайпер Фейлкан закупався армором.
[07:22:50] Ну, Керіган жертва.
[07:22:51] Собою заради цього зокрема його і взяли в команду.
[07:22:54] Як багато ролей, заради котрих, Керіган взяли сюди і капітана.
[07:22:58] Ти тягнути плей-оффи на аретах і розколювати за напад.
[07:23:01] І жертву, ти собою першим виходити на поєнту.
[07:23:04] Ну, Керіган, універсальний.
[07:23:06] Вигравець.
[07:23:07] Універсальна жертва.
[07:23:09] Да, дуже універсальна, максимально віддана грі і своїй команді.
[07:23:13] В даному випадку в Фелконс, адже попередні бжій не такий відданий був,
[07:23:16] все ж таки про прописку клубно зміни.
[07:23:19] Знову Фелконс натікають нам на спліта 2 лон плюс 3 шорт.
[07:23:24] Можливо буде якраз ніго закривати потенційну ротаюцію ЗВ.
[07:23:27] Ну, побачимо.
[07:23:29] Чекають тут легаломти і вже три гравці.
[07:23:31] І ця точка не буде просто цей тнірікинг-минулума, бо просто розвалив цей тонк.
[07:23:35] Ну і з різного Меджу, це кіль теоретично може зараз лунку.
[07:23:38] Ну подай на кіль, зловити мені, здається вже буде доставки.
[07:23:42] Ніка відкривається на центр,
[07:23:43] і оті маєте вже починають працюватися шартом.
[07:23:45] Ну і дві камтеси срозом з Киоски відкривається на Меджу.
[07:23:49] Звичайних умовах цей спод переверяється, 10-10.
[07:23:51] Але на зараз Киоски, а бідуть два, а тут трішки недосказки,
[07:23:55] кіфніра, дев'ять хто сподів залишається,
[07:23:56] вони все ж таки не бувають, ніби ви зараз бувається на КТ,
[07:23:59] Ну і все, що вам потрібно було, ви зірто от ту дуэль, правильна, а далі, ось і маєте зобов'язані дограти. Якщо ні, це не про ви на ніколи.
[07:24:05] Абсолютно, щиро. З АК47 в роках без жодної гранати, але з дитюскі тому буде пробувати, звісно, вигрувати дуэль і вигрувати стрілянину.
[07:24:13] Перша жертва – потенційна Керіган, але жертва тут не він. Один, два, Белзон збирал цей перший раунд на дисайдері.
[07:24:21] Все ж таки дефолтна модель діфенсу не спрацювала.
[07:24:28] Для сперед вони встали 2-3 і вирішили, нічого особливого не вигадували.
[07:24:31] Хіба було підтискання медана. Початку раун.
[07:24:34] Ні до чого не призвало.
[07:24:36] Вони відійшли і далі фелконс.
[07:24:39] Вдало скористалися можливостями, просторами на мапі.
[07:24:43] О, ніколи, підтримують, підтримують.
[07:24:45] Звісно, так і пає себе, будь-який гравець помогу дати.
[07:24:48] Таких обставаних і ось вони на слідки дрогу на раунду.
[07:24:50] і другу раунду, і вибування дивайся.
[07:24:52] Це форс на всі гроші, можливості для Фелкон,
[07:24:54] зберіто в паре, а ви не забувайте, що найгострічі
[07:24:56] відчуття від кібер-батлів разом і спонсором показу
[07:24:58] Бебкін. Бебкін – ты король.
[07:25:01] Головне традиційно в таких раундах команді Фелкон
[07:25:04] все потрапити в засідку. Ти бачимо бачимо, тут хаєшки скидаються,
[07:25:07] якщо це знову, наприклад, буде шор демоцю, може бути величезна кількість
[07:25:10] і який пістолет, як не «Фейф-7», найкраще може цей демець допрацювати.
[07:25:15] Тому треба, звісно, бути на «Поготові» Фальконом.
[07:25:18] Через те вони і відіграють.
[07:25:20] Дуже повільно, можливо, вже якийсь агресивний сетат.
[07:25:22] Тут спірити побудували ТСС на стривках,
[07:25:24] на плюс-в, за великим рахунком все це діло перевіряє.
[07:25:27] Ну і спірити хочуть відтиснути на «Поки шорт».
[07:25:31] Так і потрібно.
[07:25:32] Діти, якщо довжину вже віддали, треба відтиснути інші шорти.
[07:25:36] Чорт напрямо, вибух, і такий Смол просто кладеться на початку, саме Лонгу.
[07:25:41] Так, ну і за центру відповідає Ніка, чи правда, і він зміщується зараз до своїй команди, під розвій пройшли дим від своїх супернів.
[07:25:49] Які подарунки, ви подивіться тут. І Смол халявний, і ХАЄШКА халявний, просто все на рампі порабуває,
[07:25:55] донк відкривається, відвертає за себе вагу, а вонтімає на гендарпі від працьової самого донки, зараз мають розмінювати так, і виходить аж Шира,
[07:26:01] Каже своє слово, Мінусова Керігана.
[07:26:03] Більшість глядів з фірів, так зазмає дотискати. Бо чудово прощивається, і звісно ж Тесас це знає, і Мінусує таким чином.
[07:26:11] Широ Меджиць на межі ось цього офсайдь вийти зі Смока показатись, але поки залишає примарні шанси своїй команді.
[07:26:18] Бомба встановлена, 40 секунд віділяє ці от ці от перемоги з три боки, Донтік Санець працював, і через це він паває далі з Пампоніко.
[07:26:26] Майджас працював, але він ледвя живий, і якраз зараз подарунки можуть зіграти свою роль.
[07:26:31] В родині зодної гернації вже нема спам по смаку.
[07:26:34] Кітів нема, Меджук Снікуди не піде, а піде на сейп.
[07:26:38] Два-два Фелконс логічно забирає цей раунд, хоч було і місцями дуже непросто.
[07:26:43] Тесос з Ольтикса на другому стріпку піма, просто голова, да, моляля.
[07:26:48] І ось він такий саме знахід для Тесоса.
[07:26:52] Два-два.
[07:26:53] Ні, ну все, перспективно все для Фелкен, правильно? Вони не прогурили за врахунки бюль 4, 05, щось подібното.
[07:26:58] Їх не навіть приносить бажані результати спірітам відверто пашко, але це лише початок.
[07:27:04] Цегломені, здається, попри те, що він рейти, якийсь статус фаворита на бойці спіріт, останні дасти від команди Фелкенс, вони дуже-дуже добротні.
[07:27:12] Вони проти навізові ліли звермохти вчора, дуже так на туненького проти Віталій.
[07:27:16] Ті мені здається, це неабий, який ментальний був зокрема і консидент саме в рамках цієї мапи.
[07:27:21] Тому просто тут все нікому не буде.
[07:27:24] Ну так, те сис бачили, як злобив Зонтікса, Флис Павловний віддонка, ну, максималізм, це юнацький присутній.
[07:27:30] Кожен раунд, навіть супер поганим байом, треба забирати, інакше все пропалу.
[07:27:33] Ну і так реагують на тільки Віну 1, від молодого ми бачили такий спектр негативних відносною емоцією, навіть після виграних іноді раундів дуже доволені і собою, ну та, звісно, молоді люди, вони вимагають від себе дуже багато, дуже багато всього.
[07:27:47] А ось старі баракуди, такий, як Кевіг, а двуди якраз не ціль ту трейтинг 0,6, не перепона на його шляху, до майджера, йому бає дуже.
[07:27:57] Почат, треба відзначити, що вчора проти Віталій ті, що сьогодні раунду він тягнув дуже впливові.
[07:28:02] Так, досі, це Юз, відкерігана, який зі Смока виходить з КТ і просто дабл дає передочима, ніби супер просто, ніби на фоні всієї мабли, не дуже багато він настріляв, але саме в тому моменті він опинився там, де треба і зробив, що було треба.
[07:28:18] Ні, ні, ні, ні, ні, я господіг, а праці за нього вилітають, та йде не набагато і далі.
[07:28:23] Ну це перевага, звісно, має вдриватися. Зараз Фелкен, це підтискання, вога можливо, найвікстрів. Це чудовий інфайд, для Фелкен, що тут буде до один максимум дві людини, все ж.
[07:28:31] Дві людини, все, щиро якби тут нема, знають, що одній рапорник вонка,
[07:28:35] що, правда, наразі там не він, а межить.
[07:28:38] Воно все просто треба видіти.
[07:28:40] Ну, задарували зараз Калан з Донк, тіксу.
[07:28:43] Спілити.
[07:28:44] Ох і що виглядають.
[07:28:46] Ніби мають набір, буде й екзити поробити.
[07:28:48] Я знаю, що про зяття раунду за відсутності кітів мова не йде.
[07:28:52] Ну і, можливо, Керіган зможе ще щось навіть підфармити.
[07:28:56] Хоча такий у них кросфайер з Донком, що виглядає, ніби Керіган звідти не піде,
[07:29:00] Навіть зодний мінус.
[07:29:01] Там в Монесі флешка є, зараз би і накидатися випівсорт.
[07:29:04] Але Керіга, ну вона, ну майже не потрібно.
[07:29:07] Ви, не зоднікс! Ви, не дай я просто зараз!
[07:29:09] Дай я мінус манта! Лаза! Та ж спадай просто!
[07:29:11] Ні, ну, немає часу, немає.
[07:29:13] Ви дихайте, ви дихайте, ладно, як я це зараз зробив,
[07:29:16] просто в бомбенчик, чотири фраги.
[07:29:18] Ця команда Пелка з впала.
[07:29:20] І це, ну ідеальний шторм, можна сказати.
[07:29:23] Спір'я бежали в трьох, вони вибли економику,
[07:29:27] Відгадувалися зброю.
[07:29:31] У Тезаса при цьому якісь напати історично у свій побув після цього раунду.
[07:29:35] Тобто боже, як не зараз тут. На приціці залили Херріган Молодець.
[07:29:38] Навіть два місць теористично все робив правильно.
[07:29:41] Наскільки це можливо з Мактеоном при ціліх, тобто подібне.
[07:29:43] Пробало далі рухатися.
[07:29:45] Але, і він теж.
[07:29:49] На щастя, які ті не лишались вперед. Якби тіти були просто вафлі.
[07:29:54] Ось Фінандерсен та, розумію, що треба розвізати цю атмосферу.
[07:29:57] Та ось в моменті просто сказали, який жарт вкинути,
[07:30:00] вийшли в Витопи, але він має просто розслабу.
[07:30:03] Дякую, який витоп, який далок, хух.
[07:30:06] Ви жали, а...
[07:30:08] Ширам.
[07:30:09] Проходять зараз на широкому і знову, ну тут на Туристі якісь вихідуть,
[07:30:13] Беліус просто долз хаєшки, добиває, медикся розстрілює.
[07:30:17] Ну і вихід, гравці фалтозрочається.
[07:30:19] На Туристі вихід, одразу відуло гравці віддально і закинуто хаєшка
[07:30:23] Іспам ЗМК спрацява в Мінус-2. Тепер перевага на бойці спірі. Тут вже можлива цій баракудія, якраз треба знову демонструвати свій стіл, знову пробувати робити Мінус і перший пішов. Далі розвін. Ну, мабуть, те що мав зробити, Керіган він зробив, але наразі цього замалу.
[07:30:43] Шире чекає на Тесаса. Бачен біло здоров'ю спробу, вимикає. А восьмоносі, котрі розраховував якраз на трейд вийти зробити, цього не зміг. Тут ще добре відчув момент.
[07:30:53] Про економіку треба дбати, думати.
[07:30:56] Ну, з цих плашков доможна, можна себе віднігнати.
[07:30:59] Ну, чого, Фелкоць для себе отримали інфу.
[07:31:01] В тому, що різкий шорт не працює.
[07:31:03] Просто так, туди виходити, це зайві, рухи.
[07:31:06] Ну, воно, сім, зараз має помирати.
[07:31:09] 3-3. І півтори тисячі, я бачив, кого зграв цих фелкоць.
[07:31:13] Врошей не буде.
[07:31:15] Виходить переворот, переворот у гриві.
[07:31:18] У нас стається просто зараз.
[07:31:20] З першу фелку цібо гостались, тепер я спірі, то трасу споягають дивайсів, можуть забрати знову групі цих контролів повесне бракунку.
[07:31:27] Поки що все, що ми бачимо, нам дуже продоро не тякає, що це буде знову щось близьке, знову щось дуже натуненького.
[07:31:34] Дякуємо.
[07:31:36] Дякуємо.
[07:32:04] І це чинник, який може, насправді, давати серйозну перевагу,
[07:32:11] давати можливість спірів, набирати раунди.
[07:32:14] Хоча втрачати Керіга на Фелканс довольно звично.
[07:32:18] Тому і без нього вони вміють бути наваштовані.
[07:32:21] Монесі закінтролював віконцей, ну і далі доволі різкий вихід на Б.
[07:32:26] Тут просто всі в блайнді Тесас передає при відголові Донкен,
[07:32:29] до тих з настрілю його потрібне забрати, брати від Монесі, від Киоскя,
[07:32:32] І ось вони ніби до себе до дому!
[07:32:34] Фелкенс заходить на Б-плен!
[07:32:36] Становлюється обахівка!
[07:32:38] 40 секунд! Монесів!
[07:32:40] Тек-найно забирає Медвікса!
[07:32:42] І супер неочевидний раунд, який розпочався за інтри
[07:32:45] і команда Фелкенс, поки що проводить без жодного кіла по собі!
[07:32:50] Зараз би Керігану посміятися в тім спільку
[07:32:53] та ще які жарт вкинути.
[07:32:55] Я бомерся по виграли раунд!
[07:32:57] 4-5, потім як то?
[07:32:58] 4-5 спільсполитами, якщо відстрибують?
[07:33:01] Малко з багатьох моментах, ну, десь ми бачили бідний раунд, навіть в форсі, якісь там, півторака економічний раунд був.
[07:33:09] Зараз вони виграють 4-5. Ірина розстрілюють, вся команда спірит. Мертва!
[07:33:14] Пух!
[07:33:15] Ось це гітні майджера події.
[07:33:19] Просто самі матчі.
[07:33:21] Просто сам момент, то що ми бачимо, ніби 4-5, ніби зараз спірит, майдмі ходить в бравагу.
[07:33:26] Ні, ми вийдемо з пістолетами, роздамо хитшоти, вона все буде добре.
[07:33:31] Ідальну вкинуті флешки, класно підловили гравця за колоною.
[07:33:35] Зонтік саме можливо дещо довго затискав, але за великий врахунком це ось цей останній пазли цього рауди, який мав з пластись.
[07:33:41] І вони його все одно зробили. Тому так, 4-3, не виходить у спірі, це оно повести врахунку.
[07:33:46] Знову швидкий врив на лонг, але плади зараз не сес і зіст облані забирають тільки ось керівки.
[07:33:51] Знову які швидкі проривточки просто розвалються на курірні.
[07:33:54] Та, ось різки, бриви не дають фалканж-бажаного результату, як це було, наприклад, тут позаменуло му раунді шартом, так і зараз лангом.
[07:34:01] Щось повільніше треба колити, а Керіги не хоче.
[07:34:05] Ну, і зараз два-п'ять чого, неакономіку просто натиснути.
[07:34:07] Це все ж таки був бай на останній гроші, знову, починається це перекидування.
[07:34:12] Я че?
[07:34:13] Каріна, додай, ну якось ні, в тому, що був на фітреті, рінув, а відмодись.
[07:34:18] 29 хефе, ситуація 1 проти 3, виглядає, якщося практично. Неможливо, але завжди вам я таємо про те, що...
[07:34:30] Гравецький не вдалі сильний, магія межеру присутня, але він тут зонтік спокійно допрацював. Граво для спірів.
[07:34:36] Шанси получи дові. Насправді, він би перестрибував зонтік сад.
[07:34:39] І біг.
[07:34:40] Та якби просто з вибухівкою один в два,
[07:34:43] в постпланті, на б-сайті,
[07:34:45] це суперстандарт, супер-дефолт,
[07:34:47] і ти зі свої дочі зору, маєш правдень 50 на 50 час,
[07:34:50] або жливо навіть попереду,
[07:34:52] якщо супер не гельмуватиме.
[07:34:54] Ну, тому що маємо, що маємо,
[07:34:56] рахунок 4-4,
[07:34:58] ну і знову фелканс мають бути
[07:35:00] на найкращій економіці.
[07:35:03] Тут на стихі все погано.
[07:35:05] Чи релігі коли від Керіга не можуть допомогти?
[07:35:08] Враження, що керіган темпами раундів намагається якось розхідати з пілітів, тобто вони завжди мають не знати чого чекати.
[07:35:15] Але все, що швидке, все просто безшансово відкисає.
[07:35:19] Одразу зараз знову спроба була прорати лонг Монесіг ПАП, меншість для команди Фелтонс.
[07:35:25] Ну і будуть пробувати розкручувати свої пістолети з Калашен Кіоскє, плюс вибрив знов на шор та Медвікс одразу паде.
[07:35:32] Ну і його ж видки забрати не вдалось? Ти суть і далі Фелтон звісно ж не будуть.
[07:35:38] Починають це очікування, спробу знайти, яку ж помуку, як тут, наприклад, міка.
[07:35:44] Ну, шанси мав, відверто скажемо, хоча і не такі, великі.
[07:35:49] Зонтіх стак, обережно відкривався.
[07:35:51] Так, ну, зайва, щоб не буде, правда.
[07:35:53] Ну, не, не, не, не ваше односенсор.
[07:35:55] Зараз може на Широ вдасться вийти,
[07:35:58] куди відправляється дві, якого вигляді ТСС-пітіловське.
[07:36:01] Ну, тут би, залигєм рахунген флешку б, да, да.
[07:36:04] Та, відігнати Широ зайнято б цей споп.
[07:36:06] Ну але, флешка тільки в ТСС, а й він перший на теоретичний вихід з банки просто зараз.
[07:36:15] Контактом Кіоскє судячи до цього хоча.
[07:36:18] Давайте дивитись.
[07:36:19] Ні, ширу таке луське якна сіння.
[07:36:23] Наряка, шинає контролювати центр.
[07:36:26] Керіган на шорті.
[07:36:27] 25 секунд.
[07:36:28] Ні, ну перспективно, раунд насправді ноль.
[07:36:30] Ось ти не розумієш, а як таке може вбратися.
[07:36:33] Звичайно, зшири і мерз запомагають одинотний машинок. Раунд 5-0 закривається і широ з цією темою, що тримав на справжі в останній перестрілці, а такти загалом спірів було 500 хп.
[07:36:43] На момент коли вони залишалися 5-1, Моджофелкен звіс на вимушенні прописував дошову першу паузу, вимушени втручатися зоні.
[07:36:52] В нього є своє бачення. Ті коли Котрі Керіген дає пересто відпрацювати.
[07:36:57] Ну, тут, принаймні, таймауд менеджмент Вінцоніка фільш зрозуміли між на попередній мапі, тому що він там на третьому виграшному для своєї команди його заколив, тут пройшло аж дев'ять і тільки коли справді команда вперлась враження в стінку і не розуміння, як вони можуть спроботи цих спір'ятів пробити.
[07:37:15] Швидкий лонг двічі, швидкий шорт, одразу мінус двастабільно, раунд одразу, що цьому етапі помирає і ніяких абсолютно нагод дописнути це не було.
[07:37:25] Зараз буде шість-чотири.
[07:37:28] Ну, натомість треба розуміти один момент.
[07:37:30] Далі та Фелкенс варішальну половину будуть захисті грати.
[07:37:33] А у спірі були не переливки зі своїм тасайдом.
[07:37:36] Наприклад, протеаврори, де вони тасайд злили дватесель, якщо я не помиляю,
[07:37:40] вони воросли б ще не були розірвані турками.
[07:37:43] А Фелкенс ніби команда дещо іншого рівня.
[07:37:45] Тому напевне для Фелкенс головне на чотирьох раундах.
[07:37:48] Не зупиняйтесь, взяли дамп'ять, бажано чість.
[07:37:51] І перспективи будуть.
[07:37:53] Це афіка геймін.
[07:37:55] Команди Фелконс.
[07:37:57] Щось таке ви вже бачили на мережі.
[07:37:59] Просто холодяють, просто спілкуються.
[07:38:02] Далі розмірковують на тим, що робити у 11-му.
[07:38:07] Кумет, десь наскільки тривало буде пауза?
[07:38:10] А, значить, фрістайм.
[07:38:12] Ми рахуємо 20 секунд, 30 секунд та й маоту.
[07:38:14] І зараз вже пройшло майже хвилина таїна.
[07:38:17] Певне ще пройде секунд 30.
[07:38:19] Ну тут спілкуватися навіть про філософські.
[07:38:22] Може навіть не стільки з точки зору навіть сплюкуватися весь час,
[07:38:26] скільки можливо забрати спередів відчуття прийти.
[07:38:29] Ну, ви звиклили, практичне нічого не робите, ніхто не виходить,
[07:38:32] але, широ ви бачите, для нього це не працює,
[07:38:35] дабл від нього, ну і тріпов буде теж.
[07:38:39] Чи чотирик. Знову б'єцтують.
[07:38:42] Таніна дасті цей прайм. Поки що від шира прайма бачимо,
[07:38:45] Та ні, на ДАСІ це праймь. Поки ще віхчера прайма бачимо 14 на 6, він майже не промахується, він робить ідеальні мови, робить максимум користи для команди.
[07:38:59] Знайпорські мабі, як дитина здає біжна певна снайпорських там, а такого снайпора це та ще на сологи.
[07:39:06] Ну чо, Фелканс, випробування зараз? Не можуть воно навіть до Доброго економіку вийти.
[07:39:10] То есть форс не всі гроші. Далі був економічний, бачимо те, що зараз Монесі немає,
[07:39:14] яке замість цього він відпрацьовує з галілом, не всі гранати в арсеналі.
[07:39:18] І з цим тобі треба ще зробити. А ось насправді на там С тір рівній контрстрайку.
[07:39:23] Навіть невеличка перевага, вона підсумку має серйозних вплив.
[07:39:26] Абсолютно. Кожна деталь важлива, кожна вчасно вкинута флешка,
[07:39:30] бо будь-яка інша звісно жраната можуть мати колу сальне значення.
[07:39:35] Поки що фелкомс намагаються мідлом простягнутися, пам'ятаємо,
[07:39:39] той раунд, який спрацював, вони мід тобі ворулювали тоді на пістолентах,
[07:39:42] можливо, до чого й схоже обудить даватись.
[07:39:43] Особливо, позиція Ніко, поки що верхній теж сидів,
[07:39:46] він традиційно відіграє, на це не цякає.
[07:39:48] Ну і, мій тобі смог є, чому би не пробувати далі з цього витискати максимум.
[07:39:54] Але і смачок тут, і ревіле, якщо хтось прийшов, сперед поки що ідально контрять.
[07:39:58] І застримують, і преску кидають, і ось тут тільки яка спортива, і далі падає, так само і тезис, 3-5.
[07:40:05] Белкон, спокій щось. Безпорадній, в останніх раундах.
[07:40:10] Ідальне вибивання медан.
[07:40:12] Тарас не запропадувало, ніколи ж і промотився на Б.
[07:40:14] З Богтапу, вимнув шумчанку першого, далі затапив другу!
[07:40:17] Пані Допанова, Ніколай Ковать!
[07:40:19] На наших з вами екранок. Дон збільсно просувається зараз під ве.
[07:40:22] І допропускає Нікол, смог розкритий, побуківка все ще на плейпті, все ще на погані шанси для Фелккарц.
[07:40:29] Можна пробувати, чому б і ні. Змоніс із бомби і вже скалашем в руках виходить.
[07:40:33] Далі флешка під яку-ніхто не вривається, просто не мається якась затримати.
[07:40:38] Бомба буде пробувати, встановлюватись і це вже зроблено.
[07:40:42] Зараз потрібується відфелкоць ідеальна стрільба. Не пробачити жодного оплнента, який до них наважиться зайти.
[07:40:49] Прототежки резакувати не дуже захотівки оснє.
[07:40:52] Садів під ексом, вирішить більш безпечність под зайнято. Однак знає, що втешці хтось має бути.
[07:40:58] Собив перед неї. Починаються перші гранати.
[07:41:00] Ви відкривається ношіра, виграє в нього дуэль. Далі Болиси, інтрумації просто другу і третю острачає. Два в три.
[07:41:06] Ось про що ішлася розмова. Захист Бефлента. Один, два, або два в три. Це не проблема.
[07:41:12] Цього успіху не було б, якщо б не Никола Ковач.
[07:41:16] Ковач затягнув настільки, настільки це можливо і якусь захопло в гражданській.
[07:41:22] Ми на прикінці побачили.
[07:41:23] Муниці такі оски просто снищили команду спірі.
[07:41:28] Це було дуже жорстко. Вони ввалювалися гуртон.
[07:41:30] Я думаю, якісь розумість займає бути, але вони просто ідально один одного прикрили.
[07:41:36] Егоційний вибух.
[07:41:37] В Керігана і знову таки далека від ідальної економіки у Фелкан.
[07:41:41] Керіган вимушений догривати на галілі.
[07:41:43] Ініціатива на центрі мазу.
[07:41:45] Підпадьмо підпадьмо під донки.
[07:41:47] Контрол без шансів. Вимикає Кіоскє.
[07:41:49] Хнір відповідає.
[07:41:51] Відходит. Все ж таки нашор.
[07:41:53] Прикриває цю тімейтам. 4-4. І це буде тиск на Б-плент.
[07:41:55] Кодер закищається одним зонтіксом.
[07:41:57] І одразу лусяй гранат.
[07:41:59] І він своє часи відтіде хай.
[07:42:01] Але Кіоскє поки що не впинний.
[07:42:03] Візне попереднього рауну вже дабо від нього.
[07:42:05] Початку на бобі для команди Falcon збуде і Керіган зараз біжить і встановлювати.
[07:42:11] Мовиш, інна стрейфика, біжі шо?
[07:42:13] Та якщо бувачив вентміра неважливо, щоб просто смок передіобличався,
[07:42:17] наш нагивав Меджик Смір два секунд, просто натисуватися перед цим смоком,
[07:42:21] не ваше правді навіть хаєшки для того, щоб він і радий підрозумій.
[07:42:24] І здавалося, всі карти на руках у Falcon зараз є.
[07:42:27] Просто стійте, а виката, виграваєте свої дуелі, плюс позиція, і у вас все буде гаразд.
[07:42:32] Закривай екпозицію, де нікого не власне ріти. Влучає, але не вбиває ширу. Ніко його за це покарав. Далі ніко.
[07:42:40] Дровиття рази не випадав. 2-2. Якщо ж литки кіли, то час шіляла, кіоскать. Нір! Чи до ДПБ, піч, вистачає часу!
[07:42:48] А вистачає? Вистачає. Ну це берт вирав. 4-3. На бомбі. Зість муком на тежці. Забросто шов. За містерахунку 6-6. Все ж таки доволі цільтовий.
[07:43:01] Раунд програють фелкнз і як ми бачимо розчарування легесинки у Керіга на ЄЗ.
[07:43:06] І у оточки зору такі раунди у команді прогривати не має.
[07:43:10] Шановні вам традиційно в кожній переріві нагадуємо про звір.
[07:43:13] Доєднуєтесь, будь ласка, аж амінька долучився до збору атласфейства
[07:43:17] та фонду поверніх живим і відкрит рожній конверт на велику мету.
[07:43:21] Донати відстагривенні, беріть участь автоматично в розіграші 5-ти або не менше внатласфейства, а пошмірчу з мейджору.
[07:43:27] Тому долучайтеся, шановні, давайте разом допомагати нашому міському, зватися ще більше ворожих дронів та шахидів.
[07:43:34] Поки пауза і потім завершення цієї гривки.
[07:43:57] Звідки, хер, шот, синамі, шо за ти, шо?
[07:44:01] Зову, плач, Беткин, айс, фрак, шо за шо?
[07:44:06] Overhead, small bounce,
[07:44:08] Betkin, Betkin,
[07:44:10] Король, three,
[07:44:11] Odin, Y,
[07:44:12] Betkin, Betkin,
[07:44:14] One, two,
[07:44:15] No, slow,
[07:44:16] Betkin, Betkin,
[07:44:18] Король, three,
[07:44:19] Odin, Y,
[07:44:20] Betkin, Betkin,
[07:44:22] Betkin,
[07:44:24] Ти король.
[07:44:25] Ні.
[07:46:55] і абсолютно ніяких однак емоційної свої складової неподавах.
[07:46:59] Так само як взагалом теймонісі.
[07:47:01] Його емоції можна зрозуміти.
[07:47:03] Все ж таки з усіх можливих реалі,
[07:47:05] котрі в нього були.
[07:47:07] Взяти мейджер так і не вдалося.
[07:47:09] Програвав він фінали мейджерів,
[07:47:11] програвав він прикрив пів фінали.
[07:47:13] І зараз, хто знає, можливо,
[07:47:15] найкраща можливість вийти у фіналі
[07:47:17] виграти мейджер, котрі в нього, коли не буде.
[07:47:20] Саме тому він так сильно переймається.
[07:47:23] Приймається все ж таки, ми не стоємо молодшими, молодшими не стоїть ніколи.
[07:47:28] Добре, з вами студія Ментяшта.
[07:47:29] Зараз ніби сильна сторона для Пелкенс, однак за містрахунку щищі на 5.7.
[07:47:34] Вони вийшли, тому від пістолетного залежить доволі сильно.
[07:47:39] Одразу, всім гуртом, команда спірід, йде верхню тежку.
[07:47:44] Бо поки що просто пріто плей.
[07:47:47] Берить, заходь, закривай тесос, якою гранатую і халява прийде.
[07:47:52] Але Монесі бушать, воно ті! Знищі разом зі своїми ті, вейтами команду сперед на діці Сломецьі!
[07:47:59] Чотири, чотири фразі поспіль. І Монесі добуває останнього. Сімчий, зстановлене бомби, не було.
[07:48:04] І дуже цікавий пістолет на раунд, наразі приносить важний результат, але судячи за обличчя в ніхто,
[07:48:10] і хто це насадовільняє, він просто вийдихнув. Ну, висправді, я доволі тим, не можна було він настільки сконцентрований.
[07:48:17] Але по його обличі, якщо б нам показували тільки Ніко,
[07:48:21] не було б зрозуміло, вон раунд виграли чи проградували.
[07:48:23] Це точно.
[07:48:24] Але при цьому надпереконувало.
[07:48:26] В час ті кіли, монісі з цими беретими,
[07:48:29] десис, дабл, кіоскен, все виглядало.
[07:48:32] І інші гравці намагаються хайпити.
[07:48:35] Керіган, п'ятюнів, все якось покричати.
[07:48:39] Ну і, можливо, це колись з цієї передасться Ніко.
[07:48:42] Можливо, для цього просто треба фанконом більше раундів набрати.
[07:48:45] Наприклад, зараз на екозрінняти рахунок, ну і потім ще й протидивайсно для них, було бажано.
[07:48:51] Ну, ідей з Юспом на другому раунді після виграного пістолетного відмонесі не бачимо.
[07:48:56] Ми тут...
[07:48:57] Знаєте, третє, вирішальна мапа і помертися, воно дуже біло хотілося.
[07:49:01] А що, якщо спірід зроблять форс, давайте виграєш просто обережно та відіграємо.
[07:49:05] Та, якщо можливо, на фармі дірусшей зможе там десь через раунд робити авід.
[07:49:09] Ну а спіріт, звісно, чекають, як був багачок, випадки, гуфалканс так робили.
[07:49:14] Хто згадує про Смуль? А, ні, хоп, сори, на призбулах.
[07:49:18] Так, так, так.
[07:49:20] Полюбляєш Вольвальників Контресрайку, просто поприколи його ім'я побогукувати, ні к ней.
[07:49:25] Вірніше, але поки що та.
[07:49:27] Він виходив у фінал Кельнодорище 2018 року.
[07:49:31] Міг подумати, там на віфроград.
[07:49:33] Просто Смуля здавалася.
[07:49:36] Не маєш розібрати, кого зараз жинуть вперед. Болівальники для кого вони скандують, мабуть в даному випадку, враховуючи, що супер мало шансів сперед. Мова про них.
[07:49:50] Ну і ТЕЦЕС готовий з МПХи приймати витістунелі, а Дікиоскі з фаномату витіст з МІДЛА,
[07:49:55] а далі ТЕЦЕС дабить в Киевропу, тепі,
[07:49:57] ТЕЦЕС керіває, підбирає фаномат за місцем ПІ,
[07:50:01] Селкон, це, ну, мабуть, легківи про воля, але долають так само, доволі, не винушені.
[07:50:10] Вотаю, що за стосунок? Міг, що правдома, він не зрозумів.
[07:50:15] Доволі, доволі, захотково він виглядав.
[07:50:18] Нарахунок зрівнюється, Монезіо тримає свій МП. На двох фамосах залишається Фелкансе.
[07:50:26] ВІУ, ВІУ, як завжди, в нас тут на арені. Ну що, напруга зростає. Спірець відправляється трійкою на АПР-5.
[07:50:34] Звісно, не будеш водопушити, або щось таке вигадувати.
[07:50:37] Можна намагається запобігти потенційної активності для Фелкансів.
[07:50:42] Місті Фелканси грають доволі посип.
[07:50:44] Половне погано з першого дивайсу не забрати мабуть команді Фелкон.
[07:50:48] Потім вже в її робити, тому що поки що, крім містолетки якому нічого, не побачили,
[07:50:52] не знаємо наскільки загалі захист команди Фелкон зараз готовий до того,
[07:50:56] що їм пропонувати муть спірити.
[07:50:57] Смок від тобі закидається, поки що все виглядає, ніби вийде на точку Б,
[07:51:01] від спірі та вже і бомба, і три гравці там, і люк на шорті зараз готовий
[07:51:05] про типу ставіті гривати, і має звідс, поки що виграє онудвельку,
[07:51:08] але періган розмінюється.
[07:51:10] Нищащий для Фелко, це одразу вбрив на Б. Молість від ноги до робиттіл і Б-контроль.
[07:51:15] Занимий діоски Павелокермо!
[07:51:20] Та, і не встиг, не встиг, захистить бафлету, відкитуйте своїм моліки. Кермо як скалон відзначив дійсно.
[07:51:26] Дійсно не спрацювало шире. Розриває Монесі 8-7 голову, дуже темпомирало.
[07:51:31] Дуже темпомирало, від спілі триски, просто підтрейди.
[07:51:34] 8-7 не довелося, нам довгощикато та зголос.
[07:51:37] Комусь приїзд виграли? Свій раунд, як тільки вона з'єглася збрала я.
[07:51:41] І то, з'єглася у леккістю вони це зробили.
[07:51:44] Викладкає, напевно, за непокоємня з балівальників Фелканць.
[07:51:49] Все відпалося тупо в моменті.
[07:51:51] Тонк при цьому давав киоски купу шансів себе закрити, і можливо, ще цей ранк подягнути,
[07:51:55] але все просто індивидуально посипали Снійко в неймовірному тільті.
[07:51:59] Фелканць знову позаду, а вишанонін забуваєш, що не його стріщів, і чуття від кібербаців.
[07:52:03] Разом зі спонсором показу Беттінг.
[07:52:05] Беттінг ти корой,
[07:52:07] команда Фелкен з королями цього раунду навряд чи себе називає,
[07:52:09] у них все ж таки два дігли та і потому.
[07:52:13] Наскільки Тася зараз відчуває на пруку,
[07:52:16] з таким нікого,
[07:52:17] ну, саме він просто гравець на спідбе,
[07:52:19] правильно, за диспір'яти зайшли,
[07:52:21] не дуже напевно приємно.
[07:52:23] Зараз загалі в 4 фелкен стакують напрямок пеплента.
[07:52:27] Зачемо, можу щось ще робити.
[07:52:30] Зараз просто еко,
[07:52:32] А чи Афкерігену залишить 4-500?
[07:52:34] Він все, що розраховує, що ВП в руках був,
[07:52:37] вони сі спрацює.
[07:52:38] І ця інвестиція приносить важливий результат.
[07:52:40] Ще не звернув увагу на статуніку 5-11.
[07:52:43] Ну, Ніко, вважливий мовчий момент в мутні,
[07:52:46] дефолтний, і загалом-то.
[07:52:48] Останнім часом за фелкон, завжди ми бачимо іноді мафи,
[07:52:52] іноді весьма, і що Ніко просто бігає лейднер 05KD,
[07:52:55] і практично не може ніяких воности в своїй команді.
[07:52:57] Слухай, Ковач, з таким винігром, щоб мажору не буде, то потрібно раму підсбирати. Кіоскє.
[07:53:05] Чекає на помолку, можливо, хтось оберпікне. Ось так, наприклад, триває липо загалі?
[07:53:11] На німеражі щось подібно бачило.
[07:53:13] Було, тоді дабл Кіоскє, дабл, раун, все одно наприкінців команди, Фелкнспосипався.
[07:53:18] Зараз вирулюють на А. Кіоскє, далі вже. Відкисає від зонтиксе.
[07:53:24] Мійко.
[07:53:25] Побачив. Побачив, жирилося.
[07:53:26] Парфін буде на іншому рівні пікати.
[07:53:29] Керіга.
[07:53:29] Дюс Пазунтікса дотискається.
[07:53:31] Плюс два калаші.
[07:53:32] Один з них поки що живий і дивами просто від кожної кулі Заванцев.
[07:53:36] Бомба є.
[07:53:37] Нема дих'ю з кітів, у команді Фейлконгській.
[07:53:39] Ви все мабуть поки що найголовніша проблема.
[07:53:41] Навіть, якщо вони додуть кіле чи височі часу, фада, як Керіга.
[07:53:44] Калаш, відбирається в Монесі.
[07:53:45] Ну і вони йдуть на сейф про ці колиші зберегати, тому що об'єктивно розуміють, що без арморів ті ті шанси втукунули.
[07:53:51] Ця локоми зрозуміли, рішення.
[07:53:53] Калаш можна дробити, наприклад, ніхто і набрався в певненості та і загалом на економіку це добре чином впливне.
[07:54:00] Поки що попри навіть першу втрату спірят певно на себе почувають.
[07:54:05] Ну, плюс до цього економічний стан талеків від найкращого в Фелкенсті, бо вони виграли пішпулет, і другий за ним програли зброєн і залишають просто на попах.
[07:54:14] Як це пояснити економика? В корпі страйку, шановна вона така.
[07:54:19] Подекуди максимально нещадна. Теймао №2. Для зоніх, поки що ми говорили піща спершу,
[07:54:26] та ймато, що ніби вчасно, тут теж ніби вчасно.
[07:54:29] Спробовали, виграли пістолетку, потім ініціатива перейшла до опонента,
[07:54:32] треба думати, що з цим робити. Зоніх зараз намагається запропонувати,
[07:54:36] глядаю доволі емоційним, ну і закупи. Зараз повно все для команди Фелклз.
[07:54:42] Прохривати цей, знову йти на резець по економіці, 10-й потенційно, 11-й.
[07:54:49] Виглядає як халепа.
[07:54:53] Що ж, спірі це ж поспілкувалося, ніяк ефелканці, ну і повторювання.
[07:54:59] Киосків вже довів нам протягом цього обласного трищого з Діґлом, він на короткій носі.
[07:55:05] Але-але, питання в тому, чи зміг зоні знайти переможний шлях,
[07:55:09] Вчах, по точному моменті, по точному раунді, краєважливому, значеному сирам, не влучає, там влучає.
[07:55:17] Хоча вони так стрибали, що я навіть і проподвійний постріл теоретично припускав, але на щасі для команди Фелко, з цього наразі не трасилося.
[07:55:27] Просто закрили зараз Нідук, а це команди Спірець. Ми чого повідповідь на Лонх, аби його теж швидко не намагалися програмати,
[07:55:33] Поки що не пропонують щось швидке спів'язку.
[07:55:37] Вони не експериментують, як фелкутс.
[07:55:39] Вони не намагаються рвати темп.
[07:55:40] Вони завжди грають раунди, які працюють якомога краще.
[07:55:43] Зараз Кіоск я хороший в рив.
[07:55:44] Кіл дам.
[07:55:45] Далі пстиктивово непогано.
[07:55:46] Але Каєшка так само...
[07:55:47] Ні, дає майже ну любий девіч.
[07:55:49] Трічечки звісно прилетіло Кіоск.
[07:55:51] Але він все ще 46 фей.
[07:55:53] Все ще може сказати своє слово у раунді.
[07:55:55] Нір відкривається на лонзгі саме.
[07:55:56] В цей момент ніка збільшується до свого тімейта, вони тут з Керігоном в одеві.
[07:56:00] Тір полюбляє, насправді щоди ми дивитися під Сині і на попередній достах від команди спірів, таке ми вже бачили.
[07:56:06] Це не має бути сюрприза для Фелзи, за що вони дивилися демки.
[07:56:10] Тір залишається тут, а трійка в його тімейтів зараз розкидується шартом Керігона.
[07:56:16] Та ладно, він не збирається дивитися за Синію.
[07:56:18] І тір промутився, що ти навіть не стріляє, по ньому одразу.
[07:56:21] Тут просто пропускає Керігана, в останній час його буває. Мони сьогодні готові приймати шор, доджить початкові гранату. Так, його суперник на платі, а вже пройшовте, мінус вітонка.
[07:56:31] Ніко, настало твоя зорена миль. Перший кіло, він знайшов. 6 на 12. Час рестувати команду, але тут які спокусливі дві спинки для Кіонська під флешечку Ніко влітають. Широ, один проти трьох на бомбі.
[07:56:46] Як же Кио з Київу скритують, насправді свій кулитив, ніяк чори проти Віталіця з рейтингом один, чотири, плюс так, і зараз.
[07:56:52] Трифл Київ, ніяк смикає бомби, швіра відкривається, промахується, все, можна дефати до останнього швіра, нічого тут поробити, вже не зможе.
[07:56:59] Київ, раз, далі, другий промок, так найм, бомбка, спін, дефузен і Фетенс виграються і бойсмирал.
[07:57:05] Наскільки складно він це тається, наскільки вони мають бризатися просто в кожен своїй момент, але наразі воно як і кілосуке, і він це вдалося, дає відвісляє.
[07:57:15] Ну, ніко сам трікулків не зробив, зробив мідусь, але потім саме його слешечка забландила і зонтікса, і донка, і дала прострю для того, аби кілосуке зробив цей дабл.
[07:57:28] Поки фалькони живуть, бростріло відширо знов не має, всі гравці талко стара зі в госпеці.
[07:57:35] Ніржнову Метушиті.
[07:57:37] Баксовно, так, не те, що навіть Метушиті просто подивився, що якщо буде якийсь скажений бриф.
[07:57:43] Подовжують маринувати фелкенців спірити.
[07:57:46] Ну, до речі, Золік відзначав, що вчора проти Віталії якраз за захистю його команда почала закриватися.
[07:57:53] Від них не було таких активних дій, котрі потрібній проти колективів ерівній Віталії, або таких як спірити.
[07:58:00] Дуже класно влітає. Зараз саме по ньому.
[07:58:05] Дуже серйозного демо вже нанесли, ну і поки що спірід знову скупчується на мідлі.
[07:58:12] І то він смок. Все по їхній книжці.
[07:58:15] Монесі, бачі соперника, але його не вбиває, просто відходить у позицію посий-воюши,
[07:58:20] але вже тонк гостується проривати разом з тімей тименідо і є гравець у верхній тежці.
[07:58:26] Я думаю, ну і все веде до того, що це буде вийшов на Б, під знову таке оновлені смоки.
[07:58:32] Таке, екскюзимо, а Хелпити не буде?
[07:58:34] Бо дивіться, наскільки далеко стоять гравці Фелкан спід аплетом, тобто або опорників на Тесасі і Кіоски.
[07:58:40] Зможуть вивезти, ну хоча там на 2-3, або все буде кінець, це буде 10 раунд, де Спір'ят Хелпи не буде.
[07:58:47] 32 секунд до кінця рауни відкривається, знов ті стати, все ж таки збіг його прийняти.
[07:58:50] Це не щоб покращує шанси. Далі Франпт-Таза заїща один від Керігана!
[07:58:54] Контрі все ж таки з КТ. Зві учебитися за свій кіл.
[07:58:58] Двадцять дві секунду до кінця, опорники вворалися, Керіга нарезає.
[07:59:01] Другого і тримка, тримка, від усої діка, дев'ять, дев'ять.
[07:59:04] Виглядало, ніби все вже пропало. Два опорники, оточені з усіх боків.
[07:59:09] В перший контакт, океохки взагалі не вийшов, але потім вони просто розібрали їх назад.
[07:59:14] Частояни Фелконц повернулися, Фелконц знає, догнали.
[07:59:18] І тепер якийсь був, мені здається, по енергії точно жених мав би бути.
[07:59:26] Багато що його залежили від тесу з цій ситуації.
[07:59:29] З ліста Халпатова на наслація.
[07:59:31] Темпу спірі там не вистачало.
[07:59:33] Ті роблять економічний раунд.
[07:59:35] Немаспечна ситуація, якби воно не звучало.
[07:59:38] Чудово можливість з одного боку для фалканцвити.
[07:59:40] Вберем.
[07:59:41] З іншого калашки рем в Сайщі.
[07:59:43] Як класний армор в Додка.
[07:59:45] Ір починає тут фрілядиш на злонгам, керігам в Ріші.
[07:59:47] Навіть не перевіряйте долю, просто таки, ні, ні, ні, ні, ні, все, давайте, я біжу.
[07:59:52] Забирайте цей лонг, давайте займайте його, як краще підуть до своїх тімейтів.
[07:59:56] Нормально, ви все одно з пістолетами не пройдете, не ви іграєте.
[07:59:59] Максимально всі вово ніякої агресії, нема, не хочуть пробувати долю фелконгс.
[08:00:04] Вони знають, як програвати такі раунди, коли здавалося все в тебе вже в руках.
[08:00:07] Тому, справді, поки що, краще перегрупа... Відуть перебувати в лонг.
[08:00:11] Перебувати в лонг може стати як і гняліврічні,
[08:00:15] Врішніх так і просто страшною калефою.
[08:00:18] Сон пригорів, припір, перші кіла,
[08:00:20] але далі вибувається все ж таки цей АК.
[08:00:22] Але те, ким так само попрацювати, можуть і все влогу, коли у тебе так не йде,
[08:00:25] але монісі на карію робить кіле, і далі просто живе.
[08:00:27] Знову не влучає.
[08:00:28] Монісі дуже часто не влучає, але тепер робить це знову.
[08:00:32] Так, і додалі Донгію перекриває.
[08:00:33] Донгі, ще й мінус два.
[08:00:35] І загалом ситуація, в котре можна повірити,
[08:00:37] чіра в загалі просувається, це травно!
[08:01:39] Людина Котрук і Калич за тисячу разів цієї команди.
[08:01:44] Він просто робить свою роботу.
[08:01:46] Але як же блучно і як же вчасно?
[08:01:49] 20-й раунд. Фелкон з попереду.
[08:01:52] Еко зробили спіріт, але при цьому економіка все одно.
[08:01:55] Ми вас стягаліли обаль гранат.
[08:01:57] Цього може не вистачити наприкінці для спіріту у раунді.
[08:02:01] Але це лише чаргу і фелкон.
[08:02:03] Тож не те, щоб прям сильно встигнути його розгнатися.
[08:02:05] Один байк вична буде в разі поразки, але не більше того.
[08:02:07] І зараз. Чудові.
[08:02:10] Не перевершені шанси вийти на рахунок 12.9 для Фелкан. Саме тут і зараз.
[08:02:15] Як завжди повільний дефолт відпрацьовують спір'яти. Запускають на лон Меджикса.
[08:02:20] Добай ми тушитимемо. Так зроблено на шорці. Пана Мніко і Кіоскє.
[08:02:25] Тож не розкидуватися лон. Тесас відповідає за верхню тежку.
[08:02:30] До речі, спір'яти зараз може на нього просто відкритись, як лопинь не має.
[08:02:33] Завиваште, не міду ноль людей, написайте один єдинний тресес, в нього нема моліки, щоб застобити в нього лише дим.
[08:02:38] Ні, не міду звісно молодець у попередньому раунді, але не стільки вим'я вірите, так? Команда Фелконць.
[08:02:43] Давайте зараз подивимося.
[08:02:45] Контакт, він все зрозумів, смот, його просто рачать.
[08:02:48] Йо-Ньо нема вибору, ньо нема виходу, він паде, все.
[08:02:51] Бетлент відвідано.
[08:02:52] Ге-Бон-команда Фелконць все проноцить результату, і зараз пина горыть в муниці.
[08:02:56] Не карає Метчикс, але і то і нічого не стати зробити.
[08:03:00] Керігал! Керігал! Керігал!
[08:03:03] Це дон! Це датачці! Все ж таки! Ти ж таки! Падає дон! Підус два від Шира! Підус два від Шира!
[08:03:10] Два в два!
[08:03:12] Широ! Крутиться сам! Крутиться і не виграє!
[08:03:16] Белкут знову тягнуть! Не можливо знову тягнуть!
[08:03:19] Це програда, бо не програли цей бисайт! Але який ми з дилами вирулюють!
[08:03:26] Він, Керіган, Андерсен.
[08:03:29] Зараз витягає, не сказати, що мертве, але вкрай складий раунд.
[08:03:32] Він просто промотився, промотився в смок із нівробців спір'ят.
[08:03:37] Вони нічого не змогли зробити, ті байти допомогли Керігану.
[08:03:41] Двадцят дев'ять того ні.
[08:03:43] Це те, для чого він вобрали в команду.
[08:03:45] Приймативось такі рішення.
[08:03:47] Креативні, незвичайні.
[08:03:49] В підфіналі мейджеру на Сталебок, на відповідальніму іскулизувалося все трачено.
[08:03:53] І він прудить те, що має, те, які для цим спірів, вони знову йдуть під Б, але на це, зараз, Теса сприянамі не один.
[08:04:01] Уявляйте, зараз на стрим зайде якийсь рандон по важчиститу в Керівині.
[08:04:04] О, десь начинать, Керівин, як завжди!
[08:04:06] А що хайпінь?
[08:04:11] О, боже вій!
[08:04:12] 11-9. Так, раунди з тикнайними.
[08:04:14] Додужен небезпечний історій, знову такі два захисника і двоє плен там.
[08:04:18] Вновлюється Дим зараз на тежці. Спір'ят там вже на ЦБ, дуже воно розкидуючи, своїм пішталетами відкривається.
[08:04:24] Контряк Тесаса, Блайддя Кіоскє і його теж розриває відухувається Меджикс, що ж дуже простий праунд від спір'ят.
[08:04:32] І класика, класика заливання фроцитетів так. Вони відкисають по-одному. Вони віддають цей раунд, які здавалися по баю в жемних фруках і ніби і на Б не один гравець.
[08:04:43] Задобиш на керіг, а то він сувить просто до мороженого рецпати.
[08:04:46] Він ж готовий по цей раунд вигравати.
[08:04:48] Але склалася не так, як гадалася.
[08:04:52] Поспішили, поспішили. Зараз Хелконс, якось святкувати виходи на файнард.
[08:04:58] Поєнти вже даному випадку, але, в обчині, їх не досягають.
[08:05:01] Монесі чекають якраз бажаючих його вибити, не дати засеєвати цю снепричку.
[08:05:08] Та не тільки їм, я оповню, не біг другий армор.
[08:05:10] Ти купа гранат. Це все знадобице, але економіка фелктуз і хрещі 900 монезей дозаляють тім далі, що він вміло оперувати.
[08:05:17] Керігант, топе, топе, топе і не добирає. Але монезі ще живе і теж деживе.
[08:05:24] Ну, 13000 монезей. Навжі вважається, що це не так добре.
[08:05:28] Здається, в Зоніка є ще один таймал.
[08:05:31] Чи не здається, то пішо, саме час прописати, це паузу. Саме час сплімувати весь світо.
[08:05:38] Виграні в Мейджері, у яких було п'ять, якщо не помиляються та зараз дати той саме переможний ковр.
[08:05:45] Об'єднати зусилі всі їх Баракут, Конферстрайку, Керігана, Соніка, Ніко.
[08:05:51] Щось вигадати.
[08:05:52] Щось вигадати, але поки це тільки хірова для Монесі з Наймперської гантівки з першим армором.
[08:06:00] Дуже багато проблем, звісно.
[08:06:02] Цей віддан раунд з катнайними може коштувати, який віддана економіка.
[08:06:06] В раунді з півсто летами, в спірі, коли вони і раунд виграти могли, та і вибили чотирьох гравців Фелканс.
[08:06:13] Це, звісно, впливає. Але, ну, хто сказав, що буде легко.
[08:06:16] Правильно, на Мажорі всі грають нерви, зоні Кисан це зазначав, що під кінцівку ДАЗ та проти Віталі ті,
[08:06:22] що одні, що інші, просто вкрай, приймалися.
[08:06:26] Це вже просто таке випробування витривалості.
[08:06:29] Що ж, вийшли під шортом, вічається для тім спів'ї, та бохля для Мунисі, або ми на 2011 їдемо.
[08:06:34] Їдемо, давайте дивитися, що з того вийде.
[08:06:37] Будуть через кілька миттєостей, свідчили всього так,
[08:06:40] залетітої гранатки, і флеші, і два смоки.
[08:06:43] Йому тут буде дуже непросто зіграти,
[08:06:45] ну і спірід працувається до пленца.
[08:06:48] Монесі, дуже чхлешків.
[08:06:49] Йогавік може дати декілька кілів.
[08:06:51] Добре, Глов, принаймні один він дає.
[08:06:53] Чого ж, Донка розриває.
[08:06:55] Можливо, друга спроба.
[08:06:56] Зараз, так, по ньому. Примахуються шират.
[08:06:58] Це донутко. Вишам, чи правдий сам Монесі.
[08:06:59] Добалі ж вам реагує. Далі фікс не працює. Відус Вітіга просто зв'язь па.
[08:07:03] Йосуги падає теж. Монесі все ще живий. Ні, ні, ні, ні.
[08:07:06] Забагато, дуже багато промахів зараз було від модиці.
[08:07:09] Почав перший проект, дав саме від.
[08:07:11] Ну, принаймні, ми можемо конститувати. Шанси, боли.
[08:07:13] Але це Ракуна, кондинація, пединація.
[08:07:16] З такими пострілами з Існайперської винтівки Фінал Мейджору дуже важко вийти.
[08:07:22] І чомусь Славана цій мать і Монесій прям серйозно почав сипатися, коли подекуди поставили сприяють тому, що він, ну, теоретично на тріпу, міг претендувати точно.
[08:07:33] І тепер вже третій таймал для Зоніка, перед, ну, практично останнім баєм.
[08:07:39] Як соковито, на ракунку 11-11 тмати, той сам отаймал тмати, змог, можливість, все ж таки поспілкуватися з командою, сказати, ви молодці!
[08:07:49] Все добре. Ілья просто кращий влучай.
[08:07:52] Настій, Ілья.
[08:07:54] Майже наш, Ілья.
[08:07:57] Ні, ну звісно, це жарти і жарти не на часі.
[08:08:00] Так, по-мою тим, у нас дуже напружжена.
[08:08:03] Дуже напружжений момент.
[08:08:05] Дуже серйозний грам.
[08:08:07] Бо сперед, в другому для себе фіналі, мажора.
[08:08:10] Воніка, черговому для себе фіналі, черговою можливістю.
[08:08:14] Нарешті отримати цей трофей.
[08:08:16] Поки що розпочинаємо. Ближчі до Бедори чи розташувалися файл-тенсив?
[08:08:21] Ми побачимо, можнася якби праворище таїть поближчі, якраз до Бедлентак.
[08:08:24] Отрі був проблемний в раунде проти теків.
[08:08:28] Поки спір'ять, як завжди, дуже повільно, по-мідлу, до шорту.
[08:08:33] Вони це щоперомграли, вони граються з Меджуксом.
[08:08:36] Абсолютно той 7-й симулятор Дасу, який ми звикли, бачите, тут варєнтів не багато,
[08:08:40] або міцелі вировляєте, або просто на шор.
[08:08:43] Вони його хочуть зараз перевивати, під флешечкою, цього зону вони вже заняли.
[08:08:46] За неї загалом то Фелко це не файси, ось тут ті густа, загалі гравця не має навіть і з легкістю її супералику віддають.
[08:08:53] Цікаво, кіти відсуті, гранати сказати ще багато, просто смоки на стоп.
[08:08:58] І просто порівняйте ютіліті Фелкоць і те, що сперед є зараз, це небо і земля.
[08:09:04] Керіган Залонс відповідає, на нього починають тиснути.
[08:09:07] Одна флешка і Резонтик спросивається туди, буде сплітна, доволі небезпечна історія.
[08:09:12] Тут крає важливо, щоб Керіган не пропусти бонц без фраги,
[08:09:16] і він пропускає бонц без фраги, я на широкому влітаю пір.
[08:09:19] Вже першим інознайдено.
[08:09:21] І поки ось ці всі ютілки дуже небагато щаселі для команди Фелконця,
[08:09:26] то й шор ділеється Монесі, ловить блайн.
[08:09:28] Його не маються об'їти, він поки що живе.
[08:09:30] Його там прикриває його ніколи.
[08:09:31] Монесі робить тіли, поки що залишає Фелконцю в грі і наміч у віршості.
[08:09:35] Монесій Нікола Ковальця розроблює прозначення своїй козахівки, приймають Монанце Тираван.
[08:09:41] Та Нікола Ковальць. Він не готовий віддамати цей підфінал. Він надто довго до цього йшов.
[08:09:49] Надто багато спробуло, щоб зараз спірід без тренер збагли його знову зупинити.
[08:09:55] Я вже бачив, як це про грейця після того, як Фаскерган. Я вже бачив, як вони просто їх будуть опочивати.
[08:10:01] Знищого тело ця упора втрималась і тепер один поєкт на джинал для команди Фелкон.
[08:10:09] Фаслон відпрацьовить просто фаслон зараз вперед, порішують вони вийти більше на менші.
[08:10:13] Скоріган, звісно, забуває на все це.
[08:10:16] Відходить в глубину плента, шор зайнято, там Монесі, там Ніко.
[08:10:20] І в тесті, до речі, нижній перебуває кіоски.
[08:10:22] Тут вирішили Фелкон зайняти всі поєнти на мапі окрім без посереднього ланга.
[08:10:27] І вони знають, що, принаймні, четвіркою спіріт перебувають саме там.
[08:10:31] Заваше, вертня теж, казання та тесисам.
[08:10:33] По міду пресуваються кіоски.
[08:10:35] Ну а спіріт, фактично, спотів та й нема.
[08:10:39] Так, поки що абсолютно всією командою перебувають на лонзі і йдуть на укріплення,
[08:10:45] зараз буде просто ясо якогось галактичного масштабу на цьому лонзі, при цьому виходу на А,
[08:10:51] і уявити, що нащікає за кілька секунд тупо неважливо.
[08:10:54] Зараз буде розв'єватися. Смол, в нього встигає проїти. Майдю в тактай, від нас правді. Ідеальний для жперед. Вони просто відгоняють Смолікам. Гаріган гувається на бексаді. Викривається і просто робить кульки. Вонося на тому місто, як все ж таки простря, воно забирає. Вривається Ніко. В нього не найкращий спон. Киоцьки намагається у моє кільство помахти. У фраг втіпає. Мінус відбачить. Втіпає. Мінус два. Мінус два. Мінус два. Мінус два. Мінус два. Мінус два. Мінус два. Мінус два
[08:11:24] Киоски на гендерфі! Ай! Мідував у Смирі, 12-12, вони тут тільки в коронці. Будував фрага!
[08:11:34] Від грантціоналу перебували фелкант, але це додаткові.
[08:11:38] Коли Міку робив дабл, сторілайн моїх голові складався так, що він просто сидить на лултабі, ледні всю гру, і просто зараз вибудуть свою команду жінал Мейзера.
[08:11:50] Але два хитчоти у відповідь абсолютно це знищують.
[08:11:53] Губертайм на дисайдері пільпіналу, шановні.
[08:11:58] It's absolutely crazy shit.
[08:12:02] Сінімаща та дуже драматична.
[08:12:08] Зарази?
[08:12:09] Ставарку, давайте.
[08:12:11] Хто сказав, що буде легка?
[08:12:13] Заразу, що ніга просто прийде, міну з вас зробить.
[08:12:15] Ні.
[08:12:16] 21 питання, до речі, в останніх раундах Монесі доволі ефективний для колектива.
[08:12:25] Після того провалу, де він дуже багато не влучив, якраз саме його кіли розбористували.
[08:12:29] І зараз стають, можливо, з питочкому трішечки щасливіше майбутня для Фелкоц.
[08:12:34] Зараз в Котрикеріган летні підставився Монесі, зміни позиції ще й вижив.
[08:12:39] Старт, виглядає непогано.
[08:12:41] Виглядаєшся, так, 5-4 і по КП смогли просадити Олісе Монесі в Тніра 66 КП. Буду тискнути на Б.
[08:12:52] Навіть стикнайами вдавалося заходити сюди в рівцям команди Спірит. Зараз, натомість, Боплинс.
[08:12:59] Просто, віддається, такий план. Та, ну, ні, ну, зрозадом вже поїхали, ну, так.
[08:13:04] Монесі, зараз у віконці, не є флешку, не забуває й про центр, що такі вирішує занурюватися середину плента, чекає на флешк, і ось вони, висвітошому вігранати,
[08:13:13] котрі Монесі задоджив тір, просто прасувається, і він зараз просто зайняє дівікуальні осьуки, кіусовіду припускає тіра,
[08:13:19] Монесі відусує донка, Наташ, ти теж сидить тесить, до ельші транто програє, однак рецівники оські мав поздорбити своє справу, не зміг, два-три.
[08:13:26] Вкотре через заблудори Мухіл зробити не вдається, але падає Меччук спочим і далі Широ, Питрофівці, Меттофинська, Ініхо, 13 боруть, але на першому раунді обертаю фелконц.
[08:13:40] Що понеслося у цьому матчі?
[08:13:45] Кожен раунд над такому просто тонкенькому перебуває. Тенір виходить, встигає в тайминг, дає ба все.
[08:13:54] Раунду для Фелконс просто ніяк не існує.
[08:13:58] Під керівництвом Каріга Накіоски, звісно, розкривається.
[08:14:01] Приходить потрібний місце, потрібний час, 13-12.
[08:14:05] Ну і, напевно, напруга на цій третій вирішальний мап і другий фінал репрезентує
[08:14:10] до скільки до насправді важливий і для Фелконс, і для спір'ят
[08:14:14] цей грант-фінал, кодрі стоїть на кону поточного матчу.
[08:14:18] Саме заради цього ми й дивимось в КС.
[08:14:20] Зараз за того, щоб побачити транспію 13-8 та заради подібних емоцій.
[08:14:24] Для того, мейджери існують.
[08:14:26] Правильні рішення приймають спірід в моменті.
[08:14:28] Вони тиснуть фактично на одного фесеса.
[08:14:30] Тож, правда, відусує.
[08:14:31] Першого, далі майже.
[08:14:32] Забирає другого.
[08:14:33] Донка, де від халспонтів.
[08:14:35] Але це 4-4.
[08:14:36] Загалі тим беплантом. Ідеальне для спірід-угоди.
[08:14:38] Випалює донка.
[08:14:40] Це вже непогано.
[08:14:41] Дуже ініціативний гриф від Ніко.
[08:14:44] Він знає, де межечі його забирають.
[08:14:46] Завно Кіосу, Кетхір, розмінюється, але меншість для спірів.
[08:14:49] Широ трошечки просадили по хп.
[08:14:51] Наразі не можуть цього керзеки лути, сказати, у ногах вталі.
[08:14:55] Паде Кіос, Кетхір, один в два.
[08:14:58] Ага, в Тніра все ще 54 секунди, вибухівка на руках.
[08:15:00] Муабільний, наразі вони просто свапнулись, надивайся, ми, тобто, Керіган, випрацьовуватимемо за ВП.
[08:15:06] А Монесі буде йти впоретно, накидується Смолк на Тежку.
[08:15:10] Так, ну і які думки в Тніра?
[08:15:13] Лівнути на А, або просто перевірити тежку, що він починає вигадувати нестандарт.
[08:15:19] Ні, ні, ні, просто подивився, здається, часу згадати.
[08:15:21] Мало було, і якщо він нічого не робив протягом, там припустимо 30 секунд.
[08:15:24] А, певно, Фелкенс б зрозуміло, що він може їм в спині об них попинитися.
[08:15:28] Отже, зараз Дим розвіївся, Монесія як раз таки й пішов перевіряти, чи нема кого там на центрі,
[08:15:33] а Фміра 19 секунд, і зараз він буде ставити бомбу чи пікапу центр з вікна.
[08:15:38] Ні, просто молі, і бомба буде становлена.
[08:15:41] Хоче застрахувати себе від якогось цього пропіку з вікна, в Керіган, виходить вже з ним Монесі, дивляться різні англи зараз, зараз і Канаді Фелканс, і Караїв Кіра, чотирнадцять дванадцять, Фелканс, Брульдва поспіль.
[08:15:57] Боже, не забивається, боже, яка сіньма розверницька станка.
[08:16:01] О, боже.
[08:16:04] До речі, тільки зараз зрозумів, це вширгові додаткові для Керігана, а то Марті Фелканс.
[08:16:09] Вкотре, вкотре його територія.
[08:16:13] Ну, це ми на три кінці побачимо, звісно.
[08:16:16] Але раніше завжди вона була за ним.
[08:16:19] Ахаха, ніхи можна болитися такі оськи.
[08:16:22] Ти справді, цей молодий гравець так лише не стільки багато моментів.
[08:16:26] Тут найбільш відповідальних, найбільш напруджений.
[08:16:29] Це пашко повірити.
[08:16:30] Зняло вже ровно лише 2 мільйони вінни кошки, і зараз він може зробити окуп.
[08:16:34] Однак, це лише 14-12, і може статися стандартна історія,
[08:16:38] Колос Піріт заборуть свій дамболі, порейдуть за захисту, Фелкан, хтось почнуться проблеми, то був найвідповідальніше, що зараз забрати для Фелкан цей 15-й раунд собі.
[08:16:45] Так, хороший початок, абсолютно нічого не гарантує, звзи може відбутись і тут раунд для спір'яти, потім ще і зміна сторін, і вони почуть добирати, то му розслаблятися в команді Фелкан, абсолютно ніяк ти можна, ну непогана кишечка, по-сумарному не може, але серйозний шкоден, ненаславий, всякий ба-монесі цілком може, але його команді!
[08:17:00] Так, кінцьки пікається під флешку. Монесі теж для нього небезпечна історія заліцять. Горіган, скільки демоджи? 26. Не так багато.
[08:17:10] Чись повклювали кожу, а не забрати ніч не вдалось взагалі.
[08:17:13] Насмількі боя до перспективу була 6. Зараз тут ків, або зараз тут ків, або можливо до логі. А так на віддемоджа не вонесено.
[08:17:20] Хоча спірит, насправді, спірит постраждали. Тобто зараз ці срайленсери можуть повклювати, просто по голова.
[08:17:26] Хаєшки просто хотятся, він скинув під'язчику надалі гутися, він робиться ще раз.
[08:17:35] Спір'ят і тут ми пробовувати центр.
[08:17:38] Геоскей тут на смоті, потім просто відкидати.
[08:17:40] Ага, ну до справді, ідея тут дуже добре, тут вже 3-6 секунд залишається до кінця раунда.
[08:17:44] І він зараз відкине, які варіанти будуть в його соперників.
[08:17:47] Ніга просто починає поливати криз дими, Кіотсь кіховається, зараз має вийти з блайнда.
[08:17:51] Ті мейт готовий, я му допомагати Кіотсь кінатащі 2-6-25 секунд.
[08:17:55] Це ідальне угоди, шановні, надто багато демодзов.
[08:17:57] Я внести покраща команда спір'я, чотири фраги поспіли, далі піну збавити.
[08:18:01] Меджерси 30 та ну ні, ну садців на раунд, все одно нема.
[08:18:04] Монесі контролюють ці будівельні ліса, і в підсумку робить останній фраг 15-12.
[08:18:10] Чиста перемога, перші половині овертаємі від Фелканц.
[08:18:14] Один з трьох раундів відділяє зараз команду Фелканц від ціналу мейджеру в Кельні.
[08:18:22] Песто ган на першу половину обертаємі, і тепер стільки на год все ж таке це дотиснути.
[08:18:32] Не знаю, як ми будемо романдикам в компрастрайку.
[08:18:35] Дивлячись на все це, дивлячись на все це у сказаного керіга на 36 років, літині 36 років.
[08:18:42] Так, після таких матчів і справді починаєш, розумієте?
[08:18:45] Він перейшов команду в квіті, а зараз вже грає біфінал мейзера.
[08:18:49] В одному хроці відграм чиналу.
[08:18:51] Боже, бачите, фелкан все ще не вийрив, все ще три поспіль можливі.
[08:18:58] Якщо це зробило фелкан сілком, це може підкоритись ім тім спірят.
[08:19:03] Тим не менш, зараз команда фелкан це традиційно.
[08:19:07] На дасьці піднідом, близько до шорту, думатимуть, що робити там.
[08:19:11] Ну і принаймні не якісь швидкі єври, які Кевіган полюбляв робити, і вони не працювали.
[08:19:16] Дві кою на лондзі відправцьовують щирейтмір.
[08:19:20] Піоски бішов перевірято центр.
[08:19:22] Флешку за то же. Витягли дим.
[08:19:24] До речі, СМОУК на таймінгу хвилина 0-3. Залишається лише один спірід.
[08:19:29] І це, звісно, добре новини.
[08:19:31] Для Фелкенської тріх, готове без зайвих, заре воні і пауз.
[08:19:34] Вриватися на Б-план. Тодо донг і зонтіг.
[08:19:37] Керіга, на будуть випускати перше. Відприфайри.
[08:19:40] Мамі Таза Зайківська! Вони проримають проблем!
[08:19:42] Три фраги! Залишається три фраги!
[08:19:45] Тоби ремоги і виходу у гран-фінал спір'ят шоця, вони хаткі не мають, як це вибувати.
[08:19:49] І що вони можуть робити в цій ситуації?
[08:19:51] У Фелханс є дим, у Фелханс є молік.
[08:19:54] І нема позицій в спір'ят, вони просто тусуються в центрі в трьом.
[08:19:58] Це має бути джі-дим, розкривається.
[08:20:01] До мибуху попу залишається секунт 30.
[08:20:03] Каєшка просто по приколу, щоб Еджик, що розслаблявся, мінус 30.
[08:20:07] Ніка ховається на тачці.
[08:20:09] Часу залишається все менше і спірід, розуміють,
[08:20:12] що зараз вибити і вражати за це не вдасться.
[08:20:14] Знайшко встання надії, бінув з відмечок сейтніра,
[08:20:16] де засвідповідає, шире залишається один.
[08:20:19] Проди трьох, пані Дабанове, це має бути GG.
[08:20:22] І вихід Ніка, Угран, фінал, Аєм, Кельн, Меджер 20-26.
[08:20:28] Керіган, Ніка, Золік, команда Фелканц, пілоски Монесі роблять.
[08:20:33] Це разом з Ніку і Керіганом.
[08:20:37] Це Божевілля!
[08:20:39] Історія твориться на наших очах,
[08:20:42] паніца, платове команда,
[08:20:44] якапер за все для багатьох випадок для жартів.
[08:20:47] Ісля однієї заміни, нам вже здавалися в списаного діда,
[08:20:51] виходить знову фінал-мейджуру і Кирігад знову робиться.
[08:20:55] Він просто чітко на фіналі мажору.
[08:20:58] Це просто фантастика.
[08:21:00] Вони це таки, то тискають.
[08:21:02] У Муніські не йшла гра.
[08:21:04] Не ввучав за ВП, чотири постріли з п'яти, ніхто гравно вв'язки, де половину маби.
[08:21:10] Але вони все одно зуміли себе перезавантажити і робити все, що треба для перемоги.
[08:21:15] Клачтеся за той самий. Кожен гравець зробив в якийсь момент можливо, але над важливі вкладу цю перемогу, особливо на дисайтері.
[08:21:29] Ці паровки заслуговують бутто у цьому селі, безумовно.
[08:21:33] Неможливо, не відзначити Внеса Кіосків.
[08:21:36] Під керівництвом Керіга, на звісно, розкрився він наповним.
[08:21:40] Ну, і, звісно, сам Керіга.
[08:21:43] Триумфатар, цього підфіналу. Триумфатар по-дочного мейджера.
[08:21:47] Може буде собою задоволений.
[08:21:50] Ну, якби команда жабуї на тренері Фінал Мейджера вийшла,
[08:21:53] ну, був б тумач.
[08:21:55] До зоніки були питання.
[08:21:56] Бори в сезоні!
[08:21:57] Саш, таки, завів, завів все.
[08:21:59] Він краще, ніж я відсутніш.
[08:22:02] Ви, Веріга, до щось трасово було це дивитись.
[08:22:04] Це не ймовірно.
[08:22:06] Востання в Шанхай.
[08:22:08] Це було дуже важко мати проти спір'ять.
[08:22:12] І тепер знову я не забовдаю в Шанхай.
[08:22:16] І тепер замалося так і саме так.
[08:22:20] Ми зміли забрати багато раундів.
[08:22:22] Можливо, я захватів цієї команди.
[08:22:25] Ти знаєш, що це важкий раундів.
[08:22:28] Ти знаєш, що це важки рятей? Ти знаєш, що у них нема, а не багато гравців.
[08:22:35] Що ви робили?
[08:22:38] Нам просто треба було свідувати, тому що ми робимо.
[08:22:41] Це команда дуже сильна. Я казав, що це команда особлива,
[08:22:44] бо вона це демонструє скільки разів, все розглядало погано, але ми могли повертатися.
[08:22:50] І вчора проти Віталії, ті так само в Тонинькому сьогодні, про Киспір'ї.
[08:22:55] Завжди шала не ти. І це відчувається. Для мене дуже природні бути всіх іграх.
[08:23:04] Тепер природня річня серба буде в грансфіналі межіру. І тут скейні теж.
[08:23:09] Ми впачили, те, що ти виграєш різних командах і спішти.
[08:23:15] Що ти виграєш просто зараз, порівністими часами. Не має ідея абсолютно. Не можу собі сказати.
[08:23:19] Дуже важко повірити, що два місці тому я не мав бути взагалі тут.
[08:23:27] І тепер я тут перед цією шаленою публікою даруєм прекрасні ігри.
[08:23:34] І це просто неймовірно.
[08:23:37] Завтра буде щось особливо.
[08:23:39] Так, це четвертий Мейзовки.
[08:23:43] З два.
[08:23:45] Питілися виграти лади.
[08:23:47] Я вже завершався в стороні кількі разів, але так,
[08:23:51] фурія грей не чудово.
[08:23:53] У них можливо легше сітка була, але
[08:23:57] в фінал завжди 50-50, і завтра буде дуже жорстка
[08:23:59] гра трохи рейсфурами.
[08:24:01] І в цьому рейсфурі, який був,
[08:24:03] Загал за 50-50, і завтра буде дуже жорстка гра трохи рейсфур.
[08:24:07] Як гра ти противолено?
[08:24:09] Де з тебе розмагається з ним у продовж сурокі, дуже багато спадчених за вами.
[08:24:17] Він і фантастичне себе фриляє.
[08:24:21] Немовірна полага до нього, і нього до мене.
[08:24:25] Ми неодрозово змагалися один порту одного і будемо робити це знову.
[08:24:30] Багато людей сказали на свій, коли ми знову в фіналі мейзеру
[08:24:35] і подивимось, що буде завтра на табло.
[08:24:38] Хочу отримати задоволення і виселище завтра.
[08:24:42] І найкраща команда переможе.
[08:24:48] Фінн Геріга Нандерсен.
[08:24:51] Шостий фінал.
[08:24:53] 22-го мейджера в історії цього гравця.
[08:24:56] Імже завтра він зіграє Продефоллона.
[08:24:59] для Котра, це 19-ий мейджер, просто ж,
[08:25:03] фашко все повірити. Звичайно, важко, але це правда.
[08:25:07] Котра зараз розкривається на наших гранах.
[08:25:09] Саме Керіга доводить нам, що він це взагалі навирок,
[08:25:13] можливо це взагалі перевага.
[08:25:15] Наскільки вони здесилені.
[08:25:17] Керіга вже легше йде.
[08:25:19] Те, що ж просто похилився до підлоги.
[08:25:21] Вони лезве просто рушають з місця.
[08:25:25] І...
[08:25:27] От цікаво, як це працює? Якщо ви подавали таке? А у суперника був навагато легше матч.
[08:25:34] Що чекати? Кому це дає перевагу? Не зрозуміло.
[08:25:38] Та ніяк. Неможливо це аналізувати фурія проти Фелкан. Це матч 50 на 50, але...
[08:25:43] Насправді, на тактий важливо. Хто вииграє, ті і інші отримали для себе, скажі одну історію.
[08:25:49] А сьогодні Фелкан створили черговуку, отори ми згадуватимемо ще багато і багато разів.
[08:25:55] І хто знає, які досягнення поперед очекають на Керіги, неможливо, саме він зараз може подарувати міка той фінал і той мейджор,
[08:26:05] котрі вони не змогли виграти вдвох колись в 2018 році.
[08:26:09] Все ж таки, Counter-Strike – це гра романтики. І це історія може стати дуже і дуже романтична.
[08:26:15] Дуже часто, як ось цитинусь, полюбляє, говорить про романтику Counter-Strike, але з такими матчами це просто неможливо ігнорувати.
[08:26:21] Купа неперевершених моментів, купа клачів, як і взятих, так і залитих, купа ситуацій, коли все пропало, але теси сикйозки на б2 проти п'ятьох просто витягаючись неможливо, і от ми тут і залишилися як іді команди.
[08:26:36] Фурія чи Фелконз. У нас буде новий чемпіон мейджору, команда яка ніколи не вигравала взагалі у цій грі турнір найвищого рівня і вони будуть це робити тут на ланцисі.
[08:26:46] В нас може бути Ковач, нарешті, котрий ніколи не вигравав мейджер, може бути переможниць мейджера Ковач.
[08:26:56] Звісно, Фолленджа виграв їх два, Керіга Натеш є таке досягнення.
[08:27:01] Ну, зрозуміли, демоції Spirits, ж таки, 90 дих травмдів, вони вчора відіграли проти джиту управління.
[08:27:07] Зараз, ультравоснажливий мать. Тобто, історію опишуть переможці, але Spirits зараз програвчі і, зігравши такий мать, його програти
[08:27:15] і вас немає тренера, який зараз прийде і скажи,
[08:27:18] типа, гайст, то не приймайтеся,
[08:27:20] і прийдемо зараз в пивка хрятного,
[08:27:22] ви просто маєте значить варитися в цих емоціях.
[08:27:25] Так чи інакше?
[08:27:26] Історія, скажена, межерно перевершений.
[08:27:28] Сколенео, я дуже радий, що ми з тобою змогли цей шляп проїти.
[08:27:31] Великий красун, ти скажи щось з нашим глядачам,
[08:27:34] полювалися своїми враженнями.
[08:27:35] Я не знаю, що сказати, я думаю, по обличчю написано,
[08:27:38] в волосся нема воно дибки просто від цієї гри.
[08:27:41] Ти че просто зобличає неймовірна спека, що на сервері, що поза ним публіка підігрюває неймовірно і завтра є впевнений, точно про холодніше не буде, адже завтра ми, можливо, побачимо финал на віки просто.
[08:27:55] Тут, у квадральному соборі, Counterstrike, на найхай повіше му мейзері, адже Кельм сам по собі це неймовірно хайпове поділяти, з найкращих турнірів історії.
[08:28:02] І тепер це ще й статус мейджеру, і завтра нас будь-якому разі чекатиме у Шалену і Старі Лайм.
[08:28:07] Або Керіга, на якій два місті назад прийшов, його не мала бути виграю разом з Ніко в складі.
[08:28:10] Або Фоллен, який завершив цьому році кар'єру, вигравав 10 років тому цей трофей.
[08:28:15] Здеш може знову це зробити в останні рік своїї кар'єри.
[08:28:18] В останній кель, це буде просто абсолютно німашиновні.
[08:28:20] Не раджу жодному разі це пропускати.
[08:28:23] Отже, ми дуже вдячні, що ви провели це і вечір зі студію Майнкастми, Великі Грасунчики,
[08:28:28] Фоловти канал, якщо ви ще цього не зробили, ну, звісно, зустрінемось.
[08:28:31] А завтра з вами був Асколенео, з вами був я, Лені Найвіп. Зустрінемось.
[08:28:36] До зустрічі!
[08:29:01] Трив! Будьте бляч, спетки, спетки, спеткинг!
[08:29:06] Ти король!
[08:29:08] Ока!
[08:29:10] Моря життя, моря зурбана!
[08:29:17] Моря життя, моря зурбана!
[08:29:20] Підбувається на ліпці.
[08:29:50] Капкан з митоплихто тягну капку
[08:30:20] Вау! Яче Жорско! Ще міноць один! Він вже довжи думати, він просто і всім! Єси на око! О, це ідея!
[08:30:50] І перекойте на новий рівень хеймінг.
[08:30:52] Олікс, собі і людям.