⚠️ VOD is unavailable.
cs2_maincast VODs on twitchBroadcasts 30+ hours are truncated. View the Raw Transcript VTT for the full version.
So I'll be showing him the way Living by example, put my life on the spade
Put me in the game, watch him make a play Living life for the days, huh, shining through the gray
So I'll be showing him the way Living by example, put my life on the spade
Put me in the game, watch him make a play Living life for the days, huh, shining through the gray
What can't you say, I'm steaming out the pot Got my brothers standing next to me
I'll pass my boys the box With some diamonds in the ring
okay
and my enemies is all hellbound
i get no down
guess it's all starting to make sense now
Lil Nicky shit
when that skinny hit
i was running sessions like a guinea pig
put sauce in it like the guineys did
just like my father, i'm guineys kid
i'm really him
this really shit that we talked about
as lil city kids
we really did
everything we said we work
blowing up like killin' in
hey
go through the phase
the day where we prayed
we championed me
ain't nothing I changed
the streets that we paid
they gone from race
hey
nobody can hate on the road
Після того, як вимагаєш вирішення,
вимагаєш вирішення, вимагаєш вирішення, вимагаєш вирішення.
Звісно, звісно, звісно, звісно!
Перед цим буде шоу-мач, краще гравці в Німеччини проти краще гравці в Польщі, а перед цим розпочинаються наші пришов, запрошуйте друзів і знайомих наступні три години у нас розігрів перед фіналом.
Багато рубрик, багато цікавинок ми для вас підготували, ну і перші ексклюзивні гості, провідні експерти в світі Контерстраику, дякувачу доєднались, Юкія Зебрич.
Уууу! Теж найкращі прийшово, бо тому що найкращий день мейбера, останній день мейбера, коли грант-фінал, коли самі емоції врують.
І нарешті сьогодні це теж все закінчиться.
Ви мабуть думали, що це буде не новий екстренный випуск за бричову, а це він.
За бричову і сьогодні за бричову.
За бричову.
За бричову.
Дякую, дякую, фелло.
Вітаю, вітаєш.
Новні, давайте декілька слів по вчорашнім дню.
Ващі враження.
Як на мене перша гра була доволі прохідною, але друге бестовтий серія випродала очікування чи погоджуєтеся ви з такою думкою.
Ну, Аврора, звісно, молодці, що вони знов проходять і плей-офф, вони роблять знову не тільки на великому турнірі, вони це роблять аж на мейджорі, а вони пребилися зараз півфінала, але знову не змогли видати свій перформент, з яким вони доходять до цих плей-оффів і навіть буває виступать в плей-оффах свою ту саму першу мапу, слеж бестов-3.
Вчора оце 2-0 проти них, воно реально виглядало без зубу, у нас не було Ксантараса, у нас не було інших хлопців, які могли б щось зробити.
Ми бачили потім оці фоточки, здається від Кості, якраз де Вікадія, чи Воксік там сидить, знаєш, просто листає стрічку, тік-тока, інстаграма, 20 кілом, або більше там ж людина просто відпочиває.
Психоличний вже був не там, і то, про тому що ми знали, і сама команда, якісь там слухає те, що підігрувало, але про потенційні зиміни.
І в цілому я вважаю, результат наче непоганий, але можливо цього буде досить, щоб зберегти цей склад.
Ну, по факту, там, не знаю, що там буде відбуватись, глянемо. Другий матч – це, я думаю, ще один бенгер, який відбувся по емоціям, по Накалу, там у нашому телограмм каналі у Минкастрській господи, прости.
Добре!
Викладали такі емоції хлопців, які коментували Кості, Андрія і реально ти дивишся на це все і в тебе в середині такий самый вибух емоцій відбувається від того, що
Дійсно, Керіган, я не знаю як він це робить, знову демонструє те, що діт може...
Мінімум до фінала мажора свою команду він доводить, це был Оспейс, це персфелк.
Всяма типова, я до кінця сьогодні за дядька Фолона.
Дядька Фолона.
Получається шок, Фолон не програвав свої гран-фінали, які все ж таки потрапляв.
Але це було 10 років тому.
Чекай, чекай, статистика вона і статистика.
Ми ж завжди на ній базуємо свою аналітику.
Як ми знаємо, аналітика завжди сто відсотко.
Абсолютно. Соблива в нашій студії.
Звісно, ми не помиляємо.
Про відні експерти.
Пробовно ми переходити до рубрики, запалали наші вогники, це сигнал для Юків, що починається перша рубрика під назвою «Сильна цитата».
Продавайте на екрані «Найкраща» – мажорна нота, багато тут є варіантів.
На екрані буде цитата «Гравця». Ми читаємо це цитата після вилюту з «Мейджера».
І ваше завдання – якось вгадати, по настрою, може по якимось словам, хто цю цитату дав.
Підказка, команди вже вилетіли, тому буквально там 20 команд у вас є на вибіту, що...
Все, воно це питати. Плеївка стадія 2, а має спожор.
Ну давайте так, це буде 3 стадія плюс плеїв. От так.
Ну добре, добре. А за акцентом оригінальної мови грався, чи тати будеш? Ну там, Німецькою.
Ну ні, ну це занадто, це занадто сильна підказка, тим паче тут люди, знаєш.
Не не всі акценти, так би мовити, я знаю, як правильно виглядати і озвучувати.
Як тільки буде готова перша цитата, можна буводити на екран, а я нагадаю нашим глядачам, що вже можна запрошувати друзі, знайомих до перегляду, ще три години до початку фінала, але ці три години ми не змусимо вас сумувати, будемо вас розважати, будемо вас спілкуватися, комунікувати і так далі.
Перша цитада. Нажаль, не кваліфікувались до Play-off Кельна. Це вже підказка.
Дуже сумно. Довго чекав мейджор у Кельні. Але з цією грою, яку ми показали, все заслужено.
Потрібно грати краще. До зустрічі. Це, можливо, був БЮКІО.
Це гравець, нам треба гравець.
Якщо це третя стадія і Play-off, то ніяких б'їджів вже там не погано.
Не буде. Цепто нас це третя стадія.
Ви в пік качу, просяю я сьогодні.
Дуже сумно чекав Меджор Кельніс, і на мною...
Сідвича сказав Кельн.
Може Мауза якийсь...
Але хто конкретно це сказав...
Ну, мені здається, важко буде вгадати саму гравця, проще буде тикнути пальцем в команду.
Давай, Кашка.
Я відкажу, не є свій хаштех.
Та тут ні, ну давай Мауз.
Загалом на цьому турнірі було багато таких матчів дуже близьких, але це для мене став особливо прикрим.
Ми мали хорошу позицію на захисті, 11-10 і кілька маленьких деталей просто зіграли не на нашу користь.
Це команда, яка також не потрапила в плейовстадію. Там 1110, навіть опак, от бачиш.
Ні, ну це 11-10, чи швидше, я не сказав.
Ось цих команди, які не вийшли.
Хто грав з дуже близькими рахунками, але так і не пройшов.
Не пройшов і вилетів з рахунком 2-3, я б сказав.
Ну там і так багато вирянтів залишається.
Давай, Андрій.
Давай зібрич.
Ні, ну твість, 2-3 у нас по три Наві і Монголи.
Я думаю, що чи хтось з Монголи стипує.
Монголос типу.
Натікає чи 11-10 на 910?
Ні, абсолютно неатікає.
Неатікає, неатікає.
Або він нас хоче заплутати.
А ви і так не плуті, я не мав сенсу вас заплутувати.
Ну так.
А човідно, що я зараз почуваюся не дуже добре.
В нікнемі біять літер.
А це буде апокс віталіті.
No.
Це команда, у якої є хештег.
Знову?
І це не навіношн.
Який ще хештеги від Домі, дуже ви знаєте?
Які не прийшли і пловчиться зараз?
Які не прийшли і пловчиться зараз?
Монтигенг
Монтигенг і це гравець під нікнемом
Гізмі!
Ладно, ти розбираємся
Це Зебрис Шоу все такий недерман, назвали його честь
Ну що, він реєт поки ще 50% у наших експертів, їдемо далі
Третьа цитата. Ми намагалися виколастись на максимум.
Інколи показували хороший контрстрайк, інгу, інодіні.
Сьогодні я справді видав усе, що міг.
Але цього виявилося недостатньо.
Це історія. Добіла кінця. Будемо дивитись в майбутні.
Я думаю, це апоксовіталіця.
Це може буть хто зовні. Тут взагалі жодне підказки немає.
Я кажу, це буде апоксовіталіця.
Ні, ні, ні, ні.
А ніяк ніяк ніяк, ну там ж було щось таке у нього про майбутні.
Я кому 35 років.
Май-а, майджер?
Це майджер!
Тобто написано була петка.
Ну там, як то справді, декілька. Апекс теж тут виходить цю категорію.
Мені менше, нє?
Ні, Апексу, це теж 35, Керігану 36 чи Апексу.
Майдже, майдже.
Майдже, Майдже. Майдже.
Майдже, взагалі найстарше з цієї тріки.
Він старше Керігану, найстарше Апексу.
Воно чекай, скільки Апексу.
Ну, а рубрика? 33, ладно.
Молодий діт.
Молодий діт.
Молодий діт.
Нормально звання.
Наступне ситатам. Я не думаю, що ми взагалі показали тут хорошу гру. Три крапки.
Ні, на груповій стаді, ні сьогодні.
Так, інколи буває в контрестраїку, цього разу ми не були на своєму піку і це сумно.
О, тепер я вправду, що це апок звіталіті.
Ви направду форму.
О, тепер я вправду, що це апок звіталіті.
Та якщо на початку цитати було складно вгадувати, зараз наші експерти вже на коні.
Нас просто не було ні на перші, ні на другій мапі. Вони стріляли краще за нас. Думаю, сьогодні був день, коли я вперше за весь час у цій команді відчув, що на нас дуже сильний тиск.
Ми не могли робити жодних дій. Просто чекали, поки вони, грубо кажучи, нас рознесуть. Результатом я не задоволений, бо Плеоф для нас був мінімумом.
Я думаю, що це хтось збейт.
А мінімум Плеоф тих бейт легендарних.
Я думаю, це може бути якраз фути.
А був, дякую.
Це фути ігравий зникнеємом.
Ланкс?
Лаунгс?
Ну, ти був так близько стільки правильних відповідей.
Крапені хто?
Крапені!
Це прийш, нас догоняє.
Ну я був хоча б сфотами правилей.
Ну бачиш, ти дав йому підказку.
І він скори стася цією підказку.
І ви також, до речі, пишіть в чат,
які гравці на вашу думку, або з яких команд.
Будемо це моніторити.
А може і не будемо.
Ви пишіть, а там розберемось.
Я вам споведу, ракетати ми, дивиться, не будемо сподівати.
Точно не будемо.
Вгадати мені здається, там просто будуть різні к нейми.
Тому вгадати складно. Остання шоста.
Цитата. Дуже прикро. Я думаю, що Міраж ми могли виграти.
Вже підказки для вас. Команда почала добре за КТ, але потім програла 4 раунди поспіль.
Це ще одна підказка. Але для нас це хороший результат.
Він дав багато впевненості на наступні турніри.
За два тижні буде турнір у Китає. І нам приємно їхати туди з таким результатом.
Я вважаю, що ми зможемо його виграти.
Якщо в Китаю, значить це Монголи, можливо, бо вони будуть диви.
Хто, наче, Фейс-клан буде в Китаю?
Так, ні, але Фейс-клан, що було на цьому мажорі, абсолютно вірно, Андрій.
Красунчик, ні, ну, вкеріган технічно привіз собою, частинку Фейс-клан.
Ну, хто ще буде в Китаю?
Хто не їде на плеерзбрейк?
А хто не їде на плеерзбрейк?
Ну, команда, яка їде в Китаю, чи видно, не їде на плеерзбрейк, тому що ще раз два тижні...
Ми включали сюди такі команди, як ПВББ.
Ні, слава Богу.
Це команда, яка була в плеофі.
Не знаю, маю щось на думку спадаю, що це може бути якісь житу, але вони і Китай.
Не вони, так?
Ні, не так багато команд, що було в плеофі.
Та ну, чекай.
Ну на НЗі точно ні.
Чого, це якраз на НЗі?
Індзі їдуть в Китай, встановні, якщо хочете подивитись, як вони виграють цей турнір.
І хто це міг сказати?
Це найбільш далека просто команда по моїх свідомості, яка могла би туди залитити.
Марк Смож, якийсь капітал, Лучоу, УАПАУ, за піль.
Ну, ВАПАУ, за піль!
А просто перебрали, ваше кінець у команду.
Встреті спробував, гадали. Дякуємо нашим експертам, це була доволі важка рубриця.
Навіть надивлячі, що була підказка про мапу Міраш про 4 раунди поспіль.
Ось це така класна півка. Скільки команди програвали джинер поспів після пісталетки потінуєдовували?
Цитата нам допомагала, як могла. Але все одно, ну десь половину ви там трьох, я думаю, вгадали точно.
А на чому? Перша наша дебюкна рубріка, це був разі гріб. Тобто трішечки розклікались, прийшли в тонус і згадали команди, які вже покинули наш мейджон.
Рухаємося далі, це буде традиційний тір лист, або рейтинг на осліп.
Я вам буду називати гравця. Вам треба було буде його поставити в рейтингу від одного до восьмого.
Восьмого? Не очікувано?
Цього вісім гравців.
А наділося 9-10?
Ну, не влізло в картинку.
Добре.
Рейтинг формується наступним чином.
Тоб 8 гравців, які здатні заташити в овертаймах.
Хто гарно відіграє овертаймах?
Перший кандидат легенда неповторний Ігор Вандерфул.
На овертаймах він потужнич чи непотужнич?
Та потужнич?
Та не запитання.
Ну, і здається, не вистачаємо трохи. Буває целе дихання.
Я думаю, на четвіречку його.
Ну я не можу, я просто бачу всі 8 гравці.
Ні, ну чому в ТБС він не ляг?
Я бачу всі 8 гравці.
Закрив очі і скажи.
І забудь, що ти бачиш.
Так, закрив очі, просто і скажи, дай відповідь.
Ну давайте на...
Тільки ще чотирьох.
Чотирьох.
На четвірочку.
На четвірочку.
На четвірочку.
Дякуємо, дякуємо.
Дякуємо.
Наступний.
Неменш легендарний.
Гравець.
Який багато років на сцені.
Який приїв вже команд п'ять мабуть.
Ті родини – це Фін Андерсон, він же Керіган.
Ой, Керіган на овертаймах це легенда і думаю б тут Топодин або Топдва.
Це фаст раунди, ті самі з якими виграли фелку.
Так, і це, якби прикол, просто в тому ашому беремо до увагу його індивідуальну статистику, яка є на їшу, і на мажорі в принципі вже.
Чи просто, якби, импакт в викоманді.
Імпакт в команді.
Ході, я думаю, Топодин Топдва, Фін.
Топодин! Отак! Друга весь! Ще шігла всіх попереду, але наші експерти вступають в фан-клуб Керігана.
Наступний, залітає ДЕНЧИК АПАКС! А що? А все, перше місце зайняти.
А чого? Тож, Топ-2, Топ-3, АПАКС не завжди на вертаймах прям може піяти хвилюю, хвилюю, Керіган.
Я думаю, ви вирішили просто зайняти краще місце.
Думи, Топ-3, АПАКСа можна засунути точно?
Ну, до все вам решати.
Ну ти що, Хаджер?
Топ-3?
Ну а чо, ні.
Ми ж не знаємо, тоді вам можемо таким ще не взірати.
Мабо помиляємося, бо ні.
Так, а то там ще може бути покращені, я не знаю, за у цих людей, яких там...
Апек з герігами.
Був.
Та, насправді, там можна...
Ні, якщо там таких...
Зимп.
Та, насправді, нас зараз дали снайперат, потім дали двох капітанів.
Нам ще можуть засунити фоллони, наприклад.
І флона, я би наприклад на топ-2 потенційну зустрі.
Ну давай, давай, топ-3, хай був, да.
Топ-3! Топ-3!
Апис відправляється неподалік від Вандерфула і Керігана.
Наступний.
Рухаємося сьогодні по легендам.
Нікола Ковальч.
На Увертаймах.
Чи він все ще в тонусі.
Ну ні, у Вандерфула не ще стане.
Чи він все ще в тонусі.
Ні, а я б до речі ніколи встала до топ-5, бісь.
Ну, дякую, згоден, якщо в нас така вибірка, якби дві козаразово бачити.
Та, то давайте ніколи на п'ятіручку.
На п'ятіручку, окей, Микола Ковальч, туди його.
Наступний гравець, можливо, ви забули про його існування?
Можливо, колись було його фанатом?
Це?
Каспермьоляр, він же хедін.
Сайлайти в клоч раундах на овертаймах.
Восьм.
Восьм.
Забрись просто за копою, Кейдяна. Що дасть шанс й у Києму.
Якщо говорити про героїки, про прайм, Кейдіна, коли вони грави.
Ми говоримо про відрізок часу взагалі чи зараз.
Ну а як Кейдіна зараз грає? Кейдіна зараз на попачення ходить в тилушову своїї країни.
Оді восьм.
Всьоме.
Всьоме.
Всьоме.
Тож трій пам'ять.
Тож трій пам'ять.
Всьоме, всьоме, всьоме. Потім будуть плакати по восьмому містю.
Наступний, неповторний, двохназовий чемпіон-мейджера, Габріель Толедо.
Все, топ-2, ну все туди, воно зразу.
Заханювали місце.
Туди, ні, але...
О, Леон!
Задився, річка!
Задився!
За щодкото, він не хоче, він не хоче підійматися, він не хоче, тому що далі буде...
Алекс!
Шість!
Шість!
Чині, нема хайповід.
Ну шо стимісне?
Шо стимісне?
Що ти місце для Алекса? 6-6-6 і 6-6 туди.
Що ти місце?
Ну і останній.
Last but not least.
Добийно.
Другий Кович. Хантер. Все.
Ну, вандур фолайбе, поміняв тут напевно, трошки нижче.
А зіх би чуть можливого вище.
Ну, типо ніхто не вирішить.
Що ви поводжуєтеся з таким рейтомом?
Принципі, крімно, можливого хантера на овертаймах.
Ну так, там. Хантер тут точно.
Ну, Льон, це було виправо.
Я тоді сказав, що треба було Кеддіану засунути на останній, так би Хантер, ну, все, ми був.
Але вже, окей.
Ну, да, напевно, якщо по старій пам'яті, то взагалі з тих, хто взагалі не грає, то Кеддін мав би заняти ось.
І то я Балекса...
В нас не нормована позиціонка, розумієш?
Мене заскільки? По старій пам'яті, не за старій пам'яті.
Але зато ми поставили Алексу все одно на вищі, бо тому що це наша лодрі.
Але чи ще шість? На шосту позицію.
Очевидно. Пишіть чап, пишіть в коментарі,
що згодні ви з таким рейтеного від наших експертів,
можливо, ви поставили вандафолу на першу позицію,
тому що всі ми полюбляємо дивитися на його відіграш на овертаймах.
Ну що, рівно екватор нашого прешов вже позаду,
а ми рухаємося до наступної рубрики.
Це моя особисто улюблена рубрика.
Є тут базова назва більше-менше, але ми то розуміємо, що це рубрика золота куля.
Я тоді вона вища ставка.
Ні, вона вища ставка – це шоу окрема, це наша рубрика золота куля.
У нас є показник. Керігана – це показник 2566.
І Андрій, може подумати, що це таке, що це за число?
А це кіль?
Я не розумію на майджерах.
За 20 років.
Ну, да.
І то, мені здається, Менорія.
Це кількість зроблених пострілів за третью стадію мейджера.
Я бублівський.
2566 пострілів в третьй стадію зробив Керіган.
І ваше завдання – сказати більше або менше пострілів.
А Керігана стоїть сотки більше, бо Апекса раніше вилити.
Тут таку логі.
Ні.
У Апекса більше, ніжу Керігана.
А я займуся.
Я думаю, Апекса більше, а в Керіну відповідно менше.
Давайте відповідь. І Андріко Ютєв був абсолютно правий.
Я думаю, сказати 4 тисячі десь приблизно має бути Апекса, а потім менше.
Мене що, укруглити, то нормально.
Далі ми порівнюємо відповідно Апекса і важкого Бога.
У Геві було більше.
Третьа стадія.
Третьа стадія.
Я думаю, да.
Третьа стадія.
Третьа стадія.
Ну, це менше. Це менше ви не вгадали, навіть близько.
Дже тут дуже швидко бачиш, пройшли в плейвов. Віднашти їх по стріляти.
Бо 3-2, ой, йде 3-2, а от...
Бачить на пакеті мої логі, якої треба було криват.
Давай, збричайся, торожи грився.
Логіка зрозуміла, далі Валерій бій, у нас на екрані легендарний.
Тоді у нього більше, ніж на жуткі 3-500, 3-610 майбут.
Збрич?
Ну так, бракетом щось.
Валерчика має бути більш.
Ок, давайте до випозвідповідь.
Майже, майже, Юків вже до 100 кіло.
Ні, ну я дуже сильно промахновився з хев'я, через що дай забув про веліт.
Ну, просто тіщиш на веліт, а вихід з третю стадії за нато легкий.
Настутний гравець.
Халф, пік.
Ні, це Макс, це Макс.
Макс.
Це знову ж таки тільки за третю стадії.
Тільки за третю стадії, там дуже близько до Бітан.
Там різниця буває.
Ну, вони усі там...
Сто згадком різніть.
Ні, вони активно стріляють.
Маю, що у Макса має бути більше.
Ні, я скажу, що у Макса, напевно, буде менше.
Давай трису.
Далі відповідь і Андрій Коюківна.
Добрий.
Диві.
Окей.
Далі буде супер, неочевидно, як на мою думку.
Це демон, який зіграв 3-2.
Ну, 2-3 він не вийшов.
Кількість пострілів за 3 стадію, демон.
Чи стріля він взагалі у мене таке питання?
Мамо, там був дуже сильна просадка, твоїм пакту,
але чи він стріляв...
Знову ж такими раховим школі, які просто вирішили зі автомата, але не які особливо влучали, бо врували.
Просто вирішили.
Ну, не люблять там постріляти по трупов.
Більше чи менше?
Ти мене збудоразив оце за питанням, що він там не очевидно.
Можливо. Ти збиваєш. Ти за нето гарно граєш в це шоу.
Слухай, давай раз, як ну скажу, що демона...
Менше.
Вийшла менше.
Менше! О, йо, йо, йо!
Тут, наверное, відповідь. Лише 2863. Дуже дивно враховуючи, що вони зіграли п'ять матчів в третьй стаді.
Наскільки показуєте, що емпакність стріли була низькою, просто не влучало.
Тобто все треба більше стріляти в молоко?
Тобто все буде зістати. Кобра зера з команди Монгол.
Я думаю, що тут менше.
Ще мені.
Я скажу, що тут нахай буде більше 300.
300, може, але це буде більше.
Вони подивилися, там буквально 3,500, ну багато більше, це майже найбільший показник у Апікса 3,600 у кобра зери 3,500.
Але у нас на 7 рубрика не закінчується. Думав наступний гравець команди Легасі.
Я думаю менше.
Доволі швидко вони вилетіли з турніру.
Менше, так.
Давайте дивитися, обидва наші експерти абсолютно праві, ви розігріли, з якій попередній рубліці на прикінці вже відповіді.
Пабо попао з пальців вилітають. Азуми. Азуми у нас наступний претендент.
Монтиген. Сьогодні багато було питань пов'язано. Саме знилим.
Меньше.
Я скажу, може, трохи більше, десь 3000. Чуть-чуть, буквально, лабічі, ніж у Дома-Авану.
Андрій, ну адрій, сьогодні влучний. Влучний стрілейць.
Ну, вони просто краще стріляли.
Це нова назва рубрики.
Влучний стрілейць, оце воно і має бути.
Вікадія, Вікадія наступний.
Згадуємо, з яким рахунком пройшли аврора в плей-офф безпосередньо з третьою стадії.
Відносно еко, тому, нахай буде тепер менше.
Забрич, хотів проморозитися, не вийшло.
Я все ж щось на Вікаді.
Ааа, там взагалі без шансів. Дві тисячі.
Останній претендент на чемпіонство Юрій.
Ні.
Юрій, мені ще двох тисяч.
Це питання з цікавого, але напевно більше.
Чимінг наш сценарист вас підставить?
Мі, їх, звісно.
Він це регулярно робить.
Це не сколер, але, я думаю, більше.
Забричь.
Більше і більше.
І ніякої підстави не було.
Але ви дуже сильно дурекі.
Ну, чотиристи нормально, ні.
Але в контексті Апекса і інших, які бувалися.
Апекса – 3600. Взагалі Апекс там простріл, лопашить постійно.
Дякую, ми нашим експертам. Рубрика влучний стрілей з на сьома за Лершуна.
Мені здається, дуже багато вгадали хлопці, тому що тут доволі складні були питання.
Особливо, коли там умовний демон не стріляв, доволі мало пострілів, зігравши 5-5 б.о.3 за 3 стадію.
такий невеличкий парадокс.
У нас був, ще з новенькою, ще з цікавенькою ми дізналися і про кількість постельів в 3-ій стадії.
Рухаємо з далім наступна рубрика.
Ви, мабуть, думали, що все, що закінчили з рубрики, але сьогодні рубрики не закінчуються,
бо в тінальний день кельмейнжера.
Далі нова креативна рубрика такої ще не було ексклюзивно для наших гостей.
І розробили це назву браки смакові рецептори.
Що це буде?
Прямо все, свого.
Вже інтрига, вже не буде.
Ви думали, дегустація, можливо, там налили вам щось холодненького, ні.
Це ваші смаки на скини.
О, як?
Смаки на скини.
Ми зараз будемо розуміти більш чітко.
Ось вертикальністовці.
Тобто вам треба обрати один пістолет, один калаш, один ніж і одні рукавички.
І після цього я вам розкажу, що ми будемо з цією інформацією робити.
І в мене вже є педоза, тому що останні рази тут вибори дуже цікаво в персоналі.
А, ти вже грав?
Та, я вже грав, це твій смак на скінчі.
Лін, це смакові рецептори.
Смакові рецептори. Ну, Юкі, я знаю, що це...
Тут є спойлер. Та, я вже знаю, що це.
Я не шав, він не грав, ладно.
Ну, давай з мене почнемо. Мене буде дігл, перший буде 47-й, другий, ніж...
Треті і руковички четверти, да?
Метел? Ні, ніж метелик, нехай буде і руковиці.
Ну, теж у стальній червоні.
О, так, так, так, так, так, так, так.
Ну, чи допоможе розуміння ці рубрики, Юківу?
Ні, ну я собі вибору те, що просто мені подобається, а ще і м'як таке граво.
А далі?
А далі вже як буде. Я собі тоді візьму 5.7 на цей чудовиську.
Візьму собі це золотенький калашик.
Такий же шножечок.
По-золотим скинам.
Да, про Золотим і Руковичків, в принципі одразу туди Торковські, де беруть сині жовті, якраз ігра.
О, це поважні кольори.
По «Five Seven» – Калашик та і два вряд золотиста саніхти.
Окей, я просто бачу сценарії, я не запам'ятаю просто чьох скинів.
Далі ми подивимо, з якій гравці поділяють таке саме відчуття стилю.
Як іначе шановні експерти запам'ятали, хто шо обрав, будуть показувати гравців і їх вибори з кіні.
Тобто така сама рубрика була для гравців і ось воно.
Айййййййй!
Фламус з Дігломи Зєбричем, залітає з нулювою.
Ні, в нього роб, воно роб.
Брібс, вандерфул, робс, вандерфул.
Ні, почекай, ти хіба взяв того, так само?
Так, так.
Бри, я ж не міг брати тож саме, що брав зебрати, я прослухав, ладно, ладно, я себе вибор, я знаю, що я хочу, да, вибор.
Що ніхто не обрав фламосу і Широ з вас?
Широ обрав я файсер.
Андрій!
Ти знаєш, кого я вибор попередній раз беру щій перший стопчик?
Я не знаю.
Широ.
Я двічий поспіль беру участь у цій рубріці, двічий поспіль вибираю скін в першому стопчику і двічий поспіль влучає в Широ, ти розумієш?
Отако, то тако.
Мене фоллен переслідає, оце не драма, це знак, це знак, що він сьогодні виграє майже.
Ні, ну, з позитивного на собах тягнуло до вандерфола, в принципі якого б не тягнуло до вандерфола,
подиціна красончика. Далі я на Хантера і 415, це получается.
А, чекай, хто це?
Хто? Це Хелдзерк, другий.
Хелдзерк, хто?
Ні, я третій.
Це СЮ.
Таба другий, ніж був.
О, я не халдзерк, третій, третій.
Треті, золотий стосень, ало, що ви ми не бнігте?
Що, алз, не пікно в Алексі Біву ходить?
Ні, Алексі Біву ще ніхто не взяв.
Таке життя.
Отако, додатако. Дякую нашим експертом.
Дякую, Андрій, що постійно знаходить щиро ці рубриці.
Дякуємо, що всі обрали Ігоря Вандерфула.
Це дуже-дуже цікаво і дуже...
Ображаю, що ви Вандерфула знайшли.
От, Алексі не знайшли, а Вандерфула знайшли.
Також Фолен у нас був помічений.
Шановні, буквально через 10 хвилин починається вже аналітика, починається детальний ана-а, який шоумає.
Ти, шоумає!
А я не решу шоумає.
Зо ти шоумає!
Аналітика шоумає, що з залегом тандеран, це нова рубрика, яка чекає особливо в'язково через 10-15 хвилин.
Хочу вас питати буквально два-три речення ваші очікування на цей фінал, ваші предікти без детального занурення, але так, трошки поверхнео.
Диви, 3-1, Фалконс виграють і руйнується магія якраз там умовного фоллона, Керіган приводить за два місяці, це не мирний зірповий.
І Нікове виграє свою перший майджо.
От так, от.
Зайбуть.
3-2, Фурія.
Ой-йой-йой-йой-йой!
Фуря Андердох цього фіналу, але Зебри, запам'ятайте, робіть скрін цього парубка.
Якщо Фуря програють, писіше йогурта, він мимо каси, якщо Фуря виграють,
пишіть обов'язкова Зебри чи що він абсолютно геніальний аналітик.
На цьому нашу пресчоу завершується.
Дякую, що дивили. Залишайте знатрансляції.
Далі буде незабутній шоумач і Ємкельну пісню цього грандіозний best of 5-фінал.
Сподіваю, сьогодні подивимося всі 5 маб. Так що далеко не тікайте, зараз невеличка парерва і переходимо до шоуматчу.
Спеткинг, спеткинг, спеткинг, спеткинг,
ти король.
Дякується, збільшово висправляється рівні.
Привіт, збільшово висправляється рівні.
Машку брати воду?
Іззекарк.
Карк, карк.
Для плихто тягну карку.
Насправді збіг!
Отже жорсько! Ще біло сели!
Він все не вважає до Убазові!
Просто я з Єзоти!
Єсто на ОКО!
О, це йде я.
Добрий день, пан Допанове! Ми повертаємося до вас. Фінальний день Мкельну і зовсім скоро буде фінал.
Зовсім скоро без ТОВ-5 і ми дізнаємося чи зможуть це фурія забрати для Фолена Трофей, але перед цим ми з паном Сергієм і вами будемо дивити за прекрасним шоумачем
Тим Германі, проти Тим Поленти. Насправді, глянемо, але я просто дивлюсь на склади і мені здається, що, ну, проблеми можуть вимикнити у других.
Ну, може бути таке. Справді, всім привіт. Тут ж, ти так підвів, я вже думав, що прямо зараз має бути без 105 фінах, але, ні, він буде трохи пізніше, ось там, що треба така годин зечекати, здається, 18.00 має бути початок, зараз у нас шоумач.
Я погоджуся з тобою, що тим джерманів в цьому плані виглядає більш підковано в плані вибору гравців.
Тому що у нас тут три козбі-і-джи, дві козмейті, а у тім поли, чесно кажуть, що тут кісереки і кисереку я з десь недавно міг би побачити,
тому що у нас кісерек він за Сінарс мграє, а касперські за НИП інші, там Шперо, Іна Сент, Тей Ізак, вони зазвичай десь там барахтуються, тір-два, тір-три їх можна було побачити,
А якщо ви такий полки паціновач Контерстрайка,
якщо більше зляткуєте лише за ті родини сценою,
то ті можете задатися питанням.
А хто це взагалі такі?
Вже вийшло на сцену, вже тут починають віці,
вже тут обійнялись.
Ну все ж, як бачимо, Play-Off не потішив німецьку публіку,
щоб там була німецька команда, щоб там були гравці.
Тому краще зробити можна шоу-мать.
Так, насправді, Айзек, про яку ти вже згидав, це ком'юниці Кастерпольський, який висвітлює більшість івентів
от такий досить популярний, в якийсь момент вони там спашують на Евтсію, грали, вони намагалися гріндути, вона ж такі витарани зібрались
плюс контентмейкери, і вони намагалися грати. Не знаю, насправді, чого чекати від чого матчу, наскільки круто можуть зіграти цим полом,
Але в одному час я думаю, що ми можемо дати такий невеличкий спойлер з собою.
Та ми встигли перед Клющем.
Бачите, що в нас буде гратися мапа Кеш.
О, це клас.
Так, і мені здається, що насправді в рамках Кельно,
в рамках того, що закінчується вже мейджор,
а всі ми звикли, що після мейджора вав не якісь кононування.
Так, так, так.
Притому, пам'ятаєш, коли на фейсі додали тільки Кеш,
Я тоді пам'ятаю, на стрімі спілкувався з людьми, що насправді це може бути така затравка, аби вал все мі теж подивились, як ком'юніцій буде, як ком'юніцій буде рагувати, чи захочуть вони кеш, чи, ну, Бог з ним.
Та сна відсотків захотіли, бо тому що вони випрацьовані мапами були.
Викладали опитування, і тоді ком'юніцій вирішили, яку мапу вони хочуть додати на фейсі ще одні додаткової опції.
Там було вертіго, кеш, не пам'ятаючи, які варіанти були, але пам'ятаюю, що от прям чітко люди казали,
Ми хочемо кеж.
Та, та. Ну, дуже багато мат тоді додали в те голосування,
але кеж виграв мені, здається, відсотків 10-15 відривом від всіх інших мап.
І тепер можемо подивитись. Насправді Valve не просто так переробляли мапу,
вони її оптимізовували, намагалися відчліфувати до кінця.
І я впевнений, що ви, ми, гравці, всі після мейджера чекають цю мапу в пулі.
Питання залишається все ще відкритим та замість ЧОПО.
От мені здається, та і, знаєш, такі мої власні вподобання,
що вже дуже давно треба прибрати три мапи.
Міраж, да, зрозуміло, інферно.
Дуже повільна, не цікава для перегляду мапа.
Дуже, скілозалежно, відповідно, не завжди її можна побачити
в гарному виконанні, там, в прем'єрі, на фейсиці, ще десь,
тільки на професійні сцені.
І тут залишається запитання, якщо Valve продовжує
і дивитись на рейтинги прем'єр, на награжді, чи є сан залишати цю мапу?
Бо для мене, напевно, інферно, це номер один на вихід.
Ну, хто ело знає, як воно буде поки що ми занурюємося у цей шоумадь,
що воно у ній тім джермані проти тім полон,
на мідлі вже будуть завдяки ножа визначати, хто тут буде обирати для себе в сторону.
Водо, бо як повіччя малах, задів вам сладше грати на кечі, чи все ж таке з мапою?
Та чесно, я до кінця ще не розібрався, в моменті, коли тільки додали кеш на фейси,
от перші пару днів кожен матч кеш, а потім його співати на межі неможливого взагалі.
Тому зараз подивимось, але мені чомусь здається, що за напад, якщо ти знаєш граната, якщо ти знаєш як ретейкати ту чи іншу позицію, то тобі прям може простіше грати.
Мені здається, що це така згальна тенденція є,
як тільки мапа виходить, то завжди нападу трохи простіше.
Ти там забігаєш, робиш.
Тобі не треба думати про перетяжки.
Ну а ти, відповідно, за діфенс ви будовили свою игру,
коли тільки мапа вийшло, то це важче.
Тому, коли я вперше зашов на кеж, поградив декайка ігори,
я такий, за напад, мені нормально.
За діфенс перетяжки важко робити.
Ти якщо проти мене тебе виходить,
і ти єдина фігура від якої залежить раунди,
Тоді можуть раунди зібратися, але якщо в тебе ті мети провалюється на тощці, там на П, як її ріти, дуже важко.
На А теж, мільяр позицій, які треба перевіряти і багато чого залежить від скилокравців.
Ну вона ж тут скилові гравці зібралися, правильно?
Сто відсотків, сто відсотків.
Паємо подивитися, що я сподіваю.
Там щось було 200 чи дві стоила.
О, це оця мірі.
Так, так. Ну, подивимось, я певне, що має бути якийсь протистояння, можливо, вона є якісь б ускладнення накинуте на мапу, було б дуже добре від ЄСЛ, але мені здається, що кеш, це вже і є. Таке невелике ускладненням. Для більшості гравців готується під моменталком.
Ну і все, флешечки вже надумали.
Лівіше, тут і от по лівому вікну, там моменталка ще і за спином забітала ціма, і там, але як бачимо, без флешки заходять, ще перевіряють, нікого мені немає, лишає тут одного гравця в цей муку.
Ого, тривуз!
Німць роблять!
Як же вони забігають, пробігають на Мідл, на Кай-Вей.
Опа, от разу двігулуй Фавен, як же він жорстко роздає.
Взагалі на цьому мейджу рейм, в нього ніби якийсь прайм відбувся в кішорек.
Два кілла здавалось, це не погано, вкуда й це для тім-жерманів.
Просто як же тут поляки розвалили?
Три й два мінуси. Вау!
Отак!
Моментально тискочоти ці прилетіли.
Тільки дубок було та про те, що в німців буде перевага, що вони мають домінувати, але пістолетка вже розставляє все на свої місцям і ми бачимо, як виграють пістолет на раунду, а далі хто знаможливо і мапу зможуть забрати.
Давайте ще раз подивимося з тими хедшотами. Як, як і серед спин, три хедшоти. Дуже файнно зіграв по спідвей, але раунда виграє тільки перший.
Далі хто знат. Тапс. Піцатка, яка на червону, інформацію збирають по міду інформації, як бачимо, немає.
Друзі, найгод з річі відчтєм, від кібербатлів розуми спонсором показу Беткінг. Беткінг.
Беткінг.
А тут же король мігла. Це Тапс. Ну ось отак.
Досвідчений кровей. Досвідчений кровей з двої голови більше з дігла. Оце так.
Ти прикинь, вони всіхо на все там три дігла закупили і вже Тапсом якщо він розвали реперсінз М,
і кували підібрали на хайвеї, що відбувається.
Це абсолютно не складається моїх голові.
Це нісанітний, це як на економічного так важно розвалювати.
Нам з'яв один хедшот!
Шесть!
Воходиться відповідь якась буда, але залишається один в п'ять гривець цим полом.
Ти не будуть заганяти німця. Залишається про своємо,
і ми розуміємо, що не закінчиться так прослеця мапа,
кеж має трошки інтригувати, має показати,
Чому є сенс задувати цю мапу і обидва колектива можна мати постравати?
Я побачив два раунги, один в салат в одну сторону, інший в салат в іншу.
Ось, але ще маємо, маємо.
Так, тут ще будуть пушити.
Не хоче би іншу сенс засеєвати.
Починає запускати, мену суток колі закінчилося.
Треба тікати хаєшко під сепах.
Оп-а, хаєшко чи забирає слакса.
Вижити, вижити, вижити.
А там чись бемейна, то тебе набігають.
А, вони ще і останні вудобили, здається.
з реакцією Хапсу на самодаке враження і складається.
Дивись, хоч якось же на арену попав, на арені грає.
Це клас. Зачкодавши, б'їджи трохи не дотисли, вони так героїчно проходили у той 2-й стейч з 0-12 камбекили проти енергію.
Але недостатньо сильні були б'їджи на цьому межі, щоб оботрапляти на план цю сарену.
Ну, трошки пораділа, пораділа і тепер треба грати. Треті раунд, до речі, фістолети.
Ааа, від поляків, цікаво, чи буде кисарект вернати, в ньому є 5.7, тут можна буде піцакру робити у відповідь, а там же Слакс сидить, нього 47 дистанція дуже близька, кисарект кисадка є і вона працює, Слакс відпочивати, і вправляється.
GDC, прошиває, Касперфі спалися, але він відступає, відстошає, золшає, знову цьмейте на піцаці, і той буде грати один.
Ну таку дивись, як же він там намагається репікати, яно Сен зтігла?
Ну не підшла, венділяється відпрацявати сарек, кістерек,
бо все вони підпрацювали, щоб на всі 200 відсотків було би добре підтвердити усі ці хороші тіли,
і щоб ви запарете раунд, про то як всі завірувався один, два, три, та ну ні, ні, ні,
зробили два пише міну, але на цьому здається що Сен на стані ісок,
І це можливість для німців вийти на друге, а там і на третій, тому що грошей не буде в діфенсу.
Це так, але мені здається, що німці можуть на останніх таймінгах просто захотіти загнати поляка тут з цій позиції і залишати його не буде.
Другий смок посміхається, посміхається представник польської команди, Ранбузж.
Дійсі, ти подивиш, що вони намагають зробити, вони хочуть Ранбустом на дев'ятку.
Він тиграв ця.
Але мені знаю, як тоді на ящики треба.
О, ні! Можна й так!
Ха-ха-ха!
Можна й так застрюбнути! Ну все, треба.
І давай він приходить, каже, мужика, виде!
Виде!
Ай-ай-ай!
Ай-ай-ай!
Що, йде вин по-плачаю!
І вин по-плачаю! Нормально!
Плюс два сяки можна засябити.
Опа, калашик.
І нормально, тринадцять хп залишається.
Файно є. Два одини.
І поки що німці попереду.
Може щось і зміниться.
А треба на перший байз очекати.
Якось джедісі чи він подарував на дію та виграти цю дуэль?
Ну він розвернувся, постріляв трошки і просто відтистосив.
Ти такий хайлайт, вони зранбуста засрепнули 5.
Давай, раз, два, три, чотири. Постріляв все, він припинив стріляти.
Аааа, так.
Чиколі закінчились?
А я не знаю, може, чиколі закінчилися.
Ну, їм дуже весело.
Оооо, а тут таралі, тут же плюс вайв пішов.
Так, і Носан, а чому я з ножем над ним біг?
Все це питання.
А що, він ми пістолить не мето?
А все, юс відео, нормально.
Слакс?
Ну, немає, немає, тут нікого поблизу, але і відхід СМОН,
за речі, не планується кістерик.
В рибки, кістерик.
Два вряд можна було давати, але по-марегі, від Фавна.
Ігра на а-сайт планується спідвей також по-заду.
Слакс проходить дефолт і діел, димігралейсь, якби треба перевірити, якимось чудов буде це робити,
Міну сплайзуку, а тепер звертати цього звертати зігл, хлиби, цінь, буває його.
І Тапсон, найвечій Фавнов, рішує забивити Касперський, один в тридця,
здається, єдине гравецький, насправді, може.
Присуватись подібні раунди, Касперський, дабл-кіл.
Один в один, два в тапс, на Тапс, на Кипосаву флачку, флешка вже палиться вихід Тапсон.
Він сам білий, але Касперський залишає.
Це жити, смог Тапсон вихідти це трьоди.
Все в порядку, це хлопців.
Ну, мені здається, що тут, насправді, має виграти тим джерманів.
Не думаєш, що вони сильніші, тому що вони на домашній аренію краю, на секундочку,
має перемогти німецька команда в теорії.
Так, так.
Але хто його знає?
Всі ситуації...
А може поляки, напоки, що вони прийтуть зараз і вони проти команди і льдом.
Прийти до території опоненти і виграють тут?
Ну, щастливо того.
Ну, не знаю, не знаю.
Показать, що вони ментально сильні.
Та важко, важко деяким гравцям, які фактично не виступають же цягатись, подекуди за німцями, які все ще грають в актуальних рострах.
Міки, все ще. Грають в актуальних рострах.
Сьогодні згадувалися мейті, плюс бійджи.
Три плюс два. Граються за збірну. Німеччина.
Але сін в дверях. Він не пустошав виход. Тут у чий молік буде на портлі, з полетів.
А як позиція чудово. Касперський стига дати на М3 фрах, але відступити його відпускають.
Його відпускають. Поверхними ярусу джеджісі навіть не збирався пікати.
Ага, тут джеджісі. А він чекає, поки буде для нього вбриватися, Касперський.
Ну це досвідчений гравець, який просто так грати не буде, ха-ха-ха, то вони викають!
Один, два, розвинялися, два в одного, Слак, забираєшся і Сака.
Саме так, Фавен залишається за фуркліфтом, але це два-три, друзі, Фавен, Фавен, він хивить, а там ще і Слак скоморає, другий для Збірної Польщі.
Ну поки зарівнемо, граєю, я ніби перший стейп 4-плюс, немає такого враження, от плюс-мінус.
Аааа, ну є таке, є таке.
Ну є таке, ну є таке.
Так, ага.
Це що, воно і розпорачається, хто завіком має грати в Мідлі?
Хто з ножем залежить.
А ти би так, би, ти так спорачався, би зі своїм тіметом, за те, щоб грати завіком.
Ммм, дивись.
Є, така дешевая у вас зброя.
Називається ЗЕПС.
І ти вже завіком.
Ааааа.
Це жорстко. Касперський!
Так, а в них вихав, вони через стінки по головам влучають.
Ну так.
Ти просто, а їм автих вихав.
Бач, забулсяли трошки з Бірно-Польщі, але, ну аго, ось де, бач, прострілювало вікомцям.
Яка ш'ється ідеально якраз під цим виступом.
Та, ну, до речі, якщо КТС-ник Міду пропушень гайду вентиляції,
ти можеш з гаража його просити.
Так, так, це прикольно.
Там ш'ється, щоб ти розумів, оця віконечка, яка показувала, прострілювалась.
Щоб ти розумів, ти можеш спокійно з однієї в голову закав бити ті планика.
Флакс! Флакс!
Ви не знаюєш ось, він стоїв відсотково на воду, чи на позицію.
Тобто воно не рахується перешкоди.
А, так?
Да, воно взагалі не ріже демеш.
Що це таке собі?
Ну, вас трошки недопрацювали.
Але нічого.
Мапа ще не вирішить.
Для того, щоб мався треба.
Аааа, що це? 1, 2.
Так, ну реально якісь вихання, він чітко знає депротивник.
Жорстко, жорстко. І на Сантастані один проти трьох і цей мовірний клач для нього.
Так, першу забирає, обдруг забирає, а третю не може зглазити.
Кількість у німці боруться раунд, не дезволяючи.
Поляка Могов, тоді ср-раунд залишається за збірне Німеччо.
Нетапсен у наших екранах, друзі.
Досвідчений капітан команди BIJG.
Якийсь момент хотів вже йти на пенсію, хотів навчити молодого, на той момент не дуже досвідченого сіна, передати таку молоде йому своєю права,
але в якийсь момент, каже, так, не я повертаюся, а він іди звідси.
Ну що, Мейтс, зараз насправді нормальна висупа, як?
Так, нормальна команда, середнякова, але часом може здивувати Мейтсі.
Ми там перше, другі з тих людей грали ж непогано.
Я не те, щоб мач її, які там сильно дивився, та й працювати не вдавалися на них.
Ось, але за результатами, за відбуками моїх колег, грали вони, справді, немає.
Ой, перестівки, касперські забираючи дійсі. Оце, оце так рупка.
Ото це щось хоче по того, що я відіграю мачкою кінгу, а то постійно якісь хранати в один таймін, ще там щось.
Але як вони ставлять по головам? Тут що, поляки ще німці класно тут вже аймлять і класні реакції у них один на отому.
Ось, дивись, просто знаю, етапси десь охоти це інсенс. Це гімсенс.
Вони йдуть, бачиш, по заповідях Цисленка.
Вони вчать гранати, мапу, а ми в чомусь стріляти.
Хочете, то летяться, але подекуди в макром складові, мені здається, німці їх розтягують.
Два, три. Битий – Син, Слакс, якого 68-хп, але снайпроска хвентівка на руках.
Молік за жовти, вихід на Гаспальство буде чині, Гаспальський перевіряє Слакс, а от німець не помічає поляка.
Син залишається єдиний обход, вчитоває мінус один, а тут чі грязь на нього планується, він сток дав син. Якби це була флешка, можливо, і спрацювало.
Усередньо, якби пробігали прямо на гранату і тут же поляків відпрацювали разом, і як бачимо, це була хороша стратегія.
Є вже навіть повірию, що цих клачів можна буде забрати, але ні. Поки дуже рівний матч відіграється.
Лідно, що команди не відіграють душну.
Це найгідше, що може бути нашу матчі, це відігравати душну.
Тут добре, що такого не має.
Команди, так би мовити, відкриті до будь-яких пропозицій,
вийти пікнути.
Звичайно, зробити хайлайн.
Звичайно.
Ні, ось тут же авік ШПЕРО чекає на бемейн.
На нього поки ніхто не виходить,
ці хочуть взяти темпомі кількістю.
Запушити Пеплент, а?
Та-та-та, швидкий Плент Бер.
Від них ШПЕРО,
Хаїшка ревіл ще один готується, шперм, шперм, висіг, випрос, подивіться, Німці залитать, плюс ве!
Неделі цю ховтопись полякам забирають плент, просто весь детекшн трачено, і сайт додається під контролем німців.
Тепер це не баріцейка, це треба віддувати тирторіо, але перекривається, дев'ятка хаїшка туди не летить, Фавен буде ставти глибоко в пленті.
Так, і це вже три в три. Накадається, що це раунд з пістолетами, які взагалі був від німців. Один, два, а ну все, можна забути, як цей раунд взагалі починався.
Головне, як він закінчується, адже останній кисар, один проти трьох, і ти сейвити, ну щось таке, хоча, по-моєму, на автоматі, і вже такий та неправно побіжу за сейвлю.
Але їй чо мач? Ну який? Як я сейвити? Павен ставить прострілом. Кіл. Павен такий. Чолов'яга виглядає, ніби він трохи засмучен.
Після того, коли мені облавка перемикається, він такий, звичай, втомлений, ніби такий, ніби,
Faven will be fine.
Як знав, Faven, ну ні, такого прям, нафа немає, Faven, він такий, більш ніби сумник, не здається.
А нафу сумник, а наф просто лінивець.
От, вудивайся, просто вау, още такі, вони, знаю, червоні, такі, ніби, мені аж шкоду, трошки ставимо.
Але і дуже шо, ну, грає на великій арені шоу-мач, хласно все у нього складається.
Опа, ось оце, ось оце, я хотів побачити нашу матчу. Якийсь шутган. Чи Мак-7, ХСМ. Ось оце має бути. А в які якісь купляють калащі. Ну хлопці, це не серв'язно.
Ви, як я праціл Фавена, він прогреє до Ельца 47, може бути для поляків.
в GDC десентується з 9-ки пара вірка з Півеї, нікого в Міду не має
і здається поляки обережненько облутали, фавна повертається в плент
4-5, перевага здавалась би на самому початку раунда, очевидно, була за німцями
але після першого кіла все може суттєвозмінитись
Хм, як же будуть розігрувати напад в цей раз? Німці
Проху, запустила одна гравця на міту
Чи не біжемо джидісі?
Той чолов'яка знає, як ставити хитшоти.
Кісорек, як ж він уважно бачити?
Гравця, який може вийти на хайвей.
Ну все, там муха не пролетить.
А чи пролетить джидісі?
Але сін може пролетити?
А сін то так.
Летів нормально.
Тому що на міні відбувається, що забули напевно,
що плен також може зайти з мейно.
Загоняють, загоняють поляків.
Проте виспарець.
Хитшот! Хитшот треба!
Хідшот, сін перелітний, просто стрибок хідшот, два в чотири, слакс, мінус пай, заколишається тільки ШПЕРО і той
з шотганом під дев'яткою хувається в очікуванні. Можливо, хтось прийде, а може і не.
А може і не. Теж правда.
Так, тут щось ШПЕРО, щось. Мачеш, при цілом так, бахай, напевно, думаю, що арена ймує, якось побожем, тому що не температивник, але, ну це
Це таке собі запитувати у німецької публіки, де знаходиться гранці з Німеччини.
Я думаю, навіть якщо хтось буде допомагати.
Опа, з XM.
Але оренду поки зовсім не гучна. Цікаво, чи там взагалі багато людей на цьому шомач зібралися?
Бо як на мене шомачі прикольно було б проводити не просто мапу, якусь запускало,
а якісь дозаткові там умови, чи спеціальні мапи розроблялися під мажор,
або там якісь, ну не знаю, з XM, якісь умови, по-певні.
Мені, мені здається, що розробляти спеціально мапу під мажор не має потреби,
бо в майстерні їх неральна кількість.
Ну так, але я раніше пам'ятаю, як Зонік грав проти 7 пла, а їм прикольно було?
Прикольно було.
Ну, це був інше того, і не багато своїх мап.
Ну так, але зараз цього взагалі ніби не має, то було...
Так, так, погоджуюсь.
Ну, можливо, бау.
Пахкували, інформація, поки ще не маємо.
Два в п'я, друге з'єм.
Поляка, здається, відчає в один раунд.
Німці чісно підходять повільно, повільно,
знається, потім бам!
І забрали плет, ти все.
Так, так, взимали.
Є таке враження, що команда справа не вистачає СІУ,
і немає того, що враження.
До речі, не зрозуміло,
могли б взяти справді...
Так, так, так.
Ну це типу, як мінімум, все ще,
вигравецьких граїн.
Ставі Содків.
Поки дуже прости, сім на три, але тісля змінни старін це може змінитися кардинально.
Мені подобається, як Тапсен постійно, знаєш, реагує на виграєні раунди, він радіє, в нього є емоція.
Так, це ж класно. Пограти на ланси Сарені. Ти кожен раунд зупереш, ти кайфуєш від цього.
Чи якщо там чути залу, бо нам особливо не чути, там не знаходимося на місті проведення, але вайпів, то там має бути якісь, немає чище реабувати глядачі.
Ой-йой-йой! Ви просто подивіться!
Ось таке! Ось таке хотілося ви подивитися! Так, тут з полиметру, на чивай, фінус один, два. А, а, ну це мавсе. Одинка спорський німус рог.
Чи вийдуть німці на приціл чинів?
Ну, 4-2 заложаються прямо зараз.
Два поляка і фауни, який контролить конектор.
Мініскан сперзкий, авік і шперо, авік не працює.
Шперо здається зараз, може помрати.
На ніч, на ніч, фауни, просто загиняє поляка.
Але, звісно, не вдається.
Шперо бути жити один в три.
І, здається, все ж таки німці хочуть його загнати.
Ну, так, от. Буквально були в секунду,
біграці б і бачалися один передодним.
Шоу-мач все таки, а може хтось сприйметься на свій рахунок такий, ай-яй-яй, з ножем вирішили зіграти.
Так, двоєводного! Шперо! Не те, що б багато часу, те, що б дефоти бомбу, шперо взагалі десейвити.
Нашоу-мачі сейвлять, авік ти прикинь. Ну, але ж, нашоу-мачі сейвити авік.
Та зараз від бомби. Просто взірветься?
Ні, дістанок, не дістанок.
А зали бомба на бажі.
Так, ну, мені здавало, що може йти станок.
Але маємо що має.
Окей, окей.
Раунди і справді поки що набирають.
Німцем, в них все дуже добре.
Дивись, дивись, дивись, як там...
Ну якби злібо і почав можливого позаїзу.
Так дуже багато часу хвал.
Просто так.
Трохи, трохи, дивись, на чого.
Ай-яй-яй!
Хласно бачити поспішки на обличі хвилобиду.
Коман, це зайшаєно файно.
Саме так можуть проходити, що в мачі.
Все від цього кайфували.
GTC, профець забирає цький серегат.
Поки виглядає, як ДН.
Якщо мотивуємося за напомогою.
Бамкасперд.
Ти подивись, ти подивись, ти чперо ще не влучає.
Ну все, після цього промаха може дівитися сітєві проблеми.
Та це, що це?
Ну як ми так їх забираємо?
Ну айса не буде.
Ча? Міг без проби оти щось зробити, подібно останній носан.
Чи тривай рейс?
О, а ні!
Павен!
В попередньому раунзі надозболили.
Не дали цього зробити, але першу половину закінчується ножом від Німця.
І їх велику перевагу пораунда.
Жарко, де вітрив, вони змогли собі зробити.
За напад, як та мене, особливо не було жодних компромійсів.
Виходить дідну голову.
І за складом гравців ми якраз і розраховували,
що будуть так бігати і влучати набагато краще Німця.
Тому що троє з б'їджи, двоє з мейці.
Так, очевидно, що команда, яка має набагато більше практиків і індивідуальна форма в них буде на вищому рівні.
Требу було якось балансовувати.
Можливо якось курізати за команді з Німеччини.
Та то доходить зі збагасом.
Чоловні, можете поки ще в чаті писати, як вам такий шоу-мач, чи цікаво його дивитися, чи можливо, якимось ідеєно доповнивати шоу-мач.
Бо як на мене, ось зараз якщо ще й німці забирають пістолетку, то це 13-3, і по факту, скільки шо мачиш, 15 хвилитні.
Ну так, німцям якось досить просто.
Хоча здавалось, би та пістолетку програли, поляки її змогли забрати, і падно могли продовжувати першполини.
Так, а у нас поки що я так розумію, має буде невелика музична пауза, таймер на вашому екрані, і ми повернемося, як тільки з'явиться другий пістолетний.
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Егорова
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Редактор субтитров О.Голубки
Корректор В.Сухи
Це може бути вигра на друге пістолетка для команди з Польщі?
А може бути і момент для Слакса?
Ви один-два, ось ось так.
І ти захайпував, що команда з Польщі може забрати цю пістолетній, але ні.
Та, ну, куди треба, от навпаки, щоби зараз, Тінь-Джермані, на Домашній арені,
Важній арені, все ж перемагали, можливо, навіть з таким розривним ракунком,
тому що просто, якщо там буде щільна боротьба, якось воно не так, прикольно.
Ну бач, тоді їм буде дуже-дуже велика пауза до гран-фіналу.
Зрозуміло, що і без того треба було хтось втапив.
Тут, що ти з другу половину на 2 години не растягнеш.
Якщо не буде великого камбеку і найдовжіх ховертамін.
Зараз четверта година дня у Києві, десь має у шості бути правильним.
Так, так, рівно у шості має починати зіранфінал.
Ну і плюс, я ж кажу, хвилин сорок мене, щоб заситапити, все зробити.
Я бачу, це було типічне проблеми.
Файка спальський залишається у жанр позиції.
Шпер облачає зі скалта, але не критично.
І для команди з Польщі це може бути проблемою.
Два – гравці з TeamGerman і Биттєм.
GDC 22%, Tapson 29%, але Шперо переміняє трошки.
Свої позиції залишається грати в мені праворуч.
І, дирше, з поркліфта може бути просто не очікувано,
що пікність та павенс першу не очікувала,
але все ж таки все, відреагувати по мреш,
ПЕРО і втрата один за одним.
На суть поляки вони не розуміють, яким треба вийти на точку,
або як мінімум не знають, чим вони можуть все домінувати.
На днімцями латуються друга флешка-моменталка.
Солнця.
Серег, вриф, не помічає агрефців, залишається стето в позиці.
Ну, флешець відшли не мав.
Занимає, вважі, 5 противників, як заходити цю клемпт, не зрозуміло, 11 і для німців тут, як тут має бути.
Та щось якийсь легко, немає такого враження, на початку ще якась бороть бабула.
Точі, стоветний один забирають форсові твіті інші, але...
Потім все пішло як по масло.
Там GTC хоча пармити для себе статистику.
Сін вімкнувся.
Фабен 12 на 8.
Ну, це і ісць для них. Це велика прогулянка.
Що так, о 13-3 просто все закінчиться?
Ном, ном, ном.
Треба дати можливість комбасу.
Аби трохи цікавіше був цей шоу-мач.
Бо поки, як я казав, серігі 11-3.
Пісто литку виграли,
Борц виграли за нашій пістолі від поляків, а далі шанс надпекати.
Ого, це що за фішечний смок тут такий влітають?
Це вони ж мали закритого собі.
Вколи так, так, так.
Воно з цим.
А в результаті...
А ви дивілися на фішечний порухатися у цьому раунгі.
А цей смок мав підвитіп.
Ще по вентиляцію забрати, пройти, щоб віляти.
Ну нормально.
Такі секретні розкитки.
Ще згадаюся від того, де він хочеться змог кидати.
Так, що це тут... О, на дев'ятку залітає?
Ні, ні, китая китая китая.
Те добре.
Дв'ятки...
А, дев'ятка ось така пролітає.
Ну все нормально, це воно спочатку відвелікавчий маневр закидали,
і всі подовжчу гранату не міть куди.
Ти розміни!
Будучи ні, є розміни!
Але, 12.3!
Тану! Тану!
Ніхто нічого не бачить!
Та все таки вже просто, там намагається...
Магається з публікою загравати, показувати, ай, у нас все класно, у нас все добре.
Ну якось дуже швидко. Дуже швидко закінчується раунд, в район піточку, в смоках, в флешках вдавалось бома, гюгравці з Німеччини, але ні.
Ну там це навіть флешка трошки пожартував, що не спрацювали вони в поляків. Ну і знову бачимо момент, як реагують.
Ви щас, Німеччина буде ось так просто підніти кожен раунд.
Ви ж навіть не протипрошників всі, граєте.
Ну не змогли, не змогли поділитись нормальна команда.
Касперський заложається.
О, Касперський перепрошов. Кісер як лишається 1, 1 в 3. Тут фау.
Рабши за сама попомирати, друзі, 13-3.
Що все?
13-3.
Це шо у майчині перемагає?
13-3?
Ну найз баланс. Все, що хочу сказати.
Тут просто одні підніли, де всебе, інші теж старалися, але просто загально ігровий рівень у них був трохи хірша.
О, трохи розважали. Сену вже будуть сидіти не просто так, але ще дві години до матча фінала.
О, ну все, що маємо, ти маємо.
Ну дивись, зараз не залишається, як ти сказав, там дві години, скидаємо півгодинки,
Півгодинки, ну півтори години, буде сходити випадати півно,
10 почити, 10 по дихати повітря.
Можливо взяти інтерв'ю, як той саме, якщо він худший,
постілкувати, зробити контент з гравцями B&G, з мейця.
Тобто часу вдосталь, аби якось розважити ісі,
потім разом з нами, друзі, дивитись грант-фінал.
Саме так, тому ми поки підемо на невелику паузу,
Тому поки музична пауза, її скоро повернемось.
Кінг! Вамс! Кіг! Нов! Колдс!
Спет! Кінг! Спет! Кінг!
Король! Гри! Логи! П'як! Спет! Кінг! Спет! Кінг!
Кінг! Спет! Кінг!
Ти, король!
КРИКАТИ
«Ей! Ти пусти без мана!»
А подай там, на червоних, на червоних!
Най! Чим смовно не вошти?
Ти чераки про'єхали!
Пашку брате будеш?
Ізи карта.
Карта, карта, для пихто тягне карту.
Дмитро Мінецька
на око. О, ця ідея!
Всім привіт, шановні! Ми для вас вигадали спеціальну рубрику для справжніх експертів,
де треба до пікселя зрозуміти, куди потрапить той смок.
Убрика сильна рука і сьогодні дві сильні руки Олег Тандер і Містер Шайні будуть вгадувати, хто точніше назве куди впаде, це йдемо, той і заробить один бал.
Мапа Эншін, перша підказка для Олега. Як ти вважаєш, куди йдемо?
Мене лише одно запитання, джемптроу чи без?
Це без. Без тоді редрум.
Я не знаю. Це редрум. Я не знаю.
Просто якщо ж джемптроу, то воно кито може прилетіти. Якщо без джемптроу, то це редрум.
Нарно, і це максимально точно відповідь.
Може там трошки далі, трошки ближче.
А якщо він буде бігти вліво і пригне в мовенці, коли він буде на теріс, він ж там тро буде кидати чи без.
Я відчуваю серцем, тому редрум.
Редрум.
Тому так, от, знаєш, дивись, там камінчики і виходить, там така полосочка, він приймуте не полосочку.
Якщо редрум, то дешайні виграв, поїхав.
Дві відповіді сказали, що якщо вони кидають джамп троу, то вона не вистаніє.
Давайте відповіді, душніла Олег.
Ось так от.
Редрум.
Але не на полосочку. Далі, всередині впало. Тому редрум.
Її півбало, Шаню.
Тебе дві відповіді було.
Я дав відроличні відправи троу.
Так, перше було розминище.
Тепер серйозний, другий раунд.
Це мапа Ancient.
Глибоко КТ.
Глибоко КТ, Шаймін. Твоя відповідь.
Наскільки глибоко КТ, Шаймін?
Чуєш, Лав, а може, а якщо б я...
Якщо б я шампстров.
Якщо б я шампстров, то в двері.
Ну, це глибоко КТ.
Глибоко КТ.
Вілядно, в дві відповідь.
В сенсі!
Це що за байк?
Я дав одну відповідь.
Дивись, треба цікави провести.
Глибоко КТ.
Кід ящик.
Ну, наскільки глибоко?
Ближче до плента чи ближче до КТ?
В шорті, туди під стінку вдаль, там де ящик стоїть, коли ти скоте біжиш.
Шайніва ще йти йти?
Під ящиком.
Під ящиком?
Угу.
Чи буде цей ящик?
Це, ну Олег, Олег.
Ну він перший з тебе.
Перший!
Перший!
Мал для Олега.
Ну ноль двадцять п'ять балів, все ж таки, бо дві відповідь був.
Да, бо ти повторив за Олегом.
Ну ноль двадцять п'ять.
О ноль двадцять п'ять у Шайнів.
А третій слайд.
Мапа.
Ancient.
а от Шайню
Дивись, ми все ж таки в Україні знаходимося
Я не розумію, що таке або
Я думаю, що це вихід з Мігла
Тобто українською нашому, щоб всі розуміли
Так, вихід з Мігла
Давайте подивимось
О, вишить в чат, як називається ця позиція
Ви тому і зарахуємо цей бал
Чи ви на анлійській мові
Англійсько я не розумію. Олег нуль 25 баль.
25 тисячних балі по Легу за якісь слова на Л.
Наштуп не слай. Це знову мапа Ancient.
Вихід за Мейна.
Або, як кажуть, а Мейн.
Вихід з Ліштанів.
О, українсько.
Міну співбалу, Олегу.
Зарліськи знімають бали, за українські знімають, як ми не казати.
А тут чі дві на відпиті була? Він ендвічка українська.
Я зараз не буду всіграти. Це що за нове? Забулене.
Байкутві. О, вийшить за мену райну.
О, вийшить, що ніхто. Ну, ну, ну.
Ну, нормально, попи балу, попи балу кожен.
Це в, я скажу, час. Прохідки та еродрум, коли заходиш, про ворач перший прохід туди падається.
Це є шанси у Шайнівцям у що охочить.
А це в Дону. Він іде, коротше, біжить постійно ж, і падає в Дону.
Опа!
А тут рід поєдерість! А це клач! А це клач! А це клач!
Ай, дуже!
Попремікули, так я біжу і шана так.
За НАТО і зі ТАРА.
Ще послухав відповідь.
Я дав, я дав помилим.
Ти до речі, молочі, замайлим ця так.
Я можу бути, молочі, в паспорті, але...
По інтелекту.
Ну це те розпавлені.
Питання, що вам сручні?
Питання.
Ну давай.
Ну давай двівідь.
Так.
А що, чекаєш?
Зрозумію, де ті куші.
Ага.
Зрозумію.
Ну це темпу.
Допо.
Ось там прийшов, щоб ми розуміли між який ми листами.
Дякую, дякую.
Ну тут, в принципі, очевидно, що темпу.
Просто...
Аааа.
Так, очевидно, що темп на скільки от грибок?
Так, а буде він може ще вилетіти, дивіться.
Не може дона, знаєш?
Ну на мініматі ж темпу.
Або в темпу, або на х.
Ну так, друзі. Так, на х.
На даст залітає.
Давайте дивимись.
Цікавий темп у нас, Кокч.
Ноль балів.
Мені здається просто, що людина, яка кидала ці гранати,
не дміні кидати.
Не докинули смок.
Правильна відповідь, редактор не докинув смок.
Це люрковий.
З великого дірку, щоб здонати, тебе нашили, да?
А до дірка.
Ну, між цим великим ящиком ми смоком бачимо дірка, яка ти будеш поколити.
Тоді, тебе прямо здонати наші...
Чисто ріші тоста, безроблі.
Не воживало, не воживало.
Постолом, що ми не вгадали.
Ну, це правиль.
Ну, це точно те. Ну, це люрк. Або кте закрити. Тут два...
Треба одна відповідь. Або кте, або люрк, або на Б розпіх.
Одна відповідь треба було. Одне цьому пікселі, що у нас.
Мені цьому пікселі.
Ну, це просто димка, я думаю, це донат.
Виход з Дону Тананегію.
Тобто ще один-дим в Дону Тананегію.
Виход з Дону Тананегію.
Хороша.
Мана іншого і поїхати.
Цег-коте.
І з нову кіберконфлікту Шані може вийти в паре.
Цег-коте.
На два балла.
Цег-коте.
Цег-коте.
Оле.
Два клавишка датату може в Дону.
Ну, соромно трішки, соромно.
Так, а що соромно?
Так, що там два дві гранату летить.
Так, що дві гранату.
Ну от чому Шані дає правильний відповідь?
Він просто другий варіант таки залишається
Так я можу так і шо, так сьогодні
Ну добре, полотіли дарю
Олег Вазар!
Другий варіант!
Відіграємось!
Другий варіант такий залишається!
Давай!
Далі, далі, далі!
Так, це B-Plant
Мене вже казав це те, що з Редрума от проворачити він заходить
Там буде цей...
Такожіре другого і ось редрума
Щоправлю, ти далі йдеш і прохідь на B-сайт
на басайд, а там, типо, виконучка, це туди смо.
Вікно на басайді.
Зараховуємо відпи.
І шайні.
Вікно на басайд.
Це вхід в цю будівлю вікна.
Я не знаю, як в цю будівлю вікна.
У мене просто ця позиція називалась
Душа поганим словом.
Ну, коротше, вхід у цю будівлю вікна.
Так, будівля вікна.
Так, будівля вікна.
Я не буду просто так казати інформацію, поїхали.
Ну це дим про СНБ.
Я назвався.
А?
Дим про СНБ.
Ні, це не дим на Б.
Прочі, скоте, перетяжка на Б, перші двері з розпочинення.
Так, кімната з вікном.
Єсо?
І вікната з вікном.
Це вона?
Да.
Так.
А де вікно?
Вибило.
С мокомцем.
Хаєшкою.
До цього чекаючи.
Ну знову нічого, но Шані набав попереду.
Шані.
Смокомцем.
Хаєшку.
Ну, знову нічого.
Шані набав попереду.
Шані бав.
Ну, тут тоді нас догнав, першу.
Ну, легше міносянув.
Ладно.
Грізь після слова.
Мене підрізають, як можуть.
Але ти не здаєшся, не здаєшся.
Його підрізаєш.
Стартове ще запитання.
025-025.
Двері.
Двері.
А нас тут з Моком просто під ноги собаки, да?
Да, да.
Ні, до речі, мені здається, що так може бути в чисто правим кликом,
понюк?
Куди летить граначі?
Ну потім, а правим кликом...
Може в Кейф там якось з Окашету вона довітає?
Ні, ну я не пам'ятаю, це має бути твердня.
Це має бути твердня.
Це подвійні дверні.
Він повторює знову, то той му ноль, а мені бал, правий.
Ноль двадцять пять, він двадцять пять.
Так, давай.
В рази, де я не повторював за тобою, я якраз таки тебе його бігнав, так що твоя Олега не працює.
Ну це за нас, то простий смок. Давайте його не зараховувати.
Ну це двері, це двері. Класно дуже. Ну просто так, лепить. Не зараховуємо. За нас, то простий.
Окей, окей. Останні десяти, чи зможе Олег вийти, хоча б на нічію.
Я сказав, це дев'ятка. Це дев'ятка, да?
Це дев'ять.
Ти пеш погоджуєш. Не погоджуєш.
А це не просто Смог-9. Є Смог-9 і кидається трошки лівіше при цьому.
А цей Смог я його знаю, бо його кидає в кожну раундсферу.
Цей Смог закриває і 9, і кейк.
Ну що, Лежа, погорів? Давайте давитись відповідь.
І 9, і кейк.
Ну 9 же?
Ну 9.
Просто 9 Смог.
На цей рівок 9.
І не лежить. Він не лежить на 9.
Три смоки Шайні відповів краще.
Вітаю, Шайні!
Міцьна рука сьогодні.
Цей титл дістається Шайні.
Вітаю, моє готодівчий чемпіон Димних Ворин.
А ми продовжуємо перегляд матчу.
Всім вітаючка, шановні.
І сьогодні у нас молодіжна Рубрика.
І одразу питання до ми густей Кості Линів, Рома Петрович.
Чому вона молодіжна?
Чому вона молодіжна?
Чому вона так називається, чому я так загнув?
Тому що, ну, не всі ауди знають гранати.
Ні, є у вейпери. Вона називається вейпери, вейпери.
Набро вейпери.
Догадувати гранати. Чи любите ви оверфацію?
Чи любите ви вейпери?
Ні, засуджемо.
Засуджемо максимально.
Ми любимо смаки.
Ми любимо роздими.
Да, любимо дим.
Двайне яблоко – це в санаше.
Бромас, кіг ти є оверфацію?
У мене.
За остаєнній.
У Фрампті, якщо взяти вирізку з трьох місяців, свинячують, то хмруть з міномаль, а в Оверпасі в штук 8.
Костя?
Тут приблизно 3.
Це другий перманентний банк, пішли на раз.
Як і більшість і родинверсів?
Так.
А щось, нас перший смок і одразу хочу сказати.
Я можу вам поїде підказати, як його кинути.
Це буде джамптро, це буде даблоджамптро.
Підкажіть.
Це буде даблоджамптро. Я вже звідси бачу.
Так.
Знаєш, куди він летить?
Так.
А то ми не треба по те сперіхати.
А я не знаю, що він вийти.
Але я догадаюся.
Якщо подивитися на лайнар, то він може литить, скоріше все, на старт Мідла з виходи з яма з техників.
Це встатишки і так?
Так.
Костил, так.
Чим може він туди литити?
Даблню джампсроу.
Так.
Чим може?
Є вип такий, я можу розвісно обланятись.
Я не впевнений.
Так, я відповів.
Я погоджуся, погоджуся.
Ставки прийняти.
Твоїхали.
І куди йти війнути?
До гей!
От, ти бачиш, ти сьогодні...
Тобто, ти війшов, то просто пободився.
Та, то, то.
Та, то.
Є наступна разом вибер кості.
Давай.
Це найгірше, напевно, коли тобі дають обрати.
Тому війнути й да, не зму.
О, я думаю війнути, просто банан закриваю.
Посередині банана він залітає.
А якщо ти щось ніж?
Це остаточно вітно.
Посередньо на сценвіч.
Добре, Рома.
Це просто джемсро.
Старт, бананус, КТ.
Відповідь приймаються і...
Що?
Ні, стоп.
Ні, стоп.
Що цитучно хребо?
Нас мені здається десь...
Мадурів.
Для мене навіть засправлюватися.
Мені навіть зі сподівниками.
А можна повернути назад, я почав, влінути.
Ну там, по ходу, біг це треба.
Таке таке відчиття.
Ну, байм, так просто не залитися.
Ну, дати біжиш.
Ну, я знаю, що з банана десь може стоїть.
З банана може.
Але це, оцей липушка реки.
Це найноочіковані шейки.
Не, шіф, біон.
Ладно, сківштангом.
Так, ну це, наврязь пізнаєте, машинка така з цією.
Так.
Ну, поєдемо, десь просто жамстрол. Якщо він зараз не залицює на міраш...
Тупо ходу, так.
Я вон, одразу...
Просто жамстрол.
Санерз, спавня. Просто жамстрол.
А він наміта, певно, залітає.
Ну я теж думаю, що...
Ну, розумієте, яка тут мужик буде підставити?
Ага.
Що ти можеш просто, типо, правим стрифом рухатися?
І він пообадує.
Ааа, можу.
Тому я...
Тобто я змог віддати і в туалеті, де снайпер пікає цю позицію, не?
Мені ждеться реальна. Просто туалети закривати, щоб він не піка в міду.
Ні, на туалеті.
А бот, скоріше, це просто змог на закриваючий буст на мідлі, щоб я теж не піка.
Я так бачу таки.
Ну, біля кулюв. Ми кульки летить. На міду.
Так.
Тобто я відповідь на кульки.
Та ні. Маю відповідь курілка.
Курілка.
Та, я думаю, курілка це моя.
Перша відповідь була, це буде остаточно відповідь. Я думаю, що корилку запогнали.
Погнали. Да.
Найс.
А я, до речі, вона краївші смачить.
Так, ну це прям супер поїди і...
Ну це банан має бути.
Майже, я думаю, протележне попереділо сму, бо є такі вайбіки.
Або може я хочу запутити, я не впевнений.
Може, забросив амтераж смок?
Стов туалет?
Який амтераж смок?
Стовет.
Ну, так.
Я думаю, це банан. Я думаю, це банан за літато.
І яка наш правді. Ви думаєте, що ліфт вставає?
Бал, відходить нашого маті.
Маті, бала тримає, да.
О, це цікаво, це цікаво.
Якщо ви полюбляєте керігана, я знаю, що я паціновуючий керігана, то керігана є пакциєю герна.
Я ще керігану. Ти любиш.
А це АБЦ. А чи може це бути люрк-смолук перед Аплентом?
Можна. Можна.
В цій позицій можна ще йти.
Ліквітки можна.
Розу.
Ну, я резикну і поставлю нелюрк-смог.
Я на 3-сбокс насить.
І...
Що?
А, так запевнити, а гранату не мій.
Ні.
Я в жодній грі не бачив, який смог давав.
В жодній грі я не бачив.
Ти бачив, когось нас такий смог?
Ти бачу, якогось у нас такий сміст?
Ні, ну, типу, взагалі це, таку корисна штука, бо постійно б'є двері, але, щоб звідси, інагдав...
30 кілька часів витрачаєш просто.
Я просто знаю, що я витиму, звідси просто сказали, розповідь, раніше він падає просто сюди.
А ну, це, конечно...
З мочі ви підібрали цікаві цікаві, цікаві неровики.
Давай, next.
Ну, тут точно.
Ну, це інзі, ну, це інзі.
Ану, скажіть, давай.
Банк.
Ні! Він звідс про праве! Це смок люрка, тре лонк на плейдсі.
Я думав, що це все варпасу зібралося тут на відець.
На двох, п'ятнадцять ім. У мене 14, у нього два.
Ну, тут просто, ось це, ось воно. Уже звичайно.
Ну, це ж ну банк.
Це треш-бокс.
Треш-бокс? Звідси? Костя, чи ти хочеш по мене отимікувати?
Та, я хочу поміряти на вікнаці.
Я його просто постійно по картинці кидаю.
Ти відходиш ближче, варівнюєшся по картинці, кидаюш.
Це буде я зараз міху, якщо заклуту.
Так, я хочу.
Касан, не вийште, коротше він стоїть, це Смокбанк.
Я теж думаю, що Смокбанк.
Та, Смокбанк, я кидаю, це такше.
Це Банк.
Та, ну давайте подивимось.
Давай.
А я чуть тебе теж не заплуту.
Ладно, я подивився, як у нього моделька стоїть, трішки лівиш.
Бо смок на смітних, це в голову модельці треба.
Та і тут знову, кодиви на дереві.
Оно все взагалі прямі, супер.
Відснайпорів на деревах.
Відснайпорів на деревах.
Да.
Воно.
Дивись, я можу.
Одну підказку, вогник, вогник.
Ну да, це потушитися в ям'я зоби.
Потушитися в ям'я з віцем.
Ну цікавий момент, ладно.
Тому що ти савв'яне?
Ну, так.
І...
Чому? Ти ненгарно?
Ну, ладно, можна так зарухувати, думаю.
Ну, звичайно, тут ще більше хтось може говорити.
О, а це не Смокмонсер.
Це ігравець Апленту.
Так, чи не біогравець Б?
А, нещо пора.
Беопора.
Ладно, нехай.
Ти Беопора.
І токсик.
І тобі треба, щоб з Апленту тобі допомагали якусь.
Ну, Смокмонсер.
Добре.
Ну я можу засмок шорт.
Так, ну може буде шорт шорт.
Я думаю, що це шорт.
Не, ну ніби...
Не, ну ніби на мострові на золоті.
Не золоті.
Та, та та шорт.
Шорт.
І двох не шорт ставиться?
Да.
І...
Погорели!
Погорели!
Я робив таку піткадську костю.
Костян, забуй, ну там влайнат непонятний,
на мене яшильний понятний.
А можна це робити? Ну випускати просто.
Ні, до мене ще ж угадали.
Та, в цьому випасі.
Матер був.
Це, що це таке?
Попробують.
Чесно кажучи, на цьому мої повноводні.
Ми це все відділить. Два тижня будемо світло.
А позиція, куди залітає спок, не може повторити.
Не може?
Ні.
Це старт банану.
А нашу цей смок.
Я не знаю, на нашу цей смок.
Ну, ми не мав варювати.
Коротше, давайте тут...
Дивись, якщо ви дивитеся на міні-мапу.
Ну, не розпічував, як стоїть.
Ну, да, ну це на старт банану спок.
А може біляку?
А може біляку?
Біляко.
А він в куриочку.
А він чеснайпер.
І це жінчин.
Ань чеснайпер.
На банану?
Да, нас біляко.
На банану.
Ну ви глядаєні бы так.
Ну хай будро.
Ну давай.
Що?
Хтось вийшов?
Той самый дим, відснайпер на деревах мій.
Це він.
Хто його викрестовує?
Я думаю що він випадуває.
Це нала метра.
Звичайно, я тут не згибав, ти поняв, що бував можна кон-глузя, а радий кон-глузя.
Смок-кон від тешників.
Ну дивіться, зато ви можете тепер доювати своїх друзів.
Смоком-кон на каналі!
Запов'ятуються, ці лайнаху сподіваюсь, ви будете третим лавелом фейси та все життя.
Дякую.
Що, що там є останнім чимось?
Ні, це життя.
Що? А хто преміг? Ви рахували?
Дружба!
Я думаю, дружба.
Наш чапок.
Зібралися тут з третєм експертом «Оверпаса».
Всі полюбляють цю мавлю.
Шановні, гені, граєте «Оверпас».
А, що ж, всім дякувави за перегляд, побачимося.
Віталій Шановні і ми сьогодні зібралися зі справжними експертом, звісно, Костя Лінінів, Рома Петрович.
В ЄСір ми будемо грати.
А Ренжи?
Так, я, чесно кажучи, в Ренглі не розбираюся, але у Кості здається жорсткий ран.
Бум, жорсткий ран.
Я потрапив туди мастер 4.
Мастер 4.
Мастер 2, мейс 3, зіпав.
Але на мастерах 4.
Так жовська бігала.
Я побради, коли повернувся до третій.
На Гонто Дим, да?
Я теж поберез, я там хорошо.
Тут карту ввертіти, ми не можемо їздити.
Ти ж ніколи.
Це Лондон.
Це не то. Це Лондон.
Великий бритай. Лондон. Це скажі на Лондон.
Дивіться. Це і червоний автобус.
Він їде вороч.
Ну, одразу видно, експерти бували.
В'яршка магазин.
Що тут далі?
На близі ця претинку ви не можете?
Можете.
А що, а номерати бачите?
Вам все може допомогти.
Я думаю це...
Ріо? Я ставлю на Ріо.
Може бути таке?
Може бути таке?
Дивіться, ми бачимо Кепибара.
Кепибара де роздиватися.
В Бразилі, зокрема, в цілому південні Америці.
Так, далі, в нас тут є пальми, номера не європейські.
Не європейські. Тобто, ми робимо висновок.
Якщо це має бути якесь місто пов'язане з контрстрайком, з турніром,
або аргентина. В аргентині є турнірала на такому штабу.
І як же ти близько?
І в Бразилі. Аргентина?
Ні, ти просто близько.
Я не можу тобі нічого студати, але тепер черга потім.
А в БОНС Айоресі не було турнім ніяких?
Скоро буде.
Скоро буде, але що не може, мені його ще не було.
А може це Аєм Києм?
Ні, ми, по номерам, розуміємо, що не розуміємо, бо що бувається.
Уф, вже дещо були к турнімі південі Амарці.
Я знаю, що по дочі було йдуть багато, але це ж, ну, не перше.
А може це додерство?
Ні, не може бути.
А ти розумієм?
А може додерство.
Ну що ти біцарць каже?
Біцарць каже, що це Бразилия.
А я не вірю.
Та, ну то це пара, що не вірю вже.
А це Ріо.
Має батаріо.
А ти забуду, ти мене?
Каже, ти же ближче.
Наступ не рубріце, а теж.
Ну це поїде, я можу.
Та, це, це, це.
Якщо б то справді не було з цього опорного театра, так?
Ну це, мати, така пізною нічого.
Ми в ним задавали.
Ну це, USA! USA!
Та, ну питай мені в тому я коміс.
Це може бути...
Бостон?
Бостон.
Це може бути Бостон.
Чи схожеться на Ості, чи схожеться взагалі на Південь Америки?
Ні бендуже, ні бендуже.
Ні бендуже.
Ось якісь свайби...
Ну можливо...
Ну а де ще були?
Ну, Бостон, ні.
Бостін?
Бостін, ні.
Та халас.
Діли.
Ну, так халас.
Та халас.
Даміну Бостону.
Вроде що.
Там більше зелень.
Там більше зелень.
Це Бостон.
Бостон.
Такі будівлі, воно.
Ніби на певдені.
Ніби на збрежнє.
Ну так, цей мій.
Щедало.
Щедало.
Щедало.
Та не це Бостон.
Да, лас, та.
Я теж думаю, що Бостон.
Так, думаю, Бостон.
Та що ж ви граєте в тих ділясерів?
Слідь?
Воно не заходить, ну це рідь.
Так це рідь, це рідь!
Там, до речі, ось цей будівлі крутий рамон роблять.
А що Костя відповів?
Катавіць.
А Петроїв що відповів?
Петроїв, ти рахував жабки.
Заби, я побачив вам цей палат.
Закатують, робить.
Мінус два. А ти ще шин шин відповів?
Буде п'єш?
Я думаю, Костя.
Ну, 10-12.
Та це не наєднені до міту.
Показала, тут це наєднені.
Я такий жапкий ракував.
Так, то світло. Я ніколи не гуляв вечері тут.
Я такий жапкий.
Так.
А наїзі.
Тут, здається,
удувати до проходу.
Да.
Прямо великий.
Так.
І мені, чому, здається, що
відносно давно.
Відносно давно.
Так.
Невідносно давно.
Так, в нас тут є Бруківка, в нас є...
Менше будинки, будинки ще вонені.
Може, воненкі будинки, ну це європа має бути.
Це європейська країна.
А дивись ще, жовті номера.
Якийсь пів.
Жовті номера.
На тракторі.
Жовті номера.
І воно європейський, це турнір був, це португалія, лісобом.
Є одна відповідь, але це права лівона.
У нас тут мастер-чотири у стола.
Португалія, Ліссабон, схоже на правду.
Червоні номера.
А ти знаєш, що питай.
Подивись на цей бувсяк.
І там бачиш зліво синеньке, а справа жовтеньке на номері.
А це точно.
Не бачиш, не бачиш.
Якщо я не правий, то я ваще аду.
Але її вода в Мадриді немає.
Знаєш, це схоже на Іспанії.
І Мадридж був турній в Мадриді.
В Мадриді, ну такий був.
Стармагерно, не?
Стармагерно, і Штаренький був тут.
Але ти бувшся вода, ну типу вода в Фортугалі, ну все, це лісабон.
В Італії не було жодної турніри, ну намальто це не схоже.
Італійських гравців взагалі навіть не пам'ятає, тільки там в році тринадцять тому.
Ну все, це має велика, точно.
Та я поводжуся, там це дуже схоже на лісабон.
Я вже прискипливу, видаць його ставити. І справи навікуєш.
Тоді я сьогодні був.
Але, ну, Пітровичі запротили жабки.
Ну да, дам забив.
Ну ось це, ось це. Здається, сьогодні може не затутити рудови гарця.
О, Санте Бум, не тут?
Прям на цьому турній?
Я навіть не знав, тут мені важко.
Здається, якщо хтось з вас на сценові повіст, то це буде позерство.
Позерство, позерство і тут знову позерство.
ДА.
Білгород.
Мінусь п'ять.
Ні, ні, подожди. Ну, Бульвард, Бульвард сіті.
Ну, давай подумай.
Ладно, чи можна сказати, це буде поверсто знову для тени?
Чого? Знову ми оберемо!
Так важко.
Ну, справді, найважчий малюнер.
Ну, це дуже гарні ціли, дуже гарні екранчики там висять.
Так, найважчий.
А в першій вічі там міг би бути Ніко.
Якесь фотористичне місто.
Драм супер жорстка підказки. Там міг би бути Ніко.
Ніх би бути ніко так
На цих екранчиках
Аааа, знаєш чого це?
Ріят мастер, ріят саудишка Равія
Так!
Саудишка Равія
Я тільки понял по екранчикам зараз
Чи я там бував
Петрович, я їздив, ну
Мі коложити
Ха-ха-ха-ха
Мені подумати за кадру і було за
Аааааа!
А це фрішка!
І ж про пор, бач?
А, да, там про пор.
Про пор? А, так.
Ну так, я тут знімав корубику.
Прям у цьому б не кришив, а б у ласку закінчитися,
що ми задолбалися до камери.
А часто віерфісерів стільки прям кадри?
На Ко-п-п-п-ап, ну, рідко,
з про порами, рідко.
А зачасту це Америка і Канада, тому що ти там хривим знайдеш регіон.
А ти...
Ні, вігодай, а це в беречі палат,
Ось це?
О, ну це Китай, подивись на людину.
Та, тут...
Це не Китай. Це Китай.
Це? Ні, це Китай. Це вийде до Китай.
Ну питання в тому, а Шанхай а чи якось інше місце?
А якось було?
Чинду, Чинду, Шанхай, Чинду, Шанхай.
А в Волі біжчиня й не було тут ніколи?
А в Пекі не було ніколи?
Був. Був.
О, це Бінджин.
О, Бінджин це Пекі.
Двятнадць кому розумієш?
Мені здається, що тут один більший чинду на бандеїх.
Хоча ні.
Ну, давай, санабрят схожа на...
Ні, ну може б у Тиупіки нас правиться?
Може б у Тиупіки бути, будь-яка цих тресторів.
Ну, а в Тиупіки я проходив лантурні.
О, здається, це було в ковідною.
Та ти Піки, ким відкидаємо.
Ну, а Шанхай був би красивий якийсь фотка в Шанхай.
Я думаю, що це чинду.
Шанхай це був би так самої зв'язки сідні, не?
Ну, те справді.
Ну а може і мій.
Ну, не чимду більше. Я був в Шанхаї, я такого не бачив.
Чимду?
Я був в Шанхаї, по Паганим району.
По Паганим районам?
Ну, я не знаю, на скільки це район Бувгардний.
У скільки Шанхаї кілометрів? Ділометрів 140, який був.
Так, приблизно.
Чимду?
І має відпочинено.
І це правильний.
Кууу!
І тепер.
Останній.
Останній місто.
Це європейська хаїнь, так?
Так, це європейська хаїнь.
Так, ну і це не костел.
Це не костел?
Це не костел.
Але ось цей будинок бачиш раз на 4-5 поверків.
Мені наглядають чомусь файбами Францію.
Але це навряд вона.
Ні, я не думаю, що це взагалі Франція.
Що це може бути?
Якщо це православлена церква, то можливо це може бути.
Ну там теж бачиш, там такий хресний, такий дефолтний, на дефолтніць, але це не каталістська, це, ну да, це не каталістська, то, то, а це країна Східної, Європу чи Західної?
О, я був вам таку підсказ... Ні, ну це за натвізі, тут прям підсказати не хочу, тут прям не хочу підсказати.
Ну це ж це за натвізі, в нас нулі варіантів. У нас тільки варіант, що це на Франція.
Дракуа.
О, романія, це романія, романія, романія.
Бухарест чи не бухарест?
А Буклужна Пока.
Ну, бухарест чи не бухарест?
Я думаю, що це не бухарест.
І це абсолютно невірно.
Це бухарест.
Це бухарест.
Ну, нічого страшного.
Нормально, в Євгєстері таке і бухарест.
Нічого страшного.
Ну, ми з Ленією.
Ну, все, розпочивали.
Ну, а ти, Катавецька.
Ну, ти був бухарест.
А ласкавіція був минус 5 барів.
Але я далі, дохнє.
І забронити в жарку заходити.
Я Іліса Бон вгадав, жовске.
Так, хорош, хорош.
Ну що ж, далі, потім ми продовжуємо теж вже наступних рубриках.
Дякую, що дивились.
Добре і порідня, пані Тапанове.
Невелика пауза між матчами і ВГОГЕСР вривать з нова екрана.
Наші експерти, вшаєнні, аскалон зараз будуть по світлинах вгадувати,
яке місто знаходиться і чи проходили в ньому івенти по КС-у.
Перша світлина вже на екранах, які у вас є варіанти?
Те, що це не Нью-Йорк, не голоднішка, не ЛАСВЕГАС!
Це Нью-Йорк Двіч.
Та це Ласвегас.
Нью-Йорк Нью-Йорк, це Ласвегас.
Ти впевнений?
Але ти був колись в Ласвегас?
Я не був, а це я не був, але я йшов в башню, а там, пізнаюся ти, це ЛАСВЕГАС.
До речі так, ну якщо в мене був зір мінус два, я би не спізнал, але тут...
Мені здається що...
Це ЛАСВЕГАС.
Що так.
Ну це Ласвегас, а.
Так, це дуже просто.
Чекаємо другу світлину. Там має бути куди важче.
О, бетофіл, діятка мапа, я зрозумію.
Да-да-да, в калді, я така мапа. Це куди важче.
Але це не по калавдіюцю.
Ікій калді, бетофіл, діятка?
Ой, бетофіл. Так, перепрошую.
Твої припучення місту Шайню.
Боже, а я пам'ятаю, реферець відки брався до цієї мапи, але...
Нью-Йорк!
Ти це мені, це я теж не пам'ятаю.
Санфрациск, ні?
Ні, там не такий міст, там червоний і б.
Ну це також короче кальше Америка, короче все.
Це США.
Та це таке майболі США.
А питання тільки, Нью-Йорк, чи це ж має бути екосиційною контрстрайку і це якийсь типу Dallas.
Або Атланта.
Думаєш, в Dallas є такий міст.
А Dallas у нас був по-передньому випуску, то ми думаємо, це періоградене.
Це не означає, що вага не буде.
Ні, це Нью-Йорк.
Це Нью-Йорк. Це правильний. Це правильний.
Ой, класить.
Нам залишається.
Що це бось третясь кілька?
Оу, це абсолютно не Нью-Йорк.
Не Нью-Йорк. Я біжі згодив.
Я підозрив, що це навіть не США.
Це Киїн, Парщика.
А якби це два рази паспіль був Нью-Йорк.
Знаєш, що така багато крокіко.
Ні, ні, ні, ні, ні.
Нє?
Нє.
Ну але це статус свободи.
Багато україн тільки статус свободи не в США.
Я не впевнений.
Можливо це реально складно.
Це Париж.
А можеш пояснити, як ти нос?
Парк дуже схожий, дерева погода.
Мені, мені здається, вайперний присутній.
Друзі, якщо ви не знали, Андрій, коли був в Парижі,
він гуляв по парках.
Не бачив статусну бодуші, правда.
Бачите, зелененьке дерево.
Прямо під ним Андрій сидів і їїв свій ланч.
Кроссан.
А Геннес в Іспанії портувалі проводилися.
Це Париж, це Париж!
Боже, воно, це просто нереально!
Це Париж!
Судозус!
Чекайте, а поки ще ми не продовжили, можна ви з колонів забрати цей?
Що ти розумів?
Я на попередньому ГГС різкав, що проти нього більше Париж не треба, драфт.
Бо дуже просто.
Але погодиться, тут абсолютно...
Чевидно, зліво дерево з Парижа.
Звичайно. А там, якщо б придивитись, воно.
Ну, дамо афітектура споживати, будь літак і жопліньки.
Там літак пролітає кукурудник, якому сидить Апекс і позаду прям прапор тащить.
Віво в Італії.
Але, ну, маємо, що маємо.
Давайте наступну циклину.
Ну, тут Андрій точно має не вгадувати так швидко.
Ну, що це?
Прапори можуть видати так.
Там прапор євросоюзи.
І спанії ніби.
І спанії ніби.
Так.
Але і спанії ці поріві в ніверско пригадати.
Мадрид, це не Мадриді, тому я скажу, що це Мадрид.
Такі висківолочки, ніби.
Виправ пори, який побачили.
Виправ пори в Панії і це Італія.
Ну, може це якось посольство.
Тобі треба зрозуміти, що бар місце.
Це алікан.
Тобто це стає цікаво.
Тобто це стає цікаво, тому що...
В мені стоїть два міста.
Дивись, дивись.
В мені стоїть два міста.
Верселона, Реал Мадрид.
І от мені написали, що...
Можна примітити про спані ЛОЛА.
Лани по КС проходили не багато диви спанії.
До то ж.
Досить просто після маркеру, що це і спанія.
Зрозуміти, що це і спросто.
Вмірю я повірив.
Дадайте, будь ласка, де ще проходило?
Пробачу, тобі будь слідно.
Де ще буде Бадл?
Я не пам'ятаю.
Я абсолютно не пам'ятаю.
Барсілона, Реалмодрі, це все, що...
Ото ж був оно.
Місто на В починається.
Валенція.
Абсолютно, я вирішив трошки підказати, бо затяговувалась з нас.
Рубрика трошки.
Валенція, Валенція, вгадує паноскало.
Там килиж гравде від Вілія.
Це футбол.
Ми про КС, пробачі.
Наступна ситлена будь ласка. О, Одеса. Ну, сходи трішки мали.
Схоже, але бачиш, ну, не так багато сход. Та який серик.
Тей пак поскливнійше. Дивись, я можу дати вам такий, навіть не це ще підказка, я думаю, що ніхто з вас раджу за все, не звертав.
Вау, ось. Ви коли дивитесь на ці сходи, вам хочеться побігати. Це Філоделфия.
Я йому більше не підказую, нехай мучий.
Добре, Рокі Бальбоя!
Так, так.
Ох, Україна.
Правий.
Абсолютно.
Це філаделфія і це місце, де в фільмі Рокі...
Бігав?
Рокі.
Я думав, що маркер не хочеться побігати, а скалон не сприймався.
Ні, це гарно, Вінтон Бігав.
Наві виграюли 21 році Меджор.
Дякую, дякую, дякую.
А Бопі в Данилію.
Ну, як він помаркався там?
Це площа Ринок.
Зрозумів, що це Стокгольн.
Ну, бо це в очевидь по архітектурі.
Північно європейське місто.
Клапінга Генбув, Меджор, ти вже казав,
попередньому паку не було Стокгольна.
Логістно, що це він.
Все.
Я чого винен?
Логіка така.
Фіннянзі не було Меджор.
Тільки олаго тут, наче видно, що це.
Абсолютно видно.
Дайте нам, будь ласка, наступно ситвеном.
Берлін.
Чому?
Бо це якісь мурали, стіни, архітектури сучасні.
Ні, не з то графіті.
Скажи мені, ти давно в Києві був на набрежні?
Або в Дніпрі, я не знав, на набрежні.
Якнути, що графіті, типа, багато де є, відштовкнути не з цієї поведіння.
Не відштовхнути, просто ви так і по графіті 100% сказали, що це Берлін,
мені тут просто цікаво.
В графіті насправді і в Києві, і в Ніпрі, я багато бачив на набережні.
Якщо там ми зробимо світлину, ви теж подумаєте, що це Берлін?
Абсолютно ні, бо там буде Цегла. На набережній Цегла, а тут Цегла немає, тут хлач плоска поверхня.
Ага.
Та, там ще хтось цілуються, мені здається, провіж.
Ну, на фотографії немає.
Мухамбур, диджей.
Диджей Мухамбур.
Це Берлін.
Деліпалди для вас.
Наступний картинка.
Є твої варіанти?
Скоже на...
От, як вже цікав, початка не про спа.
Це не площа ринок?
Це правда.
І це навіть не поришею, né?
Чи навіть набережна була.
Навіть не треєщі.
І не Русанівка, дружі.
Дивись, я дивлюсь на споруду там позару.
І я згадую... Це Чикего.
Я згадую європейський бульвар в Дніпрі.
Це Чикего.
Чикего? Це не Чикего.
Окей.
Давай так.
Рослиність дуже вихідно-європейська.
Я б сказав.
Південно-західний вороб. Я б сказала, це лісабон.
Ні? Андрюха, настика міно, що навіть на той контінім.
Ааа, господи!
Якась має бути тоді... О!
Це може бути Мексика.
Ну?
Целий м'єк.
Ок, значить це...
А де? Чи по...
Південно-амарика.
Нацаріо.
Амарика? Ок.
Нацаріо.
Окей.
Вію?
Без женею.
Пак.
Андрій, ти вже вгадував це місто попередньо наші рубриці?
Попередньо?
По-по-по.
Ну, там, ти пам'ятаєш, Віталій, Тішлях?
Аааа, Остін, Тексес.
Я п'їхала.
Я п'їхала.
Завас?
Завас.
Я ж не думав, що так.
Ну, це найсправдніше.
Дуже важко якийсь розумію.
Ну, в домі просто...
Просто халобуда.
У таку Майнкрафті, справа.
Ну, Майонаписано, що все доцтачує.
Ну, це облокітаї, облокітаї...
Або китайський квартал, як в бомусь місті.
А може це в Манголі?
А, до речі, це пастка, зрозумів?
Це китайський реальний квартал?
Я тобі прийкла, я сказав, Майонаписано.
Абсолютно не правда, це...
Тобто тут немає паска.
Або це є пекінь. Це пекінь.
Це не...
Це загалі чин-гду!
Боже, як він вирамокається?
Так, а о якась остаточного варіанція?
Ну, якщо б я знав китайську мову, я би тебе сказав.
Пекін чи чин-гду?
Там написано, що проходять цін.
Знижка, великі.
Петаль немає, тоді це чин-гду.
Так, це не чин-гду.
Пекін, а чи вираз?
Чого? А там ще місце?
А, уявляєш, в Кітаю є більший місць, але це не Кітаю.
Брюклинно, зловил!
Я казав, це пастка.
Це пастка.
Ай, ім-такс.
Це прикольно.
Де ви знаєте наявність китайських патрій?
Йо-Йорк, всюду.
Я знаю, що в Києві, на чіпто біг, в Паншайні.
Це двіна пастка.
Да.
Може це лісебом?
А якщо подиви пісню бачу, за людьми він бачить червоний шіст, що це?
Це Лондон!
Абсолютно, вірно!
Ого!
Зайно буде цей сполювати.
Та там буде написано на фасаді, було Лондон.
А реально не бачите?
Да, он там в Галені написано Лондон.
А я не міг розібрати.
Ну я на справі дітей не міг, якби мені тут написали то.
Я є один із першого фонту.
З капелелом Граді Бритон.
Абсолютно, вірно, Андрі.
В нас залишається останнє місто.
Дивись. Дивись.
Зацепів дежанира.
Ми зараз бачите.
Купок зараз бачите.
У задній фон, на якому ми бачили, як півтора роки тому...
Ви Пітрович випували...
Ви пава?
Отакий флелененький холодок.
Так, так, так.
Він казав, ух, як пішло, не туди.
О, тому там, та, друзі, це було Ріо.
Пана Сколон вгадав.
Я не знаю, ми дивимося в другу рубрику, де Сколон все вгадує.
Кубрик ОДС калом все вгадує, а йому ті мейту просто не дають можливості щось сказати, це був Геогесер. Друзі, повертаємося до наших прекрасних матчів.
Всі хитая пані та панова Геогесер на ваших экранах невеличка паузу отворилась між матчами і ми з нашими професіоналами, людьми які отримували 12 школі по географі і будемо вгадувати по фотографіях, по фотокартках, яке місто знаходиться на цих світлинах.
Всім привіт, всім привіт!
Не було 12, у мене школя Пеграфії
Буду бути скалона сьогодні
Тож у вас скалона може бути проблем
Мені здається
Будуть, я вже бачу, що будуть
Піздають цю тарілку
Тарілка це шлях
Ось ланксі сарейна з ладу
Мені здається, це сподек
Сподек, точно
Чоланса, середня
Це сподек, арен
На Дланксі є ще такі зверху штучки
А може воно є просто...
Ви дюші, пересаймь, будь ласка.
Ви збивайте справді шагу.
Це Като Віце.
Като Віце.
Абсолютно.
Ви молодці.
Це справді Като Віце.
Ключок.
Наступне місто.
Має 100% бути вгаданим Андрієм.
Це Париж.
Париж, 100%.
Це Париж, це Грантале.
Я там був.
Один раз.
Він там був, вшановний.
Він там був, тому пропоную в наступний раз, а з Калону щось з Парижом пов'язано не давати.
Він дуже швидко вадиш.
Це вулиця!
Це вулиця, але я бань.
Це Бразилія.
Стоп, це Бостон.
Вони в футболках Бостон Селтік.
Це Бостон Мейджер.
Верестай, вони в футболках Бостон Селтік.
Це Бостон, коли НБІ виграли.
Це клуб МБА, дві це намінка спорти МБА, там їх побачите.
Це босс, а чого?
Але, як це босска.
Бо це коротка рекламна пауза.
Це Амстердам.
Ні, стоп, там і було мейджера.
Це Копенгажен.
А чому ви так думаєте?
Тому що там є вода, ось такі споруди.
Я ця птаха впізнав.
Він Копенгагенський.
Бо Копенгаген просто дуже схоже.
А може це ротардан до блогу.
Так, який? Це Копенгаген панку побластив.
Ок. Це Копенгаген.
Це ваша стуточня ідея.
Є.С.
Заправим.
Це Копенгаген, друзі.
Кулички.
Місто де Наві вже грали другим мейдором.
Булотик атак.
Мені здається, що наступне місто може бути трошки важче для вас.
Ану.
Ну, хотілося б це вірити.
Шільдергассе. Дивись.
Це не варенчана?
Або Нідерланде.
Але... Але...
Бе, ну можемо придивитись.
У нас буквою аж.
Ай.
Та ні.
Можемо, пішкає, пішкає, пішкає, пішкає.
Та це воно.
Я гізнь шамшта...
Ну, давай зіблювати.
Азмечені багато місто.
О-о-о.
О.
Приблизили.
Це не Дерланди, мені здається, якщо чесно, тому що не впевнений.
Гецтва.
Ну, спробуй на кінкові реальні.
Не намечиш на така щупергетська?
Так, може.
Я просто не пам'ятаю там таких указачів, якщо чесно, червоних.
От, мені здається, а де воно є по-твою моду?
Амфедалію.
А може навіть Антверпенін?
Це Антверпен.
Це Антверпен, Беліге.
Ви неправим.
Перша помилка Штанга.
Штанга летне реальний.
Ну, що, давай, що, Керн?
Ну, в Німачені тільки одне місце.
Може це Берліл?
Берліл Мейджорда.
Берліл.
Та ж, жрука!
Ті думаю, ти думаю.
Ну що, на це Собор, Керн, а то де виходить?
Так, ще варіанти будуть?
Не будуть, Керн.
Це Керн.
Ай!
Одразу могли сказати.
Це Керн.
Ти знаєш, підказка з Собором, ти посильне для мене очевидно віддавайся.
Ну, бач, підказка була.
Настанна, про чого це не відома.
Насупну будь ладка картинку нам.
Я думаю, що ось тут буде цікаво, насправді.
Якщо придивитись, там є такі
маркери міста.
Ти про бірбетів.
Заніюємо, це навречі.
Ну, це не маршала.
Але це дуже сложено.
Буде пест.
Це не Буде пест.
О, мій бог!
Мій бог!
Можеш і там, що червоні дірки, на яке, що яки ви?
Де.
Ще щось, що я таки, да.
Які дірки.
Може це анцерпин?
Це анцерпин.
Я вам точно можу сказати, там проходив мейдж.
Аааа, я...
Аааа!
Чекай, чекай, чекай, чекай, десь...
А ні, стоп, не сходиться.
Ну це європа якась.
Це, параллі, що це за червоні пропрацьки?
Це китайські пропори.
Шанхай!
Це шанхай!
Клащі пааа!
Трошки більше часу треба було нашим експертом, аби вгадали, що це не експертом.
А вона не зробила дуже гурмі зокраун.
Насупна. Насупна світлина дроїзи є досить долиноцька.
Це Остін Майджорж та це не Остін Майджорж.
Та як же ж те?
А що це було?
Дивіться, я вам дам таку дуже характерну підказку.
З цього міста команди Літаліці розпочинали свою ходу до Другого Гранслема.
Патланто?
Ні.
Вони могли закінчити.
Далась!
Все, вірно.
А я далась.
Бам.
Це далась.
Ну там 15 км.
А тепер найважша світлина.
Такий?
Такий.
Закрив.
Я був, що не дуже схоже на Русанів, на абсолютно щасливі.
От якби був, ладно, не буде кисав, наступна циклина, Друйде.
Дуже гарна.
Наступ на сітле надроїда.
Дуже гарно.
Це очинний давніх вецька.
Ні, така гонтажка.
Ну, колонна, колонна.
А, якийсь лізок.
The contrast.
Що написано?
Назамістно.
А, В.
Роман, Роман, да?
Роман.
Це Романія, це не клужна пока.
Ні, це бухарест.
Це бухарест.
Є, по написі, по написі. Ти на лесо там таке.
Так, так.
Так, там, до речі, я пропоную на статуси.
Замазюкувати всі ці надписи, бо дуже просто наш експерти вгадують.
І останнє, останнє місто, яке можливо саме зарапунок відсутності характерних маркерів, вам буде важко вгадати.
Мені здається, що це...
Стоковні.
Ні. Це...
Вінісловних, чи що?
Мене вправді, що я цю чорну будівлю десь бачив.
Дивись, я даю вам підказку. Бокван вже звернув на це увагу.
Це місто, куди всві час приїжджав один такий івент, куди люди всі приходили зі своїми комп'ютерами.
Це брендір комп'ютер з на Дрімхакія?
Ну це Дрімхакія, це йончокер.
Це правильно.
А скалон гадал.
Єографи!
Батужно!
Друзне, цьому ця рубрика закінчується. Приємно вам пригляду на спитних матчах.
Пограти з нашими чубовими талантами в ГРУ таємний агент. Я буду надавати вам підказки. Вони будуть від складних до доволі
очевидних. Ваше завдання доволі просте. Вгадайте гравцям. Якщо вгадаєте, з першої справи п'ять балів, з другої справи чотири і так п'ять підказок до кінця.
Гомер Аскалон у нас два діючих чемпіони цієї рубрики, тому це грант-фінал. Великий фінал сезона, можливо, фінал року. Гомер, давай почнемо з тебе.
Я пропустив Фідберкові, яку ви виграв. У нас був Велткар. Звісно, давай, я готовий.
Перша підказка. Наступним чином, згучить.
Обрав кіберспорт замість роботи в компанії «Бачка».
Отака підказка, він ще грає в «Контерстрайк» на професійному рівню.
Ото бід додаткового підказка.
Бивий.
У Фоллона бачки володіють комп'ютерним клубом.
Тому це цю ком може бачити.
Це неправильно відповідь.
Ще це правильно відповідь.
Може у багатьоградців схоже історія.
Можливо, але відповідь у мене інша.
Друга підказка, здобув вісім індивідуальних нагород МБП від сайту HLTV, є групові МБП, а це індивідуальний.
Ти самі, не парні?
Так, так, не парні МБП.
Підказка теж доволі очевидна, він грає в КС, і в нього вісім, тому що в нього 20-ти вже МБП.
Ні, 20-ти Вінпи у Сімпло.
Тоді 15-ти.
Наступне, став другим гравцем в історії КСГО Мер,
хто зміг двічі поспіль посісти перше місце в рейтингу ТОП 20 від HLTV.
Аааа, ти не відповідаєш.
Ок.
Ти відповідаєш. Так.
Ну ви теж відповідаєш.
Ще розтравайся по минулому.
Став другим гравцем, другим гравцем в історії КСГО
хто зміг двічі поспіль посісти перше місце в рейтингу ТОП 20 від ЧАЛТВ.
Другим, не першим.
Тобто займу якийсь.
Деступне підказка для Гомера. Його дебют на міжнародному ті родин рівні відбувся на мейджер ЄСЛ Ван Кельн 15-го року.
І це можливо не к сірату.
Ні, ну тоді це не Олов мейстер.
Це не Олов мейстер. І ми переходимо до... Що це не вітуєть?
Це не вітуєть, бо я сказав, це не вітуєть.
А на якби ти сказав, да, це Олов мейстер.
За стані підказки всі вгадають.
Ну так. Я вже знаю.
Ого, так треба, щоб ти був починав.
Саша Сі, Колдзера.
Так, Колдзера!
Я провалився!
Чимейта, Айштанга.
І воно заробляє два поєнти.
Наступний, наступний гравець із нову пробачки.
Батькові доводилося нагадувати йому про футбольні тренування,
оскільки гравець часто засиджувався за компьютером.
Яких тебе 5 можна назвати, що у гудбах?
Джейль.
Наступна підказка, а Скалон відгадує.
Свій перший буткемп провів у 2016-му.
Це ОЛ, як ти міг зрозуміли.
Ага, симпл.
Наступне питання, наступна підказка та фігурантом судової справи про фінансові махинації.
Давай, Слова, ми віримо.
Можна спеціально скалону видати фішки, щоб їх забрати вару з м'яго, веучити.
Не, що ти не знаєш, ми можемо просто наступне підказати.
Най, наступно.
Наступно, довгий час мав прокляття безто в 5, програв 6 лат.
Ви, макар, прокляття безто 5 ти зрозумів!
Я згадав, тепер щось, буквально не щодавно збуваєн фаш, а лік собі погарів.
Але я тупо вилучив, а не от вилучив.
Ли ж перед камерою хвилюються, вилучив.
Так, так, перші з'ємки, перші з'ємки, дякую за те, що до віднавця досліджуємо інкази.
Володий талант, фреш-блат.
А, подвабало вас.
Наступне питання для мені трихуття, мабор.
Пана Фомер, 6 років поспіль, з 13 по 18, потрапляв до рейтингу, 20 найкращих гравців світу.
Погофмейсер.
Ну, кар'єру розпочав ще за часи «Контоштрайк» Суркс.
О, а так як не багато.
Не багато, буквально вся французя.
Тобто в французі треба б обучати.
Може Шокс.
На висні, не в осени, не в зимку, на висні 16 року, ледь не пропустив мейджер через серйозну травму за п'ять.
Тобі же мейджер не потрапив би туди, це не відповідь.
Тобто знаю його.
Мухається буде Кені Шраф.
А абсолютно невірно.
Його часто називають найкращим, або найбільш трагічним гравцем в історії серед тих, хто так і не виграв межу, хоча він грав у фіналах Трвіччя.
Я просто буду дали такий шанс.
Викий, давай втім.
Найбільшу славу та любов фанатів по всьому світу
йому принесли роки виступів за організацію
Навіною Нейшн!
Я тебе не навичу.
Ну мене ще нулевак відказки.
Ну ти все одно більше одного балла вже не заробиш?
Да.
Є таке пробування.
Так, окей.
Побиватись потрапля втоді.
Я здається, ну, зожжеміхто це.
Що це може?
Я можу тобі авторське підказку.
Можеш Едвард бути?
Ні, ні, ні.
А воно чому слухай?
А воно чому слухай?
А воно чому слухай?
Мені говорили, здається, при цьому.
Мені говорили, що воно слухай ще в нього було.
Да, добре, ні, все, ми говорили.
Сталогі, життяку.
Я правильно, зрозумію.
Що це я пропустився, можна ті.
Він одна фамиліць Ніко.
Дякуємо, дякуємо, дякуємо!
А вийшов, а я такий жовшого!
У мене ж було ладисло.
Та тим тільки тримав.
З амбікнейми, да?
Амбер заробляє ноль балів.
Аскалон.
Я шанс виротись перед.
На професійному рівні брав у шутер,
кросфайл.
Абсолютно вірно 5 балів для пана Аскалона Повартаєву.
А скалони повертаємося.
Ти від мене це дізначно.
Я не бав, я тільки там оброзок казав.
Недавно бачив плос, де він тільки вигравав пронірував всіх типу
Берця КС, а ще як Крис Фаверія.
Я бав, я тільки там оброзок казав.
Повертаємося до зірки нашого шоу.
Нарешті згимаром.
Нарешті згимаром.
Я звільняюся просто нового демпіса.
Ну це теж буде, я думав, і простий раунд.
Економиль на обідах,
щоб пограти в конфлютерному флуді.
Будь хто, встій кожу дрі.
Якщо я буду зараз підтримати, так точно.
Економов на обідах, щоб...
Я сходу можу дати правильну клубі.
Я сходу можу дати правильну клубі, абсолютно всьому прозваний.
Сипл.
Майбуття.
Ні, ні, ні, ні.
Таю, маю.
Вона з другою точно.
З другою точно.
Сипл.
Після тактичного відходу з команди, в який пробув 6 років,
Зізнався іншому гравцю в кохані зі сцени і люба літературу.
Аааа, все я поїхав!
Вонт, я вонт, жуце шоу.
Вонт, я взагалі не можу вплив, якому.
Може, може знаєш там...
О, от все.
По-перше, він любе літературу.
Так.
По-друге.
Майонет. По-третье.
Сонце.
Я підкасую про мене, з не появ.
І по-четверте він був кількі біж-спортарейни.
Тобто один з п'яти мільярдів людей, які там дали.
Боже, це з'яв?
Це з'яв!
Це з'яв!
Ох, бачиви, до спін, Саледово!
Двома, двома.
Економільна обіда.
Аскалон, давай.
Давай.
Покажіть, як це робиться, давай.
Я не бачу.
Без підказки, називаєш гравця.
Найчища чок.
Ну, це складний.
Поїхали.
Восьмий у рейтенгу найкращий гравців світу за двадцять перше рік.
Восьмий.
20 певших.
Погадай, взагалі додатніш.
Ні, то дев'ятий.
Отримав чорний пояс.
Кеквандо.
О, це цікаво.
Це буде щось.
Теквандо та
серпто-боєві мистецтва.
О так.
У мене абсолютно ноль, з догадок.
Тоді, браптом, видаю.
Що це Юрій.
Ну, ну, ну.
Влітку 23-го року ризикнув взяти на себе обов'язки капітана своїй команді, але згодом відкрито
з'яснався, що йому як лідеру не вистачало хладнокровності, щоб стримувати емоції та бути прикладом для молодших правців.
Отаке підказки. Отаке на іганське підказки.
Ні кінга?
Так. Три балу.
Наразі у Ейськулінію 10 баллів у мера 4 балли, тому мера перше відповідає, що взоробити 5 баллів.
Перший відказок, зробив найбільше вбивств на лайнах за 24 роки. 5 баллів може заробити.
Ну, 4 балла може заробити адскалони, який так виграє.
Любить дивитися з собою едіти в тікток.
О!
Плех та Де.
Так.
І адкс.
Який найбільше кілюв, що я маю?
Окей, все, пропускаємо.
Пропускаємо.
Наступне.
Я сильно попередні засереду.
Ну, це тут підказка масивна.
Мало хто це робить.
Використовує роздільну здатність
1927 на 1080
16 на 9
Хто використовує?
У мене є пропущення, одне який.
Не грає 4 на 3.
Я точно знаю, що граєть не граєть 4 на 3.
Хеп-дро!
Хеп-дро!
І певно!
І певно!
Ви згадуємо, що зі Моджі.
Ми будемо зараз розбиратися і шукати правильну відповідь.
Ви маєте вгадати команду, гравця,
що вони таке по емоджі, які будуть на екрані,
шайні, кван, збираю.
Єй!
Іга Мерджан!
Наведучимо.
Я роблю припущення, що на першу рівнію
іграю зі Моджі.
Іграю зі Моджі.
Іграю зі Моджі.
Іграю зі Моджі.
Іграю зі Моджі.
Коблю припущення ще на першу емоджіну загадку відповідь і Вілджинюйсус.
Шані, чи згодим піч, у вас буде конфлікт миральний?
Тут щось дуже злай.
А ми в одній команді чи ми в одній?
Депер в одній.
Ми в одній команді.
Аааааа!
Туди тоді введуча, з якої правила ми в одній команді.
Це так, якийсь злігені я думаю, тому що занадто очевидно.
Або тут якась пастка.
Так, яка пастка.
Ми на поверхні.
Це все лито правильно.
Уху!
Тут у нас лігенії сидять, вони розглядали з першої спроби. Наступлюй свайт, будь ласка.
Так, і це малюки чемпіони.
Baby Champions.
B.
Це small, може щось.
Small, або baby, або jid.
Це назив команди? У нас ще все.
Так, це команда.
Trophy, або championship, або one.
Там оби знову два слова.
Є? З двома словами якісь команди.
Амолюк – це, типо, молода команда?
Це молода команда.
Це «Янк Нінджас» чи щось таке, хоч я нові що пам'ятаю тут.
«Янк»
Чи не думаєш ти, що на «Янк Нінджас» блоб – це може і «Ніндзя».
Та, ви більше не друзі, тепер в обороги хто перше скаже мені право любить поїхати.
Той отримує нічого.
Так, два слова, як і я.
Шан, в шану театрусі.
Духло.
Який вже вас живцем зжив.
Є лінвіжен, хелрейзер.
Це не воно. Це якісь тірші сенсі...
Наві-нейшн! Наві-нейшн!
Наві-нейшн! Наві-нейшн!
Наві-нейшн! Наві-нейшн!
Наві-нейшн! Наві-нейшн!
Ого.
І наша команда виглядє.
Так, вам виробається вперед в цьому змагані ідеї вийкоманда.
Найдз!
Наступний слайд, будь ласка.
Ліхміріки!
Ого, так.
Наступний!
Скільки вона слайдів? Два-три.
Супер швидки. Давайте, погнали.
А тут є ймовірність, що це не команда.
Thunderpick.
Ні.
Олег Тандер.
Ні.
Це Канадо?
Це Твіст.
Крусова!
Як же він Шані просто...
А що тут?
Дякую, що ти знайдеш.
А що?
Ну як Твіст.
А Твіст.
А Твіст також.
Напевно, я не знаю.
Я не можу, я це робив.
Нашка команда виграє.
Все нормально.
Дякую, що вболіваю.
О, наступне для експертів.
Погнали.
Чому?
Ну це ніндзі злива, це піза
Цей ніндзі злива!
Так ніндзовий!
Після того я кио собу рейсеру ми вийхали!
А стане астанадрегенс
Ну це якийсь шо?
Голст бастерс
Голст бастерс
Голст іншел, це аніме
І воно якось так називається
Я би спитати
Душа в оболонці, я поверю, я не вишчав в оболонці
Не вишчав в оболонці
Ну це NAP.
Ні, все ж не NAP.
Я сподіваюсь на T Team Spirit.
Тим Дрин.
Тим Spirit, чайник!
Я не очікував таку зраду.
Донг, Джейм, Донг, Джейм.
Донг, Джейм.
Злівно право.
Базований преддік.
Я вже не чуваю, що Мур біжить себе відповідать.
Наступне свадь, будь ласка.
Це ж на ВП.
Це Кемел.
Ми виріжемо, це гравець.
Ні, це не гравець.
Це пустельний орел.
Це дезертигел.
Ну, дезертигел.
Я бачу твою логіку, але це не зброє.
Не гравець.
Це команда.
Беднісигелс.
Беднісигелс.
Якщо у який домовер блюд, він на сцену.
Можна обрізати його і тоді ми хотимемо.
Ну, давай.
А для чого тут верблют?
Що верблют означає?
Це якийсь ігл.
З який ще ігл?
Іглз.
Бетню.
Що?
А стана ігл.
Давай повернемося на секундочку до твіст.
Ага.
Це гравей з Америки.
Ні, ні, не про це думка.
Просто його пазля був нюансик, який ти зміг розгадати успішно.
Так.
Емоу ти не всі напряму в начальній назві.
Твій нигол?
Ні, нема такої команди.
Ну, це...
Керріген?
Все ще не грає.
Еліч?
Це все ще команда.
Нічого не помінялося. Все ще це команда.
Фейзо.
Хто зображений фанансезонателеку на другому свайді?
Орел.
Орел.
А може це не Орел?
Може ти іншого ктаси?
Фелхон.
Пардонспелка з типу пустельня. Аравий.
Ну, ти знаєш, добає пустель.
Ладно було гроші за місць вірблюда тоді?
Да, до речі, то десь одразу б я вгадали.
Наступний свайт. Я захватів.
Ай ецей репар, ай скуп відомий.
Ай скуп. Саме він. Все прожив.
Фроз.
Наступний, будь ласка.
Свайт.
Абекс.
Це найкращі поки, що шо у нас тут було.
Тим Арчурс. Майже олімпійським відспортом.
Ні. Це команда?
Мене тільки дійшов чому такі моти.
Так, команда чи людина?
Це людина. Це робінгуд.
Робінгуд. А?
Робінгуд. Погнали варіант.
Та ні, але це підходно. Почивчат.
Робінгуд.
Гуд, коли тебе боє друг.
Тобто перше не робінг.
Аро.
«The Green Arrow» – це наш коміксів, а не персоналі гра, я думаю гра.
Це Маказа, тому що він учнит, тому що…
«Найвенейшн».
«Найвенейшн».
А ти вчишся, да? Він дай краще.
Ну це нік не гравця з двох слів, ну типо з двох сексератом.
Ні, давай «Cold Zero».
Окей, мені здається, що насправді, я думаю, це не гравця.
Та що це?
Буквально, трошки завершується.
Це не ССС.
Дивись.
А ти мідать?
Ні.
Хто це?
Вагиня.
Другому emoji у тебе, ну, підказка в підказці, як мені здається.
Це до пельгангер.
Хто там зображені?
Тіпо академку?
Рольдзи академку?
Ні.
Єнк Нінджас?
Ні.
Ні.
Все ще не Єнк Нінджас.
Пролися не будуть, а воно зараз.
Ну хтось маленький.
А це Ніко з Вьогобратом.
Ханта.
А я ніхняня, а?
Аааа.
Ніхнян одразу вийна, позаденіокий Ханта стоїть.
Ну і, останні свайд.
Він вирішає, хто виграє груб, мені начкати.
Наві вже були.
Це м'єм?
Народжені в кінці тепер?
Ні.
А, Реневтан, це линкарнація.
Воскресні, по...
Я не раховав, хтось тільки був.
Це померлі нарожжені?
А це померлі нарожжені?
Нерожжені.
Та команда чи це гривить?
Це золоте питання.
Тобто ми не знаємо цей команда.
Ага.
Біг Смол.
Йоти гривить?
Йобіг Смол.
Де Смол.
Літл.
Ні.
Ха-ха-ха-ха!
Який жаткий!
Ну тость маленький!
Так, співатрік!
Мальук не старий, він молодий!
Молодой!
Ні!
Він народжений перемагати!
Ні!
Боже, арийся наш молодий!
Ага, ну в принципі вагічна!
Ну!
Або...
Янг!
Так я з цього починав!
Ага, супер!
Сам де Янг!
Нарешті!
Аааа, відтямба!
Відтямба!
Приносить перемогу!
Народжовося і руйнувалися, але все ж таки ми змогли розгадати і Кван виграє.
Поживо вас!
Далі не вийт на нашому наробові обошову! Ще побачимося!
Сім прийметься нові.
Поки у нас є невеличка перерва, пропоную пограти з нашими чудовими талантами Бгору та Євний Агент.
Я буду надавати вам підказки. Вони будуть від складних до доволі очевидних. Ваше завдання доволі просте. Вгадайте, гравця. Якщо вгадаєте, з першої справи п'ять балів, з другої справи чотири і так п'ять підказок до кінця кізі.
Гомер Аскалон у нас два дівчих чемпіони цієї рубрики, тому це грант-фінал. Великий фінал сезона, можливо, фінал року. Гомер, давай почнемо з тебе.
Я пропустив Фідберкове, я коли я виграв Фаленове.
У нас був Байл-Кар.
Звісно, давай, готовий.
Перша підказка. Наступним чином звучить.
Обрав кіберспорт за міст роботи в компанії Бачка.
Отака підказка, він ще грає в Counter-Strike на професійному рівні.
Ось тобі додатково підказка.
Дивит.
Фалон на батьків оладівець комп'юторним клубом.
Тому все цілком може бачити.
Це неправильно відповідь.
Ти ж правильно відповідь.
Може, у багатьох графів схоже історія. Можливо, але відповідь у мене інша. Друга підказка, здобув вісім індивідуальних нагород МБП від сайту HLTV. Є групові МБП, а це індивідуальний.
Непармін?
Непармін МПП.
Підказка теж доволі.
Він грає в КС.
У нього віснім думаєш, що в нього 20 вже МПП.
Ні, 20 імпів сімпло.
Тоді 15.
Наступне.
Став другим варцем в історії КС-ГОУ-МР,
хто зміг двічі поспіль посісти перше місце в рейтингу ТОП-20 від HLTV.
Ти не відповідаєш.
Ви теж відповідаєте.
Ще розправяє секунду.
Став другим гравцем, другим гравцем в історії КСГО,
хто зміг двічі поспіль посісти перше місце в рейтингу ТОП 20-та чолтві.
Другим, не першим.
Тобто займу якийсь.
Наступне підказка для Гомера.
Його дебют на міжнародному чи родин рівні відбувся на межі ЄСЛ-1 Кельн 15-го року.
І це можливо ніксірату.
Ні, на суді це не Оловмейстр.
Це не олов мейстер і ми переходимо до...
Це нові туть, бо я сказав, це не олов мейстер.
А на якби ти сказав, да, це олов мейстер.
З останні підказки всі вгадаєш.
Ну так, я вже знаю.
Ого, так треба, щоб ти був починав.
Насереднього.
Саша Сі, Колдзера.
Так!
Ти Колдзера!
Я пробувся!
Ті мейта, ай, штанга!
Його має заробляє два поєнти.
Наступний гравець знову про батьків.
Батькові доводилося нагадувати йому про футбольні тренування,
оскільки гравець часто засиджувався за компьютером.
Тебе 5 може назвати, чого худови.
Джейль.
Наступна підказка, а скалон відгадує.
Свій перший будкер провів у 2016-му.
Це ол, як ти мені розумієм.
Ага, синпл.
Наступне питання,
Настотне підказка. Став фігура Антон. Судови справи про фінансові махинації.
Давай, Слава, ми як тобі віримо.
Можна спеціально осколодно видати фішки, щоб їх забрати варус м'яго. Ви учите.
Ну а що ти не знаєш, ми можем просто наступну підказку.
Давай, наступно.
А наступно. Довгий час мав прокляття без то в п'ять.
Програв шість план.
А як я згадав, тепер щось, буквально нещодавно ж була інфаша, а як собі погорів, але я тупо вилучила, ну от вилучила.
Залиш перед камеру хвилююся, вилетіла.
Так, так, перші з'ємки, перші з'ємки.
Дякую за те, що доїдався до спеціма Менказ.
Молодий талант, фреш-блат.
А, подвобало вас.
Наступне питання.
Для мейнтергутянному.
Пана Гумера.
6 років поспіль.
З 13 по 18.
Потрапляв до рейтингу.
20 найкращих гравців світу.
All of Mesa.
Кар'єру розпочав ще за часи
Це Counter-Strike-sourds.
О, а такі не багато.
Небагато, буквально вся французька теперна французька був в учасене.
Може Shox.
Ну, на весні.
Не восени, не взимку.
На весні.
І навіть не влітку?
На весні, 16 року.
Лейт не пропустив мейджер через серйозну травму.
Затє.
Тож мейджер не потрапляла б тоді?
Повідь, а то на його.
Мхай це буде тєніш рап.
А абсолютно невірно.
Його часто називають
найкращим, або
найбільш трагічним гравцем в історії
серед тих, хто так і не виграв
межу.
Хотя-хотя.
Він грав у фіналах Трвичі.
Ну і просто буде далі такий.
Найбільшу славу
та любов фанатів по всьому світу
Йому принесли роки і виступів за організацією
НЕЛІНЕІІЩЕН!
Я тебе не навичаю
Ну у мене ще нуля вакеткатки
Ну ти все одно більше одного балла вже не заробиш?
Да, є така проблема
Так, окей. Тобто 20 потрапля втоді
Я думаю це... ну зрозумію хто це
Я можу тобі авторське підказ?
А може Едвард бути?
Ні!
Але на чому?
Адрацька підказка, вникнейм.
Ми говорили, здається, про цього.
Вникнейм і слово «сука» ще у нього було.
Да, одна пам'ївся, ми говорили.
Сталогідження.
Я правильно, своє, да.
Що я себе пропустив, все може ті.
Він, однофаміліць Ніко.
О, да, Квардіан.
О, вийти, вийти, вакуй пинут.
Про «суку» я так був шок.
У мене ж було ладісло.
Я так казав!
Відправді до зірки нашого шоу!
Нарешті згамером!
Нарешті згамером!
Я зрулігаюся просто новим годом бісом!
Ну це теж буде доволі простий раунд.
Економов на обідах, щоб пограти в комп'ютерному флуді.
Будь хто? Ви встигай кожен!
Якщо я був там зараз підтримен, так точно.
Економов на обідах, щоб...
Я сходу можу дати правильну клубу.
Я сходу можу дати правильну клубу.
Я все ж по-працьому по-працьому.
Симпл!
Май-будто!
Ні!
Таю, май-будто!
З другою точно.
Тепер правильний.
З другою точно.
Симпл, іби таке розуміло.
Після тактичного відходу з команди,
в який пробув 6 років,
швидко приєднався до нової
і вже не за баром виграв мейджор.
Ого.
Хто це може бути?
Невідомо.
Невідома людина, яка виграла майдеж matériов Luigi Poes,
теоретично, просто рандомна.
Це навіть вийти заробливо.
Амбіт среди, яsuitequé Meaning Douglas,
« always has Reports…! »
Ноооattleл!
…ну, це з наточу видно.
Якщо ти полюбляєш літературу, – це очевидно.
Наступн Else perfect у Drawt and
А, звоу я туди!
Я не даю, вже це шоу!
Бо я взагалі не можу дупися кону!
Може, знаєш, там...
Во-перше, він любить ліпературу!
По-друге, майне, по-трейке!
Я підкасує про мене, зупиняємо?
І по-четверте він був кількітаки до спортарейни.
Тобто один з п'яти мільярдів людей, які тут жало.
Боже, це з'єм?
Ти з'єк…
Ти з'єк…
Ти з'єк…
Ох, мій керемо!
Почивити до спінку, Салену!
Добав, двома, двома.
Аскалон, давай.
Показати, як це робиться, давай.
Без підказки, називаєш гравця Азару.
Пай шість очок.
Ну це складний, поїхали.
Восьмий у рейтингу найкращі гравців світу за 21 рік.
Восьмий, 21.
Кать років тому, поїхали.
Давай, згадуй до тижніші.
Ні, то дев'ятий. Отримав чорний поєць, стеквандор. О, це цікаво. Це буде щось. Теквандор та септобові мистецтва.
Отак. У мене абсолютно ноль, здогадок. Я скажу, тоді, браптом, вийде, що це Юрій.
Влітку 23-го року ризикнув взяти на себе обов'язки капітана своїй команді, але згодом відкрито з'яснався, що йому як лідеру не вистачало хладнокровності, щоб стримувати емоції та бути прикладом для молодших дровців.
Отака підказка. Отаке на іганське підказку.
Ні кінде?
Привалося.
Та, наразі, у Ейськолінєю десять балів у Мера чотири балів.
Могу Мера перше відповідати на останні.
Кабелькається, кабелькається.
Щоб заробити 5 балів.
Перша підказка, зробив найбільше вбивств на лаймах за 24 роки.
Пять балів воно зробити.
Зайбу.
Нууууууууууууууууууууу.
Чотири бала може заробити адзкалон, який так виграє.
Любить дивитися собою едіти в тікток.
Оууууууууууууууууууууу.
Твоєх та Дехна.
Який найбільше керів, що я маю?
Пропускаємо.
Наступне.
Я сильно на попередній засереді.
Тобто ступну.
Це тут питкавка масивна.
Мало хто це робить.
Використовує роздільну здатність.
1 920 на 1080.
16 на 9.
Хто викори?
В мене є припущення, одне я і чому?
Хто не грає, чому тери на три?
В мене є таке одне прикурение.
Хто?
Я точно знаю, що грає, що не грає, чому тери на три.
Хай б і дроп.
Срібол!
Я теж також виграю.
І изгадаю.
Срібол!
Вігарає!
От, даджуємо перегляд зустрічі.
Можна було 10 років, і я був згадан, що це таке швидше.
Я ще був, що я вирішував, що я був в тінець, і можна залишити це знову.
Та планово паціонувачі, яскравого контерсрайку. Вітаю вас, цей день настав. Гранфінал «Интокстрім Мастерськейль» 2026.
Це мейджер, це та подія, заради якої ми збиралися. Дивилися весь цей вент протягом декількох тижнів. І ось, нарешті, є шанс насолодитися головним матчем 1-го півріччя.
Звісно, традиційно. Наша вивстудія на мінкацію збираться для того, щоб поговорити про все найцікавіше 100,
Словно цього мейджера обговорити всі, стеріуально подідуватися власними враженнями та
Наскільки я скраво згорів наш Пі-Кем, все це ми будемо традиційно робити тут
Я Гомер, ваш ведучий на цьому прийшов, так би мовити, Мур
Шайні зі мною, хлопці, вітаю
Ну що, Палькони проти Фурії з тих пір, як в Італіці покинуло мейджер
Ми з вами розуміємо, можливо, абсолютно все
Ну, сказав, згоріли Пі-Кем, і в мене сьогодні можу там на стадію плейов зайти
тому що в мене фулі стоїть не переможеться.
Правда, там фіналі мали бути в Італії ті, але тунзи ми упустимо цю історію.
Проте, так, хочеться...
Сьогодні у нас в будь-якому випадку буде гарний фінал,
тому що або Ніко нарешті виграє, або Фоон виграє,
ну і можна, в принципі, на півроку раніше піти відпочивати.
Ну так, в мене взагалі в Вікемі на інзі обгравували цим майджер.
Ага, такий, ну знаєте, по нічому члюху.
Хочіви, не працюю, був.
Щоб підшов?
Ну вони були близькі.
Скажемо прямо.
Фурія у фіналі, бачите, і Нензі могли закривати их 2-0 на справді на Міражі,
але віддали тумапу, віддала третього десайду,
в то зі у нас фіналі.
Уявив, якщо Фурія виграє фальконів зараз 3-0,
то, по-другу, у Нензі, а не був найближчий матч, і твоя логіка мало скачала.
Так, це факти, це просто факти.
Я трошки не фортану. Я був єдиним геніем, який вгадав без таким піком.
Позумієш, наскільки це?
Навіть на інті не стало себе такі піки, і тільки Шайні підтримав, бо хвовці, це була правильна сенсація.
Власна сітка, як вона склавася, чесно кажучи, в перший день плейов був прохідний, але далі йой насипало нам цікавими матчами.
На певно прохідним фуріо Врору можемо вважати, але Фаокон Спір'я, Спір'я Джиту, Фаокон Спіталітті, ці матчі вони кожен з них запам'ятався по своєму дуже яскраві, дуже динамічні, дуже такі інтригуючі протистоєння були.
Один за одне матчі, коли дивишся, ти не стільки проникаєшся атмосферою мейджу, атмосферою того, наскільки накал шалений в матчах, і ти дивишся, наприклад, Спір'я Джиту, супертоп матч.
А потім були, що Віталій Тіфелукон, на другий червчинал в той день, був теж класний матч.
Потім, я думаю, в півчиналі можливо, в битві команди, який грали червчинали.
Трошки підпросядуть бону, вчора був важкий день.
І ти, ти, ти, знаєш, а що сьогодні тоді очікувати?
Ніби ти очікуєш, ну, от фурія, ніби, пройшли легкого сітку, можуть там трошки бути, ну, незібрані.
Ніби фалькони, пройшли навпаки дуже важку сітку, треба навпаки десь знайти жерло енергії, бо його може не розтачати.
Подивимось.
І тим часом, зверху, ось верхній сітка, це просто битва насмертам всі лупилися до останнього раунду, ніхто до кінця не міг зрозуміти,
хто перемагає в тому чи іншому мачаті, тим часом знизу, хуря, живе його, живе я.
Просто до фіналу доходиться, ізічна по факту сітка, там фурія Віталіті, спіріт, фалкон з між собою, реально бойню влаштовували до кінця, до самої останньої миті.
І в цілому, звісно, у фурії навіть групові стадії,
вони пройшли тренуль, але він сказав, що вони змогались з сильними командами.
Там були бійки, які вже до третього стейджу на останніх силах доставали.
Далі вони грали з ким там з ББ, вони пам'ятаю, так, грали.
Команда, яка прийшла далі, але все одно, це ББ, треба це розуміти.
І третій супер, ніхто там у них був.
Мауза. Мауза. Мауза, які будуть грати взагалі в іншому стадії,
з іншим капітаном у наступному сезоні.
Тобто, група та така собі і плеїв також фортануло.
Бісно, от під цю пісні просто підложтовуєш фурю,
і їх шлях на цьому межері, і все сходить.
Я б хотів побачити, як я вонащив побличу фолону при фотошополаду,
а тієї собачки, як вона на сьогодні, розуміємо?
Похвиля.
Ти, як твій даток.
Дори, організатори дають фолону максимальні шанси забрати
свій потенційний останній профай межера, так, у його карію.
Тож скажи, що все не по сценарію відбувається.
Навіть так, це виглядає, як дуже велике досягнення.
Ви така же те, але по факту Муфурію майже списали.
Я не можна сказати прямо сті родин, але я списала експретенденти на промову на турнірах за ці фіброки.
Вони дуже сильно втратили після нового, що Фоллн довгає свої останній рік.
Оманда теж почала зникати по троху.
І мейджор – це реально не перший турнір в 26-му, де ми бачимо Муфурію, яка змагається за трофей і має всі шанси.
Я щось чув від англомовних аналітиків, що там молодого щось дуже сильно зібрався.
Навпаки, після того, як Фолін сказав, що він буде закінчувати кар'єру, йому це дали бав.
Я, якщо чесно, тут особисто не відчуваю такого, але молодого мені здається, я був на багато краще, коли було це в осени минулого року, коли вони виграли там.
Там Тандар Пік виграли, Чинду виграли, Райвелс виграли, я не скільки пам'ятаю.
Тоді так, тоді вся команда дуже круто грала, зараз, очевидно, молодого ексерату.
Захмарний рівень. Юрій цей турнір взагалі грає найкращі в команді.
Він є головним претендентом з фурій на МВТ.
Тобто, ну, Юра, який грає опорні споти.
Але все одно, ну так, продовж фіврій чи впродовж ось цих матчах, які ми бачили продовж цього менеджеру.
У фурій така відчуття, що не було випробувань проти рейтбойсів.
Так, як раз знаєте, є інтерв'ю з моди, я пропоную послухати, і після цього продовжити цю дискусію, а?
Молодой.
Молодий, забрав тебе як фулинг?
Прошу чергу подобається футболка, срочка, розкажі про найгарне?
Ну, це фурія, в курсі, та джерси.
Та, ну ва, джерси.
Не просто жартують, це просто не знаю, що тут сказати.
Така для тренувань, срочка, так.
Для розминки.
Так, вгорчі про розминку.
Вийдете ранфінал B-105,
фінал мейжера, 21 рік в тобі.
Це божевілля для тебе, як це сприймається, яккийсь реалізм.
Може так, але дейки люди кажуть, що є молодий, але для мене я вже не настільки молодий прямо.
Може, зоживіли тому, що я так банатоврав Counter-Strike на високому рівні, буквально рік.
Тепер завдень рік до фіналу, да, з певному сенсу цього живіля.
Якщо так, з класної перспективи, так, при першій рік плюс-мінуста в Counter-Strike професійному,
Трайко професійний молку. Ти потрапив у Фурію Теочиков? Та що ти потрапив до фіналу?
Я не можу сказати, що я чекав, але я вірив. Тому що це моя мрія.
Ніка намагається виграти. Ви намагаєте це виграти для Фолна.
Що Фурія може зробити? Що ти маєш добитися, щоб п'яти сьогодні з трофеєм?
Маємо грати нашу гру.
І всі викладатися на максимум у сіль.
Це час боротися. Що тут можна сказати?
Питають, що ти сухаєш?
Я сухаю, МНМ, збив монстр.
Як воно йде, заспівай.
Прошу тебе дня, на снаги.
Добре, що МНМ.
Вибір непоганий був.
Був близько до штавниї.
Я набрянцю.
Колись ти тави, що сухаєш, я вам скажу чесно.
Такий...
Дихай, молодий.
І дійсно, Юрій Кейсрато обою показував нам просто дуже видатну гру,
але давай трошки поговоримо про їх опонентів, про команду Falcons.
І абсолютно абсурдною історією того, як вони потрапили в цей гран-фінал,
адже заміну Кексана на Керігана, мені здається тільки бледачі не обговорював,
і, проважно, обговорював це в негативному сенті,
бо Кексан не здавався людям як поганий гейм-лідер.
Керіган здавався, ну, от, є таке слава вошт.
Знаєте про те, як він проводиться під року, коли пейз-клан, по суті,
перебувають вже на закінчені свого існування в такої терації, яку ми бачимо.
І тут Керігана підписують у Фелконс, і ми бачимо, для мене надається абсолютно можливість історію.
І чесно, морти кажуть, що тут немає сценарістів,
і я думаю, що є настільки розумні сценарісти, щоб писати такі історії,
бо вдумайтеся, 2018 рік Бостон, Фейскван, грають Фінал Мажора.
Фейскван тоді грають у нас Ініко і Керіган, вони грають проти Клауднайн,
І Керіган робить свій суперконтроверсійний кол, де він на 15 секунді відтягує команду за планету на Б, і стює на них фармить хайлайт, виводить на додаткові виграєтої фінал,
і тим самим починає розпад тієї трації поїску, коли всі казали, що Ніко набрив Керігана.
Прошло майже 10 років. Керігана ніко знову об'єднує зусилля, і тепер вони знову виходять у гран-фінал.
Знайш, сьогодні може дійсно відбутися дуже багато гарного контерстрайку від Фелтон,
та Керіган дуже гарно на цьому турнірі відчуває, що зокрема на своєму піку на Анубісі,
які тут залишається під питанням, чи будуть фурії резикувати лише АТН, чи все ж таки забанять Анубіс, на подивомості.
А як це буде, до чого я все це веду?
Що Керіган залетів команду і це зараз, як знаєте, ханіму інперіот у них.
Тобто, одноразовий момент, який може зараз вистрилити на мейджері,
він може просто не продовжитися до кінця року, розумієш?
Давайте прямо зараз і послухнемо, Керігана, і те, що він думає про стан у ФАУКОНС зараз.
Знову, фінал мейджеру, знову шанс, можу ще більше війти в історію, ніж ти вже зробив в миному.
Як взагалі, у нас, кладається, для хопців перед цим важом днем.
Це доволі коментно. У нас різні люди, дві людини, хто хочуть помститися, ТС Сеніко, свої шанси виконували і дві людини, які ще не були в фіналах.
Я був пару раз в фіналах, як ви знаєте. Не так багато, як ви можете, але я думаю, що настріч йодовий.
Ми знаємо, що Фурі це чилива команда, просто чекаємо пограти, напевно, ще можливо, на цю вертаймі.
Скажи, як ви пройшовте через матч, який у вас тут були, в Ланксисі.
Жоден з них не був простим цей матч. В вас завжди були божевіллі раунди враховуючі.
Та як ти пушиш смок, виваєш двох, це божевілля.
Це часто не гра, мені здається, що це важливо.
У нас була команда, на не треба грати ідальний контрстракт, на потрібного.
Знаєте, шлях виграти гро. Інколи це ідальним кесом робиться, а інколи те, який дегра.
Якщо хаос, як це створиш, треба бути частинною хаосу.
і так щоро було цікаві рішення, більше на інтуіції, швидкі якісь ідеї, і вірити те, що команда зробить правильні речі,
тобі зі спиною, робилося на одрахвало, ввитвити на миті, тому що я дуже пишаюся хопцями, і з того, як ми будемо бути в Вакомпізкому DAS 2,
це команда, яких ви вироти на третій мапі, дійсно, дуже вихід 20 дням.
Що ти думаєш про тві лідерства, що дозволяє команду гратою таким чином?
Тесас запитав, Керіган завжди вимахає те, що ми ставили команду перед усебистістями,
і він завжди ментально стабільний навіть на складніші моменти.
Хочеться якось утримання.
Дякую, Тесас. Дуже приємно.
Ти я тобі дропну зброю сьогодні за це.
Тобто був, що мені дропнув тубіоміф, так що це було.
Я не знаю, мені дропнувавік, я такий, ok, він хоче, щоб я забіг, а в момент, що мене ходить, так, наче мене здається я.
Такі моньки, шодор піка, як я роблю. Зазвичай вона йдуть просто на мене.
Скажи трошки, я вона скільки це вважого день, звісно, там Ніко, Мейджер в финалу, задучу Бостон, звісно, скажи,
Наскільки зобов'язано вийти в історію вансися,
я думаю, що всі ділянки збережують.
Мені здається, що кожного дня ми граємо під вежливою команди.
І зараз ми в финалі 50-50.
Не вежливо, якого туди діставить.
Не вежливо, що ми виграли вчора, позавчора.
Як ми вежливо тіграємо сьогодні.
Для мене це вежливо.
Бути просутніми зараз не думати про наслідки, про наступний раунд,
про думати про раунд, який граєш зараз про емоції,
про емоції, контролні дними і вірити в своїх тімейтів.
Я вірю, я знаю, що повсюду теж вірить.
Я сподіваю, що фанатам сподобається гран. Дякую вам.
12 часом вже мапето.
Одне з неї цікавіших, насправді, мапето.
Мур, трошки розповідав про це,
що прибарить самі фурія.
Ну, не, що не бачить, ой, я кажу, прибирають.
Ну, я наобі смаю залітати по ліцю.
Від фурії?
Вісо Олькоїв, да, Анубіс має залифитати.
Цікаво, що міраш першим обратною.
У Фурії, звісно, ти...
Я про те, що у Фурії була воделка, або Банати Анубіс, або Банати Олькоїв.
Еншнди, ти розумієш, у Фурії залишає тільки проти Вітанити,
які самі і пермабанять цю мапу, тобто ти там в різних умовах.
Тут у Фалькоїв це майд-мапа прийнальні була до приходу Керігана,
з кігсаном вони її постійно майдали, тому таке.
Ну як мінімум, в них є нагрош.
Дуже величезна з тим, що, ну і таїв Бестов-3, що у них дві мапи по факту безнагрошу, що Ancient, що Anubis, їм потрібно постійно жонгнювати ними.
І ось тут воно виливається фоє проблемати, що Анубису за останні три місяці взагалі не було зірено жодно.
У Фурії, то відсотково він рейт там. І тут відразу у нас є такий гідні-кап, у Фурії так би мовити негативний, тому що відразу залітає Анубис і друга мапа буде саме ця.
Ну знаєш, фурія вчинили розумно взагалі пов'ято, тож вони пікнули собі міраш, бо я для себе бачив їхнім піком інферну, ну типо номінально, гарний пігджа фурії, гарний вінрейт, там у форіконів там завжди були проблеми, зокрема в Київській на банані, та він це не найбільш його результативна мапа.
Ніку почав за те просідати на банані, але вони там щось прахували, я так розумію, що, ну, без того п'єчненал, в принципі, на третій, якщо що буде норм, можемо десь за іншу мапу зачепитися.
І ото не обрали міраш, цікаво просто чому, тому що попередній мальч між цими командами, а саме фалькони обрали міраш проти фулії.
Тут фулія вирішила навпоки, вонтро піхнути, і це виглядає. Ну, це було ще, коли це було, а стана вона граєла, це вже Керіган прийшов,
І це вже в нинішніх складах, буквально місяць тому був матч, і вони вирішили поміятися піками.
Взагалі багато цікавого Боанубісті. Я так дивлюся, в останній раз фуріаграла проти не повірити фальконів.
Підже, як уже на поки, це було доволі давно вже власне в лютому місяць,
а ваше ще сам факт того, що в них є історія зустрічі,
і, звісно, під іншим керівництвом, також це було до певних паралавий.
У нас тим часом в графці виходить потроху на сцену,
Бо ж скоро починається церемонія, яку ми так з вами всі чекаємо.
Ну і дійсно подивимось, що наподоруть команди сьогодні.
Вікнація
10 років коли це місце зустрічало майдер тому.
Сьогодні, спальщина Мейджера спормує кінця в угром.
Поритайте, а я теж вкадрую!
Катерина, це барикон та страїв у фалгонс!
Діоскап!
Анка! Та сис!
Насос!
Ігіл! Герегал!
Герегал!
Айдор!
Ігіл!
Айдор!
Айдор!
Айдор!
Айдор!
Айдор!
Айдор!
Айдор!
АВП МОНЕСІ!
МОНЕСІ!
Райфол НіКО!
НіПО!
І нічого маєте!
Руітай, це м'ястаєння!
4М!
Юрій
Інгейм лідер Фолла
Снайпер Молодой
Райфоль Кейсеринто
Виніс Трофей, свого часу, до речі, ті мають Керігана,
свого часу прийшов на заміну Нікову Фейску Анна,
стільки я тут швидко встиг перевірити, це згадати собі.
Ну і всі вже готуються.
Дуже цікавий фінал, особливо, знаєто.
В кожній команді є люди, які один одному відповідають.
Ніби, там молодой і кіоски, це такі відносні,
може назвати їх там, новички про сцену, для них це перший фінал.
Для Монесі грався, які вже багато років, типу, на топовій сцені,
Ті родин сені, це взагалі перший фінал мажору шов.
Для мене встало таке, з дивуванням, коли побачу цю статистику.
Так, тут для Ніко і в першу чергу Фоллана.
Це особливий мейджор, тому що Фоллан закінчує кар'єру,
можливо через 10 років, 10 років тому він перемагав на цьому,
кільні мейджорі, акції, трофей, піднімаф, і зараз через 10 років,
коли вже закінчує кар'єра, він може знову підняти цей трофей.
Це ніколи часи, де ніхто не молоді, і в цілому, звісно, кар'єра вже закінчується, тому потрібно перемати сьогодні.
Шановні експерти, ваша можливість спробувати вгадати рахунок цього грант-фіналу.
До кінця ставимо?
Давай.
Три нуї фелконз.
Три два фелконз.
От так, вважають наші експерти, що все ж таки фелконс видуть чемпіонами з цього мейджеру і саме ніко.
Отримали себе перший титул чемпіона мейджеру в його кар'єрі.
Друзі, не забувайте, що найхострічі відчуття від кібербатлів разом ми спонсором показу Бет Кінг.
Бет Кінг, ти король.
Ну і нарешті, передимо слово в кефедральний собор Кондерстрайку нашим невмовірним коментатором на цей ігран-фінал.
Доброго, доброго, доброго вечора, всім з Ланкси з арени, друзі ми розпочинаємо трансляцію грант-фіналу
Intel Extreme MastersCale 2020-26 Major, грант-фінал Falconz про Цифур'я і для вас цей матч
Розпочнуть коментувати ОЛСІОР і Ленінік. Доброго вечора, Костянтина
Доброго вечора, сподіваюсь, ви відчуваєте теж саме, що і ми
Дуже хвилювачий момент. Я для нас, для дачів, як для коментарів. Так і звісно, для гравтів, що перебуває тут на арені.
Керіган і Фоллит. Два непохідних лідера, дві легенди, дві постаті і скелі. Потрим є щодо годити.
Один з них вже підійма трофей Мейджера Кельна над своєю головою. Другий є чемпіоном АЕМ Кельна.
І зараз вони зустрічаються тут 35-36 років.
Керіган може допомогти виграти перший мейджер Ніко.
Ну а Фолос може допомогти виграти перший мейджер для решти своїх ті мейджер.
Дуже цікаво, дуже конкурентно, одразу чотири гравців при наймні конкурують за звання МДП.
І хто нем стане сьогодні, хто стане чемпіоном?
Ми не знаємося, за 5 секунд, пані Допанове, перша мафа, гранд-фіналу, Аємкель, 22-26, починається саме тут і зараз.
І що може бути більш символічним, ніж розпочати на мапі Mirage, яку дуже активно полюбляв свого часу і Ніко, і Фолен, і всі хто є на цьому сервері і на нашій трансляції.
Вітаю, всіх наших глядачів, друзі Україна, вовни студія Майнказ про добжі для вас, посіх, для вас цей турнір.
Ну і у нас розпочинається мапа Mirage.
Фелкенс розпочинає за захист і подивимося, як добре їм дати тампрацю раунду, тому що вчора проти спірів саме наміраші були. Найбільші проблеми Монусі відкриває фрагом по Юрію.
Тим часом Діосія виходить на якіндер, розбирає його молодого, одразу розмінює Киріган.
Спередами, дорище, Киріган треба бити, на ти зараз буде флесар Мора. Тут збирає Фолена, Сиратоп, Сиратоп, забирає Киріган, і залишається останнім сладщі 1-3.
Три гравці їдуть, старта дуже важко щось буде вигнати таксерату.
Спліт не спрацював, перестрілки вдалі.
І перша пішта Летна Раунд Халден забирають собі.
Для них це в край важливо.
Адже Міраж, все ж таки це проблемне за останній час мапа.
Тим більш тому, що списується їхнього тес-сайду.
Ну і можливо, як раз таки на це і розрахунать фурі.
Замість того, щоб приклади корону для себе інферди, вони пішли зля холм Міражу.
І одразу пробують становити свою домінацію звісної тіоски.
Тому вони сидуть дуже сильно допомогли, Керіган зі своїми далбаретами вдало пора все.
Ну і завжди приємно.
Хоча і не сказати, що в рамках без тоф'яця має вирішальне значення,
однак невеличкий психологічний буст отримати виглядів виграної кристалетного, це завжди ок.
До речі, цікавий факт також, що може у нас Фолен стати гравцем з найбільшою відстанію по часу між чемпіонства на мейджері.
Там 9 років буквально, та у нього прийшло.
З побереднього чемпіонства Керіган і Ніко разом теж грали більше 3 тисяч днів тому разом в «Фіналок Менжер».
Тож тут історії на 10 років тому і навіть довше, якщо ми говоримо про капітанів-коман, і, звісно, досвіду дуже багато.
Чи може бути таке, чи по повіках, хтось зірок-коман? Абсолютно точно, багато молодих гравців.
Кіоскі Монесі з боку команди Ефелхан, хоч у Монесі її досвіду більше, ніж багачок витеранів.
В той час у курі молодой мав рефетацію чолкера-уплеїв, але всьому плюває добре, плював в крутах.
Ешка Керіган, збирає її кінда, вінносує полуна, вбинісує Юрія теж.
Ну як і Оскі тут буде доплеснати цей анти економічний раунд 2-0 на користь команди Фелдонс.
Керіган ввіграти на БМ, і зараз розпочинає добре.
І попередньому пістолетами зараз мульті-кілами відзначається Фін Керіган Андрс.
Андрисен, звісно він дуже задоволений своїм перформенсом сам, він відзначав після вчорашнього матчу, що це можливо один з найїжчих перформенсів, його житті це не завадило, тим не менш перебувати тут у гран-чиналі.
Почаще три місяці тому він думав, що буде спостерігати за мейджером з дому. Але ось так цікаво, повертається до нього життя.
Зброєте раунд, твої фурі, а зараз мають запропонувати щось цікаво.
А в іншому випадку Фелдмис може розпочати з 4-5 чісну лік,
бо знає, куди це зможе завести.
Говорючи про рекорди, до речі, є ще один цікавий рекорд.
Нікого, якого поки ноль-нуль може програти фіналу Мейджора.
Стрима різними командами.
Ви стахте досягнення Костянтини як тобі.
А воно значить тільки те, що гравець у фіналі грав.
Стрима різними командами Мейджора. Це теж досягнення неймовірне.
Юрій, один з героїв, поки що плейов стадії для команди Фурія, тримає пелеси.
Тезис бачить дуло, бачить дуло, забирає Юрія,
але це від Юрія, напевно, помилкова позиція.
Була ж таки такі і ентри, знову, для Фелкенс.
Фелкенс одразу встановлює, цього демінацію вони не закриваються,
вони не стоятіфика, і постійно відтискають якісь зони.
Це може бути активний шорт від кіості, як це було непістолетна,
могла боди було підпитись на ті пелеси, як це відбувалося зараз,
Поки повільні стаєм фурія не приносить їм бажаного результату,
відчтого вивозки продовжуються.
Наразі те, що запускають під яму,
Фелкенс теж полюбляють за захист,
запускати двох гравців сюди під цей спод,
для фоли, назвісно, це не сюрприз,
він там стає трезвим зі своїм тімейтом,
ну і зараз фурія спробують яму вибити.
До речі, сказав і факт фурія обидва свичі,
і чверт фінал, і півчинал починало мати бограну,
і потім починала адаптацію.
Тут те саме в фіналі, тільки проти Фелкенс, цього можна дозволити собі набагато менше.
Молодой, намагається вийти на Сесеса.
Тезис подинцює в вчорачного матчу против спірів тим часом.
Молодой, забирає в Сесеса, шанси все ще живі на всі раунди.
Куман до хури, 20 секунд в раунці.
Молодий, піднімається на фелос і забирає все, що кисярато.
Кьоскер, мінус і кіндер і молодой на стані вкладчі 1-2-15 секунд.
Гори, Молодий, молодой, а по Кьоске.
Дві молодих зірки своїх команд. Молодой, Кіосківник розстрілює і Кіоскє забирає чергобий раунд на собі підкерівництво нового капітана.
Це неприємні новини для фурії в першу черві. Як бачив, молоді грав ці команди Falcon's Net закриваються в собі.
Вони беруть на себе відповідальність і ліціативу, як це було в випадку з Кіоскє.
Зупросто пропушив Смолд. Знав, що в нього буде перевага. Знав, що молодой дистутт неподалік. Прикинуть приблизно діафазовне. Молодой може бути.
Ну і Керіган збість на РФі. Зараз навіть без боротьби особливий.
Тобто, якщо на ця спроба клатчу в океаналі молодого, все взагалі було довольно погано.
Модисі 5 ноди. Розпочинається і виспук. Мінусовик 40. А ви не забувайте, що найгострічі відчите від кіберпатлів разом з спонсором показу Беткин.
Беткин, ти король.
Так, на цей раунд надії не дуже багато, якщо тільки індар щось нам не продемонструє мінус молодой,
тим часом від тезисом початок дуже простий.
Для команди Falcon's, як ти вважаєш, що іде фаборитом в цьому фіналі?
Хоча бі трішечки.
Ну ніби за показниками Фурія, в них найкращі рейтинг серед команд,
кодрі тут перебувають Falcon's тільки в ТОП-4,
в них два гравці, якраз таки на першому місці за рейтингом, але він теж один момент.
Такі соперники у Фейлканс були набагато менш дручні та ніж у фурію тому,
що як Фейлканс більше напевно з головою напував,
а тут кіоска разом із Керіганом п'ять ноль закривається і раунд,
насправді ніби воно здовні виглядало круто ексенова,
але так і мав закінчитися поточний раунд.
Це ж такі холспойнтів було набагато.
Цікавий факт про Керігану, мені здається, це гравець з одним з найнижчими,
Це найнижчий рейтнер, задлягавця вранциналі мейджора, і при цьому це абсолютно зворотня, пропорціональність, потім, наскільки імпакту він дає на бейких мапах,
які ключі віраунди він збирає, які шалені мови він робить і дає цим імпакт, особливим, ні здається, ця вчора ми відчули на мабі та ствав.
Так, і зокрема, його ефективність у «Овертаємо»,
кодра і власне, допомогла Фелкам заполнитися там, де вони зараз, тобто в грант фіналі.
Плюс до того дуже вдалі на стандартні, креативні коли, кодри він дає, як він запалює арену, як він запалює залу,
привертає увагу палювальників до себе.
Адже, перекричати палювальники в фурі – це на таке легке завдання вчора з тих простоятий, біля них, насправді,
А ти якби...
...поза своєїм бажанням навіть іноді
можеш почати за фурів болювати, тільки все ристе, наскільки в них активні фанати.
Це правда, це правда.
Всі українські болювальні тізи, які ми з тобою сьогодні розмовляли на арені,
також планують болювати за фурів. Цікаво, чому саме...
Що ж тут такого не так з командою?
Фелкенс. Ну, ми друзі, звісно, ці інформації не знаємо, але...
...також трішки притоплюємо з командою.
Юрій! Юрій! Геймчейнджер! Двох останніх матчів для Фурії, якраз теж.
Розпочинай розмочує рахунок для себе. Кіоски тримає яму,
але і похищо під Аплентом все у Фелкан з підконтролу.
Ну що, 5-4. Нарешті у Фурії є перевага і реальні шанси.
Учипитися заравтних все готово для того, щоб сплітували потрійно.
Причем у Апле. Фоллент очекався кіоски.
Далі Монесі він немобільний. Потрібно просто затиснути його за кільков років.
Мійко приходить на холпу. Наразі він стоїть на сіті.
Часут 25 секунд.
Що таку бухівку, бухівку просто в такій позиції.
Раптом дві кагравці фурі падає.
А яким чином? Чому вони продовжують стояти на місці?
18-17 секунд.
Керіган вже починає прийматися трішки за Б-плен.
Просувається молодой. 12-11.
В Лонесі реагує на стрібок від молодого.
Це був ідеальний момент.
Фурія в якийсь момент були п'єкстри.
Але зараз зрозуміло, що раунд вже не вирятувати.
Це буде чергобий п'ятий для Феалканц.
Мені здається, Фурія хотіла зробити те, що сказав ти, затиснути Монесі.
І зробили це занадто повільно. Вони хотіли зіграти занадто обережно.
І через це ніколи, який прочитав, що там на стерз буде підніматися,
Монесі забирає свого раунд повністю перевертається.
І це дово складі команди Феалканців.
Тільки ще відпросювало абсолютно феноменально на Аплентію.
Отже, на рахунку 5-0, перший тайма ОТС, і починаємо свої нашифровки.
Все ж таки зрозуміло, що у Фелкенс можуть бути непереливки з те сайдом.
Однак для того, щоб їх розкриди, потрібно виграти щось в своєму нападі,
інакше тут може бути просто розробни, нещівний рахунок.
Знаєте, це як в багатьох випадках буває у гран-фіналах,
якась команда просто не прокинулися,
знають, щось там вони втратили ниточку ще самого початку,
і ось вас там рахудик 3-0 без туф-5,
З який місто валя 13-5, 13-8, для того, щоб цього заповідь та сіт має.
Все пов'язане знайти і потрібні для команди слова.
Адже, поки що фурі важко.
Ну, відверто, кажучи, цей Best of Five-фінал набагато менш передмачуваний, ніж попередні.
Адже, тоді б на фейс посравити було про світаліті майже неможливо.
І вони все, що взяли одну карту так, то ж тут ми чекаємо повноцінний фінал, ну, в мінімум 3-1, а набагато краще 3-2.
Ну і хто вже переможе, дізнаємося, я сподіваюся, що ще нескор, друзі, що буде бістя таймалки, що сіде зараз на колись для свого колективу і яке буде рішення на раунд із теками.
Поки під А підтягуються, трішки змідлі поголосували і тепер під А плен готують якийсь екзекюк.
Старий добрий вихід під гранатами. Це завжди прикольно, завжди дає 25-30 відсотків та якійсь рандомний тейк, близький відстані.
Однак з уважним, скільки вдало проти цього тієї фелкензи, вони повністю віддають плензи, місць цього просто поставили монесі зі своїм мавікам на КД.
Ніхто ж починає поливати у справі внести якісь демочку супернику про монесі відома, він на тому, що все одно й кіндера мінусує, воно вага це затиснути.
І все ж таки вдається, розмілятися 3-3 далеко не на їхніше сценарій.
Для Фурії питання в том, я ж підібрати дивайся.
Один з них Юрій підібрав.
У мене госовшається, ну так багато за сподівання,
що відключається, ніколи зковальше разом з Кериганом!
Вони все ж таки роздиваються, і момент 3-3 виграють,
що в 2 раунд молоде починає дуже перейматися.
Поки що Ніку абсолютно суперфтонися для того,
щоби соберати свій перший мейтур.
Його прийняться рішень сонаменальної стрільба, не підводить.
Абсолютно, всі ці виходи на А, Фелкенс відбувають,
я би навіть сказав, з невеличким забасом на справді.
Зараз тут по Монесі, скажімо так,
якщо б молодой ще й не влучив раун,
бо ще легше для команди Фелкенс.
Не так далеко можна не повернення на справді для фурії.
Можна догратися до 3.9, там вже буде пашко.
І ось тут питання, як молодой, зокрема,
вкориться із цим тиском,
всередині казав, що йому було важковато,
ну, і зараз ніби молодой приходить в форму,
І кіндер теж гарно відвукався про те, як молодого адаптується до сцени, до отиску мейджера за голову.
Але це все ж такі фінали, і далеко не кожен гравець може із син впоритися з цим автокрючими емоціями.
Ну, то депитання в тому, що без його ініціаторів, без його ентри, фрагерів, дуже важко, що Снайпер у мені здається за НАПО.
Особливо зараз на мапі Міраж щось дійсно зробити. Ти, звісно, можеш там стрибнути, куди спікнути, щось пробувати зробити, але, ну,
Таке відчуття, що на це ставку Фурія не робиться і насправді не дармав.
Адже вся команда ввиннулася в оплеї.
Є Кіндар вчора, Юрій обидва матчі.
Фоллен прекрасній колик, Сирато, який матч проти на Інзіна Оверпасів.
Він нам додамістрував молодой збирає кіоскі на Ентри.
Ось це все ще потрібно.
Віцнайпра команда Фурія.
Ну і що далі?
Так, ну раунд після Ентри ми вже бачили від Фурії 5-4, не вдали, вони тут дітрагали на Аплен.
Зараз критично важливо все ж таки учеплитися за цю можливість.
Ого, Ніка!
Просканував зараз, де ми.
Молодого все ж таки знайшов.
Зараз жодний переваг не мав.
Фурія залишається без снайпера.
Води приямують тіби на перший погляд в паску.
Тут настрілюдина, три захисника, три графті, команди, фелканс!
Хотрі не дозволяють конектору вийти.
Нискільки своє насправді, наскільки важко зараз куріє, виходити.
Дуже красиво. Тесна зразкає ТВ Кіндера, то що правді сьогодні по розстріляв 25 секунд до кінця рауту. Що робити?
Бо креститапи Фелгенс просто без помилкові. Абсолютно. На рівтежності, віддавшись з одного багато інформацій, зібрав міну сьюрі і останніх плачів Кіндер.
Все має бути 7-0, друзі, натористь команди Фелгенс. Як піль, фальчаток, зараз, відсоколі, ВД, ну і як же важко фурію.
Що ще один таймал потрібен, інакше не вірсувати, бо дуже цю матку мені здається сідувати.
Та, нема великого сенсу зараз берігати. Це таймалти.
Реще на рахунку, то і на 12 можна опонитися, і зрозуміти, що перша з п'ятий маб вже і до вашого супернику.
А бітаріця вже вела ціли стурніру, тому один на 12 – це, скажімо так, вирок для більшості колективів у великих фіналах.
Друзі, може якось пошвидше зіграти? Я не знаю, в фурі, поки що їхні повільні дефолт дозволяє робити перший фраг і виходити на перевагу,
Але через подальші, доволі повільні дії не вдається це розкрутити.
Фелкенс дуже просто знаходить для себе можливості для розміну,
керіганст таке правильні напрямки і фурія банально не може додрати.
Якось, Мідла мені здається, загалом не вистачає.
Знаєш, якою якісно контролю цього Мідла і можливо, дійсно швидших раундів, як ти пропонуєш.
Ну, побачимо. Зараз я би також хотів відмідити прекрасні сетапи від Фелкенс на пленті.
Різні та мемони сібілляйами зіграв, і ніколи круто грає дуже,
І вони разом ділють, і скільки за всю його кар'єру ми бачили цих наших нікогу Смол у мідл на вікні на міражі.
І скільки з них працювало. Монесі побачив просяцями. Швидкий раунд зараз буде від Фурії. Молодой пане, це також нікогу.
Йому треба зараз якісь мінуси зайти, а з монесі мінісць зараз по нікогу.
Дуже багато мінусу, поки Феюрію заходить.
Ну і залишається складному з криводному становище зараз два гарфційку в Манди Хурія.
Ну і цікаво, Фурія насправді виріжила пришвидшити темп, однак сказати, щоб їм це допомогло не можна.
Фоллен кувається біля рапса, тут такий стак, керіган кувається ванду.
Плачі, монастій, сьогодні ввучаю просто без вагану.
Фоллен знає тільки про одного, на кеде, про другом мікло, ще згадувати за 80.
Повільмі раунди після ентри не працюють.
Швидкі раунди здісклітомна, а крізь ямою контерж не дають важного результату.
І зараз ми бачимо повне без...
Поки що не без повороти, але серйозно, певно в домінацію від Фелкетт.
Їхні, а відпрацюють. Ніхто робить свої кіли. Ніхто особливо не приймається.
Зайвий тиск, напевно, вже зник, якщо і був на самому початку ржети.
Бедеж за рахунком 80. Тобто зі статистичної точки зору Фелкеттон вже перемогли приблизно на 75-80 відсотків тут на міражі.
Це правда. На А-планці, в праймі Ніху і Монесі, на Б-планці, в праймі Київський і Керіган,
Висновок треба просто знайти ціплент на цій мапі і на нього ходити.
Тому що поки що з таким перформенсом відхрав цій команду Velkens лопити тут майже нема чого.
13-3 монісів, 8-3 ківські, 7-3 керівин, 7-2 Ніко.
Ну всі зіркі команди Velkens зараз храй свій прайм абсолютно.
І знову що Кіран на А. Знову віддачав Апланда Ніко, падає на стерсі, на одній госпіймав, на неочікуваності зараз.
Ну і це шанс виграсти раунд 5-4.
Ну, нарешті, нарешті, фурія 5-3 розпочинають, а не дають можливості для розміну Фелкнцам.
В обохівкам становили на раунд, чи не вииграно купа, купа економіки, купа грошей.
У Фелкнц, тобто принаймні, спробувати, аби бити цей план, то не можуть собі дозволити.
У Монесі дусуються на КТ, під флешку просувається всі далі і далі,
в Юрії ніби пануюча висота, але Монеси на нього не звернував вагу.
Вага правильна, для Юрі це додаткові шанси. Двіки грабці, Фалзн, спосувається наразі.
Крізь дангл. Монесі втрачають, втрачають і Оскі. Керіга, на новості. П'ять ноль фенни.
Причемо навіть на неповноцінному зброєнному фурі. Аборують собі. Звісно, цього за мало.
Ви, де алья, для них, ви йти на 4-8. Однак це хоча б якісь ознаки життя.
Ці ознаки життя і все почалося з фрагу молодого. І швидкого раунду від команди фурі на Аплент.
Відчуть революцію світі геймінгу з Мишою Лоджу Тек-Джі про експла-сопрострайк.
Найшвидший клік-сенсор, Хіро 2 і легендарний Лайд Спіт.
Це саме ці діжки, які виведуть свою грю на рівень, досяжний лише професіоналів.
Забачте, що зонік вирішив не заощаджувати тайм-аути.
Ні, свій перший, витратити одразу. Він да теж розуміє...
А чим це попах?
8-1.
Президці сім один люблять прогривати, а тут вісім, і ми бачиш, яка ситуація цікава.
Баховить виграло чи що?
Ну, типо того.
Амкал, ліквит, офуря, бестрей, евер.
Ну, до речі, не погодитися, я цю надзвичаю, на Вашко.
Ось це найкращих транспорів. Один з найдешевших, в минулі, знаєш, в плані того, наскільки беруться ресурси з невідомої команди, два гравці,
Ліквит Лікіндер, ледь живий, ледь дихав, пігав на інфердно тіде в кожному раунді, прийшов в цю команду, тут зласяє, причому він мені знайця,
коли прийшов нереально саме серед ліквит команду, Курія, ну і звісно молодой, супер полоновитий, супер обдерований снайпером.
Та і Лікіндер дуже агресивний плейстайл, має, що в деяких моментах дуже сильно Фурії допомагає, тобто він просто балансує разом з такими повільними, обережними, колими від Фоллода.
Добре, щоб вони знайшли один одному, ну і раунд після каймауду.
Монесі гуфолене перейкам зараз і відповідь від молодого Керігом достребався.
Монесі знає, що зараз може буде просування по холемах, і молодого щось подібно відчиваю.
Мо потрібно відіграти в парісті, має там купа, гранат залітають зараз на шорт.
Монесі задоджі флешки, розуміє, що стребок може бути десь неподаліг, і ніби просчитав муби Юрій, але промахнувся 4-3 фурія.
Кисть дуже складний флік, де це від нього був, тільки що молодой Долиці Кічен і Фелкенс
Уходять на сейв, здається
В цьому раунді попередовий факт, що було 8-0, вони втрачали багато гравців
Зараз який цьому економіка насправді за сіті потрібно дуже-дуже серйозно
І її зараз немає в команді Фелкенс
Ну і ось, ось нарешті фурія починає
Повертається 200-300 монезій, 400-300 керігану
З сейвами, звісно, буде ще один байд
І можливо над цим аспектом якось бефурії попрацювати
В них, принаймні, є люркер у вигляді Якіндера.
Він приблизно розуміє, в яких спотак-суперники можуть цейвити.
І навіть, якщо він робить один кіл, це вже буде прям золота угода.
Тобто, наскільки менше шансів буде у фалтенства дистанції.
Кіоски, на тому, не спростаховаються на Андері.
Нато впевнено, він це ведуть почував.
Тесна з такої Якіндери парейка. Ну, вибато один стрел.
Дивайся, вистається, це окей.
Ну, це окей. При цьому вибали і два девайси команди Фурія.
Там теж мені на останній раунд може грошей не вистачити, як щось-що.
Ну і поки Бразильська трибуна трішки притихла.
До речі, хтось поділося, були маленькі віталії.
Вони тоді ще розмахували програми з Афіксом
і просто ніби інші люди сілені на їху трибуну.
Та, до речі, виглядело-то?
Волім Недареччина до початку церемонії відкриття, як вони...
Слухайте, як я сказав.
У нас гарні плани, гарна позиція.
Ми маємо бути спокійні, маємо рухатися від раунду до раунду і досягати результати, встається, що з таке сказав всіди, дружі у нас тут трішки на арені, чутно два рази його, і коротше, раунди не погані, але треба їх догравати до кінця за версію сідам, поки важко з ним погодитися, але його настрій мені подобається.
Чому важко погодитися? Він це правильно каже, якби фурія неодноразово розпочинала в перевазі, не могли дограти. І він про це якає, що треба просто...
Ну, рівноводол, гравця, знаєш, це ж не задоволювався.
Серьёзно, і кінда, праг-паніга зараз дає, розумію, що Монесі десь тут не подалі, так, а як вийти?
Ні, бо не міду, більше ніколи немає, Монесі продовжує настрілявати молодой,
тим часом прикриває вийхід від Ксерадок рідськяну, і ось вона, ось вона перевага для Фурії,
вони залишається 5-3 по-привлайм Ксерадок, стигає на госпиття на кіосуки,
І ви зумовлено, наскільки просто без компромисново, в останніх раундах фурія, ну, можна сказати, вииграють, можна сказати, вони вже зараз вииграли 5-0, 5-0, вони зачиняють, о, да, 5-2, поточний раунд, без втрату.
Ми з тобою говорили про те, що можна зробити молодой за атаку на мапі Міраж. Може він зробити дуже і дуже багато. Він розпочав першому рауні, він взяв.
Він ЦВП два наступних раунди відпрацював і ось вже фуріє. На 3-8, якщо ми виходимо на 4-8, ніби всього цього жавко з 8-0 і не існувало друзі,
Аджеса, захист, я впевнений, фурію зможе набирати більше, а у Фалканці, як ви знаємо,
Керрігент, Майстер Майн, Тесайду, але не завжди і не останнім часом нажать,
тому міністр її цього фурію зберігається шанси на другі половині, все ще забрати цю мату.
Так, воно, це треба якось вибати.
Лешка, лайн, 5 секунд, я надеюсь, щоб його обибати.
Ви знаємо, що треба пікати.
Все, всі гравці, команди Фалканц, мертві.
Вони їх по 400-400 в деяких гравців, в деяких по 2500.
Звісно, для Фелкен з далеку, але вперше, вигравати раунди з пістолетами,
вони відзначалися неодноразово, навіть в цьому плейов,
але, здається, фурер потрішечки намацюють.
Демцього піражову, ну чотиравість.
Прикіння прикольно, коли разом вболіваються розпросиці, казахи і латвіці за одну команду.
На це ж просто щасне імовірно, друзі, як же який брацпорт, все ж таки об'єдною людей тут,
в Монезі падає від Євгєхріндера і це знов-ентрій МП5 у Киоскє, 5.7 і тільки одна МК для Ніку, друзі.
Весь цей прайм на Айвепланці закінчився, як тільки Фурія почала давати своїй результативній раунд.
Причому вимекають судячи за статою Майнкері, Паелконці, притискання ями, МП5, зараз у виконання Киоскє,
Дуже швидко.
5-1-го, Ніка залишає цьо один, його перевіряють своєю головою,
і Кіндер може наливати просто на порталежний план,
закривати його в Оліка, в Даха Єшки,
і споко, просто всім, що є в асарсеналі,
встановлювати бомбу тридць халспойнтів,
Ніка не зможе це виявати.
Насправді, цей раунд і так виглядах добре для Фурій,
але Єкіндер точно його врятував від всяких неприємностей,
тому що ті два гравці могли вбити і його,
і підібрати калаш, і замкнути на Міду Куманду Фурія, ніколи ще один фраг робить.
Тут неможливо друзі, 20 хто у нього залишається,
і він навіть не рухається в бік аплента, шукає ось цих ось дірків.
Мені, здається, все одно, варто дограти цей клач, хоч якось,
для того, щоби в тонусі себе підтримувати фраг,
і знайти молодой, ставить крапку у першій половині,
з 8-4, але при цьому Фурія знайшла свої раунди.
Фурія розвернула хід першої половини, і продемонструвала,
Щоб вони з цьому гран-фіналі не дар ма друзі, майнка зболучився до збору, а Класс-фестивал да фонду поверни з живим і відкриває друзі зомер на підтримку великої мети.
Донаті встає гривень та автоматичну берегучість у розі гроші 5 абонементів на Класс-фестивал і мерчу з майджеру.
Разом допоможнамо нашим військовим збивати ще більше порожеш-дронів і шахетів.
Невеличка пауза і повертаємося з другою половиною мати Міраш.
На гні, що за тип шо?
Зову плач Бет Кінг
Айс Фрак, що за шо?
Оверхе, смо, пау, Бет Кінг, Бет Кінг
Трой, три, поди, б'яйс, Бет Кінг, Бет Кінг
Вам згік, ну, скол, Бет Кінг, Бет Кінг
Король, три, поди, б'яйс, Бет Кінг, Бет Кінг
Бет Кінг, ти король
Моча! Моря混ан, моря свбода.
Моря жива-моря свбода.
Ей! Ви пусти без манер!
А вот дай, бам! Ви чого не мореш! Ви чого не мореш!
Най, чин, зумовлене, що спів.
Тихо, райки, прийупали.
Пашку брати будуть.
Ізекарту.
Карту, кінця піфта, тягне карту.
Фуря були доволі близькі до точки неповернення. Вони летіли з рахунками нуль вісимо. Так знайшли в собі сил.
Фуря були доволі близькі до точки неповернення. Вонили тіли з рахунками 0-8.
Так знайшли в собі сили, все ж таки повернутися, учебитися за неповноцідний бай з деякими пістолетами і все ж таки взяти чотири поспіль.
З вами студія Майнкаст. Це перша з п'яти можливих маб, вибір, колектива Фуря.
Ну і зараз Фелкн з доволі сильно залежив від виграної саме пістолетного раунду, адже на міражі за останні часи на їх проблемах з нападами.
Олси, які враження?
Вважні такі, що команда Фурія – це команда, яка шукає себе майже на кожній мапі на початку і потім знаходит нові ріші.
Я не знаю, чи це найкраща команда, ось такі в Леїв, ми це дізнаємо сьогодні в кінці дня, але це точно одна з найкращих по адаптації.
Коман, тому що ми бачили, як головашко на початку проти наймзі, бачимо, ніж тут мені здається в якийсь момент.
Ми бачили, що проти Аврори, там перші 5-6 раундів кожної мапи складалися,
дуже нерівно і тут 0-8 до 4-8 вигра на пістолетка
і ось вже ми зможемо казати про те, що у Гурії все змову супер.
Да, наприклад, на нічі проти Аврори деякі раунди не через двері не працювали,
і тоді Ксарата сказала, слухай, з 13 на сраунде працювали,
давай переложтуємося, та вони переложтувалися,
і після цього все поїхало, в фолоні, до речі, два на 10, однак не проняла.
Десь розмови та головне, що потрібний раунд відповімкнув. Це дуже повільний пістолет, і, здається, це мій фурі в першій половині, так і зараз Фелкенс хочуть сплітовати П, а там три захисники.
Тобто, поки що можна сказати, що фурі обкадують пільство гуще, який дрожить, вирішили, він і радий, що правду розвість, працював, пінус, тут молодого проходить на треті.
Смог вимушені пужині грошті, команди Фелкенсу, Фелкенсу, Фоллнце, він користує це, що правду обидба.
Всі три навіть захисники ПАЗБ падають, чи Фелкенс надзвичайно великий перевазив.
Снов кіоски береть місту летний ран для своїй команди, два фраги дуже важливі від нього, теж були плюс ніку,
відмічаємо швидка реакція на хаєшку розворот і який індера він забрав ще до конекторі.
Юрій, останність, плачу один фри з беретами і армором, але не в мані йотких шансів три полкілля кіоски,
12 на 7, статистика наймолодчого граця Команди Фелкенс.
Дуже філософське.
А я люблю тебе і твоє коментування.
І всі в чахаті хто любить твоє коментування зараз.
Нафишуть плюс і це буде рекорд на кількість плюсів.
Міну ставте, міну ставте.
Не бройте, ставте минусу.
Дев'ять-четыре, рахунок.
Ну й ось цікаво.
Чи підаєш нахом форсан, зараз фурія.
В них є два варіанти.
Або фактично олимити, як вони це роблять зараз.
І далі вже буде просто таке, як б сказали.
Олибити, як вони це роблять зараз і далі вже, ну, буде просто, як би сказати, гембл, так, що ти можеш повернутися, що чотирьотинація можна повернутися, ну або могли б відіграти еком.
На якострічі ввечить від кибербатлів разом з іспонсором показу Бет Кін, Бет Кін, Тим Король, МПСІОМЙ, Короля, на Керігані.
Багато помилок, насправді, ця формілка пропачає, ну і Керіган вже не от не разом одавав мультякили, не запасемо протягом цього міражу.
Ця формілка провачає багато помилок, але і Керіган не проста людина.
Він може помилитися на будь-які зброї.
Він, звісно, знаходиться в найгіршій індивідуальній формі в своїй кар'єрі
і борет зі системами над своїми, які ми, тобто, дійсно, у нього не йде в цьому сенсі,
але йде в плані результати команди.
І це найголовніше.
Монесі залишається на 6 хп Керіган на 14.
Віну стезис.
Чи молодой, що робить зараз із своїм діглом 14 на 10.
і здається, знову може бути взяти форс і від цього цей матч стане цікавішим.
Та, ладно, страшений сон для Фелкенз, вже вони зараз просто троллять раунд пістолетом і далі віддадуть цілу серію фурі.
Не можна, для них не можна цього допускати, хоча молодой звісно має інші намері, інші плани.
На це Кіосківичій Душна з 3 ефіцітут, намагається знайти плюсову дуэль.
Адже ще-щі залишається Фелкен сам правильно робити в їхній ситуації.
Десь, якийсь оверпік, десь помилка від фурі.
Молодого, і не бушити!
Вау! Причемо він побачив канет на рталі через димоличку паузу, продовжив стрілятися.
Юрій користується цією нагодою. Молодой, мінус 3, четвертого він залишає червоним.
Оставні фраздіки кіндера!
І це виграний форс. Причемо форс, виглядав доволі ж братська.
Натомість, поки яксерати молодьком в цьому свіху, молодой зробив мінус три.
Ксерада не дуже добре йшла стрільба, але молодой.
Молодой був собою задоволений, нарешті в цьому раунді, воні здається, чи ледь не в перший раз у всій статтні плеїв.
Ну і реально класний раунд, який він взяв в сону для своєї команди.
Цей хлопець намагається дуже сильно змінити нератив на вкувеньому. Фурія приїжджала в статусі фаворита на попередній мейджор. Там він циграв дуже і дуже не вдало, воно з'єрробить ентри. Я так розумію, він з'яно пікнув про стріфуючого гравця ціла гостю.
Документно він пікнув так ніби в нього авік, а авіку не мав, він пікнув з дігла. Та ну ладно, це дуже важкий і несправді кіл, те що він зараз дав.
Та, звісно, шанси навіть поприманчать все ще на боці фурі, але загалом ще один такий ляпець може постраждати форсові відповідь.
Ця опозиція зараз у молодого, з одного боку він на ній може взагалі законтруювати весь сміт і дати дуже багато інформації своїй команді,
з іншого боку може підставитися і девайс для взалити, і не можна вже дозволяти себе заливати девайси.
Зараз і гранат, що тут один смолк, це що зарані такі буде.
Просто контактом виходити на авриватися і сподіватися, що опланенти цього не чекають.
І це реально може спрацювати.
Прямо зараз оновлює смолк на пелес.
Все рато і піднімає, а уходити в конектор, з таке річення приймає.
Тобто віддають аплент і будуть рятейкати.
Це те, що робило якраз Фелкен, з першої половині.
Зараз буде виконувати пур, як з рато.
Зобирає керівина.
Розвій без варіантів.
Остання хаєшка дуже доповагла.
Уже доповагала, Монесі не зупиняється.
Наразі Мінус два в його ваканані. Сканування смоків.
Монесі предложить прийти життя.
Оскільки відключається на цю свято життя.
Бимикай молодого!
Сарата розривається за нехтарі!
І Фоллен раптом опиняється один про дочатерьох.
Не розуміють, що яким чином його команда віддала по точці раунд.
Це просто дігли.
Ви уявляєте.
Монесі нефорс, напевно, був не краще, ніж фуря.
Навіть гірше, я думаю.
Можливо, навіть гірше, просто діглоби, ну, татада, і там діглоби, можливо, навіть гірше.
І навіть цього вистачила. Причому втрата була лише одна і це Керіган,
який завжди цьому колективі жертвує собою.
Що ж, це фінал фейджера.
Повідомте хтось командам, що ХС – це теж економічна гра,
і насправді поганий байпіпу інколи має провравати сильному, правильно?
Тому команди, звичайно, намагаються сивити девайси, гради неїкономіку і так далі.
Тут абсолютно все одно монеті сам пішків Шоці від того, що відколося два постріли, один на джамблі, один на мінна.
Ось цей просто жесть, цей просто жесть, як мовить Лучу. Я думаю, Юрію дуже неприємно.
Ну і два постріли дуже створих насправді вивачає монеті в цьому раунді.
А ви збереднуло увагу, яке в нас вималювається протистояння, зокрема між монеті молодим.
Спочатку Монесі перші половини настрілював до Обре Завіка, потім молодой теж компенсував цей недоліг, потім на Содин Форс Котре своїм тіглом виграв молодой, і після цього Форсу відповідь Котре виграв Монесі.
Дуже цікаве, якщо складається, та, звісно, в першу чергу це плюс і гарні слова на адресу молодого, адже досвідовді воно багато менше.
Скільки пограв в Монесі, наскільки багато надій попродало на нього, і молодой, про кого ми рік тому нічого особливо не чули.
І ось вони грають на рівних у фіналі мейджера.
Це абсолютно правда з одного боку, а з іншого боку.
Хто зна, коли буде наступна нагода виїхати мейджер разом із паном Фоленом.
І, звісно, для молодого це дуже, я думаю, заштовхі приємний, великий, позитивний тиск, який хочеться реалізувати.
Іноді для хорошого апрейду потрібен невеличезний бюджет, а якісний пошут.
У категорії товарять для грима від науелик вже чекають девайси, які можна запрати за приємніші гроші.
А якщо по 6 чи істургуватись, Вільку, часті та підтрансляцію друзі, починаємо 16-й раунд.
Тесису опережне відіграє проти пелесів.
Ну, зараз це не такі пребужабрайські форзали, жебрайське підтискання пелесів.
Юрій Кімдер віддається без шансів.
Тесису дічого робити особливо не потрібне було.
Він кривився в таймінг, завися в 2-х мінус 0-хелспойтів.
По Тесису халявний сайленсер на руки і шанси від 115 у фурі на перемогу в цьому раунді.
Зараз, як зараз обийти, 60 чистя відправляються взагалі зверніть увагу на Фоллена.
В рамках Б-планта, в ній остато 3 на 11, у нього лише флешка, ну і смовко тривінчаю на витрате.
Мені здається, чи Фурія все ж такі такі мави, ну, ать жорстко не відпускала.
Знаєш, ну розрив у 6 травм, прямо зараз ми бачимо, що у Фелкенсі де грабо, не можуть гривати і форси, і не форси.
І це по факту вийшли на 12, і зараз для команди Фелкенс, якщо вони виграють прямо тут і зараз.
І це має бути не дуже важко, адже немає ніяких ресурсів у фурі, ні граната декватно,
ні девайсів дуже сильних, ні авопенема.
Ну коротше, це прям дуже приємна ситуація для команда Falconz.
В'яме мутиться Тезис, його команда підходить під А, це буде А-спліт,
з Нікою, який, я так розумію, буде ліркувати десь,
ну і Ксерату і молодой можуть врятувати команду Фурія молодой.
Поки приймаєхло нехтор, полиціла флешка, Тезис виходить.
Моліт буде кіляти з молодого, молодому стає дуже важко, його забирає вонесі.
Сиррату тут, на театріці може забрати з декількох років. Одного забирає його, одразу розмінює п'ятське, і це о 13-й, і обтом разом із ним скорістно все піде і 12-й раунд обій команди Falconz.
Ти ще роблять фурію, як краще працювали саме від Falconz, в першій половині тоді Falconz теж двійкою тисли на пелоси, і там, де чує, допомиляються, вони вже все фурію розірвали, а тут те состоїть до Ліспокій на...
Давайте приносити енергію і давайте грати в руку, каже Сонік, а його команда і енергію несе, і приносить результати.
Поки що все працює ідеально, ніко. Треба обережніше зіграти, адже його можуть зараз пробувати затиснути тут.
Але ніко поки що супердолнуся насправді, на цьому на цій мапі міраж.
Ну і до нього підходить тімейт.
Керіган разом із нікою має тут просто всіх розбирати поїде і можливо впратиши одного гравця.
Шлорато. НТ я прям від нього в цьому моменті, але загалом це має бути 12-ти для арабійської організації.
Ну, Тільтовий. Тільтовий звісно міраш, яка з'ясовала вибором. Кіоскі 18 на 8 розкривається при чудово.
В рамках подальшого турніру, запряма в рамках країв, вже на однє разом без верталу увага, що сам під керівництвом Керігана,
Которі, напевно, знайшов правильний підхід, Кіоскі починає окуповувати інвестиції в нього, та інвестиції великів.
Все ж таки два лями баксів на дорогі.
Залижай.
Дуже поганий старт фіналу може бути зараз для фурії, адже вчора Филхенс програвало на цій мапі,
виробили роботи над пабелками, нереальний старт собі зробили.
Ну і потім в другій половині просто можуть зараз набрати потрібну кількість раундів,
бо у них буде стім спроб, а потім ще її у потенційній обертаймі.
Все просто супер і планується швидкі вихіди на плен. Кіоскі падає від церату і можливо отримується збирає.
Розкатнутися мапою все таке інше. Зараз 12 чість і звісно грошей вистачає.
Навіть з залишком. В Кіоскі 3,500. Монесії просутнє відщо для нього найголовніше.
Ну і далі активність на центрі.
Кіндер стрибає зараз на міт Монесі.
Уж!
Насправді пощастила Ксарата.
Ще тріжечки, ще дназайвий сантиметр.
І можна було.
Для фазору спочатати 5-4 і Кіндер пікає.
А Андр зараз путнеш до Ксарата.
Простріли океоски.
Ну і фурі отримали то, за чим прийшли.
Саме перевагу, хоче не дуже велик, через червоного дікіндера.
Ну і далі лібають з родному натравку.
Яким вже активатором став прийшли Керігана в цю команду та він це зробив, чи просто зміна в команді, чи його ідеї, чи його емоції, але звернивав бау Кіоски.
Феноменально відіграє цю стадіо в Лиатюрії збирають у часу Керігана.
Монесі майже вплеїв на пливе. Ніко, прекрасного групу показують. Тезис вчора в півфіналі теж себе круто проявив і міраж всі п'ятеро починають дуже і дуже сильно.
Невезплечна зараз команда Falconz, ми нарешті бачимо їх, як дуже і дуже сильну команду, а не набір індуальності, які намагається зоні просто там якось запустити морально, підтримати і зарядити на те, щоб вони хоч якось зіграли.
Невже Falconz перетворяться з команду мем на команду чемпіонів, не може бути.
Ну і на цьому турнірі і на наступних ми, звісно, ще отримаємо відповідь на ці питання.
Зрозуміло, от не, підписання Керігана, виглядаємо, станемо зараз дуже потуж до 30 секунд до кінця раун.
Ну і тут просто спроба 3-5 до крутити, піймати, звідно, бо лише 300.
Майже вся куванта фурів вже на місці, причому з увагу, що Фоллен загалі протискається в спину, підсадка для Ніко, той не виграє Дональд Протексера.
Ну і розуміється, Булпост Юрій у фокусі.
Оу, оу, просто серія, хит-шотія, підпитання, 12 ці.
Ну і зараз і Кананих вже під питанням?
Ну, під питанням 12-8 ще два типу збройних і один сейлі форс.
Щось таке має бути для команди Фелкенсу,
оці три спроби, одна з них має спрацювати.
Якщо ні, то я впевнений Фурі атакую енергію може зараз віймати.
І це, знаєш, це було би настільки історично логічно для Фелкенс.
Заливати такі переваги, прогривати неймовірність ситуації.
І от питання, чи Керіган все ж таки зможе знайти той самий ключик для 13-го раундів для того, щоб розпочати в цьому фіналі дуже потужної заявки на перемогу?
Я знаю, що в ній козновиці флешбек із бостенського мейджера, типу, ні, ні, ні, ми знов віддаємо цей камбек знову з Керіганом в команді.
Ну, звісно, до цього все ще далеко.
Це лише перша мата, але 12.7.
І ми на одне разово бачили, ось наприклад, навіть вчора проти спір'ят, як Фелкенс не дуже конкурента.
Можуть показувати себе саме за 100 разів не нападу, саме не на форсах, а, наприклад, зброїні проти зброїна.
Бо форси, то якраз команда є якому бігравати, якому ставити голову з дігло, там рандомі або на індивідуальну майстерність.
Ну, в цьому сенсі і Велканз були погані за нападки,
і Керіган Фейс був поганий за нападки у підсумку,
об'єднавши з осилля вони всі разом знали погані за нападку.
Фоллент тим часом приймає спідомі,
вийхать дуже добре, поки це робить, живе в голову!
Це квадрокіл для Габріеля Толето!
Мінус 4!
Приводить до ладі свою статистику зараз.
Фоллент дворазовий чемпіон межер,
котри та речі фіналів, мажорів, квадрат праву участь.
Ще не прогривав.
У цьому цісті є заголовність, статистика Пештов п'ять фіналів, для нього просто божевільна такого, напевно...
Тільки дві поразки за всю історію.
Тільки дві поразки за 15 матчів, здається.
Ну, на бі більше можливо.
Можливо, на бі більше.
Проте націг там дуже давно і нещодавно вони програвали команді Віталійці в фіналі Краково.
Отакі два турніри здається.
Вони програвали...
Скільки перемог, ну у нього кар'єра багато, довго.
14-16.
14-16. Ну, виявляєте, причому попереднього року він зміг камбекнути в В-105, програючи 0-2.
Нажаль для нас против Данус Вінцере став чемпіоном одного стурнірів. Ну і зараз він гендарний фоли.
Саме тут на місці 12-8 і WVP. Теречі, дуже цікава риса у фурії. Фоли не так часто бере аві, але коли бере, це майже завжди приносить результат.
Ну, зрозуміло, дивати сроки, виграє.
А він такий зараз трішки в стилі педіон, але не агресивному, а всеніць того, що він дуже не стандартно мислят, він дуже не стандартні річню я приймаю.
Він якось може, знаєш, виграти, але не механікою, не птліком, а ідеєю, саме стихольню, по своїй снайперській гвантівці.
Тож побачимо, як буде в цьому раунді, поки просто контролює б-плен, ну і повільний зараз раунд від команди Фелл.
Зоник, я думаю, повпливав.
Крішечки зараз на своїх підопічних мий, яке буде рішення.
Оолен відступає тут.
Просто такий, знач, раунд, куди завгодно.
Може, піти і гравець, ніби по всій частині мав.
Розсередувалися зараз.
Так, просто стільки зору фелкену.
Буде якого прикола?
Можна від фурі не очікувати оставки на топ-високий.
Так, що ми бачимо?
Точі, що чого ми не бачимо останні свій тимла,
а ладаперед останні витрачають щось на фелкен.
Фелканс там в підкеріги просто не кидали ці гранати,
то і вони пресуваються під кон.
Зараз буде фіцатка у відконце, речі за все.
Молиші відрозпікує, але молодой вже був готовий до нього.
Зайняться з терси і знову перевага для фурі.
3-4 секунди.
Свій передостатній смог. Витрачається зараз, щоб зайняти,
щоб просто закрити джангл.
На фіцатку все ще чекає херата.
І Фелканс раптам перебудовуються під ПР.
Фурі дуже важливу звичу до цей момент.
У Фоллона не махалфи.
Ног Сиратов вже підходить і від вихід залишається мало час.
Ім доведеться віти на тюльцях Фоллен.
Влуджає по керігами прекрасна реакція від капітана команди.
Мінус молодой Вікійко. Тут Сиратов, Сиратов падає.
Фоллен! Фоллен ріже! Фоллен ріже! Фоллен ріже!
Але ставиться бомба. І зараз може бути фінальні, виріжальні 13 раунд.
Як же крутость ігра Фоллен, але йому не вистачило лічених долей секунди.
для того, щоб висупинити цей плен на рахунку 12.8 на користь команди Falconz.
Встих, встих, все ж таки він влучити з першої спроби, ну і далі в країсто тирітейк.
Вкроці, в двох фрагах від перемоги на першій мапі перебуває Фелкан.
Цій кіндера роздиває Ніка, Юрій один, стріляється з ним Тесос, навіть просто ховається,
Юрій майже немає часу, і це перемога Фелкан на першій мапі, на ворожному виборі, на мірачі.
Вітаю, моїх ісцим попри дали прадмі.
Коли на поприксератах от рівсти.
Змоститися попри коли на котрій навіть найфтіл зробив,
і ніби подавав в знакі життя під кінцівку мапу «Демераж».
Фелканс все ж таки дотискає тією, залежається в двох мапах відчимки.
Чи важко усвідомити?
Нікого залежається в двох мапах без туп'я від чемпіонства на мейшторі.
Ну, слухай, він колись там залишається в декількох пощерів і стігла.
Цікавих можлива стить також на мейджорі,
але її самна топ-велика перебага,
я думаю, заравла не на початку.
Ці 8 мульс, у фіцам, куфурі, так і не змогла бість іграти.
Ви з тобою говорили, що 3, 9, 4, 8 – це,
ну, 4, 8 – це початок, щоб говорити про канбек,
але дуже гарно почали другу половину
і все ж такі фелканси.
Все ж такі фелканси могли зновти існути цю мабто.
М'якою мічаємо в чергове.
Те, що змінилися у команди Форкенс, те, що вони змогли дотискати в цій провінсі ситуації,
не відтавати там бекі опонента включиві моменти і проявляти СПС у відповідальних матчах.
Ну, занадто важливі форсові відповідь Фурія програли, тобто вони виграли свій,
після цього могли, дяно, при наумі, на рівних змагатися,
прямки з другою половиною, однак форсові відповідь поставив скрабку.
Ну, і, звісно, емоційний вибух, спектр тих почуть,
Котрий, чи мавстрої Міка, дуже широкий, як же він заряджений з цією командою, вигравати цей мейджер.
Ну а Фурі, я не знаю, з одного боку ми вже не радили розчаровуватися, а з іншого це був не дуже очікуваний пік,
ніби більше виглядало якби інферна, одна з найірших мап, команди Фелкенсу, тут вони програли, далі гра та нубіс,
на котрому практику у Фурії майже нема, і Котре є кузурною картою тут, на цьому мейджері від зонікаю викональній команди Фелкенсу.
Ніби не дуже зручно зараз після поразки в урії переходити на цей анодис.
Знаєш, я сьогодні багато читав реддит, що люди, як пишуть, що реагують,
якого у кого думки, істосовно Керігана, інших гравців, багато контрорверсійних,
багато крутих історій на цьому менеджері, і там була така думка,
вона мені дуже, знаєш, зрезунувала з меїми відчутями, що глядач не писав.
Нарешті з приходом Керігана я бачу від Ніко інші емоції,
окрім стресу і фрустрації. Оце, знаєте, раніше Ніко ти прям сидиш такий, Ніко, ну давай, ну давай, і він такий тільтує, і такий, ура, Ніко тільтує, матч відбуває.
Зараз ми бачимо Ніко, справжнього лідери своїї команди, кій заряджає, кій показує свої біцухи і в грі, і поза грою, і команда Falconz розпочинають цей ігрант фінал з рахунку 1-0.
Можливо, на жаль, адже фурії дуже потрібна була перемога на мапі. Міраж друзі наша лайфстудія вже готова розбирати для вас першу мапу.
Дивись в спорт і кіперспорт на Минкаскій.
Мапа Анобіс, конкретно на нас чекає, виникають питання, а взагалі з якого рахунку розпочнається цей гран-фінал для Фурі, який Анобіс так то і не грає.
Давайте розбиратися, що це взагалі таке було в нашій чудовій компанії, нашалась студія, звісно, дуже уважно дивилося за цією мапою.
Ну, початку це було побиття, давайте, Лідверто. Причем побиття десь 4 гравців, всієї п'ятірки, без якихось шансів на реабілітацію.
Мені здавалося, що Фурія не вимкнувась, не встигла просто пройти шлях,
знаєте, від тут слідомлення, що вони у фіналі до того,
що от на сервері зараз потрібно грати.
І таке відчуття було просто за того,
що Фурія до цього не проходила тяжких егор.
Це перша, по-друге, вони не проходили тяжких опонентів.
Віскладові, які по факту у факунс є,
вони проходили і тяжких опонентів, і тяжкі ігри,
ну, з цими опонентами.
Тому цілому, звісно, різниця у шляху дуже сутєва,
бо вона це показала нам на старту, на старті цієї мапи.
І дуже цікава момент, який хочу відразу підмітити на рахунку 7-0,
або пошло до 8-2, показало Юрія,
і на камері було дуже прям видно, що у нього трясуть ці руки.
Тобто в моменті доволі доцлічений гравець,
грає в фіналі цього турніру, показало молодого,
до речі, який доволі спокійнув, ось там в собі, там владив,
Так, ну щось обличчя, там під тирав.
Та, да, під тирав.
На рахунку Віцін 2, мені здається, пісмінності, які під тирав,
не біля обличчя.
Але в цілому, цікавий момент просто підмітити з тим хвилюванням Юрія,
дуже досвідченого гравця у чолові фіналь.
Так, ну мені здається, що фурія просто зайшли і щось пішли не за планом,
бо там фолен дуже багато, дуже обережно, грав міль,
Мільярт гранат використовували проти фелкнс, щоб зайняти просто банан за бібі про і титатами, молюк шорти, хаєшка в коні, декілька флешок використовувалися.
Окрім, очевидно, там спокій в топ-мілі вікното.
Тобто мені здається, що просто пурія були настільки на фоні від того, що їм можуть десь перепасти по голові в мідлі,
на тому, що вони можуть віддати ентер на мідлі, а вони попри своєї обережність все одно віддавали.
Віддавало там Монесі з ладера, робив ентрік.
Кона нашивали, гравці звікна нашивали,
кись смов попарі ті пів, тобто постійно.
Валь Кони десь знаходило собі перевагу
попри обережність Фурії, і мені здається,
ти не б готуєшся до одного, ніби проти якраз таки цього,
тобі намагатимуть, будуть намагатися знаходити ентріки,
будуть намагатися отримувати чисельну перевагу китешники.
Але все одно ти це програєш, я не знаю,
ну те, що Фурія набрала собі 4 раунди в першій половині,
для мене це взагалі було диво.
Ну, прокинулись вони по факту,
тобто було видно, що індивідація почали перестрілювати
Батю Ахдуеля, як на приклад, момент з Андром
і Команда Фелкнс, якось знаєте,
в них здивування від їх домінації,
бо воно почало їм відігрувати, мені здається, в мінус.
Тому що Муноці почав не блучати його дикой статистикою в старті.
Гравці ріфлери почали не перестрілювати своїх суперників,
І ми побачили те, що фурія також може давати бій, але в цілому це не змінює загальний стан обидливих колективів, просто тому, що все одно фалканс поглядали впевненіше і навіть ці, коли фурія почала пилоратись, повірити те, що це полноційний камбек.
Я не знаю, хто б міг, тільки якісь суворії фонати команди фурії.
Ну дивись, було би повернення молодого, щоб обрати галіл в руки в дефорт, взяв бодігл.
Здіглить, як реагається. Побачили 20 вітязі, зробили по-мінус два.
Наступний раунд, там теж був доволі близький.
Попередній раунд від цього, що нам тільки показали, Фурер взагалі взяла форс.
Мені здається, можна, що з діглами...
Як вам ідея? Чотири дігли... О, чотири кулі в дігл в магазин.
Да, хоч одна на цістазі, а цієї кули багато.
У той же момент, як ти вже сидав, два га в цій по-мінус два, з дігла.
Варша Куля, у нас якраз комендатори відмечають, можнася йди на пік, який собі зазвичай явик дозволяє робити.
Типу, ти фаст переспізаймаєш яму, чекаєш простребу разця.
І тут зділо все одно ляпе таке по голові.
Ну там на рахунку 12.5, насправді це могло все закінчувати, просто керівен щось вирішив.
Йо, класичний.
Керівенівський кол зробити.
Так, стилі, як то кажуть, народі залудити, так.
Так, раз зробити дуже швидкий спліт сканектор, я сьогодні забігав першим номером, відразу помирає,
ну і я му там зустрічала сетап, укріплення аплент, ну не по вас був, просто сказав, що Аурія укріпила Ау.
Що Керіган і його стиль Колінгу, це дуже часто прозалудити і на цьому турнірі воно їм дуже багато допомагається.
Так, так, так, так. Просто до цього було таке відчуття, що вони все ж таки сушили гру, тобто не могалися якось зіграти,
Знайши так обережно, навіть проти форсів, проти екод, то вони не бігають нікуди.
А тут є такий момент у Керігану, що наприклад, в минулому матчапі, в полуфіналі, коли вони відігравали проти спіріт,
він прям ось все от залудити, він використовував прямо рідку і в самому кінці, на овертаймах він почав забігати свого супарника.
До цього це була дуже розмірана гра, про яку говорили граці Фалгнус, неодноразовувати, що до кінця,
який планет вони будуть виходити, вони самі не розуміли.
Це була розмірна гра, реакційна на дії суперника.
Тобто суперник, давай підходь до нас, вибуваємо когось,
і від цього ми будемо відігрувати, власново таки сідаємо.
Звісно, в першій половині Монесі, який починав з 10 на 3,
дуже жорстко вирішив те, як буде старт і наскільки важко буде камбачити.
Фурій, і саме тому він є МВП.
Майджері також означає, що потроху буде завершатися наш продиктор, там справжній страсті в нас киплять через те, що люди вірили в Італії, вірили Дарматом, хтось ставив Фалоконс на переможці, і коротше, верхні десятки дуже жоршко тасуються і переходити обов'язково.
по цьому чудовому QR-коду, аби прийняти участь в цьому чудовому дійстві.
Адже там Купа призів, вони всі цікаві, топові їх більше 80-ти там є.
І це там монітор суперстрак з кіни, ножі, ваучери. Вау.
Все, що можна сказати, тому що переходьте обов'язково,
поки ми будемо говорити про другу мапу, але я не знаю,
наскільки багатим ми зможемо конструктивного сказати,
адже, як ми згадували, Анубіс в останній фурія нам показувало
на піджель клучна пока в лютому місяці, гравши проти власне фальконів.
Я думаю, що тут фуря не...
Чаро от вечірі вони сиділи, бачать, що ми будемо грати проти фальконів та фінал.
Я думаю, що щось точно підготувати, вони могли біб фальконів.
Сюда від того, що вони могли побачити.
Та тут не маємо відчтовхуватися від того, що фурія зараз
буде показувати самі пособі дуже гарну грудь.
Тут вони можуть більше очікувати від фальконів про це швидкою гри,
Чи тільки гриш, отких стартерів, піточки, те, що любить, те, чим зараз, взагалі, керіган, переколив, і навій, і спіріт, і віталіті, всі команди, всі хайбосів переграли, у Фальконів дуже сильні були старти, раундів, на яких вони, ну, я не буду казати, що здобували перевагу чисельно, дуже часто просто складалося так, що в середині раунду Фалькони через гарний стартер знухладилося в перевазі, чи то це позиційне, чи то вони давали энтрік, чи то серія розмінів, можливо, зону займали там, і Мідл і Амейн на хвилині зі статуси,
і ти стоїш на апленті ЗКТ, ну тобі дуже незручно.
Тому у фурії треба, мені здається, намагатися ламати якраз такі стартові ідеї фелком.
Грати якось більш нахабно, бо грати на ненаграні мапів ось цей повільний стиль,
ну мені здається, це трошки зайва.
І тут проблеми, знаєте, воно виникають у команді фурія просто за того,
що в початах сезону додають анубіс, прибирають трейнер, які до цього грали в минулому сезоні,
І у вас виходить така ситуація.
У вас не йде грав на вашому основному пулі.
Тобто в цілому фурія спустилась з 2-ї сходинки
на початку сезону до 12 чи 13-ї.
До початку цього майджора
великі проблеми в складі,
полон уходит, не зрозуміло, що будувати далі.
У вас основний ма-пул перести є працювати,
послідовно.
І у вас нова ма-па, ану бість, на яку просто,
ну от, забили,
умовно, тому що багато проблем на основних ма-пах.
Вам треба фіксити основний пул.
І тут вникна така ситуація,
Ви приходите до «Майжура» без 5 формат, в якому у вас не існуючий за останні три місця в пулі «Анубіс» у фурі, який вони не грали, так вони промагали на початку сезону, але далі 50% бандрейта, тобто половині матчів вони банять самі цю мапу, не люблять вони, і «Эншант» також, який потрібно банити, і зараз ця проблема по сезону, те що не йшло на основних мапах, і їх преревіцтвно потрібно було фіксити, і не було так багато часу грати «Анубіс» награти,
Воно випливає в те, що зараз, звісно, Фалконс мають неби куперував, забравши пік соперника Міраж і має ще своє анубіс, який навпаки вони доволі непогано відігрив.
Тут важко повірити в сценарії по типу «не палили до фіналу мажора».
Напевно, коли така команда як Фурев, все ж таки тільки орієнтуєшся те, що це буде. Твоя заготовка на фінал. Маємо лиу команду, який таки робила Лену на трагір.
Я би повірив, що вони не полили, якщо б вони втримувалися в ТОП-3 в ТОП-4 світу і банили там умовно під кинець сезону, не грали.
І про що готували, до чого люди не були і готують?
Так, а коли команда поступово від івенту до івенту паде з 4-ї сходинки до 5-ї, до 6-ї, до 7-ї, і отак підкачуються до цього мейджуру, очевидно, що в них дуже багато проблем на їх основних мапах.
І очевидно, що Бани Анубіс, це не просто так, до цього було. Команда не обирає собі, не мати дві мапи в пулі, по факту.
Тому в цілому, звісно, проблеми походу сезону дали зараз таку ситуацію в команді Фелкенс.
Звісно, переможну з боку Мапфлету, в якій вони можуть обирати спокійний Анубіс.
І фурія до цього немала ігробою практики майже три місяці. Овіційно.
Звісно, на практиках вони могли щось підготувати, подлянуватися, але офіційна практика – це дуже важливо. Якщо вона позитивна, тим пач.
До цього ми проходимо з вами те, що думка було озвучено і всі на цьому можуть погодитися, програти міраж для фурії.
Зараз дуже серйозно ставить під загрозу взагалі весь цей гран-фінал для цього колективу.
І ми з вами цю чудову розуміємо, що тут починається вже небезпечна територія і потенційні спроби камбеку взагалі з 0-2 по мапет або на папері, а Нубіс, яку команда не грає взагалі, в останні 3-4 місяці вони її не грають.
Зараз треба грати одразу проти команди, яка відвертопреця на всьому турнірі відчуває потік того, що несеться. І треба це робити фіналі на 0-1 рахунку, дуже складно.
Це ти сам винен, коли ти драфтиш своєю мапою, не те, що віддає перевагу,
от те, про що ми розповідали, це інферно.
Ти обираєш першою мапою міраш, розуміючи на 200 відсотків, що друга буде анубісно.
Тобто, підпікаєш мапу зручну для суперника своєю, суперник пікає зручну для себе мапу,
для тебе абсолютно незручну, і ось цей типу стріг, знаєш, він якось виглядати з балансу для тебе.
Тому фурія буде...
Я сподіваюся, що це буде просто, знаєш, просто гра на більш...
...більшому якийсь розміни, на нормальну типу, по контакті.
Ти знаєш, щоб не намагатись там дуже-дуже сильно довгі раунди грати.
Ну, швидше про це.
Мені здається, якраз в довгих раундах ось оцінного досвіду не вистачить просто.
Відчуття гри не вистачить.
Ти попогадати нормальний діфенс, наприклад, за грато.
Та-та-та, ти просто можеш собі це розмалювати в гімплані, розрукувати купу листків,
Але коли ти не відчуваєш тайминг, не відчуваєш гривень, коли ти не грав до цього 3 місяці,
цю мапу забивнений, то тобі буде доволі тяжко тягнути, перетягувати того суперника,
який має досвід Фелконс у останні 4 матчі, це перемоги на анубісі, це перемоги всіх потенційних фаворитів, переможців цього майджора.
Віталіті спіріт наві. До початку цього майджора ці три команди – це головні претенденти на трофей по факту.
І всі ці колективи вибали команда Falcon, стуна, мав піанубі.
Тому тут наподумати, знаєте, які шанси, які шанси.
Тут тільки чуди має списати команду Falcon.
Гарна взаємодія, один з одним має бути шашан.
Гарна взаємодія, ну ти познаєш, тут питання навіть не те, як їм ламати Falcon.
Треба просто сконцентруватися більше на своїй грі, щоб один під одного нормально рухатись.
І знаєш, де коли за генблити просто три мідел пограти, за КТ, наприклад, віддавши повністю аплент.
Загенблити якусь комбінуна.
Тобто намагатися вгадувати те, що я кажу, стартове ідея,
щоб ти міг одразу добути свої перевагу і дограти вже в перевазі над суперником
на таких базових речах, просто нормальний кросфайер,
в якому ти будеш приймати в більшості апріорії.
І перший контакт ви греєш кілецем, 5-3 умовно.
Якщо ти будеш закриватися за КТ, або зати намагатися віддавати всі зони
і потім якось вибити то, вибити все, і потім намагатися якось розіграти довгий раунд,
я думаю, що фурія поїде на 0-2.
Знаєте, є враження того, що зараз на Фелконс не можу обозробити настільки великий тиск, щоб вони під ньому почали здаватися,
але потрібно зняти тиск з фурії для того, щоб вони могли показати нам якісь неперформансу.
Така якась мова недумка, тому хороший стар для фурії, мені здається важовіше за якраз перспективи того,
щоб у нас молодого Юріксератор розкрився так, як вони можуть на цьому фіналі, щоб ми отримали хороше шоу.
Шановні, ваш продікт на другу мапу, я так розумію, 2-0.
2-0 Фелхунс мають вигравати, воно і логічне такий продік, чіють Кати, коли Фуря не грав цю мапу вже дуже-дуже довий час.
Друзі, фізична картка Катка 24 від праводанку Тавіза – це абсолютний мастхев у твоєму греманці.
Крутий дизайн таку, по-перивах, заходить праводанку 4 і замовляй просто зараз в пару кликів.
Відправляємося на другу мапу цього гран-фіналу, слова нашим чудовим коментаром.
Дай боже, що хоча б на цій мапі була трошки більше боротьби, ніж булон на попередній.
З вами Сполон Таршокер, сподіваючи, хурясь може запалити цей фінал і потервати ще найменші чотири мапів.
Проте, чи є в тебе надія, що це буде новість прямо зараз?
Все виглядає так. Ні, бо зараз Elkons мають робити 2-0 і просто рухати далі вже до наступної мапи, яка може стати для них чемпіонською.
Але чи буде це так? Абсолютна загадка з одного боку, який сказала Лейвстудія у нас.
Абсолютні вінрейти у Фелконз. Примоги додай сильні, щоби коментами світу.
Фурія взагалі чому-майже не грає. Але можливо, саме тут, на мейджорі,
нас буде траплятися, диваємо, повачено якийсь чалений бодибей.
Але дивитися, мав по-анну без чановні студії Минка. Для вас працює.
Ну і давайте завдурювати цю пісталадку.
Так, поки що намагається Фурія грати лити по всім лапі і Кировське підловили санекторі,
Кіндер попрацював і дуже приєвно розпочнати саме з «Антри Кілому».
Цей піск «Летнераунд».
До речі, цікаво, ще роблять фелкон з Керігана.
Вони залишають на «Бе-плент» із «Беретками» і самі стакують в трьох «Блент».
Але при цьому вони не стоять, вони йдуть перебивати амейнт.
Щоб «Хилпау» у Керігана була якомога швидше.
І Керіган з «Беретами» насправді далеко не вучиву неверіанту.
Немагається Пурія зараз вибити, як Раскеріга на Зикол, Некторомон і ці побачові одразу обишаються знищує молодого Су. Далі перетивка проти Долеємон і Сіщови Мілоос.
Ну і меншість непарт для Пурії, проти вони щоденьку виролюють на Афлет і принаймні вибухівку будуть становлювати тим самим гарантуючу свій порт у наступному раунді.
Нікола Кович в Амені, ой, обличчі вже йому розбивають 15 хп,
у нього залишається, проте все одно вибування буде два плюс два.
Два граця з камери, два граця за мейну.
І що подивіться, там у нас є хробак Мідліза Юрія, але тут є Фолленстар Ри діт.
Можеш я показати свій глоб 18-ий.
Церато не померти і тут чекатися, поки прийдуть і мають про Юрія.
Не було й твердальче, здається, але Монесі все ж таки робить і цей хит,
що це квадратіл для Ільії Монесі.
Раунд імені Снайпери, команди Falcon, щойно побачили фантастична реалізація до алберетів,
ну і квадро, яке приносить перемогу Фелзм,
хоча ставалося полен, зробив все для того, аби зараз такого підсумку не трапилося.
Ну і нам повторюють діл за кілом, як власне Монесів,
фактично самотужки приносив перемогу.
Своїй команді знову пістоятки за фальконами,
ну і побачимо, що знову буде такий нищівний старт, як це було на першій маті.
Чесно кажучи, я б не хотів отримати ще 8-0 повторення харшемапу, але я бачив, молодець вона вте багато фейсфалбить в цьому грань-фіналі.
На цьому турнірі, я не сказав. Навіть в тих іграх, коли Фурія вигравала і впевнений все не хішло добре, дуже важко було побачити, від нього буде якось позативною емоцією.
Можливо, якщо зараз у рівдеся перевертати цей анубіст, то подай так, він загорийться і Кіндер вже знайшов опонента.
Це Керіга, не тіграє в бриту у домину, але поки що з контактів тільки, пограв сам Фелкутс, хає влітілити, варі і Кіндер одістались.
Ось, ось, ось, ось, ось, ось, ось. Могло бути близенько для Марекса, але Смок заважає, куди стріляти? Точно.
Можливо, немає розміння, проти тут керів, до речі, перепушив воду.
І шкода, що в церах така 9-я надігла, прикликла, що найменше, можна було по контесту.
Це і конектор, але не захотів він цього робити.
Двіка у нас буде грати в А-мейні, ну і попи що фалконом, так, три плюс два доволі сувора,
стоять по точках, особливо нікуди навіть випади не роблять, розумієш, що там форс?
Ну, треба десь обережніше.
Звісно, звісно має бути таке розуміння, дещо пасивніше відіграти,
Не спробувати приймати на точках, там ймовірно у фурі привага не буде, але зараз вибиття водить і оскільки.
Перший піл сама зупішов, Жаханчот Бойкіндору є привага. Далі випалюють всеразно і насправді виглядають.
Ось майже бешанці в Монесії ніко роблять свої мінуси і позитивний розмін по цій ситуації для фальконів.
Два проти чотирьох молодой та Юрій в Монесії щоправді спинують у нього, розвернувся, але все одно робить кільної.
Один, чотирь, Юрій, сам на мідлі, можливо, да, з якийсь мінус, можливо, спробує, виролути наприклад на П.
Ну і в качому випадку поставити пачку, звені, або не більше.
Керіган, радше за все буде ставити карабку, але ні, отинке П зажається у Юри.
Але, ну, пачку все одно не поставити, бо тут ніхто знаходиться, щоб він ще чокнув, це звісно треба постаратися.
Пачко, пачко, пачко, не встановлюється. На останніх секундах відмінили 2 нори за Falconz,
І я не уявляю як же сильно зараз дівчина, поки дружина Николи Ковачев зараз за нього вболіває.
Головний історі лайн для шокерах цього територію.
Так, чого дружиться нікого. Ось, ось у чому.
Головна історія цього мейджеру.
Ну, подивимось, поки що все до того йде, першума позабрали, далі їхня анубі, 100 відсотків інрейтів, старт 2-0.
Супернику нічого за номінальну сильну сторону поки що не дають, але зараз еко,
Після нього на девайсах вже можливо будемо дивитися.
Хоча з Калаші Кіндера, Хірову Байн, деж цілку можна спробувати реалізувати.
Але тут віка гравшість на бэплайді, це може бути затачка ізя про Закіозський, Керіля на даблкіл від Фіну Андерсену на тріфбалкіл.
Ти можливо на й квадро Керіля зробить, тут молодість прийшла до допомогу, впевнений початок для Пелкранс 3-0.
Не мав же байбіку у тебе в мірежатчі, після на раунду будемо дивитись.
Ну, поки ще цілковий тиспокій, це стандартна історія про пісулатні серії.
Ти відаєш її форси, що їй тринуть собі спокійненько отримують.
Питання от справді, що буде далі. Мені здається, от довго двох активаційов з дивайсних директораундів
з команди Фуррії буде вистосити, аби принаймні розуміти тенденції і нещов Фуррія спроможде.
Якщо вони будуть такими самими однохвіртковими для Афелконсто, то зрозуміли, що тут мабуть не щекає якісь погром.
А ви не забувайте, що новні щонайфустрічі, що я відкипровадив разом зі спонсором показу Беткінг.
Беткінг – це і король.
Так, тому що Киргіна півхепе. Десь загубилося на бакленці, можливо, хенешку прокидували.
Звернув увагу, ну і фолен, знову грає Сдек-9, насправді вчора проти Аврори, дуже багато секріфайсів від нього було жертвовував.
Він своїми дивайсами там то для всередині, то для Молутого, для Юрочки можна, в принципі, віддавати.
Завесно, якщо вони тобі виграють мейджер, але тут же питання є складнощі.
Зафалюють безперегно, просто оболювальників фурі, цим абарабанами намагаються завести і свою команду, і вболювальників чору, в них це ближче.
І майже вся зала підтримала фурі, вони ще вчора, і дуже, знаєш, так сильно захобляє просто.
Тільки пове хочеться підтримувати фурію, якщо ти стеріж з ним поруч і навіть цього на їх чуєш.
Ближкий момент дезезайрул, зориваються, але при цьому він навіть примудрився дати кіл.
Ай, я збираюся, бо які доромі, як по ньому затрацювало ефіцій зякумати Белтсом знову!
А ну, чеки рептрив, все ж, як і в меншості, Фурія вчорев вигравали дуже багато ситуацій про те зараз.
В цьому грантфіналі вони саре віддають момент, як навіть коли вони з більшесті кероски дивиться в демочік,
тут полен у нас, проходить мідл, намагається когось підловити в темпля,
Але там немає три караціффелконс на базі,
і лише один керіган у нас стосується на Б.
Ленті йдуть вибувати камери, йдуть вибувати одному гаді,
де є літо, лето, ло, лоти!
Все-таки Полин не чекав такого муму,
борде в Монесі, і хоче Фомереш, він все додає кіль, все одно!
Як він всіх то зробити просто,
не підлягає розумінню кіровська,
зачиняє перший девайсний фурію,
поти що без жодних шансів для Полини компанії.
Ти б узнайш, момент, коли ти стоять 100% в Фомереш,
А в цій ситуації ти якось премігреш робити цей кіл.
Вичовив, просто вичовив монісі максимумі з цієї ситуації.
Його випалюють, під боком він відкривається і одному все одно щось таке.
Забався ще у нього мабуть дахи зривати, але виходить він зриває ці дахи.
Загалом які тут тези змені, так само на нього два виходили.
Один на широкому, інший на короткому стриті.
І ніби при цілому розірвати з між двома і він мав інстагину,
але при цьому все одно мінус вичової фоки, що саме це дає фелконць.
Шалену перевагу на старті, і в нас перший, та й мам протискає це від турістів.
Ужаків розпинкується.
Опіщом, пуріни тут.
До речі, вчори гуляв кельном, і десь постійно були відголоски арени.
Таке відчиття, що весь кельн це ланс из арени, і всього, де у нас кунтер-струкери.
Опа, колись, колись, афортурно, що там у нас?
Там тарейлі, ким ми, і роки, і переможчі, і ось це колесо нас має привезти, бачите, з 25-го годинок на 26-й перенкінеться за буквально такими депом можливо і півтори мапи.
Ух, хана. Внимаємося далі. Знову є форс для командифурія, звадка з теками.
Торечко сказали, що ніхто в дігу не купляє.
Я пам'ятаю вже довольно часто, що вони дігли, просто ігнорують до яких-то момент.
Але вона зрозуміла, хочеться побігти, заспамати з цим теком.
І особливо у тобі не вицілювати.
Дуже різні підходи в команді.
Якраз від Телкосу ви дуже багато бачимо дігли.
Вчора тільки форсів вони навіть так брали. Просто там 4 дігли.
Болуються максимально на свою індивідуалку.
Танкіоски дуже сильно з цього дігла забирав супернітів.
Тут, мені здається, все ж таки підхід щось зробити разом.
Проти не на очікуванності підловити, заспамити стеків, як ти й кажеш, і просто знищити опоненту,
а безпосередньо масою так вимовувати гравців, які рухаються на плент.
Але, наразі, Пуріа Грея повільно все нам вказує на те, що це буде точка бі.
Сплітований вийші два конд плюс три мейн.
Ну, давайте дивитись, як Керіган, Кіоски, і вже ніби йдуть.
і сягнувся, будуть додати себе пробування.
Що тут Моліку Хери?
До чого у нього за склад хранатки?
А суть я просто гори, який напаре і жайка, який напаре і жайка, який я слухе полад.
І лишаюся тут ніколи на темплі, але він вийти не може.
Там не те, що один смок, там два смоки, у нього перевагу тут немає.
І можливо, перший раунд для фурії.
Поки що все для фурії працює ідеально у питанні, чи захочу взагалі феликонс грати в цьому гру.
Пробула ти йти на рейтейку.
Вони хіки, ти є один, Молі Куковича навіть кілька флешок, який можна накинути.
Але поки що мені здається позиційна перевага саме з афоненти, хочато чекаєте десь.
Звичайно, збираєте саме Кініко. Дарік Сарасов микається і його треба якось розкаєте Кініко,
що він хоче виграювати на молодой. Ролик Ілік Сарасов, фіналізує цей раунд, перший для Борі.
Let's go!
Зрозуміло, як на міражі грали так і тут. Будемо грати з форсиком, перемагаємо синфон-сектор Фурі.
О, і є, звісно, нам і бульвальники для казати, для казати.
Фури і всі ж таки двоєнце, молодой та кризен.
Думаю, зараз дуже спікнило має бути кожному на арені.
Бо, поні, так.
Важко бось причатися, я на це вже абсолютно сидів.
Ви знаєш?
З цим вилічнемо, що все, що на цьому почуце фразахірую, чадор, давайте чути одному.
Але я нічого не чую!
Ось цьому нянцю, я нічого не чую на арені, дуже російський звук, дуже багато колонок прямо за нами перебуває,
і дуже такий сигнал іде в буха, який дуже важко розібрати.
Так чи іначе, я певне, що це щось мотиваційне.
Те, я ж, якщо я вважаю, це дуже важко розібрати.
Ти дуже важко розібрати. Так чи іначе я певний, що це щось мотиваційне?
Те, що варто спокусуватися, якусь намагати, щоб мотивацію тих не пахне, коли він співав, що давати чудо один одного,
мені здається, що хуря просто замовки. Можливо, одно типо якогось кільтику них присутні.
Вона не можна, щоб зібратися, але лише в цього другого мапа, а ми граємо без тофаєв, тодже Мідла, Керіген та Нігла.
Дивіка, стара гвардій, для вбії. Один годину розмінялися, ковач просто тивом, яким он срятується,
І ще й втіковий щодальній злочин, від нього ті мейте розвіння.
Ва сам поки що може стати загрозу для суперника.
Їдине що мене з точки зору Falcon з бонтежіх у них одна граната і та флешка.
А на таймері щосорок секунд.
Що з такою відтілкою робити, на що ви розраховуєте?
Мабуть виключно срежини, на варіанті інші.
Для Аликсерато ще ТСС полюват і той просто тікає.
Фуга, це можна трошки підфайкати, якщо ТСС помирає, ТСС помирає.
І це буде стяжка і наводу пристребає нікої, і індиві його підловив Монесі.
Не почув, не почув, і індиві не розвитається Монесі.
Хибить квін-паларая, і залишається керсуке 1-4.
І здається у нього теж шансів те багато.
Хачка поставлена і Марик з Галінськість.
Три билків війненав в цьому раунді,
про стерфонати трибуна вибухає.
Ось інші воно в раунд для Пурі.
І дуже важливо, що цей раунд був взяти саме по спіль,
щоб просто сувати економику і свивку покращувати.
Звісно, звісно, на це ви і розраховуємо, аби у нас була інтрига, що найменша цьому матча можлива і позитивна розвиталь для фурі.
Враження, що болівальники фурі зараз просто звитять до стелі, лансесарени і настільки вони щасливі.
І тут ще влітає, ну не знаю, фурта людей 50-12 в Італії, тістого самого сектра і вважається лише ломачі, доплість за фурів.
Ну, до речі, якщо вони щось роз'їжджають, а ні, фуртати.
Я ж і каже, просто зараз заходять, і мені здається, вони, ну не знаю, хто їм скажуть, що Віталій футбограють,
але в перебі просто коло фаланси зробили те з барабанами, те з прапорами, теж тут скандували,
ну і вони в цьому матчі повторюють саме фурію підтримують.
За Пелконг прийшли з Бабарювати, тому що вже ністокран з Віталій,
то в тремерам Віталій, тому можливо, в цьому є якийсь сенс, не знаю, теоретичний щонайдніч.
Ну, пишіть, як ви думаєте, за кого болюють тут ріталіті.
У нас тим часом вже логічно економічний.
Для команди Pelcons Furia Spokinu зайшла на Backland.
Можуть спробувати під флешечку, зараз увірватись, вибити якісь 20 години,
щоб почастить просто економику під напружити.
Ну і вони починають ставати влінню, відкриваються Юрій Ікіндар,
де си з кілодинда, але кількі один.
3-4 Furia майже надолужила відсовання.
Поки ще не страшно, але 4 раунди в захисті це вже.
Може, можливо, звати серйозно, просто ще на цьому не будуть зупинятися,
скорію, що за все фелтон, вони навіть для цього порастовляють таймалу.
Ви зрозумієте, що зараз можна просто відтати якусь бомжелезну серію бразильцям,
а імби цього, ой, якби не хотілося.
Ну, і тут у нас є явний болівальний хумандифелтон.
Але потім змивати буде довго.
О, якщо там ще є зіленки, все, пом'янемо.
Ну, не знаю, це ми подивимося,
Можливо, залишить це з собою на все життя як пам'ять.
Якщо свіст Фелконц виграють, але Фурія робить все,
аби не дати це зробити щонайменш на анубісі,
який знову всі вже так прифаром записали на рапунок Фелконц.
З іншого боку, навіть не дивлячись на те,
що Фурія ніби повернулася в грудь, все чітко.
Для команди Фелконц старця КТ, вони зібрали вже 4 раунди.
Є для такої команди, як Фелконц ніби і цього вже може бути теоретично зуставтя.
Будуть забирати ще більше шанси і свісту ж красно заросатимуть.
Так, що у нас Пурє?
Якщо активно йдуть до Амейну, Тезис на моліку, так, до стрейфа,
то ще просто на там'ять не може відкидати.
Проте, який індар, він хоче тримку вікнути агресивну, пробігав,
ну, нуль хипать, нуль хипать, забираю, бо там Олік відкидує Тезис.
І це команда Пурєю, там зараз зупиняє тут чейсь маком,
зачиняє він Амейн.
Ну, і тепер можна за план трошки менше перейматися,
Але фурія тут, коли в моменті, навіть чотирьо.
Проте, храу, трішечки у нас.
Фурія, якраз, саме туди зміщується наразі.
Ну і вчекаємо, так, що Кроків, фразильський організацій.
Флешечка Уконць, проба вибити, якін дар тут, як тут.
Ну і флешки, ще раз флеш, і дуэль, в якій вони просто розійшлися.
Так, вимовати миром.
Ух, я тут припушу тяма інксерату!
На хитшого позиції в перший пішов!
А там ще Нейко забрати, там Ніколом Бабачкер, шуття в конекторі!
Динусує от Нейко!
Пілюс на Б-планті є ще Монесі зі снайперською гантівкою.
Але це не кінцевий пункт признація для фурії!
Вони 3-3 її розходяться далі на вазочку!
А Нікол заколонує, до речі, чи є молік?
Є не молік!
На Ніко є! У нього нічого нема!
На лубові – це контроли!
Плент відкрито, стягується Керіган та Монесі.
У Монесі Лоу-Хипелла, при цьому зі Шестащерської об'єтівку,
і звісно ще теоретично своє слово може сказати,
Керігану треба зараз порахудити і якось навкочуватися на ампоненту,
а проте молодой не дає жовно шансу, але Монесі,
сурічилися, має намір пробувати, не влучає,
бо молодому я дістой.
По ньому і це має бути сейв, це еферафеллжонській рапунок,
ставати ми рівнем, чотири, чотирь.
Фурия просто так не те, що навіть пусть і ця нубість,
вони навіть імонусі в цьому раунде сперечені,
тому що професор він вже перхолон,
він вже габріль, то лето вже йде.
Шукати ворожого снайпера, то й на КТ-спауні,
ну і його навіть мідно знайдуть.
Тоте врошей нема.
Тепер фраусанс якось загубили цю ниточку до гри
і треба знову говоритатися,
та ймав не допоміку, треба вигадувати щось інше.
Вчора в одній смап
Зоніх якось на вторану, та ймав цю використовував, тому мені здається,
поки не все настільки погано, а перед цими речами збовживати на місці зоніх.
Нічого у них ще кілька дивазників працюється, буде наприклад,
в цьому може бути такий...
Так, тому мені здається, якщо там кілька дивазник працюється, буде наприклад,
ще чотири, та імін буде, а той мав тут хороша, але хто знає?
Можливо, в Зоніх цей рішення ухвалить просто зараз.
О, дуже багато дивазників тут, на Оне пікселях.
Але Мактеном його усі досі задовбують. Це з ним плеймо на все життя, але поки мій кінтер так, можливо, почали фурі чути і слухати один одного після якраз в твоїй промови мов лотой.
Лет-лейдь міг не відкиснути проти цей дігалу Ніко, хоча і це була не спина.
Ну, дав шанс. Дав шанс молодой з варосинтри знайти для Фелгон,
Сніху його не використовну, але те про що ми її казали,
кілька раундів тому на ідентичному раунді у команді Фурія.
Ми бачимо 4 тігли, індивдально сильні гравців, айцейвен для Керігана.
І засідка, якщо вона буде, вона може спрацювати.
Але токи на те не походять, дуже рівномірно Фелгон з розподілилися по мапі.
Ну і наразі виглядає загалом, що вихід будь-куди має ставати для Фурії легким.
Але чи буде це так? Зараз і дізнаємося.
Ну, на Бепленці покиє один керіган зі смуком.
Ну, він типу конектор, наприклад, навіть через закриє.
Але в цьому не дуже буде багато сенсу,
тому що вихід остальних буде через бемейн.
Але ви подивіться, що у нас роблять фелетом.
Вони просто в чотирьох проходять сюди, кидає один в бемейн,
щоб ніхто не бачив, що хтось виходить з темплу
і на четвірку гравців потенційно в урія може вийти.
А це пістолети, це в упорі, це в хед-шот від Монесі!
Уже неприєвно, без Марекса, то граємо цей раунд.
Що, здається, почалося, плюс АК47 кіоска підбирається.
Далі намагається на фружити Ксерату всілякими способами А.
І це привакує стяжку одразу двох гравців.
Вонністю Вефу лишає, Ксерату забирає Керіга на фурі, ідеально.
Супер дешевим фейком від того, гравця розкрутила фаузу за перетяжку, але в них і не було іншого вибору.
Це бомба, це смотна КТ.
Ну і звісно, все має йти за рахунку 5-4, але а їм, граївці команди Халлпадць, ніколи не можна скидати з рахунків.
Так, Димочук на темпл ще молодой проклинув, він зі стовом.
Шкода, що немає, знаєш. Ну, із Моліха чи декілька хає, щоб тут бусть, до речі, для Киоскя.
Здається, він, ну, ні, ні. Та важко було помітити, з екстреєм це було важко, тут без нього ще складніше.
Ну, побувати насправді не те, що є багато сенсу, тобто дігли можуть залишитися на експітор.
Але Киоскія має калаш засейвити, чи найменше в собі.
У нас тут не раунд, молодий, все-таки помирає Киоскій його.
Забрав авік, Фурія не зможуть забрати.
А після вибуха, чі, холім помирає!
Тут вже багато економіки, насправді страчають.
Зараз команда Фурія.
І це, ну, те, що приємні новини.
Ну, скажімо так, це не ідеальне завершення раунду.
Відали кілька девайсів опоненту, тому що ніколи там теж підбирає.
Плюс до того, звісно, і самі кілька дивайзів повтрачали,
будуть вишені зараз купувати. Одним словом, не ідеально.
Для фурі, але раунд є, вони попереду, для них, наразився, ок.
Морозиво на окот – це чистий айс протиспеки.
Заїжджай та забирай свій трофей, ще й зі знижку від 25% на все меню.
Перекладьте за лінком в чальті, пошіть приват Язмейнкаст і ловіть промокод.
Поїсти, їсти, їсти на окот – це ідея.
Тігоське буде спроба пропікати воду.
А у нас тут халява Даніко, про сексерати, здоров'я по собі хіле і розвінь.
Який витар!
Нічого тут собі розкрутиться чи буде ще вінус?
Ні! Далі приходить тези, це допомогали паралелі Юрій.
Небезобирає керігана і цей плен, це знову під контролем фурі.
Бомба становлюється чи будуть зараз пробувати?
Ну, тези вже тут, плюс катей демонісі, варіанти є,
але моліку ми одразу швідзовили, а інший не такий, як треба.
Ах, хрюс, це який тежний молік.
Загалі, юзусна історія, де зазпрокили сам Сюрмі Флешко, він точно розуміє, що тут має бути суперник.
Але чи зможе він приєднути Фолу на ній?
Хабрі, або переграє молотой ставить крапку і в цьому раунді, 6 раундів поспіль для себе забирає команда Фурія.
Ось таку не повертається і відповідають за мапу Міраш.
А шо? А шо, а може поборомося Фурія?
Може, здебуваємо суперника, якогось 1900-кою він рейдний тімак під протинаві Віталій Тіїспір'я, да?
Та і мало для Falcon. О, бачиш, ми казали, якраз на 6,4.
Це такий, знаєш, перелумний епізод, якщо зараз не виграєш в раун, так, у тебе максимально лузбон,
і все ж таки пісто, то місцяма може бути прелекту на ідальний закуп.
Для Falcon'ів зараз цікавіше. За снайбірською гонтівкою буде грато, точно.
Скажуть, що там зоні, з яких маєнти, сказав.
Можливо, буде зараз дорише напруживати воду на те, що в останніх пайраундах
Загалом фелком зробили цю агресію на водичку, хоча, як бачимо, ніколи намагався щойливо спориватися з Киоски, але те, що зробив і Кіндер Вау, реально було дуже красиво.
Ідальне переведення, просто на 180 градусі, взумів, забрати ще й Киоски, фантастично грав, від нього один між іншого з претендентів на футенційне МП Піздисно,
якщо Фурія виграє цей турнір, то дуже багато претендентів, але цю яйць обовпоман, тому за цей момент, якщо Фурія буде боротись і буде відтискати мати, боротьба буде теж дуже гостра.
Цякою, що немає Віталіці, бо зайву пункту, забрав за Іміпік, все равно
Фулгладі навіть простріляють
Ніко, проти Ніко відповідає Табл Киїл!
А Єтіндер, здається, його пікав на свапі зброю
Він у нього ще не пройшла, анімація він не міг, так і що ТЛКМ
Миквіцунку просто паде, дарується на спічі Сніко!
Три полків, запушив чий кіломир, забирає фолена
Розпалюються раунд, який здавалося, аби мав таки бути
Слухайся, 12 на 5
Здається, дімся на ніжу дуже добре його зарядив перед цим гранціоналом.
Але виходить два в чотири, Юрій там молодой, у нас залишаються.
І, ну, добре, так слово можна.
А раунд без меншості це на щось дивне.
Для бразильців проданіко стає в фіксель, одразу відкинув молік,
і розумів, що в цей молік можуть піти і прихов.
З дуже смарт муф від нього.
Поки що все зразково, академічно, просто по книжці робить нікою і при цьому проявляє ініціативу, яка би награджується, трима кілами, 40 секунд на таймері, фурія просто зачинена на сейф, радше за все, що вони зможуть. Буду я пробувати протискати все ж таки на власне міно.
Ну, гроші є, все одно на останній бай, він не має чого втрачати в цьому плані, тому так, будуть пробувати все ж таки ніко покарати.
Чого, потенційний айс для Ковача?
Ого, це було б дуже жорстко.
Його такий кут, в квадру він на справі може покласти, що не менше вдома,
але тут дим залітає.
Дев'язку тропнутись, потенційно можна.
Ковач підходит до цього края смока.
Треба тропнутись, права літає.
10 секунд до кінця раунду.
Ще залітає Монеси, кури бає Юрій, тропає цей ніккола Ковач.
Це квадрокіл для нього в цьому раунді.
Як же Ковеч хоче виграти, нарешті, це клятий мейджер.
Кладро Кіл для Кова, це головний герой цього раунду, а це...
Ну, мені, здається, поки герой тільто.
Да.
До речі, омачо, чановний чап.
І чомусь є базу, чого робити зараз?
Чому можна порахувати кількість фейсфалмів полудого заплею обсистанією мажору?
Под саме зараз, в другу маку гранчиналу,
саме треба відправити це робити.
А що, є програмісті, 10 моніторів, півнав.
Ну, пишіть, пишіть, якщо дослідить на цих питаннях.
У нас, тим часом, спробував перевивати воду,
певчу, що не кинувось, і Діндер в вайді,
поки що абсолютной царіводивик іспосить дон на сервері,
контролює цю зону повністю,
кожна ініціатива Фелко Слинка рається,
молодой забирає теси, сапуря, п'ять стрели, керіга,
І де бушати? Забирає Юрія? Чи чекає пола на ній, розвердається за нього спину, і падає 4-2?
Юрія має шалену поривав.
Так, монесі та нійко. Дуже далеко на Сфраджі, вони від Бетланту монесі.
Спох розміються, молутоку він забирає, але і це вже шанси, і це вже виточить потенційно, щоб забрати цей рад протекса радом.
Дуже душній позиції, знаходиться на воді. На Сфраджі першу чергу, це і спод лук.
Ма зрячим Монесі, або нікого буде перевіряти.
Нікого взагалі буде й підчерезпите.
Монесі взагалом пемейн тримує.
Ну, свапно тобі, дивайся, було б непогано.
Ну, на шляху Монесі тільки ще один навік зустрівся,
тому взагалом Берєнчик тут у нього немає щось грати,
тому Береті гла, або і випадку чого звісно не реакцію.
Але теж, в пемейні йдуть підбирати кала,
щоб видавати свою позицію, мабуть, теж буде завданням,
ну і рішенням, не не є приємнішим,
Ну а тут він внушений прискорювати звісно, бере аві.
Активно ідея зараз відивлюватися з позиції боксів,
що в конекторі тоді ніколи не бачать, а сам цей любитий грасть і фурі звісно.
Монісі підставляються з лекіси, фіцполово подесь, а ніхто не пушить,
полина і гол забирає, ніколи один два.
Суськосток консерпік має бути єгіндар.
Ставить краску у цей половині.
Це 7-5, пурє, що ти ринуть, виграєє половино.
Дуже, дуже крутає ця пеква половина і вже зрозуміло,
що це не буде повторення мапа-міраш, і це, звісно, круто, звісно приємно.
Шановні, Мейнказ долучився до збору Адно Спейсвел та кондук-комберниць живим
і відкриває дружній конверт на підтримку великої мити.
До найфідста гривень та автоматичноторий участь у розігріші фетри або дементів на Адно Спейсвел і мерчу з мейджуров.
Вразом-то поможемо нашим військовим збувати ще більше ворожних дронів та шахенів.
Ті аркоти у вас на екрані, посадничку буду почати, підчатку.
І також чукайте пандарт в описі під плеером трансляції.
Ми зараз за сколоном, іде воно на невеличку паузу,
і повертаємося до вас на початку другої половини.
Вау! Я же жорско! Ще міну суди! Він все добре доводив! Він просто і всім! Їсти на окол! О, це ідея!
і перехвать ме новий ривень хеймінгу.
Олікс, Солі і людям.
Після цього моменту Кремзаби почули французь в Найті ще не все. І поки що, на ма піанлу місця і ті всі вже погалали, то він теж ще не все.
Ще не все. Після 4-0, фолині компанії відігралися до 7-5. Вони попереду, якщо вони виграють пісто, левті шанси
зацмутити суперники і внести чалену, інтригуються без 15-5 до небес. Це студія Минка Шадовні. Це шокері Аскалонку.
Ми туємо для вас другу мапу гран-циналу мейзу Руфкейлні.
Ого, про це я зортовлюдинка вигрила. Ви це це неважливо. Важливо те, щоб ми тут сьогодні побачили з вами 5 мап.
Вимагаємо максимально велику кількість зіграти, бо на Стравадарі у нас був перший, без 15 грант фінал, там чотири маури було.
Хочеться максимально пробувати побільше-побільше-побільше Counter-Strike-у.
Це ж таки, це останній турнір перед Player's break-ом.
Там він буде два, три, пізні чи когось чотири.
В Італії, думаю, треба бути така ситуація, що треба раніше буде вийти з Player's break-ом.
Подивимось, як воно буде, поки що насолоджуємо ще цим сезоном Counter-Strike-'у, його заключним великим туріром, який, власне, його підсумовує.
Хто завершить цей сезону, статися найкращої команди на Мейджорі.
Юрій починає спамоти, але це максимально фрішний вихід на план для команди Федорських Пачотесів, вже молодого забрав спам'ї Юрія.
Просто не знаходить жодного тілі, ну і дуже непроста ситуація для команди Фурі, які ті в них немає, плюс Молісі і Кіндера все ж таки забирає.
Все націкає на рахунок. А який рахунок шокер?
Коли буде тоді сказати?
Коли буде тоді сказати.
Сміхаємо, сміхаємо.
Ні, ні, ні, ні.
Ні, відомий, ні, ні.
Тобто все може бути.
Забирає фершого і дайдалі.
Душлюся просто і кашпіраня.
У нас на сервель 3.
Ніколи комах, всіхнадцять таків.
Для нього все рато.
Відповідає, і це зразуміло, що раунд фурія більше не зможе виграти.
Просто не маю часу.
І це рахунок щасті.
Ну, насправді, хочеться відзначити момент. Ніко в шаленій формі.
І це дуже незвично враховуючий, який в нас матч грається.
Ніко в грантфіналах десь зазвичай. Особливо Фелконс в цій його каденці пробуксовує.
Йому десь не вистачає, він треє в 5кд, він вистійно десь, але човкне.
Тут поки що просто бездоганна граві.
Нього в Лейдмі 2 КД, можливо, навіть більше вже,
ну, і 15 на 6 ковачу діграє. Більше, звісно.
Також, звісно, дуже багато часу проділювали в фурі саме ТП-сайду.
Граємо розумно, що буде. Let's go, let's go.
Да, якщо ви не будете бліятися, грати, то у нас все вийде.
Давайте пробувати це втілить цим життям.
Але поки звісно в цьому рагоді поглядається надскладним завданням.
Один є кіндер, все і все, воно в змушене якось дев'ятке зупиняти своїх опонентів.
Ну і повірити, це надзвичайно тяжко.
Він поки що відходить якомога глибча, а ви до чекатися ті мейтів,
його закидають і його позерцію всі, чим можна.
Гомба становлюється, тепер 40 секунд грають на команду Фелконс.
Ну і або Шален Ритейк з Китню з Китами, який межить, чим є, або все ж таки Рахбудок 7-7.
Кіо, здається, він зможе тут поразважатися.
На 9 у нього тут цілу 4 суперничка, от 2, що найменше він помітив, але є згодки, що там може бути кти більше, але, до речі, він не біжить за цими екофрагами.
Він навпаки відійшов, але зараз знову буде йти розуміючий, що, ну Мактен, загубити в силову можна йому.
А тут на цьому можна, можливо, фаржати, мінус раз, мінус два і до третього у нього силу не виспечає.
Але тут керів, ну у нього просто тут, в'єтнам якісь.
Ну, задуми погани, і Фурія насправді дуже багатьох вибуває, двох одразу, Раців Київський, Керігена.
Але, звісно, дуже довго вони чекали, що їх запушать, і їх захочуть запармати.
Ну, але Фелтон з Фіналі Меджери, я здаю, річ будуть грати до кінця на те,
аби максимально гарантувати собі шанс на цей раунд.
Вони це роблять, рахунок 7-7 знову перетет,
но і на фурія не реалізовують стар другу і половину,
аби спробувати все ж Handicap з більшого.
Холь, звичай для себе, надбав все рато.
Цитава історія, кисуки стали класом цьому анобісу,
і вже найгострішим вічутям від кібербатів разом і спонсором показу
«Беткінг, Беткінг, Тейкороль».
Що ж, ви їхали дивити, що зараз Фурія зможе зробити з одним сайленсером в руках, ксеразу.
Решта врачів залишається під дві і більше тисячі, а більшого випадку. Молодого, яке звісно.
Яку могла швидше хочеться і ставитися до сайперської гвентівки за захист.
Ну і тут виклющена одана дія, її завдякає ксеразу, вона на П запущена.
Ну і вже як розбуставаний там зі стрибнули.
Ну і знову не є тігнера.
Він просто селити в нього.
Побіців насправді. Поки що їх сирату можуть затикати детис.
Непогано, справді крутиться, але в поле своєх селений його віднайшов, як чотири.
Так, якщо зіграти дуже щовуденько через меню, вірватися просто так хаотично,
можна ще і не те, що побувати, яком можна навіть раунсу виграти.
У нас і кіндер дуже далеко відходить, точі неще молодої в десятку,
Ні! Ні!
Там скільки 30 секунд і не вистачило, можливо там навіть менше
Яке емдевід фурі трішечки не розрахували, але їм далося
Застати феотез нематька
Ну це сильно, це просто фолен з Лигині
Без фоли на сервері
Але трішечки, капелюшечку не вистачило
Все рато, НТ
Ви не вийшли.
Сирата.
НТ.
НТ, можливо.
Дуже, до речі, мені подобається такі річні.
Прям, НБА.
Шалені, човати фелкос.
Їхня команда хоче дуже тяжко, але раунд забирає.
Тесес, яке з невдоболення виражає.
Так чи інакше.
НТ, кажемо, фурі, але раунд вони програють.
І так само віддають лідерство.
На мапі 8.7.
Поки що фелкос трішечки, але було іще до перемоги.
Так, граємо дефолтик.
Поки що на...
На ясторній Фалконс, Керіган, буду пропідувати, тут сам собі і тілку.
Я вже спробую зайнятися зі своїм тімей таком, сьогодні сутки.
Центр мафи, але зучить сказав, Фурія грають безмігла.
Фалконс частіше все все, що тут мало граця, і при чому актив долга граця.
Але Фурія вирішили зіграти більш спокійненько.
В цьому моменті, 3 плюс два, в досі вона й залишається на клунтах.
Та мої Фалконства справді нікуди не поспішають,
Чекають якусь ініціативу від суперника, якусь контрагресію перевибити якусь зону.
І насправді, Фурія взагалі цього не робить. Грають суперфасивно.
Немає якоїсь нагоди. Мен піднапружити, як Фалькони якраз за КТ робили, там всерату їх від часу розбирав.
Немає проби, якось мідал законтролювати, як ніхто так само за КТ сторону фалків зробив.
І просто сидять і чекає.
Чи виграш на це так, так як заликаєш за КТ, далеко нехвемнений, але результат і виконання в Фурії нас розсудять.
Поки що Кіонське забирає і Кіндера, далі все це,
злучше буде підставляти під Юрія.
Юрій ще й не впливає його проти,
все радо, поки живий Юрій забирає.
Все таки Кіонське, більшість для Фурі,
все радо, трохи раптовий робить,
але ніколи не буває,
його Монесі закриває фолен,
МОНЕСІ КИМИ!
Керігант Керігантіду вбиває.
З'якшість на одиннадць і не гостата,
Монесі займає більш приємний для себе куд.
Здається, про це наймає інформацій,
Монесі ще прокидує Смок і може його біграти через цей димочок.
Юрій прогає цей раунс. Клач момент для Монеси.
1-2.
В'язково ж Коти він рятує Фелкон.
В'язко жорстко це було.
Протому Завіка спершу ж не полетіло знову.
Він тільки за рів'ї кузомів забрати.
Лишість є 1-2.
Вершу, отим з третього пострілу здається ледь-ледь-ледь водопиток.
Так, з третього якраз.
Ну і потім, смок, який ніби взагалі нервовим в пісунку зіграв на його користь.
Ніко, ніко вже, на февну, відчуває. Відчуває цей смат, або щонайменше присмок у нього є.
Не можу він відчувати, бо він його не знає, в аналію.
От, тому будемо царас чекати, що там після цей мав, то хури буде.
Ну і, звісно, готуємося до продовження.
Цього раунду. Ну і, зійсно, цього новісу.
Поки що фурія не виглядає ті, ким ми з понурами, виглядає доволі, все середженимим.
Шановні, вперива між раундами, мене так швидко, що особливо нічого не встигнеш,
але ви можете встигнути ще як з'ято участь у розіраші, тому що все, що потрібно,
відсканувати в георгод на екрані, підписатись на наш telegram,
тиснути на хоба, взяти участь, і все, ви вже у грі.
Так, полетів, полетів, гуманьк, фолен, фолен, залітає на двох.
І здається, немає інформації, тезис просто не поміють.
Він не знає, що у габрі ельта Ледо знаходиться Ліборуть.
Наскільки багато фолон цим муло можна зараз виграти і зробити для своєї команди.
Початку тоді тезис він пішов гранатку на Квінух, а єшку на конектор.
Але подивиться сюди, що ні, от це питання.
І це фейк, до речі, це фейк такий розкит на Бедлен.
Перешне, більш-менш претонна ініціатива від фурії насправді зараз усілями керіганий тезис,
А може бути покарина, а може бути і нефлаки враховуючи, що те са супер червоний.
Фолон, знаєте їх у суперних пушиків,
далі з'їв пару зрозуміють, що точно зараз лабуть, а він все робить,
але паралельно Павлі аж якся разом.
І Ніко зараз самотужки відкриває апленту,
скидаючи смут проти, зараз і кіттер, зайди бомбу!
Яка халява, зараз буде для Марися, але вбитий треба вбити!
Тут вже не просто буде зараз іграти проти Киоски.
Фоллен, чи буду накидувати флешку потенційну заспону Єкіндору?
Флеш полетіла, але вона, здається, не долітає до Киоскія.
Імонесі кіляючі юри в Мідлі, 133, все ще начебто перебага для фурії, але номінальне,
тому що нікому вже йде накидати, і Єкіндору тут нічого не залишається робити.
Віддають бомбу, падає Фоллен проти Фелкон, зверть від столети, вони цілком можуть вирувати назад на Б,
і це вони сьогодні щодо цього і будуть робити.
Ну і, звісно, вуртом проти Яйкіндера, пабуть, вони мали б справлятися.
А, встачо.
Пт, буде Яйкіндер, він має чути вже бемейм.
Так, так, так, почував, чого чого, гранатки полотіли.
Молік, Тепл, Смочок, а можна зіграти, можна бити.
Від розумією, що Смок вставить кікубобу.
Коваль, помираю, 7 секунд, а він за раунду, 6, 5, 4, 5, не буде, не буде, це раунд.
Може, не бурі, це раунд, він встигає.
Встигає!
Якщо він здійки на четверті почав ставити, ми воно й змушені ділюсу,
у тебе пала така не береться!
Я кажись, я кажись!
Просто зараз на сервері ідеальні розрахунок,
алколейдить від ковача, але якщо це було на межі?
Чесно, її мені вже сталося ще 4-3 секунди перевалювали,
але все ж таки сьогодні вдачен на стороні команди Falcons.
Як ми подумати?
Яке ж анлаки? Яке ж анлаки?
Як же якиндер старався?
Бомб знайшов, вижив, бомблентер забрав, сам жив скільки міг і просто якийсь я не був, я боїш нам відчує вити про які одиниці взагалі йде мова.
Треба рапрувати, треба рапрувати скільки там, а секунд було до того, щоб просто не встиг поставити цю пачку.
10, 7 і не те, що... Вау.
З Австралії, правда? А, да-да-да, за Австралії. Я просто не прочитав спочатку папи.
Але, да-да.
Все стало на своїх місяцях!
Диспільщини попався мені, колеган!
Ай!
Чотири раунди!
Неперемоги!
Команди Фелконз!
Чудач там!
Мам не вибули, не вибули!
Ти це спостиві!
Ну, по-чернодівжиточного, не спостиві ти теж стигнеш такими...
У нас новий брокі буде!
Раунди? Та-та!
На виброкі з'явиться освітовому Counterstrike.
Хоча ж, в 10 цьому Фелконз дивами, але попередні раунди себе реатують.
Зараз у Фурії дивайся можливо одні з останніх, які зможе допомогти інтерв'ю,
тим, щоб повернутися якось на цей анубіс,
якщо ні, на 11 цім відходжуємось,
економіка знову ймовірно постраждає,
буде дуже такий посередній закуп
і купа з приятливого комоди,
ферл консерта ки завертати цю грою, робити рахунок 2-0,
зглашаючи себе водні мапі від промоги на мейджорі в Кельні.
Да, але там далі інферно, братею.
Ході, охі-хі, тут і хаєшку кинули
І пили поле на фроросло під снайперську гмітів,
куди ще міносує Юрій, залишається молодой.
І на баблеті молодой!
Один кіл молит підкинув,
поки що сеймець з конектора і водіх водопушить з поминами,
так що може влучити тут ще спину, приходить її кіндери.
Просто вставляється пуля голови молодой, ще один кіл.
Ніко, один процесрьок.
Фууууууууууря! Можуть зараз закричати люди на ланксу сарені, якщо равто ніколи не подягне цей клас, але молодой, хибень, дає шанскович, оцей крутиться, але падає виспреєвень Кіндера, це в ось цей фурє ще по живе!
Туже сильно живе ще в фурє. Ну молодой, дуже чітко розкрутився насправді. Це його один кіл, далі те, що він жива, він просто не помирав, це звісно круто.
Круто. Але і Фелтанс на початку прикольно зіграли.
Чи по підхайєшку займали то нехто, розуміється, що скоріше до сиха весь буде відходити, тому що ти очікуєш, що там.
Ну, стак, хайєш, можливо, воляче буду залітати, і тільки на цьому підлували фелтанс. Такий мікромомент доволі цікавий.
Керіган, щось активно на шифровий рух такий, начало заспокуютися.
М-м-м, ну і...
Одразу економічні проблеми для Фелтанс, два калащі, далі на пістолетах всі інші.
Мені хто там всі спеки просто, але він казав все, не буде повторення Бостона, це нормально.
Зараз ми виїгнемо той меж.
Ну, все в його руках. Його і його ті мейтів.
Ух, якщо.
Два калаші, два дігли, так.
Ну це, якщо фурія виграє, то вийшить на 10-10 педалі має бути якого-то фелканс.
Але раптом і такий раунд проки.
А Смока немає, і як виходить, то ще з іншого боку там 9 плюс там робити напонтат, колиші мають відпрацьовувати, і Киасукі саме буде перший виходити на пленці, тімдер поки ще становлює дев'ятка ксерату на стрейкбах.
Ксерату справа, як Киасукі. Залишається Марекс на вісім, сьогодні Марекс, що трасає на цю на все. Киасукі два хипшоти.
Я вже це бачив вчора. Знову Кіоски тягне зараз раунд для своєї команди.
Бомба становлюється фелконс у більшості.
Не позаджлюв, взагалі, тим, хто має середей КТА, але вони не пізуться сей.
У цьому правді для фурії один акстей для фелконс.
Ось так. Два касероксемих, але насправді навіть один касероксемий.
Один, першого одразу збрили.
Два важлива, насправді, було все рато прям одразу не померти.
Зі споток все відходимо, але п'язки треба б, знаєшти,
вже добре тут пострілявся і саме так поставили при ціл чіку.
Знаєш, не країчок тик-скур, і не праві, що не ліві,
а саме посередині, де і стояв у нас кайки.
Це 11-й для фалхонів, але економика буде у фурі.
Все нормально, ще як і у нас живемо.
Дуже сильно, звісно зараз, раунд команди фалкностянних індивідуалів.
За рахунок, якої вони намагалися подивати цей склад,
для якої вони працьбав, зокрема цього грався та і всіх інших, як Римка Олігана.
Ну і зараз саме цей фактор стає критичним для форі.
А от інакця тісень.
Але, пригорячий цей опа, тут секретна зброя Андрію 2 AWP.
І Фоллен хоче показати свою палку, яку ще була десь трьох років тому на Ланксесі.
Думаєш, чи ви йде в фону? Це зробити. Він буде на Б відігровати молодой.
Цю чергу стоїть на А пленті, замість всирати. Це було по-передньому раунді.
Ну і глянемо, чи така розстановка, такий новий елемент у діфенції команди Фурія щось змінить?
Я ще чекаю, у нас полетіло абсолютно не туди. Ви користовуєте.
Пішки-пішки котри спалили команди варантиналі Мейджену.
Але, по-почому, у нас без контактів немати. Кероски будуть займати радзому, зніко.
А Мейм тут пропідують загалом на старт.
Смог чи молодий звісно виповідь керемо-елік трошечки відтермінує він зайнятя цієї позиції.
Але насправді, в Соло він тут нічого не зробить, хоча ревілу накидує флешку, він флешку зглопав.
Зараз самі Фелконс побоялися йти, розуміючи, що тут може бути якась пастка, або навіть снайберська гвинтівка.
Номагаються зараз трішечки на жахаті молодого, спами по смоках, він наразі отримує собі допомого, особі таке ксерато.
Ну і просто дефолт 2012 від Граєфурія чекаючи, кодиш піде в решті їхній суперник.
На А відзонали з моками, там іще її кіндер приходить так само, ну і паралельно кюдає ця П.
Це, звісно, мусить, мусити, якраз її кіндера тягнутися з лише ТОБ.
Ну але ось зараз він це робить, вийшить на А на двох, є гривеця пілором, і там молі на церату його контрольують.
Кіоски завирає молодою, планній мінус по керіву.
На Баталі знову кіоски, знову на апенці, знову табу.
Їді, до стіл, в піотке, та ним же і територій!
Що ж він робить?
Тезес!
Мідлі, ну кумара, ні, не кумара, Юрій, воне перестрили,
холом залишається, один проти трьох.
Зі снайперську гвинтівку, але роки вже не ті,
щоб з Абіком просто брати якісь шалені клатчі.
І ті часи взагалі 10 на бой було в снайперських гвинтівцях зараз 5.
І це можна конституватимати 12 раунд.
Для Фелкнс це маппоінт, де них.
Але ще, напевно, нічого не вирішено.
У повнім трошки є грошей. В її кіндра у Юрії.
Вайдь можливо буде не першого затунку, але він буде.
Вайдь останній надії виходить. Для команди Фурії чекає нас далі.
Але команду Фурії вже вбічі поспіль.
Просто без шанців. Катком закати кіоски.
18-14 у нього. Другий найкращий гравець в сервері після Монесі.
Ну і загалом, якщо дивитися, то виглядає дуже-дуже неприємно.
Показують нам величний кубок, 2016 рік. Несколько геймінг колиші,
полон там грав і коли він вигравав цей мейджор, але якщо вони далекі від того,
щоб вкучати на крок наблизитись до кубу.
Третьий останній тайм-аут, більше не ман. Чого тягнути,
Тримки, два авіки, які були у передньому раунді, три набори кітів, гранатки, все взагалі супер, для порісті її точки зору принаймні,
я немає буде з реалізацією, тому що добре, по передньому раунді він переїхав, все рато падав сам, привели йому молодого,
їх тепер двоє, плюс і тіндер, ніби як на сняжці, але все одно один за одним попавили від одного раунця.
Якби ви не укріплювалися з симпакторами демзоалки, поки що Фурія просто не може нічого зробити.
Якщо молодий, незадоволений, можливо навіть.
Скоріше все, своєю грою, 12 на 13 у нього статка, взагалом топ-фрагер у нас є Кіндер та Фоллен.
У ці два греця, Фоллен, там я часто кажучи научіку побачити, але час від часу не може видавати крутий рейтинг.
Підніє фолена б повторити історію через тисяч років, але поки це немовірно складно зробити йому і його команді.
12-8, суперник по переду, має 4 маппуєнти, які вивілють їх на 2-0 зі Стофурія.
Має досить повернення з рахунку 2-0, і ми прекрасно пам'ятаємо цей досить, і так до нового інбову вони навіть поверталися з рахунку 2-0 і вигравали потім з Андр Пікс.
Але трішечки інші рівень турніру, мені здається, і спротиву, і нервів, і тиску, і арени, і очікувань, і всього взагалі, це абсолютно іншата.
А, абсолютно, і це буде важко.
Це ж таки для молодого третій мейджер, перший фінал.
Я тінь, я не був повільше мейджерів, але також перший фінал.
Так, така сторія дуже приємна тема.
Зараз для Фурі розкит готуєть Фелконз.
Вони на Беппленд.
Тут дві кигравці.
Настянські, тоді якого не буде Фоллен.
Виробає Керіга надучи символічні кіла.
Але Киоцьке приходить, Юрій виробає.
Залишається один габріль та леду на Беппленд.
Візонюється від Схопона.
Лабшкає ворити Киоцьке проти Фоллен.
Вставить цей кіла на два лідпу.
І відразу від Фелконз.
Слакон до Фаде і Фоллен.
І кіндер.
І молодой з Ксерату.
Має намір продовжити свою борьбу, а не з жодних шансів.
Ніко, розстріляє всірату молодой, той самий, який з фаумів майже всю гру,
змушений зараз робити справжній диво, тягнути Андрій Трелу, він просто дивиться за піля раніку, абсолютно не фосити.
Йому просто байдуже, хаєшку кидаєш ноги. Ну добре, схаває він, де воноці захривається гру.
13-22-0, Фелконс в маркі, він-мейджору.
Так, близько, Ніко, звісно, пув від неї льто разово.
Але, це ж таки, оця одна маба і може щось похитнутися, може щось піти не так, а вже далі нас очікує інферно, а там, ну, хто знає, хто йде зазвичі,
тільки в рині то вважати, що Фелтон все маба одну так. Може місцями не виходити, не йти,
проте коли награли проти Віталійці, вони ж програвали 13-12, якщо і не помоляються, тому це може бути мовим.
Свідчити, як показник, що Фелтон приділили, який час макить на інферно.
Плюс для Керігана було б, звичайно, непоправимо ще раз прозрапити на Імперно.
Тааам, пам'ятаємо, пам'ятаємо ці поразки.
Ну і загалом, мабуть, багато хто розвірковує чи промапить цього гран-чиналу,
міг впрепускати, що першість справді реальній шанс у фурію, буде саме на третій мапі.
Тому що біраш, ну він, типо, пікті-тіфті.
Його ти не скажеш одно сітно за фурією.
Це одно, ти завжди мусиш розраховувати на індивдалу когра в ціфелку,
Яка на мерзі виграє невірунну простороль і вона так її зіграла.
Ну а тут фурія відно боролись.
Перша половина власна корова з усильну стору.
Потім задійфається майже без шансів.
Тому чекаємо інферну з інтерпінням.
І сподіваємо, що буде інтрига.
Вона з'явиться у тому гранфіналі.
Тому що якщо чесно, 30 гранфінал мейдор,
якого ми в продовж плейопу і самого мейдору всіх стадій
подивилися тільки просто абсолютно цілі мабачів, було б дуже прикро.
Муло б в'яленкою існувано, але я сподіваю, що зараз на Інфарну зможуть зібратися у нас фурію.
І взагалі ми цікаво, що пішло так на цьому манубісті, тому що сіт в таймауті казав, що дуже багато час вирішили на КТ.
У нас дуже крутий КТ-сайд, але КТ-сайду фурії ми не справді не попачили,
хоча, я думаю, відсутність саме офіційних матчів дуже сильно сказується на цьому.
Безперед, що не має де відпрацювати, не має де якісь фішки зрозуміти, тому якщо ти не граєш, то ти просто намагаєшся опоздивувати наш салтоги, як це робив Керіган в складі фейсового часу на Копінгаги, Мейджорі і Протиспір'їд, коли вони сій Примабан, Верчого, якось там напікили, ще й зміли виграти виспір'їд. Але такі речі дуже рідко трапляються.
Шановні, поки що 2.0 на користь команди Falconz, чому Фурі не вдалося ж таки навязати свою грудь за КТ і чого чекати від третьої розповісти на наша чудове лейстудія? Їй слово.
Спецкінг! Спецкінг! Король 3! Лодив я! Спецкінг! Спецкінг! Спецкінг!
Ти короля!
Як і чекало нашу лайфстуді, все ж таки рахунок 2-0, а окунс дуже активно крокують для того,
щоб стати чемпіонами мейджуру в Кельні.
І тоді ніко нарешті отримує Травпе, який він чекав всю свою кар'єру.
Але далі, далі мапа інферної листів.
Насправді може бути декілька сюрпризів на шляху.
І багато хто в цій студії вважав, що саме з інферно
треба було взагалі починати цей фінал.
Тож можливо все ж таки останні слово фоном ще тут не сказано.
Давайте розбиратися, все ж такий рахунок знову доволі схожий на тих,
що ми бачили на міражі, знову наче поборолись, наче не зовсім без шансів,
але програли фурія, вшановні експерти, як вам те, що ми побачили.
Все ж таки диво не сталося, а Нубіс не грали, от і не ви грали.
Хоча, а по факту, мені здавалося, що за напад буде більше проблем у фурії,
через те, що знаєте, не награ на мапу, треба дуже багато різних колів давати,
треба, щоб всі гравці відчували, коли, де треба дитати тиску, де вименити гранату і т.д.
Але фурія дуже гарною руховиться, за напад дуже багато агресій контроли від команди Фалконз постійно.
Ну як, не давали Фалконз знайти перевагу на першому таймі?
Знаєш, в чому тут перевага могла бути від команди якраз Фурія?
В тому, що вони атакують, вони, ну, що буть гру, вони спроятаем, і в цілому по ним інформації немає.
Тому що за останні 3 чи 4 на 8 місяців вони не показували свої анубіс.
Зараз команда Falcons в сліпу грала проти атаки фурії, яка, ну, невідомо, що вони могли запропонувати.
І вони пропонували доволі непогані якісьні речі, проти яких Falcons було доволі тяжко відігрувати.
Ми бачимо, що без підготовки, без того, щоб, ну, знаєте, полисточку йти і розуміти, що зараз проти тебе буде відбуватись,
Командам такого рівня доволі тяжко відігрувати.
І плюс треба розуміти, що це анубіс, що це атака.
І тут традиційна атака трошки має більше відсоток винрайту.
Тому в цілому все закономірну атаку була доволі непогано, звісно, але далі
ми побачили другу розгромну половину Falcons,
де вони вже почали наложтовувати темп,
де вони почали вести игру.
І ми побачили те, що різниця між цим двома колективами,
А саме в індивідаєні страдбів, вона також доволі велика.
Ну мені, здається, дуже впливало те, що у фурі якось не вдавалося нормально зачепитися за плюсову для себе ситуацію.
Вони постійно, граючи за КТ, десь мали якось там перепушити, зібрати інфу.
Якщо це був підстав, то це був сліпий підстав.
Знаєш, серій, вгадали-немгадали.
Тому не піктуємо темпу в мапі, ось ти кажеш, і це дуже проблемно, коли це не твоя сильна мапа.
Тобто ти не здобуваєш для себе на першому таймінгу ніякої переваги,
ніякої плюсової дії та ментрики, зібрати інфопозоні і так далі.
Ти дуже багато дозволяєш супернику, а таким типами, як Керіган,
ну це ж не просто тиму, де сиводу, він такий, ну пограють дефолт.
Він кожну дрівніцю, кожен там дали буститися в мідал з води, він це використає.
Дали швидку гранату в амені, він це використає на лей таймінгу,
бо розумієш, що у ау-порника немає гранат, туди можна закінчити там якимось розкидом.
А в коні не витрачає людинка смок, повинна стоїть на смоку стрейфити.
Він каже, що в Монесі, сперед. Треба ж головити ті пайки і стрейфити.
Ось ці мікродиталі, це те, к чому Фелгонс, по факту, є сильнішими за фурією на анубісі.
Але все одно, у фурі, мені здається, якби трошки виконані було би краще,
дуже часто десь фалькони виходили на підстаканий плент,
в якому фурія могли би просто зрафунуть мікри, покраще пограти.
Ну так, це факт. Ну і в цілому потрібно відмітити, що брак індивідуального перформансу у команде в курія доволі булики.
Фірстап Фоллен на булики здивування, виконавців нього, були такі, знаєте, сиренькі, скажімо так.
Було паро непоганих моментів від Молодова, але це було у першій половині.
У другій якось він розчунився.
Ксирато Юрій взагалі не було на мапі, 0.74, 0.81 рейтів.
Це ті виконавці, які Юрій на цьому івенті дуже круто перформують.
Ксерато стабільно в цьому складі круто перформують, але на цьому івенті в нього не дуже йде гра на хоні Юрія.
Але у цьому мочапі цим виконавцям не дають розкрыватись.
І ця проблема дуже велика.
Нам показували ще короткий момент, це з дефізом бомби від Ксерату на останніх секундах,
де реально все вирішувалося менше ніж пів секунду, і все одно вона вибухнула, дуже неприємний момент.
Я хочу все ж таки зговорити, що один момент такий,
станемо на дві зіграні маба, Фалкландс виграв у 4 пістолетні серії, по суті.
Цюди пісток і за ними, усюди за ними старт, і мені здається це, як знаєте, екстратиск на фурію.
Я не можу сказати, що там мабу би виграло фурія, якби ось вони вигравали по одній пістолетці зараз.
Може і ні, не на обох мабах так точно, але при тому все ж такими потримали з вами і дуже іншо вражені від цієї баталії.
Хочеться ще відмітити, дуже важливо, нам зараз показували хайлай такі сукі.
І це фінал гри, а це останній, ну просто бає команда Курія.
Що робить Киріган? Киріган відправляє наймолодшого, найнедосвічнішого граця.
По факту, вирішувати долі цього раунда. Він в соло іде вскриває плент.
Але відправляє того, то може зуби вибити?
Так, але потрібно розуміти, що на нього дуже великий тиск.
Вони виграветься, який в першого фіналі такого турніру і показує такий перфоменс.
Він просто в соло іде і вскриває апленту.
Звичайні контакти, безгранки, один керсокий, який так.
Хочу, що в команді Falcon скільки там 2 мільйони, але схоже, що у цьому фіналі ці 2 мільйони можуть окупитися.
Великі цим раундам.
До речі, спливавши почав нормально грати.
На цьому турнірі він гарно своє проявляє на CSAS-чемпіон, що в останньому, наскільки я пам'ятав, він нормально зіграв.
Мені здається, що подорожки ось цей фактор того, що Гокупили за 2 мільйони, люди казали, ну вплив, і він не грає тільки в групах,
ну це відходит на другі плани.
Це може бути якось пов'язано з тим, що Керіган згивився якраз на останніх цих турнірах, на твій думку?
Мені здається, він просто більше дозволяє гравцям брати на себе десь в моменті.
Особливо ніко, який вміє керувати гравцями, як, ну, не пішаками це буде знато, типо, неважливо водогравців, до сильних скилових типів.
Сказано, але він відеє якось більше ніко, щоб вони могли, умовно кажуть,
що там за КТ, наприклад, вдвох керувати командую, і ніко може десь мікроменеджити гравців,
типу такі хлопці, як Київські і, звісно, Монесі, які, взагалі, ніко вже з кіроки грає.
Вони йому, по-перше, довіряють, по-друге, ніко сам відчуває через те,
що він більше такий стіловий час, де можна використати мікру інших гравців.
Мені здається, в цілому різниця дуже така.
Булика у капітанстві Коксана та капітанстві Керігана
це в тому, що ми побачили у фінальних раундах.
Мені здається, у фінальних раундах Коксанби, при Fullbuy, при всіх найдах.
Все живого робив би, так?
При всьому він би зіграв системно те, що намолювано на папірці.
Мені здається, у Керігана також був цей папірець.
І також були ці скріпти, раунди, якісь дефолти, і так далі.
Керіган на парачульку.
Але він дозволяє, він розуміє, що наприклад, на праках, на якихось інших офіційних матчах, у Киясукі непогано виходило скривати Аплант просто контактом.
І він у вирішальних раундах віддає ініціативу, і хтось каже, залудили, умовно, так, він полюбляє, заразшити десь, піти контактом і так далі, про всіх, але, ну, і ми бачимо результат, тобто це виходить.
Команди навпроти чекають проти Fullbuyer на вирішальних раундах, на вирішальних поєнтах, чогось тяжкого, чогось системного, чогось на віручку, знаєш.
Але тут ти посилаєш наймолодшого гравця, вскривати аплант і це працює.
Мені здається, це співпало, бо амейн віддається, як зона типу гравцями в фурі.
Плюс вид до цього декілька раундів поспіль давали шалений тиск на б, на Монесі відпікував в кон, типа на б йде тиск, а скриптові раунди на б відбувалися.
І через це, по макро, ти дав здалегіть, по преніх раундах, тиск на Б,
змістив фокус, гравців, фурія на те, що можна, в принципі, 3B пограти,
перш темін, середній темін, відійти 3B під Б,
і через це на А буде як люди грати.
Ну, один десь на дев'яці поставлять, десь на брок,
і на віддачу, і проте цієї людині, якраз можна зручно піти контакт.
У нас я чудово можусь послухати зараз інтерв'ю з Зоніком,
який, розумію, його буквально взяли після того, як віма побогозіграм,
Тож цікаво, що, скажі нам, Теренер Фалканц.
Можна нас на секундочку бідувати? Буквально на секунду.
Все так, старт, звісно. Ще я думаю, що опочово добре, а після вайтній раунди, обидві на вашу орості.
Можеш сказати, що ще сталося на анубісі.
Те самое, що було встані там про днів, у нас два хороше старта.
Далі це, як ми шукаємо рішення до проблем. Так, звісно.
Завжди закінчується одно і те саме.
Багато коментарів з цього разу треба робити, просто у нас в Тесаді було.
Все добре, скудалося, як награлося на нігри, то ж так.
Здається, ще немає якоїсь різної слабкості.
Але якщо треба щось відділити на інфарну, що це має бути?
Стресово чи на комунікація? Що стресо?
Від Костінград, на чорі всіх?
Не знаю, це просто комадна штука, нічого такого.
Звичайно, інфарно проти вас часто брати, вам зараз треба грати ЄВБ5. Що треба зробити для того, щоб закрити це фінал Терноль?
Треба грати, щоб виграти на щось, щоб програти. Продовжити грати нашу ру, щоб не програти, не фокусуватися на цьому і робити просто річня, який від нас вимагає ситуація.
Таке, коротеньки інтерв'ю нам дали зоніком. В принципі, мені здається, все логічно він каже, і цікаво, деталь того, що під тиском все ж таки стрес в локом, стажав він каже,
Він каже, інку бардак може з'являтися в команде.
Я ще можу це поєднати з тим, що по-препешу 2-0 все речі не виграно, ми маємо таку людинку, як Ніко, який, ну, знаєшись, для нього ось це остання мата зараз.
Я відчуваю, як, ну, будь-який ментальний блок.
Ментальний блок, або, як це, надзвичайне відповідальність, чого ти правила.
Все, моя кар'єра іще до цього.
Мені здається, в певні моменти, де мікроменеджер додатковий на своїй гравті
він буде оказувати, що ти, Монесі захочуть, каже,
«Я відчуваю, я підозроблю, він такий, ілья, маю патилежну донку, не погоди».
Відповідальність дуже серйозна теж буде на ньому складатися в такий момент.
І мені дуже цікаво, як це будуть розрулювати для себе фальклони,
бо інфарна вільверта мапа може бути неприємна для них,
і перша пітий не по сценарію цього колективу.
Я просто так хочся відмітити те, що, окей, не хочеться сильно це прохайпати, тому що все ж таки там пройшло декілька івентів.
Мур доволі сучно кажуть, що це частина ханімун-періоду, хреба кажуть, що для Фалгонс, але чому все ж таки я для себе і не тільки я вважаю, що в Керіган є найбільш видатним геймлідром встроїця ігри,
це тому, що скільки ростей він провів на цей новий рівень, у нього була досвід декілька раз Фейскланд з Маузами,
З Дігнітосу, Асенсу, Тим Квешенмарк. Він їх до ТОП-3 підняв.
І зараз з фальконом на коротку дистанцію, як мінімум, складається така саме ситуація.
І Апакс безумовно, найти толовніший, ингейм-лідер.
Ми всі з вами розуміємо.
Але Апакс працює плюс-міну з тією самою структуру і завжди.
Керіга, на наче, кидають просто, навіть, знаєте, не воду.
Ні, його зі скелі скидують і подивляться, чи зможе він знову полетити.
Мені здається, що просто ти правильно сказав, що інші системи АПІКСа,
вони абсолютно різні підходи.
АПІКС – це людина, в якої є система, в якій він,
а якщо всі гравці виконують систему правильного, зробляючи своїми країв,
в них все працює, не дуже сильно працює структура.
Керіган – це людина, яка може зібрати 4 гравців, 4 гравців.
Якщо вони просто нормально стріляють, він може розкрити кожного з них,
і кожен з них буде відчувати себе не те, що впевненим, як це пояснити.
Ніби йому дають шанс себе проявити.
Зрочний для нього умовок, в умовок, де в нього вірість.
Для нього форнити цю тілку, де для улюбленого мова в гравця
зроблять передумови попередніми раундами, попередніми зустрічами з суперником.
Що ти будеш розуміти, що твій мов-прок не пігав, і йдеш спекійно виконуєш.
Тому мені здається, що тут порівнювати якось та...
Керіга навзагалі з кимось дуже важко, такого капітана я не можу пригадати.
Нічого місто брати.
Зараз про Таня Офоллен, який закінчує, на жаль, кар'єру цілому у цьому році, тому це останнє можлива мапа взагалі в плей-оффі, хто знає, на наступний майджер чи прейде в фурію плей-офф, це велике питання, тому...
А у Керігану можливо не останнє, можливо чи роки 4 на контракті, після перемоги?
Ну, після перемоги там контракт на 10, дуже, піво, подав.
До 40 років, до 40 років.
Тому можливисти, оповнено не багато, у Керігану очевидно ще, можливо, рік-два-три він пограю.
Тому в цілому це зараз така.
Ментальна точка для Falcons і можливо точка перехоплення ініціативи для Falcons та компанії.
Шановні експерти, все ж таки, ваш предікт, результату конкретно цієї мати.
Я знаю, що у нас напочатку, бо 3-0-3-1 за Falcons, правильно?
Три-два.
Три-два-а.
Хто виграє інферна?
Фурія, там Якиндр, там Тильно буде, що ружі.
Відпочинь, відпочинь.
Відпочинь, каже Шайні і Муру і за компанією команді Фурія.
Давайте дивитися на сервері, як в нас кладеться, хочеться вірити те, що цей фінал набагато є скрабих емоцій.
Насправді це забезпечно, питання в тому, скільки мапно отримаємо.
Але емоції точно будуть єскраві, разом з нашими коментаторами.
Дякуємо, дякуємо дуже.
Не хотілося побачити тут рахунок 3-0, на користь будь-якою з командам більш фелкенс, але все до того йде.
Натомість, саме зараз очікуваний фірст пік від фурії, котрі вони залишили на третю мапу.
Це їхній найкращий Д-інферн, на котрому вони чудово себе почувають, що є одна з найдірших мап фелкенс.
Плюс до того є велика переважа.
В тому, що в 25 році фурія вже поверталася без 25, з рахунку 0-2.
Ніхто як не вони можуть зробити це знову.
Як же зараз коціантинавалюється в фьюріуму?
В нас що зараз камбеку розпочнеться.
Саме зараз ми побачимо найбільш легендарне повернений висторію мейтів,
але якщо чесно обомару вкравну зараз.
Фурі треба зараз скапати за цю можливість.
Це з францієї перспільків тих територіях.
І їхній шанс розламати цей квел.
Тут знову голову айсограся якого-то нам попередньо,
показували ніколи слити сумніви,
можливо він знову не стане чемпіоном.
20 секунд до початку 3 маби цього граціоналу Шаноги.
А зайди мені здається, що останні про що думає Ніка, що зараз він не стане чемпіоном.
Все ж таки надто великим перевагом його команди.
І надто добре грає, чи готі маєте.
Монесі йде на свій мбі, тіошки розкривається тут з плеєв.
Ходжі для Ніка все добре, але за декількі секунд вироскучнемо перед зв'язком на ходи інферни і з'ясуємо,
чи тінтанули фурія, чи все ж такі воно готові продовжувати цю боротьбу.
Боїхало дивитесь, Маслок інферно!
Ото ж, містоточка розпочинається. Фурія за атаку, Фелкос будучи західний.
Ці дефіуски ті, поки що ми у команді Фелкос не помічаємо,
Олег Еріган вже когось заспотав на банані, ж веденько звідти побіг назад.
Долбарети. Долбарети в Монесі, і насправді вже один разова.
Різницю для його команда, закривана прейплата на новість і пістолетному раунді,
фулпаг, гранату, фолана, і кіндер на смоці, ну і поки що початок стандартний.
Ми не бачимо якось при голому слову Пушу, під якийсь спод контроль мапу відчувається на пруга,
відчувається, що це гран-фінал і ставки на то великий.
Falcon 3 відпрацьовують під б, там нехід керіган на флешці,
кодрі можливо запускати Микіосухи з долберета Монесі.
Що речі вже відтається на кілимах, є класний кіосуфі Підбе.
Хороший початок для Фурі, 5-3, Ніко, останнє надія Б-планта.
Робить Шален, етапу Якіндру і досі залишає цю перетворю від контролу скалі молодой начальці.
Поки що по трейфу все розуміє, що віддавати зараз паритет за гравцями команді Фелгон.
Ти вучиться тлешка проти Ніко, він ще вас затрікує.
Крутиться, дивиться, хто там лінорюч, поки що без блучного постріла.
Але відволного він є, 4-2 бома для порівстануваються, ну і на складна ситуація відповідно для Фелкончі, Ксирато вже дихає в спину.
О, Люркер здоровує людини, збирається остаточно поховати цей пістолетний потенційний тейк 2-4.
Витрачається, до речі, смок, ті в мене бачимо арморів, це ж нема, ну тобто 5 відсотків можна залишити зараз Фелконч, що останеться якесь диво,
Фурія можливо повилітають в сервері, спинок, сирата, Тесас вже бачить, Керіган, Тесас падають.
І це перший пістолет на раунд від Фурії, причому дуже впевнен.
Знайшов тут не до грешного, останніх секунд, і він сплачув один, то хайпувати можна вести нема.
Над переколнивою 4-0 тільки Кіл Віднікова побачили, далі дуже спокійно з ним розібралися,
і дуже важко поспорядчатись над впевненою і класно з точки зору того, наскільки команда Фурія в фокусі.
Вони не випали після того, як вони дві мапи вже програли, вони намагаються зараз чіпитися за цей останній шас на стільки, наскільки це взагалі можливо.
О, до речі, помінив, що лос-сигурзе лишив нам свій планшет.
Можете написати, пані Допанове, саме до дозараз, все ж таки якого рахунку ви очікуєте.
І від якої команди, чи буде comeback, чи ні, пошіль, пошіль, будемо вам дуже вдячні.
Та і загалом, вдячніше зголошаєтеся з нами, якщо в наш додачний ютубі проставте лайк, це дуже допоможуть просування.
Трансляції Force, The Falcon's, подібного роду байв, вони сьогодні вже вигравали, наприклад, на першому міражі,
який ось точно поховав неді фурії на свій фростпік. Ну, і спостерігаємо, яке ідея The Falcon зараз.
Ну, поки три гравці під А від фурії, і тут туди, де тільки один моність.
Що вони зараз все впевнено зроблять, вийдуть на Аплен, моність і заборуть, бомба просто переніщується туди,
Ну а всі гравці, які на Б зараз тако 4, залишаються сейвити,
і на тому раунд закінчено, тобто тільки один за логікою мав би падати.
Ну але, поки група фурі йде на банан і на Б-плен,
де одразу купа гравців і кіоски вже і кіндера забирає.
Можливо, бомби треба задуматися над розгоротом, і вони так і роблять.
Таній Нідутфон, починає волати охорони скасування.
Треба зміщуватися з іншого напрямку.
Однак і Фелкен зрозуміло, до чого все йдеться, зміщують Тесиса і кіоски.
А сюди нахл по моністі і питання втого наскільки сильно в одних стигані, ніби в одних стигані,
які оскільки залітає сюди з одним фрагом міздемич по-другому.
Часу залишається небагато, 20 ліп, 21 секунди, сюди ж також зміщується і керіганці своїм 5-7.
Новажко в одекурі вийти, потрібно перший фраг, то вийде з самого початку.
Мінус від молодого є, тесес, мінус прав, мінус прав, бо 5-7 працює бездогадно і публіта починає балати.
Зараз навряд залишиться час для того, щоб цей раунд почакнути.
Пробує встановлювати, що до кінця нікого пушить його на ініціативі і просто добиває, як і цей раунд для Феоконського.
Ця тинка зав, що вони такі раунди беруть часто і цей не стоябли експлуатів. Один один.
Дуже багато фільтових моментів. Фурія бідають протягом поточного П-103.
І 4-3. Свій форс на новіся залили і вигравши.
Свій форс раунд залили у відповідь такий саме на маті Деміраж.
Знайштися фортуни повертається обличчям до Фелкон з човідні раунди, вони виграють і поколочними не вихнучення бомби.
Бо була фуря, можуть, замислося, якщо форсувати, подіїчи, зробити ека і байд через раун, то бці багато, але зрозуміло, що початок доволі цільтовий.
Форс все ж таки з технайами до гранатови.
Буде пробувати фуря вдивувати, буде пробувати відповідати на те, що йно зробили гравці команду Фелкон.
Ціну для себе, саме не теки, перш за все їхній акцент, будуть пробувати якось зочинок, дуже різко підривати і випадати саме туди,
але наразі просто всі зкупчувся на РМП і чекають можливість агресії у відбуві тих фелканских, на що це розраховано і чи буде, воно має величезні сумніви.
Фовільна, обережна, стримана фурія зараз діє, знає, що треба бути хтигранати з команду фелканс, ну і тільки після цього приймати рішення.
Ось за доджу лиха Єшку, наприклад, не виходили на бадан одразу, правильно, почекали одну.
І більше лиха Єшок не залишається, що є додатковим. Плюсам...
Йосука, ой, за Луната! Він просто починає спрейти.
Не від не спрейти, а чергами стріляти крізь смуки, відставляється Єкіндер статавного 0 на 3.
Розканував смоки Єх'їоски, інтер для своїй команди.
Знайшов, далі дивимось. Буде все ж таки починати рухати, набагато швидше куря біжить по моліку Єх'їоски.
Вже одно побачив, який з мутки забрився молодого, загалі не ставляється, але якимось з вами бежимає біфтер Келіган, робий кіл.
Буде ще біто молодого і Киоски закриває. Юлі закриває молодого і стає, граєм цього раунду, 3,5 кіл, від нього все рад, то сам за цей віткапає на першому боксі на ученцях.
Ну, мега, мега, в першому наград, Киоски вчав воплею, і він закінчує ворожний форс раунд квадра кілом.
Налаштований. Якомога ефективніше допомагати своє команді.
Форс не спрацював, здавалося фурія все і правильно робила.
Однак реакції, які сьогодні показують фелкенс на найвищому рівні.
Нема знищить щеплятися в фурії, нема якогось переваги,
які вони могли здивувати фелкенс.
Та ж всі спекти, які ми сьогодні бачимо у фелкенс, спрацюють банально краще.
І це можливо поспоречатись.
Вони неймовірно заряджені, при цьому неймовірно спокійні.
Такі раунди точно додають від цього тодоткового пусту, хлайпу ісційні енергії,
певності в тому, що вони все роблять правильні, у них все вийде.
Ну і вольваніки фурії 100% варті від знаки за те, як вони нефтонно підтримують свою коману,
вивідувачість за те, що вони все йде не так.
Освистали, до речі, плакати, що сьогодні День Ніко, ну зрозуміли.
Емоції Фурії, вони все ж таки через увесь світ приїхали сюди,
поболювати за команду, однак тут, в грантфіналі,
не відмінує вчорашнього, позавчорашнього на ГУ,
покричати, поки що багато немає.
Такнішна пауза в нас воникає на сервері.
Ну, споліваємо з тривалою вода на буду.
Будемо чекати, будемо чекати по новині агрес,
подіваємо, що воно буде якомога швидше, малої.
Больвальки Фурії нефтонно сподіваються на повернення своїй команди.
Дуже красиво, то все виглядає в ланкці сімху. Брослетів зараз підсвічують, фон іцяють. Величезна кількість публіки. Немовірна енергія, справді спека.
Ну і всі вони за тому анніплогифу, і ось таке пив лукавство Кримачу. П'ять голову ніяхри.
Новолікумедлі, зараз один з волівальників виправив свід лакат, на котором було написано 3-2.
Ви, що Файлкандс вин, зажив, ну, пошли цихо, два на посаду, ну,
Ну і, та,
Фінальний бусложився для команди Файлкандс.
Шановні, на його стрічі відчуття відкипровадили в разом диспостору показу Беттін.
Беттін, ти король Фул-Эко для фурії,
чекаємо рахунку 3-2.
Намагається, намагається, згадання закинути,
наврочку зараз,
Зараз на якийсь дігал від Молодого.
Торечі, цікаво, що Сладачість над Вантом Молодого зараз.
Пошел до Грампи і виграли в хурі.
Дуже хороший старт в нього, і справді багато війнів із пістолетцями.
Навіть вісле кілька мінусів. Він його ми побачили, але поки що.
Просто тім той, причому сам молодий, в якого власним роках я дігал, вже по демеджу по собі отримав 38 кп.
Ну, є. Ну, тут навіть, знаєш, п'яти відсотків шансівни до сина цей раунд.
Це правда.
Навіть ноль п'ять.
Так, ну треба чекати на справді кайди,
то ви тягати гранати з фелків, щоб вони закупалися,
далі в наступних раундах.
Якби, кудись просто пужи, до стрімголов,
немає ж одного сенсу навіщо просто повітоватися.
Звісно, Заку персонал фелканць викликає за непокоєння,
наприклад, 20 г.к.47,
Забачило на щокі усуки, здатний.
Ну, десь в розвійці, далі флешка, оголошено полювання на Керігана.
Котрій самотужки, на собі, приймає захист Бефлентаїву,
літає, що забирає молодого.
І робити це дуже, дуже стає.
Достове конкубра справі, Керіга, трьох полків.
Ну, але все ж таке гуртом, Полин і Юрій його наздогнали,
проти далі, кіозки, звісно, намірув, пролежати супер,
тільки не має, Полин і човся від того лока.
Ви жили, ніхто смов, і це все ж таке третє, але
НТ! НТ!
Бо забрали мені, здається, непогане фіцом на дяпурі
Стан, і погано було поставити
Це людина про себе не поставила?
Підозрюю
Якщо так, то це дуже круто
Ну що?
Один з часткових визначальних
На раундів перші половині
Або це буде...
Чотири, п'ять, чість, одини, можливо, Фулкан спочинуть просто знову волити, або все ж такі фурії є ціндивованих фелканців.
Розпочинають три БН, і одразу кіоскі залишається червоним, і кіндер вже приспусувався до активних дій керів на банані команди Фелканців.
Отже, кіоскі залишається на червоних, ну і ніби почали, як можна сказати. Ну, дещо поїграно, просто очекай з перевагу у фурії є.
Та, принаймні, похопе.
І, будь-яки, Дмитр Патіонський, мається в нас це диньо-гофотальнім.
Ну, і плюс, Фурія, взагалі, за банан одразу не контестить.
Вони абсолютно не здають жодного шансу цим хаєшкам якось себе зашкодити.
Ну, і поки що, для них плачаток сприятували, чи зможуть вони його розкрутити для себе з Вісона Раунд.
Це ми дізнаємось годом.
Поки є більш менше тенепересивання від Серату.
Він там на балконі пополз, вустився вниз.
Фурія поки що ну просто, як в гостях на інферму.
Статнули пога що яму,
гравці Фелканс, єдесят п'ять секунд.
Ну і знов повільні стає в інферму,
одна з найповільніших маб насправді загалом.
Серед усіх, що зараз в пуля,
вдалеку розстаються п'юкдела ім-гранат.
Фелканси зміщуються в Монесі,
до своїх тімейтів.
Ну і це знову додатковий мінов для Фурії,
тобто зараз вони виходить і муть свої чотвіркою на Б-план,
Та ж, або і тук під смоком відпрацьовувається, а він раз від нього, далі ті мейт Керіган просто куває цією смоті, вилітає моніфі, терміново паде, мінус від Керіга на Юрі, мінус у свого ж ті мейта, ну і все ж таки цей Ечм, ну десь, каже, Курія, принаймні, не програла. Вони все ще залишається два обгана, в штану на Нібобі, проти червоного кіосту.
Ну, давайте, не бачите, тепер я спробую ретейку.
Поки що ні гранати, ні деф'юскітів немає,
але, певна річ, від когось з захистників на банані воно мало ближа.
Зараз подивимося, що це справді так.
Кіосків очевидно буде погодити першим,
і його тесець буде пробувати трейдити,
тіти точно лежать на кетез від цих видно.
Тому зараз права за індивідуалкою грацію команди Фелкоф
і за своїй часом розвінув, якого немає всеразу ідалі,
згоджен далі його розкрутить.
Ви збавляєте жера для своїї команди Фуря,
навагається зараз повернутися і ви дуже ближчі до того, аби це вийшло на старті цього інферну.
Це добрі для Фурії новини, вони щойно проїшли, можна сказати, укріплені на петленті.
Зробили це елегантно, не вивкнули монеси самого початку,
ніка не дали можливість розкривитися на мультіки, як власне і Керіган,
ну і тим кіл загалом не повклива.
Круто, не чотири, не п'ять, не шість, і дима все ж таки,
Все ж таки, вастанув нас зараз до голі рівна боротьба.
Чекаємо такої надалі.
Це те, чого ми хотіли побачити в цьому грантчиналі.
Ну і зісту, Фурія докладе всіх з усіля в цьому году цяхти.
Останній гроші команди «Фелконс» і переграєш цей раундів,
щоб з цей, бо це дуже хороші шанси вийка на 3-3.
Але ми пам'ятаємо, як на «Нубісі» таку нагоду Фурія з Гайла.
І давайте, глянемо, чи не з Гайла.
От і що, шикарно попрацювали у тілкою.
В ледвоживій монісі, Керіган 40 перетратив,
в урія стартує.
Окей.
Та це правда, але не зупиняються.
Фелкен це вони не хочуть поки що віддавати Дугу.
Все ще Киосів відпрацьовує тут підстінкою.
Керіган у нього на підтримці.
Ну і звісно, якся рада займається своїми люрксправами на апленті,
підпідає гранати і в індратаматі відпушить смол.
Ну це не може буде правдою, як киосуки зараз...
...да є один мінус.
Залишається на Сенбоксі.
Тому підкідають геранати молодої Юрії.
До речі розривають двох мапортників Беплензай Юрії на одному холсфонті, але він живить.
І, знову, на її прямий, прохід на Беплензь відкритого.
Дуже жорско та безкомпромісно зараз постріляли граці Фурії.
Бомба буде встановлена, ну а те, це сувмон і сініх, навіть нема чого пхати слуговно.
На цей Беплензь це рахунок 3-3.
Єдине, що ще ж таки полег не буде відфелитися, не будуть на багатості утрі,
і тоді вас і реалізувати, тому для Фурії не прості часи не завершуються.
Жодного зброєного раунду Фурії поки що не відіграли на апле,
вони цього спрямоване тиснуть на Керігана з Кіоски.
Іноді там ще підключається Ніго,
всі ж таки він гравець ротації багатьох флопанних,
то і поки що ця ставка себе виправдовує навіть в ситуації,
коли Фелканс грають на Б3.
Тому добрі новини для Фурії,
і навіть попри наведалий початок в самого безтоф'я,
Та з 0-2, то вони можуть сказати один от двома Найдзгайс, нас інферне просюбається, все як раз.
Та, що не вирдало, ну, велище вирдало, але це не зробив всі які.
Та, Форя зараз має спробувати зловити якийсь імпульс від того, що в них буде щось виходить, зарядити себе, сказати, давайте рухатись далі, добивати їх, це наш інферно, це наш шанс перевернути цю игру і можливо, якщо вони його все ж таки вируть, вони справді повіряють, що вони можуть зачепитися за цей мейджор.
Ну, не знаю, та певно Велен фолен і нема в нього сумліві.
Тасовно того, що він все ще може виглядувати.
Доктор там, психологія, я думаю, не захпар, там у рівні.
І він, впевнений, що тут цей починає з 6-го року, шу-раунд за раунд,
маха за маку, можливо повернутися, питання підпишить до молодих.
Травці, на вистанній черги, до молодого.
Рахунок 3-3, кіоски і керів там сливають.
Ну, економіка має на увазі свій спор, ну і сайм-трофт-28 зараз намагається фалтамстаж розкрутити.
Ну, якщо ця в них вийде, для них буде чекарні новини, адже економіка повернеться до Сталого істування, і вони можуть диватися ті її брати.
Але поки що так все і виходить, те це забирають все раз, на супер-червоний і кіндер, хоча Юрія Гозардинаєв.
Керіган теж отримає по макіті, спан-спан, а за ним притюр Керіган.
Керіган! Три пол-гілз, Юспаві Капітана!
Відперемержив навіть свій момент проти Віталії та Ладна Юс. Пройтюваль, зараз у Фіда Андерсона в руках тримбл-кил.
І Фолленд залишається один. Я пам'ятаю, як на банані він тягнув клаче 1,5 на встановленні бомби.
Але на то велика перевага у Фелгенсних є китивних є бафуловий гравця і авік зокрема.
Воно навіть не дуже квапляться, чекаючи, поки розвійться.
Смог на трубах і тільки після цього прийматимуть.
Ну, надеюсь, у своє рішення просто будуть йти вперед.
Фоллен, звісно, ховається. Залишається за комп'єтнадцять та вибуху бомби. Потрібно давати голову. Монесі бере під контроль.
Бомба починає. Дебатися. Фоллен падає. Палі до панови. Це виграє на пів. Айка раунд. Ходрому Керіган дробить мінус три зв'язки.
І як же після цих його рухів заводиться аксисарена? Словами не передати неймовідний рівень. Шуму всі тут супер.
Влюблять Керігана і того, як він займодіє за аудиторією. І вона повністю на його борці, ну, окрім того, сектору фанатів Пурі.
Звичайно, збираючися зі зуспільку, починає отого-другого, третє розбирати просто епсалюційна мовнича і фонина.
Саме він трішечки по хипе проходив, ну а далі вже на то просто й дограш мовницей таких мовницей зазвичай не промачає.
Складно уявити, що декілька місяців тому це людина, ця легенда і постать збиралася закінчувати кар'єру.
Однак дружинно сказали, що з готивацію у тебе проблем не має чи консто у ранку, ти прокидаєшся, іграєш,
Ви потрібно щось змінити, і поки що ці зміни виглядають легендарно.
4-3 терміново після цього відданого прикрого раунду фурія прописуєте імал,
і, ввечі, летне 1-те Бразильці вирішили грати швидко, не вибрав до себе.
Цікаво, що буде далі.
Зетерпінем чекаємо, раунд вже почався, ну і дивно, що у команде фурія все гаразд загалом.
Три калащі галіл, це для Полина.
Цим точно можна працювати,
і цим точно можна вигравати, але от перше
і Тіндер Схабал дуже серйон зуфаєш,
але далі флеш набривається, кіомки тіл,
дає молода гараж галітру, треба тіх, періга!
Тягне бок, щоб вона на собі йну,
і далі просто фолос їх відпускає.
Ніко не подаліку, весь цей час він відпрацьовував разом
із своїми тімейтами, і далі теж.
Лідно фелкон сотримали, то за чим прийшли,
а саме перебагу.
Тут просто пакрав під шмачком. Його за невідповідальності наразі це Келиме. Моносі відповідає своїм ОВП за ребрами.
Ну що, поки з позитивних моментів у фурі можна відначати тільки відбитий банан.
Котрій, до речі, багато чого він коштував. Натомість ХП Фелкенс не ідеальні. Це можна скоростатися.
Для фурі була це неймовірно зручно. Саме втюмують витисити цього раунду перевагу для себе.
Адже гроші закінчуються, цей не працює, це 6-3 вже дворозового привага для команди Фелконць, ну і це може означати неймовірно,
яксь кіновини для форії у цьому гран-ціналі.
Тому зараз Юрій Оксерадто та Фоллун треба звісно об'єднати зусилля, ну і досягти бажаного.
Результату Юрій, життєл по ССУ прописав, команди Фелконць відпискає мідал, тут повністі на юсті.
Вистий бужик і падає від Юрія, але Ніко ловить бобу, фалум падає 27 секунд на даймері і він просто вклувається сільки скільки може.
А що, Фурія, зможете з ним зробити Юрій на червоних теснікал спойтів, залежати до ситуації, як це просто Ніко бужик півтора.
Юрій навіляє цього бачівку знайти, вона все ж таки перебрано. Ніко весай час, весай час, а заїть на півтора.
Керігат бужить крізь спів, 7, 6, 5, 14 секунд до речі, Ніко може забрати в сарані, в сарані на парамка і стим.
Тобто виграє пошивільний раунд для своєї команди, подивиться на його емоції.
Він просто вшо це від їжджає від свого стола Патрая Лоба.
Просто діті Діка вже від цієї напруви.
Ніка, що ж ти робиш? Як же грансмейстерський зіграє?
Підпушив ні, так, але по появі Юрія в бонері не став перетягуватися.
Розумів, що радше за все бомба може перетягуватися.
Зараз ще раз банан і зробив долинустий мув забравши фолина.
І нам показали, що нічого все ж таки в абсах було видно тестост.
А міг теж бутиків. Все одно Юрій приявив себе на маціон, то й два були дальше, але цього не вистачає.
Епік-він. Епік-він. Він.
Від Ніко. Звісно, це жорстка. Туже жорстка.
Причому навіть вопри цей кризі момент вксораду все одно були можливості забрати Ніко,
все одно його перестріляти, в нього була мінус позиція, він порався із ним, пісто лепи, вихід на 30-ку,
Різкий бриф, прай відмонесі, Луфтесес, це звісно для нього надто просто розбиратися зі своїми суперниками.
Інострій можна спокійно відійти під Валкон, і тим родин проти п'яти. Двого разова перевага.
Саме зараз у Фелкенс на третій мапі, чого грант фінала Мажора.
Вирішив Тесес, їсти, їсти, їсти. Зараз на брифі Сихапсів просто абсолютно жодного шансу для опонента він не дал.
Фурія, виглядає, пригнічена.
Але що їм залишається? Тільки продовжувати, вірити в своїй силі, вірити один годного.
Іначе поперед-ві-попередні мапи, нагодрював була, бував, ребят, тут просто уїхати.
Ще доволі багато, насправді, на подібних грант-фіналі закінчують з рахунком 30,
через те, що одна команда просто не з'являється.
Не може впоратися з емоціями, не може впоратися з тиском, або можливо,
Просто перекатують по слову полу.
Ні, вийште, зараз починається раунд під номером 10.
Ну, і знову купа гранат з'їжджає від Фелкенс на те, щоб цей банан стримати.
Ну, і вони так саме по собі демо вже отримують.
Зараз і тесис вже отримав на горіхи, і керіга, менше половини хепа, і ківовоски, пригорів.
Ніби по старту раунду, фуря завжди працює добре, і ніби про саджа суперника,
але потім щось починає, тижки Ребертини програють дуєліцем грацем і просто відпадають.
В рамках першої половини надзвичайно важливий раунд, їхати на сьомий, давати супер, що не менше перевагу.
В рамках першої половини, а можливо іще більше, тому що це знову останні гроші до фурії, може трапти справді саме СНУБОЛ.
На одному єдиному кіосуке 70 кп, тримається захист Б-планта, фурія просто витягають таймінги.
Але за уважно, на таймінгу 0-47, наскільки багато гранат, все ще є у Фелкенс.
Витрачається дим, кзаратами тушить, педребрами.
Проблядь, виглядь, що нарешті, Фурія зараз пільна декмена.
Пленталоніга байдержу. Від просто постріляв крицмок на лонці.
Він вже вимкнув кзарата. Керіган тим часом падає, але Кіосуке не відігравав разом з дим.
І зараз Кіосуке просто ліває на КТ.
Я думаю, відбуде грати надо агресивне, але розуміє вартість потенційної поминки.
І його зараз підхлеш запустять, одного з другого не забирає Кіоска, але вполено.
Просто кітно плакав хипе, 11 патчка встановлюється.
Тесь далеко, в спинні Юрія, але патчка навіть не встановлюється.
І раунд теж для Фурі скасовується.
Ти 7-3 шановні Фурі, а поки що просто розбит.
Ебсалют, синема Вітнійко.
Ну і можна сказати, наприклад, його мафу Де-інферда проти джиту,
Котра хоче була прогрена, але Ніко тоді набив скажені показники.
227 рейтингу він тоді дав проти свого брата.
1576 раунд з Вінга і 27 на 14 він відіграв.
Він з мапу йде інферно.
На ти спілкується.
Ну і зараз показую нам, що хоч цей номіналь на вибір команде Фурія,
однак Ніко це повністю влаштовує.
Зорсів це не виглядає, як вибір команде Фурія.
Це не їхня територія, принаймні, поки що. Це не місто, де вони почувають себе певнено поки що.
Якісь три раунди вони зібрали, але далі розвинуті буде і щось з цього їм не вдається.
Якщо САРС-8-4-9-3 для Пелконц просто вже починає виднітися ця доріжка,
то нарешті довгочікуно для Ніка, його команди відняться цього пубку.
Ніка виконує, насправді, нестандартні речі.
Дуже в багато ініціатив, від нього було, наприклад, Ти на анобісі,
Він своїми нестандартними діїми вигравав раунди.
І зараз, наприклад, з підтисканням Міда і контролем банану, або просто скануванням крізь дими.
Дуже-дуже ефективний, причемо якщо на двох попередніх папах дуже відначався мониця,
то зараз розмову йдеться не про нього.
Цей інферн про Никола Ковачев.
Ще один трай для фурії з набагато гіршим закупом.
Бачимо три теки Маттен для Фоллана і тільки Юрій,
і діграє на 1 дивайсі, яка 47-му.
Ну, і можливо вдасться, що все ж таки з роботи тут різницю,
буде якийсь мінімум набрати фурії в крайний опіль,
на 4 бажано з віслу Шп'яті дотиснути максимум,
але економіку команди Фелкос до кінця половини
вони точно не зламають, це точно закупить до кінця,
це точно буде ставати тільки сподніше.
Та тут проблема ще й в тому, що фурія загубилася зараз на всі гроші,
і подивіться цей пай на якорайшому чину в не виглядає.
Напевно можна сказати так номінально.
По факту, пікнайний на інферна, плюс Мактен, плюс Сака в якості геро-байов, може, повтливатим.
Зараз розуміючи, що найкращі економічні станції пердака Фелкен максимально закриваються.
Вони вже не об'ються за банан, віддаючі його і просто зонючись гранатами.
Ну і на те, що які-то зблескі спортівни мав.
Що ж, вийшить на трьох у нас, намічається для Фурії.
Вже полетіли гранатки, Фоллен моліка накридає і це має випалювати моністі.
Той стоїть, поки ще нікого не забирає, але Кіл все ж таки все разу дає.
Далі ніхто.
Дабл, голодой, народ голодой!
Дабл, Кіл, два-два.
Шанси для Фурії з'являються, бо обоставлено.
Ті саме, скажі, дикнальні, зараз можуть зробити різницю.
А фіння, доволі, Рано Шарта випадправ. Він Керіга на минус два! Просто! Просто минус два він ходає!
Він ходає з проби від фурії. Котре був глядав, воно справді доволі кориконно. У Вони пігали, воно воно.
Але Керіган. Він, Керіган Андерсен. Саме тут. І зараз не заштований взяти другий мейджер для себе. Він не заштований програвати цей фінал.
Все гірше і гірше справу фурії стають тут на інферна.
32 роки найвільш віковому переможцю мейджера, Ністер Афексу, Керігану, 36.
І в фіналі мейджеру він робить істоти речі, не помиляється під тиском і веде свою команду вперед.
Стоючи за реакцію Фелкенс, за їхньому емоціоналу своїй головак вони вже перебували, вони не відбедуть цей інфердам.
Тобто його можуть взяти в Фурія, розумієте, що ми не дещо, якби Фурія вже програли, але потрібно перевершити себе, потрібно перестрибнути через свої негативні емоції і змузити Фелкан замовчати.
Іначе це має бути хінець. Ідеально, хаївська зараз на Мінус 100 грамм, а як Нідер Вінус 1, так тут Керріган! Знову стався Керріган!
І Кілоцький витриває зараз свого капітана.
Це рада, забирає децеса.
Фуря ще побориться, а чи забирає ніхто імонисть і має тягнути клатчу 1-4 в останньому рауні половини?
Це ж такий четвертий раунд.
Непередкулим можу на повернення.
Равці кованди Фуря, вони залишаються на 4.
Ну і як завжди, ма кажемо, пісто летний, зброєний раунд і можна повертатися.
Маєнка з долучиться до збору Аклас фестівень та фонду Поварниць.
живими відкривають дружні конверт на підтримку великої мети.
Донат від 100 гривень там автоматично бере участь у розігращі 5-т епанемедіонно Атлас фестіаль і Мерчуз Мейджора.
Разом допоможемо нашим військовим звувати ще більше ворожих вродніх ташахедів.
Ви знаєте, що робити, якщо вас є можливість, вважання до лучшої десерків Оркод,
посилання в чечену Ютубі, панер фіфплери в трансляції, а ми відправляємося на Берербу.
Ізіка!
Картка для прийштотян на карту!
ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
Який межур нам щойно пригадали передповернення на фінал межур в Кильні.
Зараз все може завершити спусті екопи, Керіга, Натаніка, вони таке досягнуть того, чого прагнули особливо, ніби кіжо на Медро-Сиї кар'єрі не виграв, проте наприкінці перші голови не мають вінферно, Фурія виграла Рауз, доблар панок 8-4 і, звісно, буде витися до кінця.
Шановні, це фінал Медро-Хельні, це студія Минка, Ліна Єв'яцкало, коментують у вас.
Але, на жаль, для оболівальній кіфурії емоційна складува зараз безумовне на ботіфелтанць.
Ви бачили, їхні емоційні кипівки бачили, як вони святкують свої перемоги, бачили не стандартні дії,
котрі порішували долі раундів.
Ну і коли ви бачите Кеїн на першому місці, про ракунку 8-4 на третій мабі-фіналу Мейдеру,
здається, що він цьоготні в праймі.
Контрфлешка накидується зараз для Міка.
Декілька декілька декілька ешок підколу на імоність. Розпочинає рахунок по точно пістолетному раунді.
Фелканс на місці надоміще не погадан. Стрепкові їх шежники пройшли зібра на багато інфи.
Фелканс мало того, щоб мічить відпрацьовувати. Прожив молодому хипе, куширану в кондрат бать.
З мічим церата. Затискає патесу, але Фелканс дається пити на плету, встановити бомбу.
Кайка сирата зробив все, можливо для того, аби залишити війтість по найпримарній надії на цей раунд.
Команді в Фурі, чи зможуть вони ці надії виправдати?
Юрій, Ксирато та молодой, які на одному хп дуже повільно рухається до банану.
Гажете, я не справдіться, не ймовірно чашка, але загалом у команді фанктури цю ситуація плюс-мінус хоже по хп.
Ніко, Ледвин живий, решта, все одно відбиття.
Давайте дивити, з чим закінчиться цей файс, адже він точно зараз на станок.
Ксирато, поки що відкривається під цим боки, ніко його забирає молодой.
Юрій Балумин, Ніко, змушений брати зараз цикла штатарку чи вийду нього?
А це хрю вийду, ні!
Сурія, береться у левку, це 5-8 кампет, чи вий?
Ні, ні, це були вигул-бомби, це були вигул-бомби, дяма кітів, і навіть кітів.
Да, насправді відсутність кітів зараз повпливала довольно сильно.
Один бедефов, другий прикривав, але маємо, що маємо, молодой, наразі.
Дянестіки захопився, тим, що фуріо це вибуває, щоб тубо просто казалось.
Видаєш, вибуваєш, база на задісті. Та нічого, скучало, не поривайся соревна.
Тут нема за що вибачатися.
Ніко, ось кому не соревна. За свій виступ, по-дущому без 105.
Ну, ось кому добре. Форс. Можна сказати, останній, наві, можливо, перед останні.
Чудово розуміють. Майд розуміють The Falcons, що відпрацьовують саме проти форса.
Фурія їх пролив неодноразово. Дві бактенам, дві формілки.
Ну і обережна, стримана від Falcons.
Ай-яй-яй! Ну, буде пробувати зараз брати цей форс.
Фурія все ж таке умови, ніяку кажучи, для них невірно стодні.
І Керіган вправимо працюється і зараз саме біг теоретично.
Ну і суперники так само.
До слову, Монесі якось не супер помітли, поки ще чотири на сім від нього.
Хоча на попередніх мапах він там дейти два плюс рейтингу віді грабі,
був головним бакером по ремоні команди Фелконс.
Ну і поки що чотири на сім для нього.
Ну інферна мапа не провели снайпері,
хоча на багатьох інфер, на саме за захист Монесі може робити різницю,
на тому, з першу половину була не про нього.
Дуже стрима на грав.
Прям по максимуму намагаються витягати Фелконс зараз гранати з фурі,
Не хочуть потрапляти. А підстак
Є тесос на пелосах як завжди
Ну і через фейк відпрацьовувати муть
Фелкенс. Цікаво доволі ідея. Зараз вони
розкідуві гранати. На фейп-ленд
доволі шільно на котрі зауважити фурія
Не ведуться. Вони продовжують. Багато того, що трійку
стояне під аплентом, так чи... А! Ні!
Керіги не добили! Керіги не добили!
Іка прекрасна ситуація! Зодовг Бог!
Нас іншого до фурія трьох продовжують! Нас стояти!
І якраз таки сюди вбираються бандем з вони впадані, що їхній план нафець працював, але охорів були інші плани.
Франць казав своїм тімейтам, стійте на місці.
Тепер фури всі таки взяла плятий уран.
Нарешті це я задолгіть просто.
Сказав, ну і врешті рець вони таки оживають і будуть пробувати робити це надалі.
Є 9, звісно, не здається іще велика, але опцій для повернення є й цей раунд.
Звісно, має відіграти важливу роль у осьому відчуті моменту для команди Пурі.
Шул, як це супер було, насправді.
Не повистись, тобто коли за 30 секунд до кінця раунда розкидаються КТ СМО,
розкидаються Труни, вривається Керіган Шейз, Ендрій Фрага,
вони все одно кажуться, і в цьому тюветам здійти, трікуйна, і вгадуєш,
це викликає дуже велику повагу.
На його стріщі відчуття відгибривати в разом зі спонсором показов Бет Кін.
Пет Кінг, ти король, ну і тут форс ноль, просто чотири дігли, так-найд, шостий, сомий, два раунди різниці потенційна може бути.
Всього лише для Фурії.
Ой, аби ж це тільки у них вийшло.
Дігли команди Фелкенс, не ймовірно, небезпечні, завжди вони до них вдають це вже безлічену, просто кількі середзі у продовжця оплеїв та і загалом мейджор, вони такі раунди вигравали.
Ну і Фурія, має зараз відбиватись вже.
Кіоско спробував першою міну знайти, але поки що йому це не вдається.
Що надвигадували, почав Фоллен.
Брив під флешку на яму, він приймав лайм від його гості, ми дали все на вкоривці,
загалом дали просто другую третю, встані піта-пої піта-пуває!
Вау, Габрель Тален, а від воно справжніше і лівно отесно з його одне відпустиво в знак зі своїм завданням Фоллен, де вкоривця.
Відна фарми в грошей, він майже остаточно вбив цей форс-раунд для колектива Фелгенц, респект за подібні ініціативи.
Показує він зараз Ніка, що сам Фолен вміє, знаєш, робити щось нестандартно і неочікуване.
Хоча спершу, коли він в ленді в реварсі, виглядало ніби супер ідея, яка не спрацює, але потім в смоки насканував дві голови з мать десятого.
Це просто якесь шаленство, і Габрик Толедо зараз завозить дуже хороші шанси своїй команді на те, аби цей раунд таки добий, та елевони йдуть на В.
Вокчу один тільки Кіндер, якщо Раптон він впаде у команду Фелкнз і Техси Сацківожське, може з'явитися шанси, але і Кіндер робить все, аби цього немало, а Юріяло допомагає шости для турій.
Як же не покажався складається зараз для цього образиїського колектива.
А Фелкнз не стільки впевнене виглядають, щоб, якби, знаєш, щоб коли-то там бачимо хвилин 8, 4, а потім коли-то бачимо 9, щоб щось було щось впевнене в тому, що, знаєш, їх в одній зараз переможе.
Вони можуть похитнутися, вона не втрачає віру, свої сили, свої команди.
Зараз хубок блоки.
Яке завдання? Не програти глоками чи не побирати від лотів?
Залишитися живими п'ятчовами?
Далі поєднати і перший і другий, і не повідліцяти, і раунди віддати.
Тому потків це традиційна хвилинка на поговорити.
Навіть хвилинка з половиною.
Просто на теспавні виштовуються всі у другі гравці, команда Фелконць.
Ну і розуміючи те, що сперник на плані економіцій Кіндер вже запушив курсу, судить там непогадний спам на справді.
Ті Кіндер одного забрал, далі може чіг показуватись, тимає.
Так, а може зараз ще одна флешка і Кіндер нас запусти додалі в СМОК, а?
Може, Він теж зможе спар мілкою зробити невеличкого галасу.
Ну, повече виграєштовують цей екаравн Целесан Стопевно, щоб поспілкуватися, походили туди, сюди, втратила Кіоски,
і відправляються у бік Кайки Серату.
Ну, він намолікував, резикувати не потрібно.
Щодав його, і далі злакався.
Отже ми прийшли на Мінус-45.
Голову дали талантний затиск протилежного боку.
Так, спочійно. Фурія, подихати, будь лазочка, молодой, кіл, два, третій, безголодний, погано, залий, він дає його.
Сім дев'ять, вичер, танки, що тут спині, якось одно так для фалькогів, почало витручувати сні.
Ческі фурія сим, виправлення поралась і рухається далі в накривку камбеку.
Ну, ну, тепер дивайся, найфажче зараз, коли б він ніби близько переїхати ці дивайси,
то точно зацвердити свої наймери повертатися і добиватися.
Так, зараз тимчасове завдання для фурії.
Древнята рахунок, надривати ще більше конфіденцу.
Ну, і один раз закримав, все ж такі 16-14, а загалом без 105, та і на мапі до інферда, і в нього багато чого залежить.
Витаю, демонусі, ну не все, я сьогодні з команді Фелтепер, чотири надаєс тієї ідеї.
Почат, зі своїм завданням продав містанцем, і зараз він пораз, всього і зліпав попередні мати.
Тому зараз можу, щоб відозволити до цього.
Хай Керігар свої статуна буває, і ему потрібніше.
Коли ще у нього буде така нагода, складять таких виконавців ось у такій статисті,
І зараз буде розкидувати Ребра, гравці, команди Фелгон, запас під флешечко, не мічається просто всього гурту гравців.
Ну і моліть на шор, слежка туди ж все, Ребра загиняли і що далі молодой буде зараз приймати, чи це все-таки нафейкували і відходять до Б.
І ви з питання тепер як вони будуть відбувати банан.
Бути зараз приймати, чи це вже таки нафейкували і відходять до Б.
І ви спитання, тепер як вони будуть відбувати банан.
Болодар, банан на ніколи зараз пресувається, в шерзі першить, сюди на дугу фолон грає перстінкою і ліця позиція працює майже на Мінус 2.
У подематчу прейшла, насправді погребся фелкот, це тільки можна виролювати, але це разу треба зараз відпідувати слідки, просто давати час.
Це найголовніше. І вони просто розподіляються два плюс-два. Якщо раз до Фелкон, зараз то розвернуться, вони підуть до Юрія та молодого.
Проблема в тому, що і Фурія отримали по собі багато демочу. 16-56 хп, кс. Рати і Кіндера. Залишається флешку, накидає Кіндер свою мутнімейтом, 29 секунд.
Чи кажуть, все, смок розвіюється. Більше поновлювати його не матчи. І ось відбувається вихід. Труга флешка кс. Рада просто ховається.
Зараз отрійкуваю, виграються до відкового секунду, твій кагравців фурія.
Все ще стоїть, до речі, на аплеті, до бтовсена, плечах сирата, але він програє твель.
Червона ботезу з окиоски! Затискає крізь мокно, все це має бути сейф.
Пажите, в чому проблема?
Фурія грає з проти Керіга, і вони знають, що він дуже полюбляє ротація на пізніх таймингов.
І одного разу у фурі це спрацювало, коли вони не відреагували на фейт-б, і вихід Керіга на всьому напрямку.
Але зараз ця старка все ж таки не дала бажаного результату.
Все залежало від опорників Б-Планта.
Проблема в тому, що і Кіндер був локсерат, а був на 50 хп.
Зі стоп гранат були тільки флешки, а якби третій, гравець в курі з А-Банальне дозбільшиво все.
Адже появся, що зараз, Керіга, за 23 секунти, кінця, а давайте зірвомося і на пійдемо.
Ну і важливо, ви значите так само ідю далі майстерські вориси Кумані Теркон, що теса жорстка вулиця,
Киосків відреаговував на той спамскате.
У бомбаде тому є 10 цін, стрік, фурія, бісля стартов далого другу половину не завершується,
і перивомно ми знову тільки під камбечили, одразу першнєдивайсно ви програвите, як зараз цього стану випадати.
Як знову пробувати наздоганяти, коли різниця тільки збільшується, мабуть дізнемо вже після тема автофурії.
Остання нагода, останній шанс повпливати на сценарій цього фіналу.
Важка грати проти Керігана дуже складно приймати правильне рішення, бача чи по попередніх його випусках, наскільки нестандартна він може грати.
І тут ти або вгадуєш, наприклад, ви просто сподіваєшся на найкращі, або граєш стандартно, розтушування 2-2 до кінця, але іноді твої опорники можуть впоратися, а іноді ні.
Що ж такі Falcon з пісній гравців, на цьому турбнірі праймова форма за дуже довгий час,
зокрема в Керігана.
Тобто не завжди це відображає статистика, він може закінчити 0.47 мапу, може закінчити 0.6,
але його вплив в середині сервера просто безумовної.
Falcon з виглядають суперспокійними.
Монесі посміхається, Міко так само разом з ним підтримує якісь там розмови, все у них поки що окей.
Це вам буть те, про що ми перші половини казали, що фензо-сєвічу чаще все під контролем, навіть наділячі статті, щоб Фурія невеличку серію видала.
Зараз у Фурії є трішечки грошей, у них ще один дивайсний, будуть пробувати знову і знову повертатися.
Ну, тринабен, економія кедійства у Фурії, багалі адекватна, можна сказати, на рівні фалків, можливо, на рівне ще краще.
Ну і як завжди не кіба пливу, фелкан з починають, тримають свічаць, ганують смуки, витягають геранати.
Версій фурії, знову перший розгін деморжу, біжі 10, 3, 64 хп.
Кіноцьке.
Підписять той саме смок на лон. Разом, де своїм мітиметі займає требра, ну просто рул фелкан стало побільше.
Та фурія доволі пасивно відіграєю, відтінулася максимально глибок воно своїй позиції у сайті.
Знову розкидуються тіриебра, ну і поки що все звісно походить на те, що команда Фелкус на цей раз розвитатися не буде, а буде пробувати все ж таки, щоб випадати на А.
Тут як завжди три гравці неприємний, до речі для Фелкн Смог зараз відкидається на Пелес, розуміється, 20 секунд, чи каже, вони дуже можуться б відозволити, вони вже готові були розкидиву територіалу 3 кілими, але все ж таки перебудовуються через цей дим.
Починає Патрійських ради салон, молодой, помітить піосуки, ну і пишать свою забрану.
Коротше, пишемо для Фурі, але не все завершено, бомба на шорці.
20 секунд на темірі, час розмінювати напрямний майд.
Тепер опорник Ама треба виконувати свою роботу, яку мога краще вклишати.
Юрій чудовий біний відберцьовий забирає Керіга на цей радок.
І полконом досі живе, робить тіл, робить два!
Молодой, добирає Муніси і це раунд для Фурі 5 руль!
Буже бивний раунд, Керіга зараз запропонував, на момент, коли Фелкон змиходили, у них була одна хаєшка.
І на цьому все. Не було моліка, котрі, ну, зобов'язані вони були підкинути туди на п'язки.
Не того, щоб закондрити якось молодо, не було достатньо кількісті інших гранат та своїй смохів, вони вже витратили.
Ну, і не поглядалося, це сумнівник. Тільки зараз, на рахунку 10 піців.
свій перший та ймал пропису зоніг.
Скільки багато опцій в нього залишається, все ще врятувати цю третю вирішельну мапу.
Взагалі, нехід керіган, нехід нікому на секундколорі.
Є зоніг, коли зараз може виграти свій шостий межер,
то тактично глибина, тактично й потенціал для якихось вигадок, просто монструозний.
Так, насправді важко в'явити стільки досвіду в цих трьох гравцях просто аккумулювано,
Якщо вони об'єднують свою засилю у тому, або вигадати так, то мені здається щось спробити зазвичай з цим невмовірно складто.
Ну і давайте якраз і дізнаємо, що стане цей раунд саме таким.
Ненайкращий закуп є одразу з Васекет, агресив команди траска з Валазою.
Агресивно пікає і не реагує на гравця.
Думаєш, що Андр Тіоскє грав вища. Ну і ентри за фальконами.
І я думаю, ви помітили, наскільки Поліше відреагував молодой зараз на цьох тратах.
Відрозуміє, наскільки багато від нього залежало.
Далі, звісно, фелканцям можна не рухатися, бо вони зайняли банан, в них є люкер, хитки лимами і, що найважливіше, перевага.
Боки все дуже кепсто виглядає Дяфурії, звісно, якісь стартові потухи фелканців не відбили, але далі якісь зараз швидки вривно одного тільки суддючу з осього Юрія,
Поки все дуже кепсто виглядає, для Фурії, звісно, якісь стартові фатоги команди Фалкансову не відбили, але талі які зараз швидки врив на одного, тільки суддючі з осього Юрія, які лишається сам на А, так, він зістатує 14 на 8, все, це супер, звісно, але як йому приймати просто п'ятьох гравців Фалканс, які не вийдуть на нього, вони знову змінюють та прямохи йдуть під ПП. І вихід теоретично навіть, чи є щас ще раз так зробити?
Ну, насправді, кіндр бачить, що Лонка ніхто не просувається.
І тому репонсований Або Сіті, Або за все ж таки буду вийхати на бет, Ксарата на філиберному АВП.
Тому що потріблює його, то й ждує тридцять чисим хп. Тому що ж таки влучає.
А що там Тімай? Тімай, в принципі, на подалі, за феншом ховається фолос, біото так багато, хто спойнтів.
Його все ж таки забирає. Ксарата тут дає свої други, біно з бродом життя, кіндрами тусується, стає в війни на бой,
Міксератор розривають на секріті!
Ну, без нихавні раунд. Насправді, тут же вдалості розталося своєю більше, щоб в них все було.
Тобто, вони 5-4. Вони зайняли банат. Вони зайняли репра.
В них 5-9. В них гранати. Курінь було б не звичайно пашко змагатися на цей раунд.
Я же, якси радив цьому дарку, робив просто все від себе залежно.
Навіть, попри першу демиш, дабл-кіл-дав. Жив у максимальної роби, в якийсь просер для тімейтів.
І, як Індр розуміючи, що він там довго не протягне, просто немає вибору, мабуть, окрім як кушати смок.
Але цей рішення, за здела гідь, було програшеним.
Одвенадцять для Фалконць, вони знову відповідають на раунд суперника своїм.
Вони знову не дають на Вітнацюку на те, що Фурія підбереться.
Вони знову їх тупо душать.
І, якщо чесно, Віра в те, що це камбетчик, це рвінко засає.
Ну, принаймні ще одна спроба.
Стощі здоров'я грошей має, по ту Фурії.
Можливо, вони найкращі, бо яким коринку з Праможні зараз має на них чекати.
Ну, який оський момент. Ну, звісно, все, що потрібно було, воно розповівиться молодой.
Ну, речі, доволі швидко відвзяв себе в руки, і тих, хто пофальнен дві секунди, або, ні, так, спокійно, ми ще не програли.
Тобто, попрацювали з ним його більш досвідчення. Ті мети.
А ось Балівальнік і Фуряс дається, не попрацювали на своїм муцідним станах.
Судячи за їхніх виразів обличчя, вони б жахувають свою команду.
Ну, в ябитому штабе вірия, яка не злася, коли Фурія в першому історії вийшла в фінал менші,
а мені здається важко уявити.
Просто тут чаленство відбувається від бразильців, вони неймовірно раді.
Вони неймовірно заводили всіх просто в продовженому цілюнту кожного дня плеїв,
але тепер вони програють 2-0 і навіть на своїй найсильнішій мапі суперних їх просто переїздить раз за разом.
Раз за разом. І як тільки з'являється Надія Фелкост, тут же її відверають.
Ніко! Розпочинає цей раунд під номером 20 фраги по Якиндеру. Поки що Марик з Галінським спочуває це бане найкращим чином. Чисте 17-стаття, якби він не намагався нічовувати дуэлі на банані, вони здивілься попро грошні.
Ну і знову, як попередньо, так і зараз у Falcon 7 перевага 5-4 зайнятий банан. Почав на ребра вони поки що не надто впевнено просуваються, тримає свій час.
Фалкон традиційно притихли. Ви чіхаючи, буде якась можлива спробу? Десь щось перебивати, але Фурія взагалі не граві таким чином опордовців діфенсу. Вони сидять суперпасивно, вони програють дві ліки Ріганов! І так, ти, межур, не виграєш!
А він тут на мейдалі для того, щоб стати чемпіоном.
Ну і Керіган, звісно, теж він буде дуже радий нікого нарешті допомогти.
Ось цікаво доволі історія.
Все ж таки на Бостані 2018 році.
У Решальною мапою теж був де інферна.
І у Фелкенстеш були мачпоенти.
Кінцівкою історії, думаю, багато хто з вас пам'ятає.
Але зараз тільки ситуація трішки надталі.
Непасне взагалі тим.
Фурія якось деморалізовано виглядає.
Поки що, і поки що, якийсь сценарій, видається фантастичний.
Ну, якийсь цей, якийсь гроші фолону, також можливо, кандидат.
Але вони раунд через раунд забирають, тому збонуси одно,
не встиг слитіти якось на тострімку раці за все.
Тому чотири шанси для Фелкансу зробити історію.
І довести, що гроші грають контрстрайки іноді.
Керіган, звісно, мега ефективна людина, мега ефективна.
Інтегрувався склад команди Фелкансу.
Нікодихе, він відчуває, що останній крок, його останній незакритих іштальт на вістані витягнутої роки.
І він робить все можливе для того, щоб ця історія нарешті закінчилася, щоб його хейтери нарешті закрили рот.
І щоб нарешті вони припадили казати, Нікао, well is your major.
Просто така величезна епока за тільки хвилин може дійти до свого завершення.
Скільки? Дивишся, контестра, як стільки і чуєш. Ніко.
Найкращий гравець, який ніколи не вигравав мейджор.
Один?
Раунд.
Так. Хай, Оська.
Теречі, непогавно. Зараз 55-55 хп.
Фоллен теж утримав невеличкий демоч.
Ну і чось цікаве на келемах.
Дорішила Фалген запропонувати.
Вишивається, що відвікує.
Ну, знову, єдиний плюс, кодри, зараз і охурі.
Це тимчасово зайнятий банан.
Панан і пошла, на кодрю щодить фоли.
Вирішач, ну або так, стримано скандуть, боявальники на лаксі,
відправти їх додому в команді Фелконс.
Ну але, оке що, тринадця раунди настав.
Другий смох підкидається.
Буришли. Ой, буш буш. Думи, та лата, ніка!
Тігас пустерігал, пашінці. Пані, це фанал.
до тріумфу команди Фелканць.
Свої смоки, до речі, розкидали Фелканці.
Ну і починають пікнік підникати,
залишається другий виглядом,
34 секунди захистників,
а бази за низкається глибше,
молодой,
покусує лонги, брамахується.
Мені здається, ця кільба це клінця здається.
Я хочу почекати.
Такі ось кероз.
Він бачить, трохи знову поборються.
Ні, не поборються.
І кінда пади.
Фелканць встає у чемпіонами мейджу.
що встає чемпіоном-майору.
Подивіться на його емоції!
Подивіться!
Це людина, Котря нарешті закрила свій остальній гештарь.
Котря нарешті отримала свою очівку,
докоплював він і що найбовірно довго.
3067 дні тому на постанському майорі.
Керіга Наніка злили свій фінал і ось нарешті.
Вони тут разом підіймають кубок на своєю головою.
Аєм Кельн-мейджер.
Просто фабастика.
По-передній, та й будь-який склад Фелгоць
зазвичай піддавався нечисленим просто над фільшком себе через те.
Ну ще 2 мільйони. Ну ще новий грабець.
Ну ще зараз і сочно буде якись подай один трофей.
Тому що в останні вони виграбали якісь піджаль, взагалі з декстру.
Набрали купи зірок, нічого не працювало.
Капітана Кікнову на Кіксані.
Всі були супер обурені, йде Керіга.
Теж супер контролісівні рішення, але за два місяці
воно прозвичалося такий результат.
Ніфін навіть про глядь Теніко, примудрився зняти.
36 років, Керіга новий.
Найбіковий перемозець мейджера в Сторії.
Він доводить нам, що вік це
лише число, яке немає великого значення.
Головне це вірив свої сили
На контрасте відіграєш рейтингом 0 на 6, не да що не впливає.
Певнений, у Фурії, в їхній гравці все ще попереду.
Вони все ще можуть дробити це і забіг.
Але для Фоллену можливо це був найкращий шанс.
Знову, можливо, останні стати чемпіонами.
Керіга Ниніко, старі друзі.
Відуйте свого кубку до свого трафею.
Звісна Ніка.
Має підняти цей губер і нарешті закритий останній гештальт.
Пропускає Керіга Ніко вперед.
Ніко просто впадає в сльози.
Перед нами всі попередні перемостять цього турніру на позаду на екрані.
І просто зараз Ніколо Говак все зробить.
Фелконз, чемпіони, ідел, естрімастер, скель, мейнджор 20-26.
Мене це все ж таки зробили. Неємовірна історія.
Що стимається для Зоніка? Але судячи за його реакції, він навіть не сомнювався.
Він навіть не сомнювався, що це буде правдою.
Ну і зараз фанатам надто ж він заре має хути не так прикро,
через те, що навіть пробрати чимпіонам.
Ми думали це про джетуп, де і про пелкан.
Та, хто міг подумати, що ця історія виробиться саме сюди.
Перед цим майджером команда Фелдонс програвала команді легекції на КС Айзі Чеп'ю чи Бограмць віналі.
Порайшло три тижні і вони підіймають, можливо, найвідшвашливість турнір у загалі в історії «Францисрайк» на цей головою.
Просто фантастики.
Затас таки для Тесаса, його находження в команді було під питання, але він доводить нам, наскільки важливо адаптовуватися під обставлено,
наскільки важливо від змінів оператори і просто робити те, що від тебе потрібно, для того, щоб команді було краще.
Тедя написав, що дуже радий за Тесаса, дуже бажає йому виїрати, мейджор, Котри, і Тесаса не вдалося взяти на Ємрі, у 22-му році.
Воно зараз пренемається, думаю дуже задоволений.
Немає сліп. Немає сліп.
Ніхо.
Мені зглокуємо з Марком, що я напраїв підняв трофеймейджерів.
Ніхо.
Я не знаю, що сказати.
Просто послухайте це.
Дякуємо вам, Белочерзне. Немає краще місце, аби виграти цей трофей.
Мені треба, якби всі врачі думки, давай я запитаю, як я думаю.
Звісно, моїх паровки, моя команда.
Я буду приколом до, що не варто здавав від загалінній,
стосов на ваших рейнів, стосов на вашого життя, і дій тварець.
Ви можете досягти чого-чого, чого завгодно.
Це буде важко, це буде боюче, але ви цього все одно досягнете.
Хочу подякувати ще й на речені.
Вона була величесною підтримкою продавсів моєю цього митері.
Особливося, годні вона заслуговує цей профиль так само, як це і я заслуговую.
Звісно ж, моя сім'я, дякую всім фананта.
Але найважливіша ця команда, вона невірна.
Я не міг появити, що ми потрапимося ми всі вам і буде так.
Добре.
Зараз я просто намагаюся витисоти.
Це про Гулянка. Трофейм перед тобою, ти відняв. Трофейм, перед двадцятьма тисяч миломоніванників.
Що це йому в мене з тобою робить?
Дуже важко це. В одне слово містите.
Берез тільки слідсь, який пажаєш. Не загаю. Просто.
Просто ми дійшли до кінця.
Це чемпіон Мейзору Баню Тахамоле.
Треба з цим чоловіком тягтостюватися.
Верхні шикарні моменти.
Моменти ті були дуже валючими.
Що дитебо це означає?
Що дитебо означає це чемпіону Мейзору? Тут в Кельні.
Я з'яснилася, цей рік для мене був дуже важкою.
І потім я отримав виклик, знову мати справу з ніко.
І зараз ми впіймаємо цей трофей. Я дуже пишаю хлопцями.
Це дуже важко, звісно.
Загалом я дуже пишаю з цією командою.
Вони приймали себе фактично.
Було багато провалів, і ти програла багато грант-фіналів в мейджеру, чи це робиться таксово чи? Звісно.
Потім ми прогрели інкупігрант-фінал, спірюд програли в Шамтай, і в Будапешті так само програли в Італіці, і тепер ми виграли і заслужили підняти цей трофей. Це просто невірно.
Це початок для команди Falconz.
Перші 60 днів. Дуже хороші, але поплачимо, як наступні 60 прайдуть.
Айгейли, капитан!
Що ж, на цьому інтер'юзісту продовжується.
Ну а ми будемо поступово...
Пісомо це мейзер.
Це, мабуть, з точки зору фіналу, як окремої гри, не найяскреріше видовища.
Я думаю, це варто бути чесим.
Все ж таки, Фелконг, доволі легко пробігли з посеєму опонента у фіналі.
Але те, що ми у продовжці 4 гнів побачили в Ланцісі,
те, яким ще на фон-канаді сьогодні досягали цього фіналу,
і особливо Фелконг, мені здається, озраючися туди,
точно мало провести нас до якоїсь сторіляйну, або ж полен такий виграв.
Або ж така ніка, яка нарешті здається про пляці себе.
А все ж таки, Фелконг, статус платник суперники, вобігрували до цього,
Щоб сьогодні програти фурії, Фелконс по своїй сідці заслуговує, буде тут заслуговувати,
відняти хубок на своєю головою і пенсомовля.
Віталіті, спіріт, на тошвінцере, всі вони залишилися за борта.
Фелконс, це ще тут.
Фелконс тут, Фелконс розписується на історичному склі, зараз, не знаю, де вони кочимо пиняються, але це за історію.
Доспореж на історична митля Counter-Strike. Цей мейджор і цей переможець, який знову таки, ну ви такого ще не було.
Що Шфелканць відправляється слідкувати свою перемогу. Дуже довго вони до цього йшли.
Ну а ми теж збираємось тут, щоб відсвідкувати разом цей закритий мейджор, закритий студії у Майнкаст.
Ми дуже щільно працювали, дуже старалися, щоб ми отримали якомога краще якісь.
Аскалон, асіор, шокер, ну і, можливо, щось кажуть, шо усе?
О, а і шокер, хай сказали.
Що, Досань, скажи щось, давай.
Що, насправді кожен вентлен особливий, і завжди хвили, ти думаєш,
ну окей, це на перший вентиль, тиску немає, але завжди це хвилюючий,
і завжди хочеться подякувати і глядачам, і студії, і всім причетам, хто зробив це взагалі можливим,
це було просто неймовірно, ви булочки.
Друзі, як коментатор студії, я дякую кожній легенді на трансляції, яка дивились нас всі ці дні.
Як фанат кіберспорту, я дякую студії МНКАЗ за те, що вона існує історія настільки охірітільний контент.
Друзі, попередо ще багато нового побачимося на наступних трансляціях Україно-Мовний студії МНКАЗ.
Папа!
Звідки, хед, шот, синамі, шоза, ті, шо, знову, клаєш, бед, кін, ейс, фракшо, зашо, овер, ес, знову, бед, кін, бед, кін, король, згри, ото, п'ясь, бед, кін, бед, кін, ва, згри, ну, спол, бед, кін, бед, кін, король, згри,
Моди вб'яць, спец, кіга, бець, кіга, спец, кінг, ти король.
Бу-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у!
Моря жить та моря з бурбона!
Бу-у-у-у-у-у-у-у!
Моря жить та моря з бурбона!
Ходіться, чіпати!
Каткан, де тих, потягне каткан.
Вау! Яче Жорско! Ще він зодив! Він все довже до увази! Він просто і втіяв! Єси на окко! О! Це ідея!
Щоб залишатися у грі, не стрібаємись платформами. В мета Всесвіті ОЛИКС спавняться тисячі нових і як нових девайсів.
Лутай чи з берези пошук до їх розпавну, торгуйся, збувай ціну та отримуєм безпечний дроп з ОЛИКС-доставка.
Прокачай сисап і переходь на новий рівень хеймінгу.
Оліць, собі і людям.
Ніко створив історію і з цим ми його звісно ж вітаємо.
Нановні фелокон з ваші чемпіони, Інтовокстрім Мастерський, Л20-26 і все ж таки через 3000 днів і 67 зверху
Змогли Керіган та Ніко підійняти для себе трофей, мейджеру і символічно, що саме мапа Інферно стала останньою для них на цьому турнірі
Адже свого часу якраз на Інферно вони програли мейджер бостоні команді, Квалднайн
Вчера цих вітаємо, друзі! Перед тим, як ми поговоримо достатньо про те, що ми побачуємо, обінняємося враженнями,
хочу це сказати, що ви нікуди не розбігратись, адже навіть після нашої live-studies у нас ще буде спеціальне
пост-шоу, а буде рейдик на канал наших партнерів, приват-тавіза, і їх пошов по мажору, де поговорить про все, що було,
а також там можна буде прийняти участь у різних розігрошах. Тож там приват-банк та віза власне, що вони зробили.
ми створили платформу для підтримки та розвитку гемерської культури в Україні.
Учасникам ком'юніці, доступні ексклюзивні можливості з карткою «Катка 24»
від економічних вигод до ексклюзивного експіриенцу та доступу до закритих та особових подій.
Така от крута штука, залишається, на спеціальні хості вже готуються, але перед тим, як до цього дійде, ми, звісно, тут все ж таки поговоримо.
Мур, Шайні, в першу щару Шайні, моє відтання, ну як бати сьогодні просто за продіктив, вірватися.
Шерф, Єсерфський, це знатолагко було, друзі, треба слухати експартів.
Біликсорочках, не ось чорних. Експарти в чорних сорочках, мені здається, сьогодні мають, він рейп приблизно ноль.
Ноль.
Як Фурія приблизно по мабах має, він рейти в сьогоднішньому фіналі, це така саме пересподація.
Мій тет був простий і це принципі логічно. Фурія не мала тяжких опонентів на самому шляху.
Вони були супер-оверрейтів, мені здається.
Почому фіналу на якісь ангумовні аналітки ставили їх на прихід у фінал, ну ще до плей-оффу.
У прихід у фінал та перамогу на майджері просто і за того, що вони тричі перамогли, ну тренуть, зробили у групі.
Але суперники такі собі були. І у плей-оффу він фартенула дуже сильний сітку, по факту.
Палконс, у свою чергу прийшли усіх просто монстрів цього плей-оффу,
а прийшли не просто якимось фартам, а дуже-дуже близьких рахунках, дуже-дуже близьких матчах.
І, звісно, цей досвід він мав відіграти у фіналі.
Так, 200. Мені здається, що найбільше проблема була тут, не проблема, а фактор.
Те, що ти сказав, що фурія вже прийшла у фурію, фалкони прийшли вже декілька разів.
Дуже важкі матчі. Вони відчули, як це вигрязати перемогу в дрібницях.
Фурія такого не відчувала, в них не було таких матчів, де треба було все до дрібниць.
Близькі матчі були футнененніційні.
Крізь Богоні-Боду, так що.
І в цьому матчі це було дуже цільно помітно, що фалькони грають в свою игру.
Десь дають фурії зайняти, а, наприклад, як в другій половині, банально...
Бан, займайся у нас кожна раунці, бо нам не потрібен,
Ми без нього нормально впораємося за напад.
Але коли у фурії не вдавалося щось за напад зайняти, вони не могли саме виграсти,
і не мали плану як зайняти так, щоб кетешники не могли зайняти.
Ні банан, тобто не могли кете домінувати, нав'язувати свою гру.
І так само вони не могли, відігравши ритейк банану,
та після хвилининього часу почати його грати, вони не мали плану щоробити.
Тобто це велика проблема, що вони впродовж мажору не відчули потреби,
Як боротися за перемогу? В них всі мачі були доволі прохідні?
Да, ну і просто потрібно розуміти, що вони були от прохідні, не з того, що фурія була жорстка,
а з того, що проколи з суперниками. Суперники такі собі випадали.
Ось, і це, певно, включуває дійсно проблеми, поведжують з Муром, чому у цьому фіналі не було такої прям сильної конкуренції.
Формально, по 8 раундів на кожній мапі вони запрали, тобто була якась боротьба.
Але мені здається, що як тільки цей рахунок приблажався до якихось там фінальних значень, якісь рахунки 10, 8, 9, 8,
то відразу, Фалкон з їх досвідом боротьби на ось цих вот крапелях, вони розуміли, що робити, як ломати темпу, як постійно змінювати ці темпу,
щоб суперник, який зараз починає дуже сильно переймати за рахунок, тому що близька гра ломав себе, сам себе, тільки бав, не розумів, що відбувається.
не відчував темпу гривень.
І в цьому Falcon'у дуже-дуже сильно вже награні в цьому Playoff'і.
Тому що вони дуже сильно менхеймули з Віталій, з Апіксом.
Так само грали з спірід, там дуже мутерно і дуже тяжко.
Знаєте, так от як в Болоті грали у в основний час проти спірід.
Далі овертаєми переходять туди і починається дуже швидка темпова гра,
до якої спірід не могли пікулаштовати.
Тут така саме історія.
Пурія почали якісь раунди, там ЗТ нав'язувати швидкі, скріптіг на А, на А2К.
Але, бачі, коли вони наганяли темку, був банально постплент, до два.
Як вони на бомбі, замість того, щоб ставити кросфер в пленті, типу, Альук стоїть на кодзері, дивіться шорт,
Ріфлас стоїть на гіфоні, дивіться лонов, або, ну, щось подібного формату.
Вони замість цього, що роблять з плента, поближні педальні, розпікують шорт проти діпіфів, які вже клоустоять.
І ніби петаймінгу, ти можеш плюс-нівну сочікувати, що вас вже замикають,
тому що ви під плент виходили дуже довго.
Багато моментів голові не тримається, дуже багато на емоціях прийнятих рішень,
і мені здається, що фурія в цьому питанні були набагато слабкіші,
якщо навіть ми будемо рахувати не за стратегічною складовою, не за тактичними рішеннями, не за тим, як гравціграють.
А суто, менталка був, по факту, весь полейок, ось менталка – це менталка.
Це наскільки ти можеш далі робити ті дії певнено, які ти не працювала, поприти, що вон там не спрацювали в моменті.
Наскільки тобі вистачає об'єму болсів твоїх, щоб приймати рішення, які ти не приймав раніше,
тобто змінювати свою игру за умови потреб, які є в матчі, те, чого ти не працювавав робити, так?
От мені тається, в цьому питанні навіть, якщо відкинути всі тафічні складові,
з кілуху постріляти, фурія була, ну, значно, гірше за фалкон.
Так, причемо потрібно відміти, так що це на ті фалконсі,
які було два місця тому.
Це фалконс, які приймають дуже багато нестандартних рішень.
Завдяки яким вони і перемагали?
Команду Віталіці, команду Спірід і сьогодні команду Фурія.
Це зовсім на ті фалконс, вони дійсно змінились,
дуже багато різких муфсів, які дають свої переваги і перемогу в цілому.
Тому потрібно відмітати вплив керігана на гравців, вплив керігана на того самого Киасуки,
який дуже сильно розкрився у цьому фіналі, він заташив фінал анубіса,
він заташив по факту також фінал інфердно, тому що у ключових моментах,
де у команди Фалківс не залишались грошей, трохи опалися ка саме в першу чергу Киасуки,
і він йшов і вскривав гравців оборони.
Тому в цілому, звісно, Керіган під його капітанством,
команда розкривається по-новому.
Гравці, які вартують там мільйони, розкривається по-новому.
І потрібно розуміти, що це, дійсно, легендарний капітан,
який поставив рекорд вже в участьці у фіналах, так?
Шість разів він брав участь у фіналі мейджера.
Ніхто з інших гравців не має такої статистики
і двічі вже перемік, це і самий мейдж.
Мені здається, чи вам не нагадує ось цей склад, чи мусь помідаєте у фейзів?
Гомар точно пам'ятає, бо він олф у нас, чи чого-то, коли був склад гардіан, олф,
типу олфар-ростер.
Ти дивишся на ростер, в якому всі га в цій, а можуть покривати кожну свою ділянку на мати максимально ефективно.
І через це, Керігану його осяїй недовільний стиль колінгу,
а в якому він може там десь підступити команду,
і команда зорієнтується щось зробити.
Десь він скажет, давайте спаузу зробимо,
давайте тут без гранат пройдемо.
Всі гравці роблять умови і для того, щоби Керіган працював,
тобто попри те, що ми хайпимо Керіган, як і чудового інгнім лідерам.
І вам розуміти, що в нього є чотири виконавці.
Якщо ми там беремо кійовські монесі, ніколи, це суперстаре.
Но Тесес, гравець, який по факту десь в тіні піробуває, десь робить чорнову роботу, він виконує дуже багато.
Тобто всі гравки прямо ідеально підходять під те, який стиль коленгу є в керігану.
Ну і на чому Мейджерів він дуже багато, насправді, робив просто фраїв, знаєш, на чорнової роботи, до якої ми звикли, звикли бачити від Тесеса.
А й дуже багато дійсно важливих фраєв, спірід проти Віталіції, він робив, тому всі воно пікут плюси.
Чорновою роботою те, щоб, наприклад, тобі треба в раунді вийти в соло
на підстаканий плен з трьох типів
і тобі треба відконтакти
Але ти виходиш і дивиш пару фрагів
Це чорнова роботи
Робимо
Це чорнова роботи, яку ти виконував
Ну от, бачиш, тому ти прикол, що у нього кували момент, де він виходив
Ага, це він у нас емвіпі
Емвіпі турніру, так, вже визначив, що це монесі
Так, нескільки я розумію
Це бає перевірювати.
Ніколи.
Але мені здається ніколи.
А, ні, чекай.
Це поки що медаль.
І це зараз діече МВП.
КЛТВ МВП можуть видати ніколи.
Бо ніколи краще діграний фінал.
Знаєш, що вон в нього на шію, мені здається, їхи у ЛТВ.
Думаєш?
Воно просто виглядає як можливоця.
Це подвійно?
Просто.
А, можу.
А їм вдавали зап?
О, бачите.
Так, це кілька.
Поча можливоця МВП.
Ну, окей, це діячельне так, дійсно, тому що можливо потім буде інша інфа від того, кому шов ті відестрів і пі, тому що нам це зазвичай цікавіше.
Не ультимативна історія, виходить на цьому мейджорі, Фалкон вперше отримав для себе чисту перемогу, не програвши мапи, само вранфіналі.
Бо їхня кожна перемога на цьому мейджорі, це два один рахунки проти дуже складних опонентів, які їм там троплялися на шляху джиту, наю, віталіті, спіріт.
І зараз от виборали для себе реально це чемпіонство і найбільше заслужили, не можливо сперечатися з цим, не мав взагалі ніяких якщо, аби, але і так далі, це конкретна команда, яка зібралася, зібралася з Керігоном якого свого часу там він грав колизоник був тренером в Астраліс.
Вони прибрали Керігана і зараз вони сішувалися до купи і цей ростр дійсно зробив історію виравши останній на довгий час в Європі, також, що треба нам з вами пам'ятати, бо для нас він точно є також знаком.
Ми потроху закругляємося, що нові експерти мене цікавить якісь останнім жого слова кінці цього сезону.
Це був, напевно, за весь час, що я тут працюю, за два з половиною роки, це, напевно, був найкращий менеджер, який дивився по враженнях, шкода, що Наві нас трошки підвели та не вийшли.
Хоча б вплеїв, бо і хлопці ми подарували на арені якусь цікавішою емоцією та і глядачам було би цікавіші, що дивиться, але загалом, ну, рівень накалув матча, або вшалену.
Ну, так, матчі, деболивсфалкенс, це завжди було швидше стіковеньке, це завжди був, ну, якийсь экшен.
В цілому по сезону хочеться сказати, що дякую, тоді ви ці нас, дякую за хайп, за хейт.
Неважливо, яке слово не починається на хи, ми маємо вам подякувати за будь-який актив.
Тому що це дійсно бувся і нас, в цілому і нас з муром бувся, в цілому, тому дякуємо вам ще раз.
Жорстко. І після цього мені, здається, дуже цікаве має бути наступний сезон.
Чого чекати в 2-му піврічі 26-го. Віталій Тіловліць, Спадт, Фелкенс, Чіто Ханімун, Чіто Лотнова, Ера, починається команди, що покатують багато питань,
але відповідь ми отримуємо вже після Поверзбреку, в першу чергу, на подкасті можливо, а можливо навіть фос-шоу.
Одразу, шановні, адже нахадаємо ви, не розбігайтеся і привати візоту, чи організують шоу-мач, але на цьому наша офіційна частина мейджеру добігає кінця.
Дякую, що дивилися його разом з нами.
Шайні Мур Гумер.
Сьогодні з вами дивилися цей день обірний фінал.
І побачимося дуже скоро.
До зустрічі.
Я вважаю, що здається все, що в баскеті, що ми можемо зробити.
Я не виступаю, що «Конто Срик» просто працює для мене.
Я також радий і радий.
Я вийшов, що це легко, якщо я вийшов, і я не розумію, що це так.
Я вважаю, що всі люди, які бачили «С'єст» з «Янка» — це було просто.
І для мене так.
Це те, що я спрацюю, це те, що я тут.
Ні, не! Це те, що я реально!
Потенціальні три матчу збираючи з матчу, що Ашваїв збирав,
все ще не збирається.